Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Čím déle vlaštovky u nás v říjnu prodlévají, tím déle pěkné a jasné dny potrvají.

Pranostika na akt. den

Podzim praví: Pěkným osením pole odívám.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

KALENDÁŘ MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ A SPORTOVNÍCH AKCÍ VE ZRUČI N. S.

Oddíly: florbal + mládež, fotbal A - B - mladší žáci - mladší přípravka - starší přípravka, házená + mládež, tenis A - B - starší žactvo - mladší žactvo, volejbal muži, volejbal ženy, stolní tenis A - B - C - D, nohejbal, šipky, šachy, karambol, futsal (hokejbal, poker, badminton, plážový volejbal, turistika aj.) 

Facebook Zručský sport - JT (ZDE)

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, děkujeme

 

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

#
28. 10. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 4. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Kutná Hora C, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
28. 10. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 4. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Zbraslavice B, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
28. 10. 2017 začátek od 10:00, délka 120 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Pohár starší přípravky, skupina B, 2. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora B, začátek v 10 hodin (jot) celý text

#
29. 10. 2017 začátek od 12:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
FOTBALservis.cz, OP, dohrávané 1. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Hněvkovice, začátek ve 12.30 hodin (jot) celý text

#
29. 10. 2017 začátek od 18:00, délka 240 minut
Místo konání: Kácovská hospoda
2. liga, skupina D, 7. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Pivnice Tep Chvaletice, začátek v 18 hodin (jot) celý text

#
3. 11. 2017 začátek od 17:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Turistický oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou pořádá v pátek 3. listopadu 2017 devětatřicátý ročník Nočního pochodu. Start je v 17 hodin ve spolkovém domě, cíl do 21 hodin u restaurace Na Pohoří. Tradiční trasa je dlouhá 12 kilometrů, startovné 20,- Kč. Více viz plakát - turistika.jiskra-zruc.cz celý text

#
4. 11. 2017 začátek od 14:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Prodiet I. B třída skupina D, 11. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou A - Sokol Zvole, začátek ve 14 hodin (jot) celý text

#
5. 11. 2017 začátek od 11:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Pohár starší žáci, skupina B, 2. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou, začátek v 11.30 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 5. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Suchdol, začátky v 9 a ve 13 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 6. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Čáslav C, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 6. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Chlístovice A, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 11:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 5. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Vlašim, začátky v 11 a v 15 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 - 12. 11. 2017 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 8. kolo, SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Sokol České Budějovice, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Libín Prachatice, začátek v sobotu ve 14 hodin, v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 14:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Prodiet I. B třída skupina D, 12. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou A - FK Týnec nad Sázavou, začátek ve 14 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 - 12. 11. 2017 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy, skupina B 2017/18, 7. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Neratovice B, 8. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Aero Odolena Voda, začátek v sobotu v 17 hodin, v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
12. 11. 2017 začátek od 18:00, délka 240 minut
Místo konání: Kácovská hospoda
2. liga, skupina D, 9. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Šipkaři Kanín DC, začátek v 18 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 6. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - AŠ Mladá Boleslav, začátky v 9 a ve 13 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 7. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Čáslav D, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 7. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Čáslav E, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 11:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 7. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Roztoky u Phy, začátky v 11 a v 15 hodin (jot) celý text

#
2. 12. 2017 začátek od 08:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
PH + SČ liga dorostenců, skupina C, 2017/18, 2.12. SH Zruč nad Sázavou, 5. turnaj (dvojkolo),
FBC Kutná Hora - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, začátek v 8 hodin, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Pitbulls Kolín, začátek v 11.30 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 8. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Benešov, začátky v 9 a ve 13 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Zbraslavice A, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Kutná Hora D, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 11:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 9. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - VK Dobříš, začátky v 11 a v 15 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 14:00, délka 6 hodin
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 12. kolo, SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Sokol Studená, začátek v sobotu ve 14 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 17:00, délka 180 minut
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy, skupina B 2017/18, 11. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B, začátek v sobotu v 17 hodin (jot) celý text

#
10. 12. 2017 začátek od 18:00, délka 240 minut
Místo konání: Kácovská hospoda
2. liga, skupina D, 11. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Savci Dobřeň, začátek v 18 hodin (jot) celý text