Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Na svatého Vojtěcha v polích samá potěcha.

Nový traktor John DeereNové stroje na údržbu města

Městu se podařila získat dotace ze Státního fondu životního prostředí na tři stroje na údržbu města. Jedná se o „multikáru“, malý zameták a štěpkovač. Multikára má výbavu na údržbu zeleně (4 menší kontejnery na svoz trávy) a půjde za ní připojit štěpkovač, který tak bude přímo štěpkovat do kontejneru na multikáře. Cena  strojů činí 5,5 mil. korun. Dotace tvoří 90 %.

Dále byl na údržbu města zakoupen nový traktor, další multikára a dodávkové vozidlo pro TS. Cena těchto strojů je 3,4 mil. korun včetně DPH.

Maý zameták City Cat

Nová multikára a štěpkovač