Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Únor bílý - pole sílí.

Pranostika na akt. den

Svatý Matěj láme vždy led, není-li ho, zmrzne hned.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS

 

SOBOTA, NEDĚLE (26. - 27. SRPNA 2017)

FOTBAL A

1. kolo – I. B třída (26. 8.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Mnichovice  3:2 (1:2), branky: Jouza 1, Martinák 1, Kovář 1, ČK: Jouza (Z)

NOHEJBAL

13. kolo - sdružený OP družstev (26. 8.): Nohejbal Kostelec/Konojedy - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:2, sety 16:6  

TENIS, TURNAJ NEREGISTROVANÝCH

Tenisový turnaj neregistrovaných (26. – 27. 8.)
Dvouhry: 1. P. Jelínek, 2. Kouba, 3. Veselý, 4. J. Kovařík
Čtyřhra: 1. Veselý – Koubský, 2. P. Jelínek – Kadlec, 3. Kovařík – Kouba, 4. Blažek – Keltner
 
gfrvbg
Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (24. - 25. ČERVNA 2017)

NOHEJBAL

12. kolo - sdružený OP družstev (24. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Velké Chvalovice 9:1, sety 18:5  

TENIS A

7. kolo - III. třída dospělí (24. 6.): Tsport Votice B - Jiskra Zruč nad Sázavou A 7:2, sestava a body: Menšík 1, čtyřhra Menšík – Moravec 1, Kučera, Moravec, Krtilová, Svobodová, čtyřhra M. Kovařík – Kučera, M. Kovařík, čtyřhra Krtilová – Svobodová  

TENIS B

7. kolo - III. třída dospělí (24. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Meteor Stříbrná Skalice 9:0, body: M. Kadlec 1, D. Kadlec 1, Dragoun 1, Frajt 1, Koubová 1, Tvrdíková 1, čtyřhra Dragoun – Frajt 1, čtyřhra M. Kadlec – D. Kadlec 1, čtyřhra Koubová – Svobodová 1 

TENIS STARŠÍ ŽACTVO

7. kolo - I. třída starší žactvo (24. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod B 3:6, body: Janeček 1, Koubová 1, Šimek 1, Sýkora, Novotný, Horáčková, čtyřhra Novotný – Šimek, čtyřhra Janeček – Sýkora, čtyřhra Horáčková - Koubová    

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO B

7. kolo - III. třída mladší žactvo (25. 6.): TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou B 4:5, sestava a body: Vilímovský 1, Flekalová 1, Menšíková 1, čtyřhra Janata – Mareček 1, čtyřhra Flekalová – Menšíková 1, Rýva, Janata, Mareček, čtyřhra Vilímovský - Rýva    

TENIS DOROST 

7. kolo - III. třída dorost (25. 6.): Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:9, sestava a body: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra Pecha – Smítka 1   

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A

7. kolo - I. třída mladší žactvo (25. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Houštka 6:3, sestava a body: Koubová 1, Pechová 1, Břenda 1, Pešek 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1, čtyřhra Pešek – Pajer 1, Novotný, Pajer, čtyřhra Novotný – Břenda    

TENIS BABYTENIS

7. kolo – babytenis, skupina H (24. 6.): TK Radošovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou B 10:0   

7. kolo – babytenis, skupina H (24. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Slavoj Čerčany 4:6, sestava body: Koubová 2, Urban 1, čtyřhra Švarc – Gabko 1, Gabko, Švarc, Urban, čtyřhra Koubová – Urban, Švarc, Gabko

ZRUČSKÉ FIRMY SPORTUJÍ

3. ročník - beachvolejbal, nohejbal, mölkky, štafeta: 1. Variel a.s., 2. Wikov a.s., 3. Město Zruč nad Sázavou, 4. Drobní podnikatelé, 5. Century 2000 s. r. o. – Sampleworld s. r. o., 6. Asmo Czech s. r. o., 7. Boki Industries a. s.    

bhndrf

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (17. - 18. ČERVNA 2017)

FOTBAL A

26. kolo – I. B třída (17. 6.): Sokol Vyšehořovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:1 (3:1), branka: Cudlín 1, ČK: 28. Váňa

NOHEJBAL

11. kolo - sdružený OP družstev (17. 6.): Sokol Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:3, sety 16:9  

TENIS A

6. kolo - III. třída dospělí (17. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – TK Benešov 6:3, sestava a body: Kučera 1, Svobodová 1, Menšík 1, Moravec 1, čtyřhra Kučera – Menšík 1, čtyřhra M. Kovařík – Moravec 1, M. Kovařík, Krtilová, čtyřhra Krtilová – Š. Menšíková    

TENIS DOROST 

6. kolo - III. třída dorost (18. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čáslav 9:0, sestava a body: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra T. Kovařík – Smítka 1   

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A

6. kolo - I. třída mladší žactvo (18. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Slavoj Žiželice 4:5, sestava a body: Koubová 1, Břenda 1, Pešek 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1, Novotný, Pajer, Pechová, čtyřhra Novotný – Břenda, čtyřhra Pajer - Pešek    

TENIS BABYTENIS

6. kolo – babytenis, skupina H (18. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Slavoj Žiželice 0:10   
6. kolo – babytenis, skupina H (18. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – TK Radošovice A, odloženo na NT

HÁZENÁ MINIŽÁCI – MEGAMINI LIBEREC

1. Louny, 2. Jičín, 3. Dukla Praha, 4. Chomutov, 11. Jiskra Zruč nad Sázavou, 16. Sparta Kutná Hora

vbfcvf

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (10. - 11. ČERVNA 2017)

FOTBAL A

25. kolo – I. B třída (10. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Teplýšovice 3:4 (2:3), branky: Havel 1, Ruš 1, Zeman 1

FOTBAL B

12. kolo – IV. třída, dohrávka - skupina B (11. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Močovice 4:3 PP 3:3 (2:3), branky: Cudlín 2, Martinák 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Finálový turnaj - starší přípravka (10. 6.): Čáslav
Skupina A: 2. místo
Jiskra Zruč nad Sázavou -Tupadly 2:0, branky: Finstrle 1, Mach 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Chotusice 3:2, branky: Mach 2, Čekal 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Čáslav A 2:4, branky: Petrík 2
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora B 2:1, branky: Mach 2
Jiskra Zruč nad Sázavou – Nové Dvory 5:0, branky: Procházka 2, Mach, Anděl, Petrík
Finálová skupina: 4. místo
Jiskra Zruč nad Sázavou - Čáslav B 0:8
Jiskra Zruč nad Sázavou - Čáslav A 0:3
Jiskra Zruč nad Sázavou - Suchdol 2:2, branky: Petrík 2

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Finálový turnaj - mladší přípravka (11. 6.): Kutná Hora
Jiskra Zruč nad Sázavou - Malešov 7:2, branky: Mach 3, Smejkal 2, Dudák 1, Pěkný 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Čáslav A 1:3, branky: Mach 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Bratčice 2:1, branky: Mach 2
Jiskra Zruč nad Sázavou - Kutná Hora B 3:0, branky: Mach 3
Jiskra Zruč nad Sázavou - Uhlířské Janovice 2:2, branky: Mach 2

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

Finálové zápasy o umístění FOTBALservis.cz - mladší žáci (11. 6.)
Církvice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:6 (0:3), branky: M. Herud 2, Dolejš 2, Čekal 1, Vaňkát 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Církvice 7:1 (3:0), branky: Vaňkát 2, Nácovský 2, Hromas 2, Váňa 1

NOHEJBAL

10. kolo - sdružený OP družstev (10. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Sendražice 4:6, sety 10:14  

TENIS A

5. kolo - III. třída dospělí (10. 6.): Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou A 9:0    

TENIS B

5. kolo - III. třída dospělí (10. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – 1. TK Pacov B 7:2, body: M. Kadlec 1, Svobodová 1, Tvrdíková 1, D. Kadlec 1, čtyřhra Dragoun – D. Kadlec 1, čtyřhra M. Kadlec – Moravec 1, čtyřhra Koubová – Svobodová 1    

TENIS DOROST 

5. kolo - III. třída dorost (11. 6.): TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7, body: Beznoska 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Jelínková 1, čtyřhra Beznoska – Smítka 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1   

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A

5. kolo - I. třída mladší žactvo (11. 6.): LTC Mladá Boleslav – Jiskra Zruč nad Sázavou A 9:0    

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO B

5. kolo - III. třída mladší žactvo (11. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Tsport Votice 0:9    

TENIS STARŠÍ ŽACTVO

5. kolo - I. třída starší žactvo (10. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Žiželice 4:5, body: Janeček 1, Sýkora 1, Šimek 1, čtyřhra Janeček – Šimek 1    

TENIS BABYTENIS

5. kolo – babytenis, skupina H (10. 6.): Tsport Votice - Jiskra Zruč nad Sázavou B 0:10   
5. kolo – babytenis, skupina H (10. 6.): Slavoj Žiželice A - Jiskra Zruč nad Sázavou A 10:0
 
ghzfgt

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (3. - 4. ČERVNA 2017)

FOTBAL A

24. kolo – I. B třída (3. 6.): Sokol Kondrac - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 PP 2:2 (1:1), branky: Ruš 1, Jouza 1

FOTBAL B

22. kolo – IV. třída, skupina B (4. 6.): Sokol Soběšín - Jiskra Zruč nad Sázavou B 1:3 (1:1), branky: Cudlín 2, Zelenka 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

15. kolo - mladší přípravka (4. 6.): mistrovský turnaj v Suchdole
Jiskra Zruč nad Sázavou – AFK Bratčice 8:2 (6:0), branky: R. Mach 3, Matoušek 3, Božík 1, Pajer 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Družba Suchdol 8:5 (4:2), branky: R. Mach 5, Matoušek 1, Pajer 1, Pěkná 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

16. kolo - starší přípravka (3. 6.): mistrovský turnaj v Čáslavi
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 4:3 (1:1), branky: Čekal 2, Pěkný 1, R. Mach 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 4:7 (3:4), branky: R. Mach 1, Nácovský 1, Pěkný 1, Božík 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 4:7 (4:2), branky: Procházka 2, Nácovský 1, Božík 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA - POHÁR

Finále poháru OFS (7. 6.): Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:2 (3:1), branky: Čekal 1, Hromas 1

NOHEJBAL

9. kolo - sdružený OP družstev (3. 6.): Sokol Velim - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:6, sety 11:15  

BEACHVOLEJBAL

4. ročník Beachotvíráku – Zruč nad Sázavou (3. 6.):
1. Waffle, 2. Benyho andílky BB, 3. 2MR, 4. Bloncky, 5. Teta Hu, 6. Hovada, 7. Kopečky, 8. Kácov B  
 
vbgghz
 
Připravil: Josef Tůma - foto: Libor Nácovský, Beachotvírák

 

SOBOTA, NEDĚLE (27. - 28. KVĚTNA 2017)

FOTBAL A

23. kolo – I. B třída (27. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Fercom Týnec nad Sázavou 3:1 (2:0), branky: Ruš 2, Jouza 1

FOTBAL B

21. kolo – IV. třída, skupina B (28. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Rozvoj Křesetice B 2:1 PP 1:1 (0:0), branka: Bača 1, PK 4:2

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

21. kolo - mladší žáci (28. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 0:0

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

14. kolo - mladší přípravka (28. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav A 5:13 (3:5), branky: R. Mach 3, Pěkný 1, Božík 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 5:6 (2:1), branky: R. Mach 5

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

15. kolo - starší přípravka (27. 5.): mistrovský turnaj v Malíně
Jiskra Zruč nad Sázavou – Chotusice 6:3 (5:2), branky: Šic 3, Pěkný 2, R. Mach 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Malín 4:2 (1:1), branky: R. Mach 3, Šic 1

FOTBAL MINIPŘÍPRAVKA

modelové utkání – minipřípravka (28. 5.): zápas ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 5:7 (3:2), branky: Smejkal 2, Šnaider 1, Dudák 1, Matoušek 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA - POHÁR

Semifinále poháru OFS (24. 5.): Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:11 (4:6), branky: Nácovský 3, Finstrle 3, Mach 2, Čekal 1, Hromas 1, Šic 1

NOHEJBAL

8. kolo - sdružený OP družstev (27. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod C 4:6, sety 10:14  

TENIS A

4. kolo - III. třída dospělí (27. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – TK Oáza Říčany B 2:7, body: Menšík 1, M. Kovařík 1    

TENIS B

4. kolo - III. třída dospělí (27. 5.): Slavoj Čerčany B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 7:2, body: T. Kovařík 1, čtyřhra Dragoun – Moravec 1    

TENIS DOROST 

4. kolo - III. třída dorost (28. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Davle 8:1, body: Beznoska 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – Smítka 1, čtyřhra T. Kovařík - Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1   

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A

4. kolo - I. třída mladší žactvo (28. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Poděbrady 2:7, body: Koubová 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1    

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO B

4. kolo - III. třída mladší žactvo (28. 5.): Spartak Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0    

TENIS STARŠÍ ŽACTVO

4. kolo - I. třída starší žactvo (27. 5.): LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, body: Koubová 1    

TENIS BABYTENIS

4. kolo – babytenis, skupina H (27. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sparta Kutná Hora 1:9, body: Jelínek 1   
4. kolo – babytenis, skupina H (27. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou A - Tsport Votice 5:5, body: Švarc 1, Gabko 1, Urban 1, Koubová 1, čtyřhra Švarc – Gabko 1
 
bnhbgf
 
Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (20. - 21. KVĚTNA 2017)

FOTBAL A

22. kolo – I. B třída (20. 5.): FC Jílové - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2 PK 1:1 (1:1), branka: Diego 1

FOTBAL B

20. kolo – IV. třída, skupina B (20. 5.): Rataje nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou B 5:2 (2:1), branky: Kovář 1, P. Jelínek 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

Dohrávané 12. kolo - mladší žáci (17. 5.): Sparta Kutná Hora A - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1 (4:0), branka: Dubják 1
20. kolo - mladší žáci (21. 5.): Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:1 (0:0), branka: Rozehnal 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

13. kolo - mladší přípravka (21. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 16:5 (6:2), branky: Božík 7, R. Mach 6, Pěkná 1, Pěkný 1, vlastní 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 4:4 (2:2), branky: R. Mach 3, Pěkný 1

FOTBAL MINIPŘÍPRAVKA

modelová utkání – minipřípravka (21. 5.): turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 6:3 (4:2), branky: Šnaider 4, Dudák 2
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 9:6 (4:2), branky: Smejkal 3, Dudák 3, Šnaider 3

NOHEJBAL

7. kolo - sdružený OP družstev (21. 5.): SK Vavřinec - Jiskra Zruč/Chabeřice 9:1, sety 18:5  

TENIS B

3. kolo - III. třída dospělí (20. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – TK Hrušov 4:5, body: Menšík 1, M. Kadlec 1, Svobodová 1, čtyřhra Menšík – M. Kadlec 1    

TENIS DOROST 

3. kolo - III. třída dorost (21. 5.): Sport club Na Zámečku - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:8, body: T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Jelínková 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1, čtyřhra Smítka - Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Jelínková 1   

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A

3. kolo - I. třída mladší žactvo (21. 5.): TK Benátky nad Jizerou B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5, body: Koubová 1, Pechová 1, Pešek 1, čtyřhra Novotný - Břenda 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1    

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO B

3. kolo - III. třída mladší žactvo (21. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Stránčice 4:5, body: Janata 1, Flekalová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra Flekalová – Š. Menšíková 1    

TENIS STARŠÍ ŽACTVO

3. kolo - I. třída starší žactvo (20. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany 4:5, body: Janeček 1, Koubová 1, Kroutilová 1, čtyřhra Koubová – Kroutilová 1    

TENIS BABYTENIS

1. kolo – babytenis, skupina H (16. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Jiskra Zruč nad Sázavou A 0:10, body: Koubová 2, Švarc 2, Gabko 2, Urban 2, čtyřhra Koubová – Švarc 1, čtyřhra Gabko – Urban 1   
2. kolo – babytenis, skupina H (13. 5.): Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou B 10:0
2. kolo – babytenis, skupina H (13. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Spartak Vlašim A 5:5, body: Urban 2, Koubová 1,  Gabko 1, čtyřhra Gabko – Urban 
3. kolo – babytenis, skupina H (21. 5.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou A 5:5
3. kolo – babytenis, skupina H (21. 5.): Spartak Vlašim – Jiskra Zruč Sázavou B 10:0 

HÁZENÁ MINIŽÁCI

Turnaj v Liberci, minižáci (19. 5.)
Zruč nad Sázavou – Dukla A 8:15, branky: Karban 4, Petrík 3, Šveněk 1
Zruč nad Sázavou – Dukla B 11:9, branky: Karban 5, Petrík 4, Šveněk 2
Zruč nad Sázavou – Lovosice 11:14, branky: Karban 7, Petrík 2, Kopecký 1, Sedláček 1
Zruč nad Sázavou – Liberec 10:5, branky: Karban 6, Kopecký 2, Petrík 1, Šveněk 1
Zruč nad Sázavou – Jablonec nad Nisou 9:6, branky: Karban 6, Petrík 1, Šveněk 1, Kopecký 1

bnhvbf

Připravil: Josef Tůma - foto: Libor Karban, Petra Smejkalová

 

PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE (12. - 13. - 14. KVĚTNA 2017)

FOTBAL A

21. kolo – I. B třída (13. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 3:4 PK 3:3 (2:3), branky: Ruš 2, Zeman 1

FOTBAL B

19. kolo – IV. třída, skupina B (14. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – FK Nepoměřice 2:1 (2:1), branky: Martinák 1, Hirnyk 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

19. kolo - mladší žáci (14. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 0:3 (0:1)

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

12. kolo - mladší přípravka (14. 5.): mistrovský turnaj v Močovicích
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav B 8:8 (2:2), branky: R. Mach 6, Pěkná 1, Jelínek 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Močovice 6:3 (1:1), branky: R. Mach 4, Šnaider 1, Boźík 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

13. kolo - starší přípravka (13. 5.): mistrovský turnaj v Uhlířských Janovicích
Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:4 (3:1), branky: Čekal 2, Mach 2
Nové Dvory - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:7 (0:4), branky: Čekal 3, Procházka 1, Pěkný 1, Finstrle 1, Nácovský 1

NOHEJBAL

5. kolo - sdružený OP družstev (13. 5.): Kavalier Sázava - Jiskra Zruč/Chabeřice 7:3, sety 17:8  
6. kolo - sdružený OP družstev (14. 5.): Kutná Hora - Jiskra Zruč/Chabeřice 10:0, sety 20:1

ŠIPKY

30. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (12. 5.): Letci Kolín B - Baltazaři Zruč nad Sázavou 3:15, legy: 14:32 - body: Hejl 3, Chmel 4, Rada 2, Žižlavský 4, double 1, cricket 1

FUTSAL

3. zápas semifinále - Chance Futsal liga (10. 5.): Benago Zruč nad Sázavou – Slavia Praha 8:5 (5:1), branky: Saul 3, Vnuk 2, Pimpolho 2, A. Simitči 1 
4. zápas semifinále - Chance Futsal liga (13. 5.): Slavia Praha - Benago Zruč nad Sázavou 6:3 (2:1), branky: Pimpolho 1, Brahimi 1, vlastní 1
Benago Zruč nad Sázavou – Slavia Praha 1:3, do finále postoupila Slavia 
 
bnhghn

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE (5. - 6. - 7. KVĚTNA 2017)

FOTBAL A

20. kolo – I. B třída (6. 5.): Spartak Průhonice - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:1 (3:0), branka: Havel 1

FOTBAL B

18. kolo – IV. třída, skupina B (7. 5.): Sokol Kaňk B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 2:5 (1:3), branky: Petrů 2, P. Jelínek 1, Cudlín 1, Kovář 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

18. kolo - mladší žáci (6. 5.): FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:5 (0:4), branky: Herud 3, Dolejš 1, Dubják 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

11. kolo - mladší přípravka (7. 5.): mistrovský turnaj v Chotusicích
Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Malešov 9:1 (6:0), branky: Mach 3, Božík 2, Pajer 1, Šnaider 1, Jelínek 1, Pěkný 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Chotusice 9:2 (4:2), branky: Mach 6, Jelínek 2, Matoušek 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

12. kolo - starší přípravka (6. 5.): mistrovský turnaj v Kutné Hoře
Sparta Kutná Hora A - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:4 (2:2), branky: Šic 3, Nácovský 1
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:3 (3:2), branky: Finstrle 1, Mach 1, Čekal 1

FOTBAL - STARŠÍ PŘÍPRAVKA - POHÁR OFS

5. kolo poháru OFS (3. 5.): Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:9 (3:6), branky Jiskry: R. Mach 3, Nácovský 2, Šic 2, Procházka 1, Pěkný 1

NOHEJBAL

4. kolo - sdružený OP družstev (6. 5.): Jiskra Zruč/Chabeřice – Nohejbal Kostelec/Konojedy 1:9, sety 4:18  

HÁZENÁ

22. kolo - II. liga mužů JZČ (6. 5.): Loko České Budějovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 27:27 

ŠIPKY

29. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (7. 5.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Lipánci Přehvozdí 8:10, legy: 21:24 – body: Žižlavský 3, Hejl 2, Chmel 2, Rada 1

FUTSAL

1. zápas semifinále - Chance Futsal liga (5. 5.): Benago Zruč nad Sázavou – Slavia Praha 3:4 pp 3:3 (0:0), branky: Saul 1, Marcelo 1, Pimpolho 1 
2. zápas semifinále - Chance Futsal liga (7. 5.): Slavia Praha - Benago Zruč nad Sázavou 2:1 (1:1), branka: Gabčo 1
stav série: Slavia – Benago Zruč nad Sázavou 2:0 

TENIS A 

1. kolo - II. třída dospělí (7. 5.): TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Týnec nad Sázavou 5:4, sety 11:8 -  body: Menšík 1, Kučera 1, Krtilová 1, Svobodová 1, čtyřhra M 1   

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A 

2. kolo – I. třída B (7. 5.) Jiskra Zruč nad Sáz. – TK Čelákovice 7:2, sety 14:6 - body: Novotný 1, Břenda 1, Pešek 1, Koubová 1, Pechová 1, čtyřhra M 1, čtyřhra Ž 1

TENIS STARŠÍ ŽACTVO 

2. kolo – I. třída B (6. 5.) TK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sety 18:1

vbgvbg

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (29. - 30. DUBNA 2017)

FOTBAL A

19. kolo – I. B třída (29. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Sedlec Prčice 3:1 (0:0), branky: Brahimi 1, Marcelo 1, Jouza 1

FOTBAL B

17. kolo – IV. třída, skupina B (30. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Červené Janovice B 2:1 (1:0), branky: P. Jelínek 1, Martinák 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

17. kolo - mladší žáci (30. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Družba Suchdol 1:9 (1:2), branka: Dolejš 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

10. kolo - mladší přípravka (30. 4.): mistrovský turnaj v Malešově
Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Malešov 4:4 (4:1), branky: Pěkný 2, Pajer 1, Timoš 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora A 1:13 (1:4), branka: Pěkný 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav A 1:14 (0:7), branka: Pěkný 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

11. kolo - starší přípravka (29. 4.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Sparta Kutná Hora A - Jiskra Zruč nad Sázavou 12:4 (8:2), branky: Procházka 2, Nácovský 1, Hromas 1
FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:5 (4:4), branky: Šic 2, Procházka 1, Pěkný 1, Timoš 1
Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:9 (5:3), branky: Nácovský 3, Šic 2, Anděl 1, Božík 1, Hromas 1, Pěkný 1

FOTBAL - STARŠÍ PŘÍPRAVKA - POHÁR OFS

4. kolo poháru OFS (26. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 5:9 (3:3), branky Jiskry: Nácovský 2, Čekal 2, Štichauer 1

NOHEJBAL

3. kolo - sdružený OP družstev (29. 4.): Velké Chvalovice - Jiskra Zruč/Chabeřice 6:4, sety 12:13  

HÁZENÁ

21. kolo - II. liga mužů JZČ (29. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dolní Cerekev 31:13 (16:8), sestava a branky: Vinc 1, Vodrážka - Havránek 7, Dolejší 7, Kovařík 4, Lefner 4, Felis 4, M. Vrzáček 2, Roub 1, Koubský 1, D. Korel 

FLORBAL MUŽI

19. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (29. 4.): FbC Rippers Praha - Jiskra Zruč nad Sáz.  6:7 (1:2 1:1 4:4), branky a nahrávky: Drbal 4 (Tůma, Lopour 2, Čech), Jantač 1 (M. Kratochvíl), Lopour 1 (Bleha), M. Kratochvíl 1 (P. Kratochvíl)  

20. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (29. 4.): Jiskra Zruč n. Sáz. – FBC Texas B-massacre 6:6 (0:2 3:2 3:2), branky a nahrávky: Jantač 3 (P. Kratochvíl 2, M. Kratochvíl), Čech 2 (Drbal 2), Lopour 1 (Drbal)

MLÁDEŽ FLORBAL

12. kolo - starší žáci, turnaj ve Stochově - 10. skupina (30. 4.)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Slavia Praha 3:2 (0:1) 
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobříš 2:5 (1:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Vlci Tatran Kostelec 7:6 SN, 6:6 (1:3 2:1 1:0)

ŠIPKY

28. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (30. 4.): Smrkáči Břežany - Baltazaři Zruč nad Sázavou 6:12

TENIS MLADŠÍ ŽACTVO A 

1. kolo – I. třída B (30. 4.) Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou A 6:3, body: Břenda 1, Koubová 1, čtyřhra 1

nhgjkn

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE (21. - 22. - 23. DUBNA 2017)

FOTBAL A

18. kolo – I. B třída (23. 4.): Sokol Jankov - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:7 (0:3), branky: Brahimi 3, Zeman 2, Jouza 1, Hájek 1

FOTBAL B

16. kolo – IV. třída, skupina B (23. 4.): FK Malešov B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 2:4 (2:0), branky: Kovář 2, Zelenka 1, P. Jelínek 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

16. kolo - mladší žáci (23. 4.): Ledeč nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (2:1), branka: Vaňkát 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

9. kolo - mladší přípravka (23. 4.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Močovice 2:2 (1:1), branky: Zrzavý 1, Božík 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora A 4:10 (1:6), branky: R. Mach 3, Matoušek 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

10. kolo - starší přípravka (22. 4.): mistrovský turnaj ve Vrdech
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:2 (1:1), branky: Čekal 1, Nácovský 1
Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:2 (5:2), branky: Božík 1, Čekal 1
FK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:5 (4:3), branky: R. Mach 2, Finstrle 1, Čekal 1, Štichauer 1

FOTBAL - STARŠÍ PŘÍPRAVKA - POHÁR OFS

Předehrávané 6. kolo poháru OFS (19. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Družba Suchdol 4:13 (1:8), branky Jiskry: R. Mach 2, Šic 1, Štichauer 1

NOHEJBAL

2. kolo - sdružený OP družstev (22. 4.): Jiskra Zruč/Chabeřice – Sokol Čáslav B 6:4, sety 12:11

HÁZENÁ

20. kolo - II. liga mužů JZČ (23. 4.): Libčice nad Vltavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 35:15 (15:4), sestava a branky: Vodrážka - Felis 5, Lefner 4, Havránek 3, Koubský 1, M. Vrzáček 1, Havlíček 1

FUTSAL

2. zápas čtvrtfinále - Chance Futsal liga (18. 4.): Radio Krokodýl Helas Brno - Benago Zruč nad Sázavou 6:10 (3:2), branky: Diego 2, Pimpolho 2, Saul 2, Rodek 2, Marcelo 1, Belej 1 
3. zápas čtvrtfinále - Chance Futsal liga (21. 4.): Benago Zruč nad Sázavou – Radio Krokodýl Helas Brno 5:2 PP, 2:2 (1:1), branky: Vnuk 2, Saul 1, Belej 1, Gabčo 1

STOLNÍ TENIS C

1. zápas play-off - RP1 (21. 4.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C 6:10, sestava a body: Němec 3, P. Jandejsek 2, Zd. Jandejsek 1, V. Herout

STOLNÍ TENIS MLÁDEŽE

Závěrečný turnaj TOP 12 regionálních turnajů mládeže (23. 4.): 1. Kolman Leon - Sokol Kutná Hora, 2. Čekal Jan - SKC Zruč nad Sázavou, 3. Cincibus Milan - Sokol Týnec nad Labem, 4. Kop Jaromír - SKC Zruč nad Sázavou

ertvbg

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE (14. - 15. - 16. DUBNA 2017)

FOTBAL A

17. kolo – I. B třída (15. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Maršovice 5:2 (1:0), branky: Brahimi 3, Ruš 1, Hájek 1

FOTBAL B

15. kolo – IV. třída, skupina B (16. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Kačina 7:1 (7:0), branky: Kovář 3, P. Jelínek 2, Zeman 2

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

15. kolo - mladší žáci (16. 4.): Sokol Zbraslavice - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (0:2), branky: Vaňkát 3

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

8. kolo - mladší přípravka (16. 4.): mistrovský turnaj v Suchdole
FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (1:2), branky: Mach 2, Dudák 1
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (2:0), branky: Mach 2
Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7 (0:5), branky: Mach 4, Timoš 1, Pěkná 1, Smejkal 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

9. kolo - starší přípravka (15. 4.): mistrovský turnaj v Kutné Hoře
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:7 (1:4), branky: Hromas 3, Mach 2, Finstrle 1, Čekal 1
Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:3 (4:3), branky: R. Mach 3
Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:17 (0:9), branky: Štichauer 5, Pěkný 4, Anděl 3, Hromas 3, Timoš 1, Finstrle 1

NOHEJBAL

1. kolo - sdružený OP družstev (15. 4.): Sokol Sendražice – Jiskra Zruč/Chabeřice 7:3 sety 16:10

FUTSAL

1. zápas čtvrtfinále - Chance Futsal liga (14. 4.): Benago Zruč nad Sázavou – Radio Krokodýl Helas Brno 5:0 (1:0), branky: Diego 2, Marcelo 1, Belej 1, Pimpolho 1

HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Prague Handball Cup 2017 – 26. ročník (14. – 15. – 16. 4.): 23 států, 40 hal, na 600 týmů

skupina MD11
Házená Posázaví II. - výběr Jiskry Zruč n. S. (Tůma, Ruth, Vilímovský, Karban) + výběr Jiskry Havlíčkův Brod – HC Ilgis ESSC (Litva) 14:22 (8:12), branky: Štěpán 6, Šťastný 5, Merunka 2, Tůma 1 
Házená Posázaví II. – Liberec Handball (ČR) 6:17 (3:8), branky: Šťastný 3, Štěpán 2, Pecen 1 
Házená Posázaví II. – HC Schoten (Belgie) 17:8 (9:5), branky: Štěpán 4, Pecen 3, Merunka 3, Ruth 2, Tůma 2, Plodík 1, M. Musil 1, Šťastný 1 
Házená Posázaví II. - SV Koweg Görlitz e.V. (Německo) 18:7 (7:4), branky: Štěpán 8, Plodík 4, M. Musil 2, J. Musil 1, Tůma 1, Karban 1, Merunka 1
Házená Posázaví II. - Lugi HF II. (Švédsko) 8:7 (4:4), branky: Štěpán 3, Pecen 3, Plodík 2 
Házená Posázaví II. - H43 Lund (Švédsko) 4:18 (1:5), branky: Štěpán 2, Plodík 1, Pecen 1 
Házená Posázaví II. - HŠK ŠG Košice (Slovensko) 18:19 (10:10), branky: Šťastný 7, Štěpán 5, Plodík 2, Tůma 1, Ruth 1, Merunka 1, Pecen 1

skupina MD10
Házená Posázaví I. - výběr Jiskry Zruč n. S. (Rozehnal, Jelínek, Šveněk, Taso Aye, Petrík) + výběr Jiskry Havlíčkův Brod – Baník Most (ČR) 8:24 (1:14), branky: Petrík 3, Taso Aye 2, Long Doung 2, Babic 1 
Házená Posázaví I. – HBC Continental Jičín (ČR) 3:31 (2:14), branky: Petrík 1, Taso Aye 1, Jelínek 1 
Házená Posázaví I. – FSV Wendestein (Německo) 4:13 (3:9), branky: Petrík 3, Long Doung 1 
Házená Posázaví I. – HŠK ŠG Košice (Slovensko) 7:13 (2:6), branky: Long Doung 5, Raso Aye 1, Procházka 1
Házená Posázaví I. - Lugi HF I. (Švédsko) 4:23 (2:11), branky: Petrík 2, Long Doung 2 
Házená Posázaví I. - TJ JM Chodov Praha 5:22 (3:12), branky: Taso Aye 2, Babic 1, Jelínek 1, Procházka 1 

vbgcvf

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

SOBOTA, NEDĚLE (8. - 9. DUBNA 2017)

HÁZENÁ MUŽI

19. kolo - II. liga mužů JZČ (8. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Praha 4 22:31 (10:16), sestava a branky: Vodrážka – Kovařík 7, Lefner 5, Havránek 4, Felis 3, M. Vrzáček 2, D. Korel 1

FLORBAL MUŽI

19. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (8. 4.): FBC Čáslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 7:4 (3:1 1:1 3:2), branky a nahrávky: Tvrdík 2 (Čech, Lopour), P. Kratochvíl 1 (Drbal), Drbal 1 (P. Kratochvíl) 
20. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (8. 4.): Jiskra Zruč n. Sáz. – SK Florbal Benešov C 1:6 (0:1 1:2 0:3), branka a nahrávka: P. Kratochvíl 1 (Tvrdík)

FOTBAL A

16. kolo – I. B třída (8. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Miřetice 3:1 (1:1), branky: Zeman 1, Jouza 1, vlastní 1

FOTBAL B

14. kolo – IV. třída, skupina B (9. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Nové Dvory B 7:0 (3:0), branky: Kovář 4, P. Jelínek 2, Cudlín 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

14. kolo - mladší žáci (9. 4.): Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:2 (0:1), branky: Vaňkát 2

STOLNÍ TENIS A

1. zápas play-off – 3. liga (8. 4.): Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKC Zruč nad Sázavou A TENNISLINE 9:3, sestava a body: F. Herout 1, Nevřela 1, Loudín 1, Škopek
2. zápas play-off – 3. liga (9. 4.): SKC Zruč nad Sázavou A TENNISLINE – Sokol PP Hradec Králové 2 C 3:9, sestava a body: F. Herout 1, Loudín 1, Škopek 1, Nevřela

STOLNÍ TENIS C

2. zápas play-off - RP1 (8. 4.): SKC Zruč nad Sázavou C - Olympia Kutná Hora A 9:3, sestava a body: P. Jandejsek 2, Němec 2, Zd. Jandejsek 2, V. Herout, čtyřhra 2

ŠIPKY

27. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (9. 4.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Pivnice Tep Chvaletice 14:4, legy 30:15 - body: Rada 4, Žižlavský 4, Chmel 2, Hejl 2, double 1, cricket 1

jkubnh

Připravil: Josef Tůma - foto: autor

 

PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE (31. 3./1. - 2. DUBNA 2017)

HÁZENÁ MUŽI

18. kolo - II. liga mužů JZČ (1. 4.): Sokol Vršovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 33:21 (20:9), sestava a branky: Vinc, Vodrážka – Felis 7, Lefner 4, Štikar 4, M. Vrzáček 3, D. Korel 2, Kovařík 1, Koubský, Roub

FOTBAL A

15. kolo – I. B třída (2. 4.): AFK Kácov - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (1:0), branka: Zeman 1

FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

13. kolo - mladší žáci (2. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 14:1 (6:0), branky: Vaňkát 4, V. Mach 2, Dolejš 2, M. Herud 2, Dubják 1, Váňa 1, Nácovský 1, Finstrle 1

STOLNÍ TENIS B

1. zápas play-out - KS1 (1. 4.): TJ Sadská C - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 7:10, sestava a body: Hameta 3, Slavík 3, T. Herout 2, P. Jandejsek 1, čtyřhra 1
2. zápas play-out - KS1 (2. 4.):SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Sadská C 9:8, sestava a body: Hameta 4, Slavík 3, P. Jandejsek 1, T. Herout, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

1. zápas play-off - RP1 (31. 3.): Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C 8:10, sestava a body: P. Jandejsek 4, Němec 2, V. Herout 2, Zd. Jandejsek 1, čtyřhra 1

MLÁDEŽ FLORBAL

11. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina (2. 4.)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Slavia Praha 6:1 (4:1)
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 3:3 (0:1)
FbK Olymp Praha Poseidon - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:4 (2:1)
FBC Unhošť - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:2 (2:0)

ŠIPKY

26. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (2. 4.): Střelky Veltruby B - Baltazaři Zruč nad Sázavou 4:14, legy 13:29 - body: Chmel 4, Žižlavský 3, Rada 3, Hejl 2, double 1, cricket 1

FUTSAL

22. kolo - Chance Futsal liga (31. 3.): Sparta Praha - FC Benago Zruč nad Sázavou 4:4 (1:2), branky: Luiz 1, Diego 1, Brahimi 1, Belej 1

fgtPřipravil: Josef Tůma - foto: autor