Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Pranostika na akt. den

Na Petra mučedníka je dobře vysazovat zelí na pole.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Karambol Jiskry sezonu 2016/17 přerušil

Prohra Jiskry v dohrávce druhého kola, o body se postaral pouze Foltýn, v sobotu páté pokračování  

Jiskra hostí 19. listopadu od 13 hodin pražský Žižkov F

Zruč nad Sázavou (20. listopadu) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Strahova A, odehráli s ním 2. odložené kolo STČ, ZČ a SČ tříčlenných družstev 2. třídy.   

hnbnbh

Dohrávka 2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Strahov A   6:12  

Sestava a body Jiskry: Ladislav Horváth, Jan Foltýn 6, Bohumil Pešout.  

Výsledky utkání:

bnv

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Tabulka po 4. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

4 / 16

Nový Bor B

4 / 0 / 0
55 : 17

9.49
10.09

8

2.

3 / 16

Strahov B

3 / 0 / 0
38 : 16

10.78
11.15

6

3.

4 / 16

Strahov A

2 / 0 / 2
38 : 28

10.32
11.70

4

4.

3 / 16

Trmice D

2 / 0 / 1
30 : 24

8.42
9.59

4

5.

4 / 16

Most C

2 / 0 / 2
38 : 34

11.06
13.79

4

6.

4 / 16

Žižkov F

2 / 0 / 2
30 : 42

8.10
9.56

4

7.

4 / 16

Žižkov E

1 / 0 / 3
33 : 39

8.38
9.80

2

8.

3 / 16

Jiskra Zruč n. S.

0 / 0 / 3
16 : 38

8.18
8.90

0

9.

3 / 16

Chomutov B

0 / 0 / 3
10 : 44

7.14
7.73

0

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 5. kolo: (19. listopadu – 13 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Žižkov F (jot)       

 

O prohře a ztrátě bodů hostující Jiskry v Trmicích rozhodly závěrečné zápasy v jednobandu   

Jiskra hostí 19. listopadu od 13 hodin pražský Žižkov F

Trmice (24. října) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Trmic na stoly BC Lakoplast, odehráli zde 3. kolo STČ, ZČ a SČ tříčlenných družstev 2. třídy.   nbh

3. kolo: BC Lakoplast Trmice D - Jiskra Zruč nad Sázavou   10:8  

Sestava a body Jiskry: Bohumil Pešout 4, Jan Foltýn, Ladislav Horváth 4.  

Výsledky utkání:

nmj

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

 

Tabulka po 3. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

3 / 16

Nový Bor B

3 / 0 / 0
40 : 14

9.67
10.09

6

2.

2 / 16

Strahov B

2 / 0 / 0
22 : 14

10.60
10.84

4

3.

2 / 16

Trmice D

2 / 0 / 0
22 : 14

8.93
9.59

4

4.

2 / 16

Strahov A

1 / 0 / 1
20 : 10

10.25
11.70

2

5.

3 / 16

Žižkov E

1 / 0 / 2
31 : 23

9.15
9.80

2

6.

3 / 16

Most C

1 / 0 / 2
26 : 28

10.21
10.80

2

7.

3 / 16

Žižkov F

1 / 0 / 2
20 : 34

8.34
9.56

2

8.

2 / 16

Jiskra Zruč n. Sáz.

0 / 0 / 2
10 : 26

8.50
8.90

0

9.

2 / 16

Chomutov B

0 / 0 / 2
7 : 29

6.92
7.73

0

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

Příští program – 5. kolo: (19. listopad – 13 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Žižkov F (jot)       

 

V Novém Boru získal body pouze Horváth, ve třech utkáních nebyli hosté daleko k vítězství   

Jiskra hraje 8. října od 9 hodin doma se Strahovem A

Nový Bor (26. září) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Nového Boru na stoly BC Ajeto B, odehráli zde 1. kolo STČ, ZČ a SČ tříčlenných družstev 2. třídy.

hgf  

1. kolo: BC Ajeto Nový Bor B - Jiskra Zruč nad Sázavou   16:2  

Sestava a body Jiskry: Bohumil Pešout, Jan Foltýn, Ladislav Horváth 2.  

Výsledky utkání:

bgf

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

 

Tabulka po 1. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

1 / 16

Nový Bor B

1 / 0 / 0
16 : 2

9.03
9.03

2

2.

1 / 16

Trmice D

1 / 0 / 0
12 : 6

8.00
8.00

2

3.

1 / 16

Strahov B

1 / 0 / 0
10 : 8

10.36
10.36

2

4.

1 / 16

Strahov A

0 / 0 / 1
6 : 6

11.70
11.70

0

5.

1 / 16

Most C

0 / 0 / 1
8 : 10

10.47
10.47

0

6.

1 / 16

Jiskra Zruč n. Sáz.

0 / 0 / 1
2 : 16

8.12
8.12

0

gft

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

Příští program – 2. kolo: (8. října – 9 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Strahov A (jot)    

 

Hráči Jiskry se utkají ve 2. třídě sezony 2016/17 opět s pražskými týmy, ale pojedou i do Chomutova, Nového Boru, Mostu a Trmic

Karambol se utká se čtyřmi pražskými celky, třemi z Ústeckého a jedním z Libereckého kraje

Praha, Zruč nad Sázavou (27. srpna) – Nalosované týmy karambolové soutěže Čechy - STČ, ZČ, SČ, tříčlenných družstev 2. třídy sezony 2016 – 2017.

vbg

Družstva: 1. Karambol klub Chomutov B, 2. Sportovní klub Karambol Praha Strahov B, 3. TJ Sokol Žižkov E, 4. BC AJETO Nový Bor B, 5. Sportovní klub Karambol Praha Strahov A, 6. BC LakoPlast spolek Trmice D, 7. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. TJ Sokol Žižkov F, 9. TJ Billard Club Most C (jot)

 

Jiskra odehrála v karambolu celkově 162 jednotlivých utkání, účast deseti celků, jedenapadesátkrát vyhrála 

Zručáci v soutěžních zápasech třikrát vyhráli, patnáctkrát prohráli

Karambol (7. června) – V roce 2014 založený oddíl karambolu se ve snaze navázat na tradice této hry ve Zruči nad Sázavou v letech sedmdesátých a osmdesátých přihlásil do oblastní soutěže 1. třídy pro Středočeský a Západočeský kraj v technických disciplínách.

cvf

Soutěže se zúčastnilo deset oddílů – po jednom ze Zruče nad Sázavou a Nýřan, tři oddíly z Plzně a pět oddílů z Prahy. Hrálo se klasicky dvoukolově, jednou na domácích stolech a jednou na stolech soupeře. V technických disciplínách do každého utkání nastupovali minimálně tři a maximálně devět hráčů (za předpokladu, že do každé disciplíny nastoupil jiný hráč – což se prakticky nestávalo). Hrály se tři disciplíny – volná hra, kádr a nepřímá hra (jednoband). V každé disciplíně se hrály tři utkání a hráči se do utkání nasazovali podle dosažených výsledků (průměrů) z předešlých zápasů – nejlepší domácí s nejlepším soupeřem, dvojka s dvojkou a trojka s trojkou (nedá se kombinovat ani chytračit). V každém zápase se odehrálo devět utkání – vítěz dostal dva body, za remízu byl bod jeden. Celkových 18 bodů z devíti utkání se dělilo mezi soupeře dle výsledků jednotlivých utkání tak, že konečný výsledek zápasu mohl být od 18:0 po remízu 9:9 a obráceně.

Za Jiskru sehrálo úvodní soutěžní sezónu pět hráčů: Foltýn Jan, Horváth Ladislav, Kracík Vladimír, Pešout Bohumil a Šubrt Oldřich.

Jan Foltýn, předseda oddílu: ,,Celkově jsme v sezóně 2015/16 v 18 zápasech  sehráli 162 jednotlivých utkání,z těch jsme jich 51 vyhráli, 3 rebvfmizovali a 108 prohráli. S třemi vyhranými zápasy a šesti body jsme skončili na posledním místě. Při dalších vyrovnaných zápasech nás snad jen „nováčkovská daň“ připravila o trochu lepší umístění.“

Vítězná utkání: Jiskra – Sokol Plzeň B 10:8, Sokol Plzeň B – Jiskra 8:10, BC Harfa – Jiskra 6:12.

Vyrovnaná utkání: Jiskra – Strahov A 8:10, Jiskra – Nýřany 8:10, Jiskra – Strahov B 8:10, Strahov A – Jiskra 11:7, Jiskra – Žižkov E 7:11.

V jednotlivých disciplínách se nejlépe dařilo těmto hráčům: Ve volné hře se Ladislav Horváth umístnil v oblastním žebříčku na 33. místě z pětapadesáti, 279. místo obsadil v republikovém pořadí (ze 458 hráčů), nejlepší průměr v utkání dosáhl 6,23. V kádru 52/2 se Jan Foltýn umístnil v oblastním žebříčku na 34. místě (z 55), 299. místo obsadil v republikovém pořadí (ze 458), nejlepší průměr v utkání dosáhl 5,16. V jednobandu se Jan Foltýn umístnil v oblastním žebříčku na 30. místě (z 55), 279. místo obsadil v republikovém pořadí (ze 458), nejlepší průměr v utkání dosáhl 3.

Mimo přípravy hráčů na sezónu a odehrání soutěžních zápasů se v oddíle karambolu věnovali přípravě mládeže. Za necelé dva roky působení oddílu prošlo tréninkovou přípravou pět žaček. Pod záštitou oddílu karambolu a za materiální podpory ČMBS zahájil v ZŠ Na Pohoří činnost kulečníkový kroužek. Tréninky mládeže se konaly v oddílové herně (ve Spolkovém domě) každý čtvrtek od 15 hodin do 17 hodin. Kulečníkový kroužek se scházel v ZŠ každou středu od 13:30 hodin do 15 hodin, obojí pod vedením Jana Foltýna.

Jan Foltýn, předseda oddílu: ,,Jsme sportovní organizace, která se zabývá výhradně sportovním karambolovým kulečníkem. V současné době sdružujeme 15 příznivců karambolového kulečníku. Rádi mezi sebou přivítáme nové tváře z řad dospělých i mládeže. V oddíle hrají hráči různých výkonnostních kategorií, takže se nemusíte bát, že byste zde nenašli sobě rovného soupeře. Můžete se přijít naučit hrát karambol, i když jste úplní začátečníci. Kulečník je ideální zábavou pro všechny věkové kategorie. Pro nové zájemce: telefon: 608 981 729, e-mail: jiskra.karambol@seznam.cz.“ (jaf, jot)

 

Jiskra má za sebou premiéru v karambolu tříčlenných družstev, odehrála osmnáct utkání  

Zručáci v soutěži třikrát vyhráli, patnáctkrát prohráli

Zruč nad Sázavou (18. května) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Harfy Praha, odehráli s ním 18. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

vbg

18. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – BC Harfa Praha   6:12  

Sestava a body Jiskry: Ladislav Horváth 2, Jan Foltýn 2, Bohumil Pešout 2.  

Výsledky utkání:

bnh

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

 

Tabulka po 18. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

18 / 18

ZČE Plzeň A

18 / 0 / 0
264 : 60

19.64
28.12

36

2.

18 / 18

TJ Nýřany

14 / 0 / 4
212 : 112

13.20
20.59

28

3.

18 / 18

ZČE Plzeň B

11 / 0 / 7
174 : 150

11.77
17.60

22

4.

18 / 18

Strahov B

11 / 0 / 7
166 : 158

10.47
12.64

22

5.

18 / 18

TJ Sokol Žižkov E

8 / 0 / 10
166 : 158

12.69
20.67

16

6.

18 / 18

Sokol Plzeň B

8 / 0 / 10
163 : 161

11.74
16.95

16

7.

18 / 18

TJ Sokol Žižkov D

6 / 1 / 11
127 : 197

10.46
14.18

13

8.

18 / 18

BC Praha Harfa

6 / 0 / 12
132 : 192

11.29
15.15

12

9.

18 / 18

Strahov A

4 / 1 / 13
111 : 213

9.27
11.74

9

10.

18 / 18

TJ Jiskra Zruč

3 / 0 / 15
105 : 219

8.15
9.80

6

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje (jot)

 

Utkání s plzeňskými celky skončila podle očekávání bez bodů, v sobotu poslední zápas sezony   

Jiskra hraje 7. května od 11 hodin doma s BC Harfa Praha

Plzeň (3. května) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Prahy na stoly ZČE Plzeň B, odehráli zde 17. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

nmjghz

17. kolo: ZČE Plzeň B - Jiskra Zruč nad Sázavou   14:4  

Sestava a body Jiskry: Bohumil Pešout 2, Jan Foltýn, Ladislav Horváth 2.  

Výsledky utkání:

bnh

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

 

Odložené utkání 12. kola:

Jiskra Zruč nad Sázavou – ZČE Plzeň A 0:18

 

Tabulka po 17. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

16 / 18

ZČE Plzeň A

16 / 0 / 0
234 : 54

19.40
28.12

32

2.

18 / 18

TJ Nýřany

14 / 0 / 4
212 : 112

13.20
20.59

28

3.

18 / 18

Strahov B

11 / 0 / 7
166 : 158

10.47
12.64

22

4.

16 / 18

ZČE Plzeň B

9 / 0 / 7
151 : 137

11.73
17.60

18

5.

17 / 18

TJ Sokol Žižkov E

8 / 0 / 9
162 : 144

12.78
20.67

16

6.

17 / 18

Sokol Plzeň B

8 / 0 / 9
155 : 151

11.63
16.95

16

7.

17 / 18

TJ Sokol Žižkov D

6 / 1 / 10
125 : 181

10.36
14.18

13

8.

17 / 18

BC Praha Harfa

5 / 0 / 12
120 : 186

11.32
15.15

10

9.

17 / 18

Strahov A

4 / 1 / 12
106 : 200

9.33
11.74

9

10.

17 / 18

TJ Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 14
99 : 207

8.07
9.80

6

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 18. kolo: (7. května – 11 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – BC Harfa Praha (jot)     

 

Jiskra se dotáhla v průběhu utkání se Strahovem B z 2:8 na 8:8, ale poslední zápas jí nevyšel  

Zručáci zajíždí 23. dubna do Plzně na ZČE B

Zruč nad Sázavou (18. dubna) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Strahova B, odehráli s ním 16. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

nmj

16. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Strahov B   8:10  

Sestava a body Jiskry: Ladislav Horváth 4, Oldřich Šubrt 2, Jan Foltýn 2, Bohumil Pešout.  

Výsledky utkání:

mko

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 27 – Petr Bartaloš
Největší jednotlivý průměr – 4.48 – Petr Bartaloš

Kádr 52/2:

Největší série – 29 – Petr Bartaloš
Největší jednotlivý průměr – 5.08 – Petr Bartaloš

Jednoband:

Největší série – 11 – Jan Foltýn
Největší jednotlivý průměr – 1.72 – Ladislav Horváth (jot)
 

Tabulka po 16. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

15 / 18

ZČE Plzeň A

15 / 0 / 0
216 : 54

19.43
28.12

30

2.

16 / 18

TJ Nýřany

13 / 0 / 3
190 : 98

13.49
20.59

26

3.

17 / 18

Strahov B

10 / 0 / 7
156 : 150

10.47
12.64

20

4.

14 / 18

ZČE Plzeň B

8 / 0 / 6
129 : 123

11.58
17.60

16

5.

15 / 18

TJ Sokol Žižkov E

7 / 0 / 8
146 : 124

12.64
20.67

14

6.

16 / 18

Sokol Plzeň B

7 / 0 / 9
143 : 145

11.48
16.95

14

7.

16 / 18

TJ Sokol Žižkov D

6 / 1 / 9
121 : 167

10.37
14.18

13

8.

16 / 18

BC Praha Harfa

5 / 0 / 11
112 : 176

11.35
15.15

10

9.

16 / 18

Strahov A

3 / 1 / 12
96 : 192

9.29
11.74

7

10.

15 / 18

Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 12
95 : 175

8.16
9.80

6

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje
 

Příští program – 17. kolo: (23. března – 11 hodin)

ZČE Plzeň B - Jiskra Zruč n. Sáz.        

 

Po porážce na Žižkově E spadla Jiskra na poslední místo tabulky, mají však dva zápasy k dobru   

Jiskra hraje 10. dubna od 11 hodin doma se Strahovem B

Praha (29. března) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Prahy na stoly Žižkova E, odehráli zde 15. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

koi

15. kolo: Sokol Žižkov E - Jiskra Zruč nad Sázavou   16:2  

Sestava a body: Karel Verner 6, Rudolf Vápeník 4, Miroslav Mařík 6 – Bohumil Pešout 2, Jan Foltýn, Ladislav Horváth.  

Výsledky utkání:

hzu

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Žižkov E - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  16:2     
ZČE Plzeň A - BC Praha Harfa  18:0
Strahov A - Sokol Plzeň B  8:10  
Sokol Žižkov D - ZČE Plzeň B  10:8      
Strahov B - TJ Nýřany  6:12 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 66 – Rudolf Vápeník
Největší jednotlivý průměr – 11.76 – Karel Verner

Kádr 52/2:

Největší série – 26 – Miroslav Mařík
Největší jednotlivý průměr – 8.33 – Karel Verner

Jednoband:

Největší série – 20 – Rudolf Vápeník
Největší jednotlivý průměr – 3.15 – Rudolf Vápeník (jot - foto: elj)

 

Tabulka po 15. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

15 / 18

ZČE Plzeň A

15 / 0 / 0
216 : 54

19.43
28.12

30

2.

15 / 18

TJ Nýřany

12 / 0 / 3
174 : 96

13.47
20.59

24

3.

16 / 18

Strahov B

9 / 0 / 7
146 : 142

10.63
12.64

18

4.

14 / 18

ZČE Plzeň B

8 / 0 / 6
129 : 123

11.58
17.60

16

5.

15 / 18

TJ Sokol Žižkov E

7 / 0 / 8
146 : 124

12.64
20.67

14

6.

15 / 18

TJ Sokol Žižkov D

6 / 1 / 8
114 : 156

10.39
14.18

13

7.

15 / 18

Sokol Plzeň B

6 / 0 / 9
132 : 138

11.47
16.95

12

8.

15 / 18

BC Praha Harfa

5 / 0 / 10
110 : 160

11.52
15.15

10

9.

16 / 18

Strahov A

3 / 1 / 12
96 : 192

9.29
11.74

7

10.

14 / 18

Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 11
87 : 165

8.18
9.80

6

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 16. kolo: (10. dubna – 11 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Strahov B

 

Pešout vybojoval na Žižkově čtyři body, domácí Krahulík získal všechny nejlepší výkony střetnutí   

Jiskra hraje 26. března od 11 hodin venku s Žižkovem E

Praha (16. března) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Prahy na stoly Žižkova D, odehráli zde 14. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

huz

14. kolo: Sokol Žižkov D - Jiskra Zruč nad Sázavou   14:4  

Sestava a body: Zdeněk Kudrna 6, Miroslav Krahulík 6, Tomáš Novák 2 – Bohumil Pešout 4, Oldřich Šubrt, Ladislav Horváth.  

Výsledky utkání:

uji

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Nýřany - ZČE Plzeň A  4:14   
Sokol Žižkov D - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  14:4
Strahov A - TJ Sokol Žižkov E, nehlášeno       
ZČE Plzeň B - BC Praha Harfa  14:4    
Strahov B - Sokol Plzeň B  15:3 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 22 – Miroslav Krahulík
Největší jednotlivý průměr – 5.80 – Miroslav Krahulík

Kádr 52/2:

Největší série – 20 – Miroslav Krahulík
Největší jednotlivý průměr - 7.14 – Miroslav Krahulík

Jednoband:

Největší série – 11 – Miroslav Krahulík
Největší jednotlivý průměr – 2.85 – Miroslav Krahulík (jot)

 

Tabulka po 14. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

14 / 18

ZČE Plzeň A

14 / 0 / 0
198 : 54

19.02
28.12

28

2.

14 / 18

TJ Nýřany

11 / 0 / 3
162 : 90

13.63
20.59

22

3.

15 / 18

Strahov B

9 / 0 / 6
140 : 130

10.75
12.64

18

4.

13 / 18

ZČE Plzeň B

8 / 0 / 5
121 : 113

11.64
17.60

16

5.

13 / 18

 Sokol Žižkov E

6 / 0 / 7
122 : 112

12.48
20.67

12

6.

14 / 18

Sokol Žižkov D

5 / 1 / 8
104 : 148

10.38
14.18

11

7.

14 / 18

Sokol Plzeň B

5 / 0 / 9
122 : 130

11.68
16.95

10

8.

14 / 18

BC Praha Harfa

5 / 0 / 9
110 : 142

11.50
15.15

10

9.

13 / 18

Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 10
85 : 149

8.07
9.72

6

10.

14 / 18

Strahov A

2 / 1 / 11
78 : 174

9.28
11.74

5

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

Příští program – 15. kolo: (26. března – 11 hodin)

Sokol Žižkov E - Jiskra Zruč n. Sáz.   

 

Jiskra byla druhému celku vyrovnaným soupeřem, Horváth třikrát vyhrál, v sestavě chyběl Foltýn  

Jiskra zajíždí 13. března do Prahy na Žižkov D

 
Zruč nad Sázavou (2. března) –  Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo TJ Nýřany, odehráli s ním 13. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   
hor

13. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Nýřany   8:10  

Sestava a body: Ladislav Horváth 6, Oldřich Šubrt 2, Bohumil Pešout – Stanislav Marhoun st. 2, Jiří Kožíšek 6, Michal Vrba 2.  

Výsledky utkání:

kar

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Žižkov E - Sokol Žižkov D  13:5 
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TJ Nýřany  8:10  
Sokol Plzeň B – BC Praha Harfa  10:8 
ZČE Plzeň A – Strahov B  14:4   
Strahov A - ZČE Plzeň B, nehlášeno   

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 21 – Michal Vrba
Největší jednotlivý průměr – 4.32 – Michal Vrba

Kádr 52/2:

Největší série – 16 – Stanislav Marhoun st.
Největší jednotlivý průměr – 4.16 – Stanislav Marhoun st.

Jednoband:

Největší série – 10 – Michal Vrba
Největší jednotlivý průměr – 2.20 – Oldřich Šubrt (jot - foto: elj)

 

Tabulka po 13. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

13 / 18

ZČE Plzeň A

13 / 0 / 0
184 : 50

18.54
24.84

26

2.

13 / 18

TJ Nýřany

11 / 0 / 2
158 : 76

13.31
17.74

22

3.

14 / 18

Strahov B

8 / 0 / 6
125 : 127

10.77
12.64

16

4.

12 / 18

ZČE Plzeň B

7 / 0 / 5
107 : 109

11.58
17.60

14

5.

13 / 18

TJ Sokol Žižkov E

6 / 0 / 7
122 : 112

12.48
20.67

12

6.

13 / 18

Sokol Plzeň B

5 / 0 / 8
119 : 115

12.02
16.95

10

7.

13 / 18

BC Praha Harfa

5 / 0 / 8
106 : 128

11.64
15.15

10

8.

13 / 18

TJ Sokol Žižkov D

4 / 1 / 8
90 : 144

10.29
14.18

9

9.

12 / 18

TJ Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 9
81 : 135

8.11
9.72

6

10.

14 / 18

Strahov A

2 / 1 / 11
78 : 174

9.28
11.74

5

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje
 
Příští program – 14. kolo: (13. března – 11 hodin)
 
Sokol Žižkov D - Jiskra Zruč n. Sáz.   

 

Zbytečná porážka na Strahově A, největší jednotlivé průměry Foltýna v jednobandu a kádru 52/2 

Jiskra hraje 14. února od 11 hodin doma s ZČE Plzeň A

Praha (1. února) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Prahy na stoly Strahova A, odehráli zde 11. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

kat

11. kolo: Strahov A - Jiskra Zruč nad Sázavou   11:7  

Sestavy a body: Josef Kocián 2, Břetislav Dobeš 3, Jaroslav Beran 6 – Oldřich Šubrt, Jan Foltýn 5, Ladislav Horváth 2.  

Výsledky utkání:

kar

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

ZČE Plzeň A - Sokol Plzeň B  13:5        
BC Praha Harfa - Sokol Žižkov D  18:0
Strahov A - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  11:7         
TJ Nýřany - ZČE Plzeň B  14:4   
Strahov B - TJ Sokol Žižkov E  3:15 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 41 – Josef Kocián
Největší jednotlivý průměr – 6.08 – Josef Kocián

Kádr 52/2:

Největší série – 12 – Josef Kocián
Největší jednotlivý průměr - 3.28 – Jan Foltýn

Jednoband:

Největší série – 14 – Josef Kocián
Největší jednotlivý průměr – 2.40 – Jan Foltýn (jot)

hor

Tabulka po 11. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

12 / 18

ZČE Plzeň A

12 / 0 / 0
170 : 46

18.97
24.84

24

2.

11 / 18

TJ Nýřany

9 / 0 / 2
138 : 60

14.07
17.74

18

3.

11 / 18

ZČE Plzeň B

7 / 0 / 4
99 : 99

11.55
17.60

14

4.

10 / 18

Strahov B

6 / 0 / 4
97 : 83

11.10
12.64

12

5.

11 / 18

TJ Sokol Žižkov E

5 / 0 / 6
105 : 93

12.38
20.67

10

6.

11 / 18

Sokol Plzeň B

4 / 0 / 7
101 : 97

12.13
16.95

8

7.

11 / 18

BC Praha Harfa

4 / 0 / 7
84 : 114

11.23
15.15

8

8.

11 / 18

TJ Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 8
73 : 125

8.02
9.72

6

9.

10 / 18

TJ Sokol Žižkov D

2 / 1 / 7
55 : 125

9.64
12.34

5

10.

12 / 18

Strahov A

2 / 1 / 9
68 : 148

9.52
11.74

5

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 12. kolo: (14. února – 11 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – ZČE Plzeň A       

Nečekaná výhra v Plzni, největší jednotlivé průměry Foltýna a Šubrta v jednobandu a kádru 52/2 

Jiskra hraje 30. ledna od 13 hodin na stolech Strahova A

Plzeň (18. ledna) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Plzně na stoly Sokola Plzeň B, odehráli zde 10. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.

sub  

10. kolo: Sokol Plzeň B - Jiskra Zruč nad Sázavou   8:10  

Sestava a body: Jaroslav Paul 4, Václav Babický 2, Jaroslav Mikuta 2 – Oldřich Šubrt 6, Jan Foltýn 2, Ladislav Horváth 2.  

Výsledky utkání:

rzu

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

ZČE Plzeň B - ZČE Plzeň A  0:18          
TJ Sokol Žižkov E - TJ Nýřany, hraje se 23. 1.
Sokol Plzeň B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  8:10 
Strahov A - BC Praha Harfa  8:10          
TJ Sokol Žižkov D - Strahov B, hraje se 7. 2. 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 50 – Jaroslav Paul
Největší jednotlivý průměr – 6.76 – Jaroslav Paul

Kádr 52/2:

Největší série – 24 – Jaroslav Mikuta
Největší jednotlivý průměr - 4.24 – Oldřich Šubrt

Jednoband:

Největší série – 14 – Václav Babický
Největší jednotlivý průměr – 3.00 – Jan Foltýn (jot - foto: elj))

folkol

Tabulka po 10. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

11 / 18

ZČE Plzeň A

11 / 0 / 0
157 : 41

18.93
24.84

22

2.

9 / 18

TJ Nýřany

7 / 0 / 2
112 : 50

13.35
17.45

14

3.

10 / 18

ZČE Plzeň B

7 / 0 / 3
95 : 85

11.65
17.60

14

4.

9 / 18

Strahov B

6 / 0 / 3
94 : 68

11.24
12.64

12

5.

10 / 18

Sokol Plzeň B

4 / 0 / 6
96 : 84

11.78
16.95

8

6.

9 / 18

Sokol Žižkov E

4 / 0 / 5
84 : 78

12.09
20.67

8

7.

10 / 18

Jiskra Zruč n. S.

3 / 0 / 7
66 : 114

7.95
9.72

6

8.

9 / 18

Sokol Žižkov D

2 / 1 / 6
55 : 107

9.69
12.34

5

9.

9 / 18

BC Praha Harfa

2 / 0 / 7
56 : 106

10.89
14.69

4

10.

10 / 18

Strahov A

1 / 1 / 8
49 : 131

9.55
11.74

3

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 11. kolo: (30. ledna – 13 hodin)

Strahov A - Jiskra Zruč n. Sáz. 

Vítězstvím na Harfě postoupili hráči karambolu na předposlední příčku tabulky před Strahov A

Jiskra hraje 16. ledna od 13 hodin na stolech Sokola Plzeň B

Praha (11. ledna) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Prahy na stoly Harfy Praha, odehráli zde 9. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.

jan  

9. kolo: BC Harfa Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou   6:12  

Sestava a body: Petr Jiříček 6 – Jan Foltýn 6, Oldřich Šubrt 4, Ladislav Horváth 2.  

kar

Výsledky utkání:

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Žižkov E - ZČE Plzeň A  7:11 
TJ Sokol Žižkov D - TJ Nýřany  6:12
ZČE Plzeň B - Sokol Plzeň B  10:8        
Strahov A - Strahov B  2:16         
BC Praha Harfa - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  6:12 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 30 – Petr Jiříček

Největší jednotlivý průměr – 4.84 – Petr Jiříček

Kádr 52/2:

Největší série – 22 – Petr Jiříček
Největší jednotlivý průměr - 4.55 – Petr Jiříček

Jednoband:

Největší série – 13 – Petr Jiříček
Největší jednotlivý průměr - 2.27 – Petr Jiříček (jot)

sub

Tabulka po 9. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

10 / 18

ZČE Plzeň A

10 / 0 / 0
139 : 41

18.74
24.84

20

2.

9 / 18

TJ Nýřany

7 / 0 / 2
112 : 50

13.35
17.45

14

3.

9 / 18

ZČE Plzeň B

7 / 0 / 2
95 : 67

11.72
17.60

14

4.

9 / 18

Strahov B

6 / 0 / 3
94 : 68

11.24
12.64

12

5.

9 / 18

Sokol Plzeň B

4 / 0 / 5
88 : 74

12.09
16.95

8

6.

9 / 18

TJ Sokol Žižkov E

4 / 0 / 5
84 : 78

12.09
20.67

8

7.

9 / 18

TJ Sokol Žižkov D

2 / 1 / 6
55 : 107

9.69
12.34

5

8.

9 / 18

BC Praha Harfa

2 / 0 / 7
56 : 106

10.89
14.69

4

9.

9 / 18

TJ Jiskra Zruč n. S.

2 / 0 / 7
56 : 106

7.74
9.38

4

10

10 / 18

Strahov A

1 / 1 / 8
49 : 131

9.55
11.74

3

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 10. kolo: (16. ledna – 13 hodin)

Sokol Plzeň B - Jiskra Zruč n. Sáz.     

Po porážce na béčku Strahova zůstal oddíl karambolu na poslední příčce tabulky se zápasem k dobru

Devátého ledna 2016 hraje Jiskra od 13 hodin na stolech BC Harfa Praha

Praha (8. prosince) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Prahy na stoly Strahova B, odehráli zde 7. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

kar

7. kolo: Strahov Praha B - Jiskra Zruč nad Sázavou   12:6  

Sestava a body: Petr Bartaloš 6, Ludvík Šanda 6, Vladimír Vejvoda - Oldřich Šubrt 4, Ladislav Horváth 2, Jan Foltýn.  

Výsledky utkání:

loz

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Žižkov D - Sokol Plzeň B 4:14
ZČE Plzeň B - TJ Sokol Žižkov E  10:8
BC Praha Harfa - TJ Nýřany  0:18          
Strahov A - ZČE Plzeň A 4:14     
Strahov B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  12:6 
 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 28 – Petr Bartaloš
Největší jednotlivý průměr – 4.51 – Petr Bartaloš

Kádr 52/2:

Největší série – 40 – Petr Bartaloš
Největší jednotlivý průměr - 6.00 – Petr Bartaloš

Jednoband:

Největší série – 18 – Petr Bartaloš
Největší jednotlivý průměr - 3.00 – Petr Bartaloš (jot)

 

Tabulka po 7. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

8 / 18

ZČE Plzeň A

8 / 0 / 0
114 : 30

18.15
24.84

16

2.

8 / 18

ZČE Plzeň B

6 / 0 / 2
85 : 59

11.51
17.60

12

3.

7 / 18

TJ Nýřany

5 / 0 / 2
84 : 42

13.94
17.45

10

4.

8 / 18

Strahov B

5 / 0 / 3
76 : 68

11.13
12.64

10

5.

7 / 18

TJ Sokol Žižkov E

4 / 0 / 3
69 : 57

10.93
13.17

8

6.

7 / 18

Sokol Plzeň B

3 / 0 / 4
70 : 56

12.04
16.95

6

7.

7 / 18

TJ Sokol Žižkov D

2 / 1 / 4
45 : 81

9.17
11.81

5

8.

7 / 18

BC Praha Harfa

2 / 0 / 5
50 : 76

11.45
14.69

4

9.

9 / 18

Strahov A

1 / 1 / 7
47 : 115

9.62
11.74

3

10.

8 / 18

TJ Jiskra Zruč n. S.

1 / 0 / 7
44 : 100

7.60
8.93

2

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 9. kolo: (9. ledna – 13 hodin)

BC Harfa Praha - Jiskra Zruč n. Sáz.  

 

Volná hra – 2:4, kádr 52/2 – 3:3, jednoband – 2:4 = porážka 7:11. Ladislav Horváth získal v jednobandu nejdelší sérii – 13 karambolů

Jiskra zajíždí 5. prosince do Prahy na Strahov

Zruč nad Sázavou (23. listopadu) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Sokola Žižkov E, odehráli s ním 6. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

kar

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Žižkov E   7:11  

Sestava a body: Ladislav Horváth 2, Oldřich Šubrt 4, Jan Foltýn 1 – Rudolf Vápeník 6, Karel Verner 3, Petr Radkovský 2.  

Výsledky utkání:

kar

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz - TJ Sokol Žižkov E 7:11 
ZČE Plzeň B – Sokol Žižkov D  16:2 
Sokol Plzeň B – Strahov A  14:4 
TJ Nýřany – Strahov B  12:6        
BC Praha Harfa - ZČE Plzeň A  6:12   

 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 33 – Rudolf Vápeník
Největší jednotlivý průměr – 6.48 – Rudolf Vápeník

Kádr 52/2:

Největší série – 24 – Rudolf Vápeník
Největší jednotlivý průměr – 6.25 – Rudolf Vápeník

Jednoband:

Největší série – 13 – Ladislav Horváth
Největší jednotlivý průměr - 1.96 – Ladislav Horváth (jot - foto: elj)

uzt

Tabulka po 6. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

8 / 18

ZČE Plzeň A

8 / 0 / 0
114 : 30

18.15
24.84

16

2.

7 / 18

ZČE Plzeň B

5 / 0 / 2
75 : 51

11.56
17.60

10

3.

6 / 18

TJ Nýřany

4 / 0 / 2
66 : 42

13.55
17.45

8

4.

6 / 18

TJ Sokol Žižkov E

4 / 0 / 2
61 : 47

11.03
13.17

8

5.

7 / 18

Strahov B

4 / 0 / 3
64 : 62

11.12
12.64

8

6.

6 / 18

TJ Sokol Žižkov D

2 / 1 / 3
41 : 67

8.77
10.34

5

7.

6 / 18

Sokol Plzeň B

2 / 0 / 4
56 : 52

12.03
16.95

4

8.

6 / 18

BC Praha Harfa

2 / 0 / 4
50 : 58

11.41
14.69

4

9.

9 / 18

Strahov A

1 / 1 / 7
47 : 115

9.62
11.74

3

10.

7 / 18

TJ Jiskra Zruč

1 / 0 / 6
38 : 88

7.68
8.93

2

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

sub

Příští program – 7. kolo: (5. prosince – 11 hodin)

Strahov B - Jiskra Zruč n. Sáz. 

 

Jiskra prohrála v Nýřanech, Pešout získal čtyři body, Foltýnovi chyběl karambol k remíze s Kožíškem, šest se Šlajchem

Ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou se představí 21. listopadu od 11 hodin Sokol Žižkov E

Nýřany (9. listopadu) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Nýřan na stoly TJ Dioss Nýřany, odehráli zde 5. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

jao

5. kolo: TJ Dioss Nýřany - Jiskra Zruč nad Sázavou   14:4  

Sestava a body: Jiří Kožíšek 6, Petr Šlajch 6, Michal Vrba 2 - Bohumil Pešout 4, Jan Foltýn, Oldřich Šubrt.  

Výsledky utkání:

kar

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Žižkov D - TJ Sokol Žižkov E 6:12     
ZČE Plzeň B - Strahov A  10:8
TJ Nýřany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. 14:4         
BC Praha Harfa - Sokol Plzeň B 12:6   
Strahov B - ZČE Plzeň A 4:14 

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 26 – Petr Šlajch
Největší jednotlivý průměr – 5.24 – Petr Šlajch

Kádr 52/2:

Největší série – 17 – Petr Šlajch
Největší jednotlivý průměr - 4.00 – Petr Šlajch

Jednoband:

Největší série – 11 – Jiří Kožíšek
Největší jednotlivý průměr - 2.20 – Petr Šlajch (jot)

sub

Tabulka po 5. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

7 / 18

ZČE Plzeň A

7 / 0 / 0
102 : 24

18.61
24.84

14

2.

6 / 18

Strahov B

4 / 0 / 2
62 : 46

11.41
12.64

8

3.

6 / 18

ZČE Plzeň B

4 / 0 / 2
59 : 49

11.50
17.60

8

4.

5 / 18

TJ Nýřany

3 / 0 / 2
50 : 40

13.61
17.45

6

5.

5 / 18

TJ Sokol Žižkov E

3 / 0 / 2
50 : 40

11.29
13.17

6

6.

5 / 18

TJ Sokol Žižkov D

2 / 1 / 2
39 : 51

8.63
10.34

5

7.

5 / 18

BC Praha Harfa

2 / 0 / 3
44 : 46

10.88
12.73

4

8.

8 / 18

Strahov A

1 / 1 / 6
43 : 101

9.59
11.74

3

9.

5 / 18

Sokol Plzeň B

1 / 0 / 4
42 : 48

12.11
16.95

2

10.

6 / 18

TJ Jiskra Zruč

1 / 0 / 5
31 : 77

7.68
8.93

2

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 6. kolo: (21. listopadu – 11 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Žižkov E  

Po urputném boji Jiskra s déčkem Žižkova prohrála, rozhodující body uhrál až Krahulík v jednobandu

Jiskra zajíždí 8. listopadu do Nýřan

Zruč nad Sázavou (28. října) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Sokola Žižkov D, odehráli s ním 4. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

lok

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Žižkov D   6:12  

Sestava a body: Ladislav Horváth 4, Oldřich Šubrt 2, Jan Foltýn – Miroslav Krahulík 6, Martin Daněk 4, Rudolf Mráček 2.  

Výsledky utkání:

set

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Žižkov E – Strahov A  16:2 
Sokol Plzeň B - Strahov B  14:4 
ZČE Plzeň A - TJ Nýřany  16:2   
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TJ Sokol Žižkov D  6:12     
BC Praha Harfa - ZČE Plzeň B  4:14

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 33 – Miroslav Krahulík
Největší jednotlivý průměr - 5.60 – Miroslav Krahulík

Kádr 52/2:

Největší série – 15 – Miroslav Krahulík
Největší jednotlivý průměr - 4.40 – Miroslav Krahulík

Jednoband:

Největší série – 9 – Miroslav Krahulík
Největší jednotlivý průměr - 2.00 –  Miroslav Krahulík (jot)

plm

Tabulka po 4. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

4 / 18

ZČE Plzeň A

4 / 0 / 0
60 : 12

21.57
24.84

8

2.

5 / 18

Strahov B

4 / 0 / 1
58 : 32

11.37
12.64

8

3.

5 / 18

TJ Sokol Žižkov E

3 / 0 / 2
50 : 40

11.29
13.17

6

4.

5 / 18

ZČE Plzeň B

3 / 0 / 2
49 : 41

11.55
17.60

6

5.

5 / 18

TJ Sokol Žižkov D

3 / 0 / 2
34 : 44

8.37
10.34

6

6.

4 / 18

TJ Nýřany

2 / 0 / 2
36 : 36

14.65
17.45

4

7.

4 / 18

Sokol Plzeň B

1 / 0 / 3
36 : 36

12.49
16.95

2

8.

4 / 18

BC Praha Harfa

1 / 0 / 3
32 : 40

10.44
11.53

2

9.

5 / 18

TJ Jiskra Zruč n. S.

1 / 0 / 4
27 : 63

7.62
8.93

2

10.

5 / 18

Strahov A

1 / 0 / 4
20 : 58

8.71
10.27

2

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 5. kolo: (8. listopadu – 11 hodin)

TJ Nýřany - Jiskra Zruč n. Sáz.

 

Hráči Jiskry prohráli s vedoucím celkem soutěže ZČE A Plzeň, poté v předehrávce 8. kola i se třetím týmem ZČE B

Ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou se představí 24. října od 11 hodin Sokol Žižkov D

Plzeň (14. října) – Hráči Jiskry zajížděli o víkendu do Plzně na stoly ZČE Plzeň A, odehráli zde 3. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

fol

3. kolo: ZČE Plzeň A - Jiskra Zruč nad Sázavou   18:0  

Sestava a body: Tomáš Martínek 6, Martin Pešta 6, Vilém Hruška 6 - Ladislav Horváth, Jan Foltýn, Bohumil Pešout.  

Výsledky utkání:

lop

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

Sokol Plzeň B - ZČE Plzeň A  8:10        
ZČE Plzeň B - TJ Nýřany  12:6
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Strahov A  8:10         
TJ Sokol Žižkov D - BC Praha Harfa 10:8        
TJ Sokol Žižkov E - Strahov B  8:10
ZČE Plzeň A - Jiskra Zruč nad Sázavou   18:0  
Strahov A - Strahov B  2:16

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 99 – Tomáš Martínek
Největší jednotlivý průměr – 15.38 – Tomáš Martínek

Kádr 52/2:

Největší série – 41 – Martin Pešta
Největší jednotlivý průměr - 10.00 – Martin Pešta

Jednoband:

Největší série – 13 – Martin Pešta
Největší jednotlivý průměr - 4.00 – Martin Pešta (jot)

Předehrávka 8. kola: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - ZČE Plzeň B  3:15

Sestava a body: Ladislav Horváth, Jan Foltýn, Bohumil Pešout 3 – Miloslav Říhánek 3, Miroslav Frajbiš 6, Miroslav Pechr 6.  

lou

Výsledky utkání:

hzu

Tabulka po 3. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

3 / 9

ZČE Plzeň A

3 / 0 / 0
44 : 10

20.74
24.84

6

2.

3 / 9

Strahov B

3 / 0 / 0
42 : 12

11.66
13.94

6

3.

3 / 9

ZČE Plzeň B

2 / 0 / 1
29 : 25

11.92
17.60

4

4.

2 / 9

TJ Nýřany

1 / 0 / 1
22 : 14

13.34
15.53

2

5.

2 / 9

BC Praha Harfa

1 / 0 / 1
22 : 14

10.17
11.53

2

6.

3 / 9

TJ Sokol Žižkov E

1 / 0 / 2
22 : 32

10.10
11.15

2

7.

3 / 9

TJ Sokol Žižkov D

1 / 0 / 2
18 : 36

8.96
10.34

2

8.

3 / 9

Strahov A

1 / 0 / 2
16 : 38

9.56
10.27

2

9.

4 / 9

TJ Jiskra Zruč

1 / 0 / 3
21 : 51

7.85
8.93

2

10.

2 / 9

Sokol Plzeň B

0 / 0 / 2
16 : 20

11.71
16.95

0

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 4. kolo: (24. října – 11 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Žižkov D  

Hráči Jiskry prohráli ve druhém kole nejtěsnějším poměrem s áčkem pražského Strahova

Jiskra po minulé výhře 10:8 stejným poměrem podlehla áčku Strahova, čtyři body získal Oldřich Šubrt, také Ladislav Horváth

Zruč nad Sázavou (30. září) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Strahova A, odehráli s ním 2. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.  

kiu

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Strahov A   8:10  

Sestava a body: Ladislav Horváth 4, Oldřich Šubrt 4 – Josef Kocián 6, Břetislav Dobeš 2, Pavel Nepevný 2.  

Výsledky utkání:

xsw

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

Sokol Plzeň B - ZČE Plzeň A  8:10        
ZČE Plzeň B - TJ Nýřany  12:6
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Strahov A  8:10         
TJ Sokol Žižkov D - BC Praha Harfa, dohrávka 30. 9.           
TJ Sokol Žižkov E - Strahov B  8:10
 
kio

Nejlepší výkony zápasu:

Volná hra:

Největší série – 30 – Josef Kocián
Největší jednotlivý průměr - 4.92 – Josef Kocián

Kádr 52/2:

Největší série – 15 – Oldřich Šubrt
Největší jednotlivý průměr - 3.04 – Ladislav Horváth

Jednoband:

Největší série – 9 – Břetislav Dobeš, Pavel Nepevný
Největší jednotlivý průměr - 2.04 – Břetislav Dobeš (jot - foto: Eliška Jelínková)
 
sub

Tabulka po 2. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)

 

1.

2 / 9

ZČE Plzeň A

2 / 0 / 0
26 : 10

22.63
24.84

4

2.

2 / 9

Strahov B

2 / 0 / 0
26 : 10

10.66
11.18

4

3.

1 / 9

BC Praha Harfa

1 / 0 / 0
14 : 4

11.53
11.53

2

4.

2 / 9

TJ Nýřany

1 / 0 / 1
22 : 14

13.34
15.53

2

5.

2 / 9

TJ Jiskra Zruč

1 / 0 / 1
18 : 18

7.98
8.93

2

6.

2 / 9

ZČE Plzeň B

1 / 0 / 1
14 : 22

14.61
17.60

2

7.

2 / 9

Strahov A

1 / 0 / 1
14 : 22

9.77
10.27

2

8.

2 / 9

Sokol Plzeň B

0 / 0 / 2
16 : 20

11.71
16.95

0

9.

1 / 9

TJ Sokol Žižkov D

0 / 0 / 1
2 : 16

6.58
6.58

0

10.

2 / 9

TJ Sokol Žižkov E

0 / 0 / 2
10 : 26

9.68
11.15

0

 

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Příští program – 3. kolo:
(10. října – 11 hodin)

ZČE Plzeň - Jiskra Zruč n. Sáz.

Ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou překvapili domácí hráči karambolu Plzeň a získali premiérové vítězství v 1. třídě

Jiskra porazila béčko Plzně, Jan Foltýn získal v jednobandu nejdelší sérii – 12 karambolů

Zruč nad Sázavou (22. září) – Hráči Jiskry přivítali o víkendu družstvo Sokol Plzeň B, odehráli s ním 1. kolo STČ tříčlenných družstev 1. třídy.   

jan

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Plzeň B   10:8  

Sestava a body: Jan Foltýn 4, Ladislav Horváth 2, Vladimír Kracík 4 – Milan Fořt 4, Václav Babický 2, Marián Suran 2.  

Výsledky utkání:

kar

PK – počet dosažených karambolů
PN – počet náběhů
JP – jednotlivý průměr
NS – Nejvyšší série
GP – generální průměr ze všech zápasů

Ostatní výsledky:

ZČE Plzeň A - ZČE Plzeň B  16:2          
BC Praha Harfa - Strahov A  14:4          
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Sokol Plzeň B  10:8 
TJ Nýřany - TJ Sokol Žižkov E  16:2      
Strahov B - TJ Sokol Žižkov D  16:2 (jot)
 
loi

Nejlepší výkony:

Volná hra:

Největší série – 32 - Milan Fořt
Největší jednotlivý průměr - 3.72 - Milan Fořt

Kádr 52/2:

Největší série – 30 - Milan Fořt
Největší jednotlivý průměr - 5.16 - Milan Fořt, Jan Foltýn

Jednoband:

Největší série – 12 - Jan Foltýn
Největší jednotlivý průměr - 1.96 - Marián Suran (jot)

mnb

Tabulka po 1. kole: (PU, PVU, PNU, PPU, skóre, GPD, NJPD, body)  

 

1.

1 / 9

ZČE Plzeň A

1 / 0 / 0
16 : 2

24.84
24.84

2

2.

1 / 9

TJ Nýřany

1 / 0 / 0
16 : 2

15.53
15.53

2

3.

1 / 9

Strahov B

1 / 0 / 0
16 : 2

11.18
11.18

2

4.

1 / 9

BC Praha Harfa

1 / 0 / 0
14 : 4

11.53
11.53

2

5.

1 / 9

TJ Jiskra Zruč n. S.

1 / 0 / 0
10 : 8

8.93
8.93

2

6.

1 / 9

Sokol Plzeň B

0 / 0 / 1
8 : 10

8.12
8.12

0

7.

1 / 9

Strahov A

0 / 0 / 1
4 : 14

10.27
10.27

0

8.

1 / 9

ZČE Plzeň B

0 / 0 / 1
2 : 16

17.60
17.60

0

9.

1 / 9

TJ Sokol Žižkov E

0 / 0 / 1
2 : 16

7.90
7.90

0

10.

1 / 9

TJ Sokol Žižkov D

0 / 0 / 1
2 : 16

6.58
6.58

0

 

Příští program – 2. kolo: (27. září – 11 hodin)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Strahov A

Legenda:

PU - počet utkání
PVU - počet vyhraných utkání
PNU - počet remizovaných utkání
PPU - počet prohraných utkání
SKÓRE - skóre bodů z jednotlivých zápasů
NJPD - nejvyšší jednotlivý průměr družstva z utkání
GPD - generální průměr družstva ze všech utkání soutěže / turnaje
BODY - součet získaných bodů ze všech utkání soutěže / turnaje

 

Rozpis oddílu karambolu v oblastní soutěži 1. třídy středočeské a západočeské oblasti TD, 2015-16

Karambol zahájí soutěž ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou dvacátého září s béčkem Plzně                      

Zruč nad Sázavou (3. září) – Předkládáme veřejnosti podzimní rozpis oddílu karambolu.

her

Rozpis:

1. kolo: Ne  20.   9.   11:00     Zruč n. Sáz. - Sokol Plzeň B                                                        
2. kolo: Ne  27.   9.   11:00     Zruč n. Sáz. - Strahov A                                               
3. kolo: So  10. 10.   11:00     ZČE Plzeň A – Zruč n. Sáz.                                                          
4. kolo: So  24. 10.   11:00     Zruč n. Sáz. - Žižkov D                                                  
5. kolo: Ne     8. 11.   11:00     Nýřany – Zruč n. Sáz.                                                   
6. kolo: So  21. 11.   11:00     Zruč n. Sáz. - Žižkov E                                                   
7. kolo: So    5. 12.   13:00     Strahov B – Zruč n. Sáz.                                                              
8. kolo: Ne  20. 12.   11:00     Zruč n. Sáz. - ZČE Plzeň B (jaf, jot)