Co v říjnu zimy přibude, v lednu jí opět ubude.

Čím dříve listí opadá, tím úrodnější rok.

Předmětem projektu je zefektivnění sběru objemného odpadu a odděleného sběru BRO ve městě. Základní koncepce spočívá v pořízení vhodného technického vybavení a manipulační techniky pro zlepšení manipulace s těmito odpady vznikajícími na území města i od samotných občanů. Konkrétně se jedná o nákup 4ks kontejnerů a kolového nakladače s předním teleskopickým ramenem.

Projekt řeší nedostatečnou kapacitu kontejnerů na biologicky rozložitelné odpady i objemný odpad a chybějící technické vybavení pro efektivní manipulaci s tímto odpadem ( čelní kolový nakladač). Chybí technické vybavení na manipulaci s větvemi, štěpkou, trávou a není možné ručně manipulovat s takto velkým množstvím odpadu.

Plakát Foto