Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Pranostika na akt. den

Na Zasnoubení Panny Marie zima největší je.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

#

12. A 13. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

DRUHÝ TÝM TABULKY Z BĚLÉ POD BEZDĚZEM ODJEL S VÝPRASKEM, BÉČKO SKC SI PORADILO I S KOSMONOSY

Ve 14. a 15. kole zajíždí béčko do Kolína a Kutné Hory

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

12. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Bělá pod Bezd. 10:3

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 2:1, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Tomáš 3:0, Slavík Radek 3:0 - Kapras Karel 2:1, Malý Petr 1:2, Šlapáček Martin 0:3, Balcar Miroslav 0:2.

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kosmonosy 10:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 2:0, Jandejsek Pavel 2:0, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 2:0 - Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:1, Veselý Pavel 0:2, Bříška Jan 0:2.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 13 11 0 2 0 122:89 33
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 13 9 0 4 0 107:70 27
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 13 8 1 4 0 105:88 25
4. ST EUROMASTER Kolín C 13 8 0 5 0 102:77 24
5. TJ Sokol Krchleby A 13 9 0 3 1 103:91 24
6. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 13 7 1 5 0 115:87 22
7. TJ Neratovice B 13 6 0 7 0 86:98 18
8. TJ Sokol Kosmonosy 13 5 2 6 0 99:106 17
9. TJ Sokol Kutná Hora A 13 5 1 7 0 95:104 16
10. TJ Sadská B 13 3 2 8 0 93:113 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 13 3 1 9 0 85:109 10
12. TJ Sokol Všetaty A 13 0 0 13 0 50:130 0

Příští program: (27. – 28. ledna)

ST EUROMASTER Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 19. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

11. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

V KRAJSKÉ SOUTĚŽI 1. TŘÍDY ODEHRÁLO BÉČKO VELMI VYROVNANÉ UTKÁNÍ, O VÍTĚZSTVÍ ROZHODLY DVĚ ZÁVĚREČNÉ DVOUHRY

Ve dvanáctém a třináctém kole přivítají stolní tenisté SKC B celek Bělé pod Bezdězem B a Kosmonos

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B 10:8

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 4:0, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 0:4 - Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 11 9 0 2 0 102:81 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 11 8 0 3 0 94:55 24
3. TJ Sokol Krchleby A 11 8 0 3 0 93:76 24
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 11 7 1 3 0 102:67 22
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 11 6 1 4 0 85:84 19
6. ST EUROMASTER Kolín C 11 6 0 5 0 82:72 18
7. TJ Sokol Kosmonosy 11 4 2 5 0 88:90 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 11 4 1 6 0 80:86 13
9. TJ Neratovice B 11 4 0 7 0 66:86 12
10. TJ Sadská B 11 3 2 6 0 82:93 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 11 3 1 7 0 74:89 10
12. TJ Sokol Všetaty A 11 0 0 11 0 41:110 0

Příští program – 12. a 13. kolo (13. a 14. ledna 2018)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Bělá pod Bezdězem B
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy
celý text

ostatní, náš tip | 13. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

9. A 10. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

NA STOLECH SOUPEŘŮ SE TENTOKRÁT NEDAŘILO, DVĚ VYSOKÉ PORÁŽKY, BODOVAL POUZE TOMÁŠ HEROUT

V 11. kole hostí béčko celek Sadské B

Libice nad Cidlinou, Krchleby – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Libicích nad Cidlinou deváté, druhý den v Krchlebech desáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

9. kolo: Sokol Libice nad Cidlinou – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Matějka Martin 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 2:0 - Hameta Oldřich 0:3, Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 1:1, Jandejsek Pavel 0:2.

10. kolo: Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:3

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Pavel 3:0, Jaroň Daniel 2:0, Sádlo Josef 2:1, Bittner Miloslav 2:1 - Hameta Oldřich 0:3, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 0:3, Jandejsek Pavel 0:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 10 9 0 1 0 97:71 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 10 7 0 3 0 84:51 21
3. TJ Sokol Krchleby A 10 7 0 3 0 83:68 21
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9 6 1 2 0 84:51 19
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10 5 1 4 0 75:76 16
6. ST EUROMASTER Kolín C 10 5 0 5 0 72:69 15
7. TJ Sokol Kosmonosy 9 4 2 3 0 78:70 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 10 4 1 5 0 77:76 13
9. TJ Sadská B 10 3 2 5 0 74:83 11
10. TJ Neratovice B 10 3 0 7 0 56:81 9
11. TJ Sokol Velké Popovice 10 2 1 7 0 64:87 7
12. TJ Sokol Všetaty A 10 0 0 10 0 39:100 0

Příští program: (9. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B
celý text

ostatní, náš tip | 30. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

7. A 8. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

BÉČKO SKC JASNĚ PŘEHRÁLO NERATOVICE B, SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO S ,,ODOLKOU“ V ZÁVĚRU NEZVLÁDLO

V 9. a 10. kole zajíždí béčko do Libic nad Cidlinou a Krchleb

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou sedmé a osmé kolo krajské soutěže 1. třídy.

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B 10:4

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Slavík Radek 3:0, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 1:2, Hameta Oldřich 2:1 - Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 0:3.

8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda 8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 1:3 - Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 8 7 0 1 0 75:31 21
2. TJ Aero Odolena Voda 8 7 0 1 0 77:60 21
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 8 5 1 2 0 71:56 16
4. TJ Sokol Krchleby A 8 5 0 3 0 63:57 15
5. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 7 4 1 2 0 64:46 13
6. TJ Sadská B 8 3 2 3 0 62:63 11
7. TJ Sokol Kosmonosy 7 3 2 2 0 61:54 11
8. ST EUROMASTER Kolín C 8 3 0 5 0 52:65 9
9. TJ Sokol Kutná Hora A 8 2 1 5 0 57:67 7
10. TJ Sokol Velké Popovice 8 2 1 5 0 55:67 7
11. TJ Neratovice B 8 2 0 6 0 40:66 6
12. TJ Sokol Všetaty A 8 0 0 8 0 35:80 0

Příští program: (25. – 26. listopadu)

Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 15. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

5. A 6. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

BÉČKO ZÍSKALO NA STOLECH SOUPEŘŮ ŠEST BODŮ A VYHOUPLO SE NA TŘETÍ PŘÍČKU

V 7. a 8. kole hostí béčko celky Neratovic a Odolené Vody

Velké Popovice, Všetaty – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Velkých Popovicích páté, druhý den ve Všetatech šesté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

5. kolo: Sokol Velké Popovice – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 4:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 1:2 - Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 3:0, Herout Tomáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1.

6. kolo: Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 5:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 1:3 - Hameta Oldřich 3:1, Bleha Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 1:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 6 5 0 1 0 55:26 15
2. TJ Aero Odolena Voda 6 5 0 1 0 57:48 15
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 6 4 1 1 0 53:42 13
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5 3 0 2 0 45:34 9
5. ST EUROMASTER Kolín C 6 3 0 3 0 47:45 9
6. TJ Sokol Krchleby A 6 3 0 3 0 43:47 9
7. TJ Sadská B 6 2 2 2 0 48:47 8
8. TJ Sokol Kutná Hora A 6 2 1 3 0 48:47 7
9. TJ Sokol Velké Popovice 6 2 0 4 0 41:48 6
10. TJ Neratovice B 6 2 0 4 0 30:46 6
11. TJ Sokol Kosmonosy 5 1 2 2 0 41:45 5
12. TJ Sokol Všetaty A 6 0 0 6 0 27:60 0

Příští program: (11. a 12. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda





celý text

ostatní, náš tip | 31. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS B, KS1, 3. A 4. KOLO 2017/18

TĚSNÁ VÝHRA BÉČKA SKC S KOLÍNEM PO SEDMI PĚTISETOVÝCH BOJÍCH, S KUTNOU HOROU ROZHODLY AŽ ZÁVĚREČNÉ ZÁPASY

V 5. a 6. kole zajíždí béčko do Velkých Popovic a Všetat

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou třetí a čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy.

3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C 10:8

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 2:2, Hameta Oldřich 2:2 - Lhoták Jakub 3:1, Zaplatílek Ctibor 3:1, Stránská Anna 0:4, Jindra Josef 2:2.

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora A 10:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:1 - Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Kořínek Milan 0:3, Dusil Filip 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 4 4 0 0 0 40:13 12
2. TJ Aero Odolena Voda 4 4 0 0 0 40:30 12
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 4 2 1 1 0 33:33 7
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 4 2 0 2 0 35:29 6
5. TJ Sokol Velké Popovice 4 2 0 2 0 30:28 6
6. TJ Neratovice B 4 2 0 2 0 27:26 6
7. TJ Sokol Krchleby A 4 2 0 2 0 30:31 6
8. TJ Sokol Kosmonosy 4 1 2 1 0 35:35 5
9. TJ Sokol Kutná Hora A 4 1 1 2 0 30:37 4
10. ST EUROMASTER Kolín C 4 1 0 3 0 27:35 3
11. TJ Sadská B 4 0 2 2 0 28:38 2
12. TJ Sokol Všetaty A 4 0 0 4 0 20:40 0

Příští program: (28. – 29. října)

Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 25. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS B, KS1, 1. A 2. KOLO 2017/18

BÉČKO VYHRÁLO V BĚLÉ POUZE ČTYŘI UTKÁNÍ, V KOSMONOSECH ZABOJOVALO, OD STAVU 9:5 NEPROHRÁLO A PŘIVEZLO BOD

Ve 3. a 4. kole hostí béčko celky Kolína C a Kutné Hory A

Bělá pod Bezdězem, Kosmonosy – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Bělé pod Bezdězem první, druhý den v Kosmonosech druhé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

1. kolo: TTC Bělá pod Bezdězem – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 2:1 - Slavík Radek 2:1, Hameta Oldřich 1:2, Herout Tomáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:3.

2. kolo: Sokol Kosmonosy – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bříška Jan 0:4, Durdis Petr ml. 2:2, Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 3:1 - Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 2 2 0 0 0 20:9 6
2. TJ Sokol Krchleby A 2 2 0 0 0 20:11 6
3. TJ Aero Odolena Voda 2 2 0 0 0 20:16 6
4. TJ Sokol Velké Popovice 2 1 0 1 0 18:11 3
5. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 2 1 0 1 0 18:13 3
6. TJ Neratovice B 2 1 0 1 0 11:13 3
7. TJ Sokol Kutná Hora A 2 1 0 1 0 15:18 3
8. TJ Sokol Kosmonosy 2 0 2 0 0 18:18 2
9. TJ Sadská B 2 0 1 1 0 14:19 1
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 2 0 1 1 0 13:19 1
11. TJ Sokol Všetaty A 2 0 0 2 0 11:20 0
12. ST EUROMASTER Kolín C 2 0 0 2 0 9:20 0

Příští program: (14. a 15. října)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora A
celý text

ostatní, náš tip | 5. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma