Jiskra Zruč nad Sázavou – Benátky nad Jizerou 1:3 a 3:0

V PRVNÍM UTKÁNÍ BYLY BENÁTKY LEPŠÍ NA SERVISU, SKVĚLÁ ODVETA A CENNÝ SKALP

Ve třetím dvojutkání zajíždí zručské volejbalistky do Benešova

Zruč nad Sázavou - Ve druhém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen přivítaly volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou ve Sportovní hale Na Pohoří družstvo Benátek nad Jizerou.

3. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Benátky n. Jiz. 1:3 (-14, 22, -21, -19)

Sestava: Pištěková Petra, Sedláčková Vendula, Menšíková Petra, Moravcová Markéta, Tvrdíková Lucie, Králová Adéla, Loudová Veronika, Dubinová Denisa, Masaryková Veronika, Filipová Barbora. Rozhodčí: E. Velinov. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 99 minut.

4. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Benátky n. Jiz. 3:0 (22, 24, 23)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Dneska super kolo. První zápas se děvčata hledala, holky z Benátek nás přehrály na servisu (1:3). Ve druhém se nám skvěle povedla odveta (3:0), získali jsme zasloužený skalp týmu z 2. ligy. Díky za podporu všem fanouškům, kteří nám fandili.“

Tabulka: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, míče, body)

1. TJ Sokol Družba Suchdol 4 3 0 0 1 9:4 300:241 9
2. VK Benátky nad Jizerou 4 3 0 0 1 9:4 316:256 9
3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 4 2 1 0 1 10:5 329:307 8
4. TJ Sokol Benešov u Prahy 4 2 0 0 2 6:8 298:320 6
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 4 1 0 0 3 6:9 329:347 3
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4 0 0 1 3 2:12 223:324 1

Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním.

Příští program: (21. října)

Sokol Benešov - Zruč nad Sázavou (J. Kalina)

První tři družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo druhé části krajského přeboru I. třídy žen. (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 16. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 2:3 a 0:3

VOLEJBAL ŽENY, 1. DVOJZÁPAS, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

ZRUČSKÝ STROJ SE ROZJÍŽDĚL POMALU, NAKONEC SI ŽENY JISKRY ODVEZLY Z MĚSTA AUTOMOBILŮ PĚT BODŮ

Ve druhém kole hostí zručské volejbalistky doma tým Benátek nad Jizerou

Mladá Boleslav - V prvním dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Mladé Boleslavi k utkání s místní AŠ.

1 zápas: AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 2:3 (16, 18, -22, -19, -5)

Sestava: Adéla Černohlávková, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Kamila Rezková, Markéta Knitlová. Rozhodčí: P. Louka. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 112 minut.

2. zápas: AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 0:3 (-9, -22, -14)

Sestava: Adéla Králová, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Veronika Masaryková, Markéta Knitlová. Rozhodčí: P. Louka. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 67 minut.

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,První kolo sezony 2017/18 je za námi, z Mladé Boleslavi vezeme pět bodů. Náš volejbalový stroj se rozjížděl pomalu, ale v prvním zápase děvčata zvládla otočku z 0:2 na 3:2. V zápase druhém už vypadala hra lépe a ženy ho zmákly 3:0. Uvidíme se v sobotu a bude to hodně nehecované. Dorazí soupeřky z Benátek nad Jizerou, které mají u nás drobný škraloup.“

1. VK Benátky nad Jizerou 2 2 0 6 : 0 150 : 101 6
2. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2 2 0 6 : 2 174 : 141 5
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 4 : 3 159 : 150 3
4. TJ Sokol Družba Suchdol 2 1 1 3 : 4 150 : 159 3
5. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2 0 2 2 : 6 141 : 174 1
6. TJ Sokol Benešov u Prahy 2 0 2 0 : 6 101 : 150 0

Příští program – 2. dvojkolo: (14. října)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Benátky nad Jizerou (E. Velinov)