Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Roste-li v lednu tráva, neúroda se očekává.

Pranostika na akt. den

Na svatého Vincence seď doma u pece.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

KALENDÁŘ MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ A SPORTOVNÍCH AKCÍ VE ZRUČI N. S.

Oddíly: florbal + mládež, fotbal A - B - starší žáci - mladší přípravka - starší přípravka, házená + mládež, tenis A - B - starší žactvo - mladší žactvo, volejbal muži, volejbal ženy, volejbal mládež, stolní tenis A - B - C - D + mládež, nohejbal, šipky, atletika, šachy, karambol (futsal, hokejbal, poker, badminton, plážový volejbal, liga mariášové unie, turistika aj.) 

Facebook Zručský sport - JT (ZDE)

Staňte se po kliknutí Tohle se mi líbí našimi fanoušky na Facebooku, děkujeme

 

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

#
4. 2. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 16. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Střelky Veltruby, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
10. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 13. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Močovice A, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
10. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 13. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Malešov, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 15. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Kácov, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 15. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Uhlířské Janovice B, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 - 25. 2. 2018 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Šanov, začátek v sobotu ve 14 hodin, 18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Rakovník, začátek v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 - 25. 2. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy - skupina B 2017/18, 17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Velké Popovice, začátek v sobotu v 17 hodin, 18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Všetaty A, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
4. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 18. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Čerti Kolín, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
11. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 19. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Střelky Veltruby B, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 18. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Močovice B, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 18. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Starkoč, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 - 25. 3. 2018 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK El Niňo Praha E, začátek v sobotu ve 14 hodin, 22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Slavoj Praha, začátek v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 - 25. 3. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy - skupina B 2017/18, 21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Libice nad Cidlinou, začátek v sobotu v 17 hodin, 22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Krchleby A, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
31. 3. 2018 začátek od 15:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 15. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Říčany, začátek v 15 hodin (jot) celý text

#
14. 4. 2018 začátek od 15:30, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 17. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Jiskra Struhařov, začátek v 15.30 hodin (jot) celý text

#
22. 4. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 23. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - U Kapličky Vrdy, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
28. 4. 2018 začátek od 16:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 19. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kondrac, začátek v 16 hodin (jot) celý text

#
6. 5. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 25. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Letci Kolín B, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
12. 5. 2018 začátek od 16:30, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 21. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Teplýšovice, začátek v 16.30 hodin (jot) celý text

#
26. 5. 2018 začátek od 17:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 23. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kunice, začátek v 17 hodin (jot) celý text

#
16. 6. 2018 začátek od 17:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 26. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Miřetice, začátek v 17.30 hodin (jot) celý text