Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li leden nejostřejší, bude roček nejplodnější.

Pranostika na akt. den

Jestliže na den svatého Vincence svítí slunce, pamatuj, abys měl velký sud, poněvadž réva dá hrozny.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

KALENDÁŘ MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ A SPORTOVNÍCH AKCÍ VE ZRUČI N. S.

Oddíly: florbal + mládež, fotbal A - B - starší žáci - mladší přípravka - starší přípravka, házená + mládež, tenis A - B - starší žactvo - mladší žactvo, volejbal muži, volejbal ženy, volejbal mládež, stolní tenis A - B - C - D + mládež, nohejbal, šipky, atletika, šachy, karambol (futsal, hokejbal, poker, badminton, plážový volejbal, liga mariášové unie, turistika aj.) 

Facebook Zručský sport - JT (ZDE)

Staňte se po kliknutí Tohle se mi líbí našimi fanoušky na Facebooku, děkujeme

 

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

#
4. 2. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 16. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Střelky Veltruby, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
10. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 13. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Močovice A, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
10. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 13. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Malešov, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 15. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Kácov, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 15. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Uhlířské Janovice B, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 - 25. 2. 2018 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Šanov, začátek v sobotu ve 14 hodin, 18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Rakovník, začátek v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 - 25. 2. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy - skupina B 2017/18, 17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Velké Popovice, začátek v sobotu v 17 hodin, 18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Všetaty A, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
4. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 18. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Čerti Kolín, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
11. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 19. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Střelky Veltruby B, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 18. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Močovice B, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 18. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Starkoč, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 - 25. 3. 2018 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK El Niňo Praha E, začátek v sobotu ve 14 hodin, 22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Slavoj Praha, začátek v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 - 25. 3. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy - skupina B 2017/18, 21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Libice nad Cidlinou, začátek v sobotu v 17 hodin, 22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Krchleby A, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
31. 3. 2018 začátek od 15:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 15. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Říčany, začátek v 15 hodin (jot) celý text

#
14. 4. 2018 začátek od 15:30, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 17. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Jiskra Struhařov, začátek v 15.30 hodin (jot) celý text

#
22. 4. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 23. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - U Kapličky Vrdy, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
28. 4. 2018 začátek od 16:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 19. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kondrac, začátek v 16 hodin (jot) celý text

#
6. 5. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 25. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Letci Kolín B, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
12. 5. 2018 začátek od 16:30, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 21. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Teplýšovice, začátek v 16.30 hodin (jot) celý text

#
26. 5. 2018 začátek od 17:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 23. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kunice, začátek v 17 hodin (jot) celý text

#
16. 6. 2018 začátek od 17:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 26. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Miřetice, začátek v 17.30 hodin (jot) celý text