Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když větrové na konec února uhodí, moc obilí se na poli neurodí.

Pranostika na akt. den

Na svatého Polykarpa bývá sněhu plná škarpa.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Déčko získalo v Chlístovicích druhé vítězství, čtyři body vybojoval Jandejsek a Friš, dva přidal Kop, jeden Čekal

SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí v 11. kole na stoly Kácova    

Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál desáté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Chlístovicích.

10. kolo: Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou D  6:12

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Sojková Jitka 1:3, Křemenák Josef 2:2, Sojka Martin 0:4, Králová Zdenka 2:2, WO 0:1 - Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 4:0, Kop Jaromír 2:2, Čekal Jan 1:3, WO 1:0. (jot)

vfdvbn

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

10

10

0

0

0

137:43

30

2.

 TJ Sokol Močovice A

10

8

0

2

0

115:65

24

3.

 TJ Sokol Čáslav D

10

6

1

3

0

118:62

19

4.

 TJ Sokol Zbraslavice A

10

6

1

3

0

110:70

19

5.

 TJ Sokol Malešov

10

5

2

3

0

105:75

17

6.

 TJ Sokol Močovice B

10

5

0

5

0

96:84

15

7.

 TJ Sokol Kutná Hora D

10

3

2

5

0

83:97

11

8.

 TJ Sokol Kácov

10

2

0

8

0

71:109

6

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

10

2

0

8

0

31:149

6

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

10

0

0

10

0

34:146

0

 

Příští program: (7. ledna)

Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D                  

2017

Mladíci se v dresu SKC D vůbec bodově neprosadili, pouze Förster získal dva sety, Kulhánek jeden

10. kolo: sobota 17. prosince od 9 hodin, Chlístovice B - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou (12. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokola Močovice B.

bngbng

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice B   0:18

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kop Jaromír 0:4, Förster Vojtěch 0:4, Kulhánek Matěj 0:4, Dolejš Ladislav 0:4 - Novotný Ondřej 4:0, Dastych Jiří 4:0, Rychetský Pavel 4:0, Dejnožka Tomáš 4:0.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

9

9

0

0

0

126:36

27

2.

 TJ Sokol Močovice A

9

7

0

2

0

101:61

21

3.

 TJ Sokol Čáslav D

9

6

1

2

0

111:51

19

4.

 TJ Sokol Zbraslavice A

9

6

0

3

0

101:61

18

5.

 TJ Sokol Močovice B

9

5

0

4

0

92:70

15

6.

 TJ Sokol Malešov

9

4

2

3

0

94:68

14

7.

 TJ Sokol Kutná Hora D

9

3

1

5

0

74:88

10

8.

 TJ Sokol Kácov

9

2

0

7

0

64:98

6

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

9

1

0

8

0

19:143

3

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

9

0

0

9

0

28:134

0

 

Příští program (17. prosince): Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)                

Na stolech suverénního lídra soutěže nemělo déčko SKC šanci uspět, uhrálo pouze tři sety

SKC Zruč nad Sázavou D přivítá doma v 9. kole Močovice B    

Starkoč (28. listopadu) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál osmé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Starkoči.

drbhg

8. kolo: Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou D  18:0

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Novák Vladimír 3:0, Kozák Pavel 4:0, Palát Dominik 4:0, Čakovský Michal 4:0, WO 1:0 - Friš Miroslav 0:4, Procházka Jan 0:3, Dolejš Ladislav 0:4, Čekal Jan 0:4, WO 0:1. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

8

8

0

0

0

111:33

24

2.

 TJ Sokol Močovice A

8

6

0

2

0

89:55

18

3.

 TJ Sokol Zbraslavice A

8

6

0

2

0

100:44

18

4.

 TJ Sokol Čáslav D

8

5

1

2

0

94:50

16

5.

 TJ Sokol Močovice B

8

4

0

4

0

74:70

12

6.

 TJ Sokol Malešov

8

3

2

3

0

76:68

11

7.

 TJ Sokol Kutná Hora D

8

3

1

4

0

68:76

10

8.

 TJ Sokol Kácov

8

2

0

6

0

61:83

6

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

8

1

0

7

0

19:125

3

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

8

0

0

8

0

28:116

0

 

Příští program: (10. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice B                  

 

Mladíci z déčka v Malešově nepřekvapili, jediný bod získala Blehová, v sobotu k vedoucímu týmu

SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí v 8. kole na stoly Sokola Starkoč    

Malešov (22. listopadu) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál sedmé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.

gtfgtr

7. kolo: Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D  17:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Douda Jiří 4:0, Kepka Jaroslav 4:0, Kapička Aleš 3:1, Kepka Jaroslav ml. 4:0 - Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Blehová Aneta 1:3, Čekal Jan 0:4 (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

7

7

0

0

0

93:33

21

2.

 TJ Sokol Zbraslavice A

7

6

0

1

0

93:33

18

3.

 TJ Sokol Močovice A

7

5

0

2

0

78:48

15

4.

 TJ Sokol Čáslav D

7

4

1

2

0

77:49

13

5.

 TJ Sokol Močovice B

7

4

0

3

0

70:56

12

6.

 TJ Sokol Malešov

7

2

2

3

0

62:64

8

7.

 TJ Sokol Kutná Hora D

7

2

1

4

0

55:71

7

8.

 TJ Sokol Kácov

7

2

0

5

0

56:70

6

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

7

1

0

6

0

19:107

3

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

7

0

0

7

0

27:99

0

 

Příští program: (26. listopadu)

Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou D               

 

Pátá porážka déčka SKC v soutěži, dva body Friše a jeden Dolejše, v sobotu na stoly osmého celku

7. kolo: sobota 19. listopadu od 9 hodin, Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou (15. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šesté kolo s celkem Sokola Kutná Hora D.

fgtjuz

6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D   3:15

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Friš Miroslav 2:2, Blehová Aneta 0:4, Dolejš Ladislav 1:3, Čekal Jan 0:4 - Sosnovec Bohumil 4:0, Dusil Filip 4:0, Petržílek Tomáš 1:1, Kolman Leon 3:1, Křenovský Štěpán 1:1.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

6

6

0

0

0

83:25

18

2.

 TJ Sokol Zbraslavice A

6

5

0

1

0

77:31

15

3.

 TJ Sokol Močovice A

6

5

0

1

0

70:38

15

4.

 TJ Sokol Čáslav D

6

3

1

2

0

63:45

10

5.

 TJ Sokol Močovice B

6

3

0

3

0

57:51

9

6.

 TJ Sokol Kutná Hora D

6

2

1

3

0

51:57

7

7.

 TJ Sokol Kácov

6

2

0

4

0

51:57

6

8.

 TJ Sokol Malešov

6

1

2

3

0

45:63

5

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

6

1

0

5

0

18:90

3

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

6

0

0

6

0

25:83

0

 

Příští program (19. listopadu): Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)                    

Do tabulky si déčko SKC připsalo čtvrtou prohru, tentokrát ve Zbraslavicích, bodoval pouze Friš

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 6. kole celek Sokol Kutná Hora D    

Zbraslavice (1. listopadu) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál páté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Zbraslavicích.

fgrnmj

5. kolo: Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou D  17:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Malina Jaroslav 2:0, Fuchs Martin 4:0, Somberg Petr 4:0, Břečka Josef 3:1, Fuchs Josef 2:0 - Friš Miroslav 1:3, Dušek Jiří 0:4, Blehová Aneta 0:4, Procházka Jan 0:4. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

5

5

0

0

0

70:20

15

2.

 TJ Sokol Zbraslavice A

5

4

0

1

0

65:25

12

3.

 TJ Sokol Močovice A

5

4

0

1

0

60:30

12

4.

 TJ Sokol Čáslav D

5

3

1

1

0

55:35

10

5.

 TJ Sokol Kácov

5

2

0

3

0

45:45

6

6.

 TJ Sokol Močovice B

5

2

0

3

0

39:51

6

7.

 TJ Sokol Malešov

5

1

2

2

0

40:50

5

8.

 TJ Sokol Kutná Hora D

5

1

1

3

0

36:54

4

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

5

1

0

4

0

15:75

3

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

5

0

0

5

0

25:65

0

 

Příští program: (12. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D               

 

Domácí nastoupili ve třech, přesto souseda v tabulce těsně porazili, mládež hrála na přeborech

5. kolo: pátek 28. října od 19 hodin, Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou (25. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě čtvrté kolo s celkem Sokola Chlístovice B.

fgt

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice B   10:8

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Dušek Jiří 2:2, WO 0:5 - Sojková Jitka 2:1, Králová Zdenka 0:3, Rylich Vojtěch 0:3, Křemenák Josef 1:2, WO 5:0.

dfrcvf

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Starkoč

4

4

0

0

0

55:17

12

2.

 TJ Sokol Močovice A

4

3

0

1

0

49:23

9

3.

 TJ Sokol Zbraslavice A

4

3

0

1

0

48:24

9

4.

 TJ Sokol Čáslav D

4

2

1

1

0

40:32

7

5.

 TJ Sokol Kácov

4

2

0

2

0

42:30

6

6.

 TJ Sokol Močovice B

4

2

0

2

0

36:36

6

7.

 TJ Sokol Malešov

4

1

1

2

0

31:41

4

8.

 TJ Sokol Kutná Hora D

4

1

0

3

0

27:45

3

9.

 SKC Zruč nad Sázavou D

4

1

0

3

0

14:58

3

10.

 TJ Sokol Chlístovice B

4

0

0

4

0

18:54

0

 

Příští program: (28. října): Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)                  

Po třech kolech nezískalo déčko SKC ani bod, v tabulce přeboru 2. třídy figuruje na posledním místě

4. kolo: 22. října od 9 hodin, SKC Zruč nad Sáz. D – Sokol Chlístovice B

Zruč nad Sázavou (18. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě třetí kolo s celkem Sokola Čáslav D.

vfd

3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav D   1:17

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Dolejš Ladislav 0:4, Kop Jaromír 0:4, Friš Miroslav 1:2, Dušek Jiří 0:4, Procházka Jan 0:1 - Petržílka Ondřej 4:0, Líska Filip 3:1, Beran Stanislav 4:0, Kristek Ondřej 4:0.

bhgvbg

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Močovice A

3

3

0

0

0

45:9

9

2.

 TJ Sokol Starkoč

3

3

0

0

0

41:13

9

3.

 TJ Sokol Čáslav D

3

2

1

0

0

36:18

7

4.

 TJ Sokol Kácov

3

2

0

1

0

34:20

6

5.

 TJ Sokol Zbraslavice A

3

2

0

1

0

31:23

6

6.

 TJ Sokol Močovice B

3

1

0

2

0

22:32

3

7.

 TJ Sokol Kutná Hora D

3

1

0

2

0

26:28

3

8.

 TJ Sokol Malešov

3

0

1

2

0

21:33

1

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

3

0

0

3

0

10:44

0

10.

 SKC Zruč nad Sázavou D

3

0

0

3

0

4:50

0

 

Příští program: (22. října): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice B (jot) 

 

Déčko SKC odehrálo utkání v Močovicích ve třech hráčích a nezískalo na stolech lídra tabulky ani bod

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 3. kole celek Čáslavi D    

Močovice (10. října) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál druhé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.

vfgcvf

2. kolo: Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou D  18:0

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Liška Josef 3:0, Kořínek Miroslav 3:0, Hnízdo Petr 3:0, Hrčka Milan 3:0, WO 5:0 - Friš Miroslav 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Kop Jaromír 0:4, WO 0:5. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Močovice A

2

2

0

0

0

31:5

6

2.

 TJ Sokol Starkoč

2

2

0

0

0

23:13

6

3.

 TJ Sokol Čáslav D

2

1

1

0

0

19:17

4

4.

 TJ Sokol Kácov

1

1

0

0

0

15:3

3

5.

 TJ Sokol Zbraslavice A

2

1

0

1

0

20:16

3

6.

 TJ Sokol Kutná Hora D

2

1

0

1

0

18:18

3

7.

 TJ Sokol Malešov

2

0

1

1

0

14:22

1

8.

 TJ Sokol Chlístovice B

1

0

0

1

0

7:11

0

9.

 TJ Sokol Močovice B

2

0

0

2

0

12:24

0

10.

 SKC Zruč nad Sázavou D

2

0

0

2

0

3:33

0

 

Příští program: (15. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav D                        

 

V sousedském derby nastoupili za déčko Jiskry tři mladíci, Friš vybojoval jediné tři body, v sobotu do Močovic

2. kolo: 8. října od 9 hodin, Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou (26. září)  – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě první kolo s celkem Sokola Kácov.

bnhgz

1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kácov   3:15

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Förster Vojtěch 0:2, Dolejš Ladislav 0:4, Limberk David 0:4, Friš Miroslav 3:1, Kulhánek Matěj 0:2 - Frajt František 3:1, Křen Petr 1:0, Svoboda Josef 3:1, Lepič Jaroslav 3:1, Svoboda Milan 3:0.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

1

1

0

0

0

15:3

3

2.

 TJ Sokol Močovice A

1

1

0

0

0

13:5

3

3.

 TJ Sokol Starkoč

1

1

0

0

0

12:6

3

4.

 TJ Sokol Čáslav D

1

1

0

0

0

10:8

3

5.

 TJ Sokol Močovice B

1

0

0

1

0

8:10

0

6.

 TJ Sokol Zbraslavice A

1

0

0

1

0

6:12

0

7.

 TJ Sokol Malešov

1

0

0

1

0

5:13

0

8.

 SKC Zruč nad Sázavou D

1

0

0

1

0

3:15

0

 

Příští program: (8. října): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)            

 

Déčko SKC porazilo podruhé Uhlířské Janovice a postoupilo do regionálního přeboru druhé třídy

Déčko zvládlo domácí odvetu a mohlo oslavit postup

Zruč nad Sázavou (26. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou druhý zápas druhého vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru 3. třídy s celkem Uhlířských Janovic.

jjkloi

2. zápas 2/2: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Uhlířské Janovice C  10:6

 

1.

Herout Václav
Beznoska Jar. ml.

Šimková Aneta
Mulenková Eva

-9

9

8

-9

8

3

2

/

-

2.

Friš Miroslav
Limberk David

Král Jiří
Trojan Josef

6

-9

9

-7

6

3

2

/

-

3.

Limberk David

Šimková Aneta

-8

7

-11

-8

 

1

3

-

/

4.

Friš Miroslav

Král Jiří

11

-9

3

9

 

3

1

/

-

5.

Herout Václav

Mulenková Eva

4

-6

10

6

 

3

1

/

-

6.

Beznoska Jar. ml.

Trojan Josef

-9

-8

-8

 

 

0

3

-

/

7.

Friš Miroslav

Šimková Aneta

-6

8

-10

-4

 

1

3

-

/

8.

Herout Václav

Král Jiří

7

8

12

 

 

3

0

/

-

9.

Beznoska Jar. ml.

Mulenková Eva

-7

-6

-4

 

 

0

3

-

/

10.

Limberk David

Trojan Josef

-6

-8

11

8

8

3

2

/

-

11.

Herout Václav

Váša Jiří

6

9

2

 

 

3

0

/

-

12.

Beznoska Jar. ml.

Král Jiří

-6

-10

-9

 

 

0

3

-

/

13.

Limberk David

Mulenková Eva

5

8

7

 

 

3

0

/

-

14.

Friš Miroslav

Trojan Josef

-6

-8

-9

 

 

0

3

-

/

15.

Beznoska Jar. ml.

Váša Jiří

11

9

8

 

 

3

0

/

-

16.

Limberk David

Král Jiří

7

9

3

 

 

3

0

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Limberk David 3:1, Friš Miroslav 1:2, Herout Václav 3:0, Beznoska Jaroslav ml. 1:3 - Šimková Aneta 2:0, Král Jiří 1:3, Mulenková Eva 1:2, Trojan Josef 2:1, Váša Jiří 0:2.

hzt

Ostatní zápasy:

1. zápas 2/1: Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D  5:10
2. zápas 2/2: SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - Sokol Uhlířské Janovice C  10:6

 

Déčko již vedlo 9:2, utkání poté skončilo 10:5, skvělý výsledek pro domácí odvetu a postup

Déčko hraje v sobotu odvetné utkání proti Uhlířským Janovicím C

Uhlířské Janovice (20. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech v Uhlířských  Janovicích první utkání druhého vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru III. třídy s celkem Sokol Uhlířské Janovice C.

vbhhju

1. zápas (2/1): Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D   5:10

 

1.

Mulenková Eva
Šimková Aneta

Herout Václav
Beznoska Jar. ml.

-8

-9

-8

 

 

0

3

-

/

2.

Král Jiří
Trojan Josef

Friš Miroslav
Limberk David

-8

5

-10

-11

 

1

3

-

/

3.

Mulenková Eva

Herout Václav

-9

-9

-19

 

 

0

3

-

/

4.

Šimková Aneta

Friš Miroslav

-8

10

-4

5

-11

2

3

-

/

5.

Král Jiří

Beznoska Jar. ml.

9

2

3

 

 

3

0

/

-

6.

Trojan Josef

Limberk David

-3

7

-9

14

-7

2

3

-

/

7.

Šimková Aneta

Herout Václav

-10

7

6

-4

-8

2

3

-

/

8.

Král Jiří

Friš Miroslav

-10

5

9

-12

6

3

2

/

-

9.

Trojan Josef

Beznoska Jar. ml.

7

-7

-7

9

-9

2

3

-

/

10.

Mulenková Eva

Limberk David

-14

7

-5

7

-10

2

3

-

/

11.

Král Jiří

Herout Václav

-6

9

-4

9

-5

2

3

-

/

12.

Trojan Josef

Friš Miroslav

10

-6

-8

3

9

3

2

/

-

13.

Mulenková Eva

Beznoska Jar. ml.

-7

7

7

8

 

3

1

/

-

14.

Šimková Aneta

Limberk David

-11

5

17

-6

5

3

2

/

-

15.

Trojan Josef

Herout Václav

-8

3

-4

-7

 

1

3

-

/

 

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Mulenková Eva 1:2, Šimková Aneta 1:2, Král Jiří 2:1, Trojan Josef 1:3 - Herout Václav 4:0, Friš Miroslav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 1:2, Limberk David 2:1.

Výsledky 1. zápasů:

Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  5:10

Příští program (23. 4. – 9 hodin):

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D - Sokol Uhlířské Janovice C

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Déčko postoupilo přes vítěze základní části do finále RP 3 proti Uhlířským Janovicím C

Postup déčka do RP2 vede přes Uhlířské Janovice C

Kácov (14. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech v Kácově druhé a třetí utkání prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru III. třídy s celkem Sokol Kácov.

nbvbh

2. zápas 1/2: Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D   10:3

 

č.

Domácí

Hosté

Sady

Body

1.

Svoboda Josef
Lepič Jaroslav

Limberk David
Friš Miroslav

3

2

/

-

2.

Křen Petr
Frajt František

Beznoska Jaroslav ml.
Dolejš Ladislav

3

0

/

-

3.

Frajt František

Friš Miroslav

3

2

/

-

4.

Krčmařík Ladislav

Beznoska Jaroslav ml.

1

3

-

/

5.

Svoboda Josef

Limberk David

3

1

/

-

6.

Lepič Jaroslav

Dolejš Ladislav

3

0

/

-

7.

Krčmařík Ladislav

Friš Miroslav

0

3

-

/

8.

Svoboda Josef

Beznoska Jaroslav ml.

3

1

/

-

9.

Lepič Jaroslav

Limberk David

3

1

/

-

10.

Frajt František

Dolejš Ladislav

3

0

/

-

11.

Svoboda Josef

Friš Miroslav

3

2

/

-

12.

Lepič Jaroslav

Beznoska Jaroslav ml.

1

3

-

/

13.

Frajt František

Limberk David

3

2

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Frajt František 3:0, Krčmařík Ladislav 0:2, Svoboda Josef 3:0, Lepič Jaroslav 2:1 - Friš Miroslav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 2:1, Limberk David 0:3, Dolejš Ladislav 0:2.

3. zápas 1/3: Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D   2:9

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Svoboda Josef 1:2, Lepič Jaroslav 1:2, Frajt František 0:2, Křen Petr 0:2 - Limberk David 2:0, Beznoska Jaroslav ml. 1:1, Friš Miroslav 2:1, Herout Václav 3:0.

 

č.

Domácí

Hosté

Sady

Body

1.

Lepič Jaroslav
Svoboda Josef

Herout Václav
Beznoska Jaroslav ml.

0

3

-

/

2.


 


 

 

 

 

 

3.

Svoboda Josef

Limberk David

1

3

-

/

4.

Lepič Jaroslav

Beznoska Jaroslav ml.

1

3

-

/

5.

Frajt František

Friš Miroslav

0

3

-

/

6.

Křen Petr

Herout Václav

0

3

-

/

7.

Svoboda Josef

Beznoska Jaroslav ml.

3

0

/

-

8.

Lepič Jaroslav

Friš Miroslav

3

2

/

-

9.

Frajt František

Herout Václav

0

3

-

/

10.

Křen Petr

Limberk David

2

3

-

/

11.

Svoboda Josef

Friš Miroslav

0

3

-

/

12.

Lepič Jaroslav

Herout Václav

0

3

-

/

 

Výsledky 1. zápasů:

SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Kácov  10:1       
Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malešov B  10:7

Výsledky 2. zápasů:

TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  10:3       
TJ Sokol Malešov B - Sokol Uhlířské Janovice C  5:10

Výsledky 3. zápasů:

TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  2:9        

Příští program (16. 4. – 9 hodin):

Sokol Uhlířské Janovice C – SKC Zruč nad Sázavou Wikov D

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Déčko SKC smetlo v domácím prostředí lídra základní části regionálního přeboru 3 Sokol Kácov

Odveta play-off regionálního přeboru 3. třídy 1/2: Kácov – Zruč nad Sázavou D

Zruč nad Sázavou (3. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou první zápas prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru 3. třídy s celkem Sokol Kácov.

zt

1. zápas 1/1: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov    10:1

 

1.

Friš Miroslav
Limberk David

Křen Petr
Svoboda Josef

6

6

7

 

 

3

0

/

-

2.

Herout Václav
Beznoska Jar. ml.

Lepič Jaroslav
Krčmařík Ladislav

6

4

5

 

 

3

0

/

-

3.

Limberk David

Svoboda Josef

9

6

-10

-8

-7

2

3

-

/

4.

Beznoska Jar. ml.

Lepič Jaroslav

6

-6

11

8

 

3

1

/

-

5.

Friš Miroslav

Frajt František

5

6

10

 

 

3

0

/

-

6.

Herout Václav

Novotný Pavel

5

7

6

 

 

3

0

/

-

7.

Beznoska Jar. ml.

Svoboda Josef

3

9

8

 

 

3

0

/

-

8.

Friš Miroslav

Lepič Jaroslav

-7

5

9

10

 

3

1

/

-

9.

Herout Václav

Frajt František

5

15

-5

6

 

3

1

/

-

10.

Limberk David

Novotný Pavel

11

-12

5

8

 

3

1

/

-

11.

Friš Miroslav

Svoboda Josef

-8

11

-10

5

9

3

2

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Limberk David 1:1, Beznoska Jaroslav ml. 2:0, Friš Miroslav 3:0, Herout Václav 2:0 - Svoboda Josef 1:2, Lepič Jaroslav 0:2, Frajt František 0:2, Novotný Pavel 0:2.

Ostatní zápasy:

SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Kácov  10:1       
Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malešov B  10:7

Příští program (9. 4. – 9 hodin):

Sokol Kácov – SKC Zruč nad Sázavou Wikov D

Pozn.adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Play-off: Sokol Kácov – SKC Zruč nad Sázavou Wikov D a Uhlířské Janovice C – Malešov B

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D zakončil sezonu na čtvrtém místě    

Čáslav (21. března) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál sedmnácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Čáslavi.

hju

17. kolo: Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  0:18 WO

Sestava a body:  0:18 WO

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  4:12       
TJ Sokol Kácov - STC 2013 Církvice  15:3        
TJ Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  0:18 wo         
TJ Sokol Malešov B - TJ Sokol Chlístovice C  12:6
TJ Sokol Malešov B - TJ Sokol Uhlířské Janovice D  11:7         
TJ Sokol Chlístovice C - TJ Sokol Čáslav E  18:0 wo    
TJ Sokol Močovice C - TJ Sokol Kácov  7:11   
STC 2013 Církvice - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  7:11 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

16

14

0

2

0

227:61

42

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

16

14

0

2

0

204:80

42

3.

 TJ Sokol Malešov B

16

10

1

5

0

155:133

31

4.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

16

10

1

5

0

165:123

31

5.

 STC 2013 Církvice

16

9

1

6

0

175:113

28

6.

 TJ Sokol Močovice C

16

7

0

9

0

144:144

21

7.

 TJ Sokol Čáslav E

16

3

1

9

3

94:190

7

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

16

2

0

14

0

65:223

6

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

16

1

0

15

0

61:223

3

 

Déčko má před sebou poslední utkání, Církvice a Malešov B mají k dobru dvě střetnutí

17. kolo: 12. 3. (9 hodin), Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sáz. Wikov D

Zruč nad Sázavou (1. března) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šestnácté kolo s celkem Sokola Malešov B.

onnbv

16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Malešov B   11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 2:2, Friš Miroslav 3:0, Dušek Jiří 1:3, Herout Václav 4:0, Procházka Jan 0:1 - Mráz Zdeněk 1:3, Kadlec Jaroslav 0:4, Melvald Lukáš 3:1, Kepka Jaroslav ml. 2:2.

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Sokol Chlístovice C  13:5     
SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Malešov B  11:7
TJ Sokol Močovice C - TJ Sokol Čáslav E  18:0 wo      
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Kácov  10:8 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

14

12

0

2

0

201:51

36

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

14

12

0

2

0

181:69

36

3.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

15

9

1

5

0

147:123

28

4.

 STC 2013 Církvice

14

9

1

4

0

165:87

28

5.

 TJ Sokol Malešov B

14

8

1

5

0

132:120

25

6.

 TJ Sokol Močovice C

15

7

0

8

0

137:133

21

7.

 TJ Sokol Čáslav E

14

3

1

9

1

94:154

9

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

14

1

0

13

0

41:211

3

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

14

1

0

13

0

50:200

3

 

Příští program: (12. března):

Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D           

 

Déčko odehraje poslední dva zápasy, doma s béčkem Malešova a zajíždí do Čáslavi

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Malešov B, 16. kolo: 27. února, 9 hodin    

ChlístoviceSKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál patnácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Chlístovicích.

dusfri

http://skczruc.xf.cz/

15. kolo: Sokol Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  5:13

Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Mareš Jan 0:4, Krtil František 3:1, Sojka Martin 1:3, WO 0:5 - Dušek Jiří 2:1, Friš Miroslav 3:0, Dolejš Ladislav 2:1, Procházka Jan 1:2, WO 5:0.

Výsledky:

TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Uhlířské Janovice D  18:0   
TJ Sokol Čáslav E - STC 2013 Církvice, 27. 2. 2016      
TJ Sokol Malešov B - TJ Sokol Močovice C  11:7         
TJ Sokol Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  5:13 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

13

12

0

1

0

193:41

36

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

13

11

0

2

0

171:61

33

3.

 STC 2013 Církvice

13

8

1

4

0

151:83

25

4.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

14

8

1

5

0

136:116

25

5.

 TJ Sokol Malešov B

13

8

1

4

0

125:109

25

6.

 TJ Sokol Močovice C

14

6

0

8

0

119:133

18

7.

 TJ Sokol Čáslav E

12

3

1

8

0

90:122

10

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

13

1

0

12

0

36:198

3

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

13

0

0

13

0

37:195

0

 

Příští program: (27. února)

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Malešov B                    

 

Déčko SKC vyhrálo u posledních Uhlířských Janovic, v boji o čtvrtou příčku tři týmy

Sokol Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D, 15. kolo: 20. února, 13 hodin    

Uhlířské Janovice (9. února) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál čtrnácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.

lokven

http://skczruc.xf.cz/

14. kolo: Sokol Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  4:14

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Karban Michal 0:4, Pícha Tomáš 2:2, Číž Daniel 0:4, Pufler Václav 1:3 - Herout Václav 4:0, Dušek Jiří 3:1, Dolejš Ladislav 3:1, Kop Jaromír 3:1.

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  4:14         
TJ Sokol Močovice C - TJ Sokol Chlístovice C  16:2     
STC 2013 Církvice - TJ Sokol Malešov B  9:9    
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Čáslav E  11:5 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

12

11

0

1

0

175:41

33

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

13

11

0

2

0

171:61

33

3.

 STC 2013 Církvice

13

8

1

4

0

151:83

25

4.

 TJ Sokol Malešov B

12

7

1

4

0

114:102

22

5.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

13

7

1

5

0

123:111

22

6.

 TJ Sokol Močovice C

13

6

0

7

0

112:122

18

7.

 TJ Sokol Čáslav E

12

3

1

8

0

90:122

10

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

12

1

0

11

0

31:185

3

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

12

0

0

12

0

37:177

0

 

Příští program: (20. února)

Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D    

            

Dvě další porážky déčka SKC posunuly družstvo na pátou příčku, v sobotu na poslední Uhlířské Janovice D

Sokol Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D, 14. kolo: 6. února, 9 hodin    

 
Kácov (31. ledna) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál třinácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Kácově.
lotkoi
 
 

13. kolo: Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  16:2

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Lepič Jaroslav 3:0, Novotný Pavel 3:1, Frajt František 4:0, Křen Petr 4:0, WO 1:0 - Dušek Jiří 0:4, Friš Miroslav 1:2, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4, WO 0:1.

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice D - STC 2013 Církvice  3:15
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Močovice C  16:2       
TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  16:2       
TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Malešov B  6:12  (jot)

 

12. kolo: STC 2013 Církvice - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  10:8

Sestava a body:čtyřhry 2:0 - Kramář Jan 2:2, Tvaroha Jan 3:1, Trpišovský Miroslav 2:2, Křížek Pavel 1:3 - Herout Václav 4:0, Friš Miroslav 3:1, Dušek Jiří 1:3, Dolejš Ladislav 0:4.

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

TJ Sokol Kácov

12

11

0

1

0

175:41

33

2.

TJ Sokol Uhlířské Janovice C

12

10

0

2

0

160:56

30

3.

STC 2013 Církvice

12

8

0

4

0

142:74

24

4.

TJ Sokol Malešov B

11

7

0

4

0

105:93

21

5.

SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

12

6

1

5

0

109:107

19

6.

TJ Sokol Močovice C

12

5

0

7

0

96:120

15

7.

TJ Sokol Čáslav E

11

3

1

7

0

85:111

10

8.

TJ Sokol Chlístovice C

11

1

0

10

0

29:169

3

9.

TJ Sokol Uhlířské Janovice D

11

0

0

11

0

33:163

0

 

Příští program: (6. února)

Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D 

               

Třetí porážka déčka udržela tým na třetím místě, těsně o bod před Malešovem B a Církvicí

12. kolo: 23. 1. (9 hodin), STC 2013 Církvice - SKC Zruč nad Sáz. Wikov D (hraje se ve Zruči nad Sázavou)

Zruč nad Sázavou (12. ledna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenácté kolo s celkem Sokola Uhlířské Janovice C.

dus

http://skczruc.xf.cz/

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Uhlířské Janovice C   5:13

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 2:1, Dolejš Ladislav 0:4, Dušek Jiří 0:4, Beznoska Jaroslav ml. 2:1, Procházka Jan 0:1, WO 0:1 - Král Jiří 2:1, Šimková Aneta 4:0, Váša Jiří 2:2, Trojan Josef 3:1, WO 1:0.

Výsledky:

TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Uhlířské Janovice D  10:6
TJ Sokol Chlístovice C - TJ Sokol Kácov  0:18 
SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  5:13         
TJ Sokol Močovice C - STC 2013 Církvice  5:13 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

10

 9

 0

 1

 0

146:34

27

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

10

 8

 0

 2

 0

131:49

24

3.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

10

 6

 1

 3

 0

  99:81

19

4.

 TJ Sokol Malešov B

 9

 6

 0

 3

 0

  88:74

18

5.

 STC 2013 Církvice

10

 6

 0

 4

 0

117:63

18

6.

 TJ Sokol Močovice C

10

 4

 0

 6

 0

80:100

12

7.

 TJ Sokol Čáslav E

10

 3

 1

 6

 0

  79:99

10

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

10

 1

 0

 9

 0

24:156

 3

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

 9

 0

 0

 9

 0

26:134

 0

 

Příští program: (23. ledna):

STC 2013 Církvice - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D (hraje se ve Zruči nad Sázavou)               

 

Šesté vítězství déčka drží mužstvo na třetím místě, stoprocentní výkon Friše a mladého Beznosky

11. kolo: 9. 1. (9 hodin), SKC Zruč nad Sáz. Wikov D – Uhlíř. Janovice C

Zruč nad Sázavou (21. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě desáté kolo s celkem Sokola Močovice C.

lad

http://skczruc.xf.cz/

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Čáslav E    9:9

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Procházka Jan 1:2, Kop Jaromír 0:3, Dolejš Ladislav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 2:1, WO 5:0 - Semerád David 4:0, Vébr Miloš 2:2, Placek Milan 2:2, WO 0:5.

10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Močovice C    14:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 4:0, Procházka Jan 2:2, Dušek Jiří 3:1, Beznoska Jaroslav ml. 4:0 - Kvaček Miloslav 2:2, Stojanov Alexandr 1:3, Hrstková Stanislava 0:4, Kortan Jaroslav 0:4.

Výsledky:

TJ  Sokol Čáslav E - TJ Sokol Kácov  3:15       
TJ Sokol Malešov B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  7:11         
TJ Sokol Chlístovice C - STC 2013 Církvice  1:17          
SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Močovice C  14:4 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

9

8

0

1

0

128:34

24

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

9

7

0

2

0

118:44

21

3.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

9

6

1

2

0

94:68

19

4.

 TJ Sokol Malešov B

9

6

0

3

0

88:74

18

5.

 STC 2013 Církvice

9

5

0

4

0

104:58

15

6.

 TJ Sokol Močovice C

9

4

0

5

0

75:87

12

7.

 TJ Sokol Čáslav E

9

2

1

6

0

69:93

7

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

9

1

0

8

0

24:138

3

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

8

0

0

8

0

20:124

0

 

Příští program: (9. ledna):

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Uhlířské Janovice C             

 

Déčko SKC ve vedení RP 3 se zápasem navíc, za ním se seřadila ,,smečka“ pěti pronásledovatelů

Spolkový dům, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Čáslav E   

Malešov (1. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál sedmé kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.

lid

http://skczruc.xf.cz/

7. kolo: Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  13:5

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Mráz Zdeněk 3:1, Kapička Aleš 2:2, Balán Miloslav 3:1, Melvald Lukáš 3:1 - Kop Jaromír 1:3, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4, Beznoska Jaroslav ml. 4:0.

Výsledky:

TJ Sokol Chlístovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice D  14:4        
TJ Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  13:5           
TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Močovice C  8:10  
TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  12:6 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

7

5

0

2

0

71:55

15

2.

 TJ Sokol Kácov

6

5

0

1

0

85:23

15

3.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

6

4

0

2

0

78:30

12

4.

 STC 2013 Církvice

6

4

0

2

0

74:34

12

5.

 TJ Sokol Močovice C

7

4

0

3

0

70:56

12

6.

 TJ Sokol Malešov B

6

4

0

2

0

53:55

12

7.

 TJ Sokol Čáslav E

6

1

0

5

0

42:66

3

8.

 TJ Sokol Chlístovice C

6

1

0

5

0

17:91

3

9.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

6

0

0

6

0

14:94

0

 

Příští program: (12. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Čáslav E                       

 

Vítězství nad posledními Chlístovicemi C posunulo déčko SKC do čela soutěže před Sokol Kácov

7. kolo: 28. 11. (9 hodin), Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sáz. Wikov D

Zruč nad Sázavou (18. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šesté kolo s celkem Sokola Chlístovice C.

jan

http://skczruc.xf.cz/

6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Chlístovice C    16:2

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Procházka Jan 4:0, Friš Miroslav 4:0, Beznoska Jaroslav ml. 4:0, Dolejš Ladislav 2:2 - Rylich Vojtěch 0:4, Sojka Martin 1:3, Krtil František 1:3, Čermáková Markéta 0:4.

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Sokol Kácov  1:17   
STC 2013 Církvice - TJ Sokol Čáslav E  13:5    
TJ Sokol Močovice C - TJ Sokol Malešov B  11:7         
SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Chlístovice C  16:2 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

6

5

0

1

0

66:42

15

2.

 TJ Sokol Kácov

5

4

0

1

0

73:17

12

3.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

5

4

0

1

0

72:18

12

4.

 STC 2013 Církvice

6

4

0

2

0

74:34

12

5.

 TJ Sokol Močovice C

6

3

0

3

0

60:48

9

6.

 TJ Sokol Malešov B

5

3

0

2

0

40:50

9

7.

 TJ Sokol Čáslav E

5

1

0

4

0

34:56

3

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

5

0

0

5

0

10:80

0

9.

 TJ Sokol Chlístovice C

5

0

0

5

0

3:87

0

 

Příští program: (28. listopadu):

TJ Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D              

 

V polovině utkání se vývoj zlomil ve prospěch SKC, od stavu 6:5 vyhrálo déčko šest zápasů v řadě

6. kolo: 14. 11. (9.00), SKC Zruč nad Sáz. Wikov D – Sokol Chlístovice C

Zruč nad Sázavou (9. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě páté kolo s celkem Sokola Kácov.

ven

http://skczruc.xf.cz/

5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov    12:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 4:0, Friš Miroslav 3:1, Kop Jaromír 0:4, Herout Václav 4:0 - Svoboda Josef 2:2, Lepič Jaroslav 1:3, Frajt František 1:3, Novotný Pavel 1:3.

Výsledky:

STC 2013 Církvice - TJ Sokol Uhlířské Janovice D  18:0
TJ Sokol Močovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  2:16       
SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Kácov  12:6       
TJ Sokol Malešov B - TJ Sokol Čáslav E  10:8 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

5

4

0

1

0

72:18

12

2.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

5

4

0

1

0

50:40

12

3.

 TJ Sokol Kácov

4

3

0

1

0

56:16

9

4.

 STC 2013 Církvice

5

3

0

2

0

61:29

9

5.

 TJ Sokol Malešov B

4

3

0

1

0

33:39

9

6.

 TJ Sokol Močovice C

5

2

0

3

0

49:41

6

7.

 TJ Sokol Čáslav E

4

1

0

3

0

29:43

3

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

4

0

0

4

0

9:63

0

9.

 TJ Sokol Chlístovice C

4

0

0

4

0

1:71

0

 

Příští program: (14. listopadu):

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Chlístovice C             

 

Zručské déčko SKC vedlo již 7:0, konečný výsledek 12:6, ve vedení trojice mužstev, mladý Beznoska uhrál čtyři body

5. kolo: 7. 11. (9 hodin), SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov

Zruč nad Sázavou (4. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě čtvrté kolo s celkem Uhlířských Janovic D.

jar

http://skczruc.xf.cz/

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Uhlířské Janovice D    12:6

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Beznoska Jaroslav ml. 4:0, Procházka Jan 3:1, Kop Jaromír 1:3, Herout Václav 2:0, Dolejš Ladislav 0:2 - Pufler Václav 2:2, Pícha Tomáš 2:2, Číž Daniel 0:4, Nešpor Miroslav 2:2.

Výsledky:

SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D - TJ Sokol Uhlířské Janovice D  12:6         
TJ Sokol Chlístovice C - TJ Sokol Močovice C  0:18     
TJ Sokol Malešov B - STC 2013 Církvice  10:8  
TJ Sokol Čáslav E - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  1:17 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Kácov

3

3

0

0

0

50:4

9

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

4

3

0

1

0

56:16

9

3.

 SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

4

3

0

1

0

38:34

9

4.

 TJ Sokol Močovice C

4

2

0

2

0

47:25

6

5.

 STC 2013 Církvice

4

2

0

2

0

43:29

6

6.

 TJ Sokol Malešov B

3

2

0

1

0

23:31

6

7.

 TJ Sokol Čáslav E

3

1

0

2

0

21:33

3

8.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice D

3

0

0

3

0

9:45

0

9.

 TJ Sokol Chlístovice C

4

0

0

4

0

1:71

0

 

Příští program: (7. listopadu):

SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov               

 

Začátek utkání déčku SKC nevyšel, prohrávalo 5:3, šňůra sedmi vítězství výsledek otočila

Spolkový dům, 4. kolo, SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice D   

Močovice (28. října) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál třetí kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.

lop

http://skczruc.xf.cz/

3. kolo: Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  8:10

Sestava a body:čtyřhry 1:1 - Ošťádal Daniel 2:2, Kvaček Miloslav 2:2, Stojanov Alexandr 2:2, Zeman Marek 1:3 - Procházka Jan 0:4, Dušek Jiří 1:3, Beznoska Jaroslav ml. 4:0, Limberk David 4:0.

Výsledky:

TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Čáslav E, odloženo na 31. 10.                   
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malešov B  7:11         
STC 2013 Církvice - TJ Sokol Chlístovice C  17:1          
TJ Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  8:10 (jot)

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

TJ Sokol Kácov

2

2

0

0

0

34:2

6

2.

TJ Sokol Uhlířské Janovice C

3

2

0

1

0

39:15

6

3.

STC 2013 Církvice

3

2

0

1

0

35:19

6

4.

SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

3

2

0

1

0

26:28

6

5.

TJ Sokol Čáslav E

1

1

0

0

0

18:0

3

6.

TJ Sokol Močovice C

3

1

0

2

0

29:25

3

7.

TJ Sokol Malešov B

2

1

0

1

0

13:23

3

8.

TJ Sokol Uhlířské Janovice D

2

0

0

2

0

3:33

0

9.

TJ Sokol Chlístovice C

3

0

0

3

0

1:53

0

 

Příští program: (31. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice D    

         

Stolní tenisté déčka prohráli s céčkem Uhlířských Janovic, bodoval třikrát Friš a jednou čtyřhra Friš - Dušek

Spolkový dům, 2. kolo, SKC Zruč nad Sázavou D – STC 2013 Církvice   

Uhlířské Janovice (10. října) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál první kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.

fris

http://skczruc.xf.cz/

1. kolo: Sokol Uhlířské Janovice C- SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  14:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Mulenková Eva 3:1, Trojan Josef 4:0, Šimková Aneta 3:1, Váša Jiří 3:1 - Friš Miroslav 3:1, Dušek Jiří 0:4, Procházka Jan 0:4, Kop Jaromír 0:4.

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice D - TJ Sokol Čáslav E  0:18
TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Chlístovice C  18:0 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D  14:4         
STC 2013 Církvice - TJ Sokol Močovice C, odloženo

 

Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)

 

1.

TJ Sokol Čáslav E

1

1

0

0

0

18:0

3

2.

TJ Sokol Kácov

1

1

0

0

0

18:0

3

3.

TJ Sokol Uhlířské Janovice C

1

1

0

0

0

14:4

3

4.

SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D

1

0

0

1

0

4:14

0

5.

STC 2013 Církvice

0

0

0

0

0

0:0

0

6.

TJ Sokol Uhlířské Janovice D

1

0

0

1

0

0:18

0

7.

TJ Sokol Malešov B

0

0

0

0

0

0:0

0

8.

TJ Sokol Chlístovice C

1

0

0

1

0

0:18

0

9.

TJ Sokol Močovice C

0

0

0

0

0

0:0

0

 

Příští program – 2. kolo: (17. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – STC 2013 Církvice                  

 

Výhoda domácího prostředí nic neznamenala, déčko se do finále RP2 s béčkem Uhlířských Janovic nedostalo

Finále regionálního přeboru 2. třídy: Močovice – Uhlířské Janovice B

Zruč nad Sázavou (8. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou druhý zápas prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru II. třídy s celkem Sokol Močovice.

friš

http://skczruc.xf.cz/

 

2. zápas 1/2: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice     3:9

 

1.

Herout Václav
Jandejsek Zdeněk

Liška Josef
Kořínek Miroslav

3

1

/

-

2.

 

 

 

 

 

 

3.

Herout Václav

Kořínek Miroslav

3

0

/

-

4.

Beznoska Jaroslav ml.

Hnízdo Petr

0

3

-

/

5.

Friš Miroslav

Liška Josef

0

3

-

/

6.

Jandejsek Zdeněk

Hrčka Milan

3

0

/

-

7.

Beznoska Jaroslav ml.

Kořínek Miroslav

0

3

-

/

8.

Friš Miroslav

Hnízdo Petr

2

3

-

/

9.

Jandejsek Zdeněk

Liška Josef

2

3

-

/

10.

Herout Václav

Hrčka Milan

1

3

-

/

11.

Friš Miroslav

Kořínek Miroslav

1

3

-

/

12.

Jandejsek Zdeněk

Hnízdo Petr

1

3

-

/

13.

Herout Václav

Liška Josef

0

3

-

/

 

Sestava a body:čtyřhry 1:0 - Herout Václav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 0:2, Friš Miroslav 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:2 - Kořínek Miroslav 2:1, Hnízdo Petr 3:0, Liška Josef 3:0, Hrčka Milan 1:1.

Pozn.adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Dvoubodové vedené déčko SKC v Močovicích neudrželo, v odvetě má výhodu domácího prostředí

Postup déčka do finále v soutěži RP2 vede pouze přes výhru v odvetě

Močovice (31. března) - Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech v Močovicích úvodní zápas prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru II. třídy s celkem Sokol Močovice.

ven

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

1. zápas 1/1: Sokol Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D   9:9

 

Č.

domácí

hosté

Sady

Body

1.

Kořínek Miroslav
Hrčka Milan

Herout Václav
Beznoska Jaroslav ml.

3

2

/

-

2.

Liška Josef
Hnízdo Petr

Jandejsek Zdeněk
Friš Miroslav

2

3

-

/

3.

Hrčka Milan

Jandejsek Zdeněk

0

3

-

/

4.

Kořínek Miroslav

Herout Václav

2

3

-

/

5.

Liška Josef

Friš Miroslav

3

2

/

-

6.

Hnízdo Petr

Beznoska Jaroslav ml.

2

3

-

/

7.

Kořínek Miroslav

Jandejsek Zdeněk

3

2

/

-

8.

Liška Josef

Herout Václav

2

3

-

/

9.

Hnízdo Petr

Friš Miroslav

1

3

-

/

10.

Hrčka Milan

Beznoska Jaroslav ml.

3

0

/

-

11.

Liška Josef

Jandejsek Zdeněk

1

3

-

/

12.

Hnízdo Petr

Herout Václav

3

0

/

-

13.

Hrčka Milan

Friš Miroslav

3

0

/

-

14.

Kořínek Miroslav

Beznoska Jaroslav ml.

3

0

/

-

15.

Hnízdo Petr

Jandejsek Zdeněk

1

3

-

/

16.

Hrčka Milan

Herout Václav

1

3

-

/

17.

Kořínek Miroslav

Friš Miroslav

3

0

/

-

18.

Liška Josef

Beznoska Jaroslav ml.

3

1

/

-

 

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hrčka Milan 2:2, Kořínek Miroslav 3:1, Liška Josef 2:2, Hnízdo Petr 1:3 - Jandejsek Zdeněk 3:1, Herout Václav 3:1, Friš Miroslav 1:3, Beznoska Jaroslav ml. 1:3.

Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)

 

Předposlední celek tabulky nezastavil zručské déčko, které tak získalo třináctou výhru

Zápasy za současného lídra soutěže si vyzkoušeli mladíci Dolejš a Maxa

Zruč nad Sázavou (18. března) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě sedmnácté kolo s celkem TJ Sokol Chlístovice B.

lada

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice B    14:4

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Herout Václav 4:0, Dolejš Ladislav 0:2, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 4:0, Maxa Jakub 0:2 - Novotný Luboš 1:3, Křemenák Josef 1:3, Novotný Ondřej 1:3, Kepka Jaroslav ml. 1:3.

Výsledky:

TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Zbraslavice B  13:5 
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  16:2 
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Chlístovice B  14:4       
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Kutná Hora D  15:3           
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Star Tupadly B  5:13

 

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou D

17

13

1

3

0

189:117

40

2.

 TJ Sokol Čáslav C

17

12

2

3

0

208:96

38

3.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

17

12

1

4

0

186:116

37

4.

 TJ Sokol Močovice

17

10

3

4

0

177:129

33

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

17

9

0

8

0

152:154

27

6.

 TJ Sokol Starkoč

17

9

0

8

0

186:120

27

7.

 TJ Star Tupadly B

17

8

0

9

0

149:157

24

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

17

4

3

10

0

142:164

15

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

17

3

0

14

0

92:212

9

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

17

0

0

17

0

45:261

0

kuba

Příští program – 18. kolo (21. března):

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Star Tupadly B                  
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Uhlířské Janovice B           
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Čáslav C                   
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D                    
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Močovice (jot)

 

Nejtěsnější vítězství udrželo déčko SKC ve vedení soutěže. O víkendu hostí deváté Chlístovice B

Za stavu 6:7 pro Starkoč domácí čtyřikrát vyhráli a výsledek otočili ve svůj prospěch

Zruč nad Sázavou (11. března) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šestnácté kolo s celkem Sokol Starkoč.

fris

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Starkoč    10:8

Sestava a bodyčtyřhry 1:1 - Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Beznoska Jaroslav ml. 1:3, Friš Miroslav 2:2 - Čakovský Karel 0:1, Čakovský Michal 3:1, Palát Dominik 2:2, Novák Vladimír 2:2, Červenka Robert 0:3.

Výsledky:

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Močovice, odloženo
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Starkoč  10:8    
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  17:1  
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Chlístovice B  12:4        
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Kutná Hora D  10:8

venca

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou D

16

12

1

3

0

175:113

37

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

16

12

1

3

0

181:103

37

3.

 TJ Sokol Čáslav C

16

11

2

3

0

193:93

35

4.

 TJ Sokol Močovice

15

8

3

4

0

151:119

27

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

16

9

0

7

0

149:139

27

6.

 TJ Sokol Starkoč

16

8

0

8

0

173:115

24

7.

 TJ Star Tupadly B

16

7

0

9

0

136:152

21

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

15

4

3

8

0

129:141

15

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

16

3

0

13

0

88:198

9

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

16

0

0

16

0

43:245

0

 

Příští program – 17. kolo (14. března):

TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Zbraslavice B                   
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice C                 
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Chlístovice B                     
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Kutná Hora D                 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Star Tupadly B (jot)

 

Stolní tenisté déčka SKC včetně dvou pronásledovatelů vyhráli, v sobotu hostí šestou Starkoč

Boj o špici i nadále beze změn, do konce soutěže zbývají tři kola  

Močovice (4. března) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál patnácté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.

zd

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

15. kolo: TJ Sokol Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D  7:11

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Dejnožka Tomáš 0:4, Kořínek Miroslav 0:4, Liška Josef 3:1, Hrčka Milan 2:2 - Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Limberk David 2:2.

Výsledky:

TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Zbraslavice B  13:5    
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Star Tupadly B  5:13
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  5:13          
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav C  5:13       
TJ Sokol Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D  7:11

dave

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou D

15

11

1

3

0

165:105

34

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

15

11

1

3

0

169:99

34

3.

 TJ Sokol Čáslav C

15

10

2

3

0

176:92

32

4.

 TJ Sokol Močovice

15

8

3

4

0

151:119

27

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

15

9

0

6

0

141:129

27

6.

 TJ Sokol Starkoč

15

8

0

7

0

165:105

24

7.

 TJ Star Tupadly B

15

6

0

9

0

126:144

18

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

14

3

3

8

0

118:134

12

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

14

3

0

11

0

77:175

9

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

15

0

0

15

0

42:228

0

 

Příští program – 16. kolo:
(7. března)
 
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Močovice, odloženo na 13. 3.
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Starkoč                    
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C                  
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Chlístovice B            
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Kutná Hora D (jot)

 

Stolní tenisté déčka SKC se posunuli po vítězství Starkoče v Uhlířských Janovicích na první místo

Tlačenice na špici, mezi prvním a šestým týmem rozdíl pouhých sedmi bodů  

Zbraslavice (16. února) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál čtrnácté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech ve Zbraslavicích.

fris

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

http://skczruc.xf.cz/

14. kolo: TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D  6:12

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Samek Vladimír 0:3, Fuchs Josef 1:1, Jandík Luboš 1:2, WO 4:5 -  Beznoska Jaroslav ml. 1:2, Friš Miroslav 3:0, Herout Václav 1:0, Jandejsek Zdeněk 1:0, WO 5:4.

Výsledky:

TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D  6:12      
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Močovice  9:9       
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Starkoč  4:14               
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C, nehlášeno                 
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Chlístovice B 12:6 (jot)

lada

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 SKC Zruč nad Sázavou D

14

10

1

3

0

154:98

31

2.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

14

10

1

3

0

156:94

31

3.

 TJ Sokol Močovice

14

8

3

3

0

144:108

27

4.

 TJ Sokol Čáslav C

13

8

2

3

0

151:81

26

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

14

8

0

6

0

128:124

24

6.

 TJ Sokol Starkoč

14

8

0

6

0

160:92

24

7.

 TJ Star Tupadly B

13

4

0

9

0

97:137

12

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

12

3

3

6

0

107:109

12

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

13

3

0

10

0

72:162

9

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

13

0

0

13

0

35:199

0

 

Příští program – 15. kolo:
(21. února)
 
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Zbraslavice B                     
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Star Tupadly B                    
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  5:13   
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav C               
TJ Sokol Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D

 

Atak prvního místa v tabulce se déčku nepovedl, prohrálo nejtěsnějším rozdílem s Čáslaví C

O porážce déčka rozhodly poslední dvě utkání za stavu 8:8

Zruč nad Sázavou (11. února) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě třinácté kolo s celkem Sokol Čáslav C.

zd

http://skczruc.xf.cz/

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav C    8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 1:3, Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Friš Miroslav 0:4 - Mundil Robert 2:2, Faltýn Karel 1:3, Šorejs Jaroslav 3:1, Kasal Jan 3:1.

Výsledky:

TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Zbraslavice B, odloženo
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Kutná Hora D  5:13       
TJ Sokol Starkoč - TJ Star Tupadly B  12:6        
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  9:9   
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Čáslav C  8:10

ven

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

13

10

1

2

0

152:80

31

2.

 SKC Zruč nad Sázavou D

13

9

1

3

0

142:92

28

3.

 TJ Sokol Močovice

13

8

2

3

0

135:99

26

4.

 TJ Sokol Čáslav C

12

8

1

3

0

142:72

25

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

13

7

0

6

0

116:118

21

6.

 TJ Sokol Starkoč

13

7

0

6

0

146:88

21

7.

 TJ Star Tupadly B

13

4

0

9

0

97:137

12

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

11

3

3

5

0

101:97

12

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

12

3

0

9

0

66:150

9

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

13

0

0

13

0

35:199

0

 

Příští program – 14. kolo (14. února):

TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D (hraje se Zruči)               
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Močovice            
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Starkoč                     
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C                    
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Chlístovice B (jot)

 

Déčko SKC zvítězilo v Uhlířských Janovicích, na lídra soutěže již ztrácí pouze dva body

Trojice zručských stolních tenistů si rovnoměrně rozdělila zisk bodů, přidala čtyřhru a vítězství Friše = výhra nad prvním celkem soutěže  

Uhlířské Janovice (27. ledna) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál dvanácté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.

ven

http://skczruc.xf.cz/

12. kolo: TJSokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou D  7:11

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Váša Jan 0:3, Vlasák Ota 3:1, Šafránek Martin 1:3, Král Jiří 1:3, WO 1:0 - Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:0, Friš Miroslav 1:3, Limberk David 3:1, WO 0:1.

Výsledky:

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Čáslav C, 30. 1.                  
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou D  7:11                      
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Močovice, nehlášeno                  
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Starkoč  10:8                      
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  16:2 (jot)

fris

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

12

10

0

2

0

143:71

30

2.

 SKC Zruč nad Sázavou D

12

9

1

2

0

134:82

28

3.

 TJ Sokol Čáslav C

11

7

1

3

0

132:64

22

4.

 TJ Sokol Močovice

11

7

1

3

0

114:84

22

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

12

6

0

6

0

103:113

18

6.

 TJ Sokol Starkoč

12

6

0

6

0

134:82

18

7.

 TJ Star Tupadly B

11

4

0

7

0

85:113

12

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

11

3

3

5

0

101:97

12

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

12

3

0

9

0

66:150

9

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

12

0

0

12

0

30:186

0

 

Příští program – 13. kolo:
(7. února)
 
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Zbraslavice B                      
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Kutná Hora D           
TJ Sokol Starkoč - TJ Star Tupadly B                 
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice B                  
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Čáslav C

 

Déčko se po vítězství nad béčkem Tupadel usadilo na dva dny na stříbrném stupínku, zápas Čáslav C v. Uhlířské Janovice B byl odložen

Trio David Limberk, Zdeněk Jandejsek a Václav Herout rozhodli o šestibodovém vítězství, Josef Veselý byl ,,smutný“ - nebodoval

Zruč nad Sázavou (12. ledna) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenácté kolo s celkem Star Tupadly B.

zden

http://skczruc.xf.cz/

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Star Tupadly B   12:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 3:1, Jandejsek Zdeněk 4:0, Veselý Josef 0:4, Herout Václav 4:0 - Havel Miroslav 1:3, Kotrba Jaroslav 1:3, Tyrkas Pavel 2:2, Lichtenberg Petr 1:3.

Výsledky:

TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Zbraslavice B  2:16                  
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Chlístovice B  16:2            
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Kutná Hora D  10:8                     
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Star Tupadly B  12:6             
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B, 14. 1.

sos

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

10

9

0

1

0

124:54

27

2.

 SKC Zruč nad Sázavou D

11

8

1

2

0

123:75

25

3.

 TJ Sokol Čáslav C

10

7

1

2

0

126:52

22

4.

 TJ Sokol Močovice

11

7

1

3

0

114:84

22

5.

 TJ Sokol Starkoč

11

6

0

5

0

126:72

18

6.

 TJ Sokol Kutná Hora D

11

5

0

6

0

93:105

15

7.

 TJ Star Tupadly B

11

4

0

7

0

85:113

12

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

11

3

3

5

0

101:97

12

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

11

2

0

9

0

50:148

6

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

11

0

0

11

0

28:170

0

 

Příští program – 12. kolo (24. ledna):

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Čáslav C                 
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou D                    
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Močovice              
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Starkoč                    
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C (jot)

 

Déčko z Českého poháru vypadlo, o postup se pokusí béčko proti Uhlířským Janovicím

Muži D vysoko podlehli v Českém poháru Starému Kolínu, ale poslední čtyři utkání skončily po pětisetových bitvách

Zruč nad Sázavou (11. ledna 2015) – Déčko SKC Zruč nad Sázavou se zapojilo do 25. ročníku I. stupně Českého poháru tříčlenných družstev, resp. Středočeského poháru 2014/15. V prvním kole zavítal na palubovku Spolkového domu soupeř ze Starého Kolína.

dva

http://skczruc.xf.cz/

1. kolo:  SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Starý Kolín    1:9 

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Limberk David 0:3, Herout Václav 1:2, Jandejsek Zdeněk 0:3 - Kahoun Václav 3:0, Krastev Dilyan 2:1, Havránek Stanislav 3:0. 

Ostatní výsledky:

TJ Sokol Unhošť C - KST Rakovník D  0:10       
TJ Spartak Čenkov C - SK Viktorie Ořech  0:10           
TJ Sokol Buštěhrad B - KST Slatina A  2:8        
KST Slatina B - TJ Neratovice C  0:10    
TJ Start Mlékojedy A - TJ Klučov  10:0 wo          
TJ Start Mlékojedy B - Sokol Mělník - Pšovka A  0:10  
Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Neratovice D  0:10          
TJ Sokol Velim - SK Nová Ves I. A  5:5, míčky 451:441                      
SK Nová Ves I. B - TJ Sokol Uhlířské Janovice  2:8                 
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Starý Kolín  1:9
 

Program: 2. vyřazovací kolo – 1. utkání

TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Žebrák
TJ Sokol Unhošť A - TJ Sokol Hředle
TJ Sokol Velký Osek - TJ Lokomotiva Nymburk
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Týnec nad Labem (jot)

 

Déčko přehrálo souseda v tabulce na jeho stolech,  po vysokém vítězství si upevnilo třetí příčku

Ve třinácti vyhraných zápasech podstoupil každý ze zručských hráčů jednu vítěznou pětisetovou bitvu  

Kutná Hora (22. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál desáté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Kutné Hoře.

vena

http://skczruc.xf.cz/

10. kolo: TJ Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D  5:13

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Sosnovec Bohumil 1:2, Líbal Tomáš 0:2, Líska David 1:3, Líbal Václav 1:3, Líska Filip 0:2, WO 1:0 - Herout Václav 4:0, Jandejsek Zdeněk 3:0, Friš Miroslav 2:2, Limberk David 3:1, WO 0:1.

Výsledky:

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  7:11       
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Čáslav C  5:13                 
TJ Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D  5:13       
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Močovice   3:15                     
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Starkoč  1:17

vena

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

10

9

0

1

0

124:54

27

2.

 TJ Sokol Čáslav C

10

7

1

2

0

126:52

22

3.

 SKC Zruč nad Sázavou D

10

7

1

2

0

111:69

22

4.

 TJ Sokol Močovice

10

6

1

3

0

104:76

19

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

10

5

0

5

0

85:95

15

6.

 TJ Sokol Starkoč

10

5

0

5

0

110:70

15

7.

 TJ Star Tupadly B

10

4

0

6

0

79:101

12

8.

 TJ Sokol Zbraslavice B

10

2

3

5

0

85:95

9

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

10

2

0

8

0

48:132

6

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

10

0

0

10

0

26:154

0

 

Příští program – 11. kolo:
(10. ledna 2015)
 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Zbraslavice B                      
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Chlístovice B                     
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Kutná Hora D                
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Star Tupadly B                   
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B (jot)

 

Déčko SKC udrželo bronzový stupínek, ale s Uhlířskými Janovicemi vyhrálo až po boji v samotném závěru

Trio Limberk, Jandejsek a Friš rozhodli o vítězství, Podracký nebodoval

Zruč nad Sázavou (16. prosince) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokola Uhlířské Janovice C.

mirek

http://skczruc.xf.cz/

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C   11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 3:1, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Podracký Stanislav 0:4 - Trojan Josef 3:1, Váša Jiří 1:3, Šamalík Zdeněk 1:3, Nešpor Miroslav 1:3.

Výsledky:

TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Zbraslavice B, nehlášeno              
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Kutná Hora D  15:3       
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Chlístovice B  18:0
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C  11:7        
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Starkoč  10:8

standa

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

9

8

0

1

0

113:47

24

2.

 TJ Sokol Čáslav C

9

6

1

2

0

113:47

19

3.

 SKC Zruč nad Sázavou D

9

6

1

2

0

98:64

19

4.

 TJ Sokol Močovice

9

5

1

3

0

89:73

16

5.

 TJ Sokol Kutná Hora D

9

5

0

4

0

80:82

15

6.

 TJ Sokol Starkoč

9

4

0

5

0

93:69

12

7.

 TJ Sokol Zbraslavice B

8

2

3

3

0

73:71

9

8.

 TJ Star Tupadly B

8

3

0

5

0

61:83

9

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

9

2

0

7

0

45:117

6

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

9

0

0

9

0

25:137

0

 

Příští program – 10. kolo (20. prosince):

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B           
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Čáslav C              
TJ Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D                     
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Močovice                 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Starkoč (jot)

 

Déčko se po vysokém vítězství bodově dotáhlo na druhou Čáslav, která prohrála s Kutnou Horou

Déčko SKC zcela jasně přehrálo předposlední Chlístovice  

Chlístovice (10. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál osmé kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Chlístovicích.

bily

http://skczruc.xf.cz/

8. kolo: TJ Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou D  1:17

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Novotný Luboš 1:3, Novotný Ondřej 0:4, Křemenák Josef 0:4, Sojka Tomáš 0:4 - Herout Václav 4:0, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Limberk David 4:0.

Výsledky:

TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Starkoč  7:11 
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Močovice  5:13 
TJ Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou D  1:17       
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Čáslav C  10:8           
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B nehlášeno

 

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

7

6

0

1

0

87:37

18

2.

 TJ Sokol Čáslav C

8

5

1

2

0

95:47

16

3.

 SKC Zruč nad Sázavou D

8

5

1

2

0

87:57

16

4.

 TJ Sokol Kutná Hora D

8

5

0

3

0

77:67

15

5.

 TJ Sokol Močovice

8

4

1

3

0

79:65

13

6.

 TJ Sokol Starkoč

8

4

0

4

0

85:59

12

7.

 TJ Sokol Zbraslavice B

8

2

3

3

0

73:71

9

8.

 TJ Star Tupadly B

7

3

0

4

0

54:72

9

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

8

2

0

6

0

45:99

6

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

8

0

0

8

0

18:126

0

 

Příští program – 9. kolo:
(13. prosince 2014)
 
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Zbraslavice B                  
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Kutná Hora D           
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Chlístovice B                  
SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C                    
TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Starkoč (jot)

 

Po dvanácti zápasech bylo utkání nerozhodné 6:6, poté získalo déčko čtyři body za sebou a zvítězilo

O zisku třech bodů se postarala mezi třináctým a šestnáctým střetnutím celá čtveřice hráčů SKC – Friš, V. Herout, Limberk a Zd. Jandejsek získali po bodu

Starkoč (3. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál sedmé kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech ve Starkoči.

venca

http://skczruc.xf.cz/

7. kolo: TJSokol Starkoč- SKC Zruč nad Sázavou D  8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Novák Vladimír 0:4, Kozák Pavel 1:3, Palát Dominik 3:1, Čakovský Michal 3:1 - Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Friš Miroslav 1:3, Limberk David 2:2.

Výsledky:

TJ Sokol Močovice - TJ Sokol Zbraslavice B  9:9
TJ Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou D  8:10    
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Čáslav C  1:17  
TJ Sokol Chlístovice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B  1:17                   
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Star Tupadly B  11:7

 

Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)

 

1.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice B

7

6

0

1

0

87:37

18

2.

 TJ Sokol Čáslav C

7

5

1

1

0

87:37

16

3.

 SKC Zruč nad Sázavou D

7

4

1

2

0

70:56

13

4.

 TJ Sokol Kutná Hora D

7

4

0

3

0

67:59

12

5.

 TJ Sokol Močovice

7

3

1

3

0

66:60

10

6.

 TJ Sokol Starkoč

7

3

0

4

0

74:52

9

7.

 TJ Sokol Zbraslavice B

7

2

3

2

0

66:60

9

8.

 TJ Star Tupadly B

7

3

0

4

0

54:72

9

9.

 TJ Sokol Chlístovice B

7

2

0

5

0

44:82

6

10.

 TJ Sokol Uhlířské Janovice C

7

0

0

7

0

13:113

0

 

Příští program – 8. kolo:

(6. prosince 2014)
 
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Starkoč                   
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Močovice                 
TJ Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou D                     
TJ Sokol Kutná Hora D - TJ Sokol Čáslav C                 
TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B (jot)