Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když skřivánek v únoru zpívá, brzy se pod nosem slívá.

Pranostika na akt. den

Svatý Kliment zimu oblibuje, svatý Petr ji ucezuje.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

KALENDÁŘ MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ A SPORTOVNÍCH AKCÍ VE ZRUČI N. S.

Oddíly: florbal + mládež, fotbal A - B - starší žáci - mladší přípravka - starší přípravka, házená + mládež, tenis A - B - starší žactvo - mladší žactvo, volejbal muži, volejbal ženy, volejbal mládež, stolní tenis A - B - C - D + mládež, nohejbal, šipky, atletika, šachy, karambol (futsal, hokejbal, poker, badminton, plážový volejbal, liga mariášové unie, turistika aj.) 

Facebook Zručský sport - JT (ZDE)

Staňte se po kliknutí Tohle se mi líbí našimi fanoušky na Facebooku, děkujeme

 

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

#
23. 2. 2018 začátek od 20:15, délka 105 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 15. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Uhlířské Janovice B, začátek ve 20.15 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 začátek od 11:00, délka 8 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor 1. třídy 2017/18, 15. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Slavoj Český Brod, začátky v sobotu v 11 a 15 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 - 25. 2. 2018 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Šanov, začátek v sobotu ve 14 hodin, 18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - KST Rakovník, začátek v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
24. 2. 2018 - 25. 2. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy - skupina B 2017/18, 17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Velké Popovice, začátek v sobotu v 17 hodin, 18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Všetaty A, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
2. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor 1. třídy 2017/18 - finálová část, 3. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - VK Rakovník, začátky v pátek v 18 a 20 hodin (jot) celý text

#
4. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 18. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Čerti Kolín, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
11. 3. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 19. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Střelky Veltruby B, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
17. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 7 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor 1. třídy 2017/18 - finálová část, 5. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Roztoky u Prahy B, začátky v sobotu v 9 a 13 hodin (jot) celý text

#
17. 3. 2018 začátek od 11:00, délka 8 hodin
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor 1. třídy 2017/18, 17. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - VK Tuchlovice A, začátky v sobotu v 11 a 15 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 2. třídy, 18. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Močovice B, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor 1. třídy, 18. kolo, SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Starkoč, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 - 25. 3. 2018 začátek od 14:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina A 2017/18, 21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - SF SKK El Niňo Praha E, začátek v sobotu ve 14 hodin, 22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Slavoj Praha, začátek v neděli v 10 hodin (jot) celý text

#
24. 3. 2018 - 25. 3. 2018 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1. třídy - skupina B 2017/18, 21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Libice nad Cidlinou, začátek v sobotu v 17 hodin, 22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Krchleby A, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
31. 3. 2018 začátek od 15:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 15. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Říčany, začátek v 15 hodin (jot) celý text

#
1. 4. 2018 začátek od 13:30, délka 90 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
FOTBALservis.cz, OP, skupina A, 11. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Star Tupadly, začátek ve 12.30 hodin (jot) celý text

#
14. 4. 2018 začátek od 15:30, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 17. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Jiskra Struhařov, začátek v 15.30 hodin (jot) celý text

#
15. 4. 2018 začátek od 12:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
FOTBALservis.cz, OP, skupina A, 13. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Záboří nad Labem, začátek ve 12.30 hodin (jot) celý text

#
22. 4. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 23. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - U Kapličky Vrdy, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
28. 4. 2018 začátek od 16:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 19. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kondrac, začátek v 16 hodin (jot) celý text

#
29. 4. 2018 začátek od 12:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
FOTBALservis.cz, OP, skupina A, 15. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Malešov, začátek ve 12.30 hodin (jot) celý text

#
6. 5. 2018 začátek od 18:00, délka 5 hodin
Místo konání: Kácovská hospoda
UŠO - Praha a Středočeský kraj, 2. liga, skupina D, 25. kolo, Baltazaři Zruč nad Sázavou - Letci Kolín B, začátek v neděli 18 hodin (jot) celý text

#
12. 5. 2018 - 13. 5. 2018 začátek od 09:00
Místo konání: Tenisové kurty
Kvalifikace ME - sobota, Českomoravský pohár (turnaj tříčlenných družstev) - neděle, (mistrovství Posázaví jednotlivců a družstev), tenisové dvorce Jiskry Zruč nad Sázavou, začátky v 9 hodin (jot) celý text

#
12. 5. 2018 začátek od 16:30, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 21. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Teplýšovice, začátek v 16.30 hodin (jot) celý text

#
13. 5. 2018 začátek od 12:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
FOTBALservis.cz, OP, skupina A, 17. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Nové Dvory, začátek ve 12.30 hodin (jot) celý text

#
26. 5. 2018 začátek od 17:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 23. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kunice, začátek v 17 hodin (jot) celý text

#
16. 6. 2018 začátek od 17:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída skupina D, 26. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Miřetice, začátek v 17.30 hodin (jot) celý text