Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Při svatém Vojtěchu dělává trn květem útěchu.

Regenerace sídlišť Na Pohoří a Sadu Míru

Začala příprava na projektu revitalizace obou sídlišť. Jedná se zejména o rekonstrukci chodníků, parkovacích míst, městského mobiliáře, sběrných míst na odpadky a částečně zeleně. Proběhlo setkání s občany obou lokalit a v dohledné době by se mělo začít projektovat. Projekt bude rozdělen na několik etap. Město se pokusí na I.etapu projektu v příštím roce 2017 (nejspíš horní část sídliště Na Pohoří – vyřešení parkování u sportovní haly) získat dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj.

Na Pohoří

Sad Míru