Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

ze 2
poslední

#

17. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství

Petr Jelínek: Ve Vrdech se nedařilo. Chybovali jsme, což domácí využili a zaslouženě vyhráli

Jiskra přivítá v 18. kole v jarní části soutěže celek FK Loučeň 1893 celý text

ostatní, náš tip | 17. 4. 2019 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou A – Fotbal Hlízov 0:3

16. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství, foto

Fotbalisté Jiskry bojovali, ale nevytvořili si žádnou šanci ke skórování. Hlízov vyhrál zaslouženě a vede před Sokolčí o dva body

Jiskra zajíždí v 17. kole do Vrdů celý text

ostatní, náš tip | 8. 4. 2019 | Autor: Josef Tůma
#

15. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství

V Pátku stejná režie utkání jako ve Zruči – vedení hostů o dva góly, vyrovnání domácích v předposlední minutě a výhra v penaltovém rozstřelu

Jiskra přivítá v 16. kole v jarní části soutěže celek Hlízova celý text

ostatní, náš tip | 1. 4. 2019 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou A – AFK Sadská 4:3 PK 3:3 (1:2)

14. kolo, fotbal A, I. B třída, 2018/19 - zpravodajství, foto

Fotbalistům Jiskry se moc nedařilo, přesto získali po vyrovnávací brance v 90. minutě a penaltovém rozstřelu dva body

Jiskra zajíždí v 15. kole do Pátku celý text

ostatní, náš tip | 25. 3. 2019 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Star Tupadly (OP) 2:1

Fotbal A, pátý přípravný zápas - zpravodajství, foto

Poslední příprava na sobotní mistrovský zápas I. B třídy proti Sadské skončila výhrou

Jiskra přivítá ve 14. kole jarní části soutěže celek AFK Sadská celý text

ostatní, náš tip | 19. 3. 2019 | Autor: Josef Tůma
#

Fotbal A, čtvrtý přípravný zápas - zpravodajství

Čtvrté přátelské utkání skončilo na UMT porážkou. Jiskře se nedařilo, neměla střed hřiště

Páté přípravné utkání se uskuteční v sobotu 16. března ve Zruči nad Sázavou od 15 hodin – Star Tupadly celý text

ostatní, náš tip | 15. 3. 2019 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – SK Kožlí (OP) 7:1 (3:0)

Fotbal A, třetí přípravný zápas - zpravodajství, foto

Třetí přátelské utkání skončilo v tréninkovém tempu debaklem Kožlí, střelecky se prosadil Arnolt

Čtvrté přípravné utkání se uskuteční v sobotu 9. března na UMT ve Vlašimi celý text

ostatní, náš tip | 6. 3. 2019 | Autor: Josef Tůma
Kamil Petrů

Zručský Kamil Petrů hráčem FK Čáslav - zpravodajství, foto

Kamil Petrů opustil před jarní fotbalovou sezonou 2018/19 Jiskru Zruč nad Sázavou a bude hrát v Čáslavi

Kariéra: Jiskra Zruč nad Sázavou - Meteor Praha - Bohemians - Meteor - Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Čáslav (divize) celý text

ostatní, náš tip | 5. 3. 2019 | Autor: Josef Tůma
#

Fotbal A, druhý přípravný zápas - zpravodajství

Druhé přátelské utkání skončilo tříbrankovou porážkou Jiskry, která nastoupila bez osmi hráčů širšího kádru

Třetí přípravné utkání se uskuteční v neděli 3. března na tréninkovém hřišti Jiskry proti SK Kožlí celý text

ostatní, náš tip | 27. 2. 2019 | Autor: Josef Tůma
#

Fotbal A, první přípravný zápas - zpravodajství

První přátelské utkání skončilo dvoubrankovou výhrou Jiskry, Kamil Petrů odešel do Čáslavi

Další přípravné utkání se uskuteční v neděli 24. února na UMT Vlašim proti Sokolu Struhařov celý text

ostatní, náš tip | 29. 1. 2019 | Autor: Josef Tůma
#

13. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

PO JEDNOBRANKOVÉ VÝHŘE V PEČKÁCH JISKRA PŘEZIMUJE NA BRONZOVÉM STUPÍNKU, BODY ZAJISTILA BRANKA JOUZY

Jiskra přivítá ve 14. kole v jarní části soutěže celek AFK Sadská celý text

ostatní, náš tip | 20. 11. 2018 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou A – FK Uhl. Janovice 2:2 PK 2:4

12. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

JISKRA ZTRATILA V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ DVA BODY S UHLÍŘSKÝMI JANOVICEMI. BRALA POUZE BOD, PENALTY ZKLAMÁNÍM

Jiskra zajíždí ve 13. kole do Peček celý text

ostatní, náš tip | 13. 11. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

11. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

V POSÁZAVSKÉM DERBY UTKÁNÍ BRALA TŘI BODY JISKRA, PŘESTOŽE HRÁLA PŮL HODINY O DESETI

Jiskra hostí v domácím prostředí ve 12. kole FK Uhlířské Janovice   celý text

ostatní, náš tip | 5. 11. 2018 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou A – TJ Liblice 3:0

10. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

VYROVNANÝ ZÁPAS S LIBLICEMI ROZHODLI FOTBALISTÉ JISKRY LEPŠÍ STŘELECKOU PRODUKTIVITOU, CUDLÍN CHYTIL DALŠÍ POKUTOVÝ KOP

Jiskra zajíždí v 11. kole do Sázavy celý text

ostatní, náš tip | 30. 10. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

9. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

ACHILOVKA JÍRY, ŠPATNÁ ČTVRTHODINKA JISKRY, ŠŤASTNÁ PĚTIMINUTOVKA, LOUDA CHYTIL DOMÁCÍM DVĚ PENALTY = ZISK DVOU BODŮ

Jiskra hostí v domácím prostředí v 10. kole TJ Liblice  celý text

ostatní, náš tip | 23. 10. 2018 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou A – FC Bílé Podolí 5:2

8. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

JISKRA NASÁZELA ČTVRTÉMU BÍLÉMU PODOLÍ ,,BŮRA“, CUDLÍNOVU NEÚČAST ZALEPIL BÝVALÝ GÓLMAN JÍRA

Jiskra zajíždí v 9. kole do Sokolče celý text

ostatní, náš tip | 15. 10. 2018 | Autor: Josef Tůma
Sokol Škvorec - Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:0

7. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

ÁČKO VE ŠKVORCI NEUSPĚLO, GÓLMAN CUDLÍN PUTOVAL V 88. MINUTĚ DO SPRCH, LOUDA CHYTIL NÁSLEDNOU PENALTU

3. A 4. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

JISKRA V HLÍZOVĚ DOBŘE BRÁNILA, PROHRÁLA AŽ BRANKOU ZE 78. MINUTY. ZISK TŘECH BODŮ S VRDY, CUDLÍN VYCHYTAL TŘETÍ NULU

GENERÁLKA JISKRY NA MISTROVSKÝ ZÁPAS I. B TŘÍDY DO SADSKÉ SKONČILA VÍTĚZSTVÍM

Příští program: AFK Sadská – Jiskra Zruč nad Sázavou, 25. srpna v 17 hodin celý text

ostatní, náš tip | 20. 8. 2018 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Zbraslavice 3:4

FOTBAL A, TŘETÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

PO VÝBORNÉM ZAČÁTKU PŘEVZALY INICIATIVU ZBRASLAVICE A JISKRU O BRANKU PORAZILY

V sobotu 18. srpna zajíždí Jiskra na hřiště soupeře – SS Ostrá B (1. B třída) celý text

ostatní, náš tip | 15. 8. 2018 | Autor: Josef Tůma
Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Paběnice 6:3

FOTBAL A, DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SKONČILO HOKEJOVÝM VÝSLEDKEM, PETRŮ SE BLÝSKL HATTRICKEM, PRVNÍ TREFA VINCE

V neděli 12. srpna hostí Jiskra v domácím prostředí Sokol Zbraslavice celý text

ostatní, náš tip | 9. 8. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

FOTBAL A, PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS - ZPRAVODAJSTVÍ

PŘÍPRAVA JISKRY NA MISTROVSKÝ ZÁPAS I. B TŘÍDY SE SLAVOJEM VRDY SKONČILA REMÍZOU

Příští program: Jiskra Zruč nad Sázavou – Paběnice, 5. srpna v 17 hodin celý text

26. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

JISKRA SE ZACHRÁNILA V SOUTĚŽI I. B TŘÍDY, BRANKU MIŘETICÍM VSÍTIL NAVRÁTIVŠÍ SE ZEMAN, SKVĚLÁ DIVÁCKÁ KULISA

Jiskra nakonec skončila v tabulce na desátém místě celý text

ostatní, náš tip | 19. 6. 2018 | Autor: Josef Tůma
FK Týnec nad Sáz. - Jiskra Zruč nad Sáz. 1:2 PP 1:1 (0:0)

25. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

JISKRA PŘEŽILA PĚTADEVADESÁTIMINUTOVÉ DRAMA A VYVÁLČILA POTÉ DVA BODY, CUDLÍN ČAROVAL PŘI PENALTÁCH

Jiskra hostí v sobotu ve 26. kole Sokol Miřetice

Týnec nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo 25. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Týnce nad Sázavou k utkání s místním FK.

25. kolo: FK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2 PP 1:1 (0:0)

První poločas začal náporem domácích, ve 3. minutě zahrávali trestný kop, Cudlín byl na místě. Ve 14. minutě byli domácí blízko gólu, ale Horký nezužitkoval centr Jakuba Vavreka. V 17. minutě neproměnil stejný hráč penaltu, gólman hostů Cudlín ji vyrazil. Do třetice se neprosadil po centru Linharta Jakub Vavrek, po rohu přestřelil. Po deseti dalších minutách zahrávali hosté rohový kop Arnoltem, na zadní tyči číhal Viktora, ale míč netrefil jak by si přál. Ve 32. minutě zahrávali Týnečtí další standardku Jaroslavem Vavrekem, Linhart ve vyložené šanci napálil míč vysoko do oblak. Ve 33. minutě zahrozil střelou ze třiceti metrů Petrů, střela minula těsně pravou tyč. Ve 39. minutě potáhl míč na polovinu domácích Váňa, přihrál Arnoltovi a ten po dvou rychlých narážečkách s Kovářem poslal míč hlavou vedle branky Dvořáka.

Jiskře Zruč nad Sázavou se zadařilo na začátku druhé půle, když Kovář uklidil míč z malého vápna do sítě po stříleném centru Arnolta – 0:1. V 55. minutě došlo ke střídání třech hráčů domácího celku. Ještě v téže minutě unikl Váňa po pravé straně, vybídl nabíhajícího Kováře ke zvýšení skóre, ale ten trefil brankáře Dvořáka. Nedáš – dostaneš. Domácí za chvíli srovnali, když se spalovač Horký po průniku proměnil v nahrávače a vystřídavší Stejskal po chvilkovém pobytu na hřišti skóroval – 1:1. Následně přišel dlouhý domácí bezzubý tlak, na druhé straně se v 73. minutě střela Jandy z dálky otřela o břevno. V 80. minutě trefil po brejku Viktory Petrů tyč, následně po další brejkové akci Petrů trefil Kovář opět gólmana. To byly tři šance hostů na vedení. Domácím se naskytla poté příležitost, ale Horký po příhře Stejskala ze značky pokutového kopu přestřelil. To samé si tito dva hráči zopakovali o několik minut později. V 87. minutě skóroval Kovář, ale hlavní sudí na pokyn asistenta branku neuznal. V 89. minutě podnikl Viktora další brejk do rozhozené domácí obrany, prudkou příhrou hledal Kováře a ten tečí poslal balón vedle branky. V infarktovém závěru se hosté dostali do dvou šancí (domácí se po bezzubých akcích a dobré práci obrany v čele s Cudlínem neprosadili), protože se domácí již nevraceli, ale Viktora a Petrů své příležitosti nevyužili.

Po devadesáti odehraných minutách došlo k pětiminutovému nastavení, které hosté po několika zahrávaných trestných kopech přežili. Poté došlo na penaltové rozstřely, blíže k výhře byli Týnečtí, ale v páté sérii zklamal Kopta (předtím nedal zručský Petrů) – 4:4. V dalším pokračování neproměnil domácí Jakub Vavrek, za Jiskru se trefil Jouza a hosté tak získali druhý, cenný bod. (jot)

Penalty:
Týnec: Stejskal – ano, Vavrek – ano, Horký – ano, Šejstal – ano, Kopta – ne.
Jiskra: Janda - ano, Kovář – ano, Petrů – ne, Louda – ano, Cudlín – ano.

Rozhodující penalta:
Týnec: Jakub Vavrek – ne.
Jiskra: Jouza – ano.

„Vyložených šancí, které by vedly k vítězství, jsme měli dostatek, v první půli čtyři stoprocentní. Hosté nás potrestali na začátku druhé půle, když jsme se tlačili zbytečně dopředu. Srovnat se nám podařilo brzo a tak na vítězný gól bylo dost času, jenže zahuštěná obrana soupeře v čele s brankářem Cudlínem stačila všechny nebezpečné akce odvrátit,“ posteskl si po zápase trenér Týnce Miroslav Bubeník a poznamenal: „Zoufalost překonat dvoumetrového Cudlína jsme předvedli i při penaltách, když jí chytil nejprve Horkému v zápase a v rozstřelu Filipu Koptovi i Jakubu Vavrekovi. (sim)

Michal Váňa, asistent trenéra: ,,Jiskra vyválčila v Týnci dva body. Měli být tři a stačilo by to. Posledních dvacet minut jsme byli jasně lepší a hodně šancí jsme spálili. Navíc jsme hráli proti čtrnácti a museli jsme bojovat. Odehráli jsme velmi náročné utkání. První poločas byl v režii domácích. Týnec dokonce kopal velice spornou penaltu, kterou však Tomáš Cudlín chytil. Druhou mízu jsme chytli někdy v šedesáté minutě po jejich vyrovnávací brance. Chodili jsme sami na bránu i ve třech. Těsně před koncem měl velkou tutovku Petrů, balon se k němu odrazil, ale trefil jen tyč. Chvíli předtím napálil Janda po nádherné střele břevno. Šanci měl i Kovář a Viktora. Penalty už byla loterie. Ale Cudlín nás opět zachránil, kdy dvě penalty domácích zneškodnil, u nás zklamal střelou “alá“ Ramos jen kapitán Petrů.“ (kh)

Branky: 60. Stejskal – 50. Kovář. Rozhodčí: Milan Šefera – Daniel Asník, Jakub Pejša. ŽK: 78. Váňa, 32. Petrů (oba Zruč). Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Kotek, Hájek, Jouza, Louda – Viktora, Martinák, Petrů, Váňa (65. Janda) – Kovář, Arnolt (82. Hirnyk). Trenér: Alois Chovánek.

Tabulka po 25. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)

14. Sokol Maršovice 25 8 0 17 37:66 21 3 0

Tabulka střelců Jiskry (36): J. Zeman 9, L. Kovář 8, T. Martinák 6, K. Petrů 4, O. Jouza 3, S. Viktora 1, J. Arnolt 1, T. Cudlín 1, M. Váňa 1, P. Jelínek 1, L. Hájek 1. (jot – foto: Josef Tůma)

Příští program: (26. kolo, 16. června)

Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Miřetice (v 17 hodin)
celý text

ostatní, náš tip | 13. 6. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

24. KOLO, FOTBAL A, I. B TŘÍDA, 2017/18 - ZPRAVODAJSTVÍ

JISKRA VYHRÁLA VE ZVOLE, STRUHAŘOV ZVÍTĚZIL V MARŠOVICÍCH, TÝNEC VYBOJOVAL BOD V KUNICÍCH. BOJ O ZÁCHRANU SE ZAMOTAL – KOHO ČEKÁ SESTUP?

Jiskra zajíždí v sobotu ve 25. kole do Týnce nad Sázavou

Zvole – Áčko Jiskry odehrálo 24. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo do Zvole k utkání s místním Sokolem.

24. kolo: Sokol Zvole - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2 (0:0)

První poločas byl vcelku vyrovnaný, Jiskra si vypracovala jednu vyloženou šanci, ale neproměnila ji. V 52. minutě se dostali hosté do vedení brankou Jouzy – 0:1, domácí vyrovnali deset minut před koncem Hnátem – 1:1. Když už se schylovalo k pokutovým kopům, napřáhl v 88. minutě k dalekonosné střele Kovář a vymetl gólmanu domácího týmu Kučerovi ,,pavučiny“ – 1:2. (jot)

Branky: 80. Hnát – 52. Jouza, 88. Kovář. Rozhodčí: Tomáš Prosr – Tomáš Drábek, Michal Boček. ŽK: 54. Grund – 23. Kotek. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Kotek, Viktora, Jouza, Hirnyk (59. Louda) - Hájek, Martinák, Petrů, Janda – Kovář, Arnolt (77. Havel). Trenér: Alois Chovánek.

1. AFK Kácov 24 18 0 6 73:28 55 2 3
2. Spartak Průhonice 24 18 0 6 79:42 54 3 3
3. TJ Mnichovice 24 18 0 6 71:41 53 3 2
4. TJ Sokol Miřetice 24 14 0 10 53:44 43 2 3
5. TJ Kunice 24 12 0 12 55:40 40 1 5
6. TJ Sokol Teplýšovice 24 13 0 11 56:51 38 1 0
7. SK Slavia Jesenice 24 12 0 12 53:41 35 3 2