Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Obsah

Zprávy

#

FOTBAL A - 8. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18

O PORÁŽCE JISKRY ROZHODL PRVNÍ POLOČAS, TŘETÍ UTKÁNÍ ZA SEBOU BEZ BODOVÉHO ZISKU, V SOBOTU DOMA VEDOUCÍ KÁCOV

Fotbalisté Jiskry přivítají v 9. kole v domácím prostředí Kácov

Teplýšovice – Áčko Jiskry odehrálo 8. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště Sokola Teplýšovice.

8. kolo: Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (3:0)

Domácí měli první poločas pod kontrolou a získali mezi 18. – 32. minutou tříbrankové vedení, když se nejprve trefil Vyhlídal po centru Matouška, následně Král pěknou střelou z šestnáctky a nakonec po kolmici a sóle Breburda 3:0.

Ve druhém poločase se dostali ke slovu i hosté, v 58. minutě snížil z pokutového kopu Petrů – 3:1. Zručští si vytvořili následně další dvě příležitosti, ale neproměnili. Poté se po vypadnutí z tempa domácí uklidnili, utkání srovnali, ale z vypracovaných šancí se stávající skóre již nepohnulo. (sim, jot)

Branky: 18. Vyhlídal, 23. Král, 32. Breburda – 58. Petrů (p. k.). Rozhodčí: Daniel Asník – Milan Šefara, Jakub Sixta. ŽK: 83. Breburda – 83. Viktora. Diváků: 73. Poločas: 3:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Z. Louda, Viktora, Hájek, Kotek – Váňa (78. Kryštof), Jouza, Petrů, Jelínek – Kovář, Hirnyk (63. Bareš). Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 8. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)

14. TJ Jiskra Struhařov 8 2 0 6 14:28 6 0 0

Tabulka střelců Jiskry (16): J. Zeman 5, L. Kovář 3, T. Martinák 3, K. Petrů 3, S. Viktora 1, O. Jouza 1. (jot)

Příští program: (9. kolo, 21. října)

15.30 Jiskra Zruč n. Sáz. – AFK Kácov
celý text

ostatní, náš tip | 16. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia Jesenice 0:2 (0:0)

FOTBAL A - 7. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

FOTBALISTÉ PROHRÁLI DOMA S PŘEDPOSLEDNÍ JESENICÍ, CHYBĚLO VŠE - BOJOVNOST, NÁPAD, POHYB, DŮRAZ

Jiskra zajíždí v 8. kole na hřiště Sokola Teplýšovice

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 7. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu mužstvo Jesenice.

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia Jesenice 0:2 (0:0)

Branky: 55. Duda, 86. Kuľha. Rozhodčí: Michal Boček - Tomáš Drábek, Tomáš Prosr. ŽK: 90. Petrů – 60. Pilík, 82. Kratochvíl. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek - M. Váňa, Petrů, Martiňák, Viktora - Kovář, P. Jelínek. Střídali: Janda, Zeman. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 7. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

Příští program: (8. kolo, 14. 10.)

So 15.30 Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč n. Sáz.

celý text

ostatní, náš tip | 9. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

FOTBAL A - 6. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18

Jiskra neuhlídala kanonýra Pavlíčka a odjela z Kondrace s prázdnou, venku stále bez bodů

Fotbalisté Jiskry přivítají v 7. kole v domácím prostředí Jesenici

Kondrac – Áčko Jiskry odehrálo 6. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště Sokola Kondrac.

6. kolo: Sokol Kondrac - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:1)

Úvod zápasu byl poněkud rozháraný a nic nenasvědčovalo, že se diváci dočkají šesti gólů. V 9. minutě se přece jen dostala Kondrac do vedení. Müller našel krásně centrem Pavlíčka a míč z jeho hlavy skončil na břevně a následně v síti - 1:0. Radost ale domácím nevydržela dlouho, v 16. minutě byl podražen Zeman v pokutovém území Kuklíkem a nařízenou penaltu sám proměnil – 1:1. Zbytek poločasu přinesl několik jasných šancí Kondrace, která byla v poli lepší. Pavlíček sám v úniku nastřelil tyč, Sedláček ani Kašpar, ač sami před hostujícím gólmanem Cudlínem, nevyřešili situace dobře.

Druhý poločas byl po většinu času rovněž v režii domácích. Pavlíček byl evidentně při chuti, našel si míč ve vápně a pohotově bodlem levou novou poslal Kondrac znovu do vedení – 2:1. V 64. minutě se domácí kapitán prosadil potřetí, tentokrát pravou nohou – 3:1, ale to nebylo ještě vše. V 71. minutě utekl hostující obraně Müller, předložil balón Pavlíčkovi před prázdnou branku a ten si tak připsal čtvrtý gól – 4:1. Hosté zahrozili několika rohy a Kuklík se musel předvést při bombě Petrů, která mířila pod břevno. Zruč nad Sázavou se přesto ještě druhého gólu dočkala, když se pěkným obstřelem prezentoval Viktora – 4:2. Vítězství si však již Kondrac vzít nenechala a připsala si cenné a zároveň spravedlivé vítězství. (jan, jot - ilustrační foto: jot))

Branky: 9., 51., 64., 71. Pavlíček - 17. p. k. Zeman, 78. Viktora. Rozhodčí: Marek Meščan – Petr Chovanec, Vladimír Kuka. ŽK: 17. Kuklík, 69. Hlaváček, 73. Kašpar – 14. Zeman, 65. Petrů. Diváků: 85. Poločas: 1:1.

Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda (75. Kotek), Jouza, Viktora, Hájek - M. Váňa (62. Bareš), Petrů, Martinák, Havel (47. Hirnyk) - Zeman, Kovář. Trenér: Michal Váňa.

ostatní, náš tip | 2. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Maršovice 5:3 (0:0)

FOTBAL A - 5. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Tříminutový uragán v závěru utkání smetl Maršovice, první zafoukal Petrů, poté se přidali Zeman a Kovář

Jiskra zajíždí v 6. kole na hřiště Sokola Kondrac

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 5. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu mužstvo Maršovic.

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Maršovice 5:3 (0:0)

Ve vyrovnané první půli měl za hosty největší šance ke vstřelení branky Žížala po přihrávkách M. Haška, ale dvakrát v koncovce zaváhal. Na straně domácích se dostali do příležitostí Hájek, když trefil brankáře Kočího, poté se hlavou neprosadil Jouza. Ve 30. minutě vystřelil po příhře Zemana těsně vedle Kovář, po přihrávce Váni otřel střelu o břevno Zeman. V závěru poločasu mohl skórovat hostující Skála, ale Cudlín se překvapit nenechal.

Začátek druhé půle patřil hostům, v rozmezí třech minut se dostali po gólech Žížaly a Skály do dvoubrankového vedení, o které však stejně rychle přišli v podobě dvou zásahů domácích v rozmezí šesti minut, kdy prokázal střelecký potenciál Martinák – 2:2. Maršovice se dostaly ještě jednou do vedení zásluhou Žížaly po ideální přihrávce M. Haška – 2:3. Hosté poté hráli ,,na údržbu“, po vystřídání Štětiny a kapitána týmu R. Haška v 81. a 84. minutě nezvládli závěr střetnutí. Vše započal vyrovnáním v 87. minutě Petrů, poté se v 89. minutě po závaru před Kočím prosadil Zeman po teči Kováře – 4:3. V závěrečné brankové euforii se ještě obranou hostů prosmýkl Kovář a zavěsil popáté – 5:3. Maršovice naprosto zbytečně přišly v závěru o všechny body, ale takový je fotbal. Závěrečná oslava hráčů a ,,rybička“ po mokré trávě vyjádřila poděkování divákům za fandění i za nepříznivého stavu.

Branky: 53. a 59. Martinák, 87. Petrů, 89. Zeman, 90. Kovář - 49. a 72. Žížala, 51. Skála. Rozhodčí: Ivo Polák – Filip Hes, Lukáš Hlavnička. Žluté karty: 89. Zeman, 64. Jouza, 48. Váňa – 42. Zavadil, 55. Bartoš, 79. R. Hašek, 88. Žižala, 86. Řezníček. Diváků: 60. Poločas: 0:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Viktora, Hájek – M. Váňa (68. Havel), Kovář, Martinák, P. Jelínek - Zeman, Petrů. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 5. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

14. TJ Sokol Miřetice 5 1 0 4 6:13 2 1 0

Tabulka střelců Jiskry (13): J. Zeman 4, L. Kovář 3, T. Martinák 3, K. Petrů 2, O. Jouza 1. (jot)

Příští program: (6. kolo, 1. 10.)

Ne 16 Sokol Kondrac - Jiskra Zruč n. Sáz.

celý text

ostatní, náš tip | 26. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Struhařov - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:0 (2:0)

FOTBAL A - 4. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Díry v obraně Jiskry a mnoho zahozených šancí = debakl na hřišti dosud nebodujícího Struhařova

Fotbalisté Jiskry přivítají v 5. kole v domácím prostředí Maršovice

Struhařov – Áčko Jiskry odehrálo 4. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště Jiskry Struhařov.

4. kolo: Jiskra Struhařov - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:0 (2:0)

Když dostal již ve 4. minutě žlutou kartu hostující Petrů za protesty, nevěstilo to nic dobrého. Domácí zahrozili hned v 7. minutě, Koblasovu pěknou přihrávku křížem malého pokutového území nevyužil O. Hroch, jeho slabou střelu hosté odkopli. V 11. minutě zacentroval do pokutového území domácích Petrů, nepříliš razantní střelu Zemana pokryl struhařovský gólman Pessr. V 19. minutě se dostal po akci z levé strany Petrů před brankáře domácích, chtěl vystřelit, ale ozvala se píšťalka sudího Nepovíma. Odpískal mluvení Marcela ve středu hřiště a udělil mu rovněž žlutou kartu. Vzápětí našel Petrů do vápna nabíhajícího Zemana, jenž po teči trefil boční síť. Hosté mohli vyhrávat, ale nestalo se tak. Nedáš – dostaneš. O tři minuty později se po pěkné kombinační akci prosadil domácí Koblasa - 1:0. Ve 26. minutě vyrazil hostující gólman Cudlín na roh dalekonosnou střelu domácího Zmeka. Poté se hra přelévala na obě strany se šancemi obou týmů. Hosté dokonce poslali míč do sítě po nepřímém kopu Petrů. Gól však neplatil, neboť sudí Nepovím měl zvednutou ruku. Další branku mohla Jiskra vsítit ve 28. minutě po rohovém kopu Martináka, když nastala ve vápně domácích trma vrma, naběhnuvší Hájek však nejprve trefil obránce, odražený míč napálil do brankáře Pessra. Ve 37. minutě měl možnost ke srovnání opět Zeman po centru Jelínka. Neměl štěstí, napálil již pokolikáté gólmana Pessra. To samé potkalo vzápětí Jelínka. A tak opět udeřilo na druhé straně, po chybě Martináka ve středu hrací plochy ve 41. minutě potáhl míč před branku Cudlína Josef Sysel a vyzval k zakončení Zmeka – 2:0.

V úvodu druhého poločasu si hosté vypracovali rychlý protiútok Jelínkem, ale brankář Pessr po pohotovém přesunutí dostal míčem do choulostivých míst po střele Petrů. V 56. minutě vybojoval míč Koblasa a Ondřej Veselý důrazem a chytrostí v zakončení zvýšil na 3:0. V 68. minutě prudce zacentroval Petrů, Zeman se pokolikáté již neprosadil. Hosty třetí gól zlomil a zbytek zápasu patřil domácím. V 79. minutě byl O. Veselý faulován Kotkem v pokutovém území a penaltu s přehledem proměnil O. Hroch – 4:0. V 83. minutě našel střídající Váňa na hranici velkého vápna Zemana, střela mířila vysoko nad. V 86. minutě našel David Sysel krásnou kolmou přihrávkou O. Veselého, který chytře překonal hostujícího gólmana a stanovil konečnou podobu výsledku – 5:0.

Branky: 56. a 86. O. Veselý, 22. Koblasa, 41. Zmek, 79. O. Hroch (z PK). Rozhodčí: František Nepovím – Václav Procházka, Lubomír Hurych. Žluté karty: 49. Hroch – 83. Kotek, 19. Marcelo, 4. Petrů, 76. Váňa. Diváků: 55. Poločas: 2:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Zd. Louda, Jouza, Hájek, Kotek – Martinák (58. Váňa), Marcelo (80. Hirnyk), Viktora, P. Jelínek (71. Kovář) - Zeman, Petrů. Trenér: Michal Váňa.

14. TJ Sokol Miřetice 4 1 0 3 3:9 2 1 0

Tabulka střelců Jiskry (8): J. Zeman 3, L. Kovář 2, T. Martinák 1, O. Jouza 1, K. Petrů 1. (jot)

Příští program: (5. kolo, 23. září)

16.30 Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Maršovice

celý text

ostatní, náš tip | 18. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Průhonice 4:3 PP 3:3 (1:1)

FOTBAL A - 3. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Fotbalisté Jiskry vybojovali druhé vítězství na domácím hřišti, tentokrát po penaltách

Jiskra zajíždí ve 4. kole na hřiště Jiskry Struhařov

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 3. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu mužstvo Průhonic.

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Průhonice 4:3 PP 3:3 (1:1)

Úvod střetnutí začal v rychlém tempu z obou stran, útok střídal útok. Do vedení se dostali jako první ve 13. minutě hráči Jiskry, kdy Marcelo z poloviny hřiště poslal do brejku Zemana, který si míč potáhl do vápna a přesně trefil k pravé tyči – 1:0. Šest minut před poločasovým hvizdem sudího Šmejkala hosté vyrovnali. Domácí ,,vyrobili“ na půlce hřiště chybu, Bereš prodloužil na J. Dobiáše, který si se šancí poradil a poslal míč nekompromisně po zemi podle gólmana Cudlína do branky – 1:1.

Jiskře vyšel tak jako v minulém domácím střetnutí proti Mnichovicím nástup do druhého poločasu. Ve 47. minutě skóroval po dlouhé příhře Hájka do prostoru velkého vápna opět Zeman a dostal Jiskru do vedení – 2:1. Třetí branka do branky Průhonic padla po dalekonosném výkopu brankáře Cudlína, který našel Zemana, jenž vyhrál hlavičkový souboj s obráncem hostů. Poslal tak míč doprava na Kováře a na ukazateli skóre svítil stav 3:1. V 77. minutě vsítily Průhonice po trmě vrmě v malém vápně, teči domácího Hájka a nastřeleném břevnu kontaktní gól – 3:2. Zručskému týmu začaly docházet poté síly, nestíhal a soupeř se dostával do brejkových šancí. Ty však s přehledem likvidoval gólman Cudlín. V 84. minutě hosté se štěstím vyrovnali. Po skrumáži a několika tečích před zručskou brankou nejprve Cudlín míč vyrazil nohama, poté vyboxoval z brány. Rozhodčí Šmejkal však po dohodě s asistentem ukázal na střed hřiště – 3:3. Hosté byli ,,na koni“, vytvořili si další příležitosti. Jiskra nakonec nerozhodný výsledek ubránila a šlo se do penalt, ze kterých získala dva body do tabulky.

Branky: 13., 47. Zeman, 67. Kovář - 39. J. Dobiáš, 77. vlastní (Hájek), 84. Doksanský. Rozhodčí: Jiří Šmejkal - Jindřich Svoboda, Karel Hron. ŽK: 77. Cudlín, 45. Petrů, 23. Viktora – 0. Diváků: 90. Poločas: 1:1.

Zruč n. Sáz.: Cudlín - Z. Louda, Viktora, Hájek, Kotek (90. Hirnyk) - Kovář, Marcelo, Šindelář, Martinák - Petrů (80. Havel), Zeman. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 3. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

Příští program: (4. kolo, 17. 9.)

Ne 15 Jiskra Struhařov - Jiskra Zruč n. Sáz.
celý text

ostatní, náš tip | 11. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
FK Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (1:1)

FOTBAL A - 2. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18

Standardky Říčan rozhodly ve druhém kole o dělbě bodů, návrat Kamila Petrů na trávník po zranění

Fotbalisté Jiskry přivítají ve 3. kole v domácím prostředí Průhonice

Říčany – Áčko Jiskry odehrálo 2. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště TJ Říčany.

2. kolo: FK Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (1:1)

V sobotu odpoledne vyrazila Jiskra s fanoušky mikrobusy do Říčan, kde se utkala v rámci druhého kola 1. B třídy s místním FK. Prvním překvapením pro fanoušky Jiskry byla přítomnost čtyřgólového střelce proti futsalové Slávii Marcela, druhé překvapení byl návrat kapitána Kamila Petrů, který začal zápas po zranění na lavičce náhradníků.

Kamil se však dostal na hřiště dříve, než očekával, už v 6. minutě se zranil Havel, který si natáhl sval. To už měl Cudlín ve zručské brance za sebou dva výborné zákroky. Nejdříve z bezprostřední blízkosti po rohovém kopu hlavičkoval volný říčanský hráč, ale Cudlín vytáhl excelentní zákrok, o minutu později obrana propadla znovu, volný hráč se řítil na Cudlína úplně sám, Tomáš opět předvedl výborný zákrok a držel tak Jiskru v naději.

Po příchodu Petrů se hra Jiskry zvedla, ale ve finální fázi chyběla přesnost či lehkost. Přesto Zruč nad Sázavou inkasovala jako první. Na přední tyči minul míč Martinák a volnému Klenkovi stačilo nastavit jen nohu - 1:0. Poté se hra vyrovnala, ale vážnější příležitosti počítali domácí, Cudlín se opět musel otáčet. Pěknou příležitost zazdil Jouza, kdy místo střelby hledal ještě spoluhráče. Jiskra se dočkala vyrovnání v závěru první půle, Kotek vybojoval v obraně míč, který předložil do brejku Kamilovi Petrů, ten zachoval klid a krásným lobem ze čtyřiceti metrů vykoupal domácího brankáře Hradeckého - 1:1.

Druhý poločas začal jako ten první, Říčany zatlačily Jiskru před vlastní branku, z které pramenily chyby zručského týmu. Cudlín ještě zachránil naděje, ale v 54. minutě využili domácí zmatků v obraně a po odraženém míči se opřel do rány Jiroušek a nedal Cudlínovi šanci – 2:1. Poté opět převzala iniciativu Jiskra, ale centry či střely skončily v náruči domácího Hradeckého. Třetí branka domácích přišla opět z rohového kopu, první centr Jiskra odvrátila mizerně, následný centr tak našel Beneše, který hlavou poslal míč na zadní tyč – 3:1. Vypadalo to, že Jiskra už nebude mít síly na vyrovnání, Říčany pohodově bránily výsledek. Přesto se v 71. minutě individuálně uvolnil na levé straně střídající Hirnyk, předložil míč Zemanovi, který pěknou střelou na přední tyč snížil na 2:3.

V závěru musel vystřídat Petrů, kterého nahradil Šindelář, vysunuli se Jouza a Marcelo, ale síly chyběly. Sice Jiskra ovládla závěr zápasu, ale bez vážnější šance. A tak po statečném výkonu odjíždí z Říčan bez bodu. (Text a foto: Lukáš Zachariáš)

Branky: 14. Klenka, 54. Jiroušek, 67. Beneš – 45. Petrů, 71. Zeman. Rozhodčí: Jaroslav Říha – Patrik Sandev, Jiří Gerhardt. DFA: Michal Myška. Žluté karty: 30. Bečvář, 84. Želízko, 21. Klenka – 90. Hájek, 63. Louda. Diváků: 60. Poločas: 1:1.

Zruč n. S.: Cudlín – Z. Louda, Havel (6. Petrů, 81. Bareš), Jouza, Hájek, Kotek – Kovář, Marcelo, Vosyka (75. Šindelář), Martinák (63. Hirnyk) – Zeman. Trenér: Michal Váňa.

14. TJ Jiskra Struhařov 2 0 0 2 1:10 0 0 0

Tabulka střelců Jiskry (5): T. Martinák 1, O. Jouza 1, K. Petrů 1, L. Kovář 1, J. Zeman 1. (jot)

Příští program: (3. kolo, 9. září)

17.00 Jiskra Zruč n. Sáz. – Průhonice
celý text

ostatní, náš tip | 3. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Mnichovice 3:2 (1:2)

FOTBAL A - 1. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Začátek utkání Jiskře nevyšel, vlastní gól, po přestávce obrat ve skóre, body zůstaly doma

Jiskra zajíždí ve 2. kole na hřiště FK Říčany

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 1. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu mužstvo Mnichovic.

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Mnichovice 3:2 (1:2)

Ve 2. minutě zahrával domácí Zeman rohový kop, hosté ho odvrátili zpět k zahrávajícímu. Zeman hned ,, z první“ míč vrátil do pokutového území, kde našel naběhnuvšího Kováře, ale jeho hlavička jen těsně minuta břevno branky sedmapadesátiletého gólmana Vinše. Domácí mohli vyhrávat, stal se však pravý opak. Mnichovický nováček soutěže I. B třídy z prvního vážnějšího útoku v 8. minutě skóroval Vyskočilem po příhře Bartáka – 0:1. Hostům tak vyšel parádně vstup do utkání, v 11. minutě vedli nad domácí Jiskrou dokonce 2:0, střelu Vitiuka si srazil do vlastní sítě Hájek. Ve 14. minutě nebezpečně vypálil Zeman, brankář hostů střelu kryl. Ve 21. minutě zahráli Mnichovičtí nedovolenou malou domů v prostoru vápna, rozehraný trestný kop Jouzy napálil Zeman do Vinše, odraženou Martinák do břevna. Ve 32. minutě se konečně domácí dočkali snížení, trestný kop Zemana prodloužil do sítě hostů Jouza – 1:2., Po dalších dvou odehraných minutách střílel na branku hostů opět aktivní Zeman, poprvé trefil Krejčího, zblokovanou střelu poslal do náruče gólmana Vinše.
Začátek druhého poločasu skvěle vyšel domácí Jiskře. Ve 47. minutě vyrovnal Martinák – 2:2, vedoucí branku přidal z následujícího útoku v 51. minutě Kovář – 3:2. V 75. minutě založili hosté brejkovou akci po pravé straně hřiště, domácí brankář Cudlín k vyrovnání hosty nepustil, střelu Bartáka bravurně vyrazil. Z okamžitého protiútoku Jouzy s Kovářem byl opět poslední u míče Zeman, v cestě ke skórování mu stál mnichovický strážce branky Vinš. V 79. minutě šli domácí do ,,deseti“, za dva fauly ve dvou minutách po sobě putoval do šaten s udělenou červenou kartou Jouza. Hosté se po vyloučení domácího hráče nastěhovali před pokutové území Jiskry, obranný val v čele s brankářem Cudlínem ,,nájezdům“ hostů odolal a ubránil těsné vítězství.

Branky: 32. Jouza, 47. Martinák, 51. Kovář – 8. Vyskočil, 11. Vitiuk. Rozhodčí: Milan Holý – Josef Němeček, Václav Procházka. ŽK: 2/1 (78. a 79. Jouza – 89. Krajčí). ČK: 79. Jouza. Diváků: 60. Poločas: 1:2.

Zruč n. Sáz.: Cudlín – Z. Louda, Havel, Hájek, Kotek – Martinák, Jouza, Šindelář, P. Jelínek – Zeman, Kovář (83. L. Jelínek). Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 1. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

1. TJ Kunice 1 1 0 0 4:0 3 0 0
2. Sokol Zvole 1 1 0 0 6:3 3 0 0
3. FK Týnec nad Sázavou 1 1 0 0 4:1 3 0 0
4. Sokol Maršovice 1 1 0 0 4:2 3 0 0
5. TJ Sokol Teplýšovice 1 1 0 0 3:1 3 0 0
6. AFK Kácov 1 1 0 0 3:2 3 0 0