Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Je-li říjen velmi zelený, bude zato leden hodně studený.

Pranostika na akt. den

Do svatého Lukáše ruce kde chceš měj, ale po něm je za ňadra schovávej.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 3. KOLO, 2017/18 - FOTO

MISTROVSKÁ PREMIÉRA JOSEFA A TOMÁŠE FÖRSTERA, VEDOUCÍ TÝM NAD SÍLY DÉČKA SKC, JEDEN BOD VYBOJOVAL ČEKAL

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 4. kole doma Sokol Zbraslavice B

Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál třetí kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.

3. kolo: Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Kepka Jaroslav 4:0, Růžička Martin 2:0, Kepka Jaroslav ml. 4:0, Douda Jiří 4:0, Škopek Michal 1:1 - Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Förster Josef 0:3, Čekal Jan 1:3, Förster Tomáš 0:1. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Malešov A 3 3 0 0 0 45:9 9
2. TJ Sokol Čáslav E 3 3 0 0 0 44:10 9
3. TJ Sokol Močovice B 3 2 1 0 0 32:22 7
4. SKP Olympia Kutná Hora B 3 2 0 1 0 39:15 6
5. TJ Sokol Chlístovice A 3 2 0 1 0 37:17 6
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 3 1 0 2 0 27:27 3
7. TJ Sokol Zbraslavice B 3 1 0 2 0 17:37 3
8. TJ Sokol Kutná Hora D 3 0 1 2 0 14:40 1
9. TJ Sokol Kácov A 3 0 0 3 0 13:41 0
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 3 0 0 3 0 2:52 0

Příští program: (28. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B
celý text

ostatní, náš tip | 17. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2. KOLO, 2017/18

MLADÍCI SE V DRESU SKC D VŮBEC BODOVĚ NEPROSADILI, KOP ZÍSKAL DVA SETY, CENDELÍN A BALOUN JEDEN

3. kolo: sobota 14. října od 9 hodin, Malešov A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Olympia Kutná Hora B.

2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Olympia Kutná Hora B 0:18

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Förster Vojtěch 0:4, Baloun Jan 0:4, Cendelín Filip 0:4, Kop Jaromír 0:4 - Vaněk Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, Veverka Filip 4:0, Pekárek Pavel 4:0.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 2 2 0 0 0 34:2 6
2. TJ Sokol Čáslav E 2 2 0 0 0 31:5 6
3. TJ Sokol Malešov A 2 2 0 0 0 28:8 6
4. TJ Sokol Močovice B 2 1 1 0 0 20:16 4
5. TJ Sokol Chlístovice A 2 1 0 1 0 23:13 3
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 2 1 0 1 0 21:15 3
7. TJ Sokol Kutná Hora D 2 0 1 1 0 10:26 1
8. TJ Sokol Zbraslavice B 2 0 0 2 0 6:30 0
9. TJ Sokol Kácov A 2 0 0 2 0 6:30 0
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 2 0 0 2 0 1:35 0

Příští program (14. října): Sokol Malešov A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot) celý text

ostatní, náš tip | 12. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 1. KOLO, 2017/18

Mistrovská premiéra většiny mladíků v déčku, jediný bod vybojoval Baloun, v sobotu doma druhé kolo

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 2. kole doma SKP Olympii Kutnou Horu B

Uhlířské Janovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál první kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.

1. kolo: Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Mulenková Eva 4:0, Šimková Aneta 4:0, Číž Daniel 3:1, Pufler Václav 4:0 - Kop Jaromír 0:4, Cendelín Filip 0:4, Nácovský Ondřej 0:4, Baloun Jan 1:3. (jot - foto: frh)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 1 1 0 0 0 17:1 3
2. TJ Sokol Čáslav E 1 1 0 0 0 17:1 3
3. TJ Sokol Malešov A 1 1 0 0 0 14:4 3
4. TJ Sokol Močovice B 1 1 0 0 0 11:7 3
5. TJ Sokol Chlístovice A 1 0 0 1 0 7:11 0
6. TJ Sokol Zbraslavice B 1 0 0 1 0 4:14 0
7. TJ Sokol Kutná Hora D 1 0 0 1 0 1:17 0
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 1 0 0 1 0 1:17 0
9. SKP Olympia Kutná Hora B 0 0 0 0 0 0:0 0
10. TJ Sokol Kácov A 0 0 0 0 0 0:0 0

Příští program: (7. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – SKP Olympia Kutná Hora B

celý text

ostatní, náš tip | 2. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma