Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li říjen velmi zelený, bude zato leden hodně studený.

Pranostika na akt. den

Na Jana Kapistrána za oráčem běhá vrána.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

KALENDÁŘ MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ A SPORTOVNÍCH AKCÍ VE ZRUČI N. S.

Oddíly: florbal + mládež, fotbal A - B - mladší žáci - mladší přípravka - starší přípravka, házená + mládež, tenis A - B - starší žactvo - mladší žactvo, volejbal muži, volejbal ženy, stolní tenis A - B - C - D, nohejbal, šipky, šachy, karambol, futsal (hokejbal, poker, badminton, plážový volejbal, turistika aj.) 

Facebook Zručský sport - JT (ZDE)

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, děkujeme

 

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

#
28. 10. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 4. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Kutná Hora C, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
28. 10. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 4. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Zbraslavice B, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
28. 10. 2017 začátek od 10:00, délka 120 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Pohár starší přípravky, skupina B, 2. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora B, začátek v 10 hodin (jot) celý text

#
29. 10. 2017 začátek od 12:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
FOTBALservis.cz, OP, dohrávané 1. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Hněvkovice, začátek ve 12.30 hodin (jot) celý text

#
29. 10. 2017 začátek od 18:00, délka 240 minut
Místo konání: Kácovská hospoda
2. liga, skupina D, 7. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Pivnice Tep Chvaletice, začátek v 18 hodin (jot) celý text

#
3. 11. 2017 začátek od 17:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Turistický oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou pořádá v pátek 3. listopadu 2017 devětatřicátý ročník Nočního pochodu. Start je v 17 hodin ve spolkovém domě, cíl do 21 hodin u restaurace Na Pohoří. Tradiční trasa je dlouhá 12 kilometrů, startovné 20,- Kč. Více viz plakát - turistika.jiskra-zruc.cz celý text

#
4. 11. 2017 začátek od 14:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Prodiet I. B třída skupina D, 11. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou A - Sokol Zvole, začátek ve 14 hodin (jot) celý text

#
5. 11. 2017 začátek od 11:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Pohár starší žáci, skupina B, 2. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou, začátek v 11.30 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 5. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Suchdol, začátky v 9 a ve 13 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 6. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Čáslav C, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 6. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Chlístovice A, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 11:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 5. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Vlašim, začátky v 11 a v 15 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 - 12. 11. 2017 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 8. kolo, SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Sokol České Budějovice, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TTC Libín Prachatice, začátek v sobotu ve 14 hodin, v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 začátek od 14:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
Prodiet I. B třída skupina D, 12. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou A - FK Týnec nad Sázavou, začátek ve 14 hodin (jot) celý text

#
11. 11. 2017 - 12. 11. 2017 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy, skupina B 2017/18, 7. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Neratovice B, 8. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Aero Odolena Voda, začátek v sobotu v 17 hodin, v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
12. 11. 2017 začátek od 18:00, délka 240 minut
Místo konání: Kácovská hospoda
2. liga, skupina D, 9. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Šipkaři Kanín DC, začátek v 18 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 6. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - AŠ Mladá Boleslav, začátky v 9 a ve 13 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 7. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Čáslav D, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 7. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Čáslav E, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
25. 11. 2017 začátek od 11:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 7. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Roztoky u Phy, začátky v 11 a v 15 hodin (jot) celý text

#
2. 12. 2017 začátek od 08:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
PH + SČ liga dorostenců, skupina C, 2017/18, 2.12. SH Zruč nad Sázavou, 5. turnaj (dvojkolo),
FBC Kutná Hora - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, začátek v 8 hodin, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Pitbulls Kolín, začátek v 11.30 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 09:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 8. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Benešov, začátky v 9 a ve 13 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy 2017/18, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Zbraslavice A, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy 2017/18, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Kutná Hora D, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 11:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2017/18, 9. dvojkolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - VK Dobříš, začátky v 11 a v 15 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 14:00, délka 6 hodin
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 12. kolo, SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Sokol Studená, začátek v sobotu ve 14 hodin (jot) celý text

#
9. 12. 2017 začátek od 17:00, délka 180 minut
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy, skupina B 2017/18, 11. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B, začátek v sobotu v 17 hodin (jot) celý text

#
10. 12. 2017 začátek od 18:00, délka 240 minut
Místo konání: Kácovská hospoda
2. liga, skupina D, 11. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Savci Dobřeň, začátek v 18 hodin (jot) celý text