Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jak prší v březnu, tak také v červnu.

Pranostika na akt. den

Jaké Zvěstování Boží Matky - takové velikonoční svátky.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

PROGRAM NA VÍKEND

 

FLORBAL MUŽI
 

9. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (11. 12.): FBC Texas B-massacre - Jiskra Zruč nad Sáz.  2:3 (1:1 0:1 1:1), branky: Tvrdík 2, Jantač 1  

10. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (11. 12.): Jiskra Zruč n. Sáz. - FC Astra Praha 9:5 (2:2 3:3 4:0), branky: Tvrdík 4, Jantač 1, Lopour 1, Červinka 1, Náhlovský 1, P. Kratochvíl 1

Program: 

11. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (29. 1.): FBC Kutná Hora C - Jiskra Zruč n. Sáz.  

12. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (29. 1.): Jiskra Zruč n. Sáz. - FbC Rippers Praha   

 
FOTBAL A
 

13. kolo - I. B třída (19. 11.) Jiskra Zruč n. Sáz. A - Sokol Vyšehořovice  1:4 (0:1), branka: Petrů 1   

 

Program:  (DOHRÁNO)
 

13. kolo - I. B třída (19. 11.) Jiskra Zruč n. Sáz. A - Sokol Vyšehořovice 

 
FOTBAL B 
 

11. kolo - IV. třída (6. 11.) Jiskra Zruč nad Sázavou B - Sokol Soběšín 5:0 (3:0), branky: Kovář 2, P. Jelínek 2, Červinka 1

Program: (DOHRÁNO)

 

11. kolo - IV. třída (6. 11.) Jiskra Zruč nad Sázavou B - Sokol Soběšín  

 

HÁZENÁ

11. kolo - II. liga mužů JZČ (11. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou - České Budějovice  32:28 (18:14), branky: Lefner 7, Kovařík 6, Felis 6, Roub 4, Štikar 3, M. Vrzáček 3, Havlíček 2, D. Korel 1

Program:  

12. kolo - II. liga mužů JZČ (19. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou - MAS Sezimovo Ústí     

TENIS A 

7. kolo - II. třída dospělí (25. 6.): TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora  6:3, body: Menšík 1, Moravec 1, Kellner 1, Krtilová 1, čtyřhra M 2   

Program: (DOHRÁNO)

7. kolo - II. třída dospělí (25. 6.): TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora   

 

TENIS B

7. kolo - III. třída dospělí (25. 6.): TK Třebenice - Jiskra Zruč nad Sázavou B  3:6, body: Moravec 1, Svobodová 1, Kovařík 1, Dragoun 1, čtyřhra M 2    

Program: (DOHRÁNO)

7. kolo - III. třída dospělí (25. 6.): TK Třebenice - Jiskra Zruč nad Sázavou B

    

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

 

9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč n. Sáz. - Roztoky u Phy  3:0         

9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč n. Sáz. - Roztoky u Phy  3:0                             

Program: 

 

10. kolo - KP 1 (14. 1.): Jiskra Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B         

10. kolo - KP 1 (14. 1.): Jiskra Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B  

 

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Benešov  3:1    

8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Benešov  3:1 

 

Program:

9. kolo - KP 1 (14. 1.): volný termín               

10. kolo - KP 1 (21. 1.): Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou     

10. kolo - KP 1 (21. 1.): Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou   
 

STOLNÍ TENIS A

 

10. kolo - 3. liga (10. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - Sokol Chrudim  10:4, body: Nevřela 3, Fr. Herout 2, Loudín 2, Škopek 1, čtyřhra 2 

11. kolo - 3. liga (11. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - DTJ Slavia Hradec Králové C  10:6, body: Fr. Herout 4, Nevřela 3, Škopek 2, čtyřhra 1 

Program: 

12. kolo - 3. liga (14. 1.): Sokol Chrudim - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 

13. kolo - 3. liga (13. 1.): DTJ Slavia Hradec Králové C  - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

 
STOLNÍ TENIS B
 
10. kolo - KS1 (10. 12.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Euromaster Kolín C  7:10, body: Kamarýt 3, T. Herout 2, Slavík 1, WO 1
 
11. kolo - KS1 (11. 12.):SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - AŠ Mladá Boleslav B  9:9, body: Slavík 2, T. Herout 2, Hameta 2, Kamarýt 2, čtyřhra 1
 
Program: 
 
12. kolo - KS1 (14. 1.): Euromaster Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT
13. kolo - KS1 (15. 1.): RABBIT AŠ Mladá Boleslav B - SKC Zruč nad Sázavou B
 
 

STOLNÍ TENIS C

 

8. kolo - RP1 (7. 1.): Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sázavou C  8:10, body: P. Jandejsek 3, Němec 2, Zd. Jandejsek 2, Kop 1, čtyřhra 1    

Program: 

9. kolo - RP1 (14. 1.): Sokol Čáslav C - SKC Zruč nad Sázavou C     

 

STOLNÍ TENIS D

11. kolo - RP2 (7. 1.): Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sáz. D  12:6, body: Friš 4, Dušek 1, čtyřhra 1 

Program:   

12. kolo - RP2 (14. 1.): Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sáz. D   

 

NOHEJBAL

18. kolo - sdružený OP družstev (25. 9.): Jiskra Zruč/Chabeřice - NK Velké Chvalovice  6:4, sety 15:10  

Program: (DOHRÁNO)

18. kolo - sdružený OP družstev (25. 9.): Jiskra Zruč/Chabeřice - NK Velké Chvalovice    

 

ŠIPKY

 
15. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (8. 1.): Baltazaři Zruč nad Sázavou - Letci Kolín B  12:6, legy 25:19 - body: Žižlavský 4, Chmel 2, Rada 2, Hejl 2, double 1, cricket 1
        

Program: 

 
16. kolo - C liga, skupina D - 2. liga (15. 1.): Baltazaři Zruč nad Sázavou - Letci Kolín A              

 

ŠACHY

11. kolo - regionální soutěž, skupina E (17. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou - ŠK Pravonín  3:2sestava a body: T. Netolický 1, M. Netolický, Světlík 1, Marhan, Bečvář 1       
 

Program: (DOHRÁNO - SEZONA 2016/17 NEPŘIHLÁŠENA)

11. kolo - regionální soutěž, skupina E (17. 4.): Jiskra Zruč nad Sázavou - ŠK Pravonín        

 

FUTSAL

13. kolo - Chance Futsal liga (7. 1.): Slavia Praha - Benago Zruč nad Sázavou  4:7 (2:4), branky: Brahimi 1, vlastní 1, Sidnei 1, Kovásc 1, Rodek 1, Vnuk 1, Belej 1 

Pohár FAČR - finále (21. 12.): Benago Zruč nad Sázavou - ERA-PACK Chrudim  1:7 (0:3), branka: Sidnei 1

Program: 

14. kolo - Chance Futsal liga (13. 1.): Benago Zruč nad Sázavou - Helas Brno  

 

KARAMBOL

  
5. kolo - Čechy, 2. třída STČ + ZČ a SČ (19. 11.):  Jiskra Zruč nad Sázavou - Žižkov F, odloženo

Program: (DOHRÁNO - SEZONA 2016/17 DOČASNĚ PŘERUŠENA)

6. kolo - Čechy, 2. třída STČ + ZČ a SČ (4. 12.): Most C - Jiskra Zruč nad Sázavou, odloženo    

 

MLÁDEŽ FOTBAL (DOHRÁNO)

8. kolo - starší přípravka, turnaj ve Vrdech (22. 10.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Čáslav 4:7 (3:2), branky: V. Mach 1, Balvín 1, R. Mach 1, Vaňkát 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou - Slavoj Vrdy 7:2 (3:2), branky: Anděl 2, Procházka 2, V. Mach 1, R. Mach 1, Vaňkát 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Nové Dvory 7:1 (3:0), branky: Vaňkát 2, Procházka 1, Nácovský 1, Anděl 1, R. Mach 1, V. Mach 1

1. kolo - starší přípravka, pohár (14. 9.)

Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (2:2), branky: Procházka, Nácovský, Finstrle

2. kolo - starší přípravka, pohár (28. 9.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Uhlířské Janovice 7:5 (3:3), branky: Vaňkát 3, Procházka 3, Božík 1

3. kolo - starší přípravka, pohár (12. 10.)

Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:1 (4:0), branka: Štichauer 1

7. kolo - mladší přípravka, turnaj ve Zruči nad Sázavou (23. 10.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Kavalier Sázava 13:8 (6:5), branky: Božík 8, R. Mach 3, Pěkný 1, vlastní 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - AFK Bratčice 9:7 (6:0), branky: R. Mach 5, Božík 2, Šnaider 1, Pěkný 1

Modelové utkání - minipřípravka, Zruč nad Sázavou (23. 10.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Kavalier Sázava 7:5 (3:1), branky: O. Mareček 3, Matoušek 1, Dudák 1, Zrzavý 1, Šnaider 1

11. kolo - mladší žáci (6. 11.)

Sokol Zbraslavice - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:1 (0:0), branka: Procházka 1

 

MLÁDEŽ TENIS (DOHRÁNO)

7. kolo - starší žactvo A (25. 6.)

TK Radošovice - Jiskra Zruč nad Sázavou A  8:1, body: Beznoska 1

7. kolo - starší žactvo B (25. 6.)

Jiskra Zruč nad Sázavou B - TK Radošovice B 1:8, body: Štiková 1

7. kolo - mladší žactvo A (26. 6.)

Jiskra Zruč nad Sázavou A - TK Radošovice 3:6, body: Břenda 1, Koubová 1, čtyřhra M 1

7. kolo - mladší žactvo B (26. 6.)

Spartak Vlašim B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 4:5, body: Maršíková 1, Horáček 1, Baloun 1, čtyřhra M 1, čtyřhra Ž 1

7. kolo - dorost (26. 6.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - TK Čáslav  7:2, body: Beznoska 1, Krtilová 1, Menšíková 1, Kouba 1, čtyřhra Ž 1, čtyřhra M 2

7. kolo - babytenis (25. 6.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Spartak Vlašim B 9:1, body: Š. Menšíková 2, Švarc 2, Koubová 2, Gabko 1, čtyřhra M 1, čtyřhra Ž 1

7. kolo - minitenis (26. 6.)

Sokol Nehvizdy A - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3, body: Smejkalová 1, Proisl 2  

 

MLÁDEŽ FLORBAL

6. kolo - starší žáci, turnaj v Mladé Boleslavi - 11. skupina (4. 12.)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:2 (0:0) 

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 4:3 (3:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Technology Florbal MB Blue (pořadatel - 6. skupina) 2:16 (2:9)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 6:2 (4:1)

POSTUP DO 10. KOŠE