Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Obsah

Zprávy

Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Benešov 3:2, 3:2

8. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18 - FOTO

DVĚ STĚ MINUT BOJOVALA DĚVČATA O ČTYŘI BODY, POPRVÉ OTOČILA STAV 1:2 na 3:2, PODRUHÉ DOKONCE Z 0:2 NA 3:2

V devátém dvojutkání přivítají zručské volejbalistky družstvo Brandýsa nad Labem

Zruč nad Sázavou - V osmém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen přivítaly volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou ve Sportovní hale Na Pohoří družstvo Sokola Benešov.

15. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Benešov 3:2 (-22,18,-14,15,10)

Sestava: Pištěková Petra, Menšíková Petra, Králová Adéla, Filipová Barbora, Rezková Kamila, Černohlávková Adéla, Lucie Tvrdíková, Denisa Dubinová, Sedláčková Vendula. Rozhodčí: P. Holý. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 92 minut.

16. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Benešov 3:2 (-17,-16,21,22,13)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Poslední utkání roku 2017 je za námi. Užili jsme si nejvíc, jak je možné – střihli jsme si dva pětiseťáky a nakonec oba vítězné. Hodně to bolelo, ale důležité čtyři body jsou doma. Takže ahoj v roce 2018!“

Tabulka: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, body)

1. VK Benátky nad Jizerou 16 15 0 0 1 45:6 45
2. TJ Sokol Družba Suchdol 16 9 0 2 5 33:24 29
3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 16 7 3 0 6 32:28 27
4. TJ Sokol Benešov u Prahy 16 7 2 2 5 31:27 27
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 16 5 0 0 11 21:36 15
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 16 0 0 1 15 7:48 1

Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním.

Příští program: (13. ledna 2018)

Zruč nad Sázavou – Brandýs nad Labem (V. Sukup)

První tři družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo druhé části krajského přeboru I. třídy žen. (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 12. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč n. Sáz. – Mladá Boleslav 3:1, 3:1

6. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18 - FOTO

VOLEJBALISTKY DVAKRÁT PORAZILY MLADOU BOLESLAV, NA CHARITU VYBRÁNO 1800,- KČ

V osmém dvojutkání přivítají zručské volejbalistky družstvo Benešova

Zruč nad Sázavou - V šestém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen přivítaly volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou ve Sportovní hale Na Pohoří družstvo AŠ Mladá Boleslav.

11. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – AŠ Mladá Boleslav 3:1 (18,-16,22,24)

Sestava: Pištěková Petra, Menšíková Petra, Králová Adéla, Filipová Barbora, Rezková Kamila, Černohlávková Adéla, Lucie Tvrdíková, Denisa Dubinová, Štefková Andrea. Rozhodčí: V. Kobliha. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 105 minut.

12. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – AŠ Mladá Boleslav 3:1 (-23,14,20,8)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Aktuálně se po dvou domácích vítězstvích tým pohybuje na pěkném druhém místě, ale bodový odstup dalších dvou příček je minimální. V následujících třech kolech bude tak určitě o co hrát. V průběhu listopadových domácích utkání se obě složky (muži i ženy) opět rozhodly podpořit celosvětovou charitativní organizaci Movember Foundation, která se zaměřuje výhradně na zdraví mužů. Společným pánský znakem je strniště pod nosem, které si někteří právě v průběhu listopadu nechávají narůst. U žen je to přeci jen o něco složitější, ale naše kreativní volejbalistky se s tím zhostily po svém. Každopádně na dobrovolném vstupném byla vybrána celkem částka 1.800,- Kč, která bude celá odeslána na účet této organizace. Děkujeme všem nejen za tuto podporu.“

Příští program: (10. prosince)

Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov (P. Holý)

celý text

ostatní, náš tip | 29. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

7. DVOJZÁPAS (PŘEDEHRÁVKA), VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

DĚVČATA ODJELA Z BENÁTEK S PRÁZDNOU, V SOBOTU PŘIJEDOU DO VOLEJBAL ARÉNY HOLKY Z ,,BOLKY“

V šestém kole přivítají zručské volejbalistky v domácím prostředí celek AŠ Mladá Boleslav

Benátky nad Jizerou - V sedmém, předehrávaném, dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Benátek nad Jizerou k utkání s místním VK.

13. zápas: VK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:0 (17,14,18)

Sestava: Adéla Černohlávková, Adéla Králová, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Denisa Dubinová, Barbora Filipová, Kateřina Pajerová. Rozhodčí: M. Kochman. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 65 minut.

14. zápas: VK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:0 (23,19,16)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Dnes se nám na palubovce lídra z Benátek nad Jizerou totálně nedařilo, v prvním utkání nešel servis ani příjem – tak jsme prohráli 0:3, ve druhém jsme se zvedli ve všech činnostech, ale bylo to málo – prohra 0:3.“

Tabulka: (počet utkání, V3, V2, P1, P0, sety, míče, body)

1. VK Benátky nad Jizerou 12 11 0 0 1 33:4 925:680 33
2. TJ Sokol Benešov u Prahy 10 5 2 0 3 21:15 800:757 19
3. Jiskra Zruč nad Sázavou 12 5 1 0 6 20:22 889:924 17
4. TJ Sokol Družba Suchdol 10 5 0 2 3 19:17 789:745 17
5. TJ Sokol Brandýs nad Lab. 10 3 0 0 7 14:22 778:808 9
6. TJ AŠ Mladá Boleslav 10 0 0 1 9 3:30 537:804 1

Příští program – 6. dvojkolo: (25. listopadu)
celý text

ostatní, náš tip | 20. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Suchdol 1:3 a 0:3

5. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18 - FOTO

VOLEJBALISTKY DVAKRÁT PROHRÁLY SE SUCHDOLEM, PŘESTO SI UDRŽELY TŘETÍ PŘÍČKU TABULKY

V šestém dvojutkání přivítají zručské volejbalistky družstvo AŠ Mladá Boleslav

Zruč nad Sázavou - V pátém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen přivítaly volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou ve Sportovní hale Na Pohoří družstvo Suchdola.

9. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Suchdol 1:3 (-17, 21, -23, -16)

Sestava: Pištěková Petra, Sedláčková Vendula, Menšíková Petra, Moravcová Markéta, Králová Adéla, Filipová Barbora, Rezková Kamila, Pajerová Kateřina, Štefková Andrea. Rozhodčí: V. Kobliha. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 101 minut.

10. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Suchdol 0:3 (-16, -14, -24)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,O víkendu nám to moc nešlo, děvčata dvakrát prohrála se Suchdolem. Díky za podporu všem fanouškům, kteří nám fandili, i když to od nás nebylo ono.“

1. VK Benátky nad Jizerou 10 9 0 0 1 27:4 775:573 27
3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 5 1 0 4 20:16 782:774 17
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 10 3 0 0 7 14:22 778:808 9
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10 0 0 1 9 3:30 537:804 1

Příští program: (25. listopadu)

Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav (V. Kobliha)

celý text

ostatní, náš tip | 14. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sáz. 1:3 a 1:3

4. DVOJZÁPAS, VOLEJBAL ŽENY, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

ŽENY JISKRY PŘIVEZLY Z BRANDÝSA ZA DVĚ VÝHRY ŠEST BODŮ ZA PODPORY NEJMLADŠÍHO FANOUŠKA MAREČKA, PREMIÉRA BARBORY FILIPOVÉ

V pátém kole přivítají zručské volejbalistky v domácím prostředí celek Sokol Družba Suchdol

Brandýs nad Labem - Ve čtvrtém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Brandýsa nad Labem k utkání s místním Sokolem.

7. zápas: Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sáz. 1:3 (-18,15,-18,-15)

Sestava: Adéla Černohlávková, Adéla Králová, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Veronika Masaryková, Barbora Filipová, Lucie Tvrdíková, Markéta Moravcová. Rozhodčí: M. Syrový. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 96 minut.

8. zápas: Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sáz. 1:3 (-16,19,-21,-22)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Další kolo mistrovských zápasů (v Brandýse nad Labem) je za námi, za dvě vítězství máme šest bodů doma (dvakrát výhra 3:1). K tomu všemu ještě dvě premiéry: účast a podpora našeho nejmladšího fanouška Marečka a první odehraný zápas naší zručské nadějné odchovankyně Barči Filipové.“

1. VK Benátky nad Jizerou 8 7 0 0 1 21:4 625:457 21
2. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 8 5 1 0 2 19:10 647:602 17
3. TJ Sokol Benešov u Prahy 8 3 2 0 3 15:15 648:653 13
4. TJ Sokol Družba Suchdol 8 3 0 2 3 13:16 617:610 11
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 8 3 0 0 5 14:16 662:658 9
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 8 0 0 1 7 3:24 433:652 1

Příští program – 5. dvojkolo: (11. listopadu)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Družba Suchdol (V. Kobliha)

celý text

ostatní, náš tip | 6. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

VOLEJBAL ŽENY, 3. DVOJZÁPAS, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

Z BENEŠOVA SI PŘIVEZLY ŽENY JISKRY TŘI BODY ZA SOLIDNÍ VÝKON VE DRUHÉM UTKÁNÍ

Ve čtvrtém kole zajíždí zručské volejbalistky do Brandýsa nad Labem

Benešov - Ve třetím dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Benešova k utkání s místním Sokolem.

5. zápas: Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:0 (21,17,18)

Sestava: Adéla Černohlávková, Adéla Králová, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Veronika Masaryková, Denisa Dubinová, Kamila Rezková. Rozhodčí: J. Kalina. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 66 minut.

6. zápas: Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sáz. 0:3 (-19,-15,-26)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Dnes to bylo jako na houpačce. Z Benešova si vezeme tři body za vyhraný druhý zápas (3:0). V prvním nám to moc nešlapalo – nechodil servis, v útoku žádný šlágr, držela nás dobrá obrana na síti, ale to nestačilo (0:3). Druhý zápas už byl o hodně lepší a to díky poctivé práci našich dvou nejmladších z dnešní soupisky – Venduly Sedláčkové a Denisy Dubinové.“

1. VK Benátky nad Jizerou 6 5 0 0 1 15:4 470:374 15
2. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 6 3 1 0 2 13:8 463:442 11
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 6 3 0 0 3 12:10 502:474 9
4. TJ Sokol Družba Suchdol 6 3 0 0 3 9:10 418:395 9
5. TJ Sokol Benešov u Prahy 6 3 0 0 3 9:11 433:454 9
6. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 6 0 0 1 5 3:18 350:497 1

Příští program – 4. dvojkolo: (4. listopadu)

Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou (M. Syrový)

celý text

ostatní, náš tip | 23. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – Benátky nad Jizerou 1:3 a 3:0

VOLEJBAL ŽENY, 2. DVOJZÁPAS, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18 - FOTO

V PRVNÍM UTKÁNÍ BYLY BENÁTKY LEPŠÍ NA SERVISU, SKVĚLÁ ODVETA A CENNÝ SKALP

Ve třetím dvojutkání zajíždí zručské volejbalistky do Benešova

Zruč nad Sázavou - Ve druhém dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen přivítaly volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou ve Sportovní hale Na Pohoří družstvo Benátek nad Jizerou.

3. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Benátky n. Jiz. 1:3 (-14, 22, -21, -19)

Sestava: Pištěková Petra, Sedláčková Vendula, Menšíková Petra, Moravcová Markéta, Tvrdíková Lucie, Králová Adéla, Loudová Veronika, Dubinová Denisa, Masaryková Veronika, Filipová Barbora. Rozhodčí: E. Velinov. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 99 minut.

4. zápas: Jiskra Zruč n. Sáz. – VK Benátky n. Jiz. 3:0 (22, 24, 23)

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,Dneska super kolo. První zápas se děvčata hledala, holky z Benátek nás přehrály na servisu (1:3). Ve druhém se nám skvěle povedla odveta (3:0), získali jsme zasloužený skalp týmu z 2. ligy. Díky za podporu všem fanouškům, kteří nám fandili.“

Příští program: (21. října)

Sokol Benešov - Zruč nad Sázavou (J. Kalina)

celý text

ostatní, náš tip | 16. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 2:3 a 0:3

VOLEJBAL ŽENY, 1. DVOJZÁPAS, KRAJSKÝ PŘEBOR 1. TŘÍDY 2017/18

ZRUČSKÝ STROJ SE ROZJÍŽDĚL POMALU, NAKONEC SI ŽENY JISKRY ODVEZLY Z MĚSTA AUTOMOBILŮ PĚT BODŮ

Ve druhém kole hostí zručské volejbalistky doma tým Benátek nad Jizerou

Mladá Boleslav - V prvním dvojutkání volejbalového krajského přeboru I. třídy žen se volejbalistky Jiskry Zruč nad Sázavou vydaly do Mladé Boleslavi k utkání s místní AŠ.

1 zápas: AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 2:3 (16, 18, -22, -19, -5)

Sestava: Adéla Černohlávková, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Kamila Rezková, Markéta Knitlová. Rozhodčí: P. Louka. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 112 minut.

2. zápas: AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 0:3 (-9, -22, -14)

Sestava: Adéla Králová, Petra Menšíková, Vendula Sedláčková, Petra Pištěková, Veronika Masaryková, Markéta Knitlová. Rozhodčí: P. Louka. Trenér: Jan Rozkošný. Doba utkání: 67 minut.

Jan Rozkošný, trenér žen Jiskry: ,,První kolo sezony 2017/18 je za námi, z Mladé Boleslavi vezeme pět bodů. Náš volejbalový stroj se rozjížděl pomalu, ale v prvním zápase děvčata zvládla otočku z 0:2 na 3:2. V zápase druhém už vypadala hra lépe a ženy ho zmákly 3:0. Uvidíme se v sobotu a bude to hodně nehecované. Dorazí soupeřky z Benátek nad Jizerou, které mají u nás drobný škraloup.“

1. VK Benátky nad Jizerou 2 2 0 6 : 0 150 : 101 6
2. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2 2 0 6 : 2 174 : 141 5
3. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 4 : 3 159 : 150 3
4. TJ Sokol Družba Suchdol 2 1 1 3 : 4 150 : 159 3
5. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2 0 2 2 : 6 141 : 174 1
6. TJ Sokol Benešov u Prahy 2 0 2 0 : 6 101 : 150 0

Příští program – 2. dvojkolo: (14. října)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Benátky nad Jizerou (E. Velinov)