Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

• English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Mladíci zakončili soutěž dvanáctým kolem ve Stochově, celkem odehráli při premiérovém startu 41 utkání

Prohraný poločas otočili mladíci se Slavií ve tři body, vyhraný poločas neudrželi s Dobříší a o tři prohráli, výhra v prodloužení

Stochov – Mladí florbalisté Jiskry odehráli dvanácté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale ve Stochově. Pořadatelem byl tým TJ Sokol Dobříš. Na programu měli utkání s celky FBC Slavia Praha a Sokol Dobříš.

bghgj

12. kolo - starší žáci, turnaj ve Stochově - 10. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Dobříš 2:5 (1:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Slavia Praha 3:2 (0:1)

O umístění:

O 1. – 2. místo: TJ Sokol Dobříš - FbK Olymp Praha Poseidon 7:1
O 3. – 4. místo: Jiskra Zruč nad Sáz. - FBC Vlci Tatran Kostelec 7:6 SN, 6:6 (1:3 2:1 1:0)

Celkové statistiky:

pozice v celkové tabulce - 32. (z 65 týmů)
trestné minuty - 34

Starší žáci odehráli předposlední kolo soutěže, nyní do Stochova, opět výhra se Slavií, postup do 10. koše

Mladíci třikrát v poločasech prohrávali, jednou otočili ve vítězství, dvakrát k nerozhodnému výsledku, přehráli již pokolikáté Slavii, postup do 10. skupiny z druhého místa

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli jedenácté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH Eagles v Praze. Pořadatelem byl tým FBK Olymp Praha. Na programu měli utkání s celky FBC Unhošť, FbK Olymp Praha Apollon, FbK Olymp Praha Poseidon a FBC Slavia Praha.

lkjbnv

11. kolo: starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 4:3 (1:2)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Unhošť 2:2 (0:2)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha 6:1 (4:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 3:3 (0:1)

4 0 0 1 0 3 9 16

pozice v celkové tabulce - 33. (z 65 týmů)

30. 4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Slavia Praha
30. 4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Dobříš – 8. koš (jot)

Starší žáci odehráli desáté kolo soutěže, zbývají ještě dvě, další výhra nad Slavií, na nováčka slušná pozice v tabulce

Mladíci dvakrát vyhráli, přehráli opět Slavii a Apollon, porážka s účastníkem šesté skupiny se tentokrát počítala (pořadatel) a stála postup, tradiční remíza s nejčastějším soupeřem z Říčan

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli desáté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH X3M Arena Barrandov v Praze. Pořadatelem byl tým ACEMA Sparta Praha D. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Apollon, ACEMA Sparta Praha D a FBC Slavia Praha.

vbg

10. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:2 (1:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou – ACEMA Sparta Praha D 2:13 (1:6)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha 6:2 (2:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 7:3 (3:2)

Postup: ACEMA Sparta Praha D (pořadatel – 6. skupina)

4 0 0 2 0 2 10 21

pozice v celkové tabulce - 39. (z 65 týmů)

2. 4. FbK Olymp Praha Poseidon - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
2. 4. FBC Unhošť - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

Dvě dvouciferná vítězství, porážka s účastníkem šesté skupiny se nepočítala, nešťastná prohra po nerozhodném poločase v závěru utkání

Podívaná na večerním extraligovém florbalovém střetnutí Mladá Boleslav v. Sparta (6:3)

Mladá Boleslav – Mladí florbalisté Jiskry odehráli deváté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH v Mladé Boleslavi. Pořadatelem byl tým Technology Florbal MB Blue. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Apollon, FBC Unhošť a Technology Florbal MB Blue.

vbg

9. kolo - starší žáci, turnaj v Mladé Boleslavi - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 5:6 (3:3)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Unhošť 12:2 (4:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue 4:11 (0:4)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 11:3 (6:3)

Zručští mladíci jako jediní na turnaji dokázali Mladé Boleslavi, týmu ze šestého koše, vsítit čtyři branky – 4:11. Nikomu jinému se to nepodařilo.
Olymp – Mladá Boleslav 0:13
Říčany – Mladá Boleslav 0:9
Unhošť – Mladá Boleslav 0:18

Postup: FBC Říčany modří (MB pořadatel – 6. skupina)

19. 3. FBC Slavia Praha - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
(jot - foto: Petr Kratochvíl, Petr Tvrdík)

Zbytečné branky se Slavií, výhra se Střešovicemi, dvojnásobné vedení s Olympem a postup zhatila branka v samotném závěru

Mužstvo Jiskry odcestovalo pouze s osmi hráči (nemoci, prázdniny aj.), dvě porážky na úvod s celky pražské Slavie a Říčany, tříbranková výhra nad Střešovicemi, nešťastná remíza čtyři sekundy před koncem s Poseidonem stála mladíky postup

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli osmé kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH Unihoc Aréna Praha. Pořadatelem byl tým OpenCamps Tatran Střešovice. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Poseidon, Slavia Praha a OpenCamps Tatran Střešovice.

vbg

8. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:8 (1:5)
Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia Praha 3:6 (1:5)
Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice 6:3 (5:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 2:2 (1:1)

4 1 0 1 0 2 13 19

pozice v celkové tabulce - 42. (z 65 týmů)

5. 3. FbK Olymp Praha Apollon - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
5. 3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue (jot)

Sedmé pokračování rozhodlo ve vyrovnaném střetnutí se 101. Sportovní Praha o sestupu

Zbytečná remíza po vedení 3:1 s Panthers, vysoká prohra s Černošicemi po špatné první polovině, vyrovnaný zápas o záchranu ve skupině rozhodla v neprospěch Jiskry třetí třetina

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli sedmé kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale Eagles v Praze. Pořadatelem byl tým 101. Sportovní klub Praha. Na programu měli utkání s celky Panthers Praha C, SK Alien Nation Černošice a o umístění se 101. Sportovní klub Praha.

fgh

7. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 10. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - Panthers Praha C 3:3 (3:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - SK Alien Nation Černošice 2:8 (0:5)

O umístění:

O 1. – 2. místo: OpenCamps Tatran Střešovice - SK Alien Nation Černošice 9:15
O 3. – 4. místo: FBC Vlci Tatran Kostelec - Panthers Praha C 3:2 p.
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou - 101. Sportovní klub Praha 4:5 (1:0 2:2 1:3)

6. Jiskra Zruč nad Sázavou

pozice v celkové tabulce - 46. (z 65 týmů)

13:00 OpenCamps Tatran Střešovice - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
14:20 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon (jot)

2017

Postup a návrat starších žáků do skupiny deset, oslava se uskutečnila v ,,mekáči“

Dvě vítězství s celky pražského Olympu, vysoká prohra s domácím celkem neměla na postup vliv (tým šesté skupiny), postupová remíza s Říčany

Mladá Boleslav (12. prosince) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli šesté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale v Mladé Boleslavi. Pořadatelem byl tým Technology Florbal MB Blue. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Apollon, Technology Florbal MB BlueFbK Olymp Praha Poseidon.

nbgnmj

6. kolo - starší žáci, turnaj v Mladé Boleslavi - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:2 (0:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 4:3 (3:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - Technology Florbal MB Blue (pořadatel - 6. skupina) 2:16 (2:9)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 6:2 (4:1)

17

pozice v celkové tabulce - 40. (z 65 týmů)

29. 1. Panthers Praha C - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
29. 1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - SK Alien Nation Černošice (jot)

Páté pokračování rozhodlo ve vyrovnaném střetnutí se Žraloky o sestupu nováčka soutěže

S Wizards rozhodl druhý poločas, remíza se 101. Praha nic neřešila, vedení 2:0 s Příbramí nestačilo na záchranu v 10. skupině

Praha (22. listopadu) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli páté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale Eagles Praha.

bhghuf

Pořadatelem byl tým 101. Sportovní klub Praha. Na programu měli utkání s celky Wizards DDM Praha 10 black a 101. Sportovní klub Praha. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Žraloci Příbram, FBC Unhošť a FBC Texas DDM Praha 6.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Wizards DDM Praha 10 black 1:5 (0:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – 101. Sportovní klub Praha 2:2 (0:0)

O umístění:

O 1. – 2. místo: Wizards DDM Praha 10 black – FBC Texas DDM Praha 6:3
O 3. – 4. místo: 101. Sportovní klub Praha – FBC Unhošť 6:1
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram 3:4 (2:2 0:2 1:0)

4. 12. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue
4. 12. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří (jot)

Starší žáci si po dvou vítězstvích a zisku třetího místa zahrají opět ve skupině 10, zbytečná prohra s postoupivším celkem Střešovic

S Tatranem padlo sedmnáct branek, vítězství nad Olympem zachovalo stejnou skupinu i pro další turnaj, slušná práce v oslabení s Texasem

Zruč nad Sázavou (31. října) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli čtvrté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale Zruč nad Sázavou.

nnnnmj

Pořadatelem byl tým TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. Na programu měli utkání s celky OpenCamps Tatran Střešovice a FbK Olymp Praha Poseidon. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Žraloci Příbram, 101. Sportovní klub Praha a FBC Texas DDM Praha 6.

Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice 8:9 (6:5)

Utkání s favorizovaným Tatranem bylo velmi vyrovnané. I když soupeř dokázal vstřelit gól již po sedmi sekundách hry, Zručští to nevzdali a dokázali skóre otočit. Nastříleli sice hodně gólů, ale kvůli zbytečným chybám to nestačilo na výhru, přestože téměř celé utkání vedli o dva góly. Nakonec prohráli těsně 8:9.

bgfvbg

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Olymp Praha Poseidon 3:1 (0:0)

O poznání klidnější utkání, co se týče gólů. První poločas nepřinesl žádnou branku ani na jedné straně. Ve druhé půli se dostal zručský tým do vedení 2:0. Soupeř sice utkání zdramatizoval, když snížil na 2:1. Těsné vedení Jiskra nejen dokázala udržet, ale v závěru ještě zvýšila na 3:1.

O umístění:

O 1. – 2. místo: OpenCamps Tatran Střešovice – 101. Sportovní klub Praha 9:6

O 3. – 4. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Texas DDM Praha 8:5 (1:0 3:2 4:3)

Od úvodních minut vyrovnané utkání se zlomilo ,,zásluhou“ Martina Kvasničky, který byl vyloučen na dvě minuty. V následujícím oslabení se "bránící" čtveřici podařilo vstřelit tři góly. Následující vývoj přinesl jen změny brankového rozdílu, nicméně zápas dotáhla Jiskra do vítězného konce.

18

Petr Kratochvíl,  trenér: ,,Zručští předvedli zatím nejlepší výkon v této sezóně a zaslouženě skončili na třetím místě. Nebýt několika školáckých chyb v prvním utkání s Tatranem Střešovice, mohli jsme bojovat o postup do vyššího koše se 101. Sportovní Praha, kterou se nám letos již porazit podařilo. Pokud chyby odstraníme a vyhnou se nám zranění při rozcvičení, můžeme na postup pomýšlet. Rádi bychom poděkovali všem fanouškům, kteří přišli naše mladé hráče podpořit a věříme, že do haly zavítají i 19. listopadu, kdy od 15 a 18.30 hodin odehraje svá utkání tým muži A. Poděkování samozřejmě patří i hráčům za předvedený výkon.“ (jot, pek)

vg

20. 11. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – Wizards DDM Praha 10 black
20. 11. 101. Sportovní klub Praha – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

Těsné porážky se Žraloky a s Panthers nabudili starší žáci k vítězství nad FBC Říčany modří

Starší žáci si vítězstvím nad FBC Říčany modří potřetí za sebou uchovali příslušnost v původně určeném desátém koši

Praha (18. října) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli třetí kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale TJ Sokol Vinohrady.

jhubg

Pořadatelem byl tým TJ Sokol Královské Vinohrady B. Na programu měli utkání s celky FBC Žraloci Příbram a FBC Panthers Praha C. Druhou skupinu tvořily týmy: Wizards DDM Praha 10 black, FBC Říčany modří a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram  2:5 (1:3)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Panthers Praha C  2:3 (1:0)

V úvodním střetnutí prohráli mladíci se Žraloky o tři branky - 2:5, ve druhém zápase podlehli tím nejtěsnějším poměrem Panthersům 2:3, když ještě v poločase vedli 1:0. Starší žáci si poté vítězstvím 6:3 nad FBC Říčany modří uchovali opět příslušnost v původně určeném desátém koši.

vbgvbh

O umístění:

O 1. – 2. místo: Panthers Praha C - Královské Vinohrady B  3:7

O 3. – 4. místo: FBC Žraloci Příbram - Wizards DDM Praha 10 black  3:4

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  6:3 (1:1 3:0 2:2)

Postup: TJ Sokol Královské Vinohrady B
Sestup: FBC Říčany modří

Příští program: Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou

30. 10. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice
30. 10. FbK Olymp Praha Poseidon – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

Starší žáci ve skupině dvakrát prohráli, ale v zápase o umístění porazili 101. Sportovní klub Praha

Starší žáci si vítězstvím nad 101. Sportovním klubem Praha opět uchovali příslušnost v původně určeném desátém koši

Říčany (3. října) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli druhé kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale v Říčanech.

vbg

Pořadatelem byl tým FBC Říčany. Na programu měli utkání s celky FBC Žraloci Příbram a FBC Říčany modří. Druhou skupinu tvořily týmy: 101. Sportovní klub Praha, Technology Florbal MB Blue a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram  1:6 (1:4)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  4:6 (2:3)

V úvodním střetnutí prohráli s domácími Říčany o dvě branky - 6:4, přestože již vedli 2:0. Ve druhém zápase podlehli sestoupivší Příbrami 1:6. Starší žáci si poté vítězstvím 5:3 nad 101. Sportovní akademií Praha uchovali opět příslušnost v původně určeném desátém koši.

vbg

O umístění:

O 1. – 2. místo: FBC Říčany modří - Technology Florbal MB Blue  1:14

O 3. – 4. místo: Královské Vinohrady B – FBC Žraloci Příbram 8:2

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 101. Sportovní klub Praha 5:3 (2:2 1:1 2:0)

Postup: Technology Florbal MB Blue

Sestup: 101. Sportovní klub Praha

16. 10. FBC Žraloci Příbram - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
16. 10. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Panthers Praha C (jot)

Premiéra se zručským starším žákům vydařila, dva těsné výsledky s favority skupiny, vítězství nad Slavií

Starší žáci si vítězstvím nad Slavií uchovali příslušnost v původně určeném desátém koši

Zruč nad Sázavou (19. září) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli první kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou.

vbg

Pořadatelem byl tým Jiskra Zruč nad Sázavou. Na programu měli utkání s celky Sokol Dobříš a FBC Říčany. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Slavia Praha, 101. Sportovní klub Praha a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobříš  2:4 (1:2)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  5:6 (1:3)

vbggh

O umístění:

O 1. – 2. místo: 101. Sportovní klub Praha – Sokol Dobříš 4:5
O 3. – 4. místo: Královské Vinohrady B – FBC Říčany 5:2
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha  6:2 (1:1 1:0 4:1)

vbgvbg

Příští program: Další kola soutěže budou následovat dle harmonogramu náběhu soutěží a po zpracování výsledků všech jedenácti košů. (jot)