Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Pranostika na akt. den

Když dubnový vítr do stodoly fučí, po žních díru nenajde.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Výhra v Třebenicích zakončila soutěž, účet Jiskry: jedno vítězství, šest porážek = sedmé místo

Pořadí: 1. Votice B, 2. Radošovice B, 3. Jílové

Třebenice (27. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Třebenic. Hosté vedli po šesti utkáních 4:2, ale zručské ženy svou čtyřhru prohrály. Jiskra tak vyhrávala již 4:3. Následné mužské debly nenechaly nic náhodě, získaly dva body a tak hosté zvítězili 6:3.

vcf

7. kolo: TK Třebenice - Jiskra Zruč nad Sázavou B   3:6, sady 6:12

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Záhlava Jan

1

Kadlec Martin

1

6:2

6:1

2

0

1

0

2.

Vojáček Petr

1

Moravec Jiří

1

1:6

3:6

0

2

0

1

3.

Horká Tereza

4

Tvrdíková Pavla

1

6:1

6:0

2

0

1

0

4.

Koutníková Kateřina

3

Svobodová Barbora

1

3:6

3:6

0

2

0

1

5.

Svatoš Ondřej

1

Kovařík Martin

1

0:6

0:6

0

2

0

1

6.

Šedivý Jan (H)

1

Dragoun Marek

1

2:6

1:6

0

2

0

1

7.

Horká Tereza
Koutníková Kateřina

4
3

Tvrdíková Pavla
Svobodová Barbora

1
1

6:1

6:1

2

0

1

0

8.

Svatoš Ondřej
Šedivý Petr

1
1

Kadlec Martin
Moravec Jiří

1
1

3:6

0:6

0

2

0

1

9.

Záhlava Jan
Šedivý Jan (H)

1
1

Kovařík Martin
Beznoska Jaroslav

1
1

2:6

2:6

0

2

0

1

 

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – TK Benešov B  4:5, sady 9:11

Body: Moravec 1, Kovařík 1, čtyřhra muži 2 (jot)

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

7

0

43:20

91:47

14

2.

TK Radošovice B

5

2

40:23

86:54

12

3.

TJ Sokol Jílové TK

5

2

38:25

80:58

12

4.

TK Benešov B

4

3

32:31

72:67

11

5.

TK Hrušov

3

4

25:38

57:80

10

6.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

2

5

32:31

68:71

9

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

6

25:38

58:82

8

8.

TK Třebenice

1

6

17:46

41:94

8

 

Béčko nedotáhlo dobře rozehraný zápas k zisku dvou bodů do tabulky a je stále bez vítězství

Béčko Jiskry hostí v sobotu družstvo Benešov B

Hrušov (16. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Hrušova. Hosté vedli již 3:0, po šesti utkáních byl stav ale nerozhodný 3:3. Zručské ženy poté zvítězily ve čtyřhře, Jiskra vyhrávala 4:3. Stačilo získat jeden mužský debl a vezly se do Zruče nad Sázavou dva body. Nakonec muži oba debly prohráli a domácí zvítězili tím nejtěsnějším poměrem 5:4.

fgrfgr

5. kolo: TK Hrušov - Jiskra Zruč nad Sázavou B   5:4, sady 11:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kotiš Petr

1

Kadlec Martin

1

3:6

3:6

 

0

2

0

1

2.

Hruška Karel

1

Moravec Jiří

1

5:7

3:6

 

0

2

0

1

3.

Sova Michal

1

Kovařík Martin

1

2:6

1:6

 

0

2

0

1

4.

Beneš Tomáš

1

Dragoun Marek

1

6:2

6:4

 

2

0

1

0

5.

Kudrnová Andrea

3

Tvrdíková Pavla

1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

6.

Mrkvičková Monika

3

Svobodová Barbora

1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

7.

Kudrnová Andrea
Mrkvičková Monika

3
3

Tvrdíková Pavla
Svobodová Barbora

1
1

4:6

6:3

0:1

1

2

0

1

8.

Hruška Karel
Beneš Tomáš

1
1

Kovařík Martin
Kadlec Martin

1
1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

9.

Sova Michal
Kotiš Petr

1
1

Dragoun Marek
Kadlec David

1
1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

 

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Tsport Votice B  3:6, sady 6:13

Body: Moravec 1, Kovařík 1, čtyřhra muži 1

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

5

0

30:15

64:33

10

2.

TJ Sokol Jílové TK

4

1

29:16

61:38

9

3.

TK Benešov B

3

2

23:22

52:47

8

4.

TK Hrušov

3

2

22:23

47:50

8

5.

TK Radošovice B

2

2

20:16

43:37

6

6.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

4

21:24

45:55

6

7.

TK Třebenice

1

3

11:25

27:51

5

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

5

15:30

37:65

5

 

Příští program: 6. kolo – 18. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – TK Benešov B (jot)

      

Béčko stále bez bodového zisku, v sobotu přivítá na antukových kurtech vedoucí celek soutěže

Béčko Jiskry hostí v sobotu družstvo Tsport Votice B

Jílové (24. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Jílového u Prahy. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Jílového, po dalších třech vítězných čtyřhrách vyhráli domácí 7:2.

nhg

3. kolo: Sokol Jílové TK - Jiskra Zruč nad Sázavou B   7:2, sady 15:7

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Škarvada Přemysl

1

Kadlec David

1

6:0

6:4

 

2

0

1

0

2.

Nevrly František

1

Kadlec Martin

1

6:2

2:6

4:6

1

2

0

1

3.

Fantová Kristýna (H)

1

Koubová Hana

3

6:0

6:0

 

2

0

1

0

4.

Koubová Kristýna (H)

1

Vlčková Olga

1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

5.

Sehnal Petr

1

Kovařík Martin

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

6.

Broz Josef

1

Kopecký Pavel

1

6:2

2:6

6:3

2

1

1

0

7.

Fantová Kristýna (H)
Rusová Eva

1
1

Koubová Hana
Vlčková Olga

3
1

6:2

6:2

 

2

0

1

0

8.

Škarvada Přemysl
Broz Josef

1
1

Kovařík Martin
Kopecký Pavel

1
1

6:0

3:6

1:0

2

1

1

0

9.

Nevrly František
Sehnal Petr

1
1

Kadlec David
Kadlec Martin

1
1

6:7

6:1

1:0

2

1

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

3

0

19:8

40:18

6

2.

TJ Sokol Jílové TK

3

0

18:9

38:22

6

3.

TK Benešov B

2

1

15:12

32:26

5

4.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

2

14:13

30:31

4

5.

TK Radošovice B

1

2

13:14

29:30

4

6.

TK Hrušov

1

2

12:15

25:34

4

7.

TK Třebenice

1

2

9:18

22:37

4

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

3

8:19

23:41

3

 

Příští program:4. kolo – 28. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – Tsport Votice B (jot)

    

Béčko Jiskry po dvou utkáních zatím bez vítězství, ve vedení dosud neporažené Votice B a Jílové

Béčko Jiskry zajíždí v sobotu do Jílového

Stříbrná Skalice (11. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Stříbrné Skalice. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Skalice, po dalších dvou vítězných a jedné prohrané čtyřhře vyhráli domácí 6:3.

ju

2. kolo: Stříbrná Skalice - Jiskra Zruč nad Sázavou B   6:3, sady 13:9

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Janata Miroslav

1

Kadlec Martin

1

2:6

6:1

7:5

2

1

1

0

2.

Chrastil Milan

1

Kovařík Martin

1

7:5

5:7

6:3

2

1

1

0

3.

Abrahám Pavel (H)

1

Kopecký Pavel

1

3:6

1:6

 

0

2

0

1

4.

Holub Michal

1

Dragoun Marek

1

7:5

6:0

 

2

0

1

0

5.

Chuchlová Nikola

3

Vlčková Olga

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

6.

Steinbachová Dana

1

Svobodová Barbora

1

0:6

3:6

 

0

2

0

1

7.

Janata Miroslav
Holub Michal

1
1

Kadlec Martin
Dragoun Marek

1
1

6:2

2:6

1:0

2

1

1

0

8.

Abrahám Pavel (H)
Havlík Lukáš

1
1

Kovařík Martin
Kopecký Pavel

1
1

0:6

7:6

0:1

1

2

0

1

9.

Chuchlová Nikola
Steinbachová Dana

3
1

Vlčková Olga
Svobodová Barbora

1
1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

 

Dohrávka 1. kola: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Radošovice B 3:6, sady 7:13

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

2

0

14:4

29:10

4

2.

TJ Sokol Jílové TK

2

0

11:7

23:15

4

3.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

1

10:8

22:20

3

4.

TK Benešov B

1

1

9:9

19:19

3

5.

TK Radošovice B

1

1

9:9

20:20

3

6.

TK Třebenice

1

1

6:12

15:24

3

7.

TK Hrušov

0

2

7:11

15:25

2

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

2

6:12

16:26

2

 

Příští program: 3. kolo – 21. května

Sokol Jílové TK - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)

         

Poslední zápas tenisového béčka skončil porážkou, výhry mužských čtyřher výsledek pouze zmírnily

Zručští tenisté zakončili pouť v KS 3 šestým místem

Zruč nad Sázavou (27. července) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stříbrné Skalice.

frajt

Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola nedařilo, po šesti odehraných utkáních prohrávali o dva - 2:4. Poté domácí ztratili i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 2:5. Výhry v mužských deblech výsledek utkání pouze upravily na jednobodovou porážku – 4:5.

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – Meteor Stříbrná Skalice  4:5, sady 8:10

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kopecký Pavel

1

Janata Miroslav

1

3:6

3:6

0

2

0

1

2.

Kovařík Martin

1

Chrastil Milan

1

6:4

7:5

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Chuchlová Nikola

1

3:6

3:6

0

2

0

1

4.

Tvrdíková Pavla

1

Boučková Dominika

1

4:6

2:6

0

2

0

1

5.

Dragoun Marek

1

Holub Michal

1

6:2

6:1

2

0

1

0

6.

Frajt Tomáš

1

Bubeník Jakub

1

3:6

6:7

0

2

0

1

7.

Krtilová Tereza
Tvrdíková Pavla

4
1

Chuchlová Nikola
Boučková Dominika

1
1

5:7

6:7

0

2

0

1

8.

Kovařík Martin
Dragoun Marek

1
1

Janata Miroslav
Holub Michal

1
1

6:2

7:5

2

0

1

0

9.

Kopecký Pavel
Frajt Tomáš

1
1

Chrastil Milan
Bubeník Jakub

1
1

6:4

7:5

2

0

1

0

 

Zápasy 7. kola:

TK Hrušov - TJ Kavalier Sázava  6:3
Tsport Votice B - TK Benešov B  5:4
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TJ Meteor Stříbrná Skalice  4:5
Slavoj Čerčany B - TK Týnec nad Sázavou  1:8 (jot)

martin

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Týnec nad Sázavou

6

1

40:23

87:54

13

2.

Tsport Votice B

5

2

42:21

91:51

12

3.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

5

2

32:31

70:69

12

4.

TK Hrušov

4

3

35:28

80:66

11

5.

TK Benešov B

4

3

33:30

68:66

11

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

3

4

30:33

67:69

10

7.

Slavoj Čerčany B

1

6

19:44

49:91

8

8.

TJ Kavalier Sázava

0

7

21:42

48:94

7

Velmi vyrovnaná tabulka soutěže, čtyři celky mají po sedmi bodech, pátá Jiskra o bod méně

B tým hostí v sobotu poslední TK Hrušov

Votice (6. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Votic. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Votic, po dalších třech vítězných čtyřhrách vyhráli domácí po zásluze 7:2.

kop

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

4. kolo: Tsport Votice B -  Jiskra Zruč nad Sázavou B   7:2, sady 14:5

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Turzik Jindřich (H)

3

Kadlec David

1

6:4

6:2

 

2

0

1

0

2.

Štamfr Miroslav

3

Kadlec Martin

1

6:2

7:5

 

2

0

1

0

3.

Stibůrková Lucie

1

Krtilová Tereza

4

4:6

3:6

 

0

2

0

1

4.

Havířová Michaela

1

Menšíková Petra

1

6:3

6:3

 

2

0

1

0

5.

Houška Alexandr

1

Kopecký Pavel

1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

6.

Halama Radek

1

Kovařík Martin

1

4:6

5:7

 

0

2

0

1

7.

Houška Alexandr
Turzik Jindřich (H)

1
3

Kadlec David
Frajt Tomáš

1
1

3:6

6:1

1:0

2

1

1

0

8.

Štamfr Miroslav
Frankl Jan

3
1

Kadlec Martin
Kovařík Martin

1
1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Havířová Michaela
Hesová Kristýna

1
1

Krtilová Tereza
Menšíková Petra

4
1

6:4

6:3

 

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

TJ Kavalier Sázava - TJ Meteor Stříbrná Skalice  3:6
TK Benešov B - TK Týnec nad Sázavou  6:3
TK Hrušov - Slavoj Čerčany B, nehlášeno      
Tsport Votice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B  7:2
 
dav
 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

3

1

26:10

53:28

7

2.

TK Benešov B

3

1

20:16

42:36

7

3.

TK Týnec nad Sázavou

3

1

18:18

41:38

7

4.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

3

1

18:18

41:40

7

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

2

2

18:18

40:38

6

6.

TJ Kavalier Sázava

0

4

14:22

30:49

4

7.

Slavoj Čerčany B

1

2

9:18

24:37

4

8.

TK Hrušov

0

3

12:15

28:33

3

 

Příští program: 5. kolo – 13. června

Tsport Votice B - TJ Kavalier Sázava     
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TK Hrušov 
Slavoj Čerčany B - TK Benešov B         
TK Týnec nad Sázavou - TJ Meteor Stříbrná Skalice (jot)

           

Zručské béčko porazilo nejtěsnějším rozdílem Sázavu a zůstalo na třetím místě tabulky

Ve čtvrtém kole zajíždí béčko Jiskry do Votic

Zruč nad Sázavou (27. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Kavalieru Sázava.

kov

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo střídavě, po šesti odehraných utkáních bylo utkání nerozhodné - 3:3. Poté domácí vyhráli ženskou čtyřhru, naopak se nedařilo Dragounovi s Frajtem - 4:4. O plném zisku bodů do tabulky rozhodl debl Kopecký/Kovařík – 5:4.

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Kavalier Sázava  5:4, sady  11:9

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kopecký Pavel

1

Kučera Petr

1

3:6

2:6

 

0

2

0

1

2.

Kovařík Martin

1

Lacina Vojtěch

1

6:4

3:6

7:6

2

1

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Dvořáková Irena

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

4.

Koubová Hana

1

Svobodová Eva

1

4:6

4:6

 

0

2

0

1

5.

Dragoun Marek

1

Dvořák Vladimír

1

4:6

6:2

3:6

1

2

0

1

6.

Beznoska Jaroslav

1

Pechník Vladimír

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

7.

Krtilová Tereza
Koubová Hana

4
1

Dvořáková Irena
Svobodová Eva

1
1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

8.

Dragoun Marek
Frajt Tomáš

1
1

Kučera Petr
Lacina Vojtěch

1
1

3:6

1:6

 

0

2

0

1

9.

Kopecký Pavel
Kovařík Martin

1
1

Dvořák Vladimír
Pechník Vladimír

1
1

6:4

6:3

 

2

0

1

0

 

Zápasy 3. kola:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TJ Kavalier Sázava  5:4
Slavoj Čerčany B - Tsport Votice B  1:8
TK Týnec nad Sázavou - TK Hrušov  5:4
Meteor Stříbrná Skalice - TK Benešov B  5:4

dan

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Týnec nad Sázavou

3

0

15:12

33:26

6

2.

Tsport Votice B

2

1

19:8

39:23

5

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

2

1

16:11

35:24

5

4.

TK Benešov B

2

1

14:13

30:28

5

5.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

2

1

12:15

28:33

5

6.

Slavoj Čerčany B

1

2

9:18

24:37

4

7.

TK Hrušov

0

3

12:15

28:33

3

8.

TJ Kavalier Sázava

0

3

11:16

23:36

3

 

Příští program: 4. kolo – 30. května

TJ Kavalier Sázava - TJ Meteor Stříbrná Skalice   
TK Benešov B - TK Týnec nad Sázavou 
TK Hrušov - Slavoj Čerčany B         
Tsport Votice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)

 

Béčko Jiskry porazilo doma rezervní celek Čerčan a vyhouplo se na třetí místo v tabulce

Ve třetím kole hostí béčko Jiskry družstvo Sázavy

Zruč nad Sázavou (15. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Čerčany B.

ter

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola dařilo, po šesti odehraných utkáních vedli 4:2. Poté vyhráli i obě mužské čtyřhry - 6:2, rovněž tak ženský debl – 7:2.

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Slavoj Čerčany B  7:2, sady  15:5

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kadlec David

1

Brynda Daniel

1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

2.

Kadlec Martin

1

Fedoročko Ondřej

1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Šmejkalová Iveta

4

3:6

6:2

6:7

1

2

0

1

4.

Koubová Hana

1

Češpivová Erika

3

1:6

3:6

 

0

2

0

1

5.

Kopecký Pavel

1

Suchý Pavel (H)

1

6:3

2:6

6:2

2

1

1

0

6.

Kovařík Martin

1

Vorálek Matěj

1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

7.

Kopecký Pavel
Kovařík Martin

1
1

Brynda Daniel
Fedoročko Ondřej

1
1

6:4

6:3

 

2

0

1

0

8.

Kadlec David
Dragoun Marek

1
1

Suchý Pavel (H)
Vorálek Matěj

1
1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Koubová Hana

4
1

Šmejkalová Iveta
Češpivová Erika

4
3

6:2

6:2

 

2

0

1

 

 

Zápasy 2. kola:

TJ Kavalier Sázava - TK Benešov B  4:5
TK Hrušov - TJ Meteor Stříbrná Skalice  4:5
Tsport Votice B - TK Týnec nad Sázavou  4:5
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - Slavoj Čerčany B  7:2

dav

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Týnec nad Sázavou

2

0

10:8

22:18

4

2.

TK Benešov B

2

0

10:8

21:18

4

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

1

11:7

24:15

3

4.

Tsport Votice B

1

1

11:7

23:18

3

5.

Slavoj Čerčany B

1

1

8:10

19:21

3

6.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

1

7:11

18:24

3

7.

TK Hrušov

0

2

8:10

20:22

2

8.

TJ Kavalier Sázava

0

2

7:11

14:25

2

 

Příští program: 3. kolo – 23. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TJ Kavalier Sázava   
Slavoj Čerčany B - Tsport Votice B 
TK Týnec nad Sázavou - TK Hrušov           
TJ Meteor Stříbrná Skalice - TK Benešov B (jot)

Béčko podlehlo v posázavském derby tenistům Týnce až v závěru utkání, před mužskými čtyřhrami ještě vedlo

B tým hostí v sobotu béčko Čerčan

Týnec nad Sázavou (7. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Týnce nad Sázavou.

ten

Po šesti utkáních byl stav nerozhodný 3:3, po ženské čtyřhře vedli hosté ze Zruče nad Sázavou 4:3. Po mužských deblech se však karta otočila a domácí zvítězili těsně 5:4.

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

1. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou B   5:4, sady 10:9

Zápasy:(pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Hruška Petr

3

Kadlec David

1

6:1

6:0

 

2

0

1

0

2.

Plachta Roman

3

Kadlec Martin

1

6:3

6:3

 

2

0

1

0

3.

Pešanová Valérie

3

Krtilová Tereza

4

0:6

0:6

 

0

2

0

1

4.

Karešová Pavlína

1

Tvrdíková Pavla

1

4:6

7:5

6:2

2

1

1

0

5.

Hruška Josef

1

Kopecký Pavel

1

1:6

1:6

 

0

2

0

1

6.

Novák Adam

1

Kovařík Martin

1

1:6

2:6

 

0

2

0

1

7.

Karešová Pavlína
Pešanová Valérie

1
3

Tvrdíková Pavla
Krtilová Tereza

1
4

4:6

4:6

 

0

2

0

1

8.

Plachta Roman
Hruška Josef

3
1

Chejlava Jan
Kadlec David

1
1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

9.

Hruška Petr
Pešan Bedřich

3
1

Kovařík Martin
Kopecký Pavel

1
1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava  6:3
TK Týnec nad Sázavou - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B  5:4
TJ Meteor Stříbrná Skalice - Tsport Votice B  2:7
TK Benešov B - TK Hrušov  5:4
 
tebb

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

1

0

7:2

14:6

2

2.

Slavoj Čerčany B

1

0

6:3

14:6

2

3.

TK Týnec nad Sázavou

1

0

5:4

10:9

2

4.

TK Benešov B

1

0

5:4

10:10

2

5.

TK Hrušov

0

1

4:5

10:10

1

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

1

4:5

9:10

1

7.

TJ Kavalier Sázava

0

1

3:6

6:14

1

8.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

0

1

2:7

6:14

1

 

Příští program: 2. kolo – 9. května

TJ Kavalier Sázava - TK Benešov B        
TK Hrušov - TJ Meteor Stříbrná Skalice  
Tsport Votice B - TK Týnec nad Sázavou
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - Slavoj Čerčany B (jot)

         

Rozlosování kategorie tenisu 2015 - dospělí III. třída, oddělení D s osmi účastníky

V prvním kole se uskuteční posázavské derby Týnec nad Sázavou – Zruč nad Sázavou

Praha, Zruč nad Sázavou (25. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie dospělí – III. třída, skupina D. Tenisté zajíždí v prvním kole do Týnce nad Sázavou, poté přivítají v domácím prostředí Slavoj Čerčany B. (jot)

palka

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Mužstva:

Slavoj Čerčany B
TJ Kavalier Sázava 
TK Týnec nad Sázavou
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B  
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tsport Votice B       
TK Benešov B
TK Hrušov

Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)

Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava   
TK Týnec nad Sázavou - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B 
TJ Meteor Stříbrná Skalice - Tsport Votice B     
TK Benešov B - TK Hrušov