Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li červen mírný, nebude v prosinci mráz silný.

Pranostika na akt. den

Vysévá-li svatý Ladislav houby, Petr a Pavel je sbírají.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

2017

Tříbodová porážka s Kolínem, remíza s vedoucím celkem z Mladé Boleslavi, desátí v pořadí

Ve 12. a 13. kole zajíždí béčko do Kolína a Mladé Boleslavi

Zruč nad Sázavou (19. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou desáté a jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

fgrtrf

10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C   7:10

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Slavík Radek 1:3, Bleha Lukáš 0:4, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 3:1, WO 1:0 - Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – AŠ Mladá Boleslav B  9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Kamarýt Jiří 2:2 - Niems Dušan 0:4, Fuka Martin 1:3, Pácha Robin 3:1, Čeřovský Petr st. 4:0.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ AŠ Mladá Boleslav B

11

9

2

0

0

108:66

29

2.

 TJ Sokol Krchleby

11

9

0

2

0

98:61

27

3.

 TJ Sokol Kutná Hora

11

8

0

3

0

98:80

24

4.

 ST EUROMASTER Kolín C

11

6

3

2

0

99:71

21

5.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

11

6

2

3

0

100:83

20

6.

 TJ Aero Odolena Voda

11

6

1

4

0

86:82

19

7.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

11

6

1

4

0

95:67

19

8.

 TJ Neratovice B

11

3

0

8

0

69:101

9

9.

 TJ Sadská C

11

3

0

8

0

84:91

9

10.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

11

2

2

7

0

81:97

8

11.

 TJ Sokol Velký Osek

11

1

1

9

0

48:106

4

12.

 Sokol Přezletice

11

1

0

10

0

47:108

3

 

Příští program: (14. – 15. ledna)

ST Euromaster Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B     
AŠ Mladá Boleslav B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

 

Béčko SKC opět body nepřivezlo, dvakrát prohrálo, na střed tabulky ztrácí osm bodů

V 10. a 11. kole hostí béčko celky Kolína C a Mladé Boleslavi B

Kutná Hora, Mnichovo Hradiště (29. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kutné Hoře osmé, druhý den v Mnichově Hradišti deváté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

gfrvfg

8. kolo: Sokol Kutná Hora – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Štus Radek 4:0, Liberský Karel 1:1, Majer Pavel 1:2, Vala Martin 3:1, Tivodar Michal 0:1 - Hameta Oldřich 2:2, Kamarýt Jiří 2:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 1:2.

9. kolo: Sokol Mnichovo Hradiště B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:5

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kastner Patrik 2:1, Hoďák Václav 3:0, Dusil Petr 0:3, Antoš Petr 4:0 -  Hameta Oldřich 1:3, Kamarýt Jiří 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 1:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ AŠ Mladá Boleslav B

9

8

1

0

0

89:49

25

2.

 TJ Sokol Krchleby

9

7

0

2

0

78:52

21

3.

 TJ Sokol Kutná Hora

9

7

0

2

0

80:64

21

4.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

9

5

2

2

0

83:68

17

5.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

9

5

1

3

0

79:56

16

6.

 ST EUROMASTER Kolín C

9

4

3

2

0

79:56

15

7.

 TJ Aero Odolena Voda

9

4

1

4

0

66:68

13

8.

 TJ Sadská C

9

3

0

6

0

68:71

9

9.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

9

2

1

6

0

65:78

7

10.

 TJ Neratovice B

9

2

0

7

0

54:85

6

11.

 TJ Sokol Velký Osek

9

1

1

7

0

40:86

4

12.

 Sokol Přezletice

9

1

0

8

0

40:88

3

 

Příští program: (10. a 11. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C          
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Mladá Boleslav B

 

Poslední celek soutěže béčko SKC netrápil, odjel ze ,,spolkáče“ bez bodů, Libice naopak odvezly všechny

V 8. a 9. kole zajíždí béčko do Kutné Hory a Mnichova Hradiště

Zruč nad Sázavou (14. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou šesté a sedmé kolo krajské soutěže 1. třídy.

njhvbg

6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Velký Osek   10:5

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 1:2, Slavík Radek 2:1, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 3:1 - Svoboda Pavel 0:4, Ptáček František ml. 1:2, Mošna Petr 3:0, Kloz Daniel 1:2.

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice n. Cidl.  8:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kamarýt Jiří 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Jandejsek Pavel 2:2, Slavík Radek 1:3 - Krásl Libor 0:4, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 3:1.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ AŠ Mladá Boleslav B

7

6

1

0

0

69:40

19

2.

 TJ Sokol Krchleby

7

6

0

1

0

62:36

18

3.

 TJ Sokol Kutná Hora

7

5

0

2

0

60:52

15

4.

 ST EUROMASTER Kolín C

7

3

3

1

0

63:42

12

5.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

7

3

2

2

0

63:62

11

6.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

7

3

1

3

0

59:48

10

7.

 TJ Aero Odolena Voda

7

3

1

3

0

53:53

10

8.

 TJ Sadská C

7

3

0

4

0

59:51

9

9.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

7

2

1

4

0

54:58

7

10.

 TJ Neratovice B

7

2

0

5

0

47:65

6

11.

 Sokol Přezletice

7

1

0

6

0

30:68

3

12.

 TJ Sokol Velký Osek

7

0

1

6

0

25:69

1

 

Příští program: (26. – 27. listopadu)

Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B   
Sokol Mnichovo Hradiště B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

 

V krajské soutěži 1. třídy odehráli stolní tenisté béčka SKC neúspěšné utkání se Sadskou C

V šestém a sedmém kole přivítají stolní tenisté SKC B celek Sokol Velký Osek a Sokol Libice nad Cidlinou

Zruč nad Sázavou (31. října) - Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou páté kolo krajské soutěže 1. třídy.

hzcvf

5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská C   6:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kamarýt Jiří 2:2, Herout Tomáš 1:2, Slavík Radek 2:1, Bleha Lukáš 1:3 - Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:1, Vydra Milan 1:2.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ AŠ Mladá Boleslav B

5

4

1

0

0

49:32

13

2.

 TJ Sokol Krchleby

5

4

0

1

0

42:28

12

3.

 TJ Sokol Kutná Hora

5

4

0

1

0

47:36

12

4.

 ST EUROMASTER Kolín C

5

3

2

0

0

48:23

11

5.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

5

3

0

2

0

45:29

9

6.

 TJ Aero Odolena Voda

5

2

1

2

0

39:41

7

7.

 TJ Neratovice B

5

2

0

3

0

37:45

6

8.

 TJ Sadská C

5

2

0

3

0

41:37

6

9.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

5

1

2

2

0

43:46

5

10.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

5

1

1

3

0

36:43

4

11.

 TJ Sokol Velký Osek

5

0

1

4

0

16:49

1

12.

 Sokol Přezletice

5

0

0

5

0

16:50

0

 

Příští program: 6. a 7. kolo (12. a 13. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Velký Osek                    
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou      

 

Stolní tenisté béčka prohráli v Krchlebech i Neratovicích, v tabulce jsou na osmém místě

V 5. kole hostí béčko celek Sadské C
 

Krchleby, Neratovice (18. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Krchlebech třetí, druhý den v Neratovicích čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

nhjmkj

3. kolo: Sokol Krchleby – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 3:0, Bittner Miloslav 1:2 - Slavík Radek 1:2, Hameta Oldřich 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 0:3.

4. kolo: TJ Neratovice B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan ml. 4:0 - Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 1:2.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ AŠ Mladá Boleslav B

4

4

0

0

0

40:23

12

2.

 ST EUROMASTER Kolín C

4

3

1

0

0

39:14

10

3.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

4

3

0

1

0

38:19

9

4.

 TJ Sokol Kutná Hora

4

3

0

1

0

37:29

9

5.

 TJ Sokol Krchleby

4

3

0

1

0

32:26

9

6.

 TJ Neratovice B

4

2

0

2

0

35:35

6

7.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

4

1

1

2

0

34:37

4

8.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

4

1

1

2

0

30:33

4

9.

 TJ Aero Odolena Voda

4

1

1

2

0

29:37

4

10.

 TJ Sadská C

4

1

0

3

0

31:31

3

11.

 Sokol Přezletice

4

0

0

4

0

12:40

0

12.

 TJ Sokol Velký Osek

4

0

0

4

0

7:40

0

 

Příští program: (29. října)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská C            

 

Zbytečná ztráta bodů s ,,Odolkou“, domácí vedli již 8:4, Přezletice dorazily ve třech a odjely s prázdnou

Ve 3. a 4. kole zajíždí béčko do Krchleb a Neratovic B

Zruč nad Sázavou (26. září) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou první a druhé kolo krajské soutěže 1. třídy.

bfhbnv

1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda   9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 1:3, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 3:1, Bleha Lukáš 3:1 - Hudečková Hana 4:0, Schmelz Richard 1:3, Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:3.

2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Přezletice  10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Slavík Radek 1:1, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 2:1, Bleha Lukáš 1:1, WO 4:0 - Tichý Jiří 1:2, Slunéčko Radek 2:1, Dvořák Jan 1:2, WO 0:4.

bnhbnh

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

2

2

0

0

0

20:9

6

2.

 TJ AŠ Mladá Boleslav B

2

2

0

0

0

20:11

6

3.

 ST EUROMASTER Kolín C

2

1

1

0

0

19:9

4

4.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

2

1

1

0

0

19:13

4

5.

 TJ Aero Odolena Voda

2

1

1

0

0

19:17

4

6.

 TJ Sadská C

2

1

0

1

0

18:11

3

7.

 TJ Sokol Kutná Hora

2

1

0

1

0

17:18

3

8.

 TJ Sokol Krchleby

2

1

0

1

0

12:17

3

9.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

2

0

1

1

0

17:19

1

10.

 TJ Neratovice B

2

0

0

2

0

15:20

0

11.

 Sokol Přezletice

2

0

0

2

0

5:20

0

12.

 TJ Sokol Velký Osek

2

0

0

2

0

3:20

0

 

Příští program: (15. – 16. října)

Sokol Krchleby - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B        
TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

 

Béčko stolních tenistů se utká v krajské soutěži I. třídy sezony 2016/17 např. s Kutnou Horou, Sadskou C, Kolínem C atd…

Béčko nastoupí v soutěži oproti loňsku proti devíti novým soupeřům

Praha, Zruč nad Sázavou (11. července) – Nalosované týmy stolnětenisové krajské soutěže I.  třídy, oddělení B, sezony 2016 – 2017.

bn

Družstva krajské soutěže 1. třídy, sk. B: TJ Sokol Krchleby, TJ Sadská C, TJ Sokol Velký Osek, ST EUROMASTER Kolín C, Sokol Přezletice, TJ Sokol Kutná Hora, TJ Aero Odolena Voda, TJ Sokol Libice nad Cidlinou, TJ Sokol Mnichovo Hradiště B, TJ AŠ Mladá Boleslav B, TJ Neratovice B, SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B. (jot)

 

Béčko splnilo svůj cíl, skončilo ve středu tabulky, sestoupily Hudlice B a jeden z kvarteta hrajících play-out

Play-off: TTC Říčany, KST Rakovník B, Sadská C a Sokol Kutná Hora
 

Žebrák, Obecnice (17. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Žebráku jedenadvacáté, druhý den v Obecnici dvaadvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

vaskij

21. kolo: Sokol Žebrák – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:0

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Ungr Jan II. 1:0, Kubát Pavel 2:0, Kunc Petr 2:0, Roztočil Jiří 1:0, WO 3:0 - Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2, Herout Tomáš 0:2, WO 0:3.

22. kolo: Slavoj Obecnice – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:1

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Srch Radek 1:0, Hála Pavel 2:0, Tůma Radek 2:0, Petráň Zdeněk 0:1, WO 4:0 - Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2, Herout Tomáš 1:1, WO 0:4.

Výsledky:

TJ Chaloupky - TJ Sadská C  3:10         
SK Březnice - TTC Říčany  2:10 
TJ Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Hudlice B  7:10    
KST Rakovník B - TJ Tatran Sedlčany B  10:3
TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Kutná Hora  10:7        
TJ Sokol Žebrák - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:0       
SK Březnice - TJ Sadská C  10:5
TJ Chaloupky - TTC Říčany  0:10          
KST Rakovník B - TJ Sokol Hudlice B  10:6     
TJ Sokol Králův Dvůr B - TJ Tatran Sedlčany B  7:10
TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Kutná Hora  10:7  
TJ Slavoj Obecnice - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:1 (jot)
mnb

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TTC Říčany

22

20

2

0

0

218:66

62

2.

 KST Rakovník B

22

18

3

1

0

212:94

57

3.

 TJ Sadská C

22

14

2

6

0

188:147

44

4.

 TJ Sokol Kutná Hora

22

9

7

6

0

181:160

34

5.

 SK Březnice

22

10

4

8

0

162:165

34

6.

 SKC Zruč nad Sáz.-RABBIT B

22

10

2

10

0

150:154

32

7.

 TJ Slavoj Obecnice

22

7

2

13

0

132:177

23

8.

 TJ Sokol Králův Dvůr B

22

5

5

12

0

147:188

20

9.

 TJ Sokol Žebrák

22

6

2

14

0

132:184

20

10.

 TJ Chaloupky

22

5

4

13

0

135:189

19

11.

 TJ Tatran Sedlčany B

22

4

2

16

0

129:202

14

12.

 TJ Sokol Hudlice B

22

6

1

13

2

130:190

13

 

Béčko SKC i Kutná Hora hrají v Žebráku a Obecnici. Kdo z nich postoupí ze čtvrtého místa do play-off?

V 21. a 22. kole zajíždí béčko do Žebráku a Obecnice

Zruč nad Sázavou (9. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou devatenácté a dvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy.

herghz

19. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – SK Březnice   10:2

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Kamarýt Jiří 2:0, Herout Tomáš 2:0, Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 3:0 - Soused Zbyněk 1:2, Čížek Marek 1:2, Drábek Martin 0:2, Medvecký Jan 0:2.

20. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Slavoj Obecnice  10:5

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kamarýt Jiří 0:1, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 3:0, Kučera Lukáš 3:0, Herout Václav 0:2, WO 1:0 - Nguyen Ngoc Bach 2:1, Lysý Tomáš 0:3, Novák Stanislav 1:2, Trejbal Petr 1:2, WO 0:1.

vaskiu

Výsledky:

TJ Sokol Kutná Hora - TJ Chaloupky  10:1      
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - SK Březnice  10:2   
TJ Sokol Hudlice B - TJ Slavoj Obecnice  5:10           
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Žebrák  10:4 
TJ Sadská C - TJ Sokol Králův Dvůr B  10:5    
TTC Říčany - KST Rakovník B  10:5      
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - TJ Chaloupky  10:5
TJ Sokol Kutná Hora - SK Březnice  10:4         
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Slavoj Obecnice  6:10       
TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Žebrák  9:9       
TTC Říčany - TJ Sokol Králův Dvůr B  10:1     
TJ Sadská C - KST Rakovník B  9:9

jku

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TTC Říčany

20

18

2

0

0

198:64

56

2.

 KST Rakovník B

20

16

3

1

0

192:85

51

3.

 TJ Sadská C

20

13

2

5

0

173:134

41

4.

 TJ Sokol Kutná Hora

20

9

7

4

0

167:140

34

5.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

20

10

2

8

0

149:134

32

6.

 SK Březnice

20

9

4

7

0

150:150

31

7.

 TJ Sokol Králův Dvůr B

20

5

5

10

0

133:168

20

8.

 TJ Chaloupky

20

5

4

11

0

132:169

19

9.

 TJ Slavoj Obecnice

20

5

2

13

0

112:169

17

10.

 TJ Sokol Žebrák

20

4

2

14

0

112:177

14

11.

 TJ Tatran Sedlčany B

20

3

2

15

0

116:185

11

12.

 TJ Sokol Hudlice B

20

5

1

12

2

114:173

10


Příští program: (12. – 13. března)

Sokol Žebrák - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Slavoj Obecnice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)

 

Víkendová bilance béčka SKC - dvě výhry a remíza, na postup do play-off chybí dva body

V devatenáctém a dvacátém kole hostí béčko týmy Březnice a Chaloupky

Zruč nad Sázavou (11. února) Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou šestnácté a sedmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, dále předehrávku 18. kola.

cty

16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Tatran Sedlčany B   10:0

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Kamarýt Jiří 2:0, Kučera Lukáš 2:0, Bleha Lukáš 2:0, Herout Tomáš 2:0 - Linhart František ml. 0:2, Lískovec Jindřich 0:2, Lesák Jakub 0:2, Kovář Jan 0:2.

17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Hudlice B   10:5

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Jandejsek Pavel 2:1, Kučera Lukáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Herout Tomáš 3:1 - Drož Jan 1:3, Vajs Karel 1:2, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 0:3.

18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora  9:9 (předehrávka)

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 0:4, Kučera Lukáš 4:0, Kamarýt Jiří 2:2, Škopek Pavel 2:2 - Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, Liberský Karel 1:3, Majer Pavel 2:2.

Výsledky:

TJ Chaloupky - TJ Sokol Králův Dvůr B  7:10  
SK Březnice - KST Rakovník B  1:10     
TJ Slavoj Obecnice - TJ Sadská C  7:10           
TJ Sokol Žebrák - TTC Říčany  2:10      
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Hudlice B  10:7         
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - Tatran Sedlčany B  10:0   
SK Březnice - TJ Sokol Králův Dvůr B  10:7    
TJ Chaloupky - KST Rakovník B  0:10  
TJ Sokol Žebrák - TJ Sadská C  10:5     
TJ Slavoj Obecnice - TTC Říčany  1:10 
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - Sokol Hudlice B  10:5        
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Tatran Sedlčany B  10:4
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora  9:9 (předehrávka)

ftz

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 KST Rakovník B

17

15

2

0

0

168:66

47

2.

 TTC Říčany

17

15

2

0

0

168:54

47

3.

 TJ Sadská C

17

12

1

4

0

150:110

37

4.

 TJ Sokol Kutná Hora

18

7

7

4

0

147:135

28

5.

 SK Březnice

17

8

4

5

0

134:124

28

6.

 SKC Zruč nad Sáz. - RABBIT B

18

8

2

8

0

129:127

26

7.

 TJ Sokol Králův Dvůr B

17

5

5

7

0

127:138

20

8.

 TJ Chaloupky

17

5

4

8

0

120:139

19

9.

 TJ Slavoj Obecnice

17

3

2

12

0

85:148

11

10.

 TJ Sokol Žebrák

17

3

1

13

0

89:151

10

11.

 TJ Tatran Sedlčany B

17

2

2

13

0

94:161

8

12.

 TJ Sokol Hudlice B

17

4

0

11

2

90:148

6

 

Příští program: (27. – 28. února)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – SK Březnice 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Chaloupky (jot)

 

Béčko na stolech druhého a třetího neuspělo, po patnácti odehraných kolech se nachází na sedmé příčce

16. a 17. kolo: Spolkový dům, Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sedlčany B a Hudlice B

Říčany, Sadská (27. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Říčanech čtrnácté, druhý den v Sadské patnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

kuc

14. kolo: TTC Říčany – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:3

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 3:0, Štěpánek Aleš 3:0 - Kučera Lukáš 1:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 0:3, Kamarýt Jiří 0:2.

15. kolo: TJ Sadská C – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kurel David 3:1, Švarc Ivo 3:0, Motl Milan 2:1, Martin Petr 1:3 - Kučera Lukáš 3:1, Němec Marek 0:4, Jandejsek Pavel 1:2, Kamarýt Jiří 1:2.

Výsledky:

TJ Sokol Hudlice B - TJ Chaloupky  10:1         
TJ Tatran Sedlčany B - SK Březnice  4:10       
TJ Sadská C - TJ Sokol Kutná Hora  10:5        
TTC Říčany - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:3    
TJ Sokol Králův Dvůr B - TJ Slavoj Obecnice  10:1    
KST Rakovník B - TJ Sokol Žebrák  10:3          
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Chaloupky  10:8     
TJ Sokol Hudlice B - SK Březnice  10:5
TTC Říčany - TJ Sokol Kutná Hora  10:1          
TJ Sadská C - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:6  
KST Rakovník B - TJ Slavoj Obecnice  10:2    
TJ Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Žebrák  10:5 (jot)

pav

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.
 KST Rakovník B
15
13
2
0
0
148:65
41
2.
 TTC Říčany
15
13
2
0
0
148:51
41
3.
 TJ Sadská C
15
11
1
3
0
135:93
34
4.
 SK Březnice
15
7
4
4
0
123:107
25
5.
 TJ Sokol Kutná Hora
15
5
6
4
0
118:115
21
6.
 TJ Chaloupky
15
5
4
6
0
113:119
19
7.
 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B
15
6
1
8
0
100:113
19
8.
 TJ Sokol Králův Dvůr B
15
4
5
6
0
110:121
17
9.
 TJ Slavoj Obecnice
15
3
2
10
0
77:128
11
10.
 TJ Tatran Sedlčany B
15
2
2
11
0
90:141
8
11.
 TJ Sokol Žebrák
15
2
1
12
0
77:136
7
12.
 TJ Sokol Hudlice B
15
4
0
9
2
78:128
6

 

Příští program: (6. – 7. února)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Tatran Sedlčany B            
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Hudlice B

 

Béčko zakončilo první polovinu soutěže dvěma jasnými výhrami nad Žebrákem a Obecnicí

Ve dvanáctém a třináctém kole hostí béčko týmy Rakovník B a Králův Dvůr B

Zruč nad Sázavou (14. prosince) –Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou desáté a jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

jir

10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Žebrák   10:2

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Bleha Lukáš 1:1, Kučera Lukáš 2:0, Herout Tomáš 3:0, Kamarýt Jiří 2:0 - Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 0:2, Roztočil Jiří 0:2, Kunc Petr 0:2.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Slavoj Obecnice   10:0

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Bleha Lukáš 2:0, Kučera Lukáš 2:0, Herout Tomáš 2:0, Kamarýt Jiří 2:0 - Tůma Radek 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 0:2, Herink Jan 0:2.

Výsledky:

TJ Sadská C - TJ Chaloupky  9:9           
TTC Říčany - SK Březnice  10:3 
TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Králův Dvůr B  4:10    
TJ Tatran Sedlčany B - KST Rakovník B  1:10
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Slavoj Obecnice  10:4        
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - Sokol Žebrák  10:1 
TJ Sadská C - SK Březnice  10:7
TTC Říčany - TJ Chaloupky  10:0          
TJ Sokol Hudlice B - KST Rakovník B  8:10     
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Králův Dvůr B  6:10
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Žebrák  10:4  
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - Slavoj Obecnice  10:0       

tom

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 KST Rakovník B

11

10

1

0

0

109:48

31

2.

 TTC Říčany

11

9

2

0

0

108:38

29

3.

 TJ Sadská C

11

8

1

2

0

99:67

25

4.

 TJ Sokol Kutná Hora

11

5

4

2

0

94:77

19

5.

 SK Březnice

11

4

4

3

0

88:89

16

6.

 SKC Zruč nad Sázavou - RABBIT B

11

5

1

5

0

78:78

16

7.

 TJ Chaloupky

11

3

4

4

0

84:87

13

8.

 TJ Slavoj Obecnice

11

3

2

6

0

64:88

11

9.

 TJ Sokol Králův Dvůr B

11

2

4

5

0

76:96

10

10.

 TJ Sokol Žebrák

11

2

1

8

0

63:96

7

11.

 TJ Tatran Sedlčany B

11

1

2

8

0

67:103

5

12.

 TJ Sokol Hudlice B

11

1

0

8

2

43:106

-3

 

Příští program: (9. – 10. ledna)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – KST Rakovník B    
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Králův Dvůr B (jot)

 

Béčko remizovalo v sedmém kole v Kutné Hoře, v tabulce zůstalo na šestém místě

V Kutné Hoře bodoval čtyřikrát Škopek, tři čárky přidal Bleha, jednu Pavel Jandejsek a čtyřhra

Kutná Hora (17. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kutné Hoře sedmé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

pal

http://skczruc.xf.cz/

7. kolo: Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Štus Radek 2:2, Tivodar Michal 2:2, Majer Pavel 2:2, Vala Martin 2:2 -   Škopek Pavel 4:0, Bleha Lukáš 3:1, Jandejsek Pavel 1:3, Kučera Lukáš 0:4.

Výsledky:

TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Žebrák  10:3      
TJ Sokol Králův Dvůr B - KST Rakovník B  4:10
TJ Sadská C - TTC Říčany  2:10           
TJ Sokol Hudlice B - TJ Tatran Sedlčany B  5:10          
TJ Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B       9:9      
TJ Chaloupky - SK Březnice  9:9

pol

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupiny B)

 

1.

 KST Rakovník B

7

7

0

0

0

70:22

21

2.

 TTC Říčany

7

6

1

0

0

69:22

19

3.

 TJ Sadská C

7

6

0

1

0

62:34

18

4.

 SK Březnice

7

3

3

1

0

59:56

12

5.

 TJ Sokol Kutná Hora

7

3

2

2

0

56:51

11

6.

 SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

7

3

1

3

0

50:57

10

7.

 TJ Chaloupky

7

2

2

3

0

56:55

8

8.

 TJ Slavoj Obecnice

7

2

1

4

0

41:59

7

9.

 TJ Tatran Sedlčany B

7

1

1

5

0

44:64

4

10.

 TJ Sokol Králův Dvůr B

7

0

4

3

0

45:66

4

11.

 TJ Sokol Hudlice B

7

1

0

6

0

31:66

3

12.

 TJ Sokol Žebrák

7

0

1

6

0

38:69

1

 

Příští program – 8. a 9. kolo: (28. a 29. listopadu)

SK Březnice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B             

TJ Chaloupky - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B                      

 

Béčko otočilo v Sedlčanech velmi nepříznivý výsledek 8:4 na 8:10, v Hudlicích po vedení 5:2 vyhráli tím nejtěsnějším výsledkem

7. kolo: Sokolovna v Sokolské ulici, Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

Sedlčany, Hudlice (2. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Sedlčanech páté kolo, druhý den v Hudlicích šesté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

bec

http://skczruc.xf.cz/

5. kolo: TJ Tatran Sedlčany B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   8:10

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Mašek Roman 0:4, Lesák Jakub 0:4, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 3:1 - Kučera Lukáš 3:1, Bleha Lukáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1.

6. kolo: TJ Sokol Hudlice B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Vajs Karel 4:0, Lev Daniel 0:4, Stehlík Jan ml. 1:3, Gruber Martin 2:2 - Kučera Lukáš 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1.

Výsledky:

TJ Sokol Králův Dvůr B - TJ Chaloupky  9:9    
KST Rakovník B - SK Březnice  10:2     
TJ Sadská C - TJ Slavoj Obecnice  10:1           
TTC Říčany - TJ Sokol Žebrák  10:4      
TJ Sokol Hudlice B - TJ Sokol Kutná Hora  3:10         
TJ Tatran Sedlčany B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  8:10
TJ Sokol Králův Dvůr B - SK Březnice  9:9      
KST Rakovník B - TJ Chaloupky  0:1    
TJ Sadská C - TJ Sokol Žebrák  10:5     
TTC Říčany - TJ Slavoj Obecnice  10:3 
TJ Sokol Hudlice B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  8:10
TJ Tatran Sedlčany B - TJ Sokol Kutná Hora  7:10 (jot – foto L. Bleha)
 

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 KST Rakovník B

6

6

0

0

0

60:18

18

2.

 TJ Sadská C

6

6

0

0

0

60:24

18

3.

 TTC Říčany

6

5

1

0

0

59:20

16

4.

 SK Březnice

6

3

2

1

0

50:47

11

5.

 TJ Sokol Kutná Hora

6

3

1

2

0

47:42

10

6.

 SKC Zruč nad Sáz. - RABBIT B

6

3

0

3

0

41:48

9

7.

 TJ Chaloupky

6

2

1

3

0

47:46

7

8.

 TJ Sokol Králův Dvůr B

6

0

4

2

0

41:56

4

9.

 TJ Slavoj Obecnice

6

1

1

4

0

31:56

4

10.

 TJ Sokol Hudlice B

6

1

0

5

0

26:56

3

11.

 TJ Sokol Žebrák

6

0

1

5

0

35:59

1

12.

 TJ Tatran Sedlčany B

6

0

1

5

0

34:59

1

 

Příští program: (14. listopadu)

Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B               

 

Béčko doma dvakrát prohrálo, po čtyřech kolech má jedno vítězství a se třemi body je na osmém místě

V pátém a šestém kole zajíždí béčko do Sedlčan a Hudlic

Zruč nad Sázavou (22. října) Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou třetí a čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy.

cty

http://skczruc.xf.cz/

3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Říčany   2:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2, Kučera Lukáš 1:2, Bleha Lukáš 0:3 - Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 2:0.

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská C   7:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Lukáš 0:4, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:2, Škopek Pavel 4:0 - Martin Petr 3:1, Kurel David 1:3, Švarc Ivo 3:1, Chlumský Petr 2:1.

Výsledky:

TJ Chaloupky - TJ Sokol Hudlice B  6:10         
SK Březnice - TJ Tatran Sedlčany B  9:9          
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská C  6:10        
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - TTC Říčany  2:10    
TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Králův Dvůr B  9:9      
TJ Sokol Žebrák - KST Rakovník B  7:10          
TJ Chaloupky - TJ Tatran Sedlčany B  10:5     
SK Březnice - TJ Sokol Hudlice B  10:3
TJ Sokol Kutná Hora - TTC Říčany  9:9
SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - TJ Sadská C  7:10  
TJ Slavoj Obecnice - KST Rakovník B  0:10    
TJ Sokol Žebrák - TJ Sokol Králův Dvůr B  9:9 (jot)

ouu

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

KST Rakovník B

4

4

0

0

0

40:11

12

2.

TJ Sadská C

4

4

0

0

0

40:18

12

3.

TTC Říčany

4

3

1

0

0

39:13

10

4.

SK Březnice

4

3

1

0

0

39:28

10

5.

TJ Chaloupky

4

2

0

2

0

33:27

6

6.

TJ Sokol Kutná Hora

4

1

1

2

0

27:32

4

7.

TJ Slavoj Obecnice

4

1

1

2

0

27:36

4

8.

SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

4

1

0

3

0

21:32

3

9.

TJ Sokol Hudlice B

4

1

0

3

0

15:36

3

10.

TJ Sokol Králův Dvůr B

4

0

2

2

0

23:38

2

11.

TJ Sokol Žebrák

4

0

1

3

0

26:39

1

12.

TJ Tatran Sedlčany B

4

0

1

3

0

19:39

1

 

Příští program: (31. října – 1. listopadu)

TJ Tatran Sedlčany B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B       
TJ Sokol Hudlice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

 

Chmelařská oblast béčku SKC v sobotu nesvědčila, druhý den neměl Králův Dvůr žádnou šanci

3. a 4. kolo: Spolkový dům, SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - TTC Říčany a SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská C
 

Rakovník, Králův Dvůr – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Rakovníku první kolo, druhý den v Králově Dvoře druhé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

vfr

http://skczruc.xf.cz/

1. kolo: KST Rakovník B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:2

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Andrt Tomáš 1:1, Cír Radek 1:1, Čech Pavel 3:0, Mikeš Milan 3:0 -  Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 1:2, Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2.

2. kolo: Sokol Králův Dvůr B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  2:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Roziňák Jan 1:1, Včelička Lubomír 0:2, Šrámek David 0:2, Bohdan Luděk 1:2, WO 0:1 - Bleha Lukáš 2:0, Kučera Lukáš 3:0, Herout Tomáš 2:0, Jandejsek Zdeněk 0:2, WO 1:0.

juz

Výsledky:

TJ Slavoj Obecnice - TJ Chaloupky  10:7         
TJ Sokol Žebrák - SK Březnice  8:10     
TJ Sokol Králův Dvůr B - TJ Sokol Kutná Hora  3:10 
KST Rakovník B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  10:2       
TJ Sadská C - TJ Sokol Hudlice B  10:2
TTC Říčany - TJ Tatran Sedlčany B  10:2         
TJ Slavoj Obecnice - SK Březnice  8:10           
TJ Sokol Žebrák - TJ Chaloupky  2:10   
TJ Sokol Králův Dvůr B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B  2:10     
KST Rakovník B - TJ Sokol Kutná Hora  10:2  
TJ Sadská C - TJ Tatran Sedlčany B  10:3       
TTC Říčany - TJ Sokol Hudlice B  10:0 (jot)

 

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

TTC Říčany

2

2

0

0

0

20:2

6

2.

KST Rakovník B

2

2

0

0

0

20:4

6

3.

TJ Sadská C

2

2

0

0

0

20:5

6

4.

SK Březnice

2

2

0

0

0

20:16

6

5.

TJ Chaloupky

2

1

0

1

0

17:12

3

6.

TJ Slavoj Obecnice

2

1

0

1

0

18:17

3

7.

SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B

2

1

0

1

0

12:12

3

8.

TJ Sokol Kutná Hora

2

1

0

1

0

12:13

3

9.

TJ Sokol Žebrák

2

0

0

2

0

10:20

0

10.

TJ Tatran Sedlčany B

2

0

0

2

0

5:20

0

11.

TJ Sokol Králův Dvůr B

2

0

0

2

0

5:20

0

12.

TJ Sokol Hudlice B

2

0

0

2

0

2:20

0

 

Příští program – 3. a 4. kolo: (17. a 18. října)

 

SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B - TTC Říčany             
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská C            

 

Béčko doma ve druhém střetnutí s Mladou Boleslaví remizovalo a zachovalo si KS1  i do sezóny 2015/16

Nerozhodný výsledek vybojoval v posledním duelu Lukáš Kučera

Zruč nad Sázavou (30. března) - Béčko nastoupilo v domácím prostředí ke druhému utkání prvního vyřazovacího kola v KS 1. třídy - play-out - proti AŠ Mladá Boleslav D.

kusic

http://skczruc.xf.cz/

2. utkání 1/2: SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B – AŠ Mladá Boleslav D     9:9

 

č.

domácí

hosté

Sady

Body

1.

Herout František
Herout Tomáš

Fuka Martin
Franc Pavel

3

1

/

-

2.

Bleha Lukáš
Kučera Lukáš

Niems Dušan
Pácha Robin

2

3

-

/

3.

Herout Tomáš

Fuka Martin

0

3

-

/

4.

Bleha Lukáš

Franc Pavel

1

3

-

/

5.

Kučera Lukáš

Niems Dušan

3

0

/

-

6.

Herout František

Pácha Robin

3

0

/

-

7.

Bleha Lukáš

Fuka Martin

3

1

/

-

8.

Kučera Lukáš

Franc Pavel

2

3

-

/

9.

Herout František

Niems Dušan

3

0

/

-

10.

Herout Tomáš

Pácha Robin

1

3

-

/

11.

Kučera Lukáš

Fuka Martin

2

3

-

/

12.

Herout František

Franc Pavel

3

0

/

-

13.

Herout Tomáš

Niems Dušan

3

0

/

-

14.

Bleha Lukáš

Pácha Robin

0

3

-

/

15.

Herout František

Fuka Martin

3

1

/

-

16.

Herout Tomáš

Franc Pavel

1

3

-

/

17.

Bleha Lukáš

Niems Dušan

2

3

-

/

18.

Kučera Lukáš

Pácha Robin

3

1

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Tomáš 1:3, Bleha Lukáš 1:3, Kučera Lukáš 2:2, Herout František 4:0 - Fuka Martin 2:2, Franc Pavel 3:1, Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 2:2.

František Herout: ,, Stejně jako v Mladé Boleslavi, stav utkání byl před poslední rundou 7:7. Ze zbylé trojice hráčů tak musel alespoň jeden svůj zápas vyhrát, aby série byla ukončena a béčko nečekalo za dva týdny rozhodující utkání v Mladé Boleslavi. První se o to pokoušel Tomáš Herout, ale neuspěl. Velice nadějně to vypadalo v zápase Lukáše Blehy, který také prohrál a situace se komplikovala. Vše tedy bylo na druhém Lukášovi. Lukáš Kučera poslední zápas vyhrál 3:1 a zajistil béčku remízu a zároveň konečné 9. místo a jistotu udržení v krajské soutěži 1. třídy.“

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Béčko SKC dokráčelo v Mladé Boleslavi k vítězství v závěrečných třech dvouhrách, zvítězilo o tři body

Na stolech bylo k vidění sedm ,,pětiseťáků“, čtyři ve prospěch SKC

Mladá Boleslav (30. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Mladé Boleslavi první utkání prvního vyřazovacího kola play-out krajské soutěže 1. třídy.

refy

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

 

1. utkání 1/1: AŠ Mladá Boleslav D – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   7:10

 

č.

domácí

hosté

Sady

Body

1.

Franc Pavel
Fuka Martin

Herout František
Herout Tomáš

1

3

-

/

2.

Pácha Robin
Niems Dušan

Bleha Lukáš
Kučera Lukáš

3

0

/

-

3.

Pácha Robin

Herout František

1

3

-

/

4.

Niems Dušan

Bleha Lukáš

3

1

/

-

5.

Franc Pavel

Herout Tomáš

0

3

-

/

6.

Fuka Martin

Kučera Lukáš

3

2

/

-

7.

Niems Dušan

Herout František

2

3

-

/

8.

Franc Pavel

Bleha Lukáš

3

2

/

-

9.

Fuka Martin

Herout Tomáš

3

1

/

-

10.

Pácha Robin

Kučera Lukáš

2

3

-

/

11.

Franc Pavel

Herout František

0

3

-

/

12.

Fuka Martin

Bleha Lukáš

3

0

/

-

13.

Pácha Robin

Herout Tomáš

2

3

-

/

14.

Niems Dušan

Kučera Lukáš

3

2

/

-

15.

Fuka Martin

Herout František

1

3

-

/

16.

Pácha Robin

Bleha Lukáš

2

3

-

/

17.

Niems Dušan

Herout Tomáš

1

3

-

/

 

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Pácha Robin 0:4, Niems Dušan 2:2, Franc Pavel 1:2, Fuka Martin 3:1 -  Herout František 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 3:1, Kučera Lukáš 1:2.

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Béčko dvakrát vyhrálo, nejprve deklasovalo předposlední Kosmonosy, následně porazilo osmé Mnichovo Hradiště B

Závěrečné dvojkolo odehrají stolní tenisté se Sokolem Krchleby již v pátek, nejprve s prvním A týmem, poté s posledním béčkem

Zruč nad Sázavou (11. března) Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou devatenácté a dvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy.

zred

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

19. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kosmonosy   10:0

Sestava a body:  čtyřhry 1:0 - Bleha Lukáš 1:0, Herout Tomáš 1:0, Jandejsek Pavel 2:0, Herout Václav 1:0, Kučera Lukáš 1:0, WO 3:0 - Černý Jaroslav 0:2, Potměšil Pavel 0:2, Horsák Oldřich 0:2, WO 0:3.

20. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Mn. Hradiště B    10:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 4:0, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, Kučera Lukáš 1:3 - Hoďák Václav 2:2, Beniš Ondřej 1:3, Kastner Patrik 1:2, Pleticha Vladimír 1:2.

Výsledky:

TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B  10:6    
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy  10:0         
TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby B  10:7           
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Krchleby A  10:8          
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  2:10
TJ Neratovice B - FK Kolín B  9:9 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Mnichovo Hradiště B  10:6
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Kosmonosy  10:0        
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Krchleby B  10:3          
TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby A  10:6           
TJ Neratovice B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  6:10   
TJ AŠ Mladá Boleslav D - FK Kolín B  10:5 (jot)

tup

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Krchleby A

20

14

0

6

0

173:119

42

2.

 FK Kolín B

20

13

2

5

0

175:144

41

3.

 TJ Neratovice B

20

12

3

5

0

177:146

39

4.

 TJ Sadská B

20

12

3

5

0

180:142

39

5.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

20

12

2

6

0

168:130

38

6.

 TTC Brandýs nad Labem B

20

12

1

7

0

179:137

37

7.

 TJ Sokol Kutná Hora

20

12

0

8

0

163:141

36

8.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

20

8

0

12

0

149:156

24

9.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

20

7

2

11

0

136:166

23

10.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

20

5

2

13

0

123:163

17

11.

 TJ Sokol Kosmonosy

20

4

1

15

0

100:181

13

12.

 TJ Sokol Krchleby B

20

1

0

19

0

96:194

3

 

Příští program – 21. a 22. kolo (21. – 22. března)

TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ AŠ Mladá Boleslav D                  
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Neratovice B             
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sadská B                 
FK Kolín B - TTC Brandýs nad Labem B            
TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Kutná Hora                  
TJ Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B          
TJ Sokol Kosmonosy - TJ AŠ Mladá Boleslav D                      
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Neratovice B                     
FK Kolín B - TJ Sadská B             
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TTC Brandýs nad Labem B                
TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Kutná Hora                  
TJ Sokol Krchleby B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

 

V krajské soutěži 1. třídy odehráli stolní tenisté béčka SKC neúspěšné okresní derby s Kutnou Horou

Se sedmým týmem soutěže třikrát bodoval Lukáš Kučera, ostatní přidali po bodu a čtyřhru, na vítězství to však nestačilo

Zruč nad Sázavou (25. února) Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou osmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

kuci

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora   7:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Jandejsek Pavel 1:2, Kučera Lukáš 3:1 - Maruščák Tomáš 3:1, Vala Martin 2:2, Sosnovec Martin 2:2, Štus Radek 2:1.

Výsledky:

TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Krchleby B  4:10          
FK Kolín B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  10:8
TJ Neratovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav D  9:9 
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sadská B  10:6          
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kutná Hora  7:10
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B  3:10

luki

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Krchleby A

18

14

0

4

0

159:99

42

2.

 FK Kolín B

18

13

1

4

0

161:125

40

3.

 TJ Neratovice B

18

12

2

4

0

162:127

38

4.

 TJ Sadská B

18

10

3

5

0

160:129

33

5.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

18

10

2

6

0

148:122

32

6.

 TTC Brandýs nad Labem B

18

10

1

7

0

159:126

31

7.

 TJ Sokol Kutná Hora

18

10

0

8

0

143:135

30

8.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

18

8

0

10

0

137:136

24

9.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

18

6

2

10

0

124:151

20

10.

 TJ Sokol Kosmonosy

18

4

1

13

0

100:161

13

11.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

18

3

2

13

0

103:157

11

12.

 TJ Sokol Krchleby B

18

1

0

17

0

86:174

3

 

Příští program – 19. a 20. kolo (7. a 8. března)

TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B             
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy                   
TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby B                    
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Krchleby A                   
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Libice nad Cidlinou                     
TJ Neratovice B - FK Kolín B                   

 

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B   
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Kosmonosy                 
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Krchleby B                   
TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby A                    
TJ Neratovice B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou            
TJ AŠ Mladá Boleslav D - FK Kolín B (jot)

 

Béčko SKC dvakrát prohrálo v domácím prostředí, s šestým Brandýsem B a čtvrtou rezervou Sadské

S Brandýsem vybojoval dva body Tomáš Herout, po jednom přidali Pavel Jandejsek a Lukáš Kučera. Se Sadskou B získal plný počet vítězství František Herout, na skalp předního celku to však nestačilo

Zruč nad Sázavou (10. února) Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou šestnácté a sedmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

tom

http://skczruc.xf.cz/

16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Brandýs nad Labem B   4:10

Sestava a body:  čtyřhry 0:2 - Kučera Lukáš 1:2, Herout Václav 0:3, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 2:1 - Sysel Pavel 3:0, Berger Miroslav 2:1, Holub Zdeněk 1:2, Gräf Miloš 2:1.

17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B    7:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Václav 0:1, Kučera Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:2, Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 0:3 - Pych Luděk ml. 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 3:1, Vydra Milan 1:2.

Výsledky:

TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  10:6  
TJ Sokol Kosmonosy - FK Kolín B  7:10 
TJ Sokol Krchleby B - TJ AŠ Mladá Boleslav D  8:10   
TJ Sokol Krchleby A - TJ Neratovice B  10:1      
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská B  10:7          
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TTC Brandýs nad Labem B  4:10           
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  9:9        
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - FK Kolín  B  10:8        
TJ Sokol Krchleby A - TJ AŠ Mladá Boleslav D  10:5   
TJ Sokol Krchleby B - TJ Neratovice B  5:10      
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B  7:10   
TJ Sokol Kutná Hora - TTC Brandýs nad Labem B  6:10         

pav

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Krchleby A

17

14

0

3

0

155:89

42

2.

 TJ Neratovice B

17

12

1

4

0

153:118

37

3.

 FK Kolín B

17

12

1

4

0

151:117

37

4.

 TJ Sadská B

17

10

3

4

0

154:119

33

5.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

17

10

2

5

0

140:112

32

6.

 TTC Brandýs nad Labem B

17

9

1

7

0

149:121

28

7.

 TJ Sokol Kutná Hora

17

9

0

8

0

134:128

27

8.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

17

7

0

10

0

127:133

21

9.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

17

6

1

10

0

115:143

19

10.

 TJ Sokol Kosmonosy

17

4

1

12

0

97:151

13

11.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

17

3

2

12

0

96:147

11

12.

 TJ Sokol Krchleby B

17

0

0

17

0

77:170

0

 

Příští program – 18.,  19. a 20. kolo (21. února, 7. a 8. března)

TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Krchleby B, předehráno  4:10
FK Kolín B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou                     
TJ Neratovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav D                   
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sadská B                   
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kutná Hora                    
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

                       

TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B             
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy                   
TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby B                    
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Krchleby A                   
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Libice nad Cidlinou                     
J Neratovice B - FK Kolín B                      

 

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B   
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Kosmonosy                 
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Krchleby B                   
TJ Sadská B - TJ Sokol Krchleby A                    
TJ Neratovice B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou            
TJ AŠ Mladá Boleslav D - FK Kolín B (jot)

 

Z měst chemie a automobilů se béčko SKC vrátilo s nepořízenou, dvakrát prohrálo a nezískalo ani bod

Do Neratovic odjela pouze trojice stolních tenistů. V Mladé Boleslavi bylo blízko ke čtyřem bodům, skončilo to však pětisetovými porážkami

Neratovice, Mladá Boleslav (28. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Neratovicích čtrnácté kolo, druhý den v Mladé Boleslavi patnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

vera

http://skczruc.xf.cz/

14. kolo: TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:0

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Ehl Ladislav 1:0, Hyršl Ondřej 2:0, Prosa Tomáš 2:0, Beneš Tomáš 1:0, WO 3:0 - Němec Marek 0:2, Herout Václav 0:2, Škopková Věra 0:2, WO 0:3.

15. kolo: AŠ Mladá Boleslav D – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:0

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Pácha Robin 2:0, Čeřovský Petr ml. 2:0, Niems Dušan 2:0, Zajíček Michal 2:0 - Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2.

Výsledky:

TJ Sadská B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B  10:6                
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Kosmonosy  10:0                   
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kutná Hora  2:10             
TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B  10:0                   
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby B  10:2                  
FK Kolín B - TJ Sokol Krchleby A  10:4
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B  10:6               
TJ Sadská B - TJ Sokol Kosmonosy  10:7                    
TJ Neratovice B - TJ Sokol Kutná Hora  10:8                
TJ AŠ Mladá Boleslav D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B  10:0
FK Kolín B - TJ Sokol Krchleby B  10:5
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby A  4:10

vena

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Krchleby A

15

12

0

3

0

135:83

36

2.

 TJ Neratovice B

15

11

1

3

0

142:103

34

3.

 FK Kolín B

15

11

1

3

0

133:100

34

4.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

15

10

1

4

0

125:93

31

5.

 TJ Sadská B

15

9

3

3

0

137:102

30

6.

 TJ Sokol Kutná Hora

15

8

0

7

0

118:111

24

7.

 TTC Brandýs nad Labem B

15

7

1

7

0

129:111

22

8.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

15

5

1

9

0

100:125

16

9.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

15

5

0

10

0

107:119

15

10.

 TJ Sokol Kosmonosy

15

4

0

11

0

81:132

12

11.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

15

3

2

10

0

85:127

11

12.

 TJ Sokol Krchleby B

15

0

0

15

0

64:150

0

 

Příští program – 16. a 17. kolo:
(7. a 8. února)
 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou           
TJ Sokol Kosmonosy - FK Kolín B                      
TJ Sokol Krchleby B - TJ AŠ Mladá Boleslav D            
TJ Sokol Krchleby A - TJ Neratovice B               
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sadská B                   
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TTC Brandýs nad Labem B                    
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Libice nad Cidlinou              
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - FK Kolín B                  
TJ Sokol Krchleby A - TJ AŠ Mladá Boleslav D            
TJ Sokol Krchleby B - TJ Neratovice B               
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B            
TJ Sokol Kutná Hora - TTC Brandýs nad Labem B (jot)

 

Béčko vedlo nad čtvrtým Kolínem 8:6, ale poslední čtyři utkání prohrálo, remízu s Libicemi zachránil v závěrečném zápase Lukáš Kučera

Nešťastná prohra B týmu s rezervou Kolína, František Herout si prodloužil nedělní odpoledne ziskem čtyř bodů

Zruč nad Sázavou (13. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

lukas

http://skczruc.xf.cz/

12. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – FK Kolín B   8:10

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Kučera Lukáš 1:3, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Václav 0:4, Bleha Lukáš 3:1 - Jindra Josef 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Záboj Matěj 2:2, Švarc Ondřej 1:1, Čamr František 1:1.  

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice nad Cidlinou   9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 0:4, Jandejsek Pavel 1:3, Kučera Lukáš 3:1, Herout František 4:0 - Pekárek František 1:3, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 2:2, Trajhan Jaroslav 2:2.

fery

Výsledky:

TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Krchleby B  10:8                
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby A  3:10                   
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  10:5                 
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - FK Kolín B  8:10                 
TJ Sadská B - TJ AŠ Mladá Boleslav D  10:3               
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Neratovice B  10:7                
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby B  10:6                   
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Krchleby A  8:10                
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Libice nad Cidlinou  9:9               
TJ Sokol Kutná Hora - FK Kolín B  10:6             
TTC Brandýs nad Labem B - TJ AŠ Mladá Boleslav D  7:10             
TJ Sadská B - TJ Neratovice B  8:10

 

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Krchleby A

13

11

0

2

0

121:69

33

2.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

13

9

1

3

0

111:81

28

3.

 TJ Neratovice B

13

9

1

3

0

122:95

28

4.

 FK Kolín B

13

9

1

3

0

113:91

28

5.

 TJ Sadská B

13

7

3

3

0

117:89

24

6.

 TJ Sokol Kutná Hora

13

7

0

6

0

100:99

21

7.

 TTC Brandýs nad Labem B

13

5

1

7

0

109:105

16

8.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

13

5

0

8

0

95:99

15

9.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

13

4

1

8

0

88:115

13

10.

 TJ Sokol Kosmonosy

13

4

0

9

0

74:112

12

11.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

13

3

2

8

0

85:107

11

12.

 TJ Sokol Krchleby B

13

0

0

13

0

57:130

0

 

Příští program – 14. a 15. kolo (24. a 25. ledna 2015)

TJ Sadská B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B              
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Kosmonosy                 
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kutná Hora           
TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B                  
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby B                
FK Kolín B - TJ Sokol Krchleby A            
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B             
TJ Sadská B - TJ Sokol Kosmonosy                  
TJ Neratovice B - TJ Sokol Kutná Hora              
TJ AŠ Mladá Boleslav D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
FK Kolín B - TJ Sokol Krchleby B            
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Sokol Krchleby A (jot)

 

Jedenáct zápasů bylo béčko SKC vedoucímu celku rovnocenným soupeřem, poté o čtyři prohrálo. V neděli neměla rezerva Krchleb žádnou šanci

Nejvíce bodů o víkendu ,,nasbírali“ František Herout a Lukáš Bleha

Zruč nad Sázavou (15. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou desáté a jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

ctyrhra

http://skczruc.xf.cz/

10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Krchleby A   6:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Lukáš 0:4, Herout František 3:0, Bleha Lukáš 2:1, Škopková Věra 0:4 - Bittner Miloslav 2:2, Boháč Milan 3:1, Procházka Miroslav ml. 2:1, Sádlo Josef 2:1.  

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Krchleby B   10:2

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Jandejsek Pavel 1:1, Herout František 2:0, Kučera Lukáš 2:1, Bleha Lukáš 3:0 - Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 0:3, Král Jindřich 0:2, Paclt Milan 0:2.

ctyr

Výsledky:

TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B  2:10         
TJ Neratovice B - TJ Sokol Kosmonosy  10:5
TJ Sadská B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  10:5        
TTC Brandýs nad Labem B - FK Kolín B  7:10   
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby B  10:6         
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Krchleby A  6:10
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kosmonosy  6:10 
TJ Neratovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B  10:6
TJ Sadská B - FK Kolín B  9:9      
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou  6:10       
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby A  4:10         
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Krchleby B  10:2

 

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Krchleby A

11

9

0

2

0

101:58

27

2.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

11

9

0

2

0

97:62

27

3.

 TJ Neratovice B

11

8

1

2

0

105:77

25

4.

 FK Kolín B

11

8

1

2

0

97:73

25

5.

 TJ Sadská B

11

6

3

2

0

99:76

21

6.

 TJ Sokol Kutná Hora

11

5

0

6

0

80:88

15

7.

 TTC Brandýs nad Labem B

11

4

1

6

0

92:88

13

8.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

11

4

0

7

0

77:81

12

9.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

11

3

1

7

0

75:98

10

10.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

11

3

1

7

0

68:88

10

11.

 TJ Sokol Kosmonosy

11

3

0

8

0

61:96

9

12.

 TJ Sokol Krchleby B

11

0

0

11

0

43:110

0

 

Příští program – 12. a 13. kolo (10. a 11. ledna 2015)

TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Krchleby B              
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby A                 
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Libice nad Cidlinou               
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - FK Kolín B                
TJ Sadská B - TJ AŠ Mladá Boleslav D             
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Neratovice B              
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Krchleby B                 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Krchleby A              
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou                 
TJ Sokol Kutná Hora - FK Kolín B           
TTC Brandýs nad Labem B - TJ AŠ Mladá Boleslav D           
TJ Sadská B - TJ Neratovice B (jot)

 

Na stolech soupeřů vybojovalo béčko tři body, zůstalo i nadále na desátém místě tabulky

V Kosmonosech bodovalo celé kvarteto hráčů SKC, v Mnichově Hradišti pouze Bleha a čtyřhra

Kosmonosy, Mnichovo Hradiště (2. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kosmonosích osmé kolo, druhý den v Mnichově Hradišti deváté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

ctyty

http://skczruc.xf.cz/

8. kolo: TJ Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   4:14

Sestava a bodyčtyřhry 1:1 - Šlapáček Martin 0:1, Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:2, Veselý Pavel 2:1, Čuban Jiří 0:2 - Bleha Lukáš 2:1, Kučera Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 2:1.

9. kolo:TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   10:2

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Beniš Ondřej 2:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:1, Trávníček Luboš 3:0 - Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Václav 0:2.

Výsledky:

TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Kutná Hora     6:10
TJ Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B  4:14                    
TJ Sokol Krchleby B - TJ Sadská B 7:10           
TJ Sokol Krchleby A - TTC Brandýs nad Labem B  10:8                     
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ AŠ Mladá Boleslav D  10:5           
FK Kolín B - TJ Neratovice B  6:10
TJ Sokol Mn. Hradiště B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B  10:2                
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Kutná Hora  3:10                   
TJ Sokol Krchleby B - TTC Brandýs nad Labem B  6:10                     
TJ Sokol Krchleby A - TJ Sadská B  10:4                      
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice B  10:8              
FK Kolín B - TJ AŠ Mladá Boleslav D  10:2 (jot)

 

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

 

1.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

9

8

0

1

0

82:46

24

2.

 FK Kolín B

9

7

0

2

0

78:57

21

3.

 TJ Sokol Krchleby A

9

7

0

2

0

81:48

21

4.

 TJ Neratovice B

9

6

1

2

0

85:66

19

5.

 TJ Sadská B

9

5

2

2

0

80:62

17

6.

 TTC Brandýs nad Labem B

9

4

1

4

0

79:68

13

7.

 TJ Sokol Kutná Hora

9

4

0

5

0

66:72

12

8.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

9

3

1

5

0

67:78

10

9.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

9

3

0

6

0

61:69

9

10.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

9

2

1

6

0

52:76

7

11.

 TJ Sokol Kosmonosy

9

2

0

7

0

46:80

6

12.

 TJ Sokol Krchleby B

9

0

0

9

0

35:90

0

 

Příští program – 10. a 11. kolo:
(13. a 14. prosince)
 
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B                  
TJ Neratovice B - TJ Sokol Kosmonosy             
TJ Sadská B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou                 
TTC Brandýs nad Labem B - FK Kolín B            
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby B                  
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Krchleby A                     
TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kosmonosy                      
TJ Neratovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B                     
TJ Sadská B - FK Kolín B             
TTC Brandýs nad Labem B - TJ Sokol Libice nad Cidlinou                
TJ Sokol Kutná Hora - TJ Sokol Krchleby A                  
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Krchleby B

 

Béčko SKC zvítězilo v předehrávce v Kutné Hoře, o jedno místo si do soboty v tabulce polepšilo

V Kutné Hoře bodoval třikrát František Herout, dvě čárky přidal Bleha a Kučera, jednu Pavel Jandejsek a dvě čtyřhry

Kutná Hora (13. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kutné Hoře sedmé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

pavel

 

 

7. kolo: Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B   3:10

Sestava a bodyčtyřhry 0:2 - Beňuš Petr 0:3, Sosnovec Martin 1:1, Vala Martin 2:1, Štus Radek 0:3 -  Herout František 3:0, Jandejsek Pavel 1:2, Bleha Lukáš 2:1, Kučera Lukáš 2:0.

Výsledky:

15. 11.  10:00  TJ Sokol Libice nad Cidlinou - FK Kolín B                  
14. 11.  19:00  TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Neratovice B                 
15. 11.  13:00  TJ Sadská B - TTC Brandýs nad Labem B                 
TJ Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B  3:10, předehráno
15. 11.  17:00  TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Kosmonosy          
TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Krchleby B  4:10, předehráno

 

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupiny B)

 

1.

 FK Kolín B

6

6

0

0

0

60:35

18

2.

 TJ Neratovice B

6

5

1

0

0

59:40

16

3.

 TJ Sokol Krchleby A

7

5

0

2

0

61:36

15

4.

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou

6

5

0

1

0

52:31

15

5.

 TJ Sadská B

6

4

1

1

0

57:36

13

6.

 TTC Brandýs nad Labem B

6

3

0

3

0

52:43

9

7.

 TJ AŠ Mladá Boleslav D

6

2

1

3

0

50:50

7

8.

 TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

6

2

0

4

0

39:47

6

9.

 TJ Sokol Kutná Hora

7

2

0

5

0

46:63

6

10.

 SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

7

1

1

5

0

40:62

4

11.

 TJ Sokol Kosmonosy

6

1

0

5

0

29:54

3

12.

 TJ Sokol Krchleby B

7

0

0

7

0

22:70

0

 

Příští program – 8. a 9. kolo:
(29. a 30. listopadu)
 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Sokol Kutná Hora             
TJ Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B                   
TJ Sokol Krchleby B - TJ Sadská B                    
TJ Sokol Krchleby A - TTC Brandýs nad Labem B                   
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ AŠ Mladá Boleslav D                     
FK Kolín B - TJ Neratovice B
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B              
TJ Sokol Kosmonosy - TJ Sokol Kutná Hora                 
TJ Sokol Krchleby B - TTC Brandýs nad Labem B                    
TJ Sokol Krchleby A - TJ Sadská B                    
TJ Sokol Libice nad Cidlinou - TJ Neratovice B            
FK Kolín B - TJ AŠ Mladá Boleslav D (jot)