Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Pranostika na akt. den

Májová voda vypije víno.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS

Zprávy

první předchozí
ze 2
poslední

Týdenní výsledkový servis 23. - 25. února 2018

23. - 25. ÚNORA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

celý text

ostatní, náš tip | 25. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 16. - 18. února 2018

16. - 18. ÚNORA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

celý text

ostatní, náš tip | 18. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 10. - 11. února 2018

10. - 11. ÚNORA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

13. kolo - KP 1 (10. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kladno volejbal cz 0:3 (-16, -21, -14)
13. kolo - KP 1 (10. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kladno volejbal cz 0:3 (-13, -18, -21)

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

1. kolo - KP 1 play-off o 1. – 6. místo (10. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Komárov A 1:3 (-22, 21, -20, -22)
1. kolo - KP 1 play-off o 1. – 6. místo (10. 2.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Komárov A 2:3 (17, -24, 19, -22, -8)

STOLNÍ TENIS B

16. kolo - KS1, skupina B (10. 2.): TJ Sadská B - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 5:10, sestava a body SKC: Slavík 4, Hameta 3, Kamarýt 2, Bleha, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS D

13. kolo - RP2 (10. 2.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Malešov A 7:11, sestava a body SKC: Buldra 3, Friš 2, Dolejš 1, Kop, čtyřhra 1

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

13. turnaj ve Zruči nad Sázavou (10. 2.)

Pořadí: 1. Kopecký A. (Zruč nad Sázavou), 2. Studnička Jar. (Zruč nad Sázavou), 3. Risteski S., 4. Brůžek Zd., 5. Černuška St., 6. Marian M., 7. Nejedlo Fr., 8. Vopelák Jiří, 9. Faktor Jos. – Jolan (Zruč nad Sázavou), 10. Holeček Míla, 11. Ronovský Míla, 12. Pokorný Zd., 13. Mareš Fr., 14. Kraus R., 15. Zelený Jar., 16. Viták Karel, 17. Zajíček Miloš, 18. Dědourek Ant., 19. Stýblo Lad., 20. Hrbek Zd., 21. Brandejský Jan, 22. Dittrich Václav, 23. Rezek Jar. (Zruč nad Sázavou), 24. Čarek Jar. (Zruč nad Sázavou), 25. Kubíček Lad., 26. Bekr Lad. (Zruč nad Sázavou), 27. Novák Vlad., 28. Pagáč Joz., 29. Čech Jos., 30. Fertö Milan (Zruč nad Sázavou), 31. Novák Jindřich, 32.Šubrt Oldřich (Zruč nad Sázavou), atd.

FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Přípravné přátelské utkání – UMT Vlašim (11. 2.): SB Vlašim dorost U 19 - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:4 (0:3), branky Jiskry: Petrů 2, Janda 1, Hirnyk 1

ATLETIKA 1

Praha (7. 2.) – 6. Olympcup PSK Olymp Praha, z. s. – Praha/Stromovka

Výsledky závodnic Jiskry Zruč nad Sázavou:

Barbora Filipová: skok daleký - 421 cm (18. místo z 33 účastníků), běh na 60 m - 8,71 s (HR - 20. místo z 128 účastníků)

Míchaela Chmelová: skok daleký – 351 cm (31. místo z 33 účastníků), běh na 60 m - 9,29 s (48. místo z 128 účastníků)

ATLETIKA 2

Praha (10. 2.) – charitativní Běh naděje pro Honzíka - nejednalo se o žádný závod, ale vybralo se 8000 Kč
Čtyři atleti Jiskry - Nikol Petrásková, Martin Lejnar, Ondra Pojmon a Petr Dubják - účast na trati 36 km Běhu přes pražské říční mosty, který startoval ve Zbraslavi na náměstí a končil v Holešovicích. Cestou přeběhli 21 mostů

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 11. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 2. - 4. února 2018

2. - 4. ÚNORA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠIPKY

16. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (4. 2.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Střelky Veltruby 12:6, legy 29:16, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Hejl 3, Chmel 3, Rada 2, Doležal

FLORBAL MLÁDEŽ

8. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (4. 2.) – SH Kobylisy Praha

ACEMA Sparta Praha C - Jiskra Zruč nad Sázavou 21:4 (9:1 5:2 7:1), branky a asistence Jiskry: 09:53 Lukáš Kafka, 12:41 Martin Kvasnička (Josef Chaloupka), 17:15 Josef Chaloupka (David Veřtát), 31:56 Josef Chaloupka (Štěpán Mikšík)

FBC Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1 (2:0 2:1 5:0), branky a asistence Jiskry: 21:10 Štěpán Vavřička (Štěpán Mikšík)

STOLNÍ TENIS C

13. kolo - RP1 (2. 2.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Močovice A 11:7, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, V. Herout 3, Zd. Jandejsek 2, Friš 1, čtyřhra 1

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

12. turnaj v Jindicích (3. 2.)

Pořadí: 1. Marian Martin, 2. Obermajer K., 3. Risteski Slobodan, 4. Novák Vladimír, 5. Ronovský Miloslav, 6. Veselý Karel, 7. Kopecký Arnošt (Zruč nad Sázavou), 8. Studnička Jaroslav (Zruč nad Sázavou), 9. Brandejský Jan, 10. Fiala Leoš (Zruč nad Sázavou), 11. Zelený Jaroslav, 12. Kraus Roman, 13. Pagáč Jozef, 14. Nejedlo František, 15. Čech Josef, atd.

FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Přípravné přátelské utkání – UMT Čáslav (3. 2.): Sokol Paběnice (OP) - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (3:1), branka Jiskry: Petrů, Zd. Louda

FLORBAL - TURNAJ

12. ročník turnaje Rangers Cup 2018 (4. 2.) ve Zruči nad Sázavou

Pořadí: Crazy team, 2. FBC Černý boty Zruč nad Sázavou, 3. Uhlířské Janovice, 4. FBK Vlašim, 5. Kobra Trhový Štěpánov, 6. Rangers Zruč nad Sázavou, 7. Florbal Vracovice, 8. Dolní Kralovice

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 4. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 27. - 28. ledna 2018

27. - 28. LEDNA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

12. kolo - KP 1 (27. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 2:3 (-24, -21, 21, 22, -18)
12. kolo - KP 1 (27. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobřichovice B 1:3 (-19, -17, 23, -15)

ŠIPKY

15. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (28. 1.): LTC Litošice - Baltazaři Zruč nad Sázavou 5:13, legy 17:30, sestava body Baltazarů: Žižlavský 4, Rada 3, Doležal 2, Hejl 2, Chmel 2

STOLNÍ TENIS A

15. kolo – třetí liga, skupina A (27. 1.): Sokol Vodňany - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 5:10, sestava a body SKC: Nevřela 4, Fr. Herout 3, Slavík 1, T. Herout 1, čtyřhra 1

16. kolo – třetí liga, skupina A (28. 1.): ČZ Strakonice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:4, sestava a body SKC: Nevřela 2, Fr. Herout 1, Slavík 1, T. Herout

STOLNÍ TENIS B

14. kolo - KS1, skupina B (27. 1.): ST EUROMASTER Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:0, sestava a body SKC: V. Herout, Friš, Buldra, Dolejš

15. kolo - KS1, skupina B (28. 1.): TJ Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:5, sestava a body SKC: Hameta 2, P. Jandejsek 2, čtyřhra 1, V. Herout, Zd. Jandejsek

STOLNÍ TENIS C

12. kolo - RP1 (24. 1.): Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C 6:12, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, P. Jandejsek 3, Němec 2, Buldra, čtyřhra 1, WO 3

STOLNÍ TENIS D

12. kolo - RP2 (27. 1.): Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6, sestava a body SKC: V. Herout 2, Friš 1, Buldra 1, Dolejš, WO 2

FLORBAL MUŽI

13. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (27. 1.): CRPA B Prague Amigos - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:2 (1:0 0:0 1:2), branky a asistence Jiskry: 34:41 Luboš Drbal (Luboš Vodrážka), 35:34 Petr Kratochvíl

14. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (27. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Falcons Žižkov B 3:2 (1:0 1:2 1:0), 04:53 Luboš Drbal (Jan Čech), 21:13 Petr Kratochvíl, 35:57 Jan Čech (Petr Kratochvíl)

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA, TURNAJ ŘÍČANY

Turnaj v Říčanech (28. 1.), 6. místo
Skupina A:
FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:0
Kyje – Jiskra Zruč nad Sázavou 1:0
Slavia Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1, branka Jiskry: Šic 1
O 5. – 8. místo:
Jiskra Zruč nad Sázavou - Zeleneč 2:1, branky Jiskry: Nácovský 2
O 5. – 6. místo:
Zbraslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1, branka Jiskry: Hromas 1
Sestava: Bělina - Anděl, Nácovský, Šic, Čermák, Božík, Procházka, Marhan, Hromas

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 28. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 20. - 21. ledna 2018

20. - 21. LEDNA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

10. kolo - KP 1 (20. 1.): Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3
10. kolo - KP 1 (20. 1.): Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

11. kolo - KP 1 (20. 1.): Volejbal Kolín A - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3
11. kolo - KP 1 (20. 1.): Volejbal Kolín A - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3

ŠIPKY

14. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (21. 1.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Team Chvaletice 13:5, legy 27:19 - sestava a body: Chmel 3, Žižlavský 3, Rada 2, Hejl 2, Doležal 1, double 1, cricket 1

FLORBAL MLÁDEŽ

7. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (20. 1.) v Praze - Arena Barrandov

Sokol Mukařov - Jiskra Zruč nad Sázavou 21:2 (9:1 6:1 6:0), branky a asistence Jiskry: 07:25 Josef Chaloupka (Lukáš Kafka), 17:56 Štěpán Vavřička (Josef Chaloupka)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Florbal Jesenice 4:7 (0:2 2:2 2:3), branky a asistence Jiskry: 15:27 Štěpán Vavřička (Petr Zubec), 23:33 Lukáš Kafka (Jakub Korecký), 25:49 Jan Procházka (Josef Chaloupka), 34:07 Josef Chaloupka (David Veřtát)

VOLEJBAL ŽÁKYNĚ

OP žactva B (20.1.) Benešov u Prahy

Jiskra Zruč nad Sázavou – Divišov 2:0
Jiskra Zruč nad Sázavou – Benešov 2:0
Jiskra Zruč nad Sázavou – Říčany B 2:0

Pořadí: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou (Zemanová, Melcrová, Měšťánková, Menšíková, T. Filipová, Tůmová, trenérka Filipová - postup do OP A), Benešov, 3. Divišov, 4. Říčany B

HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaj ve Zruči nad Sázavou o pohár města (20. – 21. 1.) – 1. místo

Jiskra Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 7:13, branky Jiskry: Karban 2, Tůma 2, Petrík 2, Šveněk 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník kluci 20:10, branky Jiskry: Tůma 8, Karban 6, Šveněk 3, Petrík 1, Nikodým 1, Kopecký 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 19:5, branky Jiskry: Karban 6, Šveněk 4, Petrík 3, Tůma 3, Taso Aye 2, A. Herud 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 13:8, branky Jiskry: Tůma 4, Karban 4, Šveněk 2, Petrík 1, Vašíček 1, Nikodým 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vršovice 16:4, branky Jiskry: Karban 5, Tůma 4, Taso Aye 2, Petrík 2, Vašíšek 1, Kopecký 1, Šveněk 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník holky 18:5, branky Jiskry: Karban 4, Petrík 4, Šveněk 3, Taso Aye 3, Tůma 1, Nikodým 1, Vorlíček 1, A. Herud 1
Jiskra Zruč nad Sázavou – Ledeč nad Sázavou 13:8, branky Jiskry: Tůma 6, Petrík 4, Karban 1, A. Herud 1, Šveněk 1

Sestava a branky (106): Vorlíček 1 - Karban 28, Tůma 28, Petrík 17, Šveněk 15, Taso Aye 7, A. Herud 2, Nikodým 2, Vašíšek 2, Kopecký 2

ATLETIKA

Praha (20. 1.) – Krajský přebor Vysočina – Praha/Strahov – tři atleti Jiskry (závodili mimo soutěž, ale výkony do atletických tabulek se počítaly)

Výsledky:

Ondřej Dubják: skok daleký - 489 cm (osobní rekord), běh na 300 m - 44,00 s (osobní rekord), běh na 800 m - 2:32,11 min. (necelá sekunda za halovým maximem)

Míchaela Chmelová: běh na 60 m - 9,09 s (halový rekord), běh na 300 m - 49,82 s (halový rekord)

Kateřina Dubjáková: běh na 1500 m - 5:24,65 min. (halový rekord)

STOLNÍ TENIS

Krajské přebory dospělých - Středočeský kraj – Vlašim (20. 1.)

Dvouhra mužů: 1. Luboš Pěnkava ml. (Euromaster Kolín), 2. Miroslav Štepka (TJ Šanov), 3. - 4. Tomáš Voříšek a Aleš Hanl (oba Německo), 5. - 8. Jan Pisár (KST Rakovník), Jakub Borůvka, Libor Vaculovič (oba Euromaster Kolín) a Václav Hejda (TJ Šanov), 9. - 16. František Herout (SKC Zruč nad Sázavou) a další (Čížek, Blažek, Chalupa ...)

Čtyřhra mužů: 1. František Herout (SKC Zruč nad Sázavou) - Luboš Pěnkava ml., 2. Miroslav Štepka - Václav Hejda, 3. - 4. Jiří Čížek - Lubomír Kříž, 3. - 4. Libor Vaculovič - Jakub Borůvka

Smíšená čtyřhra: 1. František Herout (SKC Zruč nad Sázavou) - Michaela Keroušová, 2. Jakub Borůvka - Kateřina Pisárová, 3. - 4. Tomáš Voříšek - Liliana Plachá, 3. - 4. Lubomír Kříž - Alena Křížová

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 21. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 13. - 14. ledna 2018

13. - 14. LEDNA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (13. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Brandýs nad Labem 3:2
9. kolo - KP 1 (13. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Brandýs nad Labem 3:1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

10. kolo - KP 1 (13. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 0:3
10. kolo - KP 1 (13. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 1:3

STOLNÍ TENIS A

13. kolo – třetí liga, skupina A (13. 1.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Jiskra Domažlice 10:5, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 3, Slavík 2, T. Herout 1, čtyřhra 1

14. kolo – třetí liga, skupina A (14. 1.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Union Plzeň 2:10, sestava a body SKC: Slavík 1, Nevřela 1, Fr. Herout, Kamarýt

STOLNÍ TENIS B

12. kolo - KS1, skupina B (13. 1.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TTC Bělá pod Bezdězem B 10:3, sestava a body SKC: T. Herout 3, Slavík 3, Hameta 2, P. Jandejsek, čtyřhra 2

13. kolo - KS1, skupina B (14. 1.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – Sokol Kosmonosy 10:1, sestava a body SKC: Hameta 2, Kamarýt 2, P. Jandejsek 2, Slavík 2, čtyřhra 2

STOLNÍ TENIS C

11. kolo - RP1 (13. 1.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice A 6:12, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, V. Herout 2, Kop, V. Förster, Čekal

STOLNÍ TENIS D

11. kolo - RP2 (13. 1.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice C 12:6, sestava a body SKC: WO 5, Friš 3, Buldra 2, V. Herout 1, Dolejš 1, Čekal

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

11. turnaj v Libenicích (13. 1.)

Pořadí: 1. Jindřich Novák, 2. Miloslav Ronovský, 3. Roman Kraus, 4. Ladislav Stýblo, 5. Jozef Pagáč, 6. Zdeněk Hrbek, 7. Slobodan Risteski, 8. František Mareš, 9. Jaroslav Studnička (Zruč nad Sázavou), 10. Václav Dittrich, 11. Jiří Vopelák, 12. Ladislav Kubíček, 13. Jiří Majer, 14. Stanislav Černuška, 15. Milan Fertö (Zruč nad Sázavou), atd.

ŠIPKY

13. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (14. 1.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Kosako Konárovice B 10:8, legy 27:20, sestava a body: Chmel 4, Rada 3, Žižlavský 2, Hejl 1

FLORBAL MUŽI

11. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (14. 1.): SK Bruisers Dejvice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:5 (1:0 0:3 1:2), branky a asistence Jiskry: 15:07 Vladimír Červinka (František Jantač), 18:17 Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 20:26 Jan Čech (Luboš Drbal), 25:29 František Jantač (Zdeněk Lopour), 31:43 František Jantač (Zdeněk Lopour)

12. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (14. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Prague Tigers D 8:5 (2:1 2:3 4:1), 04:06 Luboš Drbal (Jan Čech), 11:54 Zdeněk Lopour (Vladimír Červinka), 12:21 Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 17:55 Jan Čech (Petr Tvrdík), 26:12 František Jantač (Vladimír Červinka), 27:26 Luboš Drbal (Petr Tvrdík), 32:08 Petr Tvrdík (Jan Čech), 34:08 Vladimír Červinka (František Jantač)

ATLETIKA 1

Vlašim, Kondrac (13. 1.) – Zimní běh na Blaník – 22 km – 417 běžců (muži a ženy)

Výsledky:

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 1:45,12 - 26. místo celkově - 9. místo v kategorii muži B
Martin Lejnar (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 1:46,01 - 29. místo celkově - 10. místo v kategorii muži B
Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) – 2:13,31 – 253. místo celkově – 109. místo v kategorii A
Milan Závorka (SDH Chabeřice) – 2:13,32 – 254. místo celkově – 110. místo v kategorii A

ATLETIKA 2

Praha (14. 1.) – Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň v hale – Praha/Strahov

Výsledky:

1500 m – Ondřej Dubják – 2. místo - 4:59,07 – 14 startujících
60 m – Barbora Filipová – 2. místo ve druhém rozběhu – 8.79
60 m – Zdeněk Jelínek – 4. místo ve třetím rozběhu – 8.24
dálka – Barbora Filipová – 15. místo – 4.41 (OsR) – 38 startujících
dálka – Zdeněk Jelínek – 8. místo – 5.14 – 30 startujících

ATLETIKA 3

Chýnov u Tábora (13. 1.) – Běh Milénia

Výsledky:

200 m – Kateřina Mrázková – 5. místo, Klára Šafrová – 6. místo, Adéle Gabková – 8. místo (17 účastníků)
800 m – Tereza Lapáčková – 2. místo (21 účastníků)
800 m – Matěj Gabko – 6. místo (17 účastníků)

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 14. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 5. - 6. - 7. ledna 2018

5. - 6. - 7. LEDNA 2018 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS C

10. kolo - RP1 (5. 1.): Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou C 9:9, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Zd. Jandejsek 3, Němec 2, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

10. kolo - RP2 (6. 1.): Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D 13:5, sestava a body SKC: WO 2, Friš 1, Kop, Procházka, čtyřhra 2

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

10. turnaj v Čáslavi (6. 1.)

Pořadí: 1. Machan Martin, 2. Mareš František, 3. Viták Karel, 4. Risteski Slobodan, 5. Čech Josef, 6. Stýblo Ladislav, 7. Fertö Milan (Zruč nad Sázavou), 8. Zelený Jaroslav, 9. Kopecký Arnošt (Zruč nad Sázavou), 10. Nejedlo František, 11. Novák Jindřich, 12. Studnička Jaroslav (Zruč nad Sázavou)…. 24. Čarek Jaroslav (Zruč nad Sázavou), 25. Šubrt Oldřich (Zruč nad Sázavou)

STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ

Regionální přebory mladšího žactva 2017 – 2018 v Církvici (7. 1.)

Dvouhra: 1. Jan Čekal, 2. Filip Cendelín, 3. - 4. Matěj Kulhánek, Vojtěch Förster, 5. - 8. Ondřej Nácovský, 9. - 10. Jan Tůma, 11. - 14. Tomáš Förster

Čtyřhra: 1. Jan Čekal - Matěj Kulhánek, 2. Ondřej Nácovský - Filip Cendelín, 5. - 8. Jan Tůma - Tomáš Förster

Smíšená čtyřhra: 1. Filip Cendelín (Zruč) - Adéla Fuchsová (Zbraslavice), 2. Matěj Kulhánek (Zruč) - Kateřina Fuchsová (Zbraslavice)

ATLETIKA

Zruč nad Sázavou, Praha (6. 1.) – konečné pořadí Běžecké prosincové výzvy uběhnout maraton, vyhlášení výsledků a návštěva kina v OC Chodov (prvních 7 chlapců a 4 dívky)

Výsledky chlapců Jiskry: 1. Ondřej Dubják, 2. Matěj Gabko, 3. Antonín Maxa, 4. Vojtěch Maxa, 5. Matěj Svoboda, 6. Jan Bělina, 7. Tadeáš Jantač, 8. Zdeněk Jelínek, 9. Tomáš Krbaťa, 10. Jindřich Lebeda a Pavel Maxa

Výsledky dívek Jiskry: 1. Michaela Chmelová, 2. Tereza Lapáčková, 3. Barbora Filipová, 4. Eliška Svobodová, Linda Vávrová, 6. Tereza Havlínová

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 8. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 16. - 17. prosince 2017

16. - 17. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FLORBAL MLÁDEŽ

6. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (17. 12.) v Kostelci nad Černými lesy

Vlci Tatran Kostelec nad Černými lesy - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:3 (3:1 2:0 3:2), branky a asistence Jiskry: 08:17 Chaloupka (Korecký), 33.16 Vavřička, 33.53 Kvasnička (Kafka)

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

9. turnaj v Kladrubech nad Labem (16. 12.)

Pořadí: 1. Zelený, 2. Černuška, 3. Kopecký (Zruč), 4. Jůzl, 5. Dittrich, 6. Studnička (Zruč), 7. Kraus, 8. Houdek, 9. Pagáč, 10. Mareš, 11. Šubrt (Zruč)

ŠIPKY

12. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (17. 12.): Letci Kolín B - Baltazaři Zruč nad Sázavou 6:12, legy 17:26, sestava a body: Žižlavský 4, Chmel 4, Rada 2, Hejl 1, double 1

ATLETIKA

Mikulášský běh (10. 12.) Benešov u Prahy – 5 km
3. místo: Martin Lejnar – 18.33

ČEPS Christmas night Run 2017 - 1155 účastníků (16. 12.) – Praha – 5.1 km
5. místo (M 30): Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč) – 18.58,98
37. místo (M 30): Lukáš Hoskovec (SDH Zruč) - 23.40,63
65. místo (M 30): Luboš Drbal (SDH Zruč) – 25.49,31
66. místo (M 30): Milan Závorka (SDH Chabeřice) – 25.49,97

STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ

Regionální přebory žactva ve Zruči nad Sázavou (17. 12.)

Dvouhry: 2. Kulhánek, 3. Dolejš
Čtyřhra: 2. Dolejš - Kulhánek, 3. V. Förster - Baloun
Smíšená čtyřhra: 1. Dolejš - Čížová

Další Zručáci: 5. V. Förster, 7. - 9. Baloun, 10. - 12. Nácovský a T. Förster

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 17. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 9. - 10. prosince 2017

9. - 10. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS A

11. kolo – třetí liga, skupina A (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Studená 8:10, sestava a body SKC: F. Herout 3, Nevřela 2, Hameta 1, Slavík 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

11. kolo - KS1, skupina B (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Sadská B 10:8, sestava a body SKC: Slavík 4, Kamarýt 4, Hameta 1, čtyřhra 1, T. Herout

STOLNÍ TENIS C

9. kolo - RP1 (8. 12.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A 15:3, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, V. Herout 3, Friš 3, Němec 3, čtyřhry 2

STOLNÍ TENIS D

9. kolo - RP2 (9. 12.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 6:12, sestava a body SKC: Friš 2, V. Herout 1, Dolejš 1, Kop 1, čtyřhra 1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2
8. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 3:2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 3:2
9. kolo - KP 1 (10. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 0:3

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (9. 12.) – pohár OFS Čáslav, 3. místo

Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 0:1
Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:3
Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 4:1, branky: Procházka 2, Šic 1, Nácovský 1
Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava 3:2, branky: Procházka 2, Šic 1
Zruč nad Sázavou – Sokol Potěhy 5:0, branky: Marhan 2, Anděl 1, Božík 1, Pěkný 1

FLORBAL MUŽI

9. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:10 (0:3 1:2 1:5), branky a asistence Jiskry: 03:19 Vladimír Červinka (František Jantač), 05:37 František Jantač, 09:08 Jan Čech (Luboš Drbal), 18:51 Petr Tvrdík (Luboš Drbal), 19:36 František Jantač (Petr Kratochvíl), 28:48 Petr Kratochvíl (Michal Kratochvíl), 30:11 František Jantač (Petr Kratochvíl), 32:26 Luboš Drbal (Jan Čech), 34:05 Vladimír Červinka (Michal Kratochvíl), 35:17 Luboš Drbal (Jan Čech)

10. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (9. 12.): Fbk Koleje Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5 (0:2 2:1 2:2), branky a asistence Jiskry: 06:56 Jan Čech (Luboš Vodrážka), 10:37 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 21:06 Luboš Drbal (Vladimír Červinka), 24:54 Luboš Drbal, 27:27 Petr Tvrdík

ŠIPKY

11. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (10. 12.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Savci Dobřeň 15:3, legy 28:16

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

8. turnaj v Labské Chrčici (9. 12.)
Pořadí: 1. Lang, 2. Risteski, 3. Kopecký (Zruč), 4. Pagáč, 5. Hrbek, 6. Novák, 7. Studnička (Zruč), 8. Fertö (Zruč), 9. Nejedlo, 16. Šubrt (Zruč)

ATLETIKA

Slavnostní vyhlášení běžeckého seriálu Junior Gesus Běžec Podblanicka – Benešov u Prahy (10. 12.)

V průběhu roku 2017 se uskutečnilo celkem pět běžeckých klání ( 2x Benešov, Konopiště, Vlašim, Zruč nad Sázavou), kdy běžci dostávali za jednotlivá umístnění body, které se na závěr sečetly a rozhodly o celkových výsledcích.

Předžáci ročník 2010/11 – 5. místo - Martinka Blažejovská, 7. místo - Adéla Gabková, 8. místo - Linda Vávrová (odběhnuty pouze dva závody)
Kluci ve stejné kategorii – 33. místo - Matěj Patera

V ročníku 2008/09 – 1. místo - Terka Lapáčková (soutěž suverénně vyhrála)
Mezi chlapci - 3. místo - Máťa Svoboda, 5. místo - Máťa Gabko, 8. místo - Tonda Maxa, 10. místo - Jenda Bělina.

V nejmladších žácích 2007/06 – 3. místo - Vojta Maxa.

Kategorie starších žáků - děvčata ovládla Míša Chmelová a kluky Ondra Dubják, 4. místo Tomáš Krbaťa

ATLETIKA

S-centr Benešov (10. 12.)
Slavnostní vyhlášení výsledků dospělých Běžce Podblanicka 2017 (seriál 20 závodů)

zástupci Jiskry se umístili takto:

Ženy A - Nikol Petrásková - 1. místo
Muži A - Ondřej Pojmon - 10. místo
Muži B - Petr Dubják - 4. místo a Martin Lejnar - 8. místo

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 10. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 2. - 3. prosince 2017

2. - 3. PROSINCE 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

STOLNÍ TENIS C

8. kolo - RP1 (2. 12.): Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou C 17:1, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 1, T. Förster, V. Förster, Kop

STOLNÍ TENIS D

8. kolo - RP2 (2. 12.): Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9, sestava a body SKC: V. Herout 4, Friš 4, Dolejš 1, J. Förster

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3
8. kolo - KP 1 (2. 12.): VK Tuchlovice A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1

ŠIPKY

10. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (3. 12.): U Kapličky Vrdy - Baltazaři Zruč nad Sázavou 8:10, sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Chmel 2, Hejl 1, Rada 1, double 1, cricket 1

MLÁDEŽ FLORBAL

5. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (2. 12.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Jiskra Zruč nad Sázavou)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Draci Říčany bílí 3:15 (0:6 3:4 0:5), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 2, Dolejší 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Kamenice 7:4 (3:2 2:1 2:1), branky a asistence Jiskry: Dolejší 5 (Chaloupka 2, Líbal 1, Procházka 1), Chaloupka 1 (Dolejší 1), Vavřička 1 (Veřtát 1)

LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

7. turnaj v Libenicích (2. 12.)
Pořadí: 1. Hrbek, 2. Vopelák, 3. Zelený, 4. Fertö (Zruč), 6. Šubrt (Zruč), 13. Kopecký (Zruč), 20. Studnička (Zruč)

ATLETIKA

Praha - Stromovka (2. 12.) - 12. ročník Mikulášské haly žactva
Jednotlivé výsledky závodnic Jiskry:
Míša Chmelová
150 m - 5. místo v rozběhu časem 22,05 s
skok vysoký - 16. místo výkonem 135 cm
Barča Filipová
60 m - 4. místo v rozběhu časem 8,87 s
skok daleký - 18. místo výkonem 411 cm

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Fotbalový turnaj starší přípravka (3. 12.) – 1. místo v Říčanech
Skupina
Zruč nad Sázavou - Satalice 6:0, Zruč nad Sázavou - Libuš II 4:0, Zruč nad Sázavou - Slivenec 2:0
Semifinále
Zruč nad Sázavou - Týnec nad Sázavou 2:0
Finále
Zruč nad Sázavou - Libuš I 1:1, penalty 3:2

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 3. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 25. - 26. listopadu 2017

25. - 26. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

HÁZENÁ MUŽI

11. kolo – 2. liga muži JZČ (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod 33:26 (16:11), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík 12, Lefner 7, Roub 5, Havránek 3, M. Vrzáček 2, Brož 2, Koubský 1, Červinka 1

STOLNÍ TENIS A

10. kolo – třetí liga, skupina A (25. 11.): SF SKK EL Niňo Praha E - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 2:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 2, Škopek 2, Slavík 1, čtyřhra 2

11. kolo – třetí liga, skupina A (26. 11.): Slavoj Praha - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Škopek 2, Nevřela 2, Slavík 1, čtyřhra 2

STOLNÍ TENIS B

9. kolo - KS1, skupina B (25. 11.): Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:1, sestava a body SKC: T. Herout 1, Hameta, Bleha, P. Jandejsek

10. kolo - KS1, skupina B (26. 11.): Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:3, sestava a body SKC: T. Herout 2, Hameta, Kamarýt, P. Jandejsek, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

7. kolo - RP1 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav D 8:10, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 3, V. Herout 3, Friš 1, WO 1, Dolejš

STOLNÍ TENIS D

7. kolo - RP2 (25. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 2:16, sestava a body SKC: J. Förster, V. Förster, Baloun, Kop, WO 2

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 2:3
7. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1
6. kolo - KP 1 (25. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 3:1

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 27. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 17. - 18. - 19. listopadu 2017

17. - 18. - 19. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

13. kolo – I. B třída (19. 11.): Sokol Miřetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:1 (3:1), branka Jiskry: Jouza 1

HÁZENÁ MUŽI

10. kolo – 2. liga muži JZČ (18. 11.): Loko České Budějovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:20 (13:10), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Roub 6, Havránek 5/3, Felis 3, Lefner 2, Koubský 2, D. Korel 1, M. Vrzáček 1, Červinka

STOLNÍ TENIS D

6. kolo - RP2 (17. 11.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice A 4:14, sestava a body SKC: Friš 3, Procházka, Dolejš, Kop, čtyřhra 1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3
6. kolo - KP 1 (18. 11.): Slavoj Český Brod - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
Předehrávka 7. kolo - KP 1 (19. 11.): Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

FLORBAL MUŽI

7. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): CRPA B Prague Amigos - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (0:0 1:0 2:2), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 1 (Drbal 1), Drbal 1 (Lopour 1)

8. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (19. 11.): FBC Young Boys B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (2:0 3:3 0:4), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 2 (Drbal 2), Červinka 2 (Tvrdík 1, Drbal 1), Jantač 2 (Drbal 1, P. Kratochvíl 1), Lopour 1 (Němeček 1)

MLÁDEŽ FLORBAL

4. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (18. 11.) ve Zruči nad Sázavou (pořadatel Kutná Hora)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK FAT Pipe Vosy Praha 1:7 (0:0 1:5 0:2), branky a asistence Jiskry: Zubec 1 (Procházka 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Pitbulls Kolín 3:6 (0:2 2:2 1:2), branky a asistence Jiskry: Procházka 1 (Chaloupka 1), Maxa 1 (Chaloupka 1), Vavřička 1

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 19. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 11. listopadu - 12. listopadu 2017

11. - 12. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

12. kolo – I. B třída (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Týnec nad Sázavou 0:1 (0:0)

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

1. kolo (odložené) - starší žáci (8. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Hněvkovice 7:8 (2:5), branky Jiskry: Rezek 3, Dolejš 2, Petrík 1, M. Herud 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI POHÁR

3. kolo - starší žáci, pohár OFS (11. 11.)
FK Čáslav C - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:3 (2:1), branky Jiskry: Rezek 3

STOLNÍ TENIS A

8. kolo – třetí liga, skupina A (11. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol České Budějovice 10:3, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Slavík 2, Loudín 2, Škopek 2, čtyřhra 1

9. kolo – třetí liga, skupina A (12. 11.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – TTC Libín Prachatice 5:10, sestava a body SKC: Nevřela 2, Fr. Herout 2, Loudín, Škopek, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

7. kolo - KS1, skupina B (11. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – TJ Neratovice B 10:4, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 2, Kamarýt 2, T. Herout 1, čtyřhra 2

8. kolo - KS1, skupina B (12. 11.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – Aero Odolena Voda 8:10, sestava a body SKC: Slavík 4, Hameta 1, T. Herout 1, Bleha 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

6. kolo - RP1 (11. 11.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C 15:3, sestava a body SKC: Němec 4, P. Jandejsek 3, Z. Jandejsek 3, V. Herout 2, čtyřhra 2, WO 1

HÁZENÁ MUŽI

9. kolo – 2. liga muži JZČ (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Lokomotiva Vršovice 10:0 kont., hosté přijeli, ale bez registračních průkazů, sestava Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík, Lefner, Felis, Havránek, Koubský, Brož, Roub, Pustka, D. Korel, M. Vrzáček

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

9. kolo – přebor starších žáků (11. 11.): Wendy Mělník B - Jiskra Zruč nad Sázavou 38:27

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 0:3
5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 3:1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 1:3
5. kolo - KP 1 (11. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 0:3

ŠIPKY

9. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (12. 11.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Šipkaři Kanín DC 7:11, legy 17:25 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 3, Chmel 2, Hejl 1, double 1, Doležal

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 13. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 4. listopadu - 5. listopadu 2017

4. - 5. LISTOPAD 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

11. kolo – I. B třída (4. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Zvole 2:1 PP 1:1 (1:0), branky Jiskry: Zeman 1, ČK: 41. minuta - Váňa a Kotek

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA POHÁR

3. kolo - starší přípravka, pohár OFS (4. 11.)
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trhový Štěpánov – FK Čáslav A 3:3 (1:1), branky Jiskry: Šic 2, Nácovský 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI POHÁR

2. kolo - starší žáci, pohár OFS (5. 11.)
Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0:7 (0:2)

STOLNÍ TENIS C

5. kolo - RP1 (4. 11.): Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C 6:12, sestava a body SKC: P. Jandejsek 3, V. Herout 3, Z. Jandejsek 2, čtyřhra 2, Friš 1, WO 1

STOLNÍ TENIS D

5. kolo - RP2 (2. 11.): Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D 12:6, sestava a body SKC: Friš 3, Procházka 1, Dolejš 1, čtyřhra 1, Kulhánek

HÁZENÁ MUŽI

8. kolo – 2. liga muži JZČ (5. 11.): Libčice nad Vltavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 30:22 (17:13), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc – Kovařík 9, Lefner 5, Felis 2, Koubský 2, Brož 2, D. Korel 1, M. Vrzáček 1

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

8. kolo – přebor starších žáků (5. 11.): Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 32:31

FLORBAL MUŽI

5. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (4. 11.): SK B.U.H. Praha B - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:2 (6:0 2:1 0:1), branky a asistence Jiskry: Jantač 1 (Čech 1), Červinka 1 (Čech 1)

6. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (4. 11.): SK Florbal Benešov C - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4 (2:4 1:0 2:0), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 2 (Jantač 1, M. Kratochvíl 1), Červinka 1 (M. Kratochvíl 1), P. Kratochvíl 1 (Lopour 1)

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (4. 11.): Kladno volejbal cz - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
4. kolo - KP 1 (4. 11.): Kladno volejbal cz - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (4. 11.): Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3
4. kolo - KP 1 (4. 11.): Sokol Brandýs nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3

BADMINTONOVÉ PINKÁNÍ 2017, 3. ROČNÍK

1. Novák David - Zůzová Marcela, 2. Zajíček Luboš - Štorc Karel, 3. Řimnáč Jan - Černý Josef, 4. Hoskovcová Stáňa - Kuba Jaroslav, 5. Havlíček Martin - Vlková Lída, 6. Špergr Pavel - Domanská Jitka, 7. Knetl Karel - Mikeska Radek, 8. Vojtíšek Luboš - Navrátilová Jitka, 9. Sochůrek Radek - Výborný Roman, 10. Havlíček Matěj - Vach Petr, atd.

HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Turnaj v Úvalech (4. 11.)
Jiskra Zruč nad Sázavou – HBC Jičín 14:8, osobní obrana 11:7
Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Wendy Mělník 11:6, osobní obrana 14:4
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly B 10:8, osobní obrana 10:5
Sestava a branky (35 - 35): Taso Aye 15, Karban 14, Tůma 12, Šveněk 9, Petrík 7, Ruth 5, B. Jelínek 3, Procházka 3, A. Herud 2

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 5. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 28. října - 29. října 2017

28. - 29. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

10. kolo – I. B třída (28. 10.): TJ Kunice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 PP 2:2 (1:2), branky Jiskry: Zeman 1, Martinák 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA POHÁR

2. kolo - starší přípravka, pohár OFS (28. 10.)
Jiskra Zruč nad Sázavou - Sparta Kutná Hora B 15:1 (5:1), branky Jiskry: Nácovský 4, Procházka 4, Anděl 2, Marhan 2, Štichauer 1, Pěkný 1, Bělina 1

STOLNÍ TENIS A

6. kolo – třetí liga, skupina A (28. 10.): TJ Šanov - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:5, sestava a body SKC: Fr. Herout 2, Nevřela 1, Loudín 1, čtyřhra 1

7. kolo – třetí liga, skupina A (29. 10.): KST Rakovník - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:8, sestava a body SKC: Nevřela 3, Loudín 2, Fr. Herout 1, Slavík 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

5. kolo - KS1, skupina B (28. 10.): Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 4:10, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 2, Kamarýt 2, T. Herout 1, čtyřhra 2

6. kolo - KS1, skupina B (29. 10.): Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 5:10, sestava a body SKC: Hameta 3, T. Herout 3, Bleha 2, P. Jandejsek 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

4. kolo - RP1 (28. 10.): SKC Zruč nad Sázavou C - Sokol Kutná Hora C 9:9, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Z. Jandejsek 3, V. Herout 1, V. Förster, Kop, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS D

4. kolo - RP2 (28. 10.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Zbraslavice B 11:7, sestava a body SKC: Friš 4, V. Herout 3, Procházka 1, Dolejš 1, WO 1, čtyřhra 1

ŠIPKY

7. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (28. 10.): Baltazaři Zruč nad Sázavou – Pivnice Tep Chvaletice 17:1, legy 25:7 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Hejl 4, Chmel 4, Rada 3, double 1, cricket 1

HÁZENÁ MUŽI

7. kolo – 2. liga muži JZČ (28. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Praha 4 27:30 (11:15), sestava a branky Jiskry: Vodrážka, Vinc - Roub 11/1, Felis 8, Lefner 3, Brož 2/1, Havránek 1, D. Korel 1, M. Vrzáček 1, Pustka, Koubský

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 30. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 21. října - 22. října 2017

21. - 22. ŘÍJEN 2017 - SOUHRN VÝSLEDKŮ, FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

9. kolo – I. B třída (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AFK Kácov 2:1 (1:0), branky Jiskry: Zeman 1, Petrů 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

8. kolo - starší přípravka (21. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Slavoj Vrdy 8:3 (5:1), branky Jiskry: Šic 4, Pěkný 1, Nácovský 1, Anděl 1, Hromas 1
Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – FK Čáslav A 11:3 (5:0), branky Jiskry: Šic 5, J. Hromas 3, Pěkný 2, Nácovský 1

FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo - mladší přípravka (19. 10.): mistrovský turnaj v Malíně
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:7 (3:4), branky Jiskry: Jelínek 3, Dudák 2, Matoušek 2
Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 14:1 (8:0), branky Jiskry: M. Hromas 1

8. kolo - mladší přípravka (21. 10.): mistrovský turnaj v Malíně
Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:5 (3:2), branky Jiskry: Jelínek 2, Dudák 1, Berka 1, Matoušek 1
Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1 (5:1), branky Jiskry: Matoušek 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI POHÁR

1. kolo - starší žáci, pohár OFS (18. 10.)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Uhlířské Janovice 5:1 (5:1), branky: R. Mach 3, M. Herud 1, V. Vörös 1

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1
3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0
3. kolo - KP 1 (21. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3

STOLNÍ TENIS A - POHÁR

5. kolo – Český pohár – o postup do TOP 8 ČR (21. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – SKST Warmnis Liberec B 3:7, sestava a body: Fr. Herout, Loudín, Nevřela, Škopek, čtyřhra Nevřela – Loudín, 3 WO

HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

7. kolo – přebor starších žáků (21. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Dvůr Králové 14:37 (8:13), sestava a branky Jiskry: Vorlíček - Korecký 8, M. Herud 4, Vilimovský 1, Karban 1, Tůma, Ruth, B. Jelínek, Šveněk, Petrík, Procházka

MLÁDEŽ FLORBAL

3. kolo – PH + SČ liga dorostu, divize C (21. 10.) v Sedlčanech
FBC Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 12:4 (4:1 5:2 3:1), branky a asistence Jiskry: Chaloupka 2, Koten 1, Zubec 1 (Vavřička 1)
ACEMA Sparta Praha C - Jiskra Zruč nad Sázavou 10:4 (5:0 1:1 4:3), branky a asistence Jiskry: Vavřička 3 (Chaloupka 2), Chaloupka 1 (Kafka 1)

BĚH NA ROZHLEDNU VYSOKÁ

Běh na rozhlednu Vysoká – muži bez DT (21. 10.)
1. Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou) 34.01, 2. B. Klečka 34.18, 3. Holec 34.50, 4. K. Klečka 35.30, 5. Novák 35.57…..8. Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) 38.44

Připravil: Josef Tůma
celý text

ostatní, náš tip | 22. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
Týdenní výsledkový servis 14. října - 15. října 2017

SOBOTA - NEDĚLE (14. ŘÍJNA - 15. ŘÍJNA 2017) - FOTO

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FOTBAL A

8. kolo – I. B třída (14. 10.): Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (3:0), branky Jiskry: Petrů 1

FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo - starší přípravka (14. 10.): mistrovský turnaj v Bratčicích
AFK Bratčice - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov 0:21 (0:8), Šic 7, Hromas 6, Nácovský 2, Božík 2, Anděl 2, Pěkný 2
Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov 2:10 (1:6), branky Jiskry: Šic 3, Nácovský 3, Hromas 2, Božík 1, Anděl 1

FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI

5. kolo (dohrávka) - starší žáci (12. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav 0:6 (0:5)
8. kolo - starší žáci (15. 10.): Sokol Nové Dvory - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:0), branky Jiskry: Beznoska 1, vlastní 1

FLORBAL MUŽI

3. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (15. 10.): Prague Tigers D - Jiskra Zruč nad Sáz. 4:4 (0:2 2:1 2:1), branky a asistence Jiskry: Tvrdík 3 (Edr 1, Tůma 1, Čech 1), Jantač 1 (Edr 1)

4. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize E (15. 10.): FBC Slavia Praha B - Jiskra Zruč n. Sáz. 5:3 (2:2 2:1 1:0), branky a asistence Jiskry: Jantač 2 (Červinka 1), Tvrdík 1 (Edr 1)

VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Volejbal Kolín A 3:0
2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Volejbal Kolín A 3:1

VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benátky nad Jizerou 1:3
2. kolo - KP 1 (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benátky nad Jizerou 3:0

ŠIPKY

6. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (15. 10.): Střelky Veltruby B - Baltazaři Zruč nad Sázavou 10:8, legy 20:19 – sestava a body Baltazarů: Žižlavský 4, Hejl 2, Chmel 1, Doležal, double 1

STOLNÍ TENIS A

4. kolo – třetí liga, skupina A (14. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Vodňany 10:3, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 3, Loudín 2, Škopek 1, čtyřhra 1

5. kolo – třetí liga, skupina A (15. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - ČZ Strakonice 10:4, sestava a body SKC: Škopek 3, Fr. Herout 2, Nevřela 2, Loudín 2, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS B

3. kolo - KS1, skupina B (14. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - ST EUROMASTER Kolín C 10:8, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 2, T. Herout 2, Bleha 1, čtyřhra 2

4. kolo - KS1, skupina B (15. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Kutná Hora A 10:6, sestava a body SKC: Slavík 3, Hameta 3, Kamarýt 2, Bleha 1, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS C

3. kolo - RP1 (14. 10.): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou C 5:13, sestava a body SKC: P. Jandejsek 4, Němec 3, V. Herout 3, Zd. Jandejsek 2, čtyřhra 1

STOLNÍ TENIS D

3. kolo - RP2 (14. 10.): Sokol Malešov A - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1, sestava a body SKC: Čekal 1, J. Förster, Kop, Dolejš, T. Förster

HÁZENÁ

6. kolo – 2. liga muži JZČ (15. 10.): Lokomotiva Plzeň - Jiskra Zruč nad Sázavou 37:25

Připravil: Josef Tůma celý text

ostatní, náš tip | 15. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
první předchozí
ze 2
poslední