Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Obsah

Zprávy

Dvoudenní turnaj mladších žáků, Zruč nad Sáz., 8 týmů

DVOUDENNÍ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ O POHÁR MĚSTA ZRUČE NAD SÁZAVOU, HÁZENÁ - FOTO

V POSÁZAVSKÉM FINÁLE PŘEHRÁLA DOMÁCÍ JISKRA LEDEČSKÝ KOVOFINIŠ, BRONZ SI ODVEZLA KUTNOHORSKÁ SPARTA

Ve Zruči nad Sázavou se představil celek mladších žáků Sokola Zbraslavice

Zruč nad Sázavou – Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil dvoudenní přípravný turnaj mladších žáků a žákyň v házené o pohár města. Startovalo osm družstev – domácí Jiskra Zruč nad Sázavou, KF Ledeč nad Sázavou, Házená Mělník - chlapci, Házená Mělník - dívky, HC Kolín, Lokomotiva Vršovice, Sokol Zbraslavice a Sparta Kutná Hora. Hrálo se systémem, že každý tým odehrál šest utkání, po kterých se spočítala průběžná tabulka a dle umístění v ní následovala utkání o celkové umístění - o 7. místo, 5. místo, 3. místo a na závěr finále. Hrací doba byla 2 x 12 minut. V průběhu turnaje se uskutečnilo školení rozhodčích, přihlásilo se jich 21. Všichni měli možnost využít nastudovanou teorii v praxi, odpískali všech 28 utkání.

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 7:13, branky Jiskry: Karban 2, Tůma 2, Petrík 2, Šveněk 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník kluci 20:10, branky Jiskry: Tůma 8, Karban 6, Šveněk 3, Petrík 1, Nikodým 1, Kopecký 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 19:5, branky Jiskry: Karban 6, Šveněk 4, Petrík 3, Tůma 3, Taso Aye 2, A. Herud 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 13:8, branky Jiskry: Tůma 4, Karban 4, Šveněk 2, Petrík 1, Vašíček 1, Nikodým 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vršovice 16:4, branky Jiskry: Karban 5, Tůma 4, Taso Aye 2, Petrík 2, Vašíšek 1, Kopecký 1, Šveněk 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník holky 18:5, branky Jiskry: Karban 4, Petrík 4, Šveněk 3, Taso Aye 3, Tůma 1, Nikodým 1, Vorlíček 1, A. Herud 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 13:8, branky Jiskry: Tůma 6, Petrík 4, Karban 1, A. Herud 1, Šveněk 1

Sestava a branky (106): Vorlíček 1 - Karban 28, Tůma 28, Petrík 17, Šveněk 15, Taso Aye 7, A. Herud 2, Nikodým 2, Vašíšek 2, Kopecký 2

Některé další výsledky: Vršovice – Mělník/kluci 11:10, Kolín – Zbraslavice 10:5, Kutná Hora – Mělník/kluci 12:9, Zbraslavice – Ledeč nad Sázavou 7:17, Kolín – Ledeč nad Sázavou 5:7, Zbraslavice – Mělník/holky 10:7, Kutná Hora – Vršovice 22:10, atd.

Konečná tabulka po základní části:

1. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 6 - 6 - 0 - 0 88:38 12 bodů, 2. Jiskra Zruč nad Sázavou 6 - 5 - 0 - 1 93:45 10 bodů, 3. Sparta Kutná Hora 6 - 4 - 0 - 2 81:57 8 bodů, 4. Lokomotiva Vršovice 6 - 4 - 0 - 2 70:63 8 bodů, 5. HC Kolín 6 - 3 - 0 - 3 46:53 6 bodů, 6. Sokol Zbraslavice 6 - 2 - 0 - 4 38:62 4 body, 7. Házená Mělník/chlapci 6 - 0 - 0 - 6 42:81 0 bodů, 8. Házená Mělník/dívky 6 - 0 - 0 - 6 31:90

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář: Jakub Rybář (Sparta Kutná Hora)
Nejlepší střelec: Martin Flekal (KF Ledeč nad Sázavou) - 40 gólů
Nejlepší hráč: Matěj Karban (Jiskra Zruč nad Sázavou)

Konečné pořadí turnaje: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou, 2. KF Ledeč nad Sázavou, 3. Sparta Kutná Hora, 4. Lokomotiva Vršovice, 5. HC Kolín, 6. Sokol Zbraslavice, 7. Házená Mělník/chlapci, 8. Házená Mělník/dívky (jot – foto: Josef Tůma)
celý text

ostatní, náš tip | 22. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

9. KOLO, HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18

VYROVNANÝ PRVNÍ POLOČAS, PŘESTŘELKA VE DRUHÉ ČÁSTI UTKÁNÍ (43 BRANEK), PROHRA O JEDENÁCT

Starší žáci zajíždí opět do Mělníka, tentokrát k utkání s A týmem

Mělník – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou cestovali v novém mistrovském ročníku společného přeboru do Mělníka k utkání 9. kola s místním Házená B. Letošní ročník SP se hraje, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Házená Mělník B - Jiskra Zruč nad Sázavou 38:27 (13:9)

Sestava a branky Jiskry: Vorlíček - Rozehnal 12, Mikšík 4, M. Herud 6, Vilimovský 1, Tůma 1, Karban, Ruth 1, A. Herud 1, Korecký 1, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/3, vyloučení: 2/2, branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Jakub Janíček – Libor Skružný, diváků: 14.

Příští program: 10. kolo (10. prosince)

Házená Mělník A - Jiskra Zruč nad Sázavou v 11 hodin (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 15. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

8. KOLO, HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18

STARŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI O BRANKU PRVNÍ POLOČAS, OSM MINUT PŘED KONCEM VEDLI O TŘI GÓLY, O BODY PŘIŠLI V SAMOTNÉM ZÁVĚRU

Starší žáci zajíždí v sobotu do Mělníka

Příbram – V neděli 5. listopadu zajížděl tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou v novém mistrovském ročníku společného přeboru do Příbrami k utkání s místním Spartakem. Letošní ročník SP se hraje, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:31 (18:19)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Vorlíček 16/2, Procházka, Mikšík 4, M. Herud 1, Vilimovský, Tůma 4, B. Jelínek, Karban, Ruth, Korecký 1, Šveněk 4. Trenér: Ondřej Červinka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/3, vyloučení: 8/7, branky ze sedmiček: 3/2, rozhodčí: Petr Procházka – Pavel Pecka, diváků: 29.

Příští program: 9. kolo (11. listopadu)

Wendy Mělník B - Jiskra Zruč nad Sázavou ve 14.30 hodin (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 10. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

MLADŠÍ ŽÁCI, TURNAJ HÁZENÉ V ÚVALECH

MLADŠÍ ŽÁCI JISKRY VYHRÁLI TURNAJ V ÚVALECH, PORAZILI HBC JIČÍN, DOMÁCÍ BÉČKO ÚVAL A WENDY MĚLNÍK

Taso Aye se stal nejlepším střelcem Jiskry, následovali ho Karban a Tůma

Úvaly – V Úvalech se uskutečnil turnaj mladších žáků za účasti čtyř týmů – HC Wendy Mělník, Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Úvaly B a HBC Jičín. Hrálo se turnajově každý s každým 20 minut, poté 10 minut osobní obrana.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín 14:8, osobní obrana 11:7
Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Wendy Mělník 11:6, osobní obrana 14:4
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 10:8, osobní obrana 10:5

Sestava a branky (35 - 35): Taso Aye 15, Karban 14, Tůma 12, Šveněk 9, Petrík 7, Ruth 5, B. Jelínek 3, Procházka 3, A. Herud 2. (jot, lik)
celý text

ostatní, náš tip | 6. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – 1. HK Dvůr Králové 14:37 (8:13)

7. KOLO, HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18 - FOTO

V PRVNÍM POLOČASE DRŽELA JISKRA SE SOUPEŘEM KROK, POTÉ ROZHODLA O VÝSLEDKU VÝŠKOVÁ A HMOTNOSTNÍ PŘEVAHA HOSTŮ

Starší žáci zajíždí v dalším utkání do Příbrami

Zruč nad Sázavou – Tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou přivítal v novém mistrovském ročníku společného přeboru celek Dvora Králové. Letošní ročník SP se hraje, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Sestava a branky Jiskry: Vorlíček - Korecký 8, M. Herud 4, Vilimovský 1, Karban 1, Tůma, Ruth, B. Jelínek, Šveněk, Petrík, Procházka. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 3/2, branky ze sedmiček: 0/0, rozhodčí: Aleš Dolejší – Ondřej Červinka, diváků: 25.

Příští program: 8. kolo (5. listopadu)

Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

celý text

ostatní, náš tip | 28. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Náchod 29:22 (14:16)

HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18 - FOTO

ZAČÁTEK MLADÍKŮM UTEKL, HOSTÉ VEDLI JIŽ O SEDM BRANEK. VE DRUHÉM POLOČASE JISKRA VYROVNALA – 19:19, POTÉ SPUSTILA STŘELECKÝ URAGÁN

Starší žáci přivítají v dalším domácím utkání celek Dvora Králové nad Labem

Zruč nad Sázavou – Tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou přivítal v novém mistrovském ročníku společného přeboru celek Náchoda. Letošní ročník SP se hraje, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal - Korecký 11, Mikšík 5, M. Herud 4, Vilimovský 2, Nikodým 2, Tůma 2, Ruth 1, Karban 1, A. Herud 1, Šveněk, Vorlíček, Petrík, Procházka. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 2/3, vyloučení: 1/0, branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Marta Sovová – Tomáš Zich, diváků: 27.

Příští program: 7. kolo (21. října)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Dvůr Králové nad Labem (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 13. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč n. Sáz. – Jičín A 12:47, Jiskra Zruč n. Sáz. – Jičín B 17:37

Starší žáci na domácím hřišti body nezískali, jičínský soupeř byl nad jejich síly, o víkendu do Mělníka

Starší žáci zajíždí v sobotu ke dvojutkání do Mělníka, odehrají zápasy s A i B týmem

Zruč nad Sázavou – V sobotu 23. září přivítal tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou v novém mistrovském ročníku společného přeboru celek Jičína, odehrál zápasy s A i B týmem. Letošní ročník SP se bude hrát, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín A 12:47 (4:21)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Vorlíček 4, M. Herud 4, Mikšík 3, Korecký 1, Tůma, Petrík, B. Jelínek, Karban, Ruth, Procházka, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/2, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Jiří Dolejší nejst. – Jiří Dolejší st., diváků: 20.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín B 17:37 (7:17)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal - Vorlíček 6, M. Herud 3, Mikšík 2, Petrík 2, Procházka 1, Korecký 1, Tůma 1, Ruth 1, B. Jelínek, Karban, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18

Z Úval přivezli starší žáci vítězství a porážku, dva týmy do soutěže ještě nezasáhly, až nyní ve Zruči

Starší žáci hostí v sobotu ve dvojutkání družstvo Jičína, odehrají zápasy s A i B týmem

Úvaly – V neděli 17. září zajížděl tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou v novém mistrovském ročníku společného přeboru do Úval k utkání s místním A i B týmem. Letošní ročník SP se bude hrát, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Sokol Úvaly A - Jiskra Zruč nad Sázavou 37:15 (17:5)

Sestava a branky Jiskry: Procházka – Rozehnal 5, Mikšík 3, M. Herud 2, Vilimovský 1, Nikodým 1, Tůma 1, Petrík 1, B. Jelínek 1, Karban, Ruth, Korecký, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/0, branky ze sedmiček: 1/1, rozhodčí: Jakub Ransdorf – Daniel Doškář, diváků: 41.

Sokol Úvaly B - Jiskra Zruč nad Sázavou 22:26 (12:13)

Sestava a branky Jiskry: Procházka – Rozehnal 10/2, Mikšík 8/1, M. Herud 2/1, Vilimovský 1, Nikodým 1, Tůma 1, Korecký 1, B. Jelínek 1, Karban 1/1, Petrík, Ruth, Šveněk. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 1/3, vyloučení: 3/3, ČK: 1/0, branky ze sedmiček: 1/5, rozhodčí: Jakub Ransdorf – Daniel Doškář, diváků: 20.

ostatní, náš tip | 20. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 7:28 (5:11)

Premiéra starších žáků Jiskry ve společném přeboru se v domácím prostředí nevydařila

Starší žáci zajíždí v neděli ke dvojutkání do Úval, odehrají zápasy s A i B týmem

Zruč nad Sázavou – V sobotu 9. září zahájil tým starších žáků oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou nový mistrovský ročník společného přeboru, když v utkání prvního podzimního kola nastoupil od 15 hodin na venkovním hřišti za spolkovým domem proti okresnímu rivalu - týmu Spartě Kutná Hora. Letošní ročník SP se bude hrát, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut. V soutěži startuje celkem 11 týmů, na podzim tedy čeká tým Jiskry deset utkání.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 7:28 (5:11)

Úvod sobotního odpoledního utkání byl poměrně vyrovnaný, v 10. minutě svítil na ukazateli stav 3:3, v 15. minutě 5:5. Zbývajících deset minut prvního poločasu již zručský tým neskóroval a naopak hosté šesti brankami v řadě stanovili poločasové skóre 5:11.

Druhý poločas již byl plně v režii Sparty, která postupně navyšovala své vedení. Ve 30. minutě byl stav 5:14, ve 40. minutě 7:21 a konečný výsledek byl jednoznačný – 7:28. Oba body tak putovaly zaslouženě do Kutné Hory. (vob, jot)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal, Procházka – Karban 2, Vilimovský 2, Mikšík 1, M. Herud 1, Nikodým 1, Ruth, Tůma, Petrík, A. Herud, Vorlíček, Šveněk, B. Jelínek. Trenér: Jindřich Pustka.

Statistiky utkání – napomínání: 0/0, vyloučení: 4/3, branky ze sedmiček: 3/1 – 1/0, rozhodčí: Ondřej Červinka – Aleš Dolejší, diváků: 43.

Příští program: 2. kolo (17. září)