Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když pálí srpen, bude pálit i víno.

Pranostika na akt. den

Na svatého Samuele mlynář novou mouku mele.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

V turnaji Zruč Open 2017 zvítězil osmý nasazený Kubeš z TK Natali a pátá nasazená Holšánová z SK OAZY Praha

Ve čtyřhrách získali prvenství Jirovský (LTC Tábor 1093) s Menšíkem (Zruč nad Sázavou) a Bursová z Modřan s Kosejkovou (Český Brod), zručský M. Kovařík a Menšík ve čtvrtfinále jednotlivců

Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 15. – 17. července 2017 turnaj Zruč Open (C-350), který se odehrál na šesti antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno jedenadvacet, žen devět.

gbh

Hlavní soutěž mužů: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)

 

1.

Jirovský Jakub

LTC Tábor 1903

179

12

 

2.

Šrom Marek

Tatran Starý Lískovec

341

6

 

3.

Podoba Jan

LTC Humpolec

542

4

 

4.

Kučera Petr

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

716

3

 

5.

Kellner Jan

LTC Tábor 1903

782

3

 

6.

Kovařík Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

782

3

 

7.

Kokeš Daniel

TK Chomutov

782

3

188

8.

Turzik Jindřich

SK OAZA Praha

915

3

277

9.

Šrámek Filip

TK Oáza Říčany

956

3

 

10.

Ptáček Vít

TK Oáza Říčany

1000

3

 

11.

Moravec Jiří

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

12.

Menšík Vladimír

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

13.

Kadlec Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

14.

Kadlec David

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

15.

Pajer Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

16.

Machovec Petr

TK Oáza Říčany

1030

1

 

17.

Kopecký Filip

TK Oáza Říčany

1030

1

275

18.

Vilímek Lubomír

TC Přelouč

1030

1

 

19.

Lhota Petr

TC Přelouč

1030

1

 

20.

Outulný Karel

HTK Třebíč

1030

1

 

21.

Odvárka Adam

TJ Žďár nad Sázavou

1030

1

412

22.

Hrudka Jakub

TJ Spoje Praha

1030

1

 

23.

Kovařík Tomáš

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

738

24.

Kovář Aleš

Mosilana Brno

1030

1

 

25.

Dragoun Marek

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

26.

Kubeš Milan

TK Natali

1030

1

 

 

Dvouhra mužů: 21 účastníků

Přihlášení, ale nedostavili se: Kadlec David - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Kučera Petr - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Pajer Martin - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Šrom Marek - Tatran Starý Lískovec, Kellner Jan - LTC Tábor 1903, Ptáček Vít -TK Oáza Říčany, Machovec Petr - TK Oáza Říčany, Šrámek Filip - TK Oáza Říčany, Kopecký Filip - TK Oáza Říčany, Kovář Aleš - Mosilana Brno.

Nepřihlášení, zúčastnili se: Penc Lukáš - SK Aritma Praha, Jašek Josef - TJ Spoje Praha, Jareš Tomáš - Tsport Votice o. s., Jareš Václav - Tsport Votice o. s., Průša Kamil - Lob S. A. Bohnice, Hůda Radim - TK Spartak Jihlava.

Osmifinále (16): Jirovský (1) – Průša 6:2 6:1, T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – Turzík (7) 2:6 1:6, Podoba (3) – Lhota 3:6 1:6, Vilímek – Dragoun (Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, T. Jareš (6) – Jašek 2:6 2:6, M. Kadlec (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:7 3:6, Kokeš (5) – Kubeš (8) 2:6 2:6, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Penc (2) 6:2 6:3.

Čtvrtfinále (8): Jirovský (1) – Turzík (7) 6:4 6:2, Lhota - Vilímek (scr. Lhota), Jašek – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:4 6:1, Kubeš (8) - Menšík (Zruč nad Sázavou)  6:4 6:0.

Semifinále (4): Jirovský (1) - Vilímek 6:2 6:1, Jašek – Kubeš (8) scr. Jašek.

Finále:Jirovský (1) – Kubeš (8) 6:7 6:1 3:6

vbg

Čtyřhra mužů: 10 dvojic

Čtvrtfinále (8): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Lhota, Vilímek 3:6 6:3 1:0, T. Jareš, V. Jareš – Odvárka, Hůda 2:6 1:6, Dragoun (Zruč nad Sázavou), T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba 3:6 2:6, Jašek, Průša – Kokeš, Penc 6:4 6:4.

Semifinále (4): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Odvárka, Hůda 6:4 6:3, M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba – Jašek, Průša 4:6 0:6.

Finále: Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Jašek, Průša 2:6 6:4 1:0.

gbh

Hlavní soutěž žen: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)

 

1.

Brožová Simona

LTC Humpolec

139

12

 

2.

Bursová Sára

LTC Modřany 2005

154

12

 

3.

Kosejková Barbora

Slavoj Český Brod

163

12

 

4.

Kulhánková Aneta

ŽLTC Brno

184

12

456

5.

Krtilová Tereza

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

322

6

343

6.

Bulantová Adéla

HTK Třebíč

397

6

387

7.

Mgr. Nevolová Kateřina

TO Bohemians Praha

657

4

 

8.

Koubová Hana

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

694

3

 

9.

Menšíková Šárka

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

868

3

462

10.

Jaszová Natálie

Tsport Votice o.s.

868

3

350

11.

Svobodová Barbora

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

999

1

 

12.

Klapková Iva

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

999

1

 

13.

Menšíková Miroslava

TK DEZA Valašské Meziříčí

999

1

 

 

Dvouhra žen: 9 účastnic

Přihlášené, ale nedostavily se: Klapková Iva - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Nevolová Kateřina Mgr. - TO Bohemians Praha, Jaszová Natálie - Tsport Votice o. s., Menšíková Miroslava - TK DEZA Valašské Meziříčí.

Nepřihlášené, zúčastnily se: Holšánová Tereza - SK OAZA Praha.

Čtvrtfinále (8): Brožová (1) – Bulantová (7) 0:6 3:6, Kosejková (3) – Krtilová (Zruč nad Sázavou - 6) 6:0 6:1, Holšánová (5) – Kulhánková (4) 6:0 6:1, Menšíková (Zruč nad Sázavou) – Bursová (2) 2:6 2:6.

Semifinále (4): Bulantová (7) – Kosejková (3) 3:6 3:6, Holšánová (5) – Bursová (2)  6:3 6:1.

Finále: Kosejková (3) – Holšánová (5) 6:2 4:6 2:6

Čtyřhra žen: 4 dvojice

Semifinále (4): Bursová, Kosejková – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, Koubová, Svobodová (obě Zruč nad Sázavou) – Bulantová, Brožová 2:6 1:6.

Finále: Bursová, Kosejková – Bulantová, Brožová - skr. B + B. (jot)

 

Tenisové áčko třikrát vyhrálo, čtyřikrát prohrálo, v soutěži druhé třídy skončilo na páté příčce

Zručští tenisté zakončili rok 2017 prohrou s třetími Voticemi B

Votice – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Votic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté zručské ženy prohrály čtyřhru a domácí zvýšili na 6:1. Závěrečné dva mužské debly skončily výhrou jednoho i druhého celku, celkový výsledek tak vyzněl pro domácí družstvo – 7:2.  

cvf

7. kolo: Tsport Votice B - Jiskra Zruč nad Sázavou   7:2, sady  15:8

Sestava a body: Menšík 1, čtyřhra Moravec – Menšík 1, Kučera, Svobodová, Moravec, čtyřhra T. Kovařík – Kučera, M. Kovařík, Krtilová, čtyřhra Krtilová – Svobodová.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Oáza Říčany B

7

0

48:15

101:37

14

2.

Sokol Říčany

6

1

45:18

97:43

13

3.

Tsport Votice B

5

2

40:23

87:56

12

4.

Slavoj Čerčany

4

3

35:28

76:63

11

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

4

23:40

56:86

10

6.

TK Benešov

1

6

25:38

54:81

8

7.

TK Týnec nad Sázavou

1

6

23:40

53:85

8

8.

Sparta Kutná Hora

1

6

13:50

31:104

8

 

Třetí vítězství v soutěži, po šesti kolech na páté příčce, z Říčan bez bodového zisku

V sedmém kole zajíždí áčko k utkání do Votic

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v šestém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo TK Benešov. Domácí vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech 6:2. V závěrečné čtyřhře ženy prohrály 1:6 0:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 6:3.

vbg

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Benešov  6:3, sady 13:7

Sestava a body: Kučera 1, Svobodová 1, Menšík 1, Moravec 1, čtyřhra Kučera – Menšík 1, čtyřhra M. Kovařík – Moravec 1, M. Kovařík, Krtilová, čtyřhra Krtilová – Š. Menšíková.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Sokol Říčany

6

0

41:13

88:33

12

2.

TK Oáza Říčany B

5

0

35:10

75:25

10

3.

Tsport Votice B

4

2

33:21

72:48

10

4.

Slavoj Čerčany

3

3

28:26

62:59

9

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

3

21:33

48:71

9

6.

TK Benešov

1

5

23:31

50:67

7

7.

TK Týnec nad Sázavou

1

5

19:35

43:75

7

8.

Sparta Kutná Hora

0

5

7:38

18:78

5

 

5. kolo: Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou  9:0, sady 18:0

 
Sestava a body: Moravec, čtyřhra Krtilová – Menšíková, Kučera, M. Kovařík, Krtilová, čtyřhra Moravec – Menšík, Menšíková, Menšík, čtyřhra Kučera – M. Kovařík.
 
Příští program: 7. kolo – 24. června
Tsport Votice B - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
 

Po dvou vítězstvích za sebou áčko Jiskry dvakrát prohrálo, v tabulce se nachází na páté příčce

V pátém kole zajíždí áčko k utkání se Sokolem Říčany

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo TK Oáza Říčany B. Domácí prohrávali po šesti dvouhrách 2:4, po mužských deblech 2:6. V závěrečné čtyřhře ženy prohrály 0:6 3:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 2:7.

vbhvg

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Oáza Říčany B  2:7, sady 6:15

Sestava a body: M. Kovařík 1, Menšík 1, T. Kovařík, Krtilová, Svobodová, Dragoun, čtyřhra M. Kovařík – Menšík 1, T. Kovařík – Dragoun, Krtilová - Menšíková.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Sokol Říčany

4

0

27:9

59:23

8

2.

TK Oáza Říčany B

4

0

26:10

57:25

8

3.

Slavoj Čerčany

3

1

24:12

52:30

7

4.

Tsport Votice B

2

2

19:17

44:39

6

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

2

15:21

35:46

6

6.

TK Benešov

1

3

17:19

37:42

5

7.

TK Týnec nad Sázavou

0

4

10:26

24:57

4

8.

Sparta Kutná Hora

0

4

6:30

16:62

4

 

3. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou  7:2, sady 15:6

Sestava a body: Moravec 1, Krtilová – Menšíková 1, Kučera, M. Kovařík, Krtilová, čtyřhra Moravec – Menšík, Menšíková, Menšík, Kučera – M. Kovařík.
 
Příští program: 5. kolo – 10. června

Sokol Říčany - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Domácí výhra s Týncem nad Sázavou zahájila soutěž, s Kutnou Horou rovněž zisk dvou bodů

Ve třetím kole posázavské derby

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Týnce nad Sázavou. Domácí vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech 5:3. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály 1:6 4:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 5:4.

vbgbnh

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Týnec nad Sázavou  5:4, sady 11:8

Sestava a body: Kučera 1, Krtilová 1, Svobodová 1, Menšík 1, čtyřhra Kučera – Menšík 1, Moravec, M. Kovařík, Pajer – M. Kadlec, Krtilová - Koubová.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Sokol Říčany

2

0

14:4

31:9

4

2.

TK Oáza Říčany B

2

0

11:7

25:16

4

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

0

11:7

23:16

4

4.

Tsport Votice B

1

1

9:9

21:20

3

5.

Slavoj Čerčany

1

1

9:9

20:21

3

6.

TK Týnec nad Sázavou

0

2

8:10

18:23

2

7.

TK Benešov

0

2

6:12

13:27

2

8.

Sparta Kutná Hora

0

2

4:14

10:29

2

 

2. kolo: Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou  3:6, sady 8:12

Sestava a body: Kučera 1, Krtilová 1, Moravec 1, T. Kovařík 1, Menšík 1, čtyřhra Moravec – Menšík 1, Menšíková, Krtilová – Menšíková, Kučera – M. Kovařík.
 
Příští program: 3. kolo – 20. května
Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)       

2017

V turnaji Zruč Open 2016 zvítězil šestý nasazený Jirovský z Tábora a druhá nasazená Mafková z Jihlavy

Ve čtyřhrách získali prvenství Elísek – Studený a Bursová - Mafková, zručský Kučera v semifinále jednotlivců

Zruč nad Sázavou (14. července) - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 9. – 11. července turnaj Zruč Open (C-350), který se odehrál na šesti antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno osmadvacet, žen devět.

nbh

Hlavní soutěž mužů: (CŽ, BH, CŽn)

 

1.

Elísek Tomáš

Slovan Moravská Třebová

153

12

 

2.

Holub David

TK Spartak Jihlava

169

12

432

3.

Bůžek Petr

TTK ESOX

172

12

 

4.

Kojecký Jan

TJ Brno-Komín

185

12

 

5.

Židlík Radek

TJ Brno-Komín

195

12

 

6.

Takáč Martin

Slavoj Český Brod

199

12

 

7.

Jirovský Jakub

LTC Tábor 1903

215

9

 

8.

Šrom Marek

Sokol Brno Žabovřesky

237

9

 

9.

Studený Jan

BTK Ingstav Brno

242

9

 

10.

David Martin

Tenis klub FÉNIX Nedvězí

283

9

 

11.

Frelich Milan

BTK Ingstav Brno

514

4

 

12.

Podoba Jan

LTC Humpolec

581

4

 

13.

Severa Karel

TJ LTC Poděbrady

620

4

 

14.

Bartoš Adam

VSK VŠB-TU Ostrava

665

4

 

15.

Kučera Petr

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

819

3

 

16.

Bárta Martin

Tatran Starý Lískovec

947

3

 

17.

Uhlíř Michal

TK Radošovice

994

3

 

18.

Kellner Jan

LTC Tábor 1903

1048

1

 

19.

Moravec Jiří

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

20.

Menšík Vladimír

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

21.

Kadlec David

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

22.

Kadlec Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

23.

Pajer Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

24.

Kovařík Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

25.

Kopecký Pavel

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

26.

Dragoun Marek

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1048

1

 

27.

Hrdlička Michal

TJ Žďár nad Sázavou

1048

1

247

28.

Konečný Adam

TK Hlučín

1048

1

640

 

nbght

Dvouhra mužů: 27 účastníků, jihlavský Holub se nedostavil

Osmifinále (16): Elísek (1) – Konečný 7:6 skreč, Bartoš – Jirovský (6) 3:6 1:6, Židlík (4) – Moravec (Zruč nad Sázavou) 6:1 6:3, Hrdlička – Takáč (5) 3:6 2:6, Studený (8) – Rampír 0:6 3:6, Kovařík (Zruč nad Sázavou) – Kojecký (3) 3:6 2:6, Šrom (7) – Kučera (Zruč nad Sázavou) 6:3 4:6 3:6, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Bůžek (2) 7:6 6:2.

Čtvrtfinále (8): Elísek (1) - Jirovský (6) 6:1 2:6 1:6, Židlík (4) - Takáč (5) 6:4 7:5, Rampír - Kojecký (3) 2:6 2:6, Kučera (Zruč nad Sázavou) – Menšík (Zruč nad Sázavou) 5:7 6:2 6:1.

Semifinále (4): Jirovský (6) - Židlík (4) 6:2 6:2, Kojecký (3) – Kučera (Zruč nad Sázavou) 6:3 6:4.
Finále: Jirovský (6) – Kojecký (3)  6:4 7:5
 
Čtyřhra mužů: 13 dvojic
 
Čtvrtfinále (8): Elísek, Studený – Kučera (Zruč nad Sázavou), Kellner 6:0 1:0 skr., Šrom, Kojecký – David, Uhlíř 6:2 6:2, Konečný, Bartoš – Takáč, Severa 6:0 6:2, M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba – Jirovský, Židlík 1:6 0:6.

Semifinále (4): Elísek, Studený – Šrom, Kojecký 1:6 7:6 1:0, Konečný, Bartoš – Jirovský, Židlík 3:6 1:6.

Finále: Elísek, Studený – Jirovský, Židlík 6:1 2:6 1:0.

nbgbvj

Hlavní soutěž žen: (CŽ, BH, CŽn)

 

1.

Mafková Tereza

TK Spartak Jihlava

450

4

 

2.

Krtilová Tereza

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

673

4

 

3.

Koubová Hana

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

886

3

 

4.

Janatová Soňa

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1011

1

 

5.

Vlčková Olga

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1011

1

 

6.

Tvrdíková Pavla

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1011

1

 

7.

Svobodová Barbora

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1011

1

 

8.

Kočí Kamila

SK HAMR, z. s.

1011

1

284

9.

Menšíková Šárka

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1011

1

 

 

Dvouhra žen: 8 účastnic, Tvrdíková a Svobodová (obě Zruč) se nedostavily, navíc přijela modřanská Bursová

Čtvrtfinále (8): Bursová (1) – Menšíková (Zruč nad Sázavou) 6:1 6:1, Janatová (Zruč nad Sázavou) – Koubová (Zruč nad Sázavou - 4) 2:6 1:6, Krtilová (Zruč nad Sázavou - 3) – Kočí 3:6 1:6, Vlčková (Zruč nad Sázavou) – Mafková (2) 1:6 1:6.

Semifinále (4): Bursová (1) – Koubová (Zruč nad Sázavou - 4) 6:0 6:0, Kočí – Mafková (2) 2:6 6:3 4:6.

Finále: Bursová (1) - Mafková (2) 4:6 5:7
nbvmbh
 

Čtyřhra žen: 4 dvojice

Semifinále (4): Bursová, Mafková – Janatová, Koubová (obě Zruč nad Sázavou) 6:2 6:1, Kočí, Vlčková (Zruč nad Sázavou) – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 2:6 3:6.

Finále: Bursová, Mafková  – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 6:0 6:3. (jot)

 

Domácí výhra s Kutnou Horou ukončila soutěž, účet Jiskry: tři vítězství, čtyři prohry = šesté místo

Pořadí: 1. Radošovice A, 2. Benešov, 3. Oáza Říčany B

Zruč nad Sázavou (27. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Kutné Hory. Domácí vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech již 6:2. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály 3:6 2:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 6:3. (jot)

vbf

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora   6:3, sady 13:6

 
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kučera Petr

3

Štursa Vít

1

6:4

0:6

1:6

1

2

0

1

2.

Kellner Jan (H)

1

Dastych Dominik

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

3.

Menšík Vladimír

1

Heroutek Petr

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

4.

Moravec Jiří

1

Berka Daniel

1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

5.

Krtilová Tereza

4

Veselá Veronika

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

6.

Janatová Soňa

1

Karlová Aneta

1

2:6

4:6

 

0

2

0

1

7.

Kučera Petr
Kellner Jan (H)

3
1

Štursa Vít
Heroutek Petr

1
1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

8.

Menšík Vladimír
Moravec Jiří

1
1

Dastych Dominik
Berka Daniel

1
1

6:4

7:5

 

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Janatová Soňa

4
1

Veselá Veronika
Karlová Aneta

1
1

3:6

2:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

7

0

46:17

95:39

14

2.

TK Benešov

5

2

34:29

70:67

12

3.

TK Oáza Říčany B

4

3

37:26

80:60

11

4.

Slavoj Čerčany

4

3

34:29

73:66

11

5.

Sokol Říčany

4

3

32:31

72:66

11

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

4

30:33

68:73

10

7.

TK Týnec nad Sázavou

1

6

23:40

55:83

8

8.

Sparta Kutná Hora

0

7

16:47

38:97

7

 

4K + M se postarali v Benešově o překvapení, zvítězili nad dosud neporaženým celkem

Zručští tenisté přivítají v sobotu Spartu Kutnou Horu

Benešov (22. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v šestém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Benešova. Po úvodních šesti dvouhrách vedli hosté 5:1, poté zručské ženy prohrály čtyřhru a domácí snížili na 2:5. Závěrečné mužské debly skončily výhrou Jiskry, celkový výsledek tak vyzněl pro hostující družstvo – 2:7.  

nbvg

6. kolo: TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou   2:7, sady  4:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Vokrouhlík Aleš

1

Kučera Petr

3

0:6

4:6

0

2

0

1

2.

Kašpar Tomáš

1

Kellner Jan (H)

1

3:6

3:6

0

2

0

1

3.

Michálková Iva

3

Krtilová Tereza

4

3:6

2:6

0

2

0

1

4.

Sládková Kateřina

1

Svobodová Barbora

1

6:0

6:0

2

0

1

0

5.

Pokorný Matyáš

1

Menšík Vladimír

1

3:6

1:6

0

2

0

1

6.

Pavlík Miroslav

1

Kovařík Martin

1

3:6

3:6

0

2

0

1

7.

Michálková Iva
Sládková Kateřina

3
1

Krtilová Tereza
Tvrdíková Pavla

4
1

6:2

6:2

2

0

1

0

8.

Kašpar Tomáš
Vokrouhlík Aleš

1
1

Kučera Petr
Kellner Jan (H)

3
1

4:6

1:6

0

2

0

1

9.

Pokorný Matyáš
Pavlík Miroslav

1
1

Kovařík Martin
Menšík Vladimír

1
1

4:6

0:6

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

6

0

40:14

83:33

12

2.

TK Benešov

5

1

31:23

64:55

11

3.

TK Oáza Říčany B

4

2

34:20

74:48

10

4.

Slavoj Čerčany

3

3

27:27

59:60

9

5.

Sokol Říčany

3

3

26:28

60:60

9

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

4

24:30

55:67

8

7.

TK Týnec nad Sázavou

1

5

21:33

49:69

7

8.

Sparta Kutná Hora

0

6

13:41

32:84

6

 

Příští program: 7. kolo – 25. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Sparta Kutná Hora (jot)     

       

Áčko Jiskry počtvrté v soutěži prohrálo, do konce zbývá odehrát utkání v Benešově a doma s Kutnou Horou

V šesté kole zajíždí tenisté Jiskry do Benešova

Zruč nad Sázavou (14. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Oáza Říčany B. Hosté vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech  5:3. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály 2:6 2:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 3:6.

ghn

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Oáza Říčany B   3:6, sady 9:14

 

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Beznoska Jaroslav

1

Datel Jan

1

0:6

0:6

 

0

2

0

1

2.

Kellner Jan (H)

1

Zach Daniel

1

3:6

6:2

5:5

2

1

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Kouklová Jana

3

6:2

3:6

3:6

1

2

0

1

4.

Janatová Soňa

1

Talpová Dominika (H)

1

6:4

6:7

1:6

1

2

0

1

5.

Menšík Vladimír

1

Kocík Jiří

1

1:6

6:4

2:6

1

2

0

1

6.

Moravec Jiří

1

Boček Marián (EU)

1

6:2

2:6

6:2

2

1

1

0

7.

Kellner Jan (H)
Menšík Vladimír

1
1

Datel Jan
Kocík Jiří

1
1

3:6

0:6

 

0

2

0

1

8.

Beznoska Jaroslav
Moravec Jiří

1
1

   

 

 

 

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

4
1

Kouklová Jana
Talpová Dominika (H)

3
1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

5

0

34:11

70:27

10

2.

TK Benešov

5

0

29:16

60:41

10

3.

TK Oáza Říčany B

4

1

31:14

68:35

9

4.

Sokol Říčany

3

2

23:22

52:48

8

5.

Slavoj Čerčany

2

3

21:24

47:52

7

6.

TJ Jiskra Zruč n.Sáz.

1

4

17:28

41:63

6

7.

TK Týnec nad Sázavou

0

5

14:31

35:65

5

8.

Sparta Kutná Hora

0

5

11:34

28:70

5

 

Příští program: 6. kolo – 18. června

TK Benešov - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

Jiskra vedla v Říčanech po třech dvouhrách 3:0, nakonec odjela bez bodů, patří jí šesté místo

Zručští tenisté přivítají v sobotu Oázu Říčany B

Říčany (1. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Říčan. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 3:3, poté hostující ženy prohrály čtyřhru – 4:3. Závěrečné mužské debly skončily 1:1, celkový výsledek tak vyzněl pro domácí družstvo – 5:4.  

vbg

4. kolo: Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou   5:4, sady  13:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Horák Michal

1

Kučera Petr

3

6:1

2:6

4:6

1

2

0

1

2.

Buben Václav

1

Kellner Jan (H)

1

3:6

3:6

 

0

2

0

1

3.

Bimka Ondřej

1

Menšík Vladimír

1

2:6

7:6

6:7

1

2

0

1

4.

Naxera Lukáš

1

Kopecký Pavel

1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

5.

Simonová Daniela (H)

1

Krtilová Tereza

4

6:2

7:5

 

2

0

1

0

6.

Naxerová Karolína (H)

1

Vlčková Olga

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

7.

Simonová Daniela (H)
Hájková Šárka

1
1

Krtilová Tereza
Vlčková Olga

4
1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

8.

Buben Václav
Naxera Lukáš

1
1

Kučera Petr
Kopecký Pavel

3
1

2:6

6:2

0:1

1

2

0

1

9.

Bimka Ondřej
Melichar Lukáš

1
1

Menšík Vladimír
Kellner Jan (H)

1
1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

4

0

27:9

55:23

8

2.

TK Benešov

4

0

23:13

48:32

8

3.

TK Oáza Říčany B

3

1

25:11

54:26

7

4.

Sokol Říčany

3

1

21:15

48:33

7

5.

Slavoj Čerčany

1

3

15:21

34:45

5

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

3

14:22

32:49

5

7.

TK Týnec nad Sázavou

0

4

11:25

26:53

4

8.

Sparta Kutná Hora

0

4

8:28

21:57

4

 

Příští program: 5. kolo – 11. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Oáza Říčany B (jot) 

      

Domácí získali dva body Krtilovou a Moravcem, Radošovice A i nadále bez porážky ve vedení

Ve čtvrtém kole zajíždí tenisté Jiskry do Říčan

Zruč nad Sázavou (24. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Radošovic A. Hosté vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech již 6:2. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, prohrály až v tiebreaku a stanovily tak výši konečného výsledku na 2:7.

men

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Radošovice A   2:7, sady 6:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kučera Petr

3

Novák Petr (H)

3

4:6

4:6

 

0

2

0

1

2.

Kellner Jan (H)

1

Michalička David

3

6:7

2:6

 

0

2

0

1

3.

Krtilová Tereza

4

Švejdová Johana

1

7:6

7:6

 

2

0

1

0

4.

Janatová Soňa

1

Kotvalová Hanka

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

5.

Menšík Vladimír

1

Vích Ondřej

1

3:6

1:6

 

0

2

0

1

6.

Moravec Jiří

1

Bubák Zdeněk

1

6:0

6:4

 

2

0

1

0

7.

Kučera Petr
Kellner Jan (H)

3
1

Michalička David
Vích Ondřej

3
1

6:4

4:6

0:1

1

2

0

1

8.

Menšík Vladimír
Moravec Jiří

1
1

Novák Petr (H)
Bubák Zdeněk

3
1

2:6

0:6

 

0

2

0

1

9.

Krtilová Tereza
Janatová Soňa

4
1

Švejdová Johana
Kotvalová Hanka

1
1

6:4

2:6

0:1

1

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

3

0

19:8

39:19

6

2.

TK Benešov

3

0

17:10

36:25

6

3.

TK Oáza Říčany B

2

1

16:11

36:26

5

4.

Sokol Říčany

2

1

16:11

35:25

5

5.

Slavoj Čerčany

1

2

14:13

30:29

4

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

2

10:17

24:36

4

7.

TK Týnec nad Sázavou

0

3

11:16

26:35

3

8.

Sparta Kutná Hora

0

3

5:22

14:45

3

 

Příští program: 4. kolo – 28. května
Sokol Říčany - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)          

Jiskra prohrála v posázavském derby s Čerčany, v dalším kole přivítá vedoucí družstvo soutěže

Ve třetím kole hostí tenisté Jiskry celek Radošovic A

Zruč nad Sázavou (8. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Čerčan. Hosté vedli po šesti dvouhrách 4:2, po ženském deblu již 5:2. Vzápětí zvítězili zručští tenisté v mužské čtyřhře a snížili, ale body byly již rozděleny – 3:5. V závěrečné čtyřhře muži prohráli a stanovili výši konečného výsledku na 3:6.

ghzgh

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany   3:6, sady 7:12

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kučera Petr

3

Talián Patrik

6

6:3

6:1

 

2

0

1

0

2.

Kellner Jan (H)

1

Odstrčil Luboš

4

6:2

6:1

 

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Kusá Ivona

4

2:6

5:7

 

0

2

0

1

4.

Svobodová Barbora

1

Vlčková Aneta

6

4:6

0:6

 

0

2

0

1

5.

Menšík Vladimír

1

Proskovec Ondřej

4

3:6

4:6

 

0

2

0

1

6.

Moravec Jiří

1

Svoboda Jakub

1

4:6

6:4

0:6

1

2

0

1

7.

Krtilová Tereza
Svobodová Barbora

4
1

Kusá Ivona
Vlčková Aneta

4
6

4:6

2:6

 

0

2

0

1

8.

Kučera Petr
Kellner Jan (H)

3
1

Odstrčil Luboš
Proskovec Ondřej

4
4

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Moravec Jiří
Menšík Vladimír

1
1

Talián Patrik
Svoboda Jakub

6
1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

2

0

12:6

25:13

4

2.

TK Benešov

2

0

12:6

25:16

4

3.

Sokol Říčany

1

1

11:7

23:16

3

4.

Slavoj Čerčany

1

1

10:8

21:18

3

5.

TK Oáza Říčany B

1

1

8:10

20:21

3

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

1

8:10

18:22

3

7.

TK Týnec nad Sázavou

0

2

7:11

17:23

2

8.

Sparta Kutná Hora

0

2

4:14

9:29

2

 

Příští program: 3. kolo – 21. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Radošovice A (jot)       
 

Úvodní zápas tenisového áčka v soutěži skončil jednobodovým vítězstvím, dařilo se mužským čtyřhrám

Zručští tenisté přivítají v sobotu Slavoj Čerčany

Týnec nad Sázavou (3. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Týnce nad Sázavou, kde zvítězili nad domácím týmem TK o jeden bod. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 3:3, poté ženy prohrály čtyřhru – 4:3, ale muži po dvou vítězných deblech výsledek otočili na konečných 4:5.  

bnh

1. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou   4:5, sady  10:11

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Hruška Petr

1

Kučera Petr

3

7:6

6:3

 

2

0

1

0

2.

Bartoněk Ivo (H)

1

Kellner Jan (H)

1

3:6

0:6

 

0

2

0

1

3.

Pešanová Valérie

3

Krtilová Tereza

4

2:6

6:4

5:7

1

2

0

1

4.

Karešová Pavlína

1

Tvrdíková Pavla

1

6:0

6:4

 

2

0

1

0

5.

Pastora Jakub (H)

1

Menšík Vladimír

1

7:6

4:6

6:3

2

1

1

0

6.

Hruška Josef

1

Moravec Jiří

1

1:6

1:6

 

0

2

0

1

7.

Karešová Pavlína
Urbanová Martina

1
4

Krtilová Tereza
Tvrdíková Pavla

4
1

6:2

6:4

 

2

0

1

0

8.

Plachta Roman
Hruška Petr

3
1

Kellner Jan (H)
Kučera Petr

1
3

4:6

7:5

0:1

1

2

0

1

9.

Pastora Jakub (H)
Bartoněk Ivo (H)

1
1

Moravec Jiří
Menšík Vladimír

1
1

1:6

6:7

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice A

1

0

6:3

13:6

2

2.

TK Benešov

1

0

6:3

13:7

2

3.

TK Oáza Říčany B

1

0

5:4

11:9

2

4.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

0

5:4

11:10

2

5.

TK Týnec nad Sázavou

0

1

4:5

10:11

1

6.

Slavoj Čerčany

0

1

4:5

9:11

1

7.

Sokol Říčany

0

1

3:6

7:13

1

8.

Sparta Kutná Hora

0

1

3:6

6:13

1

 

Příští program: 2. kolo – 7. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Slavoj Čerčany (jot)

     

Poslední zápas tenisového áčka v soutěži skončil přesvědčivým vítězstvím, dařilo se čtyřhrám

Zručští tenisté zakončili pouť v KS 2 pátým místem

Radošovice (14. července) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Radošovic, kde zvítězili nad domácím týmem TK B o pět bodů.

jir

Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 2:4 pro hosty, po dalších třech vítězných čtyřhrách stanovili zručští tenisté výsledek na konečných 2:7.  

7. kolo: TK Radošovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou    2:7, sady  5:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Hlaváč Filip

3

Moravec Jiří

3

3:6

5:7

 

0

2

0

1

2.

Peter Ivan

3

Kučera Petr

1

2:6

5:7

 

0

2

0

1

3.

Němečková Markéta

4

Janatová Soňa

1

6:3

6:1

 

2

0

1

0

4.

Bubáková Veronika

4

Koubová Hana

1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

5.

Uhlíř Michal

1

Pajer Martin

1

1:6

1:6

 

0

2

0

1

6.

Krischke Filip

1

Kadlec Martin

1

6:2

2:6

6:7

1

2

0

1

7.

Hlaváč Filip
Pelant Tomáš

3
1

Moravec Jiří
Kadlec Martin

3
1

3:6

3:6

 

0

2

0

1

8.

Peter Ivan
Uhlíř Michal

3
1

Kučera Petr
Pajer Martin

1
1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

9.

Němečková Markéta
Bubáková Veronika

4
4

Janatová Soňa
Koubová Hana

1
1

2:6

4:6

 

0

2

0

1

 

Ostatní zápasy:

1. TK Pacov - Slavoj Čerčany  6:3
TK Radošovice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  2:7
TK Benešov - TK Radošovice C  4:5
Sokol Říčany - Sparta Kutná Hora  7:2 (jot)

paj

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

1. TK Pacov

7

0

39:24

86:55

14

2.

TK Radošovice C

6

1

44:19

94:48

13

3.

TK Benešov

5

2

38:25

83:63

12

4.

Slavoj Čerčany

3

4

35:28

78:63

10

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

4

29:34

66:75

10

6.

Sokol Říčany

2

5

29:34

67:76

9

7.

TK Radošovice B

1

6

20:43

48:91

8

8.

Sparta Kutná Hora

1

6

18:45

44:95

8

 

Pajer s Kučerou rozhodli o vítězství Jiskry v Říčanech výhrou v závěrečné čtyřhře

Zručští tenisté vedli již 4:1, domácí vyrovnali, ale dva body do tabulky si vzít nenechali

Říčany (17. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Říčan, kde zvítězili nad domácím týmem Sokola – 4:5. 

uzr

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 2:4 pro hosty, po dalších dvou čtyřhrách domácí vyrovnali - 4:4. V závěrečné čtyřhře zabojovala hostující dvojice Pajer/Kučera, porazila Melichara s Bimkem a získala vítězný pátý bod – 4:5.

5. kolo: Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou    4:5, sady  9:10

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Horák Michal

4

Moravec Jiří

3

6:2

6:2

 

2

0

1

0

2.

Melichar Lukáš

1

Menšík Vladimír

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

3.

Bimka Štěpán

1

Kučera Petr

1

1:6

3:6

 

0

2

0

1

4.

Buben Václav

1

Pajer Martin

1

6:3

0:6

0:6

1

2

0

1

5.

Vojtěchovská Karolína

3

Janatová Soňa

1

4:6

2:6

 

0

2

0

1

6.

Naxerová Natálie (H)

1

Tvrdíková Pavla

1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

7.

Vojtěchovská Karolína
Naxerová Natálie (H)

3
1

Janatová Soňa
Tvrdíková Pavla

1
1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

8.

Horák Michal
Buben Václav

4
1

Moravec Jiří
Menšík Vladimír

3
1

6:3

7:6

 

2

0

1

0

9.

Melichar Lukáš
Bimka Štěpán

1
1

Pajer Martin
Kučera Petr

1
1

4:6

3:6

 

0

2

0

1

 

Ostatní zápasy:

TK Radošovice B - Slavoj Čerčany  1:8
TK Benešov - 1. TK Pacov  4:5
Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  4:5
Sparta Kutná Hora - TK Radošovice C  0:9

jana

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

1. TK Pacov

5

0

28:17

63:39

10

2.

TK Radošovice C

4

1

32:13

66:35

9

3.

TK Benešov

4

1

28:17

62:43

9

4.

Slavoj Čerčany

2

3

24:21

54:48

7

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

3

19:26

45:57

7

6.

Sokol Říčany

1

4

20:25

47:56

6

7.

Sparta Kutná Hora

1

4

15:30

36:63

6

8.

TK Radošovice B

1

4

14:31

34:66

6

 

Příští program: 6. kolo – 20. června

Slavoj Čerčany - Sparta Kutná Hora     
TK Radošovice C - Sokol Říčany           
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TK Benešov  
1. TK Pacov - TK Radošovice B  (jot)

      

Jiskra vydřela vítězství nad Spartou, konec tabulky velice vyrovnaný, pět celků po pěti bodech

V pátém kole zajíždí tenisté Jiskry do Říčan

Zruč nad Sázavou (3. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Kutné Hory.

lada

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Hosté vedli již 3:1, ale domácí se nevzdali a po šesti dvouhrách byl stav vyrovnaný – 3:3. Vzápětí zvítězili zručští tenisté v mužských deblech a ujali se vedení – 5:3. O výsledku bylo tudíž rozhodnuto, v následující ženské čtyřhře děvčata prohrála a stanovila výši konečného výsledku na 5:4.

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora   5:4, sady 12:10

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Moravec Jiří

3

Dolejš Michal

1

6:3

4:6

4:6

1

2

0

1

2.

Menšík Vladimír

1

Štursa Milan

1

4:6

6:3

6:4

2

1

1

0

3.

Janatová Soňa

1

Morawská Dana

1

2:6

0:6

 

0

2

0

1

4.

Tvrdíková Pavla

1

Kadlečková Adéla

1

2:6

3:6

 

0

2

0

1

5.

Kučera Petr

1

Krupička Ladislav

1

6:0

6:3

 

2

0

1

0

6.

Pajer Martin

1

Čapek Jakub

1

6:2

6:2

 

2

0

1

0

7.

Moravec Jiří
Pajer Martin

3
1

Beneš Jakub
Štursa Milan

1
1

6:3

6:0

 

2

0

1

0

8.

Menšík Vladimír
Kučera Petr

1
1

Beneš Zdeněk
Krupička Ladislav

1
1

7:5

4:6

1:0

2

1

1

0

9.

Janatová Soňa
Tvrdíková Pavla

1
1

Morawská Dana
Kadlečková Adéla

1
1

6:4

3:6

0:1

1

2

0

1

 

Zápasy 4. kola:

Slavoj Čerčany - TK Radošovice C  4:5
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Sparta Kutná Hora  5:4
1. TK Pacov - Sokol Říčany  5:4
TK Radošovice B - TK Benešov  2:7

sona

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Benešov

4

0

24:12

54:31

8

2.

1. TK Pacov

4

0

22:14

51:31

8

3.

TK Radošovice C

3

1

23:13

48:32

7

4.

Sokol Říčany

1

3

17:19

38:46

5

5.

Slavoj Čerčany

1

3

16:20

37:45

5

6.

Sparta Kutná Hora

1

3

15:21

33:45

5

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

3

14:22

35:48

5

8.

TK Radošovice B

1

3

13:23

31:49

5

 

Příští program: 5. kolo – 13. června

TK Radošovice B - Slavoj Čerčany        
TK Benešov - 1. TK Pacov
Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.
Sparta Kutná Hora - TK Radošovice C (jot)    
  

Tenisté Jiskry prohráli s céčkem Radošovic a se třemi porážkami se propadli na chvost tabulky

Dva body pro Jiskru vybojovali Pajer a Menšíková

Radošovice (26. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Radošovic, kde podlehli domácímu týmu TK – 7:2. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 5:1, po dalších dvou čtyřhrách se dostali domácí do vedení 6:2. Získali i poslední čtyřhru a zvítězili – 7:2.

jiri

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

3. kolo: TK Radošovice C - Jiskra Zruč nad Sázavou    7:2, sady  14:7

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Datel Jan

1

Moravec Jiří

3

6:1

6:2

 

2

0

1

0

2.

Zach Daniel

1

Menšík Vladimír

1

6:7

6:4

6:1

2

1

1

0

3.

Kocík Jiří

1

Kučera Petr

1

6:2

7:5

 

2

0

1

0

4.

Boček Marián (EU)

1

Pajer Martin

1

0:6

2:6

 

0

2

0

1

5.

Sýkorová Tereza

1

Janatová Soňa

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

6.

Lukášová Martina

1

Menšíková Šárka

1

0:6

0:6

 

0

2

0

1

7.

Spanilá Jana
Lukášová Martina

1
1

Janatová Soňa
Menšíková Šárka

1
1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

8.

Zach Daniel
Horáček Jiří

1
1

Moravec Jiří
Pajer Martin

3
1

6:1

5:7

1:0

2

1

1

0

9.

Kocík Jiří
Boček Marián (EU)

1
1

Menšík Vladimír
Kučera Petr

1
1

6:3

5:7

1:0

2

1

1

0

 

Ostatní zápasy:

TK Benešov - Slavoj Čerčany  6:3         
Sokol Říčany - TK Radošovice B  4:5    
Sparta Kutná Hora - 1. TK Pacov  3:6    
TK Radošovice C - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  7:2        

kuce

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

1. TK Pacov

3

0

17:10

36:22

6

2.

TK Benešov

3

0

17:10

39:25

6

3.

TK Radošovice C

2

1

18:9

37:23

5

4.

Sokol Říčany

1

2

13:14

29:31

4

5.

Slavoj Čerčany

1

2

12:15

28:34

4

6.

TK Radošovice B

1

2

11:16

25:34

4

7.

Sparta Kutná Hora

1

2

11:16

23:33

4

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

3

9:18

23:38

3

 

Příští program: 4. kolo – 30. května

Slavoj Čerčany - TK Radošovice C
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Sparta Kutná Hora  
TK Pacov - Sokol Říčany
TK Radošovice B - TK Benešov

      

Tenisté áčka prohráli se Slavojem Čerčany, po dvou kolech jsou na sedmém místě

Všechny zápasy druhého kola skončily stejně – třikrát 5:4, jednou 4:5

Čerčany (15. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Čerčan, kde podlehli domácímu týmu Slavoje – 5:4.

pajer

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 3:3, po dalších dvou čtyřhrách se dostali domácí do vedení 5:3. Na jednobodovou prohru snížil debl Kučera/Pajer – 5:4.

2. kolo:Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou    5:4, sady  10:9

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Talián Patrik

3

Moravec Jiří

3

6:1

6:0

 

2

0

1

0

2.

Odstrčil Luboš

6

Menšík Vladimír

1

5:7

3:6

 

0

2

0

1

3.

Kusá Ivona

9

Janatová Soňa

1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

4.

Vnoučková Monika

6

Tvrdíková Pavla

1

5:7

6:1

6:2

2

1

1

0

5.

Proskovec Ondřej

3

Kučera Petr

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

6.

Novák Vladimír

1

Pajer Martin

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

7.

Kusá Ivona
Vnoučková Monika

9
6

Janatová Soňa
Tvrdíková Pavla

1
1

6:2

6:0

 

2

0

1

0

8.

Odstrčil Luboš
Talián Patrik

6
3

Menšík Vladimír
Moravec Jiří

1
3

6:1

6:2

 

2

0

1

0

9.

Proskovec Ondřej
Vnouček František

3
1

Kučera Petr
Pajer Martin

1
1

0:6

2:6

 

0

2

0

1

 

Ostatní zápasy:

Slavoj Čerčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  5:4
1.TK Pacov - TK Radošovice C  5:4
TK Radošovice B - Sparta Kutná Hora  4:5
TK Benešov - Sokol Říčany  5:4

kuč

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Benešov

2

0

11:7

25:15

4

2.

1.TK Pacov

2

0

11:7

24:15

4

3.

TK Radošovice C

1

1

11:7

23:16

3

4.

Sokol Říčany

1

1

9:9

20:20

3

5.

Slavoj Čerčany

1

1

9:9

18:20

3

6.

Sparta Kutná Hora

1

1

8:10

16:21

3

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

2

7:11

16:24

2

8.

TK Radošovice B

0

2

6:12

14:25

2

 

Příští program: 3. kolo – 23. května

TK Benešov - Slavoj Čerčany       
Sokol Říčany - TK Radošovice B  
Sparta Kutná Hora - 1. TK Pacov 
TK Radošovice C - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)    

 

Tenisté Jiskry přenechali v domácím prostředí body Pacovu, v sobotu zajíždí na kurty pátých Čerčan

Ve druhém kole zajíždí tenisté k posázavskému derby

Zruč nad Sázavou (5. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo 1. TK Pacov.

jiri

Hosté nedali domácím šanci, po dvouhrách již vedli 4:2 a vyhráli ženskou čtyřhru – 5:2. O výsledku bylo tudíž rozhodnuto, v následujících čtyřhrách Jiskra jednou vyhrála, jednou prohrála a stanovila výši konečného výsledku na 3:6.

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 1. TK Pacov  3:6, sady 7:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Moravec Jiří

3

Ptáček Vít

3

0:6

2:6

 

0

2

0

1

2.

Kučera Petr

1

Dušek Zdeněk (H)

4

6:1

6:0

 

2

0

1

0

3.

Janatová Soňa

1

Bartošová Anežka (H)

4

0:6

0:6

 

0

2

0

1

4.

Pajer Martin

1

Fikar Robert

1

6:2

2:6

2:6

1

2

0

1

5.

Dragoun Mar.

1

Šrámek Filip

1

0:6

1:6

 

0

2

0

1

6.

Koubová Hana

1

Abadžjanová Marina

1

4:6

7:5

6:3

2

1

1

0

7.

Moravec Jiří
Dragoun Mar.

3
1

Dušek Zdeněk (H)
Fikar Robert

4
1

2:6

4:6

 

0

2

0

1

8.

Kučera Petr
Pajer Martin

1
1

Ptáček Vít
Šrámek Filip

3
1

6:2

2:6

1:0

2

1

1

0

9.

Janatová Soňa
Koubová Hana

1
1

Bartošová Anežka (H)
Abadžjanová Marina

4
1

1:6

2:6

 

0

2

0

1

 

Zápasy 1. kola:

Sokol Říčany - Slavoj Čerčany  5:4
Sparta Kutná Hora - TK Benešov  3:6
TK Radošovice C - TK Radošovice B  7:2
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - 1. TK Pacov  3:6

hana

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice C

1

0

7:2

15:6

2

2.

1. TK Pacov

1

0

6:3

14:7

2

3.

TK Benešov

1

0

6:3

13:6

2

4.

Sokol Říčany

1

0

5:4

11:8

2

5.

Slavoj Čerčany

0

1

4:5

8:11

1

6.

Sparta Kutná Hora

0

1

3:6

6:13

1

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

1

3:6

7:14

1

8.

TK Radošovice B

0

1

2:7

6:15

1

 

Příští program: 2. kolo – 9. května

Slavoj Čerčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.         
1. TK Pacov - TK Radošovice C   
TK Radošovice B - Sparta Kutná Hora    
TK Benešov - Sokol Říčany (jot)

 

Rozlosování kategorie tenisu 2015 - dospělí II. třída, oddělení D s osmi účastníky

V prvním kole hned derby Radošovice B – Radošovice C

Praha, Zruč nad Sázavou (20. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie dospělí – II. třída, skupina D. Tenisté začínají doma s TK Pacov, poté zajíždí do Čerčan. (jot)

mens

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Mužstva:

TK Pacov                 
TK Radošovice B
TJ Jiskra Zruč n. Sáz.                 
TK Benešov            
Sokol Říčany           
Sparta Kutná Hora             
TK Radošovice C               
Slavoj Čerčany

Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)

Sokol Říčany - Slavoj Čerčany      
Sparta Kutná Hora - TK Benešov 
TK Radošovice C - TK Radošovice B
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - 1. TK Pacov