Čím dříve listí opadne, tím úrodnější příští rok.

Do svatého Severína má být doma jetelina.

Prague Tigers D - Zruč n. Sáz. 4:4, Slavia B - Zruč n. Sáz. 5:3

FLORBAL MUŽI - 2. KOLO, PH + SČ SOUTĚŽ DIVIZE E, 2017/18

PETR KRATOCHVÍL ODEHRÁL PROTI SLAVII 100 ZÁPAS ZA JISKRU, HATTRICK TVRDÍKA

Zručští florbalisté zajíždí 4. listopadu na Jižní Město, utkají se s B. U. H. Praha B a Benešovem C

Praha - Florbalisté Jiskry odehráli druhé dvojkolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – soutěž mužů, divize E - sezóny 2017 - 2018 ve Sportovní hale Zličín v Praze. Na programu měli utkání s celky Prague Tigers D a FBC Slavia Praha B.

Prague Tigers D - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:4 (0:2 2:1 2:1)

Branky a asistence Jiskry: 00.08 Jantač (Edr), 09.25 Tvrdík (Edr), 19.31 Tvrdík (Tůma), 30.44 Tvrdík (Čech). Rozhodčí: Cimrman Tomáš, Krameš Jan. Vyloučení: 2/0.

Sestava Jiskry: Malý – Lopour, Tůma - Němeček, Edr – M. Kratochvíl, Jantač, P. Kratochvíl – Tvrdík, Čech, Červinka.

FBC Slavia Praha B - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5:3 (2:2 2:1 1:0)

Branky a asistence Jiskry: 03.23 Tvrdík (Edr), 08.26 Jantač (Červinka), 15.31 Jantač. Rozhodčí: Cimrman Tomáš, Krameš Jan. Vyloučení: 1/2 (Němeček, Čech – Z).

Příští program: 4. listopadu, SH Jižní Město, pořadatel – Fbk Koleje Slovan

Jiskra Zruč nad Sázavou – SK B. U. H. Praha B
SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 18. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Zruč n. Sáz. – Čáslav 2:3, Zruč n. Sáz. – Dejvice 6:3

FLORBAL MUŽI - 1. KOLO, PH + SČ SOUTĚŽ DIVIZE E, 2017/18 - FOTO

Neproměněné šance s Čáslaví připravily florbalisty o body, dvě skvělé třetiny s Dejvicemi a vítězství

Zručští florbalisté zajíždí 15. října do Zličína, utkají se s Tigers D a Slavií B

Zruč nad Sázavou - Florbalisté Jiskry odehráli první dvojkolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – soutěž mužů, divize E - sezóny 2017 - 2018 ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou. Na programu měli utkání s celky FBC Čáslav a SK Bruisers Dejvice.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Čáslav 2:3 (1:1 0:2 1:0)

Branky a asistence Jiskry: 05.43 P. Kratochvíl (Jantač), 30.03 Čech (Červinka). Rozhodčí: Jan Přibyl, Jan Šubrt. Vyloučení: 3/1 (Čech 2x, Edr – Z).

Sestava Jiskry: Malý – Lopour, Drbal - Němeček, Vodrážka – M. Kratochvíl, Jantač, P. Kratochvíl – Edr, Čech, Červinka.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Bruisers Dejvice 6:3 (0:2 4:1 2:0)

Branky a asistence Jiskry: 17.26 Němeček (Čech), 17.44 Lopour (Němeček), 19.49 P. Kratochvíl (Drbal), 22.38 M. Kratochvíl (Drbal), 33.58 Lopour, 35.29 Drbal (Malý). Rozhodčí: Jan Přibyl, Jan Šubrt. Vyloučení: 2/0 (Bleha, Lopour – Z).

Sestava Jiskry: Malý – Lopour, Bleha - Němeček, Vodrážka – M. Kratochvíl, Jantač, P. Kratochvíl – Edr, Čech, Drbal - Červinka.

Příští program: 15. října, SH Zličín, pořadatel – FBC Slavia Praha B

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha B
Prague Tigers D - Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

celý text