V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Hřmí-li v březnu, sněží v máji.

Překladač

Obnova zeleně ve Zruči nad Sázavou - II.etapa

Město nechalo zpracovat II. etapu revitalizace zeleně v našem městě. Jedná se zejména o lokality sídlišť Slunný Vrch, přilehlé ulice a Na Výsluní. Lokalita Poštovní ulice, Náměstí Míru, parčík u evangelického kostela, zahrady školek a další drobnější lokality. Na akci byla získána dotace. Projekt připravil stejný projektant jako I. etapu – pan inženýr Bažant ve spolupráci s městem a občany (proběhlo veřejné setkání). Projektantský rozpočet  je ve výši necelých 4 mil. korun. Dotace je 60%. V lokalitě Sadu Míru po dohodě s obyvateli bude vynecháno sázení stromů a keřů. S realizací se počítá ve druhé polovině roku nebo v roce 2018.

Slunný Vrch 1

Slunný Vrch 2