Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jak Vavřinec zavaří, Bartoloměj zasmaží, tak se podzimek daří.

Pranostika na akt. den

Na svatého Samuele mlynář novou mouku mele.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

V turnaji Zruč Open 2017 zvítězil osmý nasazený Kubeš z TK Natali a pátá nasazená Holšánová z SK OAZY Praha

Ve čtyřhrách získali prvenství Jirovský (LTC Tábor 1093) s Menšíkem (Zruč nad Sázavou) a Bursová z Modřan s Kosejkovou (Český Brod), zručský M. Kovařík a Menšík ve čtvrtfinále jednotlivců

Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 15. – 17. července 2017 turnaj Zruč Open (C-350), který se odehrál na šesti antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno jedenadvacet, žen devět.

fgh

Hlavní soutěž mužů: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)

 

1.

Jirovský Jakub

LTC Tábor 1903

179

12

 

2.

Šrom Marek

Tatran Starý Lískovec

341

6

 

3.

Podoba Jan

LTC Humpolec

542

4

 

4.

Kučera Petr

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

716

3

 

5.

Kellner Jan

LTC Tábor 1903

782

3

 

6.

Kovařík Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

782

3

 

7.

Kokeš Daniel

TK Chomutov

782

3

188

8.

Turzik Jindřich

SK OAZA Praha

915

3

277

9.

Šrámek Filip

TK Oáza Říčany

956

3

 

10.

Ptáček Vít

TK Oáza Říčany

1000

3

 

11.

Moravec Jiří

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

12.

Menšík Vladimír

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

13.

Kadlec Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

14.

Kadlec David

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

15.

Pajer Martin

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

16.

Machovec Petr

TK Oáza Říčany

1030

1

 

17.

Kopecký Filip

TK Oáza Říčany

1030

1

275

18.

Vilímek Lubomír

TC Přelouč

1030

1

 

19.

Lhota Petr

TC Přelouč

1030

1

 

20.

Outulný Karel

HTK Třebíč

1030

1

 

21.

Odvárka Adam

TJ Žďár nad Sázavou

1030

1

412

22.

Hrudka Jakub

TJ Spoje Praha

1030

1

 

23.

Kovařík Tomáš

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

738

24.

Kovář Aleš

Mosilana Brno

1030

1

 

25.

Dragoun Marek

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1030

1

 

26.

Kubeš Milan

TK Natali

1030

1

 

 

Dvouhra mužů: 21 účastníků

Přihlášení, ale nedostavili se: Kadlec David - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Kučera Petr - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Pajer Martin - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Šrom Marek - Tatran Starý Lískovec, Kellner Jan - LTC Tábor 1903, Ptáček Vít -TK Oáza Říčany, Machovec Petr - TK Oáza Říčany, Šrámek Filip - TK Oáza Říčany, Kopecký Filip - TK Oáza Říčany, Kovář Aleš - Mosilana Brno.

Nepřihlášení, zúčastnili se: Penc Lukáš - SK Aritma Praha, Jašek Josef - TJ Spoje Praha, Jareš Tomáš - Tsport Votice o. s., Jareš Václav - Tsport Votice o. s., Průša Kamil - Lob S. A. Bohnice, Hůda Radim - TK Spartak Jihlava.

Osmifinále (16): Jirovský (1) – Průša 6:2 6:1, T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – Turzík (7) 2:6 1:6, Podoba (3) – Lhota 3:6 1:6, Vilímek – Dragoun (Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, T. Jareš (6) – Jašek 2:6 2:6, M. Kadlec (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:7 3:6, Kokeš (5) – Kubeš (8) 2:6 2:6, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Penc (2) 6:2 6:3.

Čtvrtfinále (8): Jirovský (1) – Turzík (7) 6:4 6:2, Lhota - Vilímek (scr. Lhota), Jašek – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:4 6:1, Kubeš (8) - Menšík (Zruč nad Sázavou)  6:4 6:0.

Semifinále (4): Jirovský (1) - Vilímek 6:2 6:1, Jašek – Kubeš (8) scr. Jašek.

Finále:Jirovský (1) – Kubeš (8) 6:7 6:1 3:6

Čtyřhra mužů: 10 dvojic

Čtvrtfinále (8): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Lhota, Vilímek 3:6 6:3 1:0, T. Jareš, V. Jareš – Odvárka, Hůda 2:6 1:6, Dragoun (Zruč nad Sázavou), T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba 3:6 2:6, Jašek, Průša – Kokeš, Penc 6:4 6:4.

Semifinále (4): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Odvárka, Hůda 6:4 6:3, M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba – Jašek, Průša 4:6 0:6.

Finále: Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Jašek, Průša 2:6 6:4 1:0.

vbg

Hlavní soutěž žen: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)

 

1.

Brožová Simona

LTC Humpolec

139

12

 

2.

Bursová Sára

LTC Modřany 2005

154

12

 

3.

Kosejková Barbora

Slavoj Český Brod

163

12

 

4.

Kulhánková Aneta

ŽLTC Brno

184

12

456

5.

Krtilová Tereza

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

322

6

343

6.

Bulantová Adéla

HTK Třebíč

397

6

387

7.

Mgr. Nevolová Kateřina

TO Bohemians Praha

657

4

 

8.

Koubová Hana

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

694

3

 

9.

Menšíková Šárka

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

868

3

462

10.

Jaszová Natálie

Tsport Votice o.s.

868

3

350

11.

Svobodová Barbora

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

999

1

 

12.

Klapková Iva

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

999

1

 

13.

Menšíková Miroslava

TK DEZA Valašské Meziříčí

999

1

 

 

fgb

Dvouhra žen: 9 účastnic

Přihlášené, ale nedostavily se: Klapková Iva - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Nevolová Kateřina Mgr. - TO Bohemians Praha, Jaszová Natálie - Tsport Votice o. s., Menšíková Miroslava - TK DEZA Valašské Meziříčí.

Nepřihlášené, zúčastnily se: Holšánová Tereza - SK OAZA Praha.

Čtvrtfinále (8): Brožová (1) – Bulantová (7) 0:6 3:6, Kosejková (3) – Krtilová (Zruč nad Sázavou - 6) 6:0 6:1, Holšánová (5) – Kulhánková (4) 6:0 6:1, Menšíková (Zruč nad Sázavou) – Bursová (2) 2:6 2:6.

Semifinále (4): Bulantová (7) – Kosejková (3) 3:6 3:6, Holšánová (5) – Bursová (2)  6:3 6:1.

Finále: Kosejková (3) – Holšánová (5) 6:2 4:6 2:6

Čtyřhra žen: 4 dvojice

Semifinále (4): Bursová, Kosejková – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, Koubová, Svobodová (obě Zruč nad Sázavou) – Bulantová, Brožová 2:6 1:6.

Finále: Bursová, Kosejková – Bulantová, Brožová - skr. B + B. (jot)

 

Prohra na kurtech druhého celku soutěže, jasná výhra se Stříbrnou Skalicí, tři devítibodové celky

Zručští tenisté skončili na sedmém místě

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stříbrné Skalice. Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola dařilo, po třech odehraných utkáních vedli - 3:0, po šesti  – 6:0. Poté domácí vyhráli všechny čtyřhry, dvě mužské i ženskou a stanovili tak konečný výsledek na 9:0.  

bhk

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – Stříbrná Skalice  9:0, sady 18:4

Sestava a body: M. Kadlec 1, Koubová 1, Tvrdíková 1, D. Kadlec 1, čtyřhra M. Kadlec – D. Kadlec 1, čtyřhra Dragoun – Frajt 1, čtyřhra Tvrdíková – Koubová 1.  

Frajt 1, Dragoun 1.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Slavoj Čerčany B

6

1

40:21

85:52

13

2.

TK Benešov B

5

2

36:25

80:53

12

3.

1.TK Pacov B

4

3

39:24

86:55

11

4.

TK Hrušov

4

3

26:37

59:80

11

5.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

3

4

31:32

71:73

10

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

2

5

27:36

58:85

9

7.

SPORTTENIS Poříčí

2

5

26:37

59:76

9

8.

LTC Kolín D

2

5

25:38

56:80

9

 

6. kolo: TK Benešov B - Jiskra Zruč nad Sáz. B 8:1, sady 17:3

Sestava a body: čtyřhra Dragoun – Frajt 1, Frajt, Beznoska, T. Kovařík, Koubová, Klapková, Dragoun, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík, čtyřhra Klapková – Koubová. 

 

První vítězství v soutěži, v tabulce se nachází béčko na osmé příčce, mezi třetím a osmým rozdíl dvou bodů

Zručští tenisté zajíždí v dalším kole do Benešova

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo 1. TK Pacov B. Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo, po třech odehraných utkáních vedli - 2:1, po šesti  – 4:2. Poté domácí vyhráli všechny čtyřhry, dvě mužské i ženskou a stanovili tak konečný výsledek na 7:2.  

nmjcvfvcf

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – 1. TK Pacov B  7:2, sady 16:8

Sestava a body: M. Kadlec 1, Svobodová 1, Tvrdíková 1, D. Kadlec 1, čtyřhra M. Kadlec - Moravec 1, čtyřhra Dragoun – D. Kadlec 1, čtyřhra Svobodová – Koubová 1, Moravec, Dragoun.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Slavoj Čerčany B

5

0

33:12

68:31

10

2.

TK Benešov B

4

1

26:19

56:39

9

3.

1. TK Pacov B

3

2

28:17

62:39

8

4.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

2

3

25:20

54:46

7

5.

LTC Kolín D

2

3

18:27

39:56

7

6.

TK Hrušov

2

3

16:29

38:62

7

7.

SPORTTENIS Poříčí

1

4

17:28

40:57

6

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

4

17:28

37:64

6

 

4. kolo: Slavoj Čerčany B - Jiskra Zruč nad Sáz. B 7:2, sady 15:4

Sestava a body: T. Kovařík 1, čtyřhra Dragoun – Moravec 1, M. Kadlec, Moravec, Koubová, Štiková, Dragoun, čtyřhra M. Kadlec – T. Kovařík, čtyřhra Štiková – Koubová.

Příští program: 6. kolo – 17. června

TK Benešov B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)

 

Béčko Jiskry potřetí za sebou prohrálo, v tabulce je na sedmé příčce, v sobotu na kurty lídra soutěže

Zručští tenisté zajíždí v dalším kole do Čerčan

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Hrušov. Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo, po třech odehraných utkáních vedli - 3:0, po šesti však bylo srovnáno – 3:3. Poté domácí vyhráli jednu mužskou čtyřhru – 4:3, druhou následně ztratili – 4:4. V posledním střetnutí zápasu prohráli i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 4:5.  

fgfthg

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – TK Hrušov  4:5, sady 8:11

Sestava a body: Menšík 1, M. Kadlec 1, Svobodová 1, čtyřhra M. Kadlec - Menšík 1, Dragoun, Horáčková, Frajt, čtyřhra Dragoun – Frajt, čtyřhra Svobodová – Horáčková.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Slavoj Čerčany B

3

0

18:9

37:22

6

2.

TK Benešov B

3

0

16:11

35:23

6

3.

TK Hrušov

2

1

13:14

28:31

5

4.

LTC Kolín D

1

2

13:14

29:29

4

5.

SPORTTENIS Poříčí

1

2

12:15

28:31

4

6.

1. TK Pacov B

1

1

11:7

22:16

3

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

3

8:19

17:41

3

8.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

0

2

8:10

18:21

2

 

Příští program: 4. kolo – 27. května

Slavoj Čerčany B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)

 

Dvě prohry béčka Jiskry se shodným výsledkem, ve třetím kole opět v domácím prostředí

Zručští tenisté přivítají TK Hrušov

Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Kolína. Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola nedařilo, po šesti odehraných utkáních prohrávali o čtyři - 1:5. Poté domácí ztratili i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 1:6. Výhra a prohra v mužských deblech výsledek utkání pouze upravila na pětibodovou porážku – 2:7.

bffjzu

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – LTC Kolín D  2:7, sady 5:14

Sestava a body: Svobodová 1, čtyřhra D. Kadlec - Frajt 1, Dragoun, Horáčková, T. Kovařík, čtyřhra Dragoun – T. Kovařík, čtyřhra Svobodová - Koubová

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Kolín D

1

1

11:7

24:15

3

2.

SPORTTENIS Poříčí

1

1

10:8

23:17

3

3.

Slavoj Čerčany B

1

0

6:3

13:7

2

4.

TK Benešov B

1

0

5:4

11:8

2

5.

TK Hrušov

1

0

5:4

10:10

2

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

2

4:14

9:30

2

7.

1. TK Pacov B

0

1

4:5

8:11

1

8.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

0

0

0:0

0:0

0

 

1. kolo: SPORTTENIS Poříčí - Jiskra Zruč nad Sáz. B 7:2, sady 16:4

Sestava a body: M. Kadlec 1, Dragoun 1, Svobodová, Horáčková, Beznoska, T. Kovařík, čtyřhra M. Kadlec - Dragoun, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík, čtyřhra Svobodová - Horáčková

Příští program: 3. kolo – 20. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. BTK Hrušov (jot)

2017

Výhra v Třebenicích zakončila soutěž, účet Jiskry: jedno vítězství, šest porážek = sedmé místo

Pořadí: 1. Votice B, 2. Radošovice B, 3. Jílové

Třebenice (27. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Třebenic. Hosté vedli po šesti utkáních 4:2, ale zručské ženy svou čtyřhru prohrály. Jiskra tak vyhrávala již 4:3. Následné mužské debly nenechaly nic náhodě, získaly dva body a tak hosté zvítězili 6:3.

vcf

7. kolo: TK Třebenice - Jiskra Zruč nad Sázavou B   3:6, sady 6:12

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Záhlava Jan

1

Kadlec Martin

1

6:2

6:1

2

0

1

0

2.

Vojáček Petr

1

Moravec Jiří

1

1:6

3:6

0

2

0

1

3.

Horká Tereza

4

Tvrdíková Pavla

1

6:1

6:0

2

0

1

0

4.

Koutníková Kateřina

3

Svobodová Barbora

1

3:6

3:6

0

2

0

1

5.

Svatoš Ondřej

1

Kovařík Martin

1

0:6

0:6

0

2

0

1

6.

Šedivý Jan (H)

1

Dragoun Marek

1

2:6

1:6

0

2

0

1

7.

Horká Tereza
Koutníková Kateřina

4
3

Tvrdíková Pavla
Svobodová Barbora

1
1

6:1

6:1

2

0

1

0

8.

Svatoš Ondřej
Šedivý Petr

1
1

Kadlec Martin
Moravec Jiří

1
1

3:6

0:6

0

2

0

1

9.

Záhlava Jan
Šedivý Jan (H)

1
1

Kovařík Martin
Beznoska Jaroslav

1
1

2:6

2:6

0

2

0

1

 

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – TK Benešov B  4:5, sady 9:11

Body: Moravec 1, Kovařík 1, čtyřhra muži 2 (jot)

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

7

0

43:20

91:47

14

2.

TK Radošovice B

5

2

40:23

86:54

12

3.

TJ Sokol Jílové TK

5

2

38:25

80:58

12

4.

TK Benešov B

4

3

32:31

72:67

11

5.

TK Hrušov

3

4

25:38

57:80

10

6.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

2

5

32:31

68:71

9

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

6

25:38

58:82

8

8.

TK Třebenice

1

6

17:46

41:94

8

 

Béčko nedotáhlo dobře rozehraný zápas k zisku dvou bodů do tabulky a je stále bez vítězství

Béčko Jiskry hostí v sobotu družstvo Benešov B

Hrušov (16. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Hrušova. Hosté vedli již 3:0, po šesti utkáních byl stav ale nerozhodný 3:3. Zručské ženy poté zvítězily ve čtyřhře, Jiskra vyhrávala 4:3. Stačilo získat jeden mužský debl a vezly se do Zruče nad Sázavou dva body. Nakonec muži oba debly prohráli a domácí zvítězili tím nejtěsnějším poměrem 5:4.

fgrfgr

5. kolo: TK Hrušov - Jiskra Zruč nad Sázavou B   5:4, sady 11:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kotiš Petr

1

Kadlec Martin

1

3:6

3:6

 

0

2

0

1

2.

Hruška Karel

1

Moravec Jiří

1

5:7

3:6

 

0

2

0

1

3.

Sova Michal

1

Kovařík Martin

1

2:6

1:6

 

0

2

0

1

4.

Beneš Tomáš

1

Dragoun Marek

1

6:2

6:4

 

2

0

1

0

5.

Kudrnová Andrea

3

Tvrdíková Pavla

1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

6.

Mrkvičková Monika

3

Svobodová Barbora

1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

7.

Kudrnová Andrea
Mrkvičková Monika

3
3

Tvrdíková Pavla
Svobodová Barbora

1
1

4:6

6:3

0:1

1

2

0

1

8.

Hruška Karel
Beneš Tomáš

1
1

Kovařík Martin
Kadlec Martin

1
1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

9.

Sova Michal
Kotiš Petr

1
1

Dragoun Marek
Kadlec David

1
1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

 

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Tsport Votice B  3:6, sady 6:13

Body: Moravec 1, Kovařík 1, čtyřhra muži 1

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

5

0

30:15

64:33

10

2.

TJ Sokol Jílové TK

4

1

29:16

61:38

9

3.

TK Benešov B

3

2

23:22

52:47

8

4.

TK Hrušov

3

2

22:23

47:50

8

5.

TK Radošovice B

2

2

20:16

43:37

6

6.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

4

21:24

45:55

6

7.

TK Třebenice

1

3

11:25

27:51

5

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

5

15:30

37:65

5

 

Příští program: 6. kolo – 18. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – TK Benešov B (jot)

      

Béčko stále bez bodového zisku, v sobotu přivítá na antukových kurtech vedoucí celek soutěže

Béčko Jiskry hostí v sobotu družstvo Tsport Votice B

Jílové (24. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Jílového u Prahy. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Jílového, po dalších třech vítězných čtyřhrách vyhráli domácí 7:2.

nhg

3. kolo: Sokol Jílové TK - Jiskra Zruč nad Sázavou B   7:2, sady 15:7

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Škarvada Přemysl

1

Kadlec David

1

6:0

6:4

 

2

0

1

0

2.

Nevrly František

1

Kadlec Martin

1

6:2

2:6

4:6

1

2

0

1

3.

Fantová Kristýna (H)

1

Koubová Hana

3

6:0

6:0

 

2

0

1

0

4.

Koubová Kristýna (H)

1

Vlčková Olga

1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

5.

Sehnal Petr

1

Kovařík Martin

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

6.

Broz Josef

1

Kopecký Pavel

1

6:2

2:6

6:3

2

1

1

0

7.

Fantová Kristýna (H)
Rusová Eva

1
1

Koubová Hana
Vlčková Olga

3
1

6:2

6:2

 

2

0

1

0

8.

Škarvada Přemysl
Broz Josef

1
1

Kovařík Martin
Kopecký Pavel

1
1

6:0

3:6

1:0

2

1

1

0

9.

Nevrly František
Sehnal Petr

1
1

Kadlec David
Kadlec Martin

1
1

6:7

6:1

1:0

2

1

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

3

0

19:8

40:18

6

2.

TJ Sokol Jílové TK

3

0

18:9

38:22

6

3.

TK Benešov B

2

1

15:12

32:26

5

4.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

2

14:13

30:31

4

5.

TK Radošovice B

1

2

13:14

29:30

4

6.

TK Hrušov

1

2

12:15

25:34

4

7.

TK Třebenice

1

2

9:18

22:37

4

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

3

8:19

23:41

3

 

Příští program:4. kolo – 28. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – Tsport Votice B (jot)

    

Béčko Jiskry po dvou utkáních zatím bez vítězství, ve vedení dosud neporažené Votice B a Jílové

Béčko Jiskry zajíždí v sobotu do Jílového

Stříbrná Skalice (11. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Stříbrné Skalice. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Skalice, po dalších dvou vítězných a jedné prohrané čtyřhře vyhráli domácí 6:3.

ju

2. kolo: Stříbrná Skalice - Jiskra Zruč nad Sázavou B   6:3, sady 13:9

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Janata Miroslav

1

Kadlec Martin

1

2:6

6:1

7:5

2

1

1

0

2.

Chrastil Milan

1

Kovařík Martin

1

7:5

5:7

6:3

2

1

1

0

3.

Abrahám Pavel (H)

1

Kopecký Pavel

1

3:6

1:6

 

0

2

0

1

4.

Holub Michal

1

Dragoun Marek

1

7:5

6:0

 

2

0

1

0

5.

Chuchlová Nikola

3

Vlčková Olga

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

6.

Steinbachová Dana

1

Svobodová Barbora

1

0:6

3:6

 

0

2

0

1

7.

Janata Miroslav
Holub Michal

1
1

Kadlec Martin
Dragoun Marek

1
1

6:2

2:6

1:0

2

1

1

0

8.

Abrahám Pavel (H)
Havlík Lukáš

1
1

Kovařík Martin
Kopecký Pavel

1
1

0:6

7:6

0:1

1

2

0

1

9.

Chuchlová Nikola
Steinbachová Dana

3
1

Vlčková Olga
Svobodová Barbora

1
1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

 

Dohrávka 1. kola: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Radošovice B 3:6, sady 7:13

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

2

0

14:4

29:10

4

2.

TJ Sokol Jílové TK

2

0

11:7

23:15

4

3.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

1

10:8

22:20

3

4.

TK Benešov B

1

1

9:9

19:19

3

5.

TK Radošovice B

1

1

9:9

20:20

3

6.

TK Třebenice

1

1

6:12

15:24

3

7.

TK Hrušov

0

2

7:11

15:25

2

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

2

6:12

16:26

2

 

Příští program: 3. kolo – 21. května

Sokol Jílové TK - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)

         

Poslední zápas tenisového béčka skončil porážkou, výhry mužských čtyřher výsledek pouze zmírnily

Zručští tenisté zakončili pouť v KS 3 šestým místem

Zruč nad Sázavou (27. července) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stříbrné Skalice.

frajt

Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola nedařilo, po šesti odehraných utkáních prohrávali o dva - 2:4. Poté domácí ztratili i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 2:5. Výhry v mužských deblech výsledek utkání pouze upravily na jednobodovou porážku – 4:5.

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – Meteor Stříbrná Skalice  4:5, sady 8:10

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kopecký Pavel

1

Janata Miroslav

1

3:6

3:6

0

2

0

1

2.

Kovařík Martin

1

Chrastil Milan

1

6:4

7:5

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Chuchlová Nikola

1

3:6

3:6

0

2

0

1

4.

Tvrdíková Pavla

1

Boučková Dominika

1

4:6

2:6

0

2

0

1

5.

Dragoun Marek

1

Holub Michal

1

6:2

6:1

2

0

1

0

6.

Frajt Tomáš

1

Bubeník Jakub

1

3:6

6:7

0

2

0

1

7.

Krtilová Tereza
Tvrdíková Pavla

4
1

Chuchlová Nikola
Boučková Dominika

1
1

5:7

6:7

0

2

0

1

8.

Kovařík Martin
Dragoun Marek

1
1

Janata Miroslav
Holub Michal

1
1

6:2

7:5

2

0

1

0

9.

Kopecký Pavel
Frajt Tomáš

1
1

Chrastil Milan
Bubeník Jakub

1
1

6:4

7:5

2

0

1

0

 

Zápasy 7. kola:

TK Hrušov - TJ Kavalier Sázava  6:3
Tsport Votice B - TK Benešov B  5:4
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TJ Meteor Stříbrná Skalice  4:5
Slavoj Čerčany B - TK Týnec nad Sázavou  1:8 (jot)

martin

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Týnec nad Sázavou

6

1

40:23

87:54

13

2.

Tsport Votice B

5

2

42:21

91:51

12

3.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

5

2

32:31

70:69

12

4.

TK Hrušov

4

3

35:28

80:66

11

5.

TK Benešov B

4

3

33:30

68:66

11

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

3

4

30:33

67:69

10

7.

Slavoj Čerčany B

1

6

19:44

49:91

8

8.

TJ Kavalier Sázava

0

7

21:42

48:94

7

Velmi vyrovnaná tabulka soutěže, čtyři celky mají po sedmi bodech, pátá Jiskra o bod méně

B tým hostí v sobotu poslední TK Hrušov

Votice (6. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Votic. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Votic, po dalších třech vítězných čtyřhrách vyhráli domácí po zásluze 7:2.

kop

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

4. kolo: Tsport Votice B -  Jiskra Zruč nad Sázavou B   7:2, sady 14:5

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Turzik Jindřich (H)

3

Kadlec David

1

6:4

6:2

 

2

0

1

0

2.

Štamfr Miroslav

3

Kadlec Martin

1

6:2

7:5

 

2

0

1

0

3.

Stibůrková Lucie

1

Krtilová Tereza

4

4:6

3:6

 

0

2

0

1

4.

Havířová Michaela

1

Menšíková Petra

1

6:3

6:3

 

2

0

1

0

5.

Houška Alexandr

1

Kopecký Pavel

1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

6.

Halama Radek

1

Kovařík Martin

1

4:6

5:7

 

0

2

0

1

7.

Houška Alexandr
Turzik Jindřich (H)

1
3

Kadlec David
Frajt Tomáš

1
1

3:6

6:1

1:0

2

1

1

0

8.

Štamfr Miroslav
Frankl Jan

3
1

Kadlec Martin
Kovařík Martin

1
1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Havířová Michaela
Hesová Kristýna

1
1

Krtilová Tereza
Menšíková Petra

4
1

6:4

6:3

 

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

TJ Kavalier Sázava - TJ Meteor Stříbrná Skalice  3:6
TK Benešov B - TK Týnec nad Sázavou  6:3
TK Hrušov - Slavoj Čerčany B, nehlášeno      
Tsport Votice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B  7:2
 
dav
 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

3

1

26:10

53:28

7

2.

TK Benešov B

3

1

20:16

42:36

7

3.

TK Týnec nad Sázavou

3

1

18:18

41:38

7

4.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

3

1

18:18

41:40

7

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

2

2

18:18

40:38

6

6.

TJ Kavalier Sázava

0

4

14:22

30:49

4

7.

Slavoj Čerčany B

1

2

9:18

24:37

4

8.

TK Hrušov

0

3

12:15

28:33

3

 

Příští program: 5. kolo – 13. června

Tsport Votice B - TJ Kavalier Sázava     
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TK Hrušov 
Slavoj Čerčany B - TK Benešov B         
TK Týnec nad Sázavou - TJ Meteor Stříbrná Skalice (jot)

           

Zručské béčko porazilo nejtěsnějším rozdílem Sázavu a zůstalo na třetím místě tabulky

Ve čtvrtém kole zajíždí béčko Jiskry do Votic

Zruč nad Sázavou (27. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Kavalieru Sázava.

kov

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo střídavě, po šesti odehraných utkáních bylo utkání nerozhodné - 3:3. Poté domácí vyhráli ženskou čtyřhru, naopak se nedařilo Dragounovi s Frajtem - 4:4. O plném zisku bodů do tabulky rozhodl debl Kopecký/Kovařík – 5:4.

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Kavalier Sázava  5:4, sady  11:9

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kopecký Pavel

1

Kučera Petr

1

3:6

2:6

 

0

2

0

1

2.

Kovařík Martin

1

Lacina Vojtěch

1

6:4

3:6

7:6

2

1

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Dvořáková Irena

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

4.

Koubová Hana

1

Svobodová Eva

1

4:6

4:6

 

0

2

0

1

5.

Dragoun Marek

1

Dvořák Vladimír

1

4:6

6:2

3:6

1

2

0

1

6.

Beznoska Jaroslav

1

Pechník Vladimír

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

7.

Krtilová Tereza
Koubová Hana

4
1

Dvořáková Irena
Svobodová Eva

1
1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

8.

Dragoun Marek
Frajt Tomáš

1
1

Kučera Petr
Lacina Vojtěch

1
1

3:6

1:6

 

0

2

0

1

9.

Kopecký Pavel
Kovařík Martin

1
1

Dvořák Vladimír
Pechník Vladimír

1
1

6:4

6:3

 

2

0

1

0

 

Zápasy 3. kola:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TJ Kavalier Sázava  5:4
Slavoj Čerčany B - Tsport Votice B  1:8
TK Týnec nad Sázavou - TK Hrušov  5:4
Meteor Stříbrná Skalice - TK Benešov B  5:4

dan

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Týnec nad Sázavou

3

0

15:12

33:26

6

2.

Tsport Votice B

2

1

19:8

39:23

5

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

2

1

16:11

35:24

5

4.

TK Benešov B

2

1

14:13

30:28

5

5.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

2

1

12:15

28:33

5

6.

Slavoj Čerčany B

1

2

9:18

24:37

4

7.

TK Hrušov

0

3

12:15

28:33

3

8.

TJ Kavalier Sázava

0

3

11:16

23:36

3

 

Příští program: 4. kolo – 30. května

TJ Kavalier Sázava - TJ Meteor Stříbrná Skalice   
TK Benešov B - TK Týnec nad Sázavou 
TK Hrušov - Slavoj Čerčany B         
Tsport Votice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)

 

Béčko Jiskry porazilo doma rezervní celek Čerčan a vyhouplo se na třetí místo v tabulce

Ve třetím kole hostí béčko Jiskry družstvo Sázavy

Zruč nad Sázavou (15. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Čerčany B.

ter

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola dařilo, po šesti odehraných utkáních vedli 4:2. Poté vyhráli i obě mužské čtyřhry - 6:2, rovněž tak ženský debl – 7:2.

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Slavoj Čerčany B  7:2, sady  15:5

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kadlec David

1

Brynda Daniel

1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

2.

Kadlec Martin

1

Fedoročko Ondřej

1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

4

Šmejkalová Iveta

4

3:6

6:2

6:7

1

2

0

1

4.

Koubová Hana

1

Češpivová Erika

3

1:6

3:6

 

0

2

0

1

5.

Kopecký Pavel

1

Suchý Pavel (H)

1

6:3

2:6

6:2

2

1

1

0

6.

Kovařík Martin

1

Vorálek Matěj

1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

7.

Kopecký Pavel
Kovařík Martin

1
1

Brynda Daniel
Fedoročko Ondřej

1
1

6:4

6:3

 

2

0

1

0

8.

Kadlec David
Dragoun Marek

1
1

Suchý Pavel (H)
Vorálek Matěj

1
1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Koubová Hana

4
1

Šmejkalová Iveta
Češpivová Erika

4
3

6:2

6:2

 

2

0

1

 

 

Zápasy 2. kola:

TJ Kavalier Sázava - TK Benešov B  4:5
TK Hrušov - TJ Meteor Stříbrná Skalice  4:5
Tsport Votice B - TK Týnec nad Sázavou  4:5
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - Slavoj Čerčany B  7:2

dav

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Týnec nad Sázavou

2

0

10:8

22:18

4

2.

TK Benešov B

2

0

10:8

21:18

4

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

1

11:7

24:15

3

4.

Tsport Votice B

1

1

11:7

23:18

3

5.

Slavoj Čerčany B

1

1

8:10

19:21

3

6.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

1

1

7:11

18:24

3

7.

TK Hrušov

0

2

8:10

20:22

2

8.

TJ Kavalier Sázava

0

2

7:11

14:25

2

 

Příští program: 3. kolo – 23. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - TJ Kavalier Sázava   
Slavoj Čerčany B - Tsport Votice B 
TK Týnec nad Sázavou - TK Hrušov           
TJ Meteor Stříbrná Skalice - TK Benešov B (jot)

Béčko podlehlo v posázavském derby tenistům Týnce až v závěru utkání, před mužskými čtyřhrami ještě vedlo

B tým hostí v sobotu béčko Čerčan

Týnec nad Sázavou (7. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Týnce nad Sázavou.

ten

Po šesti utkáních byl stav nerozhodný 3:3, po ženské čtyřhře vedli hosté ze Zruče nad Sázavou 4:3. Po mužských deblech se však karta otočila a domácí zvítězili těsně 5:4.

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

1. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou B   5:4, sady 10:9

Zápasy:(pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Hruška Petr

3

Kadlec David

1

6:1

6:0

 

2

0

1

0

2.

Plachta Roman

3

Kadlec Martin

1

6:3

6:3

 

2

0

1

0

3.

Pešanová Valérie

3

Krtilová Tereza

4

0:6

0:6

 

0

2

0

1

4.

Karešová Pavlína

1

Tvrdíková Pavla

1

4:6

7:5

6:2

2

1

1

0

5.

Hruška Josef

1

Kopecký Pavel

1

1:6

1:6

 

0

2

0

1

6.

Novák Adam

1

Kovařík Martin

1

1:6

2:6

 

0

2

0

1

7.

Karešová Pavlína
Pešanová Valérie

1
3

Tvrdíková Pavla
Krtilová Tereza

1
4

4:6

4:6

 

0

2

0

1

8.

Plachta Roman
Hruška Josef

3
1

Chejlava Jan
Kadlec David

1
1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

9.

Hruška Petr
Pešan Bedřich

3
1

Kovařík Martin
Kopecký Pavel

1
1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava  6:3
TK Týnec nad Sázavou - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B  5:4
TJ Meteor Stříbrná Skalice - Tsport Votice B  2:7
TK Benešov B - TK Hrušov  5:4
 
tebb

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tsport Votice B

1

0

7:2

14:6

2

2.

Slavoj Čerčany B

1

0

6:3

14:6

2

3.

TK Týnec nad Sázavou

1

0

5:4

10:9

2

4.

TK Benešov B

1

0

5:4

10:10

2

5.

TK Hrušov

0

1

4:5

10:10

1

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

1

4:5

9:10

1

7.

TJ Kavalier Sázava

0

1

3:6

6:14

1

8.

TJ Meteor Stříbrná Skalice

0

1

2:7

6:14

1

 

Příští program: 2. kolo – 9. května

TJ Kavalier Sázava - TK Benešov B        
TK Hrušov - TJ Meteor Stříbrná Skalice  
Tsport Votice B - TK Týnec nad Sázavou
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B - Slavoj Čerčany B (jot)

         

Rozlosování kategorie tenisu 2015 - dospělí III. třída, oddělení D s osmi účastníky

V prvním kole se uskuteční posázavské derby Týnec nad Sázavou – Zruč nad Sázavou

Praha, Zruč nad Sázavou (25. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie dospělí – III. třída, skupina D. Tenisté zajíždí v prvním kole do Týnce nad Sázavou, poté přivítají v domácím prostředí Slavoj Čerčany B. (jot)

palka

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Mužstva:

Slavoj Čerčany B
TJ Kavalier Sázava 
TK Týnec nad Sázavou
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B  
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tsport Votice B       
TK Benešov B
TK Hrušov

Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)

Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava   
TK Týnec nad Sázavou - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B 
TJ Meteor Stříbrná Skalice - Tsport Votice B     
TK Benešov B - TK Hrušov