Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jsou-li v zimě po cestách ledy, podaří se výborně zelí.

Pranostika na akt. den

Umaže-li si Lucie šaty od bláta, bude si je po celý leden přepírat.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS

Zprávy

Týdenní výsledkový servis 9. - 10. prosince 2017

9. - 10. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS A

11. kolo – třetí liga, skupina A (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Studená 8:10, sestava a body SKC: F. Herout 3, Nevřela 2, Hameta 1, Slavík 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

11. kolo - KS1, skupina B (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Sadská B 10:8, sestava a body SKC: Slavík 4, Kamarýt 4, Hameta 1, čtyřhra 1, T. Herout

STOLNÍ TENIS C

9. kolo - RP1 (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A 15:3, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, V. Herout 3, Friš 3, Němec 3, čtyřhry 2

STOLNÍ TENIS D

9. kolo - RP2 (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 6:12, sestava a body SKC: Friš 2, V. Herout 1, Dolejš 1, Kop 1, čtyřhra 1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2
8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 3:2
9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 0:3

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (9. 12.) – pohár OFS Čáslav, 3. místo

Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 0:1
Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:3
Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 4:1, branky: Procházka 2, Šic 1, Nácovský 1
Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 3:2, branky: Procházka 2, Šic 1
Zruč nad Sázavou – Sokol Potěhy 5:0, branky: Marhan 2, Anděl 1, Božík 1, Pěkný 1

FLORBAL MUŽI

9. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:10 (0:3 1:2 1:5), branky a asistence Jiskry: 03:19 Vladimír Červinka (František Jantač), 05:37 František Jantač, 09:08 Jan Čech (Luboš Drbal), 18:51 Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 19:36 František Jantač (Petr Kratochvíl), 28:48 Petr Kratochvíl (Michal Kratochvíl), 30:11 František Jantač (Petr Kratochvíl), 32:26 Luboš Drbal (Jan Čech), 34:05 Vladimír Červinka (Michal Kratochvíl), 35:17 Luboš Drbal (Jan Čech)

10. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): Fbk Koleje Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5 (0:2 2:1 2:2), branky a asistence Jiskry: 06:56 Jan Čech (Luboš Vodrážka), 10:37 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 21:06 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 24:54 Luboš Drbal, 27:27 Petr Tvrdík

ŠIPKY

11. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (10. 12.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Savci Dobřeň 15:3, legy 28:16

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

8. turnaj v Labské Chrčici (9. 12.)
Pořadí: 1. Lang, 2. Risteski, 3. Kopecký (Zruč), 4. Pagáč, 5. Hrbek, 6. Novák, 7. Studnička (Zruč), 8. Fertö (Zruč), 9. Nejedlo, 16. Šubrt (Zruč)

ATLETIKA

Slavnostní vyhlášení běžeckého seriálu Junior Gesus Běžec Podblanicka – Benešov u Prahy (10. 12.)

V průběhu roku 2017 se uskutečnilo celkem pět běžeckých klání ( 2x Benešov, Konopiště, Vlašim, Zruč nad Sázavou), kdy běžci dostávali za jednotlivá umístnění body, které se na závěr sečetly a rozhodly o celkových výsledcích.

Předžáci ročník 2010/11 – 5. místo - Martinka Blažejovská, 7. místo - Adéla Gabková, 8. místo - Linda Vávrová (odběhnuty pouze dva závody)
Kluci ve stejné kategorii – 33. místo - Matěj Patera

V ročníku 2008/09 – 1. místo - Terka Lapáčková (soutěž suverénně vyhrála)
Mezi chlapci - 3. místo - Máťa Svoboda, 5. místo - Máťa Gabko, 8. místo - Tonda Maxa, 10. místo - Jenda Bělina.

V nejmladších žácích 2007/06 – 3. místo - Vojta Maxa.

Kategorie starších žáků - děvčata ovládla Míša Chmelová a kluky Ondra Dubják, 4. místo Tomáš Krbaťa

ATLETIKA

S-centr Benešov (10. 12.)
Slavnostní vyhlášení výsledků dospělých Běžce Podblanicka 2017 (seriál 20 závodů)

zástupci Jiskry se umístili takto:

Ženy A - Nikol Petrásková - 1. místo
Muži A - Ondřej Pojmon - 10. místo
Muži B - Petr Dubják - 4. místo a Martin Lejnar - 8. místo

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 10. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 2. - 3. prosince 2017

2. - 3. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS C

8. kolo - RP1 (2. 12.): Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou C 17:1, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 1, T. Förster, V. Förster, Kop

STOLNÍ TENIS D

8. kolo - RP2 (2. 12.): Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9, sestava a body SKC: V. Herout 4, Friš 4, Dolejš 1, J. Förster

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3
8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1

ŠIPKY

10. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (3. 12.): U Kapličky Vrdy - Baltazaři Zruč nad Sázavou 8:10, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Chmel 2, Hejl 1, Rada 1, double 1, cricket 1

MLÁDEŽ FLORBAL

5. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (2. 12.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Jiskra Zruč nad Sázavou)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Draci Říčany bílí 3:15 (0:6 3:4 0:5), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 2, Dolejší 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Kamenice 7:4 (3:2 2:1 2:1), branky a asistence Jiskry: Dolejší 5 (Chaloupka 2, Líbal 1, Procházka 1), Chaloupka 1 (Dolejší 1), Vavřička 1 (Veřtát 1)

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

7. turnaj v Libenicích (2. 12.)
Pořadí: 1. Hrbek, 2. Vopelák, 3. Zelený, 4. Fertö (Zruč), 6. Šubrt (Zruč), 13. Kopecký (Zruč), 20. Studnička (Zruč)

ATLETIKA

Praha - Stromovka (2. 12.) - 12. ročník Mikulášské haly žactva
Jednotlivé výsledky závodnic Jiskry:
Míša Chmelová
150 m - 5. místo v rozběhu časem 22,05 s
skok vysoký - 16. místo výkonem 135 cm
Barča Filipová
60 m - 4. místo v rozběhu časem 8,87 s
skok daleký - 18. místo výkonem 411 cm

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (3. 12.) – 1. místo v Říčanech
Skupina
Zruč nad Sázavou - Satalice 6:0, Zruč nad Sázavou - Libuš II 4:0, Zruč nad Sázavou - Slivenec 2:0
Semifinále
Zruč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou 2:0
Finále
Zruč nad Sázavou - Libuš I 1:1, penalty 3:2

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 3. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 25. - 26. listopadu 2017

25. - 26. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

HÁZENÁ MUŽI

11. kolo – 2. liga muži JZČ (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod 33:26 (16:11), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík 12, Lefner 7, Roub 5, Havránek 3, M. Vrzáček 2, Brož 2, Koubský 1, Červinka 1

STOLNÍ TENIS A

10. kolo – třetí liga, skupina A (25. 11.): SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 2, Škopek 2, Slavík 1, čtyřhra 2

11. kolo – třetí liga, skupina A (26. 11.): Slavoj Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Škopek 2, Nevřela 2, Slavík 1, čtyřhra 2

STOLNÍ TENIS B

9. kolo - KS1, skupina B (25. 11.): Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:1, sestava a body SKC: T. Herout 1, Hameta, Bleha, P. Jandejsek

10. kolo - KS1, skupina B (26. 11.): Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:3, sestava a body SKC: T. Herout 2, Hameta, Kamarýt, P. Jandejsek, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

7. kolo - RP1 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav D 8:10, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 3, Friš 1, WO 1, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

7. kolo - RP2 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 2:16, sestava a body SKC: J. Förster, V. Förster, Baloun, Kop, WO 2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 2:3
7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1
6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 27. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 17. - 18. - 19. listopadu 2017

17. - 18. - 19. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

13. kolo – I. B třída (19. 11.): Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (3:1), branka Jiskry: Jouza 1

HÁZENÁ MUŽI

10. kolo – 2. liga muži JZČ (18. 11.): Loko České Budějovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:20 (13:10), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Roub 6, Havránek 5/3, Felis 3, Lefner 2, Koubský 2, D. Korel 1, M. Vrzáček 1, Červinka

STOLNÍ TENIS D

6. kolo - RP2 (17. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 4:14, sestava a body SKC: Friš 3, Procházka, Dolejš, Kop, čtyřhra 1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3
6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

FLORBAL MUŽI

7. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): CRPA B Prague Amigos - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (0:0 1:0 2:2), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 1 (Drbal 1), Drbal 1 (Lopour 1)

8. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): FBC Young Boys B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (2:0 3:3 0:4), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 2 (Drbal 2), Červinka 2 (Tvrdík 1, Drbal 1), Jantač 2 (Drbal 1, P. Kratochvíl 1), Lopour 1 (Němeček 1)

MLÁDEŽ FLORBAL

4. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (18. 11.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Kutná Hora)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK FAT Pipe Vosy Praha 1:7 (0:0 1:5 0:2), branky a asistence Jiskry: Zubec 1 (Procházka 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Pitbulls Kolín 3:6 (0:2 2:2 1:2), branky a asistence Jiskry: Procházka 1 (Chaloupka 1), Maxa 1 (Chaloupka 1), Vavřička 1

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 19. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 11. listopadu - 12. listopadu 2017

11. - 12. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

12. kolo – I. B třída (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Týnec nad Sázavou 0:1 (0:0)

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

1. kolo (odložené) - starší žáci (8. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Hněvkovice 7:8 (2:5), branky Jiskry: Rezek 3, Dolejš 2, Petrík 1, M. Herud 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI POHÁR

3. kolo - starší žáci, pohár OFS (11. 11.)
FK Čáslav C - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:3 (2:1), branky Jiskry: Rezek 3

STOLNÍ TENIS A

8. kolo – třetí liga, skupina A (11. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol České Budějovice 10:3, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Slavík 2, Loudín 2, Škopek 2, čtyřhra 1

9. kolo – třetí liga, skupina A (12. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – TTC Libín Prachatice 5:10, sestava a body SKC: Nevřela 2, Fr. Herout 2, Loudín, Škopek, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

7. kolo - KS1, skupina B (11. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Neratovice B 10:4, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 2, Kamarýt 2, T. Herout 1, čtyřhra 2

8. kolo - KS1, skupina B (12. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – Aero Odolena Voda 8:10, sestava a body SKC: Slavík 4, Hameta 1, T. Herout 1, Bleha 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

6. kolo - RP1 (11. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C 15:3, sestava a body SKC: Němec 4, P. Jandejsek 3, Z. Jandejsek 3, V. Herout 2, čtyřhra 2, WO 1

HÁZENÁ MUŽI

9. kolo – 2. liga muži JZČ (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Lokomotiva Vršovice 10:0 kont., hosté přijeli, ale bez registračních průkazů, sestava Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík, Lefner, Felis, Havránek, Koubský, Brož, Roub, Pustka, D. Korel, M. Vrzáček

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

9. kolo – přebor starších žáků (11. 11.): Wendy Mělník B - Jiskra Zruč nad Sázavou 38:27

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 0:3
5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 3:1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 1:3
5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 0:3

ŠIPKY

9. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (12. 11.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Šipkaři Kanín DC 7:11, legy 17:25 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 3, Chmel 2, Hejl 1, double 1, Doležal

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 13. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 4. listopadu - 5. listopadu 2017

4. - 5. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

11. kolo – I. B třída (4. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Zvole 2:1 PP 1:1 (1:0), branky Jiskry: Zeman 1, ČK: 41. minuta - Váňa a Kotek

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA POHÁR

3. kolo - starší přípravka, pohár OFS (4. 11.)
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trhový Štěpánov – FK Čáslav A 3:3 (1:1), branky Jiskry: Šic 2, Nácovský 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI POHÁR

2. kolo - starší žáci, pohár OFS (5. 11.)
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0:7 (0:2)

STOLNÍ TENIS C

5. kolo - RP1 (4. 11.): Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C 6:12, sestava a body SKC: P. Jandejsek 3, V. Herout 3, Z. Jandejsek 2, čtyřhra 2, Friš 1, WO 1

STOLNÍ TENIS D

5. kolo - RP2 (2. 11.): Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6, sestava a body SKC: Friš 3, Procházka 1, Dolejš 1, čtyřhra 1, Kulhánek

HÁZENÁ MUŽI

8. kolo – 2. liga muži JZČ (5. 11.): Libčice nad Vltavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 30:22 (17:13), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík 9, Lefner 5, Felis 2, Koubský 2, Brož 2, D. Korel 1, M. Vrzáček 1

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

8. kolo – přebor starších žáků (5. 11.): Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:31

FLORBAL MUŽI

5. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (4. 11.): SK B.U.H. Praha B - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:2 (6:0 2:1 0:1), branky a asistence Jiskry: Jantač 1 (Čech 1), Červinka 1 (Čech 1)

6. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (4. 11.): SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4 (2:4 1:0 2:0), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 2 (Jantač 1, M. Kratochvíl 1), Červinka 1 (M. Kratochvíl 1), P. Kratochvíl 1 (Lopour 1)

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (4. 11.): Kladno volejbal cz - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
4. kolo - KP 1 (4. 11.): Kladno volejbal cz - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (4. 11.): Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3
4. kolo - KP 1 (4. 11.): Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3

BADMINTONOVÉ PINKÁNÍ 2017, 3. ROČNÍK

1. Novák David - Zůzová Marcela, 2. Zajíček Luboš - Štorc Karel, 3. Řimnáč Jan - Černý Josef, 4. Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav, 5. Havlíček Martin - Vlková Lída, 6. Špergr Pavel - Domanská Jitka, 7. Knetl Karel - Mikeska Radek, 8. Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka, 9. Sochůrek Radek - Výborný Roman, 10. Havlíček Matěj - Vach Petr, atd.

HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaj v Úvalech (4. 11.)
Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín 14:8, osobní obrana 11:7
Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Wendy Mělník 11:6, osobní obrana 14:4
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 10:8, osobní obrana 10:5
Sestava a branky (35 - 35): Taso Aye 15, Karban 14, Tůma 12, Šveněk 9, Petrík 7, Ruth 5, B. Jelínek 3, Procházka 3, A. Herud 2

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 5. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 28. října - 29. října 2017

28. - 29. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

10. kolo – I. B třída (28. 10.): TJ Kunice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 PP 2:2 (1:2), branky Jiskry: Zeman 1, Martinák 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA POHÁR

2. kolo - starší přípravka, pohár OFS (28. 10.)
Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora B 15:1 (5:1), branky Jiskry: Nácovský 4, Procházka 4, Anděl 2, Marhan 2, Štichauer 1, Pěkný 1, Bělina 1

STOLNÍ TENIS A

6. kolo – třetí liga, skupina A (28. 10.): TJ Šanov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5, sestava a body SKC: Fr. Herout 2, Nevřela 1, Loudín 1, čtyřhra 1

7. kolo – třetí liga, skupina A (29. 10.): KST Rakovník - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:8, sestava a body SKC: Nevřela 3, Loudín 2, Fr. Herout 1, Slavík 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

5. kolo - KS1, skupina B (28. 10.): Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 4:10, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 2, Kamarýt 2, T. Herout 1, čtyřhra 2

6. kolo - KS1, skupina B (29. 10.): Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 5:10, sestava a body SKC: Hameta 3, T. Herout 3, Bleha 2, P. Jandejsek 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

4. kolo - RP1 (28. 10.): SKC Zruč nad Sázavou C - Sokol Kutná Hora C 9:9, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Z. Jandejsek 3, V. Herout 1, V. Förster, Kop, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS D

4. kolo - RP2 (28. 10.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B 11:7, sestava a body SKC: Friš 4, V. Herout 3, Procházka 1, Dolejš 1, WO 1, čtyřhra 1

ŠIPKY

7. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (28. 10.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Pivnice Tep Chvaletice 17:1, legy 25:7 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Hejl 4, Chmel 4, Rada 3, double 1, cricket 1

HÁZENÁ MUŽI

7. kolo – 2. liga muži JZČ (28. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Praha 4 27:30 (11:15), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc - Roub 11/1, Felis 8, Lefner 3, Brož 2/1, Havránek 1, D. Korel 1, M. Vrzáček 1, Pustka, Koubský

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 30. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 21. října - 22. října 2017

21. - 22. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

9. kolo – I. B třída (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AFK Kácov 2:1 (1:0), branky Jiskry: Zeman 1, Petrů 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

8. kolo - starší přípravka (21. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Slavoj Vrdy 8:3 (5:1), branky Jiskry: Šic 4, Pěkný 1, Nácovský 1, Anděl 1, Hromas 1
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – FK Čáslav A 11:3 (5:0), branky Jiskry: Šic 5, J. Hromas 3, Pěkný 2, Nácovský 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo - mladší přípravka (19. 10.): mistrovský turnaj v Malíně
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (3:4), branky Jiskry: Jelínek 3, Dudák 2, Matoušek 2
Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 14:1 (8:0), branky Jiskry: M. Hromas 1

8. kolo - mladší přípravka (21. 10.): mistrovský turnaj v Malíně
Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:5 (3:2), branky Jiskry: Jelínek 2, Dudák 1, Berka 1, Matoušek 1
Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1 (5:1), branky Jiskry: Matoušek 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI POHÁR

1. kolo - starší žáci, pohár OFS (18. 10.)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Uhlířské Janovice 5:1 (5:1), branky: R. Mach 3, M. Herud 1, V. Vörös 1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1
3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

STOLNÍ TENIS A - POHÁR

5. kolo – Český pohár – o postup do TOP 8 ČR (21. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – SKST Warmnis Liberec B 3:7, sestava a body: Fr. Herout, Loudín, Nevřela, Škopek, čtyřhra Nevřela – Loudín, 3 WO

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

7. kolo – přebor starších žáků (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Dvůr Králové 14:37 (8:13), sestava a branky Jiskry: Vorlíček - Korecký 8, M. Herud 4, Vilimovský 1, Karban 1, Tůma, Ruth, B. Jelínek, Šveněk, Petrík, Procházka

MLÁDEŽ FLORBAL

3. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (21. 10.) v Sedlčanech
FBC Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 12:4 (4:1 5:2 3:1), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 2, Koten 1, Zubec 1 (Vavřička 1)
ACEMA Sparta Praha C - Jiskra Zruč nad Sázavou 10:4 (5:0 1:1 4:3), branky a asistence Jiskry: Vavřička 3 (Chaloupka 2), Chaloupka 1 (Kafka 1)

BĚH NA ROZHLEDNU VYSOKÁ

Běh na rozhlednu Vysoká – muži bez DT (21. 10.)
1. Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou) 34.01, 2. B. Klečka 34.18, 3. Holec 34.50, 4. K. Klečka 35.30, 5. Novák 35.57…..8. Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) 38.44

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 22. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 14. října - 15. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (14. ŘÍJNA - 15. ŘÍJNA 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

8. kolo – I. B třída (14. 10.): Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (3:0), branky Jiskry: Petrů 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo - starší přípravka (14. 10.): mistrovský turnaj v Bratčicích
AFK Bratčice - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov 0:21 (0:8), Šic 7, Hromas 6, Nácovský 2, Božík 2, Anděl 2, Pěkný 2
Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov 2:10 (1:6), branky Jiskry: Šic 3, Nácovský 3, Hromas 2, Božík 1, Anděl 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

5. kolo (dohrávka) - starší žáci (12. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:6 (0:5)
8. kolo - starší žáci (15. 10.): Sokol Nové Dvory - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:0), branky Jiskry: Beznoska 1, vlastní 1

FLORBAL MUŽI

3. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (15. 10.): Prague Tigers D - Jiskra Zruč nad Sáz. 4:4 (0:2 2:1 2:1), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 3 (Edr 1, Tůma 1, Čech 1), Jantač 1 (Edr 1)

4. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (15. 10.): FBC Slavia Praha B - Jiskra Zruč n. Sáz. 5:3 (2:2 2:1 1:0), branky a asistence Jiskry: Jantač 2 (Červinka 1), Tvrdík 1 (Edr 1)

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Volejbal Kolín A 3:0
2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Volejbal Kolín A 3:1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benátky nad Jizerou 1:3
2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benátky nad Jizerou 3:0

ŠIPKY

6. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (15. 10.): Střelky Veltruby B - Baltazaři Zruč nad Sázavou 10:8, legy 20:19 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Hejl 2, Chmel 1, Doležal, double 1

STOLNÍ TENIS A

4. kolo – třetí liga, skupina A (14. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Vodňany 10:3, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 3, Loudín 2, Škopek 1, čtyřhra 1

5. kolo – třetí liga, skupina A (15. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - ČZ Strakonice 10:4, sestava a body SKC: Škopek 3, Fr. Herout 2, Nevřela 2, Loudín 2, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

3. kolo - KS1, skupina B (14. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - ST EUROMASTER Kolín C 10:8, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 2, T. Herout 2, Bleha 1, čtyřhra 2

4. kolo - KS1, skupina B (15. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Kutná Hora A 10:6, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 3, Kamarýt 2, Bleha 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

3. kolo - RP1 (14. 10.): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou C 5:13, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Němec 3, V. Herout 3, Zd. Jandejsek 2, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS D

3. kolo - RP2 (14. 10.): Sokol Malešov A - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1, sestava a body SKC: Čekal 1, J. Förster, Kop, Dolejš, T. Förster

HÁZENÁ

6. kolo – 2. liga muži JZČ (15. 10.): Lokomotiva Plzeň - Jiskra Zruč nad Sázavou 37:25

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 15. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 7. října - 8. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (7. ŘÍJNA - 8. ŘÍJNA 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

7. kolo – I. B třída (7.10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia Jesenice 0:2 (0:0)

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

6. kolo - starší přípravka (7. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Sparta Kutná Hora A 6:9 (3:3), branky Jiskry: Božík 2, Šic 1, Hromas 1, Nácovský 1, Procházka 1
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – AFK Bratčice, nehráno, hosté se nedostavili

HÁZENÁ

5. kolo – 2. liga muži JZČ (8. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Žďár nad Sázavou 24:28 (13:13), sestava a branky Jiskry: Vodrážka – M. Vrzáček 8, Kovařík 7, Lefner 4, Felis 3, D. Korel 2, Koubský, Brož

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

7. kolo – přebor starších žáků (8. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Náchod 29:22 (14:16), sestava a branky Jiskry: Rozehnal - Korecký 11, Mikšík 5, M. Herud 4, Vilimovský 2, Nikodým 2, Tůma 2, Ruth 1, Karban 1, A. Herud 1, Šveněk, Vorlíček, Petrík, Procházka

MLÁDEŽ FLORBAL

2. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (8. 10.)
Florbal Jesenice - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3 (1:1 2:0 3:2), branky a asistence Jiskry: Vavřička 3 (Chaloupka 2)
Sokol Mukařov - Jiskra Zruč nad Sázavou 24:2 (7:0 7:2 10:0), branky a asistence Jiskry: Procházka 2 (Chaloupka 2)

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

1. kolo - KP 1 (7. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
1. kolo - KP 1 (7. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

1. kolo - KP 1 (7. 10.): AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3
1. kolo - KP 1 (7. 10.): AŠ Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

ŠIPKY

5. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (8. 10.): Čerti Kolín - Baltazaři Zruč nad Sázavou 11:7, legy 23:21 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 2, Rada 2, Chmel 1, Hejl 1, cricket 1

STOLNÍ TENIS A - POHÁR

4. kolo – Český pohár (7. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – MK Řeznovice TT M. Krumlov 6:4, sestava a body: Fr. Herout 2, Loudín 2, Nevřela 1, čtyřhra Nevřela – Loudín 1

STOLNÍ TENIS C

2. kolo - RP1 (7. 10.): SKC Zruč nad Sázavou C – Olympia Kutná Hora A 5:13, sestava a body SKC: Němec 3, V. Herout 1, čtyřhra 1, Procházka, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

2. kolo - RP2 (7. 10.): SKC Zruč nad Sázavou D – Olympia Kutná Hora B 0:18, sestava a body SKC: Förster, Baloun, Kop, Cendelín

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2017/18

3. kolo – ve Zruči nad Sázavou (7. 10.):
Jednotlivci: 1. Marian, 2. Stýblo, 3. Černuška, 4. Nejedlo, 5. Hrčka …. 7. Kopecký (Zruč), 9. Čarek (Zruč), 10. Studnička (Zruč), 27. Fertö (Zruč)
Družstva: 1. Čáslavští draci, 2. Votroci Hradec Králové, 3. Zruč nad Sázavou, 4. Žaludské eso, 5. 1. Mariášová Praha, 6. Smetanka

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 8. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 28. září - 1. října 2017

ČTVRTEK - SOBOTA - NEDĚLE (28. ZÁŘÍ - 30. ZÁŘÍ - 1. ŘÍJNA 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

6. kolo – I. B třída (1.10.): Sokol Kondrac - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:1), branky Jiskry: Zeman 1, Viktora 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

5. kolo - starší přípravka (30. 9.): mistrovský turnaj v Malešově
Záboří nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov 1:11 (1:7), branky Jiskry: Šic 6, Anděl 2, R. Mach 2, T. Kupsa 1
SK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov 2:18 (0:8), branky Jiskry: Šic 7, Anděl 3, R. Mach 3, Pěkný 2, Procházka 1, Marhan 1, T. Kupsa 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

5. kolo - mladší přípravka (1. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – Uhlířské Janovice 1:8 (0:4), branky Jiskry: Pěkná 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Chotusice 1932/Hlízov 2:8 (1:5), branky Jiskry: Smejkal 2

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

4. kolo - starší žáci (27. 9.): Sokol Záboří nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2 (1:0), branky: A. Herud 1
5. kolo - starší žáci (24. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav, přeloženo na 11. 10.
6. kolo - starší žáci (1. 10.): SK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:5 (2:0), branky: Rozehnal 3, Beznoska 1, Maxa 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA POHÁR

1. kolo - starší přípravka, pohár – hráno v Čáslavi (28. 9.)
FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 11:1 (5:0), branky: R. Mach 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA TURNAJ ČÁSLAV

Turnaj v Čáslavi (28. 9.)
FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 11:1 (5:0), branky: R. Mach 1
FK Čáslav – Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (1:2), branky: Šic 3
Jiskra Zruč nad Sázavou - Pardubice 2:3 (1:1), branky: Marhan 1, Šic 1
Jiskra Zruč nad Sázavou - Přelouč 4:3 (3:0), branky: Hromas 3, Šic 1
Jiskra Zruč nad Sázavou Zruč - Kolín 8:3 (4:1), branky: Šic 3, Hromas 2, Anděl 1, Božík 1, R. Mach 1

HÁZENÁ

4. kolo – 2. liga muži JZČ (1. 10.): MAS Sezimovo Ústí - Jiskra Zruč nad Sázavou 26:17 (11:3), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Lefner 6/1, Felis 5, M. Vrzáček 2, Koubský 2, D. Korel 1, Pustka 1, Červinka

HÁZENÁ – 2. KOLO ČESKÉHO POHÁRU

2. kolo – Český pohár (28. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Náchod 20:35 (10:21), sestava a branky: Vinc, Vodrážka - Kovařík 5, Felis 4, Jeřábek 3, D. Korel 3, Lefner 2, Koubský 2, M. Vrzáček 1, Červinka

ŠIPKY

4. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (1. 10.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B 15:3, legy 31:15 – sestava a body Baltazarů: Hejl 4, Žižlavský 3, Rada 3, Chmel 3, double 1, cricket 1

STOLNÍ TENIS A

2. kolo – třetí liga, skupina A (30. 9.): Jiskra Domažlice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Škopek 2, Nevřela 2, Loudín 1, čtyřhra 2
3. kolo – třetí liga, skupina A (1. 10.): Union Plzeň - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:3, sestava a body SKC: Fr. Herout 1, Nevřela 1, Škopek, Loudín, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

1. kolo - KS1, skupina B (30. 9.): TTC Bělá pod Bezdězem B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:4, sestava a body SKC: Slavík 2, Hameta 1, T. Herout, P. Jandejsek, čtyřhra 1

2. kolo - KS1, skupina B (1. 10.):Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 9:9, sestava a body SKC: Slavík 3, T. Herout 2, P. Jandejsek 2, Hameta 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

1. kolo - RP1 (30. 9.): Sokol Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sázavou C 11:7, sestava a body SKC: Němec 3, V. Herout 3, P. Jandejsek 1, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

1. kolo - RP2 (30. 9.): Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1, sestava a body SKC: Baloun 1, Kop, Cendelín, Nácovský

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 1. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 23. září - 24. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (23. ZÁŘÍ - 24. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

5. kolo – I. B třída (23. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Maršovice 5:3 (0:0), branky Jiskry: Martinák 2, Petrů 1, Zeman 1, Kovář 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

4. kolo - starší přípravka (23. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Uhlířské Janovice 5:6 (4:3), branky Jiskry: Šic 4, R. Mach 1
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Kavalier Sázava 8:5 (5:3 ), branky Jiskry: Nácovský 2, Hromas 2, R. Mach 1, Šic 1, Procházka 1, Božík 1
Modelové utkání A i B týmu Jiskry:
Jiskra Zruč nad Sázavou A – Jiskra Zruč nad Sázavou B 5:5, branky: Šic 3, Štichauer 1, Pěkný 1 – R. Mach 5

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

4. kolo - mladší přípravka (24. 9.): mistrovský turnaj v Kutné Hoře
Sokol Církvice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:10 (0:6), branky Jiskry: Šnaider 4, Pěkná 2, Jelínek 2, Dudák 1, Smejkal 1
FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:6 (3:2), branky Jiskry: Pěkná 3, Dudák 2, Matoušek 1
Sparta Kutná Hora A - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1 (4:1), branky Jiskry: Smejkal (p. k.)

HÁZENÁ

3. kolo – 2. liga muži JZČ (24. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia VŠ Plzeň 24:27 (10:13), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka - Felis 4, Roub 4, M. Vrzáček 4, Havránek 4, Lefner 3, Kovařík 2, D. Korel 2, Koubský 1, Pustka, Červinka

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

5. kolo – přebor starších žáků (23. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín A 12:47 (4:21), branky Jiskry: Vorlíček 4, M. Herud 4, Mikšík 3, Korecký 1
6. kolo – přebor starších žáků (23. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín B 17:37 (7:17), branky Jiskry: Vorlíček 6, M. Herud 3, Mikšík 2, Petrík 2, Procházka 1, Korecký 1, Tůma 1, Ruth 1

NOHEJBAL

18. kolo - sdružený OP družstev (23. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Velim 5:5, sety: 12:12

ŠIPKY

3. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (24. 9.): Střelky Veltruby A - Baltazaři Zruč nad Sázavou 10:8, legy 26:19 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 3, Hejl 1, Rada 1, Chmel 2, double 1

FLORBAL MUŽI

1. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (23. 9.): FBC Čáslav - Jiskra Zruč nad Sáz. 3:2 (1:1 2:0 0:1), branky a asistence Jiskry: P. Kratochvíl 1 (Jantač), Čech 1 (Edr)
2. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (23. 9.): Jiskra Zruč n. Sáz. – SK Bruisers Dejvice 6:3 (0:2 4:1 2:0), branky a asistence Jiskry: Lopour 2 (Němeček), Němeček 1 (Čech), Drbal 1 (Malý), M. Kratochvíl 1 (Drbal), P. Kratochvíl 1 (Drbal)

MLÁDEŽ FLORBAL

1. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (23. 9.)
Vlci Tatran Kostelec nad Černými lesy - Jiskra Zruč nad Sázavou 19:6 (3:3 9:2 7:1), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 3 (Kafka, Kvasnička), Kvasnička 1 (Chaloupka), Koten 1 (Chaloupka), vlastní 1

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 24. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 16. září - 17. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (16. ZÁŘÍ - 17. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

4. kolo – I. B třída (17. 9.): Jiskra Struhařov - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:0 (2:0)

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

3. kolo - starší přípravka (16. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Uhlířské Janovice 2:4 (1:1), branky: Šic 2
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Kavalier Sázava 6:4 (3:2 ), Šic 3, Procházka 1, Marhan 1, Hromas 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

3. kolo - mladší přípravka (17. 9.): mistrovský turnaj v Sázavě
Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou 13:7 (8:5), branky: R. Mach 6, Smejkal 1
FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou 10:9 (5:5), branky: R. Mach 8, Matoušek 1

HÁZENÁ

2. kolo – 2. liga muži JZČ (16. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Třeboň 33:32 (15:18), sestava a branky: Vinc, Vodrážka - Felis 8, Roub 7, M. Vrzáček 5, Lefner 4, Kraus 3, Jeřábek 3, Kovařík 2, D. Korel 1, Drápela, Hejl

NOHEJBAL

17. kolo - sdružený OP družstev (17. 9.): Slavoj Český Brod C - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:3

STOLNÍ TENIS A

1. kolo – třetí liga, skupina A (16. 9.): Sokol Studená - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:7, sestava a body: Fr. Herout 3, Škopek 1, Slavík 1, Loudín, čtyřhra 2


STOLNÍ TENIS A

3. kolo – Český pohár (16. 9.): Orel Ivančice A - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 3:7, body: Fr. Herout 3, Nevřela 2, Loudín 1, čtyřhra Nevřela – Loudín 1

ŠIPKY

2. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (17. 9.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – LTC Litošice 12:6, legy 26:16 - body: Žižlavský 4, Hejl 2, Rada 2, Chmel 2, cricket 1, double 1

TENIS B

2. kolo - III. třída dospělí – kvalifikace o sestup (17. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Buštěhrad B 2:7, sestava a body: Menšík 1, čtyřhra Svobodová – Koubová 1, Kadlec, Moravec, T. Kovařík, Koubová, Svobodová, čtyřhra Menšík – Moravec, čtyřhra Kadlec – T. Kovařík

TENISOVÝ TURNAJ NEREGISTROVANÝCH 2

Pořadí jednotlivců (16. 9.): 1. Pecha, 2. Lohynský, 3. Hájek, 4. Šlejmar
Pořadí čtyřhry: 1. Pecha – Flekal, 2. Šlejmar – Kotek, 3. Lohynský - Kvapil

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 17. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 8. září - 9. září - 10. září 2017

PÁTEK - SOBOTA - NEDĚLE (8. ZÁŘÍ - 9. ZÁŘÍ - 10. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

3. kolo – I. B třída (9. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Průhonice 4:3 PK 3:3 (1:1), branky: Zeman 2, Kovář 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

2. kolo - starší přípravka (9. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Močovice)
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – FK Čáslav A 6:8 (1:4), branky: Šic 6
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Sokol Močovice 20:4 (12:2 ), Šic 10, Procházka 3, Hromas 2, R.Mach 2, Pěkný 1, Anděl 1, Marhan 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

2. kolo - mladší přípravka (10. 9.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav B 19:4 (11:0), branky: R. Mach 12, Šnajdr 2, Smejkal 2, Dudák 1, Matoušek 1, Jelínek 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 20:8 (11:5), branky: R. Mach 14, Dudák 2, Matoušek 1, Jelínek 1, Smejkal 1, Šnaider 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

2. kolo - starší žáci (10. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 2:9 (0:5), branky: A. Herud 1, Rezek 1

HÁZENÁ

1. kolo – 2. liga muži JZČ (9. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Košutka 23:33 (8:17), sestava a branky: Vinc, Vodrážka Felis 9, Pustka 4/1, M. Vrzáček 4, D. Korel 2, Lefner 2, Jeřábek 1, Červinka 1, Hejl

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

1. kolo – přebor starších žáků (9. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 7:28 (5:11), branky: Karban 2, Vilímovský 2, Mikšík 1, M. Herud 1, Taso Aye 1

NOHEJBAL

16. kolo - sdružený OP družstev (9. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Vavřinec 4:6, sety 10:14

STOLNÍ TENIS A

2. kolo – Český pohár (10. 9.): Sokol Chrudim A - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 3:7, body: Fr. Herout 3, Loudín 2, Nevřela 1, čtyřhra Nevřela – Loudín 1

ŠIPKY

1. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (8. 9.): Team Chvaletice - Baltazaři Zruč nad Sázavou 9:9, legy 22:24 - body: Žižlavský 3, Hejl 3, Rada 2, Chmel 1

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 10. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 2. září - 3. září 2017

SOBOTA - NEDĚLE (2. ZÁŘÍ - 3. ZÁŘÍ 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

2. kolo – I. B třída (2. 9.): FK Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (1:1), branky: Petrů 1, Zeman 1

NOHEJBAL

14. kolo - sdružený OP družstev (2. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 9:1, sety 19:6
15. kolo - sdružený OP družstev (2. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kutná Hora 3:7, sety 8:15

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

1. kolo - starší přípravka (2. 9.): mistrovský turnaj v Záboří
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Sokol Záboří 7:3 (2:1), branky: Šic 3, Anděl 1, Hromas 1, Procházka 1, Nácovský 1
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Sokol Močovice 22:0 (11:0 ), Šic 5, Bělina 4, Pěkný 4, Nácovský 2, Procházka 2, Hromas 1, Štichauer 1, R. Kupsa 1, Malaník 1, T. Kupsa 1


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

1. kolo - mladší přípravka (2. 9.): mistrovský turnaj v Malíně
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Malín 7:7 (2:5), branky: R. Mach 7
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 13:7 (7:3), branky: R. Mach 10, Matoušek 2, Pěkná 1


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

1. kolo - starší žáci (2. 9.): Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:2 (1:0), branky: Vaňkát 1, Maxa 1

MALÁ KOPANÁ – ORTÉZA CUP 5. ROČNÍK

Pořadí 5. ročníku turnaje hráčů nad 40 let (2. 9.): 1. FC Horka n. Sáz., 2. Rangers Zruč n. Sáz., 3, Internacionálové, 4. AC Hasiči

HÁZENÁ – 1. KOLO ČESKÉHO POHÁRU

1. kolo – Český pohár (2. 9.): TJ Dolní Cerekev - Jiskra Zruč nad Sázavou 21:26 (11:14), branky: Felis 6, Jeřábek 5, M. Vrzáček 5, Kovařík 5, Drápela 2, Roub 2, Koubský 1

TENIS B

kvalifikace o sestup ze III. třídy družstev - dospělí (2. 9.): LTC Kolín C - Jiskra Zruč nad Sázavou B 6:3, sestava a body: Menšík 1, Moravec 1, čtyřhra Moravec – Dragoun 1, Dragoun, T. Kovařík, Svobodová, Tvrdíková, čtyřhra Menšík – T. Kovařík, čtyřhra Koubová – Tvrdíková

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 3. 9. 2017 | Autor: Josef Tůma