Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li v říjnu mnoho vos a sršáňů, přijde studená a dlouhá zima.

Pranostika na akt. den

Na Jana Kapistrána za oráčem běhá vrána.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

#

STOLNÍ TENIS B, KS1, 1. A 2. KOLO 2017/18

BÉČKO VYHRÁLO V BĚLÉ POUZE ČTYŘI UTKÁNÍ, V KOSMONOSECH ZABOJOVALO, OD STAVU 9:5 NEPROHRÁLO A PŘIVEZLO BOD

Ve 3. a 4. kole hostí béčko celky Kolína C a Kutné Hory A

Bělá pod Bezdězem, Kosmonosy – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Bělé pod Bezdězem první, druhý den v Kosmonosech druhé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

1. kolo: TTC Bělá pod Bezdězem – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 2:1 - Slavík Radek 2:1, Hameta Oldřich 1:2, Herout Tomáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:3.

2. kolo: Sokol Kosmonosy – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bříška Jan 0:4, Durdis Petr ml. 2:2, Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 3:1 - Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 2 2 0 0 0 20:9 6
2. TJ Sokol Krchleby A 2 2 0 0 0 20:11 6
3. TJ Aero Odolena Voda 2 2 0 0 0 20:16 6
4. TJ Sokol Velké Popovice 2 1 0 1 0 18:11 3
5. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 2 1 0 1 0 18:13 3
6. TJ Neratovice B 2 1 0 1 0 11:13 3
7. TJ Sokol Kutná Hora A 2 1 0 1 0 15:18 3
8. TJ Sokol Kosmonosy 2 0 2 0 0 18:18 2
9. TJ Sadská B 2 0 1 1 0 14:19 1
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 2 0 1 1 0 13:19 1
11. TJ Sokol Všetaty A 2 0 0 2 0 11:20 0
12. ST EUROMASTER Kolín C 2 0 0 2 0 9:20 0

Příští program: (14. a 15. října)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora A
celý text

ostatní, náš tip | 5. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma