Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Roste-li v lednu tráva, neúroda se očekává.

Pranostika na akt. den

Na svatého Marcela zima leze do těla.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

FACEBOOK

 

 

SPORTOVNÍ AKCE VE ZRUČI NAD SÁZAVOU

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

#
18. 1. 2019 začátek od 18:30, délka 210 minut
Místo konání: Sportovní hala
Krajský přebor I. třídy 2018/19, 11. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Benešov, začátky v PÁTEK v 18.30 a 20 hodin (jot) celý text

#
26. 1. 2019 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor I. třídy 2018/19, 13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKP Olympia Kutná Hora A, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
26. 1. 2019 začátek od 09:00, délka 240 minut
Místo konání: Spolkový dům
Regionální přebor II. třídy 2018/19, 13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - SKP Olympia Kutná Hora B, začátek v sobotu v 9 hodin (jot) celý text

#
26. 1. 2019 - 27. 1. 2019 začátek od 13:00
Místo konání: Spolkový dům
3. liga - skupina C 2018/19, 13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENISLINNE - TJ Sokol Stará Paka, začátek v sobotu ve 13 hodin, 14. kolo: SKC Zruč nad Sázavou TENISLINNE - DTJ Hradec Králové C, začátek v neděli v 10 (jot) celý text

#
26. 1. 2019 - 27. 1. 2019 začátek od 17:00
Místo konání: Spolkový dům
Krajská soutěž 1.třídy skupiny B 2018/19, 13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TTC Říčany A, začátek v sobotu v 17 hodin, 14. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská B, začátek v neděli ve 13 hodin (jot) celý text

#
2. 2. 2019 začátek od 10:00, délka 6 hodin
Místo konání: Sportovní hala
PH + SČ soutěž mužů, skupina D, 7. dvojkolo, pořadatel: Jiskra Zruč nad Sázavou, Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Vokurky, začátek v 10 hodin, Jiskra Zruč nad Sázavou - USK ČVUT Praha Neo, začátek v 13.40 hodin (jot) celý text

#
10. 2. 2019 začátek od 09:00, délka 5 hodin
Místo konání: Spolkový dům
Regionální soutěž skupiny D - 8. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Klub šach. Říčany 1925 L, začátek v 9 hodin (jot) celý text

#
23. 3. 2019 začátek od 15:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída, skupina C, 14. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - AFK Sadská, začátek v 15 hodin (jot) celý text

#
6. 4. 2019 začátek od 15:30, délka 150 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída, skupina C, 16. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - Fotbal Hlízov, začátek v 15.30 hodin (jot) celý text

#
20. 4. 2019 začátek od 16:00, délka 180 minut
Místo konání: Fotbalový stadion
PRODIET I. B třída, skupina C, 18. kolo, Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Loučeň 1893, začátek v 16 hodin (jot) celý text