Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v prosinci mrzne a sněží, úrodný rok na to běží.

Pranostika na akt. den

Svatá Lucie noci upije a dne nepřidá.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

#

1. A 2. KOLO 35. ROČNÍKU REGIONÁLNÍHO POHÁRU ŽÁKŮ 2017/18, STOLNÍ TENIS

PO DVOU TURNAJÍCH VEDE ČÍŽOVÁ PŘED ZRUČSKÝM DOLEJŠEM, KULHÁNEK SEDMÝ, NÁCOVSKÝ DEVÁTÝ

Výkonný výbor Regionálního svazu stolního tenisu Kutná Hora vypsal 35. ročník REGIONÁLNÍHO POHÁRU žáků pro sezónu 2017/2018

Další celkové pořadí zručských hráčů:

17. Baloun, 18. Čekal, 21. V. Förster, 28. Cendelín, 38. Tůma, 43. T. Förster

Sokol Kutná Hora – 1. turnaj - pořadí jednotlivců (jméno, rok narození, oddíl, bodů, bonus)

1. Čížová Tereza 2006 Sokol Uhlířské Janovice 345 +35
2. Dolejš Ladislav 2003 SKC Zruč nad Sázavou 285
3. Číž Daniel 2003 Sokol Uhlířské Janovice 245 +5
4. Křenovský Štěpán 2003 Sokol Kutná Hora 225
5. Pena Adam 2003 Sokol Velim 205
5. Čekal Jan 2006 SKC Zruč nad Sázavou 205
7. Kulhánek Matěj 2006 SKC Zruč nad Sázavou 185
7. Bulgr Jan 2004 Sokol Velim 185
9. Nácovský Ondřej 2007 SKC Zruč nad Sázavou 150
10. Fuchsová Kateřina 2006 Sokol Zbraslavice 145
10. Čebiš Patrik 2006 Sokol Velký Osek 145
10. Chod Jakub 2004 Sokol Velký Osek 145
13. Cincibus Milan 2003 Sokol Týnec n.L. 135
13. Hovorka Marek 2005 Viktoria Radim 135
15. Reiman Jakub 2007 Sokol Čáslav 130
15. Puflerová Markéta 2006 Sokol Uhlířské Janovice 130
15. Cendelín Filip 2008 SKC Zruč nad Sázavou 130
15. Hrouda Vladimír 2004 Sokol Nová Ves 130
19. Čermáková Markéta 2005 Sokol Chlístovice 125
20. Baloun Jan 2004 SKC Zruč nad Sázavou 120
21. Sahulka Radek 2004 Sokol Velim 115
22. Kárník Jiří 2003 Sokol Kutná Hora 110
23. Kolářová Linda 2006 Sokol Český Brod 80
24. Svoboda Jiří 2004 Sokol Kutná Hora 75
25. Líska Jakub 2007 Sokol Čáslav 50
26. Beran Ondřej 2003 Sokol Čáslav 45
27. Tůma Jan 2009 SKC Zruč nad Sázavou 40
28. Štěpina Dalibor 2004 Sokol Chlístovice 35
29. Veverková Kateřina 2003 Sokol Kutná Hora 30
30. Sosnovec Martin 2006 Sokol Čáslav 25
30. Hervertová Denisa 2004 Sokol Chlístovice 25
30. Uhrová Tereza 2005 STC 2013 Církvice 25
30. Kolmanová Lenka 2006 Sokol Kutná Hora 25
34. Laštovková Taťana 2008 STC 2013 Církvice 20
34. Smetana Filip 2005 Sokol Čáslav 20
36. Veverková Karolína 2007 Sokol Kutná Hora 15
36. Fuchsová Adéla 2008 Sokol Zbraslavice 15
38. Záleský Martin 2004 Sokol Chlístovice 10
38. Strejčovská Tereza 2004 Sokol Chlístovice 10

Sokol Čáslav – 2. turnaj - pořadí jednotlivců (jméno, naroz., oddíl, bodů, bonus)

1. Kolman Leon 2003 Sokol Kutná Hora 345 +20
2. Čížová Tereza 2006 Sokol Uhlířské Janovice 285 +10
3. Dolejš Ladislav 2003 SKC Zruč nad Sázavou 245
3. Křenovský Štěpán 2003 Sokol Kutná Hora 245
5. Hrouda Vladimír 2004 SK Nová Ves 200
6. Förster Vojtěch 2006 SKC Zruč nad Sázavou 180
7. Bulgr Jan 2004 Sokol Velim 175
8. Chod Jakub 2004 Sokol Velký Osek 170
9. Jetenský Marek 2004 Viktoria Radim 160
9. Chlad Matyáš 2004 Sokol Český Brod 160
11. Růžička Daniel 2006 Sokol Kutná Hora 155
12. Sahulka Radek 2004 Sokol Velim 150
13. Kulhánek Matěj 2006 SKC Zruč nad Sázavou 145
13. Nácovský Ondřej 2007 SKC Zruč nad Sázavou 145
13. Čebiš Patrik 2006 Sokol Velký Osek 145
13. Reiman Jakub 2007 Sokol Čáslav 145
17. Kárník Jiří 2003 Sokol Kutná Hora 135
18. Fuchsová Kateřina 2006 Sokol Zbraslavice 125
18. Fuchsová Adéla 2008 Sokol Zbraslavice 125
20. Hovorka Marek 2005 Viktoria Radim 120
20. Kolářová Linda 2006 Sokol Český Brod 120
22. Baloun Jan 2004 SKC Zruč nad Sázavou 95
23. Sosnovec Martin 2006 Sokol Čáslav 80
24. Svoboda Jiří 2004 Sokol Kutná Hora 75
25. Kolmanová Lenka 2006 Sokol Kutná Hora 45
26. Uhrová Tereza 2005 STC Církvice 2013 40
27. Beran Ondřej 2003 Sokol Čáslav 35
27. Veverková Kateřina 2003 Sokol Kutná Hora 35
29. Smetana Filip 2005 Sokol Čáslav 30
30. Veselá Lucie 2004 Sokol Kutná Hora 25
31. Förster Tomáš 2009 SKC Zruč nad Sázavou 20
31. Kyba Ondřej 2004 Sokol Český Brod 20
33. Líska Jakub 2007 Sokol Čáslav 15
33. Malimánek Matěj 2007 STC Církvice 2013 15
33. Vavřinová Natálie 2005 Sokol Čáslav 15
33. Burýšek Jan 2007 Sokol Kutná Hora 15
37. Veverková Karolína 2007 Sokol Kutná Hora 10
37. Řezníček Jan 2006 Sokol Čáslav 10

Třetí turnaj pořádá Sokol Uhlířské Janovice 4. února 2018

Celkové pořadí po dvou turnajích:

1. Čížová Tereza Sokol Uhlířské Janovice 380 295 675
2. Dolejš Ladislav SKC Zruč nad Sázavou 285 245 530
3. Křenovský Štěpán Sokol Kutná Hora 225 245 470
4. Kolman Leon Sokol Kutná Hora 0 365 365
5. Bulgr Jan Sokol Velim 185 175 360
6. Hrouda Vladimír SK Nová Ves 130 200 330
7. Kulhánek Matěj SKC Zruč nad Sázavou 185 145 330
8. Chod Jakub Sokol Velký Osek 145 170 315
9. Nácovský Ondřej SKC Zruč nad Sázavou 150 145 295
10. Čebiš Patrik Sokol Velký Osek 145 145 290
11. Reiman Jakub Sokol Čáslav 130 145 275
12. Fuchsová Kateřina Sokol Zbraslavice 145 125 270
13. Sahulka Radek Sokol Velim 115 150 265
14. Hovorka Marek Viktoria Radim 135 120 255
15. Číž Daniel Sokol Uhlířské Janovice 250 0 250
16. Kárník Jiří Sokol Kutná Hora 110 135 245
17. Baloun Jan SKC Zruč nad Sázavou 120 95 215
18. Pena Adam Sokol Velim 205 0 205
18. Čekal Jan SKC Zruč nad Sázavou 205 0 205
20. Kolářová Linda Sokol Český Brod 80 120 200
21. Förster Vojtěch SKC Zruč nad Sázavou 0 180 180
22. Jetenský Marek Viktoria Radim 0 160 160
22. Chlad Matyáš Sokol Český Brod 0 160 160
24. Růžička Daniel Sokol Kutná Hora 0 155 155
25. Svoboda Jiří Sokol Kutná Hora 75 75 150
26. Fuchsová Adéla Sokol Zbraslavice 15 125 140
27. Cincibus Milan Sokol Týnec n.L. 135 0 135
28. Puflerová Markéta Sokol Uhlířské Janovice 130 0 130
28. Cendelín Filip SKC Zruč nad Sázavou 130 0 130
30. Čermáková Markéta Sokol Chlístovice 125 0 125
31. Sosnovec Martin Sokol Kutná Hora 25 80 105
32. Beran Ondřej Sokol Čáslav 45 35 80
33. Kolmanová Lenka Sokol Kutná Hora 25 45 70
34. Líska Jakub STC 2013 Církvice 50 15 65
35. Uhrová Tereza STC 2013 Církvice 25 40 65
36. Veverková Kateřina Sokol Kutná Hora 30 35 65
37. Smetana Filip Sokol Čáslav 20 30 50
38. Tůma Jan SKC Zruč nad Sázavou 40 0 40
39. Štěpina Dalibor Sokol Chlístovice 35 0 35
40. Veselá Lucie Sokol Kutná Hora 0 25 25
40. Hervertová Denisa Sokol Chlístovice 25 0 25
42. Veverková Karolína Sokol Kutná Hora 15 10 25
43. Förster Tomáš SKC Zruč nad Sázavou 0 20 20
43. Kyba Ondřej Sokol Český Brod 0 20 20
43. Laštovková Taťana STC 2013 Církvice 20 0 20
46. Vavřinová Natálie Sokol Čáslav 0 15 15
46. Burýšek Jan Sokol Kutná Hora 0 15 15
46. Malimánek Matěj STC 2013 Církvice 0 15 15
49. Záleský Martin Sokol Chlístovice 10 0 10
49. Řezníček Jan Sokol Čáslav 0 10 10
49. Strejčovská Tereza Sokol Chlístovice 10 0 10

Hraje se podle pravidel soutěžního řádu stolního tenisu a dle ustanovení rozpisu. (jot – foto: lin)

celý text

ostatní, náš tip | 23. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
3. ročník turnaje Badmintonové pinkání smíšených čtyřher 2017

3. ROČNÍK BADMINTONOVÉHO PINKÁNÍ 2017, OSM KOL, 29 DVOJIC - FOTO

OSMIKOLOVÝ MARATÓN BADMINTONOVÉHO PINKÁNÍ 2017 VYHRÁLA DVOJICE NOVÁK - ZŮZOVÁ Z BENEŠOVA, TURNAJE SE ZÚČASTNILO DEVĚTADVACET DVOJIC

Vítězové získali věcné ceny a diplom, ostatní účastníci drobnosti od sponzorů. Diplom dostali i nejmladší účastníci - budoucí badmintonisti Péťa Jelínek a Štěpánka Menšíková

Zruč nad Sázavou – Ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil 3. ročník turnaje Badmintonové pinkání smíšených čtyřher 2017, líté boje se konaly na pěti kurtech v místní sportovní hale. Zúčastnilo se ho 29 dvojic z Vlašimi, Prahy, Benešova, Zruče nad Sázavou a místního okolí. Hrálo se na dva sety do patnácti (2:0 1:1 0:2).

Pořadatelé: Josef Černý a Radek Sochůrek

Systém soutěže: Švýcarský

Výsledky jednotlivých týmů a celkové pořadí turnaje:

1. Novák David - Zůzová Marcela, 16:0 (240:108) 44 b.
(1) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 6:0 (2:0/15:3 | 15:6); (2) Havlíček Martin - Vlková Lída 5:1 (2:0/15:4 | 15:10); (3) Sochůrek Radek - Výborný Roman 6:0 (2:0/15:5 | 15:6); (4) Zajíček Luboš - Štorc Karel 6:0 (2:0/15:9 | 15:4); (5) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 6:0 (2:0/15:7 | 15:4); (6) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 4:2 (2:0/15:12 | 15:14); (7) Řimnáč Jan - Černý Josef 5:1 (2:0/15:10 | 15:4); (8) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 6:0 (2:0/15:2 | 15:8);

2. Zajíček Luboš - Štorc Karel, 13:3 (218:148) 38 b.
(1) Řimnáč Jan - Černý Josef 5:1 (2:0/15:10 | 15:7); (2) Trojan Jirka - Pavlica Jan 6:0 (2:0/15:1 | 15:8); (3) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 6:0 (2:0/15:8 | 15:9); (4) Novák David – Zůzová Marcela 0:6 (0:2/9:15 | 4:15); (5) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 5:1 (2:0/15:9 | 15:14); (6) Havlíček Martin - Vlková Lída 4:2 (1:1/10:15 | 15:8); (7) Havlíček Matěj - Vach Petr 6:0 (2:0/15:6 | 15:8); (8) Řimnáč Martin - Švarc Petr 6:0 (2:0/15:9 | 15:6);

3. Řimnáč Jan - Černý Josef, 10:6 (207:173) 29 b.
(1) Zajíček Luboš - Štorc Karel 1:5 (0:2/10:15 | 7:15); (2) Jan Doubrava - Luboš Kružík 6:0 (2:0/15:5 | 15:4); (3) Havlíček Martin - Vlková Lída 4:2 (2:0/15:13 | 15:14); (4) Řimnáč Martin - Švarc Petr 4:2 (1:1/15:4 | 13:15); (5) Knetl Karel - Mikeska Radek 3:3 (1:1/15:11 | 13:15); (6) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 6:0 (2:0/15:5 | 15:6); (7) Novák David - Zůzová Marcela 1:5 (0:2/10:15 | 4:15); (8) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 4:2 (2:0/15:11 | 15:10);

4. Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav, 10:6 (204:181) 28 b.
(1) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 1:5 (0:2/14:15 | 7:15); (2) Kadlec Martin – Pěnkavová Monika 6:0 (2:0/15:2 | 15:6); (3) Zmij Michal - Zmij Jan 5:1 (2:0/15:12 | 15:9); (4) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 5:1 (2:0/15:13 | 15:8); (5) Zajíček Luboš - Štorc Karel 1:5 (0:2/9:15 | 14:15); (6) Knetl Karel - Mikeska Radek 5:1 (2:0/15:9 | 15:11); (7) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 5:1 (2:0/15:14 | 15:7); (8) Novák David - Zůzová Marcela 0:6 (0:2/2:15 | 8:15);

5. Havlíček Martin - Vlková Lída, 9:7 (210:177) 28 b.
(1) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 6:0 (2:0/15:4 | 15:7); (2) Novák David - Zůzová Marcela 1:5 (0:2/4:15 | 10:15); (3) Řimnáč Jan - Černý Josef 2:4 (0:2/13:15 | 14:15); (4) Špergr Pavel - Domanská Jitka 5:1 (2:0/15:10 | 15:5); (5) Felis Martin - Prošek Jiří 6:0 (2:0/15:5 | 15:7); (6) Zajíček Luboš - Štorc Karel 2:4 (1:1/15:10 | 8:15); (7) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 3:3 (1:1/15:12 | 12:15); (8) Sochůrek Radek - Výborný Roman 3:3 (1:1/15:12 | 14:15);

6. Špergr Pavel - Domanská Jitka, 9:7 (197:167) 28 b.
1) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 2:4 (0:2/14:15 | 10:15); (2) Knetl Karel - Mikeska Radek 1:5 (0:2/4:15 | 10:15); (3) Kadlec Martin - Pěnkavová Monika 6:0 (2:0/15:2 | 15:6); (4) Havlíček Martin - Vlková Lída 1:5 (0:2/10:15 | 5:15); (5) Trojan Jirka - Pavlica Jan 6:0 (2:0/15:5 | 15:4); (6) Krtilová Tereza - Menšíková Šárka 6:0 (2:0/15:6 | 15:4); (7) Řimnáč Martin - Švarc Petr 2:4 (1:1/9:15 | 15:12); (8) Šponar Jan - Hais Petr 4:2 (2:0/15:10 | 15:13);

7. Knetl Karel - Mikeska Radek, 8:8 (212:178) 28 b.
(1) Havlíček Matěj - Vach Petr 2:4 (0:2/12:15 | 12:15); (2) Špergr Pavel - Domanská Jitka 5:1 (2:0/15:4 | 15:10); (3) Krtilová Tereza - Menšíková Šárka 6:0 (2:0/15:4 | 15:4); (4) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 3:3 (1:1/14:15 | 15:11); (5) Řimnáč Jan - Černý Josef 3:3 (1:1/11:15 | 15:13); (6) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 1:5 (0:2/9:15 | 11:15); (7) Sochůrek Radek – Výborný Roman 2:4 (0:2/13:15 | 10:15); (8) Zmij Michal Zmij Jan 6:0 (2:0/15:7 | 15:5);

8. Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka, 10:6 (214:179) 27 b.
(1) Špergr Pavel - Domanská Jitka 4:2 (2:0/15:14 | 15:10); (2) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 6:0 (2:0/15:3 | 15:3); (3) Zajíček Luboš - Štorc Karel 0:6 (0:2/8:15 | 9:15); (4) Havlíček - Matěj Vach Petr 6:0 (2:0/15:3 | 15:9); (5) Sochůrek Radek - Výborný Roman 4:2 (2:0/15:10 | 15:13); (6) Novák David - Zůzová Marcela 2:4 (0:2/12:15 | 14:15); (7) Hoskovcová Stáňa – Kuba Jaroslav 1:5 (0:2/14:15 | 7:15); (8) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 4:2 (2:0/15:10 | 15:14);

9. Sochůrek Radek - Výborný Roman, 9:7 (208:195) 27 b.
(1) Jan Doubrava - Luboš Kružík 6:0 (2:0/15:8 | 15:5); (2) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 6:0 (2:0/15:5 | 15:8); (3) Novák David - Zůzová Marcela 0:6 (0:2/5:15 | 6:15); (4) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 4:2 (2:0/15:14 | 15:13); (5) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 2:4 (0:2/10:15 | 13:15); (6) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 2:4 (0:2/14:15 | 13:15); (7) Knetl Karel – Mikeska Radek 4:2 (2:0/15:13 | 15:10); (8) Havlíček Martin - Vlková Lída 3:3 (1:1/12:15 | 15:14);

10. Havlíček Matěj - Vach Petr, 10:6 (195:185) 26 b.
(1) Knetl Karel - Mikeska Radek 4:2 (2:0/15:12 | 15:12); (2) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 1:5 (0:2/12:15 | 7:15); (3) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 5:1 (2:0/15:7 | 15:12); (4) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 0:6 (0:2/3:15 | 9:15); (5) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 6:0 (2:0/15:8 | 15:5); (6) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 6:0 (2:0/15:9 | 15:6); (7) Zajíček Luboš – Štorc Karel 0:6 (0:2/6:15 | 8:15); (8) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 4:2 (2:0/15:11 | 15:13);

11. Šváb Jindřich - Houška Stanislav, 10:6 (205:208) 26 b.
(1) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 5:1 (2:0/15:14 | 15:7); (2) Havlíček Matěj - Vach Petr 5:1 (2:0/15:12 | 15:7); (3) Řimnáč Martin - Švarc Petr 4:2 (2:0/15:14 | 15:11); (4) Knetl Karel - Mikeska Radek 3:3 (1:1/15:14 | 11:15); (5) Novák David - Zůzová Marcela 0:6 (0:2/7:15 | 4:15); (6) Sochůrek Radek - Výborný Roman 4:2 (2:0/15:14 | 15:13); (7) Havlíček Martin - Vlková Lída 3:3 (1:1/12:15 | 15:12); (8) Řimnáč Jan - Černý Josef 2:4 (0:2/11:15 | 10:15);

12. Šponar Jan - Hais Petr, 7:9 (203:189) 26 b.
(1) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 3:3 (1:1/10:15 | 15:12); (2) Zmij Michal - Zmij Jan 1:5 (0:2/4:15 | 14:15); (3) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 4:2 (1:1/12:15 | 15:3); (4) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 1:5 (0:2/8:15 | 14:15); (5) Dušek Jan - Dubová Michaela 5:1 (2:0/15:9 | 15:12); (6) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 4:2 (1:1/13:15 | 15:3); (7) Krtilová Tereza – Menšíková Šárka 6:0 (2:0/15:8 | 15:7); (8) Špergr Pavel - Domanská Jitka 2:4 (0:2/10:15 | 13:15);

13. Řimnáč Martin - Švarc Petr, 7:7 (169:157) 25 b.
(2) Bouma Jarda - Fajman Radek 6:0 (2:0/15:5 | 15:2); (3) Šváb Jindřich - Houška Stanislav 2:4 (0:2/14:15 | 11:15); (4) Řimnáč Jan - Černý Josef 2:4 (1:1/4:15 | 15:13); (5) Horálek Jiří – Pacholík Lukáš 2:4 (1:1/15:14 | 8:15); (6) Felis Martin - Prošek Jiří 6:0 (2:0/15:4 | 15:5); (7) Špergr Pavel - Domanská Jitka 4:2 (1:1/15:9 | 12:15); (8) Zajíček Luboš - Štorc Karel 0:6 (0:2/9:15 | 6:15);

14. Závorka Milan - Sochůrková Markéta, 9:7 (189:198) 24 b.
(1) Krtilová Tereza - Menšíková Šárka 4:2 (2:0/15:12 | 15:14); (2) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 0:6 (0:2/3:15 | 3:15); (3) Šponar Jan - Hais Petr 2:4 (1:1/15:12 | 3:15); (4) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 4:2 (1:1/15:9 | 13:15); (5) Zmij Michal - Zmij Jan 3:3 (1:1/12:15 | 15:14); (6) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 1:5 (0:2/11:15 | 9:15); (7) Felis Martin - Prošek Jiří 5:1 (2:0/15:5 | 15:12); (8) Dušek Jan - Dubová Michaela 5:1 (2:0/15:5 | 15:10);

15. Horálek Jiří - Pacholík Lukáš, 7:9 (211:197) 24 b.
(1) Zmij Michal - Zmij Jan 3:3 (1:1/14:15 | 15:11); (2) Felis Martin - Prošek Jiří 5:1 (2:0/15:12 | 15:4); (3) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 3:3 (1:1/12:15 | 15:11); (4) Sochůrek Radek – Výborný Roman 2:4 (0:2/14:15 | 13:15); (5) Řimnáč Martin - Švarc Petr 4:2 (1:1/14:15 | 15:8); (6) Havlíček Matěj - Vach Petr 0:6 (0:2/9:15 | 6:15); (7) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 5:1 (2:0/15:12 | 15:4); (8) Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka 2:4 (0:2/10:15 | 14:15);

16. Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj, 7:9 (197:195) 24 b.
(1) Šponar Jan - Hais Petr 3:3 (1:1/15:10 | 12:15); (2) Dušek Jan - Dubová Michaela 6:0 (2:0/15:5 | 15:5); (3) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 3:3 (1:1/15:12 | 11:15); (4) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 1:5 (0:2/13:15 | 8:15); (5) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 5:1 (2:0/15:13 | 15:6); (6) Řimnáč Jan - Černý Josef 0:6 (0:2/5:15 | 6:15); (7) Zmij Michal - Zmij Jan 4:2 (1:1/13:15 | 15:9); (8) Havlíček Matěj - Vach Petr 2:4 (0:2/11:15 | 13:15);

17. Loučka Michal - Pešulová Kateřina, 8:8 (187:195) 23 b.
(1) Gabko Lukáš - Gabková Petra 6:0 (2:0/15:4 | 15:7); (2) Sochůrek Radek - Výborný Roman 0:6 (0:2/5:15 | 8:15); (3) Havlíček Matěj - Vach Petr 1:5 (0:2/7:15 | 12:15); (4) Šponar Jan - Hais Petr 5:1 (2:0/15:8 | 15:14); (5) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 1:5 (0:2/13:15 | 6:15); (6) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 5:1 (2:0/15:11 | 15:9); (7) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 1:5 (0:2/12:15 | 4:15); (8) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 4:2 (2:0/15:12 | 15:10);

18. Zmij Michal - Zmij Jan, 7:9 (191:205) 21 b.
(1) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 3:3 (1:1/15:14 | 11:15); (2) Šponar Jan - Hais Petr 5:1 (2:0/15:4 | 15:14); (3) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 1:5 (0:2/12:15 | 9:15); (4) Felis Martin – Prošek Jiří 1:5 (0:2/11:15 | 8:15); (5) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 3:3 (1:1/15:12 | 14:15); (6) Bouma Jarda - Fajman Radek 6:0 (2:0/15:4 | 15:9); (7) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 2:4 (1:1/15:13 | 9:15); (8) Knetl Karel - Mikeska Radek 0:6 (0:2/7:15 | 5:15);

19. Lefner Lukáš - Veselý Tomáš, 7:9 (178:208) 21 b.
(1) Havlíček Martin - Vlková Lída 0:6 (0:2/4:15 | 7:15); (2) Gabko Lukáš - Gabková Petra 3:3 (1:1/15:7 | 5:15); (3) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 3:3 (1:1/15:10 | 12:15); (4) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 2:4 (1:1/9:15 | 15:13); (5) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 5:1 (2:0/15:9 | 15:13); (6) Šponar Jan - Hais Petr 2:4 (1:1/15:13 | 3:15); (7) Jan Doubrava - Luboš Kružík 4:2 (1:1/15:8 | 11:15); (8) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 2:4 (0:2/12:15 | 10:15);

20. Bouma Jarda - Fajman Radek, 5:9 (153:181) 21 b.
(1) Dušek Jan - Dubová Michaela 3:3 (1:1/12:15 | 15:13); (2) Řimnáč Martin - Švarc Petr 0:6 (0:2/5:15 | 2:15); (3) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 4:2 (1:1/12:15 | 15:7); (4) Trojan Jirka – Pavlica Jan 4:2 (1:1/15:8 | 13:15); (5) Krtilová Tereza - Menšíková Šárka 1:5 (0:2/8:15 | 13:15); (6) Zmij Michal - Zmij Jan 0:6 (0:2/4:15 | 9:15); (8) Kadlec Martin - Pěnkavová Monika 6:0 (2:0/15:9 | 15:9);

21. Závorková Vendula - Hudcová Aneta, 7:9 (186:208) 20 b.
(1) Felis Martin - Prošek Jiří 2:4 (1:1/15:14 | 6:15); (2) Krtilová Tereza - Menšíková Šárka 1:5 (0:2/7:15 | 11:15); (3) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 3:3 (1:1/10:15 | 15:12); (4) Gabko Lukáš - Gabková Petra 5:1 (2:0/15:7 | 15:14); (5) Havlíček Matěj - Vach Petr 0:6 (0:2/8:15 | 5:15); (6) Dušek Jan - Dubová Michaela 2:4 (1:1/15:11 | 9:15); (7) Trojan Jirka - Pavlica Jan 3:3 (1:1/15:11 | 12:15); (8) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 4:2 (1:1/13:15 | 15:4);

22. Jan Doubrava - Luboš Kružík, 6:8 (159:178) 20 b.
(1) Sochůrek Radek - Výborný Roman 0:6 (0:2/8:15 | 5:15); (2) Řimnáč Jan - Černý Josef 0:6 (0:2/5:15 | 4:15); (4) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 3:3 (1:1/14:15 | 15:12); (5) Kadlec Martin - Pěnkavová Monika 3:3 (1:1/13:15 | 15:12); (6) Gabko Lukáš - Gabková Petra 6:0 (2:0/15:5 | 15:7); (7) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 2:4 (1:1/8:15 | 15:11); (8) Krtilová Tereza – Menšíková Šárka 3:3 (1:1/12:15 | 15:11);

23. Krtilová Tereza - Menšíková Šárka, 7:9 (175:212) 19 b.
(1) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 2:4 (0:2/12:15 | 14:15); (2) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 5:1 (2:0/15:7 | 15:11); (3) Knetl Karel - Mikeska Radek 0:6 (0:2/4:15 | 4:15); (4) Dušek Jan - Dubová Michaela 4:2 (2:0/15:13 | 15:13); (5) Bouma Jarda - Fajman Radek 5:1 (2:0/15:8 | 15:13); (6) Špergr Pavel - Domanská Jitka 0:6 (0:2/6:15 | 4:15); (7) Šponar Jan – Hais Petr 0:6 (0:2/8:15 | 7:15); (8) Jan Doubrava - Luboš Kružík 3:3 (1:1/15:12 | 11:15);

24. Gabko Lukáš - Gabková Petra, 6:8 (149:180) 19 b.
(1) Loučka Michal - Pešulová Kateřina 0:6 (0:2/4:15 | 7:15); (2) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 3:3 (1:1/7:15 | 15:5); (3) Dušek Jan - Dubová Michaela 2:4 (1:1/8:15 | 15:12); (4) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 1:5 (0:2/7:15 | 14:15); (6) Jan Doubrava - Luboš Kružík 0:6 (0:2/5:15 | 7:15); (7) Kadlec Martin - Pěnkavová Monika 4:2 (2:0/15:13 | 15:14); (8) Trojan Jirka - Pavlica Jan 6:0 (2:0/15:8 | 15:8);

25. Dušek Jan - Dubová Michaela, 5:11 (183:219) 19 b.
(1) Bouma Jarda - Fajman Radek 3:3 (1:1/15:12 | 13:15); (2) Vrzáček Pavel - Vrzáček Matěj 0:6 (0:2/5:15 | 5:15); (3) Gabko Lukáš - Gabková Petra 4:2 (1:1/15:8 | 12:15); (4) Krtilová Tereza - Menšíková Šárka 2:4 (0:2/13:15 | 13:15); (5) Šponar Jan - Hais Petr 1:5 (0:2/9:15 | 12:15); (6) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 4:2 (1:1/11:15 | 15:9); (7) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 4:2 (2:0/15:12 | 15:13); (8) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 1:5 (0:2/5:15 | 10:15);

26. Felis Martin - Prošek Jiří, 5:9 (143:183) 18 b.
(1) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 4:2 (1:1/14:15 | 15:6); (2) Horálek Jiří - Pacholík Lukáš 1:5 (0:2/12:15 | 4:15); (3) Trojan Jirka - Pavlica Jan 4:2 (2:0/15:13 | 15:10); (4) Zmij Michal – Zmij Jan 5:1 (2:0/15:11 | 15:8); (5) Havlíček Martin - Vlková Lída 0:6 (0:2/5:15 | 7:15); (6) Řimnáč Martin - Švarc Petr 0:6 (0:2/4:15 | 5:15); (7) Závorka Milan - Sochůrková Markéta 1:5 (0:2/5:15 | 12:15);

27. Frajt Tomáš - Mrnová Radka, 4:10 (153:201) 16 b.
(1) Novák David - Zůzová Marcela 0:6 (0:2/3:15 | 6:15); (3) Bouma Jarda - Fajman Radek 2:4 (1:1/15:12 | 7:15); (4) Jan Doubrava - Luboš Kružík 3:3 (1:1/15:14 | 12:15); (5) Lefner Lukáš - Veselý Tomáš 1:5 (0:2/9:15 | 13:15); (6) Kadlec Martin - Pěnkavová Monika 3:3 (1:1/14:15 | 15:12); (7) Dušek Jan - Dubová Michaela 2:4 (0:2/12:15 | 13:15); (8) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 2:4 (1:1/15:13 | 4:15);

28. Trojan Jirka - Pavlica Jan, 4:10 (136:195) 15 b.
(1) Kadlec Martin - Pěnkavová Monika 5:1 (2:0/15:12 | 15:8); (2) Zajíček Luboš - Štorc Karel 0:6 (0:2/1:15 | 8:15); (3) Felis Martin - Prošek Jiří 2:4 (0:2/13:15 | 10:15); (4) Bouma Jarda - Fajman Radek 2:4 (1:1/8:15 | 15:13); (5) Špergr Pavel - Domanská Jitka 0:6 (0:2/5:15 | 4:15); (7) Závorková Vendula - Hudcová Aneta 3:3 (1:1/11:15 | 15:12); (8) Gabko Lukáš – Gabková Petra 0:6 (0:2/8:15 | 8:15);

29. Kadlec Martin - Pěnkavová Monika, 2:12 (135:207) 12 b.
(1) Trojan Jirka - Pavlica Jan 1:5 (0:2/12:15 | 8:15); (2) Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav 0:6 (0:2/2:15 | 6:15); (3) Špergr Pavel - Domanská Jitka 0:6 (0:2/2:15 | 6:15); (5) Jan Doubrava - Luboš Kružík 3:3 (1:1/15:13 | 12:15); (6) Frajt Tomáš - Mrnová Radka 3:3 (1:1/15:14 | 12:15); (7) Gabko Lukáš - Gabková Petra 2:4 (0:2/13:15 | 14:15); (8) Bouma Jarda - Fajman Radek 0:6 (0:2/9:15 | 9:15);
celý text

ostatní, náš tip | 8. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Podzimní běh na rozhlednu Vysoká

PODZIMNÍ BĚH NA ROZHLEDNU VYSOKÁ U MISKOVIC 2017, FOTO

PODZIMNÍ BĚH NA ROZHLEDNU VYSOKÁ SE STAL KOŘISTÍ LUKÁŠE HOSKOVCE, OSMÝ SKONČIL LUBOŠ DRBAL

Lukáš Hoskovec získal prvenství časem z druhého kola

Vysoká - Okresní sdružení hasičů Kutná Hora uspořádalo 21. října soutěž ve výstupu na rozhlednu se 144 schody ve Vysoké u Miskovic. Soutěž byla určena pro všechny členy Jednotek SDH a SDH. Soutěže se zúčastnili i členové SDH Zruč nad Sázavou – Lukáš Hoskovec a Luboš Drbal.

Soutěž byla vypsaná v kategoriích:

• Muži v dýchací technice
• Muži bez dýchací techniky
• Ženy bez dýchací techniky

Cílem soutěže bylo vystoupat na vrchol rozhledny v nejkratším čase v předepsané výstroji a výzbroji podle kategorie.

V sobotu ráno se k rozhledně začali sjíždět první závodníci běhu na rozhlednu Vysoká. 144 schodů absolvovalo celkem třiadvacet mužů, šest žen a šest závodníků v kategorii s dýchací technikou.

Závod se uskutečnil dvoukolově, do výsledného pořadí se započítával vždy lepší čas.

Muži bez dýchací techniky: (23 soutěžících)

1. Lukáš Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou) 34.01, 2. B. Klečka 34.18, 3. Holec 34.50, 4. K. Klečka 35.30, 5. Novák 35.57…..8. Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) 38.44

Lukáš Hoskovec, vítěz kategorie muži bez dýchací techniky: ,,Konec hasičské sezóny s sebou již tradičně přináší podzimní klání v běhu na rozhlednu Vysoká. Celá soutěž se nesla v přátelském duchu, každý běh byl odměněn potleskem a skvělým organizátorům nahrálo do karet i počasí, které se na sobotu umoudřilo.
Musím ale říci, že samotný běh byl náročný, navzdory silné konkurenci časy oproti předešlým soutěžím nijak nevynikaly, což způsobil mokrý povrch. To se ukázalo hned při prvním běhu, kdy každý můj rychlejší krok byl odměněn podklouznutím a na výkonu mi nepřidala ani zanedbaná příprava a darování krve pár dní předem. Oslaben nevolností zaběhl skvělý čas i Luboš Drbal, jenž si svým prvním během upevnil konečné 8. místo. Více nás za sbor bohužel nesoutěžilo. S pořadovým číslem 23 jsem uzavíral startovní listinu a svým druhým během tak celou naší kategorii. Stálo přede mnou 144 schodů a čtyři borci s rychlejšími časy, to ale byla maličkost v porovnání s podporou od mých hasičských přátel, kteří byli při mně. To oni mě vynesli na vrchol ve vítězném čase, stejně jako motivace nezklamat moji nejmilejší, za což jim patří obrovské díky, stejně jako pořadatelům za vydařenou akci. Náš sbor možná nevyhrává každou soutěž, ale ta parta lidí, ta je bezkonkurenční. Žádný triumf vás neobohatí tak jak pravé přátelství! (jot – foto: jač)
celý text

ostatní, náš tip | 27. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Volejbalistky Zruče nad Sázavou

VOLEJBAL JUNIOREK, OKRESNÍ SOUTĚŽ, 2. KOLO, 2017/18

ZRUČSKÉ JUNIORKY VYHRÁLY V DIVIŠOVĚ S PŘEHLEDEM SKUPINU B A POSTOUPILY ZPĚT DO ÁČKA

Volejbalového turnaje se zúčastnilo pět týmů

Divišov - Druhé kolo okresní soutěže juniorek ve volejbalu, skupiny B, se uskutečnilo v Divišově za účasti pěti celků – KK Benešov, Divišov, Zruč nad Sázavou, Říčany B a Kácov B. Uspořádal ho ČVS OTS Benešov (Český volejbalový svaz, okresní tělovýchovné sdružení). Letošní ročník 2017/18 je premiérový. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety.

Soutěž je vedena jako smíšená - mohou tedy nastoupit i žáci (nepsaná dohoda je, že by mělo být na hřišti více děvčat než chlapců).

Herní systém je takový, že 10 týmů je rozděleno do dvou skupin po pěti, každý turnaj jeden ze skupiny padá do spodní skupiny a vítěz spodní skupiny postupuje do té horní.

Systém bodování je podle umístění na jednotlivých turnajích (horní skupina 1. - 5. místo, spodní skupina 6. - 10. místo.) Za 1. místo je 10 bodů, za druhé 9 a tak dále až za 10. místo je jeden bod. Při rovnosti bodů rozhoduje počet bodů získaný na jednotlivých turnajích (výhra 2:0 - 3 body, výhra 2:1 - 2 body, prohra 1:2 - 1 bod a prohra 0:2 - 0 bodů), pokud i tyto body jsou stejné, rozhoduje počet vyhraných/prohraných setů. Pokud by se náhodou stalo, že i tady bude stejný výsledek, musely by se dopočítat všechny míče.

Zúčastněná družstva 2. kola:

KK Benešov, Divišov, Zruč nad Sázavou, Říčany B a Kácov B

Výsledky Zruče nad Sázavou:

Zruč nad Sázavou – Divišov 2:0
Zruč nad Sázavou – Benešov 2:0
Zruč nad Sázavou – Říčany B 2:0
Zruč nad Sázavou – Kácov B 2:0

Sestava Zruče nad Sázavou: nahoře zleva – Šárka Menšíková, Aneta Zemanová, trenérka Hana Filipová, Kateřina Tůmová, Jana Brůzlová, Pavla Kubištová, dole zleva – Barbora Filipová, Klára Měšťánková, Petra Buchtová

Pořadí skupiny B: 1. Zruč nad Sázavou 12 bodů, 2. Benešov 9, 3. Říčany B 6, 4. Kácov B 3, 5. Divišov 0 bodů

Družstvo Zruče nad Sázavou po vítězství v turnaji opět postoupilo do skupiny A, ze které sestoupily tentokrát Říčany A.

Druhé kolo skupiny A hrané v Kunicích – pořadí: 1. Kunice 11 bodů, 2. Kácov A 9, 3. Týnec nad Sázavou 5, 4. Postupice 3, Říčany A 2 body

Celkové pořadí po 2. kole:

1. Kunice 20 bodů, 2. Týnec nad Sázavou 17 bodů, 3. Kácov A 17 bodů, 4. Postupice 14 bodů, 5. Zruč nad Sázavou 11 bodů, 6. Říčany A 11 bodů, 7. Říčany B 6 bodů, 8. Benešov 6 bodů, 9. Kácov B 6 bodů, 10. Divišov 2 body. (jot, jak)
celý text

ostatní | 26. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Vítězná dvojice Koubová - P. Vrzáček

TENIS, TURNAJ SMÍŠENÝCH DVOJIC, 2017

VE SMÍŠENÉ ČTYŘHŘE ZÍSKALA PRVENSTVÍ DVOJICE KOUBOVÁ – VRZÁČEK PŘED MIXEM KLAPKOVÁ - DRAGOUN

Tenisté odehráli deset zápasů, ve dvou rozhodoval tiebreak

Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ve spolupráci s TENNISLINE (Leoš Fiala) uspořádal turnaj smíšených dvojic - mixů 2017, který se odehrál na dvou antukových kurtech. Přihlásilo se pět týmů.

Čtyřhra mix: 5 dvojic

Výsledky: Koubová, Vrzáček – Pechová, Pecha 6:2, Koubová, Vrzáček – Flekalová, Flekal 7:6, Koubová, Vrzáček – Obhlídalová, Kovařík 6:3, Koubová, Vrzáček – Klapková, Dragoun 6:4, Pechová, Pecha – Flekalová, Flekal 6:1, Pechová, Pecha - Obhlídalová, Kovařík 6:3, Pechová, Pecha - Klapková, Dragoun 3:6, Flekalová, Flekal - Obhlídalová, Kovařík 6:3, Flekalová, Flekal - Klapková, Dragoun 2:6, Obhlídalová, Kovařík - Klapková, Dragoun 6:7.

Pořadí: 1. Koubová - Vrzáček 4 body skóre 25:15, 2. Klapková - Dragoun 3 body skóre 23:17, 3. Pechová - Pecha 2 body skóre 17:16, 4. Flekalová - Flekal 1 bod skóre 15:22, 5. Obhlídalová, Kovařík 1 bod skóre 15:25.

Jindřich Kovařík: ,Chci touto cestou veřejnosti podrobněji specifikovat jednotlivé účastníky turnaje: Koubová Hana - hráčka B družstva dospělých, Vrzáček Pavel - rekreační hráč, Pecha Zdeněk st. - rekreační hráč, Pechová Veronika - hráčka A družstva staršího žactva, Flekalová Anička - hráčka A družstva mladšího žactva, Flekal Jan - rekreační hráč, Obhlídalová Ludmila - rekreační hráčka, Kovařík Jindřich - rekreační hráč, Klapková Iva - rekreační hráčka, Dragoun Marek - hráč B družstva dospělých.“ (jot)



celý text

ostatní, náš tip | 13. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Turnaj neregistrovaných hráčů, B skupina

TENIS, TURNAJ NEREGISTROVANÝCH B, DVOUHRA, ČTYŘHRA 2017

Ve čtyřhrách získala prvenství dvojice Flekal - Pecha, v jednotlivcích Pecha před Lohynským

V sobotu odehráli neregistrovaní tenisté 2 čtyřicet zápasů, v utkání Šlejmar – Flekal došlo v jednom gemu ke třiceti shodám

Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal turnaj neregistrovaných hráčů 2, který se odehrál na dvou antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno osm, ve čtyřhrách hrály čtyři týmy.

Dvouhra mužů: 8 účastníků

Přihlášení: Šlejmar, Pecha, Závorka, Flekal, Kotek, Lohynský, Král, Kvapil.

Skupina A: Lohynský – Kvapil 6:3, Lohynský – Kotek 6:1, Lohynský – Hájek 6:2, Kvapil – Kotek 2:6, Kvapil – Hájek 0:6, Kotek – Hájek 4:6.

Pořadí: 1. Lohynský, 2. Hájek, 3. Kotek, 4. Kvapil.

Skupina B: Pecha – Šlejmar 6:3, Pecha – Flekal 6:1, Pecha – Závorka 6:4, Šlejmar – Flekal 7:6, Šlejmar – Závorka 6:4, Flekal – Závorka 6:3.

Pořadí: 1. Pecha, 2. Šlejmar, 3. Flekal, 4. Závorka.

Ze skupin postoupili první dva do finále, druzí dva do boje o třetí místo atd.

O 7. – 8. místo: Závorka – Kvapil nehráno
O 5. – 6. místo: Kotek – Flekal 9:5
O 3. 4. místo: Šlejmar – Hájek 0:9 skreč Š.
Finále: Pecha – Lohynský 9:6

Celkové pořadí: 1. Pecha, 2. Lohynský, 3. Hájek, 4. Šlejmar, 5. Kotek, 6. Flekal, 7. – 8. Závorka, Kvapil.

Čtyřhra mužů: 4 dvojice

Přihlášení: Lohynský - Kvapil, Závorka - Hájek, Šlejmar - Kotek, Pecha - Flekal.

Skupina: Lohynský, Kvapil – Závorka, Hájek 9:7, Lohynský, Kvapil – Šlejmar, Kotek 4:9, Lohynský, Kvapil – Pecha, Flekal 7:9, Závorka, Hájek – Šlejmar, Kotek 9:10, Závorka, Hájek – Pecha, Flekal 0:9, Šlejmar, Kotek – Pecha, Flekal 7:9.

Pořadí: 1. Pecha - Flekal, 2. Šlejmar - Kotek, 3. Lohynský - Kvapil, 4. Závorka - Hájek. (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 21. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
5. ročník Police cup revival – Ortéza cup 2017

MALÁ KOPANÁ, 5. ROČNÍK ORTÉZA CUP, 2017

Pátý ročník Police cup revival – Ortéza cup 2017 vyhrál opět celek Horky nad Sázavou

V turnaji padlo osmnáct branek, dvě utkání skončila bez gólů

Zruč nad Sázavou – Ve Sportovním areálu za sportovní halou se na umělém povrchu uskutečnil 5. ročník turnaje v malé kopané hráčů nad 40 let, Police cup revival – Ortéza cup 2017. Turnaj se odehrál za účasti čtyř družstev. Týmy se utkaly systémem každý s každým, kdy hrací doba jednoho utkání byla 20 minut. Poté se podle pořadí uskutečnilo semifinále (1 – 4, 2 – 3), finále a 3. – 4. místo. Na řádný průběh utkání a disciplínu všech účastníků dohlížel rozhodčí Jiří Staněk.

Výsledkový servis:

Internacionálové – AC Hasiči 0:1 (Dolejší 1)
Internacionálové - FC Horka nad Sáz. 0:4 (Pristaš 2, Studecký 2)
Rangers Zruč nad Sáz. – Internacionálové 2:0 (Melcr 2)
FC Horka nad Sáz. - Rangers Zruč nad Sáz. 0:1 (Dubják 1)
FC Horka nad Sáz. – AC Hasiči 2:1 (Studecký 2 – Nekvinda 1)
Rangers Zruč nad Sáz. – AC Hasiči 2:0 (Kruntorád 2)

Pořadí po základní skupině:

1. Rangers Zruč nad Sáz. 3 3 0 0 5:0 9
2. FC Horka nad Sáz. 3 2 0 1 6:2 6
3. AC Hasiči 3 1 0 2 2:4 3
4. Internacionálové 3 0 0 3 0:7 0

Semifinále 1: FC Horka nad Sáz. - AC Hasiči 0:0, PK 5:4 (rozhodující penaltu Pristaš)

Semifinále 2: Internacionálové - Rangers Zruč nad Sáz. 0:2 (Zd. Jelínek 1, Dubják 1)

O 3. – 4. místo: AC Hasiči – Internacionálové 1:2 (Nekvinda 1 – Kozel 1, Beneš 1)

FINÁLE: FC Horka nad Sáz. - Rangers Zruč nad Sáz. 0:0 PK 5:4 (rozhodující penaltu Nezmar)

Celkové pořadí:

1. FC Horka nad Sáz.
2. Rangers Zruč nad Sáz.
3. Internacionálové
4. AC Hasiči

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Milan Kozel (Internacionálové)
Nejlepší brankář: Vaněček Martin (Rangers Zruč nad Sáz.)
Nejlepší střelec: Studecký Josef (FC Horka nad Sáz. – 4 branek)
Vítěz soutěže slušnosti: AC Hasiči
Speciální cena Honzy Vladyky st. - špílmachr turnaje – Jiží Žemla (AC Hasiči)

Sestavy:

Rangers Zruč nad Sázavou: Vaněček – Melcr, Zd. Jelínek, Dubják, Kruntorád, Měšťánek
FC Horka nad Sázavou: Štecher – Kořínek, Studecký, Kostiha, Pristaš, Nezmar
Internacionálové: Kozel – Černý, Beneš, Stejskal, Havlíček, Lejnar
AC Hasiči: Žemla – Nekvinda, Kraus, Dolejší, Kučera (paa, jot)
celý text

ostatní, náš tip | 7. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Sportovní den s Jiskrou 2017

SPORTOVNÍ DEN S JISKROU, 3. ROČNÍK, 2017

Ve sportovním areálu se představilo sedm oddílů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou se svými disciplínami

Sportovní den s Jiskrou - Fotbal, florbal, házená, tenis, stolní tenis, volejbal a atletika

Zruč nad Sázavou – První zářijovou neděli připravili zástupci oddílů TJ Jiskra Zruč nad Sázavou odpoledne plné soutěží. Akce se uskutečnila ve sportovním areálu za Základní školou ve Zruči nad Sázavou. Své pohybové dovednosti si vyzkoušeli účastníci z řad dětí i dospělých. Rychlost a dynamická síla se testovala v běhu na čas a skoku dalekém v sektoru atletiky, měřená rychlost míče kopem na bránu byla připravena oddílem fotbalu na fotbalovém hřišti, na umělém tenisovém kurtu bylo možné vyzkoušet techniku tenisových úderů s trenéry tenisu, souboj s protihráčem a slalom. Ohebnost a rychlost byla důležitá na oblíbené opičí dráze v písku připravené házenkáři, oddíl volejbalu nabídl výuku odbití na přesnost, pro menší hráče vhození volejbalového míče do koše. Přesnost se uplatnila při překonávání fiktivního brankáře ve florbalové brance nebo při práci s pingpongovým míčkem s vedením profesionálního hráče stolního tenisu. Celá akce byla doprovázena hudbou a hlasem moderátora, který komentoval aktuální dění na všech stanovištích, připraven byl i bufet s nabídkou jídla i pití po celý den. Třetího ročníku se zúčastnilo přes stovku soutěžících ve věku od tří do padesáti let. Při startu každý obdržel barevné tričko s logem TJ dle své věkové kategorie. Ti nejlepší byli na závěr akce oceněni hodnotnými sportovními cenami. Pro nejmenší účastníky byl připraven skákací hrad. (jot – foto: Josef Tůma)

Petra Menšíková, tajemník TJ Jiskra Zruč n. S.: ,,Velký dík patří všem rodičům, dětem a ostatním, kteří si v zamračeném a deštivém počasí našli čas a chuť si zasportovat, velmi příjemným překvapením byla i odvaha některých rodičů a dospělých přidat se k dětem a vyzkoušet soutěžení společně. Poděkování patří i všem pořadatelům z řad zástupců sportovních oddílů TJ za perfektně připravená sportoviště a účast ve svých disciplínách při nepříliš teplém počasí."
celý text

ostatní, náš tip | 4. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Turnaj neregistrovaných hráčů, dvouhra, čtyřhra, 2017

TENIS, TURNAJ NEREGISTROVANÝCH, DVOUHRA, ČTYŘHRA, 2017

Ve čtyřhrách získala prvenství dvojice Veselý - Koubský, v jednotlivcích P. Jelínek

V sobotu a v neděli odehráli neregistrovaní tenisté třiačtyřicet zápasů

Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal turnaj neregistrovaných hráčů, který se odehrál na čtyřech antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, čtyřher a útěchy. Mužů bylo přihlášeno třináct, ve čtyřhrách hrálo osm týmů.

Dvouhra mužů: 13 účastníků

Přihlášení: Keltner, J. Kovařík, Vyhlídal, P. Jelínek, Chalupa, Král, Kouba, Pacal, Kozel, Malý, Veselý, Kadlec, Petrů.

Skupina A: Keltner – Kovařík 4:6, Keltner - Vyhlídal 6:2, Kovařík – Vyhlídal 6:4.

Pořadí: 1. Kovařík, 2. Keltner, 3. Vyhlídal.

Skupina B: P. Jelínek – Chalupa 6:2, P. Jelínek – Král 6:0, Chalupa - Král 6:3.

Pořadí: 1. P. Jelínek, 2. Chalupa, 3. Král.

Skupina C: Kouba – Pacal 6:1, Kouba – Kozel 6:1, Kouba – Malý 6:0, Pacal – Kozel 6:4, Pacal – Malý 2:6, Kozel – Malý 4:6.

Pořadí: 1. Kouba, 2. Malý, 3. Pacal, 4. Kozel.

Skupina D: Veselý – Kadlec 6:1, Veselý – Petrů 6:2, Kadlec – Petrů 6:1.

Pořadí: 1. Veselý, 2. Kadlec, 3. Petrů.

Ze skupin postoupili první dva do play-off, zbytek hrál útěchu (třetí v pořadí, Krále nahradil Kozel).

Útěcha: Vyhlídal - Pacal 6:2, Petrů – Kozel 6:1, Petrů – Vyhlídal 6:2 6:4.

Čtvrfinále: Kovařík – Malý 9:1, P. Jelínek – Kadlec 9:1, Kouba – Keltner 9:2, Veselý – Chalupa 9:6.

Semifinále: P. Jelínek – Kovařík 6:7 6:2 1:0, Kouba – Veselý 1:6, 6:3, 1:0.

Finále: P. Jelínek – Kouba 7:5 6:4.

Celkové pořadí: 1. P. Jelínek, 2. Kouba, 3. Veselý, 4. J. Kovařík, 5. Chalupa, 6. Keltner, 7. – 8. Malý, Kadlec, 9. Petrů, 10. Vyhlídal, 11. Pacal, 12. Kozel, 13. Král.

Čtyřhra mužů: 8 dvojic

Přihlášení: Keltner - Blažek, J. Kovařík - Kouba, Vyhlídal - Pacal, P. Jelínek - Kadlec, Chalupa - Král, Kozel - Koubský, Malý – Petrů, Veselý - Mareček.

Skupina A: Keltner, Blažek – Kouba, Kovařík 3:9, Keltner, Blažek – Malý, Petrů 9:4, Keltner, Blažek – Pacal, Vyhlídal 9:5, Kouba, Kovařík – Malý, Petrů 9:4, Kouba, Kovařík – Pacal, Vyhlídal 9:5, Malý, Petrů – Pacal, Vyhlídal 7:9.

Pořadí: 1. Kouba - Kovařík, 2. Blažek – Keltner, 3. Pacal – Vyhlídal, 4. Malý – Petrů.

Skupina B: Veselý, Mareček – Chalupa, Král 9:4, Veselý, Mareček – Kozel, Koubský 9:4, Veselý, Mareček – P. Jelínek, Kadlec 3:9, Chalupa, Král – Kozel, Koubský 8:9, Chalupa, Král – P. Jelínek, Kadlec 4:9, Kozel, Koubský – P. Jelínek, Kadlec 3:9.

Pořadí: 1. P. Jelínek – Kadlec, 2. Veselý – Mareček, 3. Kozel – Koubský, 4. Chalupa - Král.

Ze skupin postoupili první dva do play-off, zbytek hrál útěchu (třetí a čtvrtý v pořadí, Chalupa – Král poté odstoupili, v pavouku nahradil Marečka Koubský).

Útěcha: Pacal, Vyhlídal – Malý, Petrů 4:6 7:6 1:0, Pacal, Vyhlídal – Kozel, Koubský 3:6 4:6, Malý, Petrů – Kozel, Koubský 4:6 4:6.

Semifinále: Keltner, Blažek – P. Jelínek, Kadlec 1:6 3:6, Veselý, Koubský – Kouba, Kovařík 6:3 7:6.

Finále: Veselý, Koubský - P. Jelínek, Kadlec s. c. r.

Celkové pořadí: 1. Veselý - Koubský, 2. P. Jelínek - Kadlec, 3. Kouba - Kovařík, 4. Keltner - Blažek, 5. Kozel – Koubský, 6. Pacal – Vyhlídal, 7. Malý – Petrů, 8. Chalupa – Král. (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 30. 8. 2017 | Autor: Josef Tůma