Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Pranostika na akt. den

Je-li v dubnu krásně a povětří čisté, bude květen nepříjemný jistě.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Dosud neporažená Čáslav narazila ve Zruči, céčko SKC ji přehrálo rozdílem čtyř bodů   

8. kolo: 7. ledna v 9 hodin, Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sáz. C

Zruč nad Sázavou (12. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě sedmé kolo s celkem Sokola Čáslav C.

kunbvh

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C  11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Němec Marek 3:1, Friš Miroslav 0:4, Jandejsek Zdeněk 3:1, Jandejsek Pavel 4:0 - Beran Tomáš 1:3, Kořínek Zdeněk 1:3, Cyrus Miroslav 3:1, Šorejs Jaroslav 1:3.

Tabulka po 7. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

7

6

0

1

0

83:43

18

2.

 SKC Zruč nad Sázavou C

7

5

0

2

0

70:56

15

3.

 SKP Olympia Kutná Hora A

7

4

2

1

0

74:52

14

4.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

7

3

3

1

0

69:55

12

5.

 TJ Sokol Chlístovice

7

2

1

4

0

61:65

7

6.

 SKP Olympia Kutná Hora B

7

1

2

4

0

53:73

5

7.

 TJ Sokol Kutná Hora C

7

1

2

4

0

44:82

5

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

7

1

0

6

0

48:76

3

 

Příští program: (7. ledna)

Sokol Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)

 

Céčko odjelo do Kutné Hory pouze ve třech, šest utkání skrečovalo, v sobotu zavítá do ,,Spolkáče" lídr tabulky

Stolní tenisté céčka přivítají doma v 7. kole Sokol Čáslav C

Kutná Hora (28. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře šesté kolo regionálního přeboru 1. třídy.

klivbg

6. kolo: Olympia Kutná Hora A – SKC Zruč nad Sázavou C   12:6

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Darius Stanislav 1:1, Janeček Martin 2:1, Zajíček Ivan 2:1, Vaněk Jiří 0:1, Kačírek David 0:2, WO 6:0 - Jandejsek Zdeněk 2:2, Němec Marek 3:0, Herout Václav 1:3, WO 0:6. (jot)

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

6

6

0

0

0

76:32

18

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

6

4

1

1

0

65:43

13

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

6

4

0

2

0

59:49

12

4.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

6

3

2

1

0

60:46

11

5.

 SKP Olympia Kutná Hora B

6

1

2

3

0

45:63

5

6.

 TJ Sokol Kutná Hora C

6

1

2

3

0

39:69

5

7.

 TJ Sokol Chlístovice

6

1

1

4

0

48:60

4

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

6

0

0

6

0

38:68

0

 

Příští program: 7. kolo (10. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C

 

Muži céčka SKC si poradili s posledními Uhlířskými Janovicemi B a vyhoupli se druhou příčku tabulky   

6. kolo: 26. listopadu v 9 hodin, SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě páté kolo s celkem Sokola Uhlířské Janovice B.

vbgfgt

5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice B  13:5

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Němec Marek 2:2, Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 3:1, Jandejsek Pavel 4:0 - Čtveráček Martin 3:1, Švarc Petr 1:3, Král Jiří 0:4, Trojan Josef 1:3.

Tabulka po 5. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

5

5

0

0

0

63:27

15

2.

 SKC Zruč nad Sázavou C

5

4

0

1

0

53:37

12

3.

 SKP Olympia Kutná Hora A

5

3

1

1

0

53:37

10

4.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

5

2

2

1

0

50:40

8

5.

 TJ Sokol Chlístovice

5

1

1

3

0

43:47

4

6.

 SKP Olympia Kutná Hora B

5

1

1

3

0

36:54

4

7.

 TJ Sokol Kutná Hora C

5

1

1

3

0

30:60

4

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

5

0

0

5

0

32:58

0

 

Příští program: (26. listopadu)

SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)

 

Třetí vítězství céčka v soutěži, Kamarýt získal čtyři body, v sobotu přijedou Uhlířskojanovičtí

Stolní tenisté céčka přivítají doma v 5. kole Sokol Uhlířské Janovice B

Kutná Hora (1. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře čtvrté kolo regionálního přeboru 1. třídy.

bnhvbm

4. kolo: Sokol Kutná Hora C – SKC Zruč nad Sázavou C   5:13

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Líbal Tomáš 0:3, Líbal Václav 1:3, Kvíz Martin 1:3, Cihlář Jan 2:2, WO 0:1 - Kamarýt Jiří 4:0, Jandejsek Pavel 3:0, Jandejsek Zdeněk 2:2, Herout Václav 2:2, WO 1:0. (jot)

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

4

4

0

0

0

53:19

12

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

4

3

1

0

0

45:27

10

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

4

3

0

1

0

40:32

9

4.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

4

1

2

1

0

37:35

5

5.

 TJ Sokol Chlístovice

4

1

1

2

0

35:37

4

6.

 TJ Sokol Kutná Hora C

4

1

1

2

0

25:47

4

7.

 SKP Olympia Kutná Hora B

4

0

1

3

0

26:46

1

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

4

0

0

4

0

27:45

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příští program: 5. kolo (12. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice B

 

Céčko si poradilo s Chlístovicemi, v tabulce poskočilo na třetí místo, Němec bodoval opět naplno   

4. kolo: 29. října v 9 hodin, Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sáz. C

Zruč nad Sázavou (18. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě třetí kolo s celkem Sokola Chlístovice.

mjkvbg

3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Chlístovice  10:8

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Herout Václav 2:2, Procházka Jan 0:2, Jandejsek Zdeněk 3:0, Němec Marek 4:0, Friš Miroslav 1:0, WO 0:2 - Král Miloslav 2:2, Franc Lukáš 2:2, Král Milan 0:3, Sojka Tomáš 0:3, WO 2:0.

Tabulka po 3. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

3

3

0

0

0

40:14

9

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

3

2

1

0

0

34:20

7

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

3

2

0

1

0

27:27

6

4.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

3

1

1

1

0

28:26

4

5.

 TJ Sokol Kutná Hora C

3

1

1

1

0

20:34

4

6.

 TJ Sokol Chlístovice

3

1

0

2

0

26:28

3

7.

 SKP Olympia Kutná Hora B

3

0

1

2

0

21:33

1

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

3

0

0

3

0

20:34

0

 

Příští program: (29. října)

Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)

 

Céčko zvítězilo v Kutné Hoře a získalo první body v soutěži, Němec bez ztráty ,,kytičky“

Stolní tenisté céčka přivítají doma ve 3. kole Sokol Chlístovice

Kutná Hora (11. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře druhé kolo regionálního přeboru 1. třídy.

vbgvh

2. kolo: SKP Olympia Kutná Hora B – SKC Zruč nad Sázavou C   8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Chyba Jaroslav 1:3, Veverka Filip 0:2, Vrána Miroslav 3:1, Kunášek Josef 2:2, Hrčka Tomáš 1:1 - Němec Marek 4:0, Jandejsek Zdeněk 2:2, Herout Václav 3:1, Procházka Jan 0:4. (jot)

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

2

2

0

0

0

27:9

6

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

2

2

0

0

0

25:11

6

3.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

2

1

0

1

0

19:17

3

4.

 TJ Sokol Chlístovice

2

1

0

1

0

18:18

3

5.

 SKC Zruč nad Sázavou C

2

1

0

1

0

17:19

3

6.

 TJ Sokol Kutná Hora C

2

1

0

1

0

11:25

3

7.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

2

0

0

2

0

15:21

0

8.

 SKP Olympia Kutná Hora B

2

0

0

2

0

12:24

0

 

Příští program: 3. kolo (15. října)

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Chlístovice

 

Po devíti utkáních byl stav 4:5, poté hosté domácím odskočili a odvezli si tři body   

Druhé kolo: 8. října v 9 hodin, Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C

Zruč nad Sázavou (25. září) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě první kolo s celkem Uhlířské Janovice A.

cvf

1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice A  7:11

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Procházka Jan 0:4, Herout Václav 0:4, Jandejsek Zdeněk 1:2, Kamarýt Jiří 4:0, WO 1:0 - Šimek Jan 3:1, Číž Josef 3:1, Váša Jan 2:2, Vlasák Ota 2:1, WO 0:1.

Tabulka po 1. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav C

1

1

0

0

0

17:1

3

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

1

1

0

0

0

14:4

3

3.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice A

1

1

0

0

0

11:7

3

4.

 TJ Sokol Chlístovice

1

1

0

0

0

11:7

3

5.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

1

0

0

1

0

7:11

0

6.

 SKC Zruč nad Sázavou C

1

0

0

1

0

7:11

0

7.

 SKP Olympia Kutná Hora B

1

0

0

1

0

4:14

0

8.

 TJ Sokol Kutná Hora C

1

0

0

1

0

1:17

0

 

Příští program: (8. října)

SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)

 

Céčko vítězem RP1. Druhé utkání skončilo porážkou, v rozhodujícím dokázalo otočit z 2:5 na 9:5

Vítězný celek SKP C: Jandejsek Pavel, Němec Marek, Herout Václav, Jandejsek Zdeněk

Čáslav (28. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Čáslavi druhé a třetí utkání druhého vyřazovacího kola regionálního přeboru I. třídy s celkem Sokol Čáslav B.

trrtg

2. zápas 2/2: Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C   10:4

 

1.

Cikán Michal
Vančura Filip

Jandejsek Zdeněk
Herout Václav

8

3

8

 

 

3

0

/

-

2.

Štefl Václav
Širák Daniel

Jandejsek Pavel
Němec Marek

9

11

9

 

 

3

0

/

-

3.

Vančura Filip

Jandejsek Pavel

-9

8

-7

-9

 

1

3

-

/

4.

Cikán Michal

Němec Marek

-6

-11

7

3

5

3

2

/

-

5.

Kořínek Zdeněk

Herout Václav

6

-5

8

-8

7

3

2

/

-

6.

Štefl Václav

Jandejsek Zdeněk

-8

8

-8

7

16

3

2

/

-

7.

Cikán Michal

Jandejsek Pavel

5

-7

-4

-4

 

1

3

-

/

8.

Kořínek Zdeněk

Němec Marek

7

-6

7

-7

-9

2

3

-

/

9.

Štefl Václav

Herout Václav

-6

-8

9

5

7

3

2

/

-

10.

Vančura Filip

Jandejsek Zdeněk

4

7

10

 

 

3

0

/

-

11.

Kořínek Zdeněk

Jandejsek Pavel

-6

-11

-6

 

 

0

3

-

/

12.

Štefl Václav

Němec Marek

8

-8

11

8

 

3

1

/

-

13.

Vančura Filip

Herout Václav

-6

7

-10

7

10

3

2

/

-

14.

Cikán Michal

Jandejsek Zdeněk

4

7

7

 

 

3

0

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Vančura Filip 2:1, Cikán Michal 2:1, Kořínek Zdeněk 1:2, Štefl Václav 3:0 - Jandejsek Pavel 3:0, Němec Marek 1:2, Herout Václav 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:3.

3. zápas 2/3: Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C   5:9

 

1.

Cikán Michal
Vančura Filip

Jandejsek Pavel
Němec Marek

9

9

11

 

3

0

/

-

2.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Štefl Václav

Němec Marek

-10

5

-7

-6

1

3

-

/

4.

Cikán Michal

Herout Václav

9

7

6

 

3

0

/

-

5.

Vančura Filip

Jandejsek Zdeněk

4

7

7

 

3

0

/

-

6.

Kořínek Zdeněk

Jandejsek Pavel

-5

-8

-1

 

0

3

-

/

7.

Štefl Václav

Herout Václav

2

7

7

 

3

0

/

-

8.

Cikán Michal

Jandejsek Zdeněk

-12

7

8

6

3

1

/

-

9.

Vančura Filip

Jandejsek Pavel

-4

7

-8

-4

1

3

-

/

10.

Kořínek Zdeněk

Němec Marek

-6

-6

-9

 

0

3

-

/

11.

Štefl Václav

Jandejsek Zdeněk

-6

-9

-5

 

0

3

-

/

12.

Cikán Michal

Jandejsek Pavel

-11

-11

-10

 

0

3

-

/

13.

Vančura Filip

Němec Marek

-8

-8

-6

 

0

3

-

/

14.

Širák Daniel

Herout Václav

-9

-10

-3

 

0

3

-

/

15.

Štefl Václav

Jandejsek Pavel

-5

-4

-8

 

0

3

-

/

 

Sestava a body:čtyřhry 1:0 - Štefl Václav 1:3, Cikán Michal 2:1, Vančura Filip 1:2, Kořínek Zdeněk 0:2, Širák Daniel 0:1 - Němec Marek 3:0, Herout Václav 1:2, Jandejsek Zdeněk 1:2, Jandejsek Pavel 4:0.

ftdvfd

Václav Herout, vedoucí týmu zhodnotil úspěch: "Největší podíl na úspěchu má Pavel Jandejsek, který byl v základní části nejlepším hráčem a v play-off neprohrál ani jednu dvouhru. V play-off gradovala i forma Marka Němce, já a Zdeněk Jandejsek jsme dokázali přidat ty potřebné bodíky. Na začátku sezóny bylo naším cílem hrát v klidném středu tabulky. Nevěděli jsme, kolik toho s námi odehrají Pavel Jandejsek a Jirka Kamarýt. Nakonec Pavel odehrál většinu utkání a díky tomu jsme skončili v základní části na třetím místě. V semifinále proti Olympii jsem nám moc nevěřil, ale po skvělém vítězství 10:3 u nich jsme doma dokázali uhrát remízu a mohli si zahrát finále s Čáslaví. V prvním utkání doma jsme šťastně vyhráli, odveta byla celkem jasně v režii Čáslavi a do rozhodujícího utkání jsme nešli jako favorité. Měli jsme štěstí v tom, že Pavel si udržel dobrou formu a přidal se k němu Mára. Pomohli nám i domácí, když vystřídali Zdeňka Kořínka Danem Širákem, s kterým mám dlouhodobě lepší bilanci."

 

Céčko překvapilo na domácích stolech béčko Čáslavi - vítěze základní části soutěže

Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C, pátek 22. 4. – 18.30 hodin

Zruč nad Sázavou (19. dubna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v soutěži regionálního přeboru I. třídy v domácím prostředí ve Spolkovém domě první zápas druhého vyřazovacího kola s celkem Sokol Čáslav B.

zhgjuz

1. zápas (2/1): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B   10:7

 

1.

Herout Václav
Jandejsek Zdeněk

Cikán Michal
Vančura Filip

10

-5

-3

-7

 

1

3

-

/

2.

Jandejsek Pavel
Němec Marek

Štefl Václav
Širák Daniel

7

5

11

 

 

3

0

/

-

3.

Němec Marek

Štefl Václav

9

-8

5

-6

5

3

2

/

-

4.

Herout Václav

Cikán Michal

-7

4

7

-2

9

3

2

/

-

5.

Jandejsek Zdeněk

Vančura Filip

-12

-9

10

-8

 

1

3

-

/

6.

Jandejsek Pavel

Kořínek Zdeněk

4

4

6

 

 

3

0

/

-

7.

Herout Václav

Štefl Václav

-7

-4

-9

 

 

0

3

-

/

8.

Jandejsek Zdeněk

Cikán Michal

8

-6

-9

-9

 

1

3

-

/

9.

Jandejsek Pavel

Vančura Filip

3

6

8

 

 

3

0

/

-

10.

Němec Marek

Kořínek Zdeněk

-11

-9

3

-11

 

1

3

-

/

11.

Jandejsek Zdeněk

Štefl Václav

9

-9

-8

-5

 

1

3

-

/

12.

Jandejsek Pavel

Cikán Michal

8

-6

6

-6

2

3

2

/

-

13.

Němec Marek

Vančura Filip

6

5

7

 

 

3

0

/

-

14.

Herout Václav

Kořínek Zdeněk

8

-1

-5

-13

 

1

3

-

/

15.

Jandejsek Pavel

Štefl Václav

6

-10

11

8

 

3

1

/

-

16.

Němec Marek

Cikán Michal

8

4

7

 

 

3

0

/

-

17.

Herout Václav

Vančura Filip

8

8

9

 

 

3

0

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Němec Marek 3:1, Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 0:3, Jandejsek Pavel 4:0 - Štefl Václav 2:2, Cikán Michal 1:3, Vančura Filip 1:3, Kořínek Zdeněk 2:1.

lopjh

Výsledky 1. zápasu:

SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B  10:7

Příští program (22. 4. – 18.30 hodin):

Sokol Čáslav B  - SKC Zruč nad Sázavou C 

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Céčko postoupilo do finále soutěže RP I. třídy, utká se s Čáslaví B o postup do vyšší soutěže

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B, pátek 15. 4. – 20 hodin

Zruč nad Sázavou (14. dubna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v soutěži regionálního přeboru I. třídy v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhý zápas prvního vyřazovacího kola s celkem SKP Olympia Kutná Hora A.

nhnmj

2. zápas (1/2): SKC Zruč nad Sázavou C – SKP Olympia Kutná Hora A  9:9

 

č.

Domácí

Hosté

Sady

Body

1.

Jandejsek Pavel
Němec Marek

Janeček Martin
Tichý Ivo

2

3

-

/

2.

Jandejsek Zdeněk
Herout Václav

Pekárek Pavel
Darius Stanislav

0

3

-

/

3.

Němec Marek

Janeček Martin

3

1

/

-

4.

Herout Václav

Zajíček Ivan

1

3

-

/

5.

Jandejsek Zdeněk

Tichý Ivo

3

2

/

-

6.

Jandejsek Pavel

Pekárek Pavel

3

1

/

-

7.

Herout Václav

Janeček Martin

2

3

-

/

8.

Jandejsek Zdeněk

Zajíček Ivan

3

2

/

-

9.

Jandejsek Pavel

Tichý Ivo

3

1

/

-

10.

Němec Marek

Pekárek Pavel

0

3

-

/

11.

Jandejsek Zdeněk

Janeček Martin

0

3

-

/

12.

Jandejsek Pavel

Zajíček Ivan

3

1

/

-

13.

Němec Marek

Tichý Ivo

3

1

/

-

14.

Herout Václav

Pekárek Pavel

1

3

-

/

15.

Jandejsek Pavel

Janeček Martin

3

1

/

-

16.

Němec Marek

Zajíček Ivan

2

3

-

/

17.

Herout Václav

Tichý Ivo

3

0

/

-

18.

Jandejsek Zdeněk

Darius Stanislav

1

3

-

/

 

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Němec Marek 2:2, Herout Václav 1:3, Jandejsek Zdeněk 2:2, Jandejsek Pavel 4:0 - Janeček Martin 2:2, Zajíček Ivan 2:2, Tichý Ivo 0:4, Pekárek Pavel 2:1, Darius Stanislav 1:0.

Výsledky 1. zápasů:

SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C  3:10
TJ Sokol Kutná Hora C - TJ Sokol Čáslav B  3:10
 
Výsledky 2. zápasů:
TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kutná Hora C  9:1           
SKC Zruč nad Sázavou C - SKP Olympia Kutná Hora A  9:9
 

Příští program (15. 4. – 20 hodin):

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

První utkání skončilo překvapivě jasnou výhrou zručského céčka, v sobotu se hraje ve ,,Spolkáči“

Odveta play-off regionálního přeboru 1. třídy 1/2: Zruč nad Sázavou C – Kutná Hora A

Kutná Hora (4. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře úvodní zápas prvního vyřazovacího kola regionálního přeboru I. třídy s celkem SKP Olympia Kutná Hora A.

nbvmnb

1. zápas 1/1: SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C   3:10

 

1.

Zajíček Ivan
Darius Stanislav

Jandejsek Pavel
Němec Marek

-6

-6

-7

 

 

0

3

-

/

2.

Janeček Martin
Pekárek Pavel

Jandejsek Zdeněk
Herout Václav

-6

5

8

-10

8

3

2

/

-

3.

Zajíček Ivan

Jandejsek Pavel

-10

9

-4

-5

 

1

3

-

/

4.

Janeček Martin

Herout Václav

6

-6

8

-3

-4

2

3

-

/

5.

Darius Stanislav

Němec Marek

-5

10

9

-6

-6

2

3

-

/

6.

Pekárek Pavel

Jandejsek Zdeněk

7

4

-16

-5

-9

2

3

-

/

7.

Janeček Martin

Jandejsek Pavel

-7

-5

12

-7

 

1

3

-

/

8.

Darius Stanislav

Herout Václav

-6

-7

2

-6

 

1

3

-

/

9.

Pekárek Pavel

Němec Marek

7

-16

2

10

 

3

1

/

-

10.

Zajíček Ivan

Jandejsek Zdeněk

4

5

6

 

 

3

0

/

-

11.

Darius Stanislav

Jandejsek Pavel

-8

-6

-7

 

 

0

3

-

/

12.

Pekárek Pavel

Herout Václav

-9

6

-4

6

-9

2

3

-

/

13.

Zajíček Ivan

Němec Marek

-8

10

-8

-9

 

1

3

-

/

 

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Zajíček Ivan 1:2, Janeček Martin 0:2, Darius Stanislav 0:3, Pekárek Pavel 1:2 - Jandejsek Pavel 3:0, Herout Václav 3:0, Němec Marek 2:1, Jandejsek Zdeněk 1:1.

Ostatní zápasy:

SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C 3:10
TJ Sokol Kutná Hora C - TJ Sokol Čáslav B  3:10

Příští program (9. 4. – 9 hodin):

SKC Zruč nad Sázavou C - SKP Olympia Kutná Hora A
TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kutná Hora C

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Céčko SKC skončilo po základní části na třetí příčce, v play-off se střetne s Olympií Kutná Hora A 

Stolní tenisté céčka v soutěži jedenáctkrát vyhráli a třikrát prohráli

Kutná Hora (17. března) Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře čtrnácté kolo regionálního přeboru 1. třídy.

lop

14. kolo: SKP Olympia Kutná Hora B – SKC Zruč nad Sázavou C   0:18 WO

Sestava a body: 0:18 WO.

Výsledky 14. kola:

TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Čáslav B  2:16 
TJ Sokol Kutná Hora C - SKP Olympia Kutná Hora A  6:12       
SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C  0:18 wo       
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Zbraslavice A  12:6 (jot)

 

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

14

13

0

1

0

206:46

39

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

14

11

0

3

0

157:95

33

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

14

11

0

3

0

166:86

33

4.

 TJ Sokol Kutná Hora C

14

7

0

7

0

111:139

21

5.

 SKP Olympia Kutná Hora B

14

6

2

5

1

103:147

19

6.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

14

4

0

10

0

97:155

12

7.

 TJ Sokol Chlístovice

14

1

1

12

0

87:165

4

8.

 TJ Sokol Zbraslavice A

14

1

1

12

0

79:173

4


Bez ohledu na poslední zápasy se v play-off  utká céčko SKC s Olympií Kutná Hora A   

14. kolo: 12. března v 9 hodin, Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C

Zruč nad Sázavou (1. března) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě třinácté kolo s celkem Uhlířské Janovice B.

zde

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice B  11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 2:1, Procházka Jan 0:3, Kop Jaromír 0:3, Jandejsek Pavel 2:0, WO 6:0 - Vlasák Ota 2:1, Šimek Jan 3:1, Váša Jan 2:2, WO 0:6.

Výsledky 13. kola:

TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Zbraslavice A  12:6      
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  11:7         
SKP Olympia Kutná Hora A - SKP Olympia Kutná Hora B  8:10
TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Kutná Hora C  16:2 (jot)

 

Tabulka po 13. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

13

12

0

1

0

190:44

36

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

13

10

0

3

0

145:89

30

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

13

10

0

3

0

148:86

30

4.

 TJ Sokol Kutná Hora C

13

7

0

6

0

105:127

21

5.

 SKP Olympia Kutná Hora B

13

6

2

5

0

103:129

20

6.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

13

3

0

10

0

85:149

9

7.

 TJ Sokol Chlístovice

13

1

1

11

0

85:149

4

8.

 TJ Sokol Zbraslavice A

13

1

1

11

0

73:161

4

 

Příští program: (12. března)

SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C              

                       

Play-off se blíží, kdo s kým? Bude soupeřem céčka SKC tým Kutné Hory A či Čáslavi B?

12. kolo: 12. února v 9 hodin, Sokol Zbraslavice - SKC Zruč nad Sáz. C

Chlístovice (8. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Chlístovicích jedenácté kolo regionálního přeboru 1. třídy.

jir

11. kolo: Sokol Chlístovice – SKC Zruč nad Sázavou C   5:13

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Král Miloslav 0:2, Sojková Jitka 0:3, Franc Lukáš 0:3, Sojka Tomáš 0:3, WO 5:0 - Kamarýt Jiří 3:0, Jandejsek Pavel 3:0, Němec Marek 2:0, Jandejsek Zdeněk 3:0, WO 0:5.

Výsledky 11. kola:

TJ Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou C  5:13           
SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Zbraslavice A  15:3       
TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  17:1
TJ Sokol Kutná Hora C - SKP Olympia Kutná Hora B  11:7 (jot)

 

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

11

10

0

1

0

157:41

30

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

11

9

0

2

0

122:76

27

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

11

8

0

3

0

125:73

24

4.

 TJ Sokol Kutná Hora C

11

6

0

5

0

92:104

18

5.

 SKP Olympia Kutná Hora B

11

5

2

4

0

92:104

17

6.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

11

3

0

8

0

75:123

9

7.

 TJ Sokol Zbraslavice A

11

1

1

9

0

61:137

4

8.

 TJ Sokol Chlístovice

11

0

1

10

0

66:132

1

 

Příští program: 12. kolo (12. února)

Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou C

 

Čtyři kola před koncem je céčko třetí se šancí si zahrát play-off o postup do vyšší soutěže

11. kolo: 6. února v 9 hodin, Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sáz. C 

Čáslav (3. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Čáslavi desáté kolo regionálního přeboru 1. třídy.

ven

http://skczruc.xf.cz/

10. kolo: Sokol Čáslav B – SKC Zruč nad Sázavou C   11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Vančura Filip 3:1, Kořínek Zdeněk 2:2, Cikán Michal 2:1, Štefl Václav 3:1, WO 0:1 - Jandejsek Pavel 1:3, Herout Václav 2:2, Němec Marek 1:3, Jandejsek Zdeněk 1:2, WO 1:0.

Výsledky 10. kola:

TJ Sokol Chlístovice - SKP Olympia Kutná Hora A  4:14           
TJ Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C  11:7   
TJ Sokol Kutná Hora C - TJ Sokol Zbraslavice A  13:5  
SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  12:6 (jot)

 

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

10

9

0

1

0

140:40

27

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

10

8

0

2

0

107:73

24

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

10

7

0

3

0

112:68

21

4.

 SKP Olympia Kutná Hora B

10

5

2

3

0

85:93

17

5.

 TJ Sokol Kutná Hora C

10

5

0

5

0

81:97

15

6.

TJ Sokol Uhlířské Janovice B

10

3

0

7

0

74:106

9

7.

 TJ Sokol Zbraslavice A

10

1

1

8

0

58:122

4

8.

 TJ Sokol Chlístovice

10

0

1

9

0

61:119

1

 

Příští program: 11. kolo (6. února)

Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou C

 

Céčko SKC se po vítězství drží pět kol před skončením základní části ve vedoucí trojici

10. kolo: 23. ledna v 9 hodin, Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C

Zruč nad Sázavou (12. ledna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokol Kutná Hora C.

fri

http://skczruc.xf.cz/

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Kutná Hora C  10:8

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Němec Marek 2:2, Procházka Jan 0:3, Herout Václav 2:2, Jandejsek Pavel 4:0, Friš Miroslav 1:0 - Petržílek Tomáš 1:3, Cihlář Jan 3:1, Veverka Filip 0:4, Kvíz Martin 3:1.

Výsledky 9. kola:

TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Chlístovice  10:8         
TJ Sokol Zbraslavice A - SKP Olympia Kutná Hora B  6:12       
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Kutná Hora C  10:8        
SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav B  4:14 (jot)

 

Tabulka po 9. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

TJ Sokol Čáslav B

9

8

0

1

0

129:33

24

2.

SKP Olympia Kutná Hora A

9

7

0

2

0

93:69

21

3.

SKC Zruč nad Sázavou C

9

7

0

2

0

105:57

21

4.

SKP Olympia Kutná Hora B

9

4

2

3

0

73:87

14

5.

TJ Sokol Kutná Hora C

9

4

0

5

0

68:92

12

6.

TJ Sokol Uhlířské Janovice B

9

3

0

6

0

68:94

9

7.

TJ Sokol Zbraslavice A

9

1

1

7

0

53:109

4

8.

TJ Sokol Chlístovice

9

0

1

8

0

57:105

1

 

Příští program: (23. ledna)

Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C                         

                       

O porážce céčka SKC s Olympií Kutná Hora A rozhodly za stavu 8:8 poslední dvě dvouhry  

9. kolo: 9. ledna v 9 hodin, SKC Zruč nad Sáz. C – Sokol Kutná Hora C

Zruč nad Sázavou (21. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě osmé kolo s celkem Olympia Kutná Hora A.

fre

http://skczruc.xf.cz/

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – SKP Olympia Kutná Hora B  14:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 3:1, Herout Václav 4:0, Jandejsek Zdeněk 2:2, Jandejsek Pavel 4:0 - Hrčka Tomáš 0:4, Hroch Vlastibor 0:4, Kunášek Josef 1:3, Chyba Jaroslav 2:2.

8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – SKP Olympia Kutná Hora A  8:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Jandejsek Zdeněk 2:2, Herout Václav 2:2, Dolejš Ladislav 0:3, Jandejsek Pavel 4:0, Friš Miroslav 0:1 - Darius Stanislav 3:1, Tichý Ivo 1:3, Janeček Martin 3:1, Pekárek Pavel 1:3.

Výsledky 8. kola:

SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Chlístovice  9:9 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Kutná Hora C  8:10                
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav B  2:16         
SKC Zruč nad Sázavou C - SKP Olympia Kutná Hora A  8:10 (jot)

 

Tabulka po 8. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

8

7

0

1

0

115:29

21

2.

 SKP Olympia Kutná Hora A

8

7

0

1

0

89:55

21

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

8

6

0

2

0

95:49

18

4.

 TJ Sokol Kutná Hora C

8

4

0

4

0

60:82

12

5.

 SKP Olympia Kutná Hora B

8

3

2

3

0

61:81

11

6.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

8

2

0

6

0

58:86

6

7.

 TJ Sokol Zbraslavice A

8

1

1

6

0

47:97

4

8.

 TJ Sokol Chlístovice

8

0

1

7

0

49:95

1

 

Příští program: (9. ledna)

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Kutná Hora C               

                       

Ve vedení regionálního přeboru 1. třídy trio družstev s patnácti body, zručské céčko uprostřed

7. kolo: 12. prosince v 9 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C – Olympia Kutná Hora B

Uhlířské Janovice (1. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Uhlířských Janovicích šesté kolo regionálního přeboru 1. třídy.

ven

http://skczruc.xf.cz/

6. kolo: Sokol Uhlířské Janovice B – SKC Zruč nad Sázavou C   6:12

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Král Jiří 1:3, Váša Jan 1:3, Šimek Jan 3:1, Trojan Josef 1:3 - Herout Václav 4:0, Němec Marek 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Friš Miroslav 0:4.

Výsledky 6. kola:

TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Chlístovice  10:8      
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C  6:12         
SKP Olympia Kutná Hora B - SKP Olympia Kutná Hora A  7:11
TJ Sokol Kutná Hora C - TJ Sokol Čáslav B  5:13 (jot)

 

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

6

5

0

1

0

84:24

15

2.

 SKC Zruč nad Sázavou C

6

5

0

1

0

73:35

15

3.

 SKP Olympia Kutná Hora A

6

5

0

1

0

65:43

15

4.

 SKP Olympia Kutná Hora B

6

3

1

2

0

48:58

10

5.

 TJ Sokol Kutná Hora C

6

3

0

3

0

46:60

9

6.

 TJ Sokol Zbraslavice A

6

1

1

4

0

38:70

4

7.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

6

1

0

5

0

39:69

3

8.

 TJ Sokol Chlístovice

6

0

0

6

0

37:71

0

 

Příští program: (12. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou C – Olympia Kutná Hora B

 

Céčko SKC porazilo předposlední áčko Zbraslavic, po pěti kolech jsou na třetím místě

6. kolo: 28. listopadu v 9 hodin, Sokol Uhl. Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě páté kolo s celkem Sokol Zbraslavice A.

zde

http://skczruc.xf.cz/

5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A  12:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 1:3, Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Jandejsek Pavel 4:0 - Fuchs Martin 1:3, Břečka Josef 3:1, Fuchs Josef 1:3, Jandík Luboš 0:4.

Výsledky 5. kola:

TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Kutná Hora C  7:11      
TJ Sokol Čáslav B - SKP Olympia Kutná Hora B, přeloženo na 14. 11.             
SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B, přeloženo na 14. 11.          
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Zbraslavice A  12:6 (jot)

 

Tabulka po 4. kole: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 SKP Olympia Kutná Hora B

4

3

1

0

0

41:29

10

2.

 TJ Sokol Čáslav B

4

3

0

1

0

53:19

9

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

4

3

0

1

0

49:23

9

4.

 SKP Olympia Kutná Hora A

4

3

0

1

0

40:32

9

5.

 TJ Sokol Kutná Hora C

4

2

0

2

0

30:40

6

6.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

4

1

0

3

0

29:43

3

7.

 TJ Sokol Zbraslavice A

4

0

1

3

0

22:50

1

8.

 TJ Sokol Chlístovice

4

0

0

4

0

22:50

0


 

Příští program: (28. listopadu)

Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C               

                       

Céčko SKC porazilo poslední Chlístovice, hosté přijeli pouze ve třech hráčích, pětkrát skreč

5. kolo: 6. listopadu ve 20 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A

Zruč nad Sázavou (4. listopadu) – HráčiSKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě čtvrté kolo s celkem Sokol Chlístovice.

mar

http://skczruc.xf.cz/

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Chlístovice  16:2

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 3:0, Limberk David 1:2, Jandejsek Pavel 3:0, Němec Marek 1:0, Herout Václav 2:0, WO 5:0 - Král Miloslav 1:3, Sojka Tomáš 0:4, Franc Lukáš 1:3, WO 0:5).

Výsledky 4. kola:

SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Chlístovice  16:2           
TJ Sokol Zbraslavice A - SKP Olympia Kutná Hora A  3:15       
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav B  5:13
SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Kutná Hora C  11:5 (jot)

 

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 SKP Olympia Kutná Hora B

4

3

1

0

0

41:29

10

2.

 TJ Sokol Čáslav B

4

3

0

1

0

53:19

9

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

4

3

0

1

0

49:23

9

4.

 SKP Olympia Kutná Hora A

4

3

0

1

0

40:32

9

5.

 TJ Sokol Kutná Hora C

4

2

0

2

0

30:40

6

6.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

4

1

0

3

0

29:43

3

7.

 TJ Sokol Zbraslavice A

4

0

1

3

0

22:50

1

8.

 TJ Sokol Chlístovice

4

0

0

4

0

22:50

0

 

Příští program: (6. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A              

                       

Céčko vedlo nad Olympií A 5:1 a 7:5, poté vyhrál jen Pavel Jandejsek a domácí utkání otočili ve svůj prospěch

4. kolo: 31. října v 9 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Chlístovice

Kutná Hora (26. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře třetí kolo regionálního přeboru 1. třídy.

zde

http://skczruc.xf.cz/

3. kolo: SKP Olympia Kutná Hora – SKC Zruč nad Sázavou C   10:8

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Janeček Martin 3:1, Tichý Ivo 4:0, Darius Stanislav 2:2, Vaněk Jiří 1:3 - Jandejsek Pavel 3:1, Němec Marek 1:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Herout Václav 1:3.

Výsledky 3. kola:

TJ Sokol Chlístovice - SKP Olympia Kutná Hora B  7:11           
TJ Sokol Kutná Hora C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  12:6     
TJ Sokol Čáslav B - TJ Sokol Zbraslavice A  16:2         
SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C  10:8 (jot)

avo

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 SKP Olympia Kutná Hora B

3

2

1

0

0

30:24

7

2.

 TJ Sokol Čáslav B

3

2

0

1

0

40:14

6

3.

 SKC Zruč nad Sázavou C

3

2

0

1

0

33:21

6

4.

 TJ Sokol Kutná Hora C

3

2

0

1

0

25:29

6

5.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

3

1

0

2

0

24:30

3

6.

 SKP Olympia Kutná Hora A

2

1

0

1

0

12:24

3

7.

 TJ Sokol Zbraslavice A

3

0

1

2

0

19:35

1

8.

 TJ Sokol Chlístovice

2

0

0

2

0

15:21

0

 

Příští program: (31. října)

SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Chlístovice

 

Céčko nastoupilo již s uzdraveným Pavlem Jandejskem, po dvou kolech vede soutěž

3. kolo: 24. října v 9 hodin, Olympia Kutná Hora A – SKC Zruč nad Sázavou C

Zruč nad Sázavou (22. října) Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Sokol Čáslav C.

mut

http://skczruc.xf.cz/

2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B  10:8

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Jandejsek Zdeněk 0:4, Herout Václav 1:3, Jandejsek Pavel 3:1, Kamarýt Jiří 4:0 - Cikán Michal 2:2, Vančura Filip 2:2, Kořínek Zdeněk 2:2, Širák Daniel 2:2.

Výsledky 2. kola:

SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Chlístovice – 28.10.                 
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B  10:8   
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Kutná Hora C – 25. 10.                   
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKP Olympia Kutná Hora B  8:10 (jot)

pav

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou C

2

2

0

0

0

25:11

6

2.

 SKP Olympia Kutná Hora B

2

1

1

0

0

19:17

4

3.

 TJ Sokol Čáslav B

2

1

0

1

0

24:12

3

4.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

2

1

0

1

0

18:18

3

5.

 TJ Sokol Zbraslavice A

1

0

1

0

0

9:9

1

6.

 TJ Sokol Chlístovice

1

0

0

1

0

8:10

0

7.

 TJ Sokol Kutná Hora C

1

0

0

1

0

3:15

0

8.

 SKP Olympia Kutná Hora A

1

0

0

1

0

2:16

0

 

Příští program: (24. října)

Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C           

                       

Po třech utkáních prohrávalo céčko 2:1, poté se rozjelo a nedalo domácí Kutné Hoře šanci

2. kolo: 17. října v 9 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B

Kutná Hora (9. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře první kolo regionálního přeboru 1. třídy.

lim

http://skczruc.xf.cz/

1. kolo: TJ Sokol Kutná Hora C – SKC Zruč nad Sázavou C   3:15

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Cihlář Jan 1:1, Dusil Filip 0:4, Kolman Leon 0:4, Kvíz Martin 1:3, Křenovský Štěpán 0:2 - Němec Marek 3:1, Herout Václav 3:1, Limberk David 4:0, Jandejsek Zdeněk 4:0.

Výsledky 1. kola:

TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  8:10         
SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Zbraslavice A  9:9         
TJ Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sázavou C  3:15        
TJ Sokol Čáslav B - SKP Olympia Kutná Hora A  16:2 (jot)

vas

Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Čáslav B

1

1

0

0

0

16:2

3

2.

 SKC Zruč nad Sázavou C

1

1

0

0

0

15:3

3

3.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

1

1

0

0

0

10:8

3

4.

 SKP Olympia Kutná Hora B

1

0

1

0

0

9:9

1

5.

 TJ Sokol Zbraslavice A

1

0

1

0

0

9:9

1

6.

 TJ Sokol Chlístovice

1

0

0

1

0

8:10

0

7.

 TJ Sokol Kutná Hora C

1

0

0

1

0

3:15

0

8.

 SKP Olympia Kutná Hora A

1

0

0

1

0

2:16

0

 

Příští program – 2. kolo (17. října)

9:00    SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B

 

Céčko prohrálo s druhými Říčany i se sedmým Brandýsem. Neminul ho sestup do RP 1

Stolní tenisté céčka získali v soutěži KS2 pouhé čtyři body a sestoupili do regionálního přeboru 1

Zruč nad Sázavou (1. dubna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenadvacáté a dvaadvacáté kolo s celky TTC Říčany B a TTC Brandýs nad Labem D.

vera

http://skczruc.xf.cz/

21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – TTC Říčany B      5:13  

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Herout Václav 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Friš Miroslav 0:3, Škopková Věra 3:1, WO 1:1 - Černý Roman 3:1, Stárek Karel st. 2:1, Míka Petr 3:1, Šanc Karel 2:1, WO 1:1.

22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – TTC Brandýs n. L.     5:13  

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Němec Marek 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Škopková Věra 2:2, Kamarýt Jiří 2:1, WO 0:2 - Nekola Tomáš st. 2:1, Strnad Richard 1:2, Blažek Martin 3:1, Šejvl Jakub 3:1, WO 2:0.

Výsledky 21. a 22. kola:

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Poděbrady  13:5       
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Velký Osek  7:11
SKC Zruč nad Sázavou C - TTC Říčany B  5:13         
FK Kolín C - TTC Brandýs nad Labem D  9:9     
TJ Sokol Benešov - TJ Sokol Kutná Hora B  11:7
KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Čáslav  11:7
TJ Sokol Týnec nad Labem - TTC Poděbrady  7:11         
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Velký Osek  16:2           
FK Kolín C - TTC Říčany B  3:15           
SKC Zruč nad Sázavou C - TTC Brandýs nad Labem D  5:13
KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Kutná Hora B  16:2  
TJ Sokol Benešov - TJ Sokol Čáslav  7:11 (jot)

jirka

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

22

16

1

5

0

228:168

49

2.

 TTC Říčany B

22

13

2

7

0

220:176

41

3.

 TJ Sokol Kutná Hora B

22

11

3

8

0

191:205

36

4.

 TJ Sokol Čáslav

22

11

2

9

0

225:171

35

5.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

22

10

2

10

0

200:196

32

6.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

22

13

2

6

1

226:170

32

7.

 TTC Brandýs nad Labem D

22

9

3

10

0

209:187

30

8.

 KST Týnec nad Sázavou

22

9

2

11

0

207:189

29

9.

 FK Kolín C

22

9

2

10

1

185:211

26

10.

 TJ Sokol Benešov

22

8

1

13

0

174:222

25

11.

 TTC Poděbrady

22

7

1

14

0

171:225

22

12.

 SKC Zruč nad Sázavou C

22

4

1

14

3

122:274

4

 

Předposlední TTC Poděbrady nečekaně vyhrály s prvním Osekem, céčko SKC prohrálo v Kolíně

Po osmi utkáních svítilo na ukazateli skóre 4:4, poté céčko podlehlo čtyřikrát za sebou a domácí již zvrat nepřipustili

Kolín (25. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kolíně osmnácté kolo krajské soutěže II. třídy s celkem FK Kolín C.

sema

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

18. kolo: FK Kolín C – SKC Zruč nad Sázavou C   11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Šembera David 2:2, Brant Pavel 0:1, Holman Martin 2:1, Mazurkiewicz Ivo 3:1, Ptáček Petr 2:0, WO 1:1 - Semaník Viktor 0:4, Škopková Věra 3:1, Jandejsek Zdeněk 1:2, Herout Václav 1:2, WO 1:1.

Výsledky 18. kola:

KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Benešov  15:3      
FK Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou C  11:7                      
TJ Sokol Velký Osek - TTC Poděbrady  8:10                
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany B  8:10                    
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kutná Hora B  17:1            
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy  11:7      

venca

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

18

14

1

3

0

192:132

43

2.

 TTC Říčany B

18

10

2

6

0

172:152

32

3.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

18

10

2

6

0

174:150

32

4.

 TJ Sokol Kostelec nad Čer. lesy

18

11

2

4

1

186:138

32

5.

 TJ Sokol Kutná Hora B

18

9

3

6

0

158:166

30

6.

 TJ Sokol Čáslav

18

8

2

8

0

182:142

26

7.

 TJ Sokol Benešov

18

7

1

10

0

148:176

22

8.

 KST Týnec nad Sázavou

18

6

2

10

0

167:157

20

9.

 TTC Brandýs nad Labem D

18

6

2

10

0

156:168

20

10.

 FK Kolín C

18

7

1

9

1

149:175

19

11.

 TTC Poděbrady

18

5

1

12

0

130:194

16

12.

 SKC Zruč nad Sázavou C

18

4

1

12

1

112:212

10

 

Příští program – 19. – 20. kolo (7. – 8. března)

TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy           
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Týnec nad Labem              
TTC Říčany B - TJ Sokol Benešov                      
TTC Brandýs nad Labem D - KST Týnec nad Sázavou           
TTC Poděbrady - SKC Zruč nad Sázavou C           
TJ Sokol Velký Osek - FK Kolín C

           

TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy                      
TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Týnec nad Labem              
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Benešov                      
TTC Říčany B - KST Týnec nad Sázavou           
TJ Sokol Velký Osek - SKC Zruč nad Sázavou C              
TTC Poděbrady - FK Kolín C (jot)

 

Na stolech druhého Kostelce se nedařilo, u pátého týmu v Týnci nad Labem vybojovalo céčko remízu

Jediný bod získalo céčko v Kostelci skrečí soupeře. Libor Budjač si Týnci poradil se všemi protivníky

Kostelec n . Č. lesy, Týnec n. Lab. (12. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kostelci nad Černými lesy, resp. Týnci nad Labem šestnácté a sedmnácté kolo krajské soutěže II. třídy s celky Sokol Kostelec nad Černými lesy a Sokol Týnec nad Labem.

bud

http://skczruc.xf.cz/

16. kolo: Sokol Kostelec n. Č. lesy – SKC Zruč nad Sázavou C   17:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Pokorný Jaroslav 3:0, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 4:0, Burda Roman 3:0, WO 1:1 - Němec Marek 0:3, Semaník Viktor 0:4, Škopková Věra 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:4, WO 1:1.

17. kolo: Sokol Týnec n. Lab. – SKC Zruč nad Sázavou C    9:9

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Valenta Richard 2:2, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 2:2 - Semaník Viktor 1:3, Škopková Věra 2:2, Budjač Libor 4:0, Jandejsek Pavel 2:2.

Výsledky 16. a 17. kola:

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - SKC Zruč nad Sázavou C  17:1         
TJ Sokol Týnec nad Labem - FK Kolín C  12:6   
TJ Sokol Benešov - TTC Poděbrady  7:11          
KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Velký Osek  7:11    
TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Říčany B  9:9       
TJ Sokol Čáslav - TTC Brandýs nad Labem D  5:13        
TJ Sokol Týnec nad Labem - SKC Zruč nad Sázavou C  9:9 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - FK Kolín C, řeší STK
KST Týnec nad Sázavou - TTC Poděbrady  13:5 
TJ Sokol Benešov - TJ Sokol Velký Osek  7:11  
TJ Sokol Čáslav - TTC Říčany B  13:5    
TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Brandýs nad Labem D  11:7

vera

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

17

14

1

2

0

184:122

43

2.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

16

11

2

3

0

179:109

35

3.

 TJ Sokol Kutná Hora B

17

9

3

5

0

157:149

30

4.

 TTC Říčany B

17

9

2

6

0

162:144

29

5.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

17

9

2

6

0

163:143

29

6.

 TJ Sokol Benešov

17

7

1

9

0

145:161

22

7.

 TJ Sokol Čáslav

17

6

3

8

0

163:143

21

8.

 FK Kolín C

16

6

2

8

0

140:148

20

9.

 TTC Brandýs nad Labem D

17

6

2

9

0

148:158

20

10.

 KST Týnec nad Sázavou

17

5

2

10

0

152:154

17

11.

 TTC Poděbrady

17

4

1

12

0

120:186

13

12.

 SKC Zruč nad Sázavou C

17

4

1

11

1

105:201

10

 

Příští program – 18., 19. – 20. kolo (21. února a 7. – 8. března)

KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Benešov               
FK Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou C                    
TJ Sokol Velký Osek - TTC Poděbrady              
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Říčany B                  
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kutná Hora B                     
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy               

 

TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy           
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Týnec nad Labem              
TTC Říčany B - TJ Sokol Benešov                      
TTC Brandýs nad Labem D - KST Týnec nad Sázavou           
TTC Poděbrady - SKC Zruč nad Sázavou C           
TJ Sokol Velký Osek - FK Kolín C

           

TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy                      
TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Týnec nad Labem              
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Benešov                      
TTC Říčany B - KST Týnec nad Sázavou           
TJ Sokol Velký Osek - SKC Zruč nad Sázavou C              
TTC Poděbrady - FK Kolín C (jot)

 

Céčko prohrálo s Benešovem díky pěti skrečím. Škoda. Týnečtí až na Hametu neměli šanci

V sobotu odehrálo céčko smolné utkání, být v plném počtu, jak by zápas dopadl? V neděli rozdrtilo Týnec nad Sázavou, Kamarýt získal skalpy všech soupeřů

Zruč nad Sázavou (28. ledna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě čtrnácté a patnácté kolo s celky Sokol Benešov a KST Týnec nad Sázavou.

dvadva

http://skczruc.xf.cz/

14. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Benešov      8:10  

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 0:4, Jandejsek Pavel 4:0, Kamarýt Jiří 3:1, WO 0:5 -  Zrcek Miroslav 1:2, Hrazdíra Jiří 1:2, Povolný Aleš 1:1, Váňa Miroslav 2:1, Šturc Jiří 0:1, WO 5:0.

15. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – KST Týnec nad Sázavou     13:5  

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Semaník Viktor 2:2, Škopková Věra 3:1, Budjač Libor 3:1, Kamarýt Jiří 4:0 - Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 1:3, Abrahám Petr 0:4, Kašpárek František 0:4.

pop

Výsledky 14. a 15. kola:

TTC Říčany B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy  11:7                 
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Týnec nad Labem  5:13                    
TTC Poděbrady - TJ Sokol Kutná Hora B  9:9              
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Čáslav  11:7               
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Benešov  8:10                   
FK Kolín C - KST Týnec nad Sázavou  6:12                  
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy  8:10                 
TTC Říčany B - TJ Sokol Týnec nad Labem  8:10                    
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kutná Hora B  7:11                
TTC Poděbrady - TJ Sokol Čáslav  3:15            
FK Kolín C - TJ Sokol Benešov  9:9                    
SKC Zruč nad Sázavou C - KST Týnec nad Sázavou  13:5

 

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

15

12

1

2

0

162:108

37

2.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

15

10

2

3

0

162:108

32

3.

 TTC Říčany B

15

9

1

5

0

148:122

28

4.

 TJ Sokol Kutná Hora B

15

8

2

5

0

137:133

26

5.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

15

8

1

6

0

142:128

25

6.

 TJ Sokol Benešov

15

7

1

7

0

131:139

22

7.

 FK Kolín C

14

6

1

7

0

125:127

19

8.

 TTC Brandýs nad Labem D

15

5

2

8

0

128:142

17

9.

 TJ Sokol Čáslav

14

5

2

7

0

136:116

17

10.

 KST Týnec nad Sázavou

15

4

2

9

0

132:138

14

11.

 TTC Poděbrady

15

3

1

11

0

104:166

10

12.

 SK cyklistiky Zruč nad Sázavou C

15

4

0

10

1

95:175

9

 

Příští program:
(7. a 8. února)
 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - SKC Zruč nad Sázavou C
Sokol Týnec nad Labem - FK Kolín C                 
TJ Sokol Benešov - TTC Poděbrady                  
KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Velký Osek           
TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Říčany B              
TJ Sokol Čáslav - TTC Brandýs nad Labem D             
TJ Sokol Týnec nad Labem - SKC Zruč nad Sázavou C             
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - FK Kolín C                    
KST Týnec nad Sázavou - TTC Poděbrady                   
TJ Sokol Benešov - TJ Sokol Velký Osek                      
TJ Sokol Čáslav - TTC Říčany B              
TJ Sokol Kutná Hora B - TTC Brandýs nad Labem D (jot)

 

Céčko prohrálo obě okresní derby, na stolech Kutné Hory B a Čáslavi získalo pouze pět bodů

Po třinácti odehraných kolech zůstalo céčko na chvostu tabulky, 24. – 25. ledna hostí šestý Benešov a desátý Týnec nad Sázavou

Kutná Hora, Čáslav (12. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře, resp. v Čáslavi dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže II. třídy s celky Sokol Kutná Hora B a Sokol Čáslav.

zd

http://skczruc.xf.cz/

12. kolo: Sokol Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C   16:2

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Mucha Ondřej 3:0, Růžička Dušan 3:0, Beňuš Petr 2:0, Vala Martin 3:0, WO 3:2 - Semaník Viktor 0:3, Němec Marek 0:2, Jandejsek Zdeněk 0:3, Limberk David 0:3, WO 2:3.

13. kolo: Sokol Čáslav - SKC Zruč nad Sázavou C   13:5

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Čakovský Milan st. 3:1, Cikán Michal 2:2, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 3:0, WO 0:1 - Kamarýt Jiří 3:0, Semaník Viktor 0:4, Jandejsek Zdeněk 1:3, Němec Marek 0:4, WO 1:0.

vlas

Výsledky 12. a 13. kola:

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Benešov  14:4                     
TJ Sokol Týnec nad Labem - KST Týnec nad Sázavou  9:9               
TJ Sokol Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C  16:2           
TJ Sokol Čáslav - FK Kolín C  11:7                     
TTC Říčany B - TTC Poděbrady  11:7                
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Velký Osek  4:14                   
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Benešov  11:7            
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - KST Týnec nad Sázavou  11:7                      
TJ Sokol Čáslav - SKC Zruč nad Sázavou C  13:5            
TJ Sokol Kutná Hora B - FK Kolín C  10:8                     
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Poděbrady  12:6                
TTC Říčany B - TJ Sokol Velký Osek  14:4 (jot)

 

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

13

11

1

1

0

144:90

34

2.

 TJ Sokol Kostelec nad Čer. lesy

13

9

2

2

0

145:89

29

3.

 TTC Říčany B

13

8

1

4

0

129:105

25

4.

 TJ Sokol Kutná Hora B

13

7

1

5

0

117:117

22

5.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

13

6

1

6

0

119:115

19

6.

 TJ Sokol Benešov

13

6

0

7

0

112:122

18

7.

 FK Kolín C

13

6

0

7

0

117:117

18

8.

 TTC Brandýs nad Labem D

13

5

2

6

0

115:119

17

9.

 TJ Sokol Čáslav

13

5

2

6

0

125:109

17

10.

 KST Týnec nad Sázavou

13

3

2

8

0

115:119

11

11.

 TTC Poděbrady

13

3

0

10

0

92:142

9

12.

 SKC Zruč nad Sázavou C

13

3

0

9

1

74:160

6

 

Příští program – 14. a 15. kolo (24. a 25. ledna 2015)

TTC Říčany B - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy               
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Týnec nad Labem                  
TTC Poděbrady - TJ Sokol Kutná Hora B                      
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Čáslav             
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Benešov                  
FK Kolín C - KST Týnec nad Sázavou                
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy               
TTC Říčany B - TJ Sokol Týnec nad Labem                  
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kutná Hora B              
TTC Poděbrady - TJ Sokol Čáslav                     
FK Kolín C - TJ Sokol Benešov               
SKC Zruč nad Sázavou C - KST Týnec nad Sázavou

 

Céčko zvítězilo překvapivě nad třetím béčkem Říčan, zápas v Brandýse body nepřinesl

Po polovině soutěže zůstalo céčko na chvostu tabulky, v lednu zajíždí do Kutné Hory a Čáslavi

Říčany, Brandýs nad Labem (15. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Říčanech, resp. v Brandýse nad Labem desáté a jedenácté kolo krajské soutěže II. třídy s celky TTC Říčany B a TTC Brandýs nad Labem B.

dva

http://skczruc.xf.cz/

10. kolo: TTC Říčany B - SKC Zruč nad Sázavou C   7:11

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Jícha David 1:1, Míka Petr 0:3, Stárek Karel st. 1:2, Erlich Luboš 1:3, WO 3:1 - Kamarýt Jiří 4:0, Jandejsek Pavel 3:0, Semaník Viktor 0:3, Budjač Libor 2:0, WO 1:3.

11. kolo: TTC Brandýs nad Labem D - SKC Zruč nad Sázavou C   11:7

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Nekola Tomáš st. 0:1, Strnad Richard 0:4, Šejvl Jakub 4:0, Chalupa Josef ml. 2:2, Blažek Martin 3:0 - Škopková Věra 3:1, Jandejsek Zdeněk 2:2, Semaník Viktor 1:3, Limberk David 1:3.

viktor

Výsledky 10. a 11. kola:

TTC Poděbrady - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy  8:10       
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Týnec nad Labem  12:6
TTC Říčany B - SKC Zruč nad Sázavou C  7:11         
TTC Brandýs nad Labem D - FK Kolín C  7:11    
TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Benešov  7:11
TJ Sokol Čáslav - KST Týnec nad Sázavou  9:9  
TTC Poděbrady - TJ Sokol Týnec nad Labem  10:8         
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy  10:8           
TTC Říčany B - FK Kolín C  11:7           
TTC Brandýs nad Labem D - SKC Zruč nad Sázavou C  11:7
TJ Sokol Kutná Hora B - KST Týnec nad Sázavou  11:7  
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Benešov  11:7

 

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

11

10

1

0

0

126:72

31

2.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

11

7

2

2

0

120:78

23

3.

 TTC Říčany B

11

6

1

4

0

104:94

19

4.

 TJ Sokol Benešov

11

6

0

5

0

101:97

18

5.

 FK Kolín C

11

6

0

5

0

102:96

18

6.

 TJ Sokol Kutná Hora B

11

5

1

5

0

91:107

16

7.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

11

5

0

6

0

99:99

15

8.

 TTC Brandýs nad Labem D

11

4

2

5

0

99:99

14

9.

 TJ Sokol Čáslav

11

3

2

6

0

101:97

11

10.

 KST Týnec nad Sázavou

11

3

1

7

0

99:99

10

11.

 TTC Poděbrady

11

3

0

8

0

79:119

9

12.

 SKC Zruč nad Sázavou C

11

3

0

7

1

67:131

6

 

Příští program – 12. a 13. kolo (10. a 11. ledna 2015)

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Benešov                   
TJ Sokol Týnec nad Labem - KST Týnec nad Sázavou           
TJ Sokol Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C                     
TJ Sokol Čáslav - FK Kolín C                   
TTC Říčany B - TTC Poděbrady              
TTC Brandýs nad Labem D - TJ Sokol Velký Osek                 
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Benešov                      
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - KST Týnec nad Sázavou                    
TJ Sokol Čáslav - SKC Zruč nad Sázavou C                      
TJ Sokol Kutná Hora B - FK Kolín C                   
TTC Brandýs nad Labem D - TTC Poděbrady              
TTC Říčany B - TJ Sokol Velký Osek (jot)

 

Céčko s přehledem porazilo souseda v tabulce TTC Poděbrady, s Velkým Osekem nemělo šanci

V sobotu získalo céčko druhé vítězství v soutěži, v neděli ,,udělalo“ body pouze díky skrečím soupeře

Zruč nad Sázavou (2. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě osmé a deváté kolo s celky TTC Poděbrady a Sokol Velký Osek.

petra

http://skczruc.xf.cz/

8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – TTC Poděbrady      14:4  

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Budjač Libor 3:0, Herout Václav 0:2, Škopková Věra 2:1, Kamarýt Jiří 3:0, WO 4:1 - Vojtíšek Miroslav 2:1, Potměšil Jiří 1:2, Vymazal Lukáš 0:3, Bašta Marek 0:2, WO 1:4.

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Velký Osek      7:11  

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Limberk David 0:2, Škopková Věra 0:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:2, WO 7:1 - Ulrich Radek 3:0, Lhoták Lubor 2:0, Kloz Daniel 2:0, Svoboda Pavel 2:0, WO 1:7.

Výsledky 8. a 9. kola:

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora B  15:3             
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Čáslav  10:8                
TJ Sokol Benešov - TTC Říčany B  10:8            
KST Týnec nad Sázavou - TTC Brandýs nad Labem D  12:6             
SKC Zruč nad Sázavou C - TTC Poděbrady  14:4            
FK Kolín C - TJ Sokol Velký Osek  7:11
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav  9:9               
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kutná Hora B  7:11                
TJ Sokol Benešov - TTC Brandýs nad Labem D  6:12            
KST Týnec nad Sázavou - TTC Říčany B  8:10             
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Velký Osek  7:11               
FK Kolín C - TTC Poděbrady  10:8

 

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

9

8

1

0

0

104:58

25

2.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

9

6

2

1

0

102:60

20

3.

 TTC Říčany B

9

5

1

3

0

86:76

16

4.

 TJ Sokol Benešov

9

5

0

4

0

83:79

15

5.

 FK Kolín C

9

5

0

4

0

84:78

15

6.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

9

5

0

4

0

85:77

15

7.

 TJ Sokol Kutná Hora B

9

4

1

4

0

73:89

13

8.

 TTC Brandýs nad Labem D

9

3

2

4

0

81:81

11

9.

 KST Týnec nad Sázavou

9

3

0

6

0

83:79

9

10.

 TJ Sokol Čáslav

9

2

1

6

0

81:81

7

11.

 TTC Poděbrady

9

2

0

7

0

61:101

6

12.

 SKC Zruč nad Sázavou C

9

2

0

6

1

49:113

3

 

Příští program:

(13. a 14. prosince 2014)
 
TTC Poděbrady - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy           
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Týnec nad Labem                  
TTC Říčany B - SKC Zruč nad Sázavou C               
TTC Brandýs nad Labem D - FK Kolín C           
TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Benešov                  
TJ Sokol Čáslav - KST Týnec nad Sázavou                  
TTC Poděbrady - TJ Sokol Týnec nad Labem              
TJ Sokol Velký Osek - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy              
TTC Říčany B - FK Kolín C           
TTC Brandýs nad Labem D - SKC Zruč nad Sázavou C  
TJ Sokol Kutná Hora B - KST Týnec nad Sázavou                   
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Benešov (jot)

 

V nervydrásajícím utkání s pátým celkem soutěže rozhodlo céčko o zisku bodů až v posledních čtyřech utkáních

Céčko prohrávalo po čtrnácti zápasech 6:8, nakonec vybojovalo vítězství 10:8

Zruč nad Sázavou (18. listopadu) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě sedmé kolo s celkem FK Kolín C.

nos

 

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – FK Kolín C      10:8  

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Budjač Libor 3:1, Jandejsek Pavel 2:2, Kamarýt Jiří 3:1, Semaník Viktor 1:3 - body hostů: Šembera David 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Šembera Karel 2:2, Holman Martin 2:2.

Výsledky 7. kola:

TJ Sokol Benešov - KST Týnec nad Sázavou  10:8                 
SKC Zruč nad Sázavou C - FK Kolín C  10:8                      
TTC Poděbrady - TJ Sokol Velký Osek  4:14                
TTC Říčany B - TTC Brandýs nad Labem D  9:9                      
TJ Sokol Kutná Hora B - TJ Sokol Čáslav  10:8            
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Týnec nad Labem  10:8

 

Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)

 

1.

 TJ Sokol Velký Osek

7

6

1

0

0

82:44

19

2.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

7

5

1

1

0

78:48

16

3.

 TTC Říčany B

7

4

1

2

0

68:58

13

4.

 TJ Sokol Benešov

7

4

0

3

0

67:59

12

5.

 FK Kolín C

7

4

0

3

0

67:59

12

6.

 TJ Sokol Týnec nad Labem

7

4

0

3

0

68:58

12

7.

 TJ Sokol Kutná Hora B

7

3

1

3

0

59:67

10

8.

 TTC Brandýs nad Labem D

7

2

2

3

0

63:63

8

9.

 TJ Sokol Čáslav

7

2

0

5

0

64:62

6

10.

 KST Týnec nad Sázavou

7

2

0

5

0

63:63

6

11.

 TTC Poděbrady

7

2

0

5

0

49:77

6

12.

 SK cyklistiky Zruč nad Sázavou C

7

1

0

5

1

28:98

0

 

Příští program:

(29. a 30. listopadu)
 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora B           
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Čáslav              
TJ Sokol Benešov - TTC Říčany B                      
KST Týnec nad Sázavou - TTC Brandýs nad Labem D           
SKC Zruč nad Sázavou C - TTC Poděbrady           
FK Kolín C - TJ Sokol Velký Osek
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav                      
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kutná Hora B              
TJ Sokol Benešov - TTC Brandýs nad Labem D                      
KST Týnec nad Sázavou - TTC Říčany B           
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Velký Osek              
FK Kolín C - TTC Poděbrady (jot)