Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Kdo se v máji ožení, přivodí si soužení.

Pranostika na akt. den

Co červ v máji nesní, to sud na podzim polkne.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Šachisté Jiskry sezonu 2016/17 nepřihlásili

Šachisté Jiskry porazili v posledním kole regionální soutěže na domácích stolech vedoucí Pravonín

Sezona 2015/2016 - bilance: šest výher, jedna remíza, čtyři prohry

Zruč nad Sázavou (21. dubna)  V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v jedenáctém kole na svých stolech tým ŠK Pravonín.

bhrt  

11. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK Pravonín   3:2 

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1694

0

-

1

2061

Filip Vojtěch (Z,V)

Netolický Miloš (Z)

1628

0

-

1

1759

Lalouček Miroslav (Z)

Netolický Tomáš (Z)

1435

1

-

0

1577

Filip Lukáš (Z)

Světlík Milan (Z)

1593

1

-

0

1545

Píšová Petra (Z)

Bečvář Vladimír (Z)

1570

1

-

0

1874

Pitra Karel

 

Sestava a body Jiskry: Marhan František, Netolický Miloš, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1.   

Tabulka po 11. kole: (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín

7

3

1

24

34.0

29

2.

ŠK KDJS Sedlčany C

7

2

2

23

34.5

28

3.

Sokol Postupice

7

1

3

22

32.5

23

4.

Klub šachistů Říčany 1925 G

5

5

1

20

32.5

24

5.

Jiskra Zruč n. Sáz.

6

1

4

19

32.0

26

6.

Jawa Brodce C

5

3

3

18

30.5

24

7.

Stříbrná Skalice B

5

2

4

17

29.5

21

8.

Klub šachistů Říčany 1925 H

5

1

5

16

30.0

24

9.

Uhlířské Janovice

4

1

6

13

27.0

22

10.

Spartak Vlašim D

3

1

7

10

25.0

19

11.

Sokol Struhařov B

2

0

9

6

12.5

10

12.

Kavalier Sázava B

0

0

11

0

8.0

6


 

Zručští šachisté překvapili druhé Postupice A, vyhráli na jejich stolech o dva body

V jedenáctém kole hostí šachisté Jiskry celek Pravonína A

Postupice (14. dubna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v desátém kole na stoly Postupic.   

saxasx

10. kolo: Sokol Postupice A - Jiskra Zruč nad Sáz.    1 ½ - 3 ½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Blažek Ladislav (Z)

1700

½

-

½

1694

Marhan František (Z)

Hanuš Zdeněk (Z)

1580

0

-

1

1628

Netolický Miloš (Z)

Sysel Jan (Z)

1686

0

-

1

1435

Netolický Tomáš (Z)

Vykouk Pavel (Z)

1586

0

-

1

1593

Světlík Milan (Z)

Chomický Josef (H)

1562

1

-

0

1570

Bečvář Vladimír (Z)

 

Sestavy a body Jiskry: Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír, Marhan František ½, Netolický Miloš 1. 

Ostatní výsledky:

 

ŠK Pravonín

-

½

Stříbrná Skalice B

Sokol Postupice

-

Jiskra Zruč n. Sáz.

Kavalier Sázava B

1

-

4

Klub šachistů Říčany 1925 H

KŠ Říčany 1925 G

3

-

2

Uhlířské Janovice

Sokol Struhařov B

0

-

5

ŠK KDJS Sedlčany C

Jawa Brodce C

-

Spartak Vlašim D

 

Tabulka: (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín A

24

32,0

27

2.

ŠK KDJS Sedlčany C

22

32,0

27

3.

Sokol Postupice A

21

30,0

21

4.

KŠ Říčany 1925 G

19

30,0

23

5.

TJ Jawa Brodce C

17

28,0

23

6.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

16

29,0

23

7.

Stříbrná Skalice B

16

27,0

20

8.

KŠ Říčany 1925 H

15

27,5

22

9.

Uhlířské Janovice A

13

27,0

22

10.

TJ Spartak Vlašim D

7

21,0

15

11.

TJ Sokol Struhařov B

6

11,5

9

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

8,0

6



Příští program – 11. kolo: (17. dubna)

Jiskra Zruč n. Sáz. – ŠK Pravonín A (jot)

 

Hosté měli problémy se sestavou, dorazili ve čtyřech. Na první šachovnici nejdelší partie utkání

V 10. kole zajíždí Jiskra do Postupic

Zruč nad Sázavou (23. března) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v 9. kole na svých stolech tým Kavalieru Sázava B.   

ghz

9. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava B   4:1 

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1694

0

-

1

2004

Kotzot Jiří (Z,V)

Netolický Tomáš (Z)

1435

1

-

0

 

Vavříková Stella

Světlík Milan (Z)

1593

1

-

0

 

Nedvěd Jan

Bečvář Vladimír (Z)

1570

1

-

0

 

Vavřík Karel

Polášek Mojmír

1083

1

-

0

   

 

Sestavy a body: Marhan František, Polášek Mojmír 1, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1 - Kotzot Jiří 1, Vavříková Stella, Nedvěd Jan, Vavřík Karel.   

Ostatní výsledky:   

 

ŠK Pravonín

-

Jawa Brodce C

Stříbrná Skalice B

2

-

3

Sokol Postupice

Jiskra Zruč n. Sáz.

4

-

1

Kavalier Sázava B

Klub šachistů Říčany 1925 H

1

-

4

Klub šachistů Říčany 1925 G

Uhlířské Janovice

-

½

Sokol Struhařov B

ŠK KDJS Sedlčany C

4

-

1

Spartak Vlašim D

 

Tabulka po 9. kole:  (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

21

28,5

20

2.

ŠK Pravonín A

21

27,5

23

3.

ŠK KDJS Sedlčany C

19

27,0

22

4.

KŠ Říčany 1925 G

16

27,0

21

5.

Stříbrná Skalice B

16

26,5

20

6.

TJ Jawa Brodce C

14

25,5

21

7.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

13

25,5

20

8.

Uhlířské Janovice A

13

25,0

21

9.

KŠ Říčany 1925 H

12

23,5

18

10.

TJ Spartak Vlašim D

7

19,5

14

11.

TJ Sokol Struhařov B

6

11,5

9

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

7,0

5

 

Příští program – 10. kolo: (3. dubna)

Sokol Postupice - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

Zručští šachisté prohráli v Říčanech se třetím celkem soutěže tím nejtěsnějším poměrem  

V devátém kole hostí šachisté Jiskry celek Sázavy B

Říčany (24. února) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v osmém kole na stoly Říčan G.   

sacmil

8. kolo: Klub šachistů Říčany 1925 G - Jiskra Zruč nad Sáz.    3 - 2

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Čihák Adam (Z)

1688

0

-

1

1694

Marhan František (Z)

Košata František (Z,V)

1701

½

-

½

1628

Netolický Miloš (Z)

Čech Lubomír (Z)

1615

½

-

½

1435

Netolický Tomáš (Z)

Glasberger Roman (V)

1689

1

-

0

1593

Světlík Milan (Z)

Müllerová Kateřina

1517

1

-

0

1083

Polášek Mojmír

 

 

 

 

 

 

 

Sestavy a body: Čihák Adam, Košata František ½, Čech Lubomír ½, Glasberger Roman 1, Müllerová Kateřina 1 - Netolický Tomáš ½, Světlík Milan, Polášek Mojmír, Marhan František 1, Netolický Miloš ½. 

Ostatní výsledky:

 

Jawa Brodce C

-

ŠK KDJS Sedlčany C

Spartak Vlašim D

-

Uhlířské Janovice

Sokol Struhařov B

½

-

Klub šachistů Říčany 1925 H

Klub šachistů Říčany 1925 G

3

-

2

Jiskra Zruč n. Sáz.

Kavalier Sázava B

1

-

3

Stříbrná Skalice B

Sokol Postupice

-

ŠK Pravonín

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín A

20

25,0

21

2.

Sokol Postupice A

18

25,5

19

3.

KŠ Říčany 1925 G

16

27,0

21

4.

Stříbrná Skalice B

16

24,5

20

5.

ŠK KDJS Sedlčany C

16

23,0

18

6.

TJ Jawa Brodce C

13

23,0

19

7.

KŠ Říčany 1925 H

12

23,5

18

8.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

10

21,5

16

9.

Uhlířské Janovice A

10

20,5

17

10.

TJ Spartak Vlašim D

7

18,5

13

11.

TJ Sokol Struhařov B

6

11,0

9

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

6,0

4


Příští program – 9. kolo: (13. března)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Kavalier Sázava B (jot)

 

Šachisté Jiskry vysoko vyhráli a s deseti body se zařadili na sedmé místo za čtyři třináctibodové týmy

V 8. kole zajíždí Jiskra do Říčan

Zruč nad Sázavou (15. února) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v 7. kole na svých stolech tým Sokol Struhařov B.   

fanuio

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Struhařov B   5:0 

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1694

1

-

0

1455

Ježdík Karel (Z)

Netolický Tomáš (Z)

1435

1

-

0

1269

Kurel Miroslav

Světlík Milan (Z)

1593

1

-

0

 

Kratochvíl Pavel

Bečvář Vladimír (Z)

1570

1

-

0

 

Dušek Václav

Polášek Mojmír

1083

1

-

0

 

Peterka Kryštof

 

Sestava a body: Marhan František 1, Polášek Mojmír 1, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1 - Ježdík Karel, Kurel Miroslav, Kratochvíl Pavel, Dušek Václav, Peterka Kryštof.   

Ostatní výsledky:   

Uhlířské Janovice

2

-

3

ŠK KDJS Sedlčany C

Klub šachistů Říčany 1925 H

3

-

2

Spartak Vlašim D

Jiskra Zruč n. Sáz.

5

-

0

Sokol Struhařov B

Stříbrná Skalice B

-

Klub šachistů Říčany 1925 G

ŠK Pravonín

-

Kavalier Sázava B

Sokol Postupice

1

-

4

Jawa Brodce C

 

Tabulka po 7. kole:  (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

18

24,0

19

2.

ŠK Pravonín A

17

21,5

19

3.

KŠ Říčany 1925 G

13

24,0

19

4.

TJ Jawa Brodce C

13

21,5

18

5.

Stříbrná Skalice B

13

21,5

17

6.

ŠK KDJS Sedlčany C

13

19,5

15

7.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

10

19,5

15

8.

KŠ Říčany 1925 H

9

19,0

14

9.

Uhlířské Janovice A

7

17,0

15

10.

TJ Spartak Vlašim D

7

17,0

13

11.

TJ Sokol Struhařov B

6

10,5

9

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

5,0

3



Příští program – 8. kolo: (21. února)

Klub šachistů Říčany 1925 G - Jiskra Zruč n. Sáz. 

Šachisté Jiskry s déčkem Vlašimi body nezískali, dvě partie prohráli a třikrát se rozešli nerozhodně  

V sedmém kole hostí šachisté Jiskry celek Struhařova B

Vlašim (27. ledna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v šestém kole na stoly Vlašimi D.   

loumil

6. kolo: Spartak Vlašim D - Jiskra Zruč nad Sáz.    3½ - 1½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Pazdera Jaroslav (Z)

1683

1

-

0

1694

Marhan František (Z)

Zvára Filip

1562

½

-

½

1628

Netolický Miloš (Z)

Snížek Jaromír

1508

½

-

½

1435

Netolický Tomáš (Z)

Křížek Kryštof

1302

½

-

½

1593

Světlík Milan (Z)

Hrabě Ondřej

1042

1

-

0

1570

Bečvář Vladimír (Z)

 

Sestavy a body: Pazdera Jaroslav 1, Zvára Filip ½, Snížek Jaromír ½, Křížek Kryštof  ½, Hrabě Ondřej 1 - Netolický Tomáš ½, Světlík Milan ½, Bečvář Vladimír, Marhan František, Netolický Miloš ½. 

Ostatní výsledky:

 

Jawa Brodce C

4

-

1

Uhlířské Janovice

ŠK KDJS Sedlčany C

3

-

2

Klub šachistů Říčany 1925 H

Spartak Vlašim D

-

Jiskra Zruč n. Sáz.

Sokol Struhařov B

½

-

Stříbrná Skalice B

Klub šachistů Říčany 1925 G

-

ŠK Pravonín

Kavalier Sázava B

1

-

4

Sokol Postupice

 

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

18

23,0

18

2.

ŠK Pravonín A

14

18,0

16

3.

KŠ Říčany 1925 G

12

21,5

18

4.

Stříbrná Skalice B

12

19,0

16

5.

TJ Jawa Brodce C

10

17,5

14

6.

ŠK KDJS Sedlčany C

10

16,5

12

7.

Uhlířské Janovice A

7

15,0

13

8.

TJ Spartak Vlašim D

7

15,0

11

9.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A

7

14,5

10

10.

KŠ Říčany 1925 H

6

16,0

11

11.

TJ Sokol Struhařov B

6

10,5

9

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

3,5

2


 

Příští program – 7. kolo: (7. února)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Struhařov B (jot)

 

Vysoké vítězství v pátém kole posunulo zručské šachisty o několik příček výše

V 6. kole zajíždí Jiskra do Vlašimi

Zruč nad Sázavou (13. ledna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v pátém kole na svých stolech tým KDJS Sedlčany C.

millou   

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK KDJS Sedlčany C   4½  - ½ 

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1694

1

-

0

1616

Hlaváček O. (H)

Netolický Miloš (Z)

1628

1

-

0

1619

Kocourek Jiří (H)

Netolický Tomáš (Z)

1435

1

-

0

1494

Sadil Pavel (Z)

Světlík Milan (Z)

1593

½

-

½

1381

Kocourková K. (Z)

Bečvář Vladimír (Z)

1570

1

-

0

1280

Moulík Jakub (Z)

 

Sestava a body: Marhan František 1, Netolický Miloš 1, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan ½, Bečvář Vladimír 1 - Hlaváček Ondřej, Kocourek Jiří, Sadil Pavel, Kocourková Klára ½, Moulík Jakub.   

Ostatní výsledky:   

Kavalier Sázava B - Jawa Brodce C   ½ - 4½
Sokol Postupice - Klub šachistů Říčany 1925 G - 4 - 1
ŠK Pravonín - Sokol Struhařov B  4 - 1
Stříbrná Skalice B - Spartak Vlašim D  4½ - ½
Jiskra Zruč n. Sáz - ŠK KDJS Sedlčany C  4½ - ½
Klub šachistů Říčany 1925 H - Uhlířské Janovice  2 - 3

 

Tabulka po 5. kole:  (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

15

19,0

15

2.

ŠK Pravonín A

13

15,5

14

3.

KŠ Říčany 1925 G

11

19,0

16

4.

Stříbrná Skalice B

9

14,5

12

5.

Uhlířské Janovice A

7

14,0

12

6.

ŠK KDJS Sedlčany C

7

13,5

10

7.

TJ Jawa Brodce C

7

13,5

10

8.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

7

13,0

10

9.

KŠ Říčany 1925 H

6

14,0

10

10.

TJ Sokol Struhařov B

6

10,0

9

11.

TJ Spartak Vlašim D

4

11,5

9

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

2,5

2


 

Příští program – 6. kolo: (24. ledna)

Spartak Vlašim D - Jiskra Zruč n. Sáz.           

 

V Uhlířských Janovicích se uskutečnil před koncem roku XVI. ročník šachového turnaje

Mezi devíti rodinnými dvojicemi získali třetí místo Netoličtí (Miloš a Tomáš – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou)

Uhlířské Janovice (31. prosince) - V sále hasičské zbrojnice se sešlo 27. prosince 54 milovníků královské hry, většinou známých tváří, ale nechyběli i někteří nováčci. Své síly na šachovnicích poměřili v sedmi kolech v tempu 2 x 20 minut na partii. Nejlépe si vedl Radoslav Doležal ml. (TJ Praha – Pankrác), uhrál 6,5 bodu.

net

Druhé místo obsadil Jaroslav Kalivoda (ŠK Sokol Vyšehrad) s 5,5 body. Velkým překvapením byl výkon čerstvě desetiletého Jakuba Vojty (TJ Spartak Vlašim), který též s 5,5 body, ale horším pomocným hodnocením, obsadil nádherné 3. místo v celkovém pořadí a 1. místo mezi žáky.

Zástupci Uhlířských Janovic skončili takto: s 3,5 body 25. Monika Závůrková, 28. Vladimír Závůrka, 30. Pavel Plechata, se 3 body 35. Jarmila Plechatová, s 2,5 body 38. Stanislav Houda, 45. Miloslav Laube a 46. Pavel Plechata st.

Šachisté Zruče nad Sázavou si vedli následovně: 17. místo Tomáš Netolický - 4 body, 22. místo Miloš Netolický - 4 body, 29. místo František Marhan - 3,5 bodu, 31. místo Zdeněk Rebhán – 3,5 bodu, 49. Mojmír Polášek - 2 body.

reb

V kategorii žáků obsadil 2. místo Jan Heger (Klub šachistů Říčany 1925) se 4 body a 3. místo Jarmila Plechatová (TJ Kavalier Sázava).

Mezi devíti rodinnými dvojicemi zvítězili Ragbisti (Jakub a Tomáš Vojtovi, TJ Spartak Vlašim) před Doležalovými (Radoslav ml. – TJ Praha – Pankrác a Radoslav st. – ŠK Kostelec nad Černými lesy). Třetí místo patřilo Netolickým (Miloš a Tomáš – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou).

nut

Po společném fotografování a rozdání cen se pro zájemce konal ještě turnaj bleskový. Zúčastnilo se ho 15 hráčů a hrálo se systémem každý s každým. Pouze bod ztrátu měl Miloš Vrkota (TJ Sparta Kutná Hora), hned za ním skončil ze stejného klubu s 12 body Miloš Štolba, 3. místo obsadil s 11,5 body Jaroslav Kalivoda (ŠK Sokol Vyšehrad).

Těšíme se na 27. prosince 2016, na XVII. ročník (moz, jot – foto: Monika Závůrková)

 

Šachisté remizovali v Uhlířských Janovicích, do dalšího kola nastoupí z jedenácté pozice  

V pátém kole hostí šachisté Jiskry celek Sedlčan C

Uhlířské Janovice (8. prosince) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve čtvrtém kole na stoly Uhlířských Janovic.  

milfra 

4. kolo: Uhlířské Janovice A - Jiskra Zruč nad Sáz.    2½ - 2½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Závůrková Monika (Z,V)

1869

1

-

0

1694

Marhan František (Z)

Závůrka Vladimír (Z,V)

1706

0

-

1

1435

Netolický Tomáš (Z)

Houda Stanislav (Z)

1451

½

-

½

1593

Světlík Milan (Z)

Plechatová Jarmila (Z)

1238

½

-

½

1570

Bečvář Vladimír (Z)

Houda Ondřej

1081

½

-

½

1083

Polášek Mojmír

 

Sestavy a body: Závůrková Monika 1, Závůrka Vladimír, Houda Stanislav ½, Plechatová Jarmila ½, Houda Ondřej ½ - Netolický Tomáš 1, Světlík Milan ½, Bečvář Vladimír ½, Marhan František, Polášek Mojmír ½. 

 

Ostatní výsledky:

 

Spartak Vlašim D

2

-

3

ŠK Pravonín

ŠK KDJS Sedlčany C

4

-

1

Stříbrná Skalice B

Uhlířské Janovice

-

Jiskra Zruč n. Sáz.

Jawa Brodce C

-

Klub šach. Říčany 1925 H

Sokol Struhařov B

-

Sokol Postupice

Klub šachistů Říčany 1925 G

4

-

1

Kavalier Sázava B

 

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

12

15,0

12

2.

ŠK Pravonín A

10

11,5

10

3.

KŠ Říčany 1925 G

8

14,0

13

4.

ŠK KDJS Sedlčany C

7

13,0

10

5.

KŠ Říčany 1925 H

6

11,0

8

6.

Stříbrná Skalice B

6

10,0

8

7.

TJ Sokol Struhařov B

6

9,0

8

8.

Uhlířské Janovice A

4

11,0

9

9.

TJ Spartak Vlašim D

4

11,0

9

10.

TJ Jawa Brodce C

4

9,0

6

11.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

4

8,5

6

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

2,0

2



Příští program – 5. kolo: (10. ledna)

Jiskra Zruč n. Sáz. – ŠK KDSJ Sedlčany C (jot)

 

Zručští prohráli ve 3. kole na domácích šachovnicích, po třech kolech jsou nečekaně jedenáctí

Jiskra odehrála třetí utkání sezony 2015 - 16

Zruč nad Sázavou (3. prosince) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve třetím kole na svých stolech tým Klub šachistů Říčany 1925 H.  

sac 

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Klub šachistů Říčany 1925 H   1½  - 3½  

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan Frant. (Z)

1694

1

-

0

1591

Lacina Ladislav (Z)

Netolický Miloš (Z)

1628

0

-

1

1718

Malý Dušan (Z,V)

Netolický Tom. (Z)

1435

½

-

½

1537

Sezemský Mir. (Z)

Bečvář Vladimír (Z)

1570

0

-

1

1548

Štoček Jiří (Z)

Polášek Mojmír

1083

0

-

1

1373

Bartoš Václav

 

Sestava a body: Marhan František 1, Netolický Miloš, Netolický Tomáš ½, Polášek Mojmír, Bečvář Vladimír - Lacina Ladislav, Malý Dušan 1, Sezemský Miroslav ½, Štoček Jiří 1, Bartoš Václav 1.   

Ostatní výsledky:

Klub šachistů Říčany 1925 G - Jawa Brodce C  2½ - 2½
Kavalier Sázava B - Sokol Struhařov B  1 - 4
Sokol Postupice - Spartak Vlašim D  3½ - 1½
ŠK Pravonín - ŠK KDJS Sedlčany C  2½ - 2½
Stříbrná Skalice B - Uhlířské Janovice  4 - 1
Jiskra Zruč n. Sáz. - Klub šachistů Říčany 1925 H  1½ - 3½

 

Tabulka po 3. kole:  (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

9

11,5

9

2.

ŠK Pravonín A

7

8,5

8

3.

Stříbrná Skalice B

6

9,0

8

4.

TJ Sokol Struhařov B

6

7,5

7

5.

KŠ Říčany 1925 G

5

10,0

9

6.

TJ Spartak Vlašim D

4

9,0

8

7.

ŠK KDJS Sedlčany C

4

9,0

7

8.

TJ Jawa Brodce C

4

7,5

6

9.

Uhlířské Janovice A

3

8,5

8

10.

KŠ Říčany 1925 H

3

7,5

6

11.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

3

6,0

5

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

1,0

1


 

Příští program – 4. kolo: (6. prosince)

Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč n. Sáz.         

 

Šachisté Jiskry nečekaně prohráli na stolech Jawy Brodce C, po dvou kolech jsou na devátém místě  

Ve třetím kole hostí šachisté Jiskry celek Klub šachistů Říčany 1925 H

Brodce/Týnec nad Sázavou (18. listopadu) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve druhém kole na stoly céčka Jawy Brodce.

loulo  

2. kolo: Jawa Brodce C - Jiskra Zruč nad Sáz.    3½ - 1½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Vašák Martin (Z)

1648

1

-

0

1694

Marhan František (Z)

Zvolenský David (Z,V)

1567

1

-

0

1628

Netolický Miloš (Z)

Dvořák Jan

1371

0

-

1

1435

Netolický Tomáš (Z)

Vasilev Dan

1194

1

-

0

1570

Bečvář Vladimír (Z)

Potůčková Eva

1215

½

-

½

1083

Polášek Mojmír

 

Sestavy a body: Vašák Martin 1, Zvolenský David 1, Dvořák Jan, Vasilev Dan 1, Potůčková Eva ½ - Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš, Bečvář Vladimír, Marhan František, Polášek Mojmír ½. 

Ostatní výsledky:

 

Jawa Brodce C

-

Jiskra Zruč n. Sáz.

Klub šachistů Říčany 1925 H

2

-

3

Stříbrná Skalice B

Uhlířské Janovice

2

-

3

ŠK Pravonín

ŠK KDJS Sedlčany C

-

Sokol Postupice

Spartak Vlašim D

5

-

0

Kavalier Sázava B

Sokol Struhařov B

0

-

5

Klub šachistů Říčany 1925 G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka: (body, partie, skóre)

 

1.

Sokol Postupice A

6

8,0

6

2.

ŠK Pravonín A

6

6,0

6

3.

KŠ Říčany 1925 G

4

7,5

7

4.

TJ Spartak Vlašim D

4

7,5

7

5.

Uhlířské Janovice A

3

7,5

7

6.

ŠK KDJS Sedlčany C

3

6,5

5

7.

Stříbrná Skalice B

3

5,0

4

8.

TJ Jawa Brodce C

3

5,0

4

9.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

3

4,5

4

10.

TJ Sokol Struhařov B

3

3,5

3

11.

KŠ Říčany 1925 H

0

4,0

3

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

0,0

0



Příští program – 3. kolo: (22. listopadu)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Klub šachistů Říčany 1925 H (jot)

 

Šachisté nastoupili v obvyklé sestavě, vyhráli v prvním kole na stolech Stříbrné Skalice B  

Ve druhém kole zajíždí šachisté opět ven, na stoly Jawy Brodce C

Stříbrná Skalice (22. října) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v prvním kole na stoly béčka Stříbrné Skalice.   

asdkoi

1. kolo: Stříbrná Skalice B - Jiskra Zruč nad Sáz.    2 - 3

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Konopka Aleš (Z,V)

1611

0

-

1

1694

Marhan František (Z)

Vilímová Julie (Z,V)

1791

1

-

0

1628

Netolický Miloš (Z)

Heger Jan (Z)

1426

0

-

1

1435

Netolický Tomáš (Z)

Heger Zdeněk (Z)

1404

1

-

0

1593

Světlík Milan (Z)

Zlámaná Táňa

1423

0

-

1

1570

Bečvář Vladimír (Z)

 

Sestavy a body: Konopka Aleš, Vilímová Julie 1, Heger Zdeněk, Heger Jan 1, Zlámaná Táňa - Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš, Bečvář Vladimír 1, Marhan František 1, Světlík Milan. 

kol

Ostatní výsledky:

 

Sokol Struhařov B

-

Jawa Brodce C

Klub šachistů Říčany 1925 G

-

Spartak Vlašim D

Kavalier Sázava B

0

-

5

ŠK KDJS Sedlčany C

Sokol Postupice

-

½

Uhlířské Janovice

ŠK Pravonín

3

-

2

Klub šachistů Říčany 1925 H

Stříbrná Skalice B

2

-

3

Jiskra Zruč n. Sáz.

 

Předehrávka 11. kola:

Uhlířské Janovice - Kavalier Sázava B 5:0

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

Uhlířské Janovice A

3

5,5

5

2.

ŠK KDJS Sedlčany C

3

5,0

5

3.

Sokol Postupice A

3

4,5

4

4.

TJ Sokol Struhařov B

3

3,5

3

5.

ŠK Pravonín A

3

3,0

3

6.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

3

3,0

3

7.

KŠ Říčany 1925 G

1

2,5

2

8.

TJ Spartak Vlašim D

1

2,5

2

9.

Stříbrná Skalice B

0

2,0

2

10.

KŠ Říčany 1925 H

0

2,0

2

11.

TJ Jawa Brodce C

0

1,5

1

12.

TJ Kavalier Sázava B

0

0,0

0


 

Příští program – 2. kolo: (8. listopadu)

Jawa Brodce C - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Šachisté získali v soutěži sedmou výhru, po závěrečném kole obsadili bronzový stupínek

Jiskra odehrála poslední utkání sezony 2015

Zruč nad Sázavou (23. dubna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v jedenáctém kole na svých stolech tým Klub šachistů Říčany 1925 H.   

sac

11. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Klub šachistů Říčany 1925 H   3½ - 1½  

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1700

½

-

½

1488

Kótka Tomáš (Z)

Netolický Miloš (Z)

1649

1

-

0

1571

Štoček Jiří (Z)

Netolický Tomáš (Z)

1390

1

-

0

1374

Křížek František

Bečvář Vladimír (Z)

1615

1

-

0

 

Mandát Miroslav

Polášek Mojmír

1098

0

-

1

1142

Mandát Kryštof

 

Sestava a body: Marhan František ½, Netolický Miloš 1, Netolický Tomáš 1, Polášek Mojmír, Bečvář Vladimír 1 - Kótka Tomáš  ½, Štoček Jiří, Křížek František, Mandát Miroslav, Mandát Kryštof 1.   

Ostatní výsledky:

Jawa Brodce C - ŠK Pravonín B  0 - 5
Spartak Vlašim C - Kavalier Sázava B  4 - 1
Jiskra Zruč n. Sáz. - Klub šachistů Říčany 1925 H  3½ - 1½
Sokol Postupice - Stříbrná Skalice B  3 - 2
Klub šachistů Říčany 1925 J - ŠK KDJS Sedlčany B  3 - 2
Uhlířské Janovice - Sokol Struhařov B  2 - 3 (jot)

pol

Tabulka po závěrečném 11. kole:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín B

27

37,5

26

2.

Spartak Vlašim C

26

37,5

31

3.

Jiskra Zruč nad Sázavou

22

32,0

27

4.

KŠ Říčany 1925 J

20

31,0

21

5.

TJ Kavalier Sázava B

17

31,5

25

6.

ŠK KDJS Sedlčany B

16

28,5

20

7.

Sokol Postupice A

16

27,5

17

8.

Jawa Brodce C

13

21,0

17

9.

Stříbrná Skalice B

11

23,5

16

10.

KŠ Říčany 1925 H

7

22,5

17

11.

Uhlířské Janovice A

7

19,5

12

12.

Sokol Struhařov B

7

18,0

13



Šachisté Jiskry nastoupili v obvyklé sestavě, vyhráli v desátém kole na stolech Stříbrné Skalice B  

Ve Stříbrné Skalici bodovali všichni hráči, prohrál pouze Bečvář s Hegerem

Stříbrná Skalice (2. dubna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v desátém kole na stoly béčka Stříbrné Skalice.  

sach

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY 

10. kolo: Stříbrná Skalice B - Jiskra Zruč nad Sáz.    1½ - 3½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Konopka Aleš (Z,V)

1615

0

-

1

1700

Marhan František (Z)

Vilímová Julie (Z,V)

1590

½

-

½

1649

Netolický Miloš (Z)

Heger Zdeněk (Z)

1341

0

-

1

1390

Netolický Tomáš (Z)

Heger Jan

1223

1

-

0

1615

Bečvář Vladimír (Z)

Zlámaná Táňa

1423

0

-

1

1595

Světlík Milan (Z)

 

Sestavy a body: Konopka Aleš, Vilímová Julie ½, Heger Zdeněk, Heger Jan 1, Zlámaná Táňa - Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš ½, Bečvář Vladimír, Marhan František 1, Světlík Milan 1. 

Ostatní výsledky:

 

ŠK Pravonín B

-

½

Uhlířské Janovice

Sokol Struhařov B

1

-

4

Klub šachistů Říčany 1925 J

ŠK KDJS Sedlčany B

2

-

3

Sokol Postupice

Stříbrná Skalice B

-

Jiskra Zruč n. Sáz.

Klub šachistů Říčany 1925 H

0

-

5

Spartak Vlašim C

Kavalier Sázava B

-

Jawa Brodce C

 

sad

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín B

24

32,5

21

2.

Spartak Vlašim C

23

33,5

28

3.

Jiskra Zruč nad Sázavou

19

28,5

24

4.

TJ Kavalier Sázava B

17

30,5

25

5.

KŠ Říčany 1925 J

17

28,0

19

6.

ŠK KDJS Sedlčany B

16

26,5

19

7.

Sokol Postupice A

13

24,5

14

8.

Jawa Brodce C

13

21,0

17

9.

Stříbrná Skalice B

11

21,5

14

10.

KŠ Říčany 1925 H

7

21,0

16

11.

Uhlířské Janovice A

7

17,5

11

12.

Sokol Struhařov B

4

15,0

11


Příští program – 11. kolo: (19. dubna)

Jawa Brodce C - ŠK Pravonín B  
Spartak Vlašim C - Kavalier Sázava B    
Jiskra Zruč n. Sáz. - Klub šachistů Říčany 1925 H 
Sokol Postupice - Stříbrná Skalice B       
Klub šachistů Říčany 1925 J - ŠK KDJS Sedlčany B    
Uhlířské Janovice - Sokol Struhařov B (jot)

 

Šachisté si připsali třetí porážku, tentokrát od béčka Sedlčan. Po devátém kole jsou čtvrtí

Za Jiskru bodoval naplno Světlík, půl bodu získal T. Netolický

Zruč nad Sázavou – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v devátém kole na svých stolech tým ŠK KDJS Sedlčany B.   

milan

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

9. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK KDJS Sedlčany B    1½ - 3½  

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1700

0

-

1

1855

Havelka Petr (Z,V)

Netolický Miloš (Z)

1649

0

-

1

1498

Šimák Roman (Z,H)

Netolický Tomáš (Z)

1390

½

-

½

1441

Hlaváček Ondřej (Z)

Bečvář Vladimír (Z)

1615

0

-

1

1470

Sadil Pavel (Z)

Světlík Milan (Z)

1595

1

-

0

1288

Šimák Ivo (Z)

 

 

 

 

 

 

 

Sestava a body: Marhan František, Netolický Miloš, Netolický Tomáš ½, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír - Havelka Petr 1, Šimák Roman 1, Hlaváček Ondřej ½, Sadil Pavel 1, Šimák Ivo. 

Ostatní výsledky:

Kavalier Sázava B - ŠK Pravonín B  2 - 3           
Jawa Brodce C - Klub šachistů Říčany 1925 H  3 - 2    
Spartak Vlašim C - Stříbrná Skalice B  4 - 1      
Jiskra Zruč n. Sáz. - ŠK KDJS Sedlčany B    1½ - 3½        
Sokol Postupice - Sokol Struhařov B  4½ - ½    
Klub šachistů Říčany 1925 J - Uhlířské Janovice  4 - 1

ruce

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín B

21

28,0

17

2.

Spartak Vlašim C

20

28,5

23

3.

TJ Kavalier Sázava B

16

28,0

23

4.

Jiskra Zruč nad Sázavou

16

25,0

21

5.

ŠK KDJS Sedlčany B

16

24,5

18

6.

KŠ Říčany 1925 J

14

24,0

16

7.

Jawa Brodce C

12

18,5

15

8.

Stříbrná Skalice B

11

20,0

13

9.

Sokol Postupice A

10

21,5

12

10.

KŠ Říčany 1925 H

7

21,0

16

11.

Uhlířské Janovice A

7

17,0

11

12.

Sokol Struhařov B

4

14,0

11


 

Příští program – 10. kolo:
(29. března)
 
ŠK Pravonín B - Uhlířské Janovice           
Sokol Struhařov B - Klub šachistů Říčany 1925 J          
ŠK KDJS Sedlčany B - Sokol Postupice
Stříbrná Skalice B - Jiskra Zruč n. Sáz.         
Klub šachistů Říčany 1925 H - Spartak Vlašim C          
Kavalier Sázava B - Jawa Brodce C (jot)

Oslabené družstvo šachistů Jiskry vyhrálo v osmém kole na stolech béčka Struhařova a dotáhlo se na trio týmů na špici

Ve Struhařově vybojovali šachisté vítězství jak pro Zruč nad Sázavou, tak i pro nemocného předsedu oddílu Milana Světlíka

Struhařov (23. února) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v osmém kole na stoly béčka Struhařova.   

fery

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

8. kolo: Sokol Struhařov B - Jiskra Zruč nad Sáz.    2 - 3

 

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Skála Radim (Z)

1576

0

-

1

1700

Marhan František (Z)

Bauer Josef (Z)

 

0

-

1

1649

Netolický Miloš (Z)

Novotný Jiří (Z)

 

1

-

0

1390

Netolický Tomáš (Z)

Kurel Miroslav

1263

0

-

1

1615

Bečvář Vladimír (Z)

Křišťan Petr

 

1

-

0

1098

Polášek Mojmír

 

net

Sestavy a body: Skála Radim, Bauer Josef, Novotný Jiří 1, Kurel Miroslav, Křišťan Petr 1 - Netolický Tomáš, Netolický Miloš 1, Bečvář Vladimír 1, Marhan František 1, Polášek Mojmír. 

Ostatní výsledky:

 

ŠK Pravonín B

-

Klub šachistů Říčany 1925 J

Uhlířské Janovice

4

-

1

Sokol Postupice

Sokol Struhařov B

2

-

3

Jiskra Zruč n. Sáz.

ŠK KDJS Sedlčany B

-

Spartak Vlašim C

Stříbrná Skalice B

-

Jawa Brodce C

Klub šachistů Říčany 1925 H

2

-

3

Kavalier Sázava B

 

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín B

18

25,0

15

2.

Spartak Vlašim C

17

24,5

20

3.

TJ Kavalier Sázava B

16

26,0

22

4.

Jiskra Zruč nad Sázavou

16

23,5

20

5.

ŠK KDJS Sedlčany B

13

21,0

15

6.

KŠ Říčany 1925 J

11

20,0

13

7.

Stříbrná Skalice B

11

19,0

13

8.

Jawa Brodce C

9

15,5

12

9.

KŠ Říčany 1925 H

7

19,0

14

10.

Sokol Postupice A

7

17,0

8

11.

Uhlířské Janovice A

7

16,0

11

12.

Sokol Struhařov B

4

13,5

11



Příští program – 9. kolo:
(15. března)
 
Kavalier Sázava B - ŠK Pravonín B         
Jawa Brodce C - Klub šachistů Říčany 1925 H  
Spartak Vlašim C - Stříbrná Skalice B    
Jiskra Zruč n. Sáz. - ŠK KDJS Sedlčany B   
Sokol Postupice - Sokol Struhařov B       
Klub šachistů Říčany 1925 J - Uhlířské Janovice )jot)

 

Šachisté nastoupili bez Netolických, nahradili je Rebhán s Poláškem. Po sedmém kole jsou čtvrtí

V sedmém kole porazili šachisté Jiskry poslední Uhlířské Janovice

Zruč nad Sázavou (11. února) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v sedmém kole na svých stolech tým Uhlířských Janovic.   

zdeno

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Uhlířské Janovice    4 - 1  

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1700

1

-

0

1426

Plechata Pavel (Z)

Bečvář Vladimír (Z)

1615

1

-

0

1463

Houda Stanislav (Z)

Světlík Milan (Z)

1595

1

-

0

1418

Laube Miloslav (Z)

Rebhán Zdeněk

1276

1

-

0

1130

Plechatová Jarmila

Polášek Mojmír

1098

0

-

1

1074

Houda Ondřej

 

Sestava a body: Marhan František 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1, Rebhán Zdeněk 1, Polášek Mojmír - Houda Ondřej 1, Plechata Pavel, Houda Stanislav, Laube Miloslav, Plechatová Jarmila. 

lidi

Ostatní výsledky:

Klub šachistů Říčany 1925 H - ŠK Pravonín B  2½ - 2½
Kavalier Sázava B - Stříbrná Skalice B  4 - 1
Jawa Brodce C - ŠK KDJS Sedlčany B  1 - 4
Spartak Vlašim C - Sokol Struhařov B  4 - 1
Jiskra Zruč n. Sáz. - Uhlířské Janovice  4 - 1
Sokol Postupice - Klub šachistů Říčany 1925 J  1½ - 3½

 

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín B

17

22,5

14

2.

Spartak Vlašim C

14

21,0

17

3.

TJ Kavalier Sázava B

13

23,0

19

4.

Jiskra Zruč nad Sázavou

13

20,5

17

5.

ŠK KDJS Sedlčany B

13

19,5

14

6.

KŠ Říčany 1925 J

10

17,5

12

7.

Jawa Brodce C

9

14,0

12

8.

Stříbrná Skalice B

8

15,5

11

9.

KŠ Říčany 1925 H

7

17,0

12

10.

Sokol Postupice A

7

16,0

8

11.

Uhlířské Janovice A

4

12,0

8

12.

Sokol Struhařov B

4

11,5

9


pol

Příští program – 8. kolo:
(22. února)
 
ŠK Pravonín B - Klub šachistů Říčany 1925 J    
Uhlířské Janovice -   Sokol Postupice      
Sokol Struhařov B - Jiskra Zruč n. Sáz.        
ŠK KDJS Sedlčany B - Spartak Vlašim C          
Stříbrná Skalice B - Jawa Brodce C        
Klub šachistů Říčany 1925 H - Kavalier Sázava B (jot)

 

Šachisté Jiskry zvítězili v Říčanech nad neúplným jéčkem a posunuli se o jedno místo v tabulce

V Říčanech vyhráli František Marhan, Tomáš Netolický a Milan Světlík. Půl bodu přidal Miloš Netolický

Říčany (29. ledna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v šestém kole na stoly jéčka Říčan.   

celkove

6. kolo: Klub šachistů Říčany 1925 J  - Jiskra Zruč nad Sáz.    1 ½ - 3 ½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Hosnedl Luboš (Z)

1650

0

-

1

1700

Marhan František (Z)

Sezemský Miroslav (Z)

1553

½

-

½

1649

Netolický Miloš (Z)

Hosnedl Ondřej

1539

0

-

1

1390

Netolický Tomáš (Z)

Otrubová Kristýna

1314

1

-

0

1615

Bečvář Vladimír (Z)

 

 

0

-

1

1595

Světlík Milan (Z)

 

Sestavy a body: Hosnedl Luboš, Sezemský Miroslav ½, Hosnedl Ondřej, Otrubová Kristýna 1, pátá šachovnice neobsazena  - Světlík Milan 1 - kontumačně, Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš ½, Bečvář Vladimír, Marhan František 1. 

milan

Ostatní výsledky:

 

ŠK Pravonín B

3

-

2

Sokol Postupice

Klub šachistů Říčany 1925 J

-

Jiskra Zruč n. Sáz.

Uhlířské Janovice

4

-

1

Spartak Vlašim C

Sokol Struhařov B

2

-

3

Jawa Brodce C

ŠK KDJS Sedlčany B

-

Kavalier Sázava B

Stříbrná Skalice B

3

-

2

Klub šachistů Říčany 1925 H

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka:  (body, partie, skóre)

 

1.

ŠK Pravonín B

16

20,0

13

2.

Spartak Vlašim C

11

17,0

13

3.

TJ Kavalier Sázava B

10

19,0

15

4.

Jiskra Zruč nad Sázavou

10

16,5

13

5.

ŠK KDJS Sedlčany B

10

15,5

11

6.

Jawa Brodce C

9

13,0

12

7.

Stříbrná Skalice B

8

14,5

10

8.

Sokol Postupice A

7

14,5

7

9.

KŠ Říčany 1925 J

7

14,0

9

10.

KŠ Říčany 1925 H

6

14,5

11

11.

Uhlířské Janovice A

4

11,0

7

12.

Sokol Struhařov B

4

10,5

8


milos

Příští program – 7. kolo:
(8. února 2015)
 
Klub šachistů Říčany 1925 H - ŠK Pravonín B    
Kavalier Sázava B - Stříbrná Skalice B   
Jawa Brodce C - ŠK KDJS Sedlčany B  
Spartak Vlašim C - Sokol Struhařov B    
Jiskra Zruč n. Sáz. - Uhlířské Janovice         
Sokol Postupice - Klub šachistů Říčany 1925 J (jot)

 

Zručští šachisté po třech nerozhodných výsledcích přenechali Postupicím bod a jsou na páté příčce

V pátém kole remizovali šachisté Jiskry s osmým družstvem Postupic

Zruč nad Sázavou (15. ledna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v pátém kole na svých stolech tým Sokola Postupice.

vse  

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Postupice    2½ - 2½  

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Marhan František (Z)

1700

0

-

1

1863

Innemann Fr. (Z,H)

Netolický Miloš (Z)

1649

½

-

½

1579

Hanuš Zdeněk (Z)

Netolický Tomáš (Z)

1390

½

-

½

1577

Chomický Josef (Z,H)

Bečvář Vladimír (Z)

1615

½

-

½

1472

Blahout Karel

Světlík Milan (Z)

1595

1

-

0

1353

Roubíček Milan

 

Sestava a body: Marhan František, Netolický Miloš ½, Netolický Tomáš ½, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír ½ - Innemann František 1, Hanuš Zdeněk½, Chomický Josef ½, Blahout Karel ½, Roubíček Milan. 

jeden

Ostatní výsledky:

Stříbrná Skalice B - ŠK Pravonín B 1½ - 3½
Klub šachistů Říčany 1925 H - ŠK KDJS Sedlčany B 2 - 3
Kavalier Sázava B - Sokol Struhařov B 4½ - ½
Jawa Brodce C - Uhlířské Janovice 3 - 2
Spartak Vlašim C - Klub šachistů Říčany 1925 J 2½ - 2½
Jiskra Zruč n. Sáz. - Sokol Postupice 2½ - 2½
fanda

 

Tabulka:  (vítězství, remíza, porážka, body, partie, skóre)

 

1.

 ŠK Pravonín B

4

1

0

13

17.0

12

2.

 Spartak Vlašim C

3

2

0

11

16.0

13

3.

 Kavalier Sázava B

3

0

2

9

16.5

13

4.

 ŠK KDJS Sedlčany B

3

0

2

9

13.0

9

5.

 Jiskra Zruč n. Sáz.

2

1

2

7

13.0

10

6.

 Klub šachistů Říčany 1925 J

2

1

2

7

12.5

8

7.

 Sokol Postupice

2

1

2

7

12.5

7

8.

 Klub šachistů Říčany 1925 H

2

0

3

6

12.5

9

9.

 Jawa Brodce C

2

0

3

6

10.0

9

10.

 Stříbrná Skalice B

1

2

2

5

11.5

7

11.

 Sokol Struhařov B

1

1

3

4

8.5

6

12.

 Uhlířské Janovice

0

1

4

1

7.0

4

 

Příští program – 6. kolo:

(25. ledna)
 
ŠK Pravonín B - Sokol Postupice 
Klub šachistů Říčany 1925 J - Jiskra Zruč n. Sáz. 
Uhlířské Janovice -   Spartak Vlašim C    
Sokol Struhařov B - Jawa Brodce C        
ŠK KDJS Sedlčany B - Kavalier Sázava B        
Stříbrná Skalice B - Klub šachistů Říčany 1925 H (jot)
 

Šachisté Jiskry prohráli na stolech dosud neporaženého Pravonína B, propadli se tak na čtvrté místo

V Pravoníně vyhrál opět jen Světlík, bod za dvě remízy přidali Netoličtí

Pravonín (15. prosince) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve čtvrtém kole na stoly béčka Pravonína.   

netol

4. kolo: ŠK Pravonín B - Jiskra Zruč nad Sázavou    3:2

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Vávra Stanislav (Z,V)

1833

1

-

0

1700

Marhan František (Z)

Studnička Patrik (Z)

1545

½

-

½

1649

Netolický Miloš (Z)

Pikal David (Z)

1529

½

-

½

1390

Netolický Tomáš (Z)

Filip Lukáš

1573

1

-

0

1615

Bečvář Vladimír (Z)

Snížek Jaromír

1471

0

-

1

1595

Světlík Milan (Z)

 

Sestavy a body: Vávra Stanislav 1, Filip Lukáš 1, Studnička Patrik ½, Pikal David ½, Snížek Jaromír  - Světlík Milan 1, Netolický Tomáš ½, Netolický Miloš ½, Bečvář Vladimír, Marhan František. 

netoli

Ostatní výsledky:

 

ŠK Pravonín B

3

-

2

Jiskra Zruč n. Sáz.

Sokol Postupice

-

Spartak Vlašim C

Klub šachistů Říčany 1925 J

-

Jawa Brodce C

Uhlířské Janovice

0

-

5

Kavalier Sázava B

Sokol Struhařov B

3

-

2

Klub šachistů Říčany 1925 H

ŠK KDJS Sedlčany B

-

Stříbrná Skalice B

 

Tabulka:  (vítězství, remíza, porážka, body, partie, skóre)

 

1.

Spartak Vlašim C 3 1 0 10 13.5 12
2. ŠK Pravonín B 3 1 0 10 13.5 10
3. Kavalier Sázava B 2 0 2 6 12.0 9
4. Jiskra Zruč n. Sáz. 2 0 2 6 10.5 9
5. Klub šachistů Říčany 1925 H 2 0 2 6 10.5 8
6. ŠK KDJS Sedlčany B 2 0 2 6 10.0 7
7. Klub šachistů Říčany 1925 J 2 0 2 6 10.0 7
8. Sokol Postupice 2 0 2 6 10.0 6
9. Stříbrná Skalice B 1 2 1 5 10.0 7
10. Sokol Struhařov B 1 1 2 4 8.0 6
11. Jawa Brodce C 1 0 3 3 7.0 6
12. Uhlířské Janovice 0 1 3 1 5.0 2

 

Příští program – 5. kolo:

(11. ledna 2015)
 
Stříbrná Skalice B - ŠK Pravonín B          
Klub šachistů Říčany 1925 H - ŠK KDJS Sedlčany B   
Kavalier Sázava B - Sokol Struhařov B   
Jawa Brodce C - Uhlířské Janovice         
Spartak Vlašim C - Klub šachistů Říčany 1925 J           
Jiskra Zruč n. Sáz. - Sokol Postupice (jot)

 

Šachisté Jiskry ve třetím kole odevzdali body ve Vlašimi, propadli se tak na třetí místo

Ve Vlašimi bodoval pouze na páté šachovnici Milan Světlík

Vlašim (3. prosince) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve třetím kole na stoly céčka Vlašimi.   

sachy

3. kolo: Spartak Vlašim C - Jiskra Zruč nad Sázavou      4 ½: ½

Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)

 

Mládek Richard (Z)

1681

1

-

0

1700

Marhan František (Z)

Lalouček Miloslav (Z)

1793

1

-

0

1649

Netolický Miloš (Z)

Helebrand František (Z)

1703

1

-

0

1390

Netolický Tomáš (Z)

Pazdera Jaroslav (Z)

1701

1

-

0

1615

Bečvář Vladimír (Z)

Zvára Filip

1581

½

-

½

1595

Světlík Milan (Z)

 

Sestavy a body: Mládek Richard  1, Lalouček Miloslav 1, Helebrand František 1, Pazdera Jaroslav 1, Zvára Filip ½ - Netolický Tomáš, Bečvář Vladimír, Světlík Milan ½, Netolický Miloš, Marhan František. 

milan

Ostatní výsledky:

 

ŠK KDJS Sedlčany B

1

-

4

ŠK Pravonín B

Stříbrná Skalice B

-

Sokol Struhařov B

Klub šachistů Říčany 1925 H

-

Uhlířské Janovice

Kavalier Sázava B

-

Klub šachistů Říčany 1925 J

Jawa Brodce C

-

Sokol Postupice

Spartak Vlašim C

-

½

Jiskra Zruč n. Sáz.

 

Tabulka:  (vítězství, remíza, porážka, body, partie, skóre)

 

1.

 ŠK Pravonín B

2

1

0

7

10.5

8

2.

 Spartak Vlašim C

2

1

0

7

10.0

9

3.

 Jiskra Zruč n. Sáz.

2

0

1

6

8.5

8

4.

 ŠK KDJS Sedlčany B

2

0

1

6

8.5

6

5.

 Klub šachistů Říčany 1925 H

2

0

1

6

8.5

6

6.

 Klub šachistů Říčany 1925 J

2

0

1

6

8.5

6

7.

 Sokol Postupice

2

0

1

6

8.5

5

8.

 Kavalier Sázava B

1

0

2

3

7.0

4

9.

 Stříbrná Skalice B

0

2

1

2

6.5

4

10.

 Sokol Struhařov B

0

1

2

1

5.0

3

11.

 Uhlířské Janovice

0

1

2

1

5.0

2

12.

 Jawa Brodce C

0

0

3

0

3.5

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příští program – 4. kolo:

(14. prosince 2014)
 
ŠK Pravonín B - Jiskra Zruč n. Sáz.    
Sokol Postupice - Spartak Vlašim C       
Klub šachistů Říčany 1925 J - Jawa Brodce C   
Uhlířské Janovice -   Kavalier Sázava B
Sokol Struhařov B - Klub šachistů Říčany 1925 H         
ŠK KDJS Sedlčany B - Stříbrná Skalice B (jot)