Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Únor bílý - pole sílí.

Pranostika na akt. den

Prší-li na svatého Matěje, bude se brzy síti.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

#

14. A 15. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

DÉČKO VYHRÁLO DVAKRÁT PO SOBĚ A POSTOUPILO NA SEDMOU PŘÍČKU ,,NAŠLAPANÉ“ SPODNÍ TABULKY

SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí v 16. kole (v sobotu) do Chlístovic

Zbraslavice, Zruč nad Sázavou - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál čtrnácté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Zbraslavicích, předehrávané 15. kolo doma se Sokolem Kácov.

14. kolo: Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D 6:12

Sestavy a body: čtyřhry 0:2 - Jandík Luboš 2:2, Lichtenberg Petr 2:2, Fuchs Josef 2:2, WO 0:4 - Buldra Lubomír 3:0, Friš Miroslav 1:2, Förster Vojtěch 0:3, Herout Václav 2:1, WO 4:0. (jot)

Předehrávané 15. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kácov 14:4

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Buldra Lubomír 4:0, Herout Václav 3:0, Dolejš Ladislav 1:3, Friš Miroslav 4:0, Förster Vojtěch 0:1 - Frajt František 1:3, Lepič Jaroslav 1:3, Svoboda Josef 2:2, Novotný Pavel 0:4.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 14 11 1 2 0 170:82 34
2. SKP Olympia Kutná Hora B 14 11 0 3 0 184:68 33
3. TJ Sokol Močovice B 14 9 3 2 0 151:101 30
4. TJ Sokol Chlístovice A 13 9 1 3 0 150:84 28
5. TJ Sokol Malešov A 14 8 1 5 0 151:101 25
6. TJ Sokol Kutná Hora D 14 6 2 6 0 106:146 20
7. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 14 3 1 10 0 82:170 10
8. TJ Sokol Kácov A 13 3 0 10 0 77:157 9
9. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 14 2 1 11 0 94:157 7
10. TJ Sokol Zbraslavice B 14 2 0 12 0 76:175 6

Příští program: (sobota 10. března 2018)

Sokol Chlístovice A - SKC Zruč nad Sázavou D
celý text

ostatní, náš tip | 23. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

13. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

VYROVNANÉ UTKÁNÍ ROZHODL MALEŠOV AŽ V ZÁVĚRU, BULDRA TŘIKRÁT BODOVAL

14. kolo: v sobotu 17. února zajíždí déčko do Zbraslavic, od 9 hodin

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě třinácté kolo s celkem Sokol Malešov A.

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Malešov A 7:11

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Buldra Lubomír 3:1, Friš Miroslav 2:2, Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 1:3 - Kepka Jaroslav ml. 3:1, Světlík Milan st. 1:3, Kepka Jaroslav 4:0, Douda Jiří 2:2.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 13 10 1 2 0 155:79 31
2. SKP Olympia Kutná Hora B 13 10 0 3 0 170:64 30
3. TJ Sokol Močovice B 13 9 3 1 0 147:87 30
4. TJ Sokol Chlístovice A 13 9 1 3 0 150:84 28
5. TJ Sokol Malešov A 13 8 1 4 0 148:86 25
6. TJ Sokol Kutná Hora D 13 5 2 6 0 95:139 17
7. TJ Sokol Kácov A 13 3 0 10 0 77:157 9
8. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 13 2 1 10 0 87:146 7
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 13 2 1 10 0 70:164 7
10. TJ Sokol Zbraslavice B 13 2 0 11 0 70:163 6

Příští program (17. února): Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 14. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

12. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

DÉČKO SKC PROHRÁVALO V POLOVINĚ STŘETNUTÍ 5:3, POTÉ BYLO UTKÁNÍ V REŽII DOMÁCÍHO LÍDRA TABULKY

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 13. kole (v sobotu) doma Sokol Malešov A

Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál dvanácté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Kutné Hoře.

12. kolo: Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Pekárek Pavel 3:0, Kačírek David 3:1, Krupička Jaroslav 1:3, Vaněk Jiří 3:0, WO 0:2 - Herout Václav 2:1, Friš Miroslav 1:2, Buldra Lubomír 1:3, Dolejš Ladislav 0:4, WO 2:0. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 12 10 0 2 0 163:53 30
2. TJ Sokol Čáslav E 12 9 1 2 0 144:72 28
3. TJ Sokol Močovice B 12 8 3 1 0 133:83 27
4. TJ Sokol Chlístovice A 11 7 1 3 0 125:73 22
5. TJ Sokol Malešov A 12 7 1 4 0 137:79 22
6. TJ Sokol Kutná Hora D 12 5 2 5 0 88:128 17
7. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 12 2 1 9 0 83:132 7
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 12 2 1 9 0 63:153 7
9. TJ Sokol Zbraslavice B 11 2 0 9 0 59:138 6
10. TJ Sokol Kácov A 12 2 0 10 0 66:150 6

Příští program: (sobota 10. února 2018)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Malešov A
celý text

ostatní, náš tip | 31. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

11. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

DÉČKO SKC PORAZILO OSLABENÉ DRUŽSTVO HOSTŮ, PREMIÉRA LUBOMÍRA BULDRY

12. kolo: v sobotu 27. ledna 2018 zajíždí déčko do Kutné Hory od 13 hodin

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenácté kolo s celkem Sokol Uhlířské Janovice C.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice C 12:6

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Herout Václav 1:0, Buldra Lubomír 2:1, Dolejš Ladislav 1:2, Friš Miroslav 3:0, Čekal Jan 0:2, WO 5:0 - Mulenková Eva 2:2, Čížová Tereza 2:2, Číž Daniel 1:3, WO 0:5.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 11 9 0 2 0 151:47 27
2. TJ Sokol Čáslav E 11 8 1 2 0 134:64 25
3. TJ Sokol Močovice B 11 7 3 1 0 116:82 24
4. TJ Sokol Chlístovice A 11 7 1 3 0 125:73 22
5. TJ Sokol Kutná Hora D 11 5 2 4 0 87:111 17
6. TJ Sokol Malešov A 10 5 1 4 0 105:75 16
7. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 11 2 1 8 0 75:122 7
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 11 2 1 8 0 57:141 7
9. TJ Sokol Zbraslavice B 10 2 0 8 0 57:122 6
10. TJ Sokol Kácov A 11 2 0 9 0 64:134 6

Příští program (27. ledna 2018): Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 16. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

10. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

ZRUČŠTÍ VYHRÁLI V KUTNÉ HOŘE OBĚ ČTYŘHRY, ALE OSMÉ PORÁŽCE V SOUTĚŽI NEZABRÁNILI

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 11. kole (v sobotu) doma Sokol Uhlířské Janovice C

Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál desáté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Kutné Hoře.

10. kolo: Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D 13:5

Sestavy a body: čtyřhry 0:2 - Kolman Leon 4:0, Křenovský Štěpán 3:1, Líbal Václav 3:0, Líbal Tomáš 3:0, WO 0:2 - Friš Miroslav 1:2, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4, Kop Jaromír 0:3, WO 2:0. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 10 8 1 1 0 126:54 25
2. SKP Olympia Kutná Hora B 10 8 0 2 0 136:44 24
3. TJ Sokol Chlístovice A 10 7 1 2 0 118:62 22
4. TJ Sokol Močovice B 10 6 3 1 0 105:75 21
5. TJ Sokol Malešov A 10 5 1 4 0 105:75 16
6. TJ Sokol Kutná Hora D 10 4 2 4 0 77:103 14
7. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 10 2 1 7 0 69:110 7
8. TJ Sokol Zbraslavice B 10 2 0 8 0 57:122 6
9. TJ Sokol Kácov A 10 2 0 8 0 61:119 6
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 10 1 1 8 0 45:135 4

Příští program: (sobota 13. ledna 2018)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice C
celý text

ostatní, náš tip | 12. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

9. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

DOMÁCÍM SE NEDAŘILO, SEDMÁ PORÁŽKA DÉČKA SKC, PO POLOVINĚ SOUTĚŽE NA POSLEDNÍM MÍSTĚ

10. kolo: v sobotu 6. ledna 2018 zajíždí D do Kutné Hory od 9 hodin

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokol Kutná Hora D.

9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 6:12

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 2:2, Dolejš Ladislav 1:3, Kop Jaromír 1:3, Herout Václav 1:3 - Líbal Václav 4:0, Yadamsuren Munkhjargal 4:0, Kolman Leon 3:1, Křenovský Štěpán 0:4.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 9 8 1 0 0 120:42 25
2. TJ Sokol Chlístovice A 9 7 0 2 0 109:53 21
3. SKP Olympia Kutná Hora B 9 7 0 2 0 119:43 21
4. TJ Sokol Močovice B 9 5 3 1 0 93:69 18
5. TJ Sokol Malešov A 9 5 0 4 0 96:66 15
6. TJ Sokol Kutná Hora D 9 3 2 4 0 64:98 11
7. TJ Sokol Zbraslavice B 9 2 0 7 0 56:105 6
8. TJ Sokol Kácov A 9 2 0 7 0 53:109 6
9. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 9 1 1 7 0 59:102 4
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 9 1 1 7 0 40:122 4

Příští program (6. ledna 2018): Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 12. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

7. A 8. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

DÉČKO VEDLO V MOČOVICÍCH V ZÁVĚRU 9:7, NAKONEC REMÍZA, VYSOKÁ PROHRA S ČÁSLAVSKÝM LÍDREM

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 9. kole (v sobotu) doma Sokol Kutná Hora D

Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál osmé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.

8. kolo: Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Dastych Jiří 1:3, Kristek Ondřej 2:2, Rychetský Pavel 2:2, Dejnožka Tomáš 2:2 - Herout Václav 4:0, Friš Miroslav 4:0, Dolejš Ladislav 1:3, Förster Josef 0:4. (jot)

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 2:16

Sestavy a body: čtyřhry 0:2 - Förster Josef 0:3, Förster Vojtěch 0:3, Baloun Jan 0:4, Kop Jaromír 0:4, WO 2:0 - Mundil Robert 4:0, Líska David 4:0, Lísková Kateřina 2:0, Faltýn Karel 4:0, WO 0:2. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 8 8 0 0 0 111:33 24
2. TJ Sokol Chlístovice A 8 6 0 2 0 99:45 18
3. SKP Olympia Kutná Hora B 8 6 0 2 0 107:37 18
4. TJ Sokol Močovice B 8 5 2 1 0 84:60 17
5. TJ Sokol Malešov A 8 5 0 3 0 88:56 15
6. TJ Sokol Kutná Hora D 8 2 2 4 0 52:92 8
7. TJ Sokol Zbraslavice B 8 2 0 6 0 50:93 6
8. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 8 1 1 6 0 53:90 4
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 8 1 1 6 0 34:110 4
10. TJ Sokol Kácov A 8 1 0 7 0 41:103 3

Příští program: (sobota 9. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D
celý text

ostatní, náš tip | 4. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

6. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

PÁTÁ PORÁŽKA DÉČKA SKC, OD STAVU 2:2 OSM PROHER ZA SEBOU, VE DVOUHRÁCH BODOVAL POUZE FRIŠ, TAKÉ VE ČTYŘHŘE S DOLEJŠEM

7. kolo: sobota 25. listopadu od 9 hodin, SKC Zruč nad Sáz. D – Čáslav E

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šesté kolo s celkem Sokol Chlístovice A.

6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 4:14

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 3:1, Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4 - Sojka Tomáš 3:1, Zikmunda Petr 3:1, Král Milan 2:0, Franc Lukáš 4:0, Křemenák Josef 1:1.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 6 6 0 0 0 84:24 18
2. SKP Olympia Kutná Hora B 6 5 0 1 0 87:21 15
3. TJ Sokol Chlístovice A 6 5 0 1 0 82:26 15
4. TJ Sokol Močovice B 6 4 1 1 0 59:49 13
5. TJ Sokol Malešov A 6 4 0 2 0 70:38 12
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 6 1 1 4 0 40:68 4
7. TJ Sokol Kácov A 6 1 0 5 0 32:76 3
8. TJ Sokol Zbraslavice B 6 1 0 5 0 35:73 3
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 6 1 0 5 0 23:85 3
10. TJ Sokol Kutná Hora D 6 0 2 4 0 28:80 2

Příští program (25. listopadu): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E (jot) celý text

ostatní, náš tip | 20. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

5. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

POSÁZAVSKÉ DERBY DOPADLO LÉPE PRO KÁCOV, PO PĚTI KOLECH DÉČKO SKC NA DEVÁTÉ PŘÍČCE

SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 6. kole (v pátek) doma Sokol Chlístovice A

Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál páté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Kácově.

5. kolo: Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6

Sestavy a body: čtyřhry 1:1 - Frajt František 3:1, Novotný Pavel 3:1, Krčmařík Ladislav 1:3, Lepič Jaroslav 4:0 - Friš Miroslav 3:1, Procházka Jan 1:3, Dolejš Ladislav 1:3, Kulhánek Matěj 0:4. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 5 5 0 0 0 70:20 15
2. SKP Olympia Kutná Hora B 5 4 0 1 0 71:19 12
3. TJ Sokol Chlístovice A 5 4 0 1 0 68:22 12
4. TJ Sokol Močovice B 5 3 1 1 0 47:43 10
5. TJ Sokol Malešov A 5 3 0 2 0 56:34 9
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 5 1 1 3 0 38:52 4
7. TJ Sokol Kácov A 5 1 0 4 0 28:62 3
8. TJ Sokol Zbraslavice B 5 1 0 4 0 29:61 3
9. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 5 1 0 4 0 19:71 3
10. TJ Sokol Kutná Hora D 5 0 2 3 0 24:66 2

Příští program: (pátek 10. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A

celý text

ostatní, náš tip | 9. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

4. KOLO, STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2017/18

PRVNÍ VÝHRA DÉČKA SKC, UTKÁNÍ ROZHODLA PĚTIBODOVÁ ŠŇŮRA DOMÁCÍCH VE STŘEDNÍ ČÁSTI HRY

5. kolo: čtvrtek 2. listopadu od 18 hodin, Kácov A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Olympia Kutná Hora B.

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B 11:7

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Procházka Jan 1:3, Dolejš Ladislav 1:2, Herout Václav 3:0, Friš Miroslav 4:0, Kop Jaromír 0:1, WO 1:0 - Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 2:2, Malina Jaroslav 1:2, Stoklasa Jan 1:3, WO 0:1.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Čáslav E 4 4 0 0 0 57:15 12
2. SKP Olympia Kutná Hora B 4 3 0 1 0 54:18 9
3. TJ Sokol Chlístovice A 4 3 0 1 0 52:20 9
4. TJ Sokol Malešov A 4 3 0 1 0 50:22 9
5. TJ Sokol Močovice B 4 2 1 1 0 35:37 7
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 4 1 1 2 0 36:36 4
7. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 4 1 0 3 0 13:59 3
8. TJ Sokol Zbraslavice B 4 1 0 3 0 24:48 3
9. TJ Sokol Kutná Hora D 4 0 2 2 0 23:49 2
10. TJ Sokol Kácov A 4 0 0 4 0 16:56 0

Příští program (2. listopadu): Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot) celý text

ostatní, náš tip | 29. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 3. KOLO, 2017/18 - FOTO

MISTROVSKÁ PREMIÉRA JOSEFA A TOMÁŠE FÖRSTERA, VEDOUCÍ TÝM NAD SÍLY DÉČKA SKC, JEDEN BOD VYBOJOVAL ČEKAL

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 4. kole doma Sokol Zbraslavice B

Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál třetí kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.

3. kolo: Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Kepka Jaroslav 4:0, Růžička Martin 2:0, Kepka Jaroslav ml. 4:0, Douda Jiří 4:0, Škopek Michal 1:1 - Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Förster Josef 0:3, Čekal Jan 1:3, Förster Tomáš 0:1. (jot)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Malešov A 3 3 0 0 0 45:9 9
2. TJ Sokol Čáslav E 3 3 0 0 0 44:10 9
3. TJ Sokol Močovice B 3 2 1 0 0 32:22 7
4. SKP Olympia Kutná Hora B 3 2 0 1 0 39:15 6
5. TJ Sokol Chlístovice A 3 2 0 1 0 37:17 6
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 3 1 0 2 0 27:27 3
7. TJ Sokol Zbraslavice B 3 1 0 2 0 17:37 3
8. TJ Sokol Kutná Hora D 3 0 1 2 0 14:40 1
9. TJ Sokol Kácov A 3 0 0 3 0 13:41 0
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 3 0 0 3 0 2:52 0

Příští program: (28. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B
celý text

ostatní, náš tip | 17. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 2. KOLO, 2017/18

MLADÍCI SE V DRESU SKC D VŮBEC BODOVĚ NEPROSADILI, KOP ZÍSKAL DVA SETY, CENDELÍN A BALOUN JEDEN

3. kolo: sobota 14. října od 9 hodin, Malešov A - SKC Zruč nad Sáz. D

Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Olympia Kutná Hora B.

2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Olympia Kutná Hora B 0:18

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Förster Vojtěch 0:4, Baloun Jan 0:4, Cendelín Filip 0:4, Kop Jaromír 0:4 - Vaněk Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, Veverka Filip 4:0, Pekárek Pavel 4:0.

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. SKP Olympia Kutná Hora B 2 2 0 0 0 34:2 6
2. TJ Sokol Čáslav E 2 2 0 0 0 31:5 6
3. TJ Sokol Malešov A 2 2 0 0 0 28:8 6
4. TJ Sokol Močovice B 2 1 1 0 0 20:16 4
5. TJ Sokol Chlístovice A 2 1 0 1 0 23:13 3
6. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 2 1 0 1 0 21:15 3
7. TJ Sokol Kutná Hora D 2 0 1 1 0 10:26 1
8. TJ Sokol Zbraslavice B 2 0 0 2 0 6:30 0
9. TJ Sokol Kácov A 2 0 0 2 0 6:30 0
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 2 0 0 2 0 1:35 0

Příští program (14. října): Sokol Malešov A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot) celý text

ostatní, náš tip | 12. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS D, REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2, 1. KOLO, 2017/18

Mistrovská premiéra většiny mladíků v déčku, jediný bod vybojoval Baloun, v sobotu doma druhé kolo

SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 2. kole doma SKP Olympii Kutnou Horu B

Uhlířské Janovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál první kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.

1. kolo: Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1

Sestavy a body: čtyřhry 2:0 - Mulenková Eva 4:0, Šimková Aneta 4:0, Číž Daniel 3:1, Pufler Václav 4:0 - Kop Jaromír 0:4, Cendelín Filip 0:4, Nácovský Ondřej 0:4, Baloun Jan 1:3. (jot - foto: frh)

Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)

1. TJ Sokol Uhlířské Janovice C 1 1 0 0 0 17:1 3
2. TJ Sokol Čáslav E 1 1 0 0 0 17:1 3
3. TJ Sokol Malešov A 1 1 0 0 0 14:4 3
4. TJ Sokol Močovice B 1 1 0 0 0 11:7 3
5. TJ Sokol Chlístovice A 1 0 0 1 0 7:11 0
6. TJ Sokol Zbraslavice B 1 0 0 1 0 4:14 0
7. TJ Sokol Kutná Hora D 1 0 0 1 0 1:17 0
8. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 1 0 0 1 0 1:17 0
9. SKP Olympia Kutná Hora B 0 0 0 0 0 0:0 0
10. TJ Sokol Kácov A 0 0 0 0 0 0:0 0

Příští program: (7. října)

SKC Zruč nad Sázavou D – SKP Olympia Kutná Hora B

celý text

ostatní, náš tip | 2. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma