Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Obsah

Zprávy

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Náchod 29:22 (14:16)

HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18 - FOTO

ZAČÁTEK MLADÍKŮM UTEKL, HOSTÉ VEDLI JIŽ O SEDM BRANEK. VE DRUHÉM POLOČASE JISKRA VYROVNALA – 19:19, POTÉ SPUSTILA STŘELECKÝ URAGÁN

Starší žáci přivítají v dalším domácím utkání celek Dvora Králové nad Labem

Zruč nad Sázavou – Tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou přivítal v novém mistrovském ročníku společného přeboru celek Náchoda. Letošní ročník SP se hraje, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal - Korecký 11, Mikšík 5, M. Herud 4, Vilimovský 2, Nikodým 2, Tůma 2, Ruth 1, Karban 1, A. Herud 1, Šveněk, Vorlíček, Petrík, Procházka. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/3, vyloučení: 1/0, branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Marta Sovová – Tomáš Zich, diváků: 27.

Příští program: 7. kolo (21. října)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Dvůr Králové nad Labem (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 13. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč n. Sáz. – Jičín A 12:47, Jiskra Zruč n. Sáz. – Jičín B 17:37

Starší žáci na domácím hřišti body nezískali, jičínský soupeř byl nad jejich síly, o víkendu do Mělníka

Starší žáci zajíždí v sobotu ke dvojutkání do Mělníka, odehrají zápasy s A i B týmem

Zruč nad Sázavou – V sobotu 23. září přivítal tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou v novém mistrovském ročníku společného přeboru celek Jičína, odehrál zápasy s A i B týmem. Letošní ročník SP se bude hrát, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín A 12:47 (4:21)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Vorlíček 4, M. Herud 4, Mikšík 3, Korecký 1, Tůma, Petrík, B. Jelínek, Karban, Ruth, Procházka, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/2, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Jiří Dolejší nejst. – Jiří Dolejší st., diváků: 20.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín B 17:37 (7:17)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal - Vorlíček 6, M. Herud 3, Mikšík 2, Petrík 2, Procházka 1, Korecký 1, Tůma 1, Ruth 1, B. Jelínek, Karban, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18

Z Úval přivezli starší žáci vítězství a porážku, dva týmy do soutěže ještě nezasáhly, až nyní ve Zruči

Starší žáci hostí v sobotu ve dvojutkání družstvo Jičína, odehrají zápasy s A i B týmem

Úvaly – V neděli 17. září zajížděl tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou v novém mistrovském ročníku společného přeboru do Úval k utkání s místním A i B týmem. Letošní ročník SP se bude hrát, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Sokol Úvaly A - Jiskra Zruč nad Sázavou 37:15 (17:5)

Sestava a branky Jiskry: Procházka – Rozehnal 5, Mikšík 3, M. Herud 2, Vilimovský 1, Nikodým 1, Tůma 1, Petrík 1, B. Jelínek 1, Karban, Ruth, Korecký, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/0, branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Jakub Ransdorf – Daniel Doškář, diváků: 41.

Sokol Úvaly B - Jiskra Zruč nad Sázavou 22:26 (12:13)

Sestava a branky Jiskry: Procházka – Rozehnal 10/2, Mikšík 8/1, M. Herud 2/1, Vilimovský 1, Nikodým 1, Tůma 1, Korecký 1, B. Jelínek 1, Karban 1/1, Petrík, Ruth, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/3, vyloučení: 3/3, ČK: 1/0, branky ze sedmiček: 1/5, rozhodčí: Jakub Ransdorf – Daniel Doškář, diváků: 20.

ostatní, náš tip | 20. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 7:28 (5:11)

Premiéra starších žáků Jiskry ve společném přeboru se v domácím prostředí nevydařila

Starší žáci zajíždí v neděli ke dvojutkání do Úval, odehrají zápasy s A i B týmem

Zruč nad Sázavou – V sobotu 9. září zahájil tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou nový mistrovský ročník společného přeboru, když v utkání prvního podzimního kola nastoupil od 15 hodin na venkovním hřišti za spolkovým domem proti okresnímu rivalu - týmu Spartě Kutná Hora. Letošní ročník SP se bude hrát, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 7:28 (5:11)

Úvod sobotního odpoledního utkání byl poměrně vyrovnaný, v 10. minutě svítil na ukazateli stav 3:3, v 15. minutě 5:5. Zbývajících deset minut prvního poločasu již zručský tým neskóroval a naopak hosté šesti brankami v řadě stanovili poločasové skóre 5:11.

Druhý poločas již byl plně v režii Sparty, která postupně navyšovala své vedení. Ve 30. minutě byl stav 5:14, ve 40. minutě 7:21 a konečný výsledek byl jednoznačný – 7:28. Oba body tak putovaly zaslouženě do Kutné Hory. (vob, jot)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal, Procházka – Karban 2, Vilimovský 2, Mikšík 1, M. Herud 1, Nikodým 1, Ruth, Tůma, Petrík, A. Herud, Vorlíček, Šveněk, B. Jelínek. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 4/3, branky ze sedmiček: 3/1 – 1/0, rozhodčí: Ondřej Červinka – Aleš Dolejší, diváků: 43.

Příští program: 2. kolo (17. září)