Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Májová kapka platí dukát.

Pranostika na akt. den

Pohoda na svatodušní pondělí slibuje úrodu.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Dorost Jiskry nepoznal porážku, ztratil pouze deset setů a postoupil do vyšší soutěže

Zručští tenisté vyhráli padesát utkání, pouze čtyřikrát prohráli

Kutná Hora – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Kutné Hory. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro hosty - 0:6, po následujících třech odehraných deblech vyhráli Zručští 0:9.  

ghtfgtfdvhgt

7. kolo: Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou   0:9, sady  0:18

Sestava a body Jiskry: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra Pecha – Smítka 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

6

0

50:4

100:10

12

2.

Sport club Na Zámečku

5

1

38:16

79:36

11

3.

TK Týnec nad Sázavou

3

3

27:27

57:60

9

4.

TO Slavoj Davle

2

4

23:31

53:67

8

5.

TK Čáslav

2

4

18:36

42:74

8

6.

Sparta Kutná Hora B

2

4

18:36

39:76

8

7.

1. TK Pacov

1

5

15:39

36:83

7

 

Mladší B žactvo Jiskry vyhrálo v Benešově, přesto skončilo v soutěži na sedmém místě

Mladí tenisté uspěli v Benešově, škoda domácích porážek s Poříčím a Stránčicemi

Benešov – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou B zajíždělo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Benešova. Po šesti dvouhrách byl stav utkání nerozhodný 3:3, v následujících třech čtyřhrách vyhráli hosté ze Zruče nad Sázavou dvě a utkání skončilo jejich vítězstvím 4:5.

ghtrgh

7. kolo: TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou    4:5, sady  8:11

Sestava a body: Flekalová 1, Menšíková 1, čtyřhra Flekalová – Menšíková 1, čtyřhra Mareček – Janata 1, Vilímovský 1, Rýva, Janata, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Rýva.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Spartak Vlašim

6

0

49:5

100:12

12

2.

Tsport Votice o. s.

4

2

37:17

79:37

10

3.

Sport club Na Zámečku

4

2

37:17

76:40

10

4.

Sokol Stránčice

3

3

19:35

42:71

9

5.

SPORTTENIS Poříčí

2

4

17:37

36:76

8

6.

TK Benešov

1

5

17:37

36:77

7

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

5

13:41

27:83

7

 

Na zručských kurtech se utkaly dva osmibodové celky soutěže, lépe se dařilo domácí Jiskře

Mladší žactvo skončilo v celkovém pořadí na pátém místě

Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Houštka. Domácí po šesti dvouhrách vedli o dva body - 4:2, poté přidali ze tří deblů další dva bodíky a celkově s hosty zvítězili 6:3.  

bnhfgh

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Houštka  6:3, sady 12:10

Sestava a body: Koubová 1, Pechová 1, Břenda 1, Pešek 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1, čtyřhra Pešek – Pajer 1, čtyřhra Novotný – Břenda, Pajer, Novotný.

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

7

0

53:10

111:21

14

2.

TJ LTC Poděbrady

5

2

37:26

79:58

12

3.

Slavoj Čerčany

4

3

34:29

70:65

11

4.

Slavoj Žiželice

4

3

29:34

62:73

11

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

4

27:36

59:80

10

6.

TK Benátky nad Jizerou B

3

4

27:36

58:79

10

7.

LTC Houštka

2

5

28:35

64:74

9

8.

TK Čelákovice

0

7

17:46

41:94

6

 

Starší žactvo v sedmi utkáních ani jednou nezvítězilo a obsadilo poslední příčku soutěže

Starší žactvo skončilo v soutěži na osmém místě

Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoje Český Brod B. Po šesti odehraných utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Dva prohrané debly chlapců stanovily stav na 3:5. Poté Jiskra prohrála I dívčí čtyřhru – 3:6 a důležité body si odvezl soupeř.

vbg

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod B  3:6, sady 6:12

Sestava a body: Janeček 1, Šimek 1, Koubová 1, čtyřhra Janeček – Sýkora, Horáčková, Novotný, Sýkora, čtyřhra Koubová – Horáčková, čtyřhra Šimek – Novotný.

bvnmki

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TJ LTC Poděbrady

7

0

49:14

99:35

14

2.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou

5

2

48:15

99:35

12

3.

LTC Kolín

5

2

39:24

83:49

12

4.

TK Čelákovice

4

3

31:32

63:68

11

5.

Slavoj Žiželice

3

4

28:35

58:75

10

6.

Slavoj Český Brod B

2

5

21:42

49:85

9

7.

Slavoj Čerčany

2

5

20:43

43:90

9

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

7

16:47

37:94

7

 

6. kolo: LTC Kolín - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:2

Sestava a body: Kroutilová 1, Koubová, Janeček, Sýkora, Šimek, Pešek, čtyřhra Janeček – Sýkora,  čtyřhra Koubová – Kroutilová, čtyřhra Šimek – Pešek.

 

Těsná porážka se sousedem v tabulce, kde mezi druhým a sedmým jsou pouhé dva body rozdílu

Mladší žactvo hostí v dalším kole tým LTC Houštka

Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Žiželic. Domácí po šesti dvouhrách hráli nerozhodně - 3:3, poté přidali ze tří deblů pouze jeden bod a celkově s hosty prohráli 4:5.  

ghbnbv

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – Slavoj Žiželice  4:5, sady 9:10

Sestava a body: Koubová 1, Břenda 1, Pešek 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1,  Pechová, čtyřhra Novotný – Břenda, Pajer, Novotný, čtyřhra Pešek - Pajer

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

6

0

44:10

93:21

12

2.

TJ LTC Poděbrady

4

2

31:23

67:51

10

3.

Slavoj Žiželice

4

2

26:28

55:61

10

4.

Slavoj Čerčany

3

3

28:26

58:58

9

5.

TK Benátky nad Jizerou B

3

3

24:30

51:67

9

6.

LTC Houštka

2

4

25:29

54:62

8

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

4

21:33

47:70

8

8.

TK Čelákovice

0

6

17:37

41:76

6

 

5. kolo: LTC Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou   9:0, sady 18:0

Sestava a body: Koubová, Pechová, Pešek, čtyřhra Novotný – Břenda, čtyřhra Koubová – Pechová, čtyřhra Pešek – Pajer, Břenda, Novotný, Pajer

Příští program: 7. kolo - 25. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A – LTC Houštka (jot)      

 

Dorost poslal čáslavské tenisty domů bez zisku setu, získal již deset bodů a myslí na postup

Dorost zajíždí v dalším kole do Kutné Hory

Zruč nad Sázavou – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čáslav. Po šesti odehraných utkáních byl stav 6:0 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra obě chlapecké čtyřhry – 8:0, se soupeřkami si poradila v deblu i děvčata. Konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 9:0.  

vbgvbg

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čáslav  9:0, sady  18:0

Sestava a body: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra T. Kovařík – Smítka 1, čtyřhra Krtilová – Š. Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – Pecha 1. 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

5

0

41:4

82:10

10

2.

Sport club Na Zámečku

3

1

24:12

50:27

7

3.

TK Týnec nad Sázavou

3

1

23:13

47:30

7

4.

TK Čáslav

2

3

15:30

36:62

7

5.

Sparta Kutná Hora B

2

2

15:21

32:45

6

6.

TO Slavoj Davle

1

4

17:28

40:60

6

7.

1. TK Pacov

0

5

9:36

23:76

5

 

5. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7, sady 4:14

Sestava a body: Beznoska 1, Krtilová 1, Jelínková 1, Smítka 1, Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – Smítka 1, čtyřhra Šimek – Pecha, Šimek.  

Příští program: 7. kolo - 25. června

Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Účet béčka mladšího žactva v soutěži 2017: jedna výhra a šest proher, po šesti kolech šesté místo

Mladší žactvo B má o víkendu volný termín

Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Votic. Domácí po šesti dvouhrách prohrávali se soupeřem z Votic  0:6, poté nezískali žádný bod ani ve čtyřhrách a celkově hostům podlehli 0:9.  

hgbmjh

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Tsport Votice  0:9, sady 0:18

Sestava a body: Janata, Menšíková, Vilímovský, Rýva, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Rýva, čtyřhra Mareček – Janata, 2x volné místo

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Spartak Vlašim

4

0

34:2

68:6

8

2.

Sport club Na Zámečku

4

0

31:5

63:13

8

3.

Tsport Votice o. s.

3

2

32:13

68:29

8

4.

SPORTTENIS Poříčí

2

3

16:29

34:59

7

5.

Sokol Stránčice

2

3

14:31

30:62

7

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

1

5

13:41

27:83

7

7.

TK Benešov

1

4

13:32

28:66

6

 

4. kolo: Spartak Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou  B 9:0, sady 18:0

Sestava a body: Flekalová, Menšíková, Janata, čtyřhra Flekalová – Menšíková, Vilímovský, Rýva, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Rýva, čtyřhra Mareček - Janata
 
6. kolo: volný termín

Předehrávané 7. kolo: TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou B  4:5, sady 8:11

Sestava a body: Vilímovský 1, Flekalová 1, Menšíková 1, čtyřhra Mareček – Janata 1, čtyřhra Flekalová – Menšíková 1, Janata, Rýva, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Rýva (jot)

 

Vedení 3:0 na body Jiskře nestačilo, o utkání rozhodly dvě prohrané závěrečné čtyřhry

Starší žactvo zajíždí v dalším kole do Kolína

Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoje Žiželice. Po šesti odehraných utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Dva debly chlapců, jeden vítězný a jeden s porážkou, stanovily stav 4:4. Poté Jiskra prohrála dívčí čtyřhru – 4:5 a důležité body si odvezl soupeř.

vbgvbgvbg

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Žiželice  4:5, sady 9:10

Sestava a body: Janeček 1, Sýkora 1, Šimek 1, čtyřhra Janeček – Sýkora 1,  Koubová, Kroutilová, Pešek, čtyřhra Koubová – Kroutilová, čtyřhra Šimek - Pešek

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TJ  LTC Poděbrady

5

0

32:13

65:32

10

2.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou

4

1

36:9

73:21

9

3.

LTC Kolín

4

1

30:15

64:31

9

4.

TK Čelákovice

3

2

25:20

50:43

8

5.

Slavoj Čerčany

2

3

17:28

36:60

7

6.

Slavoj Žiželice

1

4

17:28

35:58

6

7.

Slavoj Český Brod B

1

4

11:34

28:69

6

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

5

12:33

29:66

5

 

4. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:3

Sestava a body: Koubová 1, Janeček, Sýkora, Šimek, Pešek, čtyřhra Janeček – Sýkora,  Horáčková, čtyřhra Koubová – Horáčková, čtyřhra Šimek – Pešek

Příští program: 6. kolo - 17. června

LTC Kolín - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Po čtvrtém kole má mladší žactvo dvě výhry, rovněž dvakrát prohrálo a drží střed tabulky

Mladší žactvo zajíždí v dalším kole do Mladé Boleslavi

Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Poděbrad. Domácí po šesti dvouhrách prohrávali 1:5, poté přidali ze tří deblů pouze jeden bod a celkově s hosty prohráli 2:7.  

cvf

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Poděbrady  2:7, sady 6:14

Sestava a body: Koubová 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1, Břenda, Pešek, Pechová, čtyřhra Novotný – Břenda, Pajer, Novotný, čtyřhra Pešek - Pajer

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

4

0

28:8

60:17

8

2.

Slavoj Čerčany

3

1

22:14

45:32

7

3.

TJ LTC Poděbrady

2

2

19:17

41:38

6

4.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

2

17:19

38:42

6

5.

Slavoj Žiželice

2

2

16:20

35:44

6

6.

TK Benátky nad Jizerou B

1

3

13:23

29:50

5

7.

LTC Houštka

1

2

11:16

25:35

4

8.

TK Čelákovice

0

3

9:18

21:36

3

 

3. kolo: TK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou  A 4:5, sady 9:11

Sestava a body: Koubová 1, Pechová 1, Pešek 1, čtyřhra Novotný – Břenda 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1, čtyřhra Pešek – Pajer, Břenda, Novotný, Pajer

Příští program: 5. kolo - 11. června

LTC Mladá Boleslav - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A (jot)      

 

Dorost odehrál v soutěži III. třídy zatím tři utkání, získal šest bodů a vede před Týneckými

Dorost zajíždí v dalším kole do Týnce nad Sázavou

Zruč nad Sázavou – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Davle. Po šesti odehraných utkáních byl stav 5:1 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra obě chlapecké čtyřhry – 7:1, se soupeřkami si poradila v deblu i děvčata. Konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 8:1.  

vbf

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Davle  8:1, sady  16:4

Sestava a body: Beznoska 1, Krtilová 1, Menšíková 1, Smítka 1, Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – Smítka 1, čtyřhra T. Kovařík – Pecha 1, T. Kovařík  

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

0

25:2

50:6

6

2.

TK Týnec nad Sázavou

3

0

21:6

43:16

6

3.

Sparta Kutná Hora B

2

2

15:21

32:45

6

4.

Sport club Na Zámečku

2

1

17:10

34:22

5

5.

TO Slavoj Davle

1

3

15:21

35:44

5

6.

TK Čáslav

1

2

10:17

25:35

4

7.

1. TK Pacov

0

4

5:31

14:65

4

 

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 1. TK Pacov  9:0, sady 18:0

Sestava a body: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Krtilová 1, Menšíková 1, Smítka 1, Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1, čtyřhra Smítka – Pecha 1  

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – volný termín

3. kolo: Sport club Na Zámečku - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:8, sady 2:16

Sestava a body: T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Jelínková 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1, čtyřhra Smítka – Pecha 1, čtyřhra Krtilová – Jelínková 1, Beznoska

Příští program: 5. kolo - 11. června

TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Staršímu žactvu nevyšly v posázavském derby chlapecké čtyřhry, prohra o jeden bod

Starší žactvo zajíždí v dalším kole do Poděbrad

Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Čerčany. Po šesti odehraných utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Dva debly chlapců skončily porážkami a dílčí stav tak vyzněl pro Čerčany – 3:5.  Poté Jiskra vyhrála dívčí čtyřhru – 4:5, což jen zmírnilo porážku.

ghtfvf

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany  4:5, sady 10:10

Sestava a body: Janeček 1, Koubová 1, Kroutilová 1, čtyřhra Koubová – Kroutilová 1, Šimek, Pajer, Pešek, čtyřhra Janeček – Šimek, čtyřhra Pajer - Pešek

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou

3

0

23:4

47:11

6

2.

TJ LTC Poděbrady

3

0

19:8

39:21

6

3.

LTC Kolín

2

1

17:10

37:21

5

4.

TK Čelákovice

2

1

16:11

32:23

5

5.

Slavoj Čerčany

2

1

15:12

31:28

5

6.

Slavoj Žiželice

0

3

8:19

17:38

3

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

3

7:20

17:40

3

8.

Slavoj Český Brod B

0

3

3:24

11:49

3

 

Příští program: 4. kolo - 27. května

LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Účet béčka mladšího žactva: dvě porážky doma, jedna venku, po třech kolech na sedmém místě

Mladší žactvo zajíždí v dalším kole do Vlašimi

Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stránčic. Domácí po šesti dvouhrách hráli se soupeřem nerozhodně 3:3, poté přidali ze tří deblů pouze bod a celkově hostům podlehli 4:5.  

vjjbgf

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Stránčice  4:5, sady 8:10

Sestava a body: Janata 1, Flekalová 1, Menšíková 1, čtyřhra Flekalová – Menšíková 1, Vilímovský, Rýva, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Mareček, čtyřhra Rýva - Janata

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Sport club Na Zámečku

3

0

22:5

45:13

6

2.

Spartak Vlašim

2

0

16:2

32:6

4

3.

Tsport Votice o. s.

1

2

15:12

34:26

4

4.

Sokol Stránčice

1

2

5:22

11:44

4

5.

SPORTTENIS Poříčí

1

1

9:9

19:19

3

6.

TK Benešov

1

1

6:12

14:24

3

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B

0

3

8:19

16:39

3

 

2. kolo: Sport club Na Zámečku - Jiskra Zruč nad Sázavou B 9:0, sady 18:0

Sestava a body: Flekalová, Menšíková, Janata, čtyřhra Flekalová – Menšíková, Vilímovský, Rýva, Horáček, čtyřhra Vilímovský – Horáček, čtyřhra Rýva - Janata

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – SPORTTENIS Poříčí  4:5, sady 8:11

Sestava a body: Flekalová 1, Menšíková 1, Janata 1, čtyřhra Flekalová – Menšíková 1, Vilímovský, Rýva, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Rýva, čtyřhra Mareček - Janata

Příští program: 4. kolo - 28. května

Spartak Vlašim - Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)         

 

Vítězství o pět nad Čelákovicemi, porážka o tři v Čerčanech, po dvou kolech na třetím místě

Mladší žactvo zajíždí v dalším kole do Benátek nad Jizerou

Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Čelákovic. Domácí po šesti dvouhrách vedli 5:1, poté přidali ze tří deblů dva body a celkově hosty porazili 7:2.  

hjutzr

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čelákovice   7:2, sady 14:6

Sestava a body: Novotný 1, Břenda 1, Pešek 1, Koubová 1, Pechová 1, čtyřhra Novotný – Břenda 1, čtyřhra Koubová – Pechová 1, Horáček, čtyřhra Pešek - Horáček

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

2

0

13:5

27:10

4

2.

Slavoj Žiželice

1

1

10:8

22:17

3

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A

1

1

10:8

21:19

3

4.

LTC Houštka

1

1

9:9

21:19

3

5.

Slavoj Čerčany

1

1

9:9

19:20

3

6.

TJ LTC Poděbrady

1

1

8:10

17:22

3

7.

TK Benátky nad Jizerou B

1

1

8:10

17:23

3

8.

TK Čelákovice

0

2

5:13

12:26

2

 

1. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou   6:3, sady 13:7

Sestava a body: Koubová 1, Břenda 1, čtyřhra Novotný – Břenda 1, čtyřhra Koubová – Š. Menšíková, Novotný, Š. Menšíková, Pajer, čtyřhra Pešek - Pajer

Příští program: 3. kolo - 21. května

TK Benátky n. Jiz. B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A (jot)      

 

Starší žactvo Jiskry dvakrát prohrálo, v domácím prostředí odehrají posázavské derby

Starší žactvo přivítá v domácím prostředí Slavoj Čerčany

Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čelákovice. Po šesti odehraných utkáních byl stav 2:4 pro hosty. Poté Jiskra vyhrála dívčí čtyřhru – 3:4. Dva závěrečné debly chlapců skončily porážkami a konečný stav tak vyzněl pro Čelákovice – 3:6.  

ghbghb

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – TK Čelákovice  3:6, sady  6:12

Sestava a body: Koubová 1, Kroutilová 1, čtyřhra Koubová – Kroutilová 1, Janeček, Šimek, Novotný, Pešek, čtyřhra Janeček – Novotný, čtyřhra Šimek - Pešek

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou

2

0

18:0

36:3

4

2.

TK Čelákovice

2

0

12:6

24:12

4

3.

TJ LTC Poděbrady

2

0

11:7

22:17

4

4.

LTC Kolín

1

1

10:8

23:17

3

5.

Slavoj Čerčany

1

1

10:8

21:18

3

6.

Slavoj Žiželice

0

2

6:12

13:24

2

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

2

3:15

7:30

2

8.

Slavoj Český Brod B

0

2

2:16

7:32

2

 

2. kolo: TK Benátky nad Jiz. - Jiskra Zruč nad Sázavou A 9:0, sady  18:1

Sestava a body: Koubová, Kroutilová, čtyřhra Koubová – Kroutilová, Janeček, Šimek, Sýkora, Kraus, čtyřhra Janeček – Sýkora, čtyřhra Šimek - Kraus

Příští program: 3. kolo - 20. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.Slavoj Čerčany (jot)

 

2017

Domácí prohra s Radošovicemi ukončila soutěž, účet Jiskry: tři vítězství, čtyři prohry = páté místo

Pořadí: 1. Tenis Centrum, 2. Radošovice, 3. Poděbrady

Zruč nad Sázavou (28. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Radošovic. Domácí po šesti dvouhrách prohrávali 2:4, poté přidali ze tří deblů pouze bod a celkově hostům podlehli 3:6.  

lkomnb

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Radošovice   3:6, sady 6:12

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Menšík Vladimír

6

Toman Kryštof

20

0:6

 

0

2

0

1

2.

Šimek Matěj

9

Tománek Jakub

9

1:6

2:6

0

2

0

1

3.

Břenda Daniel

1

Hladík Adam

3

7:5

6:1

2

0

1

0

4.

Novotný Lukáš

1

Strnad Štěpán (H)

1

3:6

4:6

0

2

0

1

5.

Pechová Veronika

3

Bártová Vanesa

6

2:6

2:6

0

2

0

1

6.

Koubová Karolína

1

Pelantová Martina

4

6:1

6:4

2

0

1

0

7.

Menšík Vladimír
Šimek Matěj

6
9

Toman Kryštof
Tománek Jakub

20
9

0:6

0:6

0

2

0

1

8.

Břenda Daniel
Novotný Lukáš

1
1

Hladík Adam
Strnad Štěpán (H)

3
1

6:1

6:1

2

0

1

0

9.

Pechová Veronika
Koubová Karolína

3
1

Bártová Vanesa
Pelantová Martina

6
4

2:6

0:6

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

WILSON Tenis Centrum

7

0

53:10

107:26

14

2.

TK Radošovice

6

1

44:19

91:43

13

3.

TJ LTC Poděbrady

5

2

44:19

90:43

12

4.

LTC Mladá Boleslav

4

3

41:22

88:45

11

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

4

23:40

48:80

10

6.

Slavoj Čerčany

2

5

18:45

37:92

9

7.

TK Čelákovice

1

6

17:46

38:93

7

8.

TC Realsport Nymburk o. s.

0

7

12:51

25:102

7

 

Domácí výhra s Čáslaví ukončila soutěž, účet Jiskry: pět vítězsví, dvě prohry = třetí místo

Pořadí: 1. Radošovice B, 2. Čelákovice, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč nad Sázavou (27. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čáslav. Po šesti odehraných utkáních byl stav 4:2 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra obě chlapecké čtyřhry – 6:2, se soupeřkami si poradila v deblu i děvčata. Konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 7:2. (jot) 

vbg

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čáslav  7:2, sady  14:4

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Nováček Filip

1

1:6

2:6

0

2

0

1

2.

Beznoska Jaroslav

1

Opočenský Martin

1

6:2

6:3

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

1

Dvořáková Klára

4

6:1

6:3

2

0

1

0

4.

Menšíková Šárka

1

Pechová Jana

1

6:1

6:2

2

0

1

0

5.

Kouba Jan (H)

1

Mrázek Michal

1

6:4

6:3

2

0

1

0

6.

   

Štěpánek Sebastián

1

0:6

0:6

0

2

0

1

7.

Kovařík Tomáš
Pecha Zdeněk

3
3

Nováček Filip
Opočenský Martin

1
1

7:5

6:3

2

0

1

0

8.

Beznoska Jaroslav
Kouba Jan (H)

1
1

Mrázek Michal
Štěpánek Sebastián

1
1

6:4

6:2

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

Dvořáková Klára
Pechová Jana

4
1

7:5

6:3

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

7

0

51:12

104:29

14

2.

TK Čelákovice

5

2

42:21

86:48

12

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

5

2

41:22

87:46

12

4.

TJ LTC Poděbrady

4

3

36:27

75:55

11

5.

Sport club Na Zámečku

4

3

32:31

69:70

11

6.

LTC Kolín B

2

5

19:44

36:89

9

7.

TK Čáslav

1

6

20:43

47:88

8

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

7

11:52

28:107

7

 

Prohra staršího žactva v Radošovicích ukončila soutěž, účet Jiskry: dvě vítězství, pět proher = sedmé místo

Pořadí: 1. Radošovice, 2. Český Brod B, 3. Kolín

Radošovice (27. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Radošovic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali další tři body v deblech a vyhráli 8:1.

bnbnjh

7. kolo: TK Radošovice - Jiskra Zruč nad Sázavou    8:1, sady 16:2

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Krischke Adam

9

Beznoska Jaroslav

3

4:6

 

0

2

0

1

2.

Němeček Dominik

9

Procházka Jan

1

6:1

6:0

2

0

1

0

3.

Dušková Karolína (H)

1

   

 

 

2

0

1

0

4.

Fantová Jana (H)

1

   

 

 

2

0

1

0

5.

Tománek David

4

Lauer Šimon (H)

1

6:0

6:0

2

0

1

0

6.

Kubeš Ondřej

1

Šimek Matěj

1

6:1

6:0

2

0

1

0

7.

Dušková Karolína (H)
Fantová Jana (H)

1
1

   

 

 

2

0

1

0

8.

Němeček Dominik
Tománek David

9
4

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

7:5

6:0

2

0

1

0

9.

Kubeš Ondřej
Tománek Jakub

1
1

Lauer Šimon (H)
Šimek Matěj

1
1

6:2

6:1

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

7

0

58:5

116:12

14

2.

Slavoj Český Brod B

5

2

39:24

81:52

12

3.

LTC Kolín

5

2

34:29

75:60

12

4.

Tenisový klub Benátky B

3

4

28:35

61:72

10

5.

TJ LTC Poděbrady

3

4

26:37

55:76

10

6.

Slavoj Čerčany

3

4

23:40

49:83

10

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

5

25:38

52:83

9

8.

TJ TK Neratovice

0

7

19:44

43:94

7

 

Dorost Jiskry nastoupil na kurtech posledního celku a s přehledem zvítězil, v tabulce je na třetí příčce

Zručské družstvo dorostu hostí TK Čáslav

Mnichovo Hradiště (23. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Mnichova Hradiště. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro hosty - 1:5, po následujících dvou odehraných chlapeckých deblech vedli Zručští již 7:1. Ti vyhráli i dívčí čtyřhru a konečný výsledek upravili na 1:8.

nhj

6. kolo: Mnichovo Hradiště - Jiskra Zruč nad Sázavou   1:8, sady  2:16

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kováč Jakub

3

Kovařík Tomáš

3

7:5

6:1

2

0

1

0

2.

Flanderka Roman

1

Pecha Zdeněk

3

2:6

1:6

0

2

0

1

3.

Zdobinská Nela

1

Krtilová Tereza

1

6:7

0:6

0

2

0

1

4.

Kovářová Lenka

1

Menšíková Šárka

1

0:6

1:6

0

2

0

1

5.

Bureš Vratislav

1

Smítka Vojtěch (H)

4

0:6

1:6

0

2

0

1

6.

Nasler Jakub

1

Beznoska Jaroslav

1

1:6

1:6

0

2

0

1

7.

Kováč Jakub
Nasler Jakub

3
1

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
1

2:6

0:6

0

2

0

1

8.

Bureš Vratislav
Flanderka Roman

1
1

Smítka Vojtěch (H)
Pecha Zdeněk

4
3

1:6

1:6

0

2

0

1

9.

Zdobinská Nela
Kovářová Lenka

1
1

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

2:6

2:6

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

6

0

45:9

91:21

12

2.

TK Čelákovice

4

2

36:18

74:41

10

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

4

2

34:20

73:42

10

4.

TJ LTC Poděbrady

4

2

33:21

68:43

10

5.

Sport club Na Zámečku

4

2

29:25

61:57

10

6.

TK Čáslav

1

5

18:36

43:74

7

7.

LTC Kolín B

1

5

14:40

26:80

7

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

6

7:47

19:97

6

 

Příští program: 7. kolo - 26. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Čáslav (jot)         

           

Vedoucí družstvo soutěže bylo nad síly mladšího žactva Jiskry, jediný set získal Novotný

V 7. kole hostí mladí tenisté družstvo TK Radošovice

Modletice (23. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Modletic. Po šesti dvouhrách byl stav utkání 6:0, po třech dalších vítězných čtyřhrách domácího celku skončilo utkání 9:0.

nh

6. kolo: Wilson Tenis Centrum - Jiskra Zruč nad Sázavou    9:0, sady  18:1

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Šiler Martin

12

Menšík Vladimír

6

6:1

6:1

 

2

0

1

0

2.

Šlosar David

9

Šimek Matěj

9

6:0

6:1

 

2

0

1

0

3.

Malá Natálie (H)

1

Pechová Veronika

3

6:2

6:0

 

2

0

1

0

4.

Belšánová Eva (H)

1

Koubová Karolína

1

6:0

7:5

 

2

0

1

0

5.

Šlosar Filip

9

Břenda Daniel

1

7:5

7:5

 

2

0

1

0

6.

Keblůšek Kristián

6

Novotný Lukáš

1

6:1

4:6

6:1

2

1

1

0

7.

Malá Natálie (H)
Belšánová Eva (H)

1
1

Pechová Veronika
Koubová Karolína

3
1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

8.

Šiler Martin
Šlosar David

12
9

Menšík Vladimír
Šimek Matěj

6
9

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Keblůšek Kristián
Šlosar Filip

6
9

Břenda Daniel
Novotný Lukáš

1
1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

WILSON Tenis Centrum

7

0

53:10

107:26

14

2.

TK Radošovice

5

1

38:16

79:37

11

3.

TJ LTC Poděbrady

4

2

39:15

80:34

10

4.

LTC Mladá Boleslav

4

2

37:17

79:35

10

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

3

20:34

42:68

9

6.

TK Čelákovice

1

6

17:46

38:93

7

7.

Slavoj Čerčany

1

5

12:42

25:86

7

8.

TC Realsport Nymburk o. s.

0

6

9:45

19:90

6

 

Příští program: 7. kolo - 26. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Radošovice (jot)           

          

Starší žactvo Jiskry získalo v Neratovicích druhé vítězství, rozhodlo o něm již po sedmi utkáních

Starší žactvo zavítá v sobotu do Radošovic

Neratovice (23. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Neratovic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli hosté 4:2, poté získali další dva body v deblech a vyhrávali již 6:2. Poslední bodík patřil domácím, ve čtyřhře vyhráli v tiebreaku a upravili stav utkání na konečných 3:6 pro Jiskru Zruč nad Sázavou.

vbg

6. kolo: TK Neratovice - Jiskra Zruč nad Sázavou    3:6, sady 7:13

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Port Lukáš

1

Beznoska Jaroslav

3

0:6

0:6

 

0

2

0

1

2.

Bušek Vojtěch

1

Šimek Matěj

1

7:5

6:2

 

2

0

1

0

3.

Křížová Barbora

3

Menšíková Šárka

3

2:6

6:4

5:7

1

2

0

1

4.

Frajbišová Eliška

1

Kroutilová Vendula (H)

1

1:6

2:6

 

0

2

0

1

5.

Holec Martin

1

Břenda Daniel

1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

6.

Verner Josef

1

Novotný Lukáš

1

0:6

0:6

 

0

2

0

1

7.

Křížová Barbora
Frajbišová Eliška

3
1

Menšíková Šárka
Kroutilová Vendula (H)

3
1

1:6

3:6

 

0

2

0

1

8.

Port Lukáš
Bušek Vojtěch

1
1

Beznoska Jaroslav
Šimek Matěj

3
1

1:6

2:6

 

0

2

0

1

9.

Holec Martin
Verner Josef

1
1

Břenda Daniel
Novotný Lukáš

1
1

3:6

6:3

1:0

2

1

1

0

 

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

6

0

50:4

100:10

12

2.

Slavoj Český Brod B

4

2

30:24

63:52

10

3.

LTC Kolín

4

2

29:25

62:52

10

4.

Tenisový klub Benátky B

3

3

26:28

57:58

9

5.

Slavoj Čerčany

3

3

23:31

49:65

9

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

4

24:30

50:67

8

7.

TJ LTC Poděbrady

2

4

19:35

41:72

8

8.

TJ TK Neratovice

0

6

15:39

35:81

6

 

Příští program: 7. kolo - 25. června

TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)     

     

Tlačenice ve vedení, mezi pěti oddíly je pouze dvoubodový rozdíl, nehrál se žádný třetí set

V 6. kole zajíždí mladší žactvo do Wilson Tenis Centrum

Zruč nad Sázavou (15. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Realsport Nymburk. Domácí po šesti dvouhrách vedli 4:2, poté  přidali tři body v deblech a celkově zvítězili 7:2.  

fgtvbg

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Realsport Nymburk   7:2, sady 14:4

 

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Pešek Vilém

3

Řízek Martin

9

1:6

1:6

0

2

0

1

2.

Šimek Matěj

9

Prokš Adam

3

6:0

6:0

2

0

1

0

3.

Pechová Veronika

3

Jechová Michaela

3

5:7

2:6

0

2

0

1

4.

Koubová Karolína

1

Hanke Magdalena (H)

1

6:0

6:0

2

0

1

0

5.

Břenda Daniel

1

Komárek Aleš

1

6:0

6:2

2

0

1

0

6.

Novotný Lukáš

1

Jakubal Jan (H)

1

6:0

6:3

2

0

1

0

7.

Pešek Vilém
Šimek Matěj

3
9

Řízek Martin
Komárek Aleš

9
1

6:4

6:1

2

0

1

0

8.

Břenda Daniel
Novotný Lukáš

1
1

Prokš Adam
Jakubal Jan (H)

3
1

6:4

6:2

2

0

1

0

9.

Pechová Veronika
Koubová Karolína

3
1

Jechová Michaela
Hanke Magdalena (H)

3
1

6:4

6:2

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

WILSON Tenis Centrum

5

0

36:9

73:23

10

2.

TK Radošovice

4

1

30:15

63:35

9

3.

TJ LTC Poděbrady

3

2

33:12

68:27

8

4.

LTC Mladá Boleslav

3

2

29:16

62:32

8

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

2

20:25

41:50

8

6.

Slavoj Čerčany

1

4

11:34

22:69

6

7.

TK Čelákovice

1

4

13:32

29:65

5

8.

TC Realsport Nymburk o. s.

0

5

8:37

17:74

5

 

Příští program: 6. kolo - 19. června

Wilson Tenis Centrum - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)      

 

Starší žactvo Jiskry poprvé poznalo chuť vítězství, závěrečné dvě utkání nastoupí na kurtech soupeřů

Starší žactvo zajíždí v šestém kole do Neratovic

Zruč nad Sázavou (14. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Poděbrady. Po šesti odehraných utkáních byl stav 4:2 pro domácí. Poté Jiskra vyhrála chlapeckou čtyřhru – 5:2. Dva závěrečné debly skončily po jednom vítězství na každé straně a konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 6:3.  

cf

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Poděbrady   6:3, sady  12:8

 

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Beznoska Jaroslav

3

Klíma Štěpán

6

6:3

6:0

 

2

0

1

0

2.

Procházka Jan

1

Kříž Štěpán

4

3:6

4:6

 

0

2

0

1

3.

Menšíková Šárka

3

Koutská Adéla Eva

1

7:5

6:1

 

2

0

1

0

4.

Horáčková Tereza

1

Šebestová Eliška

1

6:7

6:1

6:2

2

1

1

0

5.

Lauer Šimon (H)

1

Škrabánek Matěj

4

6:4

6:1

 

2

0

1

0

6.

Šimek Matěj

1

Klíma Adam

1

0:6

2:6

 

0

2

0

1

7.

Beznoska Jaroslav
Lauer Šimon (H)

3
1

Klíma Štěpán
Kříž Štěpán

6
4

6:3

5:7

1:0

2

1

1

0

8.

Procházka Jan
Šimek Matěj

1
1

Škrabánek Matěj
Klíma Adam

4
1

2:6

3:6

 

0

2

0

1

9.

Menšíková Šárka
Horáčková Tereza

3
1

Koutská Adéla Eva
Šebestová Eliška

1
1

7:5

6:2

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

5

0

43:2

86:6

10

2.

Slavoj Český Brod B

4

1

28:17

59:38

9

3.

LTC Kolín

3

2

23:22

50:46

8

4.

Tenisový klub Benátky B

3

2

23:22

49:46

8

5.

Slavoj Čerčany

2

3

17:28

37:57

7

6.

TJ LTC Poděbrady

2

3

16:29

35:60

7

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

4

18:27

37:60

6

8.

TJ TK Neratovice

0

5

12:33

28:68

5

 

Příští program: 6. kolo - 18. června

TK Neratovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Dorost vyhrál v krajské soutěži potřetí, patří mu zatím bronzový stupínek, ovšem tabulka je velmi vyrovnaná

Dorost zajíždí v šestém kole do Mnichova Hradiště

Zruč nad Sázavou (14. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Sport club Na Zámečku. Po šesti odehraných utkáních byl stav 4:2 pro domácí celek. Následně prohrála Jiskra chlapeckou čtyřhru – 4:3, ale oba další debly vyhrála a konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 6:3.  

vbgcvf

5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sport club Na Zámečku  6:3, sady  13:6

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Barták Antonín

1

0:6

0:6

 

0

2

0

1

2.

Pecha Zdeněk

3

Lohynský Vojtěch

1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

1

Jäger Michaela

1

5:7

2:6

 

0

2

0

1

4.

Menšíková Šárka

1

Knetlová Eliška

1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

5.

Smítka Vojtěch (H)

4

Arnošt Jakub (H)

1

6:1

6:0

 

2

0

1

0

6.

Beznoska Jaroslav

1

Kubice Jan

1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

7.

Kovařík Tomáš
Pecha Zdeněk

3
3

Barták Antonín
Lohynský Vojtěch

1
1

4:6

6:3

0:1

1

2

0

1

8.

Smítka Vojtěch (H)
Beznoska Jaroslav

4
1

Arnošt Jakub (H)
Kubice Jan

1
1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

Jäger Michaela
Knetlová Eliška

1
1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

5

0

38:7

77:17

10

2.

TK Čelákovice

4

1

34:11

70:27

9

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

3

2

26:19

57:40

8

4.

TJ LTC Poděbrady

3

2

25:20

52:40

8

5.

Sport club Na Zámečku

3

2

24:21

51:49

8

6.

TK Čáslav

1

4

17:28

40:58

6

7.

LTC Kolín B

1

4

10:35

18:70

6

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

5

6:39

17:81

5

 

Příští program: 6. kolo - 19. června

TK Mnichovo Hradiště - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

V lázeňském městě se podařilo vyhrát pouze Lukáši Novotnému, třísetové utkání odehrál Matěj Šimek

V 5. kole hostí mladí tenisté družstvo Realsport Nymburk

Poděbrady (2. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Poděbrad. Po šesti dvouhrách byl stav utkání 5:1, po třech dalších vítězných čtyřhrách domácího celku skončilo utkání 8:1.

hg

4. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou    8:1, sady  16:3

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Klíma Adam

12

Pešek Vilém

3

6:1

6:0

 

2

0

1

0

2.

Vaníček Šimon

12

Šimek Matěj

9

2:6

6:1

6:2

2

1

1

0

3.

Koutská Adéla Eva

4

Pechová Veronika

3

6:0

6:1

 

2

0

1

0

4.

Šebestová Eliška

4

Koubová Karolína

1

6:4

6:1

 

2

0

1

0

5.

Rakušan Vojtěch

6

Rýva Jakub

4

6:0

6:0

 

2

0

1

0

6.

Kříž Martin

1

Novotný Lukáš

1

1:6

0:6

 

0

2

0

1

7.

Koutská Adéla Eva
Šebestová Eliška

4
4

Pechová Veronika
Koubová Karolína

3
1

6:1

6:3

 

2

0

1

0

8.

Klíma Adam
Rakušan Vojtěch

12
6

Šimek Matěj
Novotný Lukáš

9
1

6:2

6:0

 

2

0

1

0

9.

Vaníček Šimon
Kříž Martin

12
1

Pešek Vilém
Rýva Jakub

3
4

6:1

6:0

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

WILSON Tenis Centrum

4

0

31:5

62:14

8

2.

TJ LTC Poděbrady

3

1

29:7

59:16

7

3.

LTC Mladá Boleslav

3

1

26:10

54:20

7

4.

TK Radošovice

3

1

24:12

51:27

7

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

2

13:23

27:46

6

6.

TK Čelákovice

1

3

10:26

22:53

4

7.

TC Realsport Nymburk o. s.

0

4

6:30

13:60

4

8.

Slavoj Čerčany

0

4

5:31

10:62

4

 

Příští program: 5. kolo - 12. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Realsport Nymburk (jot)          

         

V Čerčanech se rozhodlo o bodech až v poslední čtyřhře, v tabulce Jiskra zatím bez vítězství

Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo Poděbrad

Čerčany (2. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Čerčan. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav utkání 3:3, poté získali domácí bod v dívčí čtyřhře – 4:3. Hosté vzápětí dosáhli na čtvrtý bod zásluhou chlapecké čtyřhry – 4:4. Poslední bodík patřil opět domácím, v deblu vyhráli 6:1 6:2 a potvrdili vítězství 5:4.

vbg

4. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou    5:4, sady 10:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Vorálek Tomáš

6

Beznoska Jaroslav

3

3:6

0:6

0

2

0

1

2.

Dvořák Richard

3

Procházka Jan

1

6:1

6:3

2

0

1

0

3.

Bičáková Eliška

6

Menšíková Šárka

3

2:6

1:6

0

2

0

1

4.

Slaninová Kamila

4

Horáčková Tereza

1

6:0

6:1

2

0

1

0

5.

Kalenda Lukáš

4

Lauer Šimon (H)

1

6:3

6:2

2

0

1

0

6.

Pecháček Jan

1

Šimek Matěj

1

5:7

6:7

0

2

0

1

7.

Bičáková Eliška
Slaninová Kamila

6
4

Horáčková Tereza
Menšíková Šárka

1
3

6:2

6:0

2

0

1

0

8.

Dvořák Richard
Vorálek Tomáš

3
6

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

3:6

2:6

0

2

0

1

9.

Kalenda Lukáš
Pecháček Jan

4
1

Lauer Šimon (H)
Šimek Matěj

1
1

6:1

6:2

2

0

1

0

 

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

4

0

35:1

70:3

8

2.

Slavoj Český Brod B

3

1

23:13

49:28

7

3.

Tenisový klub Benátky B

3

1

19:17

39:36

7

4.

LTC Kolín

2

2

17:19

37:39

6

5.

Slavoj Čerčany

2

2

14:22

30:44

6

6.

TJ LTC Poděbrady

2

2

13:23

27:48

6

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

4

12:24

25:52

4

8.

TJ TK Neratovice

0

4

11:25

25:52

4

 

Příští program: 5. kolo - 11. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – LTC Poděbrady      

   

Dorost Jiskry nastoupil na kurtech vedoucího celku a podruhé v soutěži prohrál, v tabulce je čtvrtý

Zručské družstvo dorostu hostí Sport club Na Zámečku

Radošovice (2. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Radošovic. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro domácí - 4:2, po následujících dvou odehraných chlapeckých deblech vedli domácí 6:2. Hosté na závěr vítěznou dívčí čtyřhrou konečný výsledek upravili - 6:3.

nmbbnh

4. kolo: TK Radošovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou   6:3, sady  13:7

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Němeček Dominik

1

Kovařík Tomáš

3

7:6

6:3

 

2

0

1

0

2.

Krischke Adam

1

Pecha Zdeněk

3

6:2

6:0

 

2

0

1

0

3.

Slavíková Emma (H)

1

Krtilová Tereza

1

6:3

6:4

 

2

0

1

0

4.

Riegelová Kateřina

1

Menšíková Šárka

1

4:6

1:6

 

0

2

0

1

5.

Kulhánek Martin

1

Beznoska Jaroslav

1

6:2

2:6

1:6

1

2

0

1

6.

Tománek David

1

Kouba Jan (H)

1

6:4

6:2

 

2

0

1

0

7.

Kulhánek Martin
Tománek David

1
1

Kovařík Tomáš
Pecha Zdeněk

3
3

6:2

6:0

 

2

0

1

0

8.

Němeček Dominik
Krischke Adam

1
1

Beznoska Jaroslav
Kouba Jan (H)

1
1

7:6

2:6

1:0

2

1

1

0

9.

Slavíková Emma (H)
Olexová Barbora

1
1

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

6:7

1:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

4

0

29:7

59:17

8

2.

TK Čelákovice

3

1

26:10

54:24

7

3.

Sport club Na Zámečku

3

1

21:15

45:36

7

4.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

2

20:16

44:34

6

5.

TJ LTC Poděbrady

2

2

17:19

36:37

6

6.

TK Čáslav

1

3

16:20

37:42

5

7.

LTC Kolín B

1

3

10:26

18:52

5

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

4

5:31

14:65

4

 

Příští program: 5. kolo - 12. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Sport club Na Zámečku (jot)        

          

Mladší žactvo Jiskry utrpělo první porážku v soutěži, bodovali pouze Šimek a Koubová

Ve 4. kole zajíždí mladší žactvo do Poděbrad

Zruč nad Sázavou (26. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Mladá Boleslav. Domácí po třech dvouhrách prohrávali 1:2, po šesti byl stav 2:4. Poté hosté přidali tři body v deblech a celkově zvítězili 2:7.  

hzfrt

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Mladá Boleslav   2:7, sady 4:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Pešek Vilém

3

Švejk Martin

12

2:6

0:6

0

2

0

1

2.

Šimek Matěj

9

Kozderka Marek

9

6:2

6:0

2

0

1

0

3.

Pechová Veronika

3

Zvěřinová Klára (H)

9

4:6

3:6

0

2

0

1

4.

Koubová Karolína

1

Hašlová Markéta (H)

4

6:2

6:2

2

0

1

0

5.

Břenda Daniel

1

Hadaščok Vojtěch

6

2:6

5:7

0

2

0

1

6.

Novotný Lukáš

1

Volf Matěj

1

0:6

0:6

0

2

0

1

7.

Pešek Vilém
Šimek Matěj

3
9

Švejk Martin
Kozderka Marek

12
9

1:6

1:6

0

2

0

1

8.

Břenda Daniel
Novotný Lukáš

1
1

Hadaščok Vojtěch
Volf Matěj

6
1

3:6

3:6

0

2

0

1

9.

Pechová Veronika
Koubová Karolína

3
1

Zvěřinová Klára (H)
Hašlová Markéta (H)

9
4

2:6

1:6

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

WILSON Tenis Centrum

3

0

22:5

44:14

6

2.

TJ LTC Poděbrady

2

1

21:6

43:13

5

3.

LTC Mladá Boleslav

2

1

18:9

38:18

5

4.

TK Radošovice

2

1

16:11

34:23

5

5.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

1

12:15

24:30

5

6.

TK Čelákovice

1

2

9:18

18:36

3

7.

TC Realsport Nymburk o. s.

0

3

5:22

11:44

3

8.

Slavoj Čerčany

0

3

5:22

10:44

3

 

Příští program: 4. kolo - 29. května

LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. 

 

Starší žactvo Jiskry vedlo 4:3, po závěrečných deblech se skóre otočilo ve prospěch hostů

Starší žactvo zajíždí ve čtvrtém kole do Čerčan

Zruč nad Sázavou (26. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Český Brod B. Po šesti odehraných utkáních byl stav 3:3. Poté domácí vyhráli čtyřhru – 4:3, ale závěr patřil hostům a konečný stav tak vyzněl pro Český Brod B – 4:5.  

tfzr

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sj Český Brod B   4:5, sady  8:12

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Beznoska Jaroslav

3

Silbernágl Miloslav

4

6:3

6:3

 

2

0

1

0

2.

Procházka Jan

1

Švejcar Václav

1

0:6

0:6

 

0

2

0

1

3.

Menšíková Šárka

3

Pavelková Barbora

3

5:7

4:6

 

0

2

0

1

4.

Štiková Nikola

1

Příhodová Zuzana

1

7:5

4:6

6:4

2

1

1

0

5.

Šimek Matěj

1

Picek Samuel

1

6:1

6:0

 

2

0

1

0

6.

Pešek Vilém

1

Ledvina Jan

1

0:6

3:6

 

0

2

0

1

7.

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

Silbernágl Miloslav
Ledvina Jan

4
1

6:4

3:6

1:0

2

1

1

0

8.

Šimek Matěj
Pešek Vilém

1
1

Švejcar Václav
Picek Samuel

1
1

0:6

1:6

 

0

2

0

1

9.

Menšíková Šárka
Štiková Nikola

3
1

Pavelková Barbora
Příhodová Zuzana

3
1

6:7

4:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

3

0

26:1

52:3

6

2.

Slavoj Český Brod B

3

0

19:8

41:17

6

3.

Tenisový klub Benátky B

3

0

19:8

39:18

6

4.

LTC Kolín

1

2

12:15

26:31

4

5.

Slavoj Čerčany

1

2

9:18

20:36

4

6.

TJ LTC Poděbrady

1

2

8:19

17:39

4

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

3

8:19

17:42

3

8.

TJ TK Neratovice

0

3

7:20

16:42

3

 

Příští program: 4. kolo - 28. května

Čerčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Dorost Jiskry rozhodl o dělbě bodů již po singlech, ve čtyřhrách vítězství potvrdil, žádný ,,tříseťák”

Dorost zajíždí ve čtvrtém kole do Radošovic

Zruč nad Sázavou (25. května) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Kolín B. Po šesti odehraných utkáních byl stav 5:1 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra i tři debly a konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 8:1.

vbghju 

3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Kolín B   8:1, sady  16:2

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Pavlas Marek

3

6:3

6:2

 

2

0

1

0

2.

Pecha Zdeněk

3

Votava Pavel

1

6:3

6:2

 

2

0

1

0

3.

Krtilová Tereza

1

Jeřábková Vanesa

4

6:2

6:1

 

2

0

1

0

4.

Horáčková Tereza

1

Severová Scarlett

1

0:6

4:6

 

0

2

0

1

5.

Smítka Vojtěch (H)

4

Janeček Adam

1

7:5

6:1

 

2

0

1

0

6.

Beznoska Jaroslav

1

Josef David

1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

7.

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

Jeřábková Vanesa
Severová Scarlett

4
1

6:4

6:4

 

2

0

1

0

8.

Kovařík Tomáš
Smítka Vojtěch (H)

3
4

Pavlas Marek
Votava Pavel

3
1

6:1

6:2

 

2

0

1

0

9.

Beznoska Jaroslav
Pecha Zdeněk

1
3

Janeček Adam
Josef David

1
1

6:4

6:1

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

3

0

23:4

46:10

6

2.

Sport club Na Zámečku

3

0

18:9

38:24

6

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

1

17:10

37:21

5

4.

TK Čelákovice

2

1

17:10

36:23

5

5.

TJ LTC Poděbrady

1

2

11:16

24:30

4

6.

LTC Kolín B

1

2

10:17

17:34

4

7.

TK Čáslav

0

3

9:18

21:37

3

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

3

3:24

9:49

3

 

Příští program: 4. kolo - 29. května

TK Radošovice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Družstvo Jiskry utkání prohrálo v tiebreaku poslední čtyřhry, v neděli opět nastoupí v domácím prostředí

Dorost hostí ve třetím kole družstvo LTC Kolín B

Zruč nad Sázavou (19. května) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čelákovice. Po šesti odehraných utkáních byl stav 3:3. Poté hosté vyhráli čtyřhru – 3:4, ale domácí vzápětí dalším deblem vyrovnali – 4:4. Závěr patřil hostům, zvítězili v dívčí čtyřhře a konečný stav tak vyzněl pro Čelákovice – 4:5.  

bgnh

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čelákovice   4:5, sady  10:10

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Kotek Filip

1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

2.

Pecha Zdeněk

3

Střihavka Petr

1

2:6

3:6

 

0

2

0

1

3.

Krtilová Tereza

1

Michelčíková Viktorie

3

6:1

6:1

 

2

0

1

0

4.

Menšíková Šárka

1

Hozmanová Vanessa

1

1:6

1:6

 

0

2

0

1

5.

Smítka Vojtěch (H)

4

Hozman Dominik

1

3:6

2:6

 

0

2

0

1

6.

Beznoska Jaroslav

1

Cveček Lukáš

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

7.

Pecha Zdeněk
Smítka Vojtěch (H)

3
4

Střihavka Petr
Hozman Dominik

1
1

6:4

3:6

0:1

1

2

0

1

8.

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
1

Kotek Filip
Cveček Lukáš

1
1

6:2

6:2

 

2

0

1

0

9.

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

Michelčíková Viktorie
Hozmanová Vanessa

3
1

6:4

6:7

0:1

1

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

2

0

16:2

32:5

4

2.

Sport club Na Zámečku

2

0

12:6

25:15

4

3.

TJ LTC Poděbrady

1

1

9:9

19:16

3

4.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

1

9:9

21:19

3

5.

TK Čelákovice

1

1

9:9

19:21

3

6.

LTC Kolín B

1

1

9:9

15:18

3

7.

TK Čáslav

0

2

6:12

12:24

2

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

2

2:16

7:32

2

 

Příští program: 3. kolo - 22. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – LTC Kolín B (jot)

 

Starší žactvo nestačilo v Benátkách, dvě výhry získali Beznoska a debl Beznoska/Procházka

Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo Českého Brodu B

Benátky (9. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Benátek. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali bod v dívčí čtyřhře – 6:1. Hosté dosáhli druhý bod zásluhou chlapecké čtyřhry – 6:2. Poslední bodík patřil opět domácím, v deblu vyhráli dvakrát 6:0 a potvrdili vítězství 7:2.

ghznmj

2. kolo: TK Benátky B - Jiskra Zruč nad Sázavou    7:2, sady 15:4

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Polák Michal (H)

1

Beznoska Jaroslav

3

0:6

1:6

 

0

2

0

1

2.

Kurka Tomáš

1

Procházka Jan

1

7:6

6:0

 

2

0

1

0

3.

Michálková Tereza

6

Menšíková Šárka

3

6:1

6:0

 

2

0

1

0

4.

Kadlecová Hana

6

Kroutilová Vendula (H)

1

6:3

6:4

 

2

0

1

0

5.

Svoboda Tomáš (H)

1

Lauer Šimon (H)

1

7:6

6:0

 

2

0

1

0

6.

Rosický Jan (H)

1

Pajer Filip

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

7.

Kadlecová Hana
Horáková Lucie

6
6

Menšíková Šárka
Kroutilová Vendula (H)

3
1

6:4

7:5

 

2

0

1

0

8.

Rosický Jan (H)
Svoboda Tomáš (H)

1
1

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

7:6

1:6

0:1

1

2

0

1

9.

Kurka Tomáš
Polák Michal (H)

1
1

Pajer Filip
Lauer Šimon (H)

1
1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

2

0

17:1

34:3

4

2.

Slavoj Český Brod B

2

0

14:4

29:9

4

3.

Tenisový klub Benátky B

2

0

14:4

29:10

4

4.

LTC Kolín

1

1

8:10

18:21

3

5.

TJ LTC Poděbrady

1

1

8:10

17:21

3

6.

TJ TK Neratovice

0

2

4:14

10:29

2

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

2

4:14

9:30

2

8.

Slavoj Čerčany

0

2

3:15

7:30

2

 

Příští program: 3. kolo - 21. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Slavoj Český Brod B    

1. kolo - babytenis (7. 5.)

ghz

Tsport Votice - Jiskra Zruč nad Sázavou  6:4, body: Koubová 2, Menšíková 1, čtyřhra Ž 1

          

Mladší žactvo Jiskry vyhrálo těsně v Čerčanech a v tabulce se nachází bez porážky na třetím místě

Ve 3. kole hostí mladí tenisté družstvo Mladé Boleslavi

Čerčany (9. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Čerčan. Po šesti dvouhrách byl stav utkání nerozhodný 3:3, po dívčím deblu hosté vyhrávali 4:3. Vzápětí domácí vyrovnali, ale poslední slovo měli kluci ze Zruče nad Sázavou. Vyhráli chlapeckou čtyřhru a stanovili stav utkání na konečných 5:4 pro Jiskru.

vgf

2. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou    4:5, sady  8:10

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kalenda Lukáš

12

Pešek Vilém

3

6:1

6:0

2

0

1

0

2.

Pecháček Jan

9

Šimek Matěj

9

6:1

6:3

2

0

1

0

3.

Vlčková Natálie (H)

6

Pechová Veronika

3

6:2

6:0

2

0

1

0

4.

Hradilová Lucie (H)

1

Koubová Karolína

1

0:6

0:6

0

2

0

1

5.

Dvořák Daniel

4

Břenda Daniel

1

2:6

1:6

0

2

0

1

6.

Páleníček Oskar

1

Novotný Lukáš

1

0:6

0:6

0

2

0

1

7.

Koukalová Nikola
Vlčková Natálie (H)

4
6

Koubová Karolína
Pechová Veronika

1
3

5:7

4:6

0

2

0

1

8.

Kalenda Lukáš
Pecháček Jan

12
9

Pešek Vilém
Šimek Matěj

3
9

6:0

6:2

2

0

1

0

9.

Dvořák Daniel
Páleníček Oskar

4
1

Břenda Daniel
Novotný Lukáš

1
1

1:6

1:6

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

WILSON Tenis Centrum

2

0

16:2

32:7

4

2.

TK Radošovice

2

0

13:5

27:11

4

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

0

10:8

20:16

4

4.

TJ LTC Poděbrady

1

1

12:6

25:13

3

5.

LTC Mladá Boleslav

1

1

11:7

24:14

3

6.

Slavoj Čerčany

0

2

5:13

10:26

2

7.

TC Realsport Nymburk o. s.

0

2

1:17

3:34

2

8.

TK Čelákovice

0

2

4:14

8:28

1

 

Příští program: 3. kolo - 22. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – LTC Mladá Boleslav          

            

Mladší žactvo otočilo nepříznivý výsledek a po závěrečných dvou deblech získalo vítězství

Ve 2. kole zajíždí mladší žactvo do Čerčan

Zruč nad Sázavou (6. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čelákovice. Domácí po třech dvouhrách prohrávali 0:3, po šesti byl stav nerozhodný 3:3. Poté hosté přidali čtvrtý bod ve čtyřhře – 3:4. Poslední slovo však měli domácí, vyhráli závěrečné debly a celkově zvítězili 5:4.  

nbv

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čelákovice   5:4, sady 10:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Pešek Vilém

3

Hozman Dominik

12

0:6

0:6

0

2

0

1

2.

Šimek Matěj

9

Chvapil Viktor (H)

12

4:6

5:7

0

2

0

1

3.

Břenda Daniel

1

Cveček Lukáš

6

1:6

2:6

0

2

0

1

4.

Novotný Lukáš

1

Teuber René (H)

1

6:3

6:2

2

0

1

0

5.

Koubová Karolína

1

Zimmermannová Eliška (H)

6

6:2

6:3

2

0

1

0

6.

Flekalová Anna

1

Šestáková Magdalena

1

6:4

6:3

2

0

1

0

7.

Šimek Matěj
Novotný Lukáš

9
1

Hozman Dominik
Chvapil Viktor (H)

12
12

2:6

0:6

0

2

0

1

8.

Pešek Vilém
Břenda Daniel

3
1

Cveček Lukáš
Teuber René (H)

6
1

6:4

6:3

2

0

1

0

9.

Koubová Karolína
Flekalová Anna

1
1

Zimmermannová Eliška (H)
Šestáková Magdalena

6
1

6:2

6:4

2

0

1

0

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1

TJ LTC Poděbrady

1

0

8:1

16:2

2

2.

TK Radošovice

1

0

8:1

16:2

2

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

0

5:4

10:8

2

4.

TK Čelákovice

0

1

4:5

8:10

1

5.

Slavoj Čerčany

0

1

1:8

2:16

1

6.

TC Realsport Nymburk o.s.

0

1

1:8

2:16

1

7.

LTC Mladá Boleslav

0

0

0:0

0:0

0

8.

WILSON Tenis Centrum

0

0

0:0

0:0

0

 

Příští program: 2. kolo - 8. května

Slavoj Čerčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  

 

Dorost Jiskry otočil po čtyřhrách vedení domácích na svou stranu a odvezl si oba body

Zručské družstvo dorostu hostí TK Čelákovice

Poděbrady (3. května) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Poděbrad. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro domácí - 4:2, po následujících třech odehraných vítězných deblech hosté stav otočili a vyhráli 5:4.

bhj

1. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou   4:5, sady  9:11

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Bega Petr (H)

1

Kovařík Tomáš

3

6:1

6:0

 

2

0

1

0

2.

Vocásek Martin

1

Pecha Zdeněk

3

6:4

6:1

 

2

0

1

0

3.

Kroulíková Adéla

1

Krtilová Tereza

1

1:6

2:6

 

0

2

0

1

4.

Vocásková Daniela

1

Menšíková Šárka

1

6:3

6:3

 

2

0

1

0

5.

Klíma Štěpán

1

Smítka Vojtěch (H)

4

7:5

6:7

6:3

2

1

1

0

6.

Škrabánek Matěj

1

Beznoska Jaroslav

1

0:6

3:6

 

0

2

0

1

7.

Kroulíková Adéla
Vocásková Daniela

1
1

Krtilová Tereza
Menšíková Šárka

1
1

0:6

1:6

 

0

2

0

1

8.

Vocásek Martin
Klíma Štěpán

1
1

Smítka Vojtěch (H)
Pecha Zdeněk

4
3

2:6

6:0

0:1

1

2

0

1

9.

Bega Petr (H)
Škrabánek Matěj

1
1

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice B

1

0

9:0

18:1

2

2.

LTC Kolín B

1

0

5:4

10:8

2

3.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

0

5:4

11:9

2

4.

Sport club Na Zámečku

1

0

5:4

11:9

2

5.

TK Čelákovice

0

1

4:5

9:11

1

6.

TJ LTC Poděbrady

0

1

4:5

9:11

1

7.

TK Čáslav

0

1

4:5

8:10

1

8.

TK Mnichovo Hradiště

0

1

0:9

1:18

1

 

Příští program: 2. kolo - 8. května

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Čelákovice (jot) 

            

Mladí tenisté Jiskry prohráli s Kolínem, bod získal pouze Beznoska a čtyřhra Beznoska - Procházka

Starší žactvo zajíždí ve druhém kole do Benátek nad Jizerou

Zruč nad Sázavou (2. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Kolín. Po šesti odehraných utkáních byl stav 1:5. Poté domácí vyhráli čtyřhru – 2:5, ale závěr patřil hostům a konečný stav tak vyzněl pro Kolín – 2:7.  

nhj

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Kolín   2:7, sady  5:15

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Beznoska Jaroslav

3

Dudáš Jakub

1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

2.

Procházka Jan

1

Janeček Adam

1

1:6

1:6

 

0

2

0

1

3.

Menšíková Šárka

3

Severová Scarlett

4

6:4

3:6

2:6

1

2

0

1

4.

Kroutilová Vend. (H)

1

Moravcová Viktorie (H)

3

3:6

4:6

 

0

2

0

1

5.

Šimek Matěj

1

Pavlas Marek

1

2:6

2:6

 

0

2

0

1

6.

Pešek Vilém

1

Ulrich Patrik

1

0:6

1:6

 

0

2

0

1

7.

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

Dudáš Jakub
Janeček Adam

1
1

1:6

6:3

1:0

2

1

1

0

8.

Šimek Matěj
Pešek Vilém

1
1

Pavlas Marek
Ulrich Patrik

1
1

0:6

4:6

 

0

2

0

1

9.

Menšíková Šárka
Kroutilová Vend. (H)

3
1

Severová Scarlett
Moravcová Viktorie (H)

4
3

6:7

1:6

 

0

2

0

1

 

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Radošovice

1

0

9:0

18:0

2

2.

LTC Kolín

1

0

7:2

15:5

2

3.

Slavoj Český Brod B

1

0

7:2

14:5

2

4.

Tenisový klub Benátky B

1

0

7:2

14:6

2

5.

TJ TK Neratovice

0

1

2:7

6:14

1

6.

TJ LTC Poděbrady

0

1

2:7

5:14

1

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

1

2:7

5:15

1

8.

Slavoj Čerčany

0

1

0:9

0:18

1

 

Příští program: 2. kolo - 7. května

TK Benátky B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)

 

Mladší žactvo porazilo s přehledem Kutnou Horu a skončilo na šesté příčce tabulky 1. třídy

Všechna utkání skončila vítězstvím domácích 2:0

Zruč nad Sázavou (2. července) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Sparty Kutná Hora.

simi

Domácí po šesti dvouhrách vedli již 6:0, poté přidali tři body ve čtyřhrách a zvítězili 9:0.  

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora   9:0, sady 18:0

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Beznoska Jaroslav

12

Danda Jan

6

6:2

6:2

2

0

1

0

2.

Šimek Matěj

6

Náhlovský Aleš

1

6:2

6:1

2

0

1

0

3.

Pešek Vilém

1

Náhlovský Jakub

1

6:3

6:4

2

0

1

0

4.

Rýva Jakub

1

Foltýn Adam

1

6:4

6:4

2

0

1

0

5.

Kroutilová Vendula (H)

4

Ovčačíková Natálie

1

6:0

6:0

2

0

1

0

6.

Horáčková Tereza

1

Kořínková Barbora

1

6:0

6:0

2

0

1

0

7.

Beznoska Jaroslav
Šimek Matěj

12
6

Danda Jan
Náhlovský Aleš

6
1

6:1

6:1

2

0

1

0

8.

Pešek Vilém
Rýva Jakub

1
1

Náhlovský Jakub
Foltýn Adam

1
1

6:4

6:2

2

0

1

0

9.

Kroutilová Vendula (H)
Horáčková Tereza

4
1

Ovčačíková Natálie
Kořínková Barbora

1
1

6:0

6:0

2

0

1

0

 

Zápasy 7. kola:

TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou  1:8
Slavoj Žiželice B - Slavoj Čerčany  3:6
LTC Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady  2:7
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Sparta Kutná Hora  9:0 (jot)

led

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Benátky nad Jizerou

7

0

53:10

109:26

14

2.

TJ LTC Poděbrady

6

1

40:23

80:51

13

3.

LTC Mladá Boleslav

5

2

45:18

95:43

12

4.

TK Radošovice

4

3

34:29

77:59

11

5.

Slavoj Čerčany

3

4

30:33

64:73

10

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

5

27:36

57:74

9

7.

Slavoj Žiželice B

1

6

15:48

34:97

8

8.

Sparta Kutná Hora

0

7

8:55

17:110

7

 

Vedoucí celek LTC Mladá Boleslav i přes dvě prohry v úvodu utkání nedal Zručským žádnou šanci

Starší žactvo skončilo v KS 1. třídy na šestém místě

Zruč nad Sázavou (2. července) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Mladá Boleslav.

jarda

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola dařilo, vedli 2:0, ale po šesti utkáních byl stav 2:4. Poté hosté vyhráli i všechny tři čtyřhry a konečný stav tak vyzněl pro Mladou Boleslav – 2:7.  

7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Mladá Boleslav   2:7, sady  4:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Maštálka Petr

3

7:5

6:3

2

0

1

0

2.

Beznoska Jaroslav

3

Kverek Libor (H)

3

6:3

6:2

2

0

1

0

3.

Kroutilová Vendula (H)

3

Řezáčová Zuzana

1

1:6

0:6

0

2

0

1

4.

Menšíková Šárka

3

Horáčková Lucie

1

1:6

2:6

0

2

0

1

5.

Pecha Zdeněk

1

Makovička Daniel

4

1:6

0:6

0

2

0

1

6.

Procházka Jan

1

Tůma Jáchym

4

1:6

0:6

0

2

0

1

7.

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
3

Maštálka Petr
Makovička Daniel

3
4

3:6

5:7

0

2

0

1

8.

Pecha Zdeněk
Procházka Jan

1
1

Kverek Libor (H)
Tůma Jáchym

3
4

1:6

0:6

0

2

0

1

9.

Kroutilová Vendula (H)
Menšíková Šárka

3
3

Řezáčová Zuzana
Horáčková Lucie

1
1

2:6

3:6

0

2

0

1

 

Zápasy 7. kola:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - LTC Mladá Boleslav  2:7
LTC Kolín - Slavoj Žiželice B  0:9
TJ LTC Poděbrady  - TK Benátky nad Jizerou B  6:3
Slavoj Čerčany - TK Radošovice  1:8 (jot)

kov

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

7

0

50:13

102:28

14

2.

Slavoj Žiželice B

6

1

51:12

103:26

13

3.

TJ LTC Poděbrady

5

2

34:29

69:63

12

4.

TK Radošovice

4

3

39:24

83:53

11

5.

Slavoj Čerčany

3

4

26:37

56:80

10

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

5

16:47

37:95

9

7.

LTC Kolín

1

6

21:42

48:87

8

8.

TK Benátky nad Jizerou B

0

7

15:48

31:97

7

 

O těsné výhře nad LTC Kolín rozhodly chlapecké čtyřhry, jasná vítězství Kovaříka, Pecha a Beznosky

Ve dvou utkáních se hrál třetí set, jednou pro domácí, podruhé pro hosty

Zruč nad Sázavou (25. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Kolín.

jan

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 4. kola dařilo, vedli 2:0, ale po šesti utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Vzápětí se však hosté dostali po čtyřhře dívek do vedení – 3:4. Jiskra poté vyhrála oba chlapecké debly a konečný stav utkání vyzněl pro domácí – 5:4.  

6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Kolín    5:4, sady  11:9

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Poláček David

3

6:2

6:1

 

2

0

1

0

2.

Beznoska Jaroslav

3

Dudáš Jakub

1

6:2

6:1

 

2

0

1

0

3.

Kroutilová Vendula (H)

3

Jeřábková Vanesa

6

4:6

2:6

 

0

2

0

1

4.

Menšíková Šárka

3

Severová Scarlett

6

1:6

3:6

 

0

2

0

1

5.

Pecha Zdeněk

1

Janeček Adam

1

6:2

6:2

 

2

0

1

0

6.

Procházka Jan

1

Pavlas Marek

1

2:6

0:6

 

0

2

0

1

7.

Kroutilová Vendula (H)
Menšíková Šárka

3
3

Jeřábková Vanesa
Severová Scarlett

6
6

4:6

6:2

0:1

1

2

0

1

8.

Kovařík Tomáš
Pecha Zdeněk

3
1

Poláček David
Dudáš Jakub

3
1

3:6

6:4

1:0

2

1

1

0

9.

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

Janeček Adam
Pavlas Marek

1
1

6:2

6:3

 

2

0

1

0

 

Zápasy 6. kola:

LTC Mladá Boleslav - TK Radošovice  7:2
TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Čerčany  0:9
Slavoj Žiželice B - TJ LTC Poděbrady  8:1
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - LTC Kolín  5:4

dan

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

6

0

43:11

88:24

12

2.

Slavoj Žiželice B

5

1

42:12

85:26

11

3.

TJ LTC Poděbrady

4

2

28:26

57:57

10

4.

TK Radošovice

3

3

31:23

66:49

9

5.

Slavoj Čerčany

3

3

25:29

52:63

9

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

2

4

14:40

33:81

8

7.

LTC Kolín

1

5

21:33

48:69

7

8.

TK Benátky nad Jizerou B

0

6

12:42

25:85

6

 

Příští program: 7. kolo - 27. června

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - LTC Mladá Boleslav           
LTC Kolín - Slavoj Žiželice B       
TJ LTC Poděbrady - TK Benátky nad Jizerou B          
Slavoj Čerčany - TK Radošovice (jot)

 

Mladší žactvo uhrálo na kurtech třetího celku slušný výsledek, k vítězství chyběl zisk jedné ze čtyřher

Zručské družstvo se favorita nezaleklo, mohlo dokonce vyhrát

Poděbrady (25. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Poděbrad.

simi

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po šesti dvouhrách byl stav utkání nerozhodný 3:3, po dívčím deblu hosté vyhrávali 4:3. Schylovalo se k překvapení, ale nestalo se. Domácí obě chlapecké čtyřhry vyhráli a stanovili stav utkání na konečných 5:4.

6. kolo: TK Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou    5:4, sady  10:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Vocásek Martin

15

Beznoska Jaroslav

12

1:6

1:6

0

2

0

1

2.

Klíma Štěpán

12

Šimek Matěj

6

6:2

6:1

2

0

1

0

3.

Koutská Adéla Eva

3

Kroutilová Vendula (H)

4

1:6

0:6

0

2

0

1

4.

Šebestová Eliška

1

Horáčková Tereza

1

1:6

0:6

0

2

0

1

5.

Kříž Štěpán

12

Pešek Vilém

1

6:0

6:0

2

0

1

0

6.

Klíma Adam

1

Rýva Jakub

1

6:0

6:0

2

0

1

0

7.

Šebestová Eliška
Koutská Adéla Eva

1
3

Horáčková Tereza
Kroutilová Vendula (H)

1
4

0:6

1:6

0

2

0

1

8.

Vocásek Martin
Klíma Štěpán

15
12

Beznoska Jaroslav
Šimek Matěj

12
6

6:3

7:6

2

0

1

0

9.

Kříž Štěpán
Klíma Adam

12
1

Pešek Vilém
Rýva Jakub

1
1

6:0

6:0

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

TK Benátky nad Jizerou - Sparta Kutná Hora  9:0
TJ LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  5:4
Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav  1:8
TK Radošovice - Slavoj Žiželice B 8:1
dan

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Benátky nad Jizerou

6

0

45:9

93:23

12

2.

LTC Mladá Boleslav

5

1

43:11

90:29

11

3.

TJ LTC Poděbrady

5

1

33:21

66:46

11

4.

TK Radošovice

4

2

33:21

74:43

10

5.

Slavoj Čerčany

2

4

24:30

51:66

8

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

5

18:36

39:74

7

7.

Slavoj Žiželice B

1

5

12:42

27:84

7

8.

Sparta Kutná Hora

0

6

8:46

17:92

6

 

Příští program: 7. kolo - 28. června

TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou        
Slavoj Žiželice B - Slavoj Čerčany         
LTC Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady         
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Sparta Kutná Hora  (jot)

         

Starší žactvo nestačilo v Poděbradech, jedinou výhru získala Šárka Menšíková za stavu 3:0

Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo LTC Kolín

Poděbrady (16. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Poděbrad.

kovi

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali ještě tři bodíky ve čtyřhrách – 8:1. Hosté získali čestný bod v podobě výhry Šárky Menšíkové nad Adélou Kroulíkovou 6:1 6:1.

5. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou    8:1, sady 16:2

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Bega Petr (H)

4

Kovařík Tomáš

3

6:2

6:3

2

0

1

0

2.

Vocásek Martin

4

Pecha Zdeněk

1

6:4

6:1

2

0

1

0

3.

Vocásková Daniela

6

Kroutilová Vendula (H)

3

6:0

6:2

2

0

1

0

4.

Kroulíková Adéla

4

Menšíková Šárka

3

1:6

1:6

0

2

0

1

5.

Klíma Štěpán

4

Procházka Jan

1

6:0

6:1

2

0

1

0

6.

Kříž Štěpán

1

Rýva Jakub

1

6:0

6:0

2

0

1

0

7.

Vocásková Daniela
Kroulíková Adéla

6
4

Kroutilová Vendula (H)
Menšíková Šárka

3
3

7:5

6:2

2

0

1

0

8.

Bega Petr (H)
Vocásek Martin

4
4

Kovařík Tomáš
Pecha Zdeněk

3
1

6:3

6:2

2

0

1

0

9.

Kříž Štěpán
Klíma Štěpán

1
4

Procházka Jan
Rýva Jakub

1
1

6:0

6:0

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

LTC Kolín - LTC Mladá Boleslav  2:7
TJ LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  8:1
Slavoj Čerčany - Slavoj Žiželice B  2:7
TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou B  8:1

krou

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

5

0

36:9

74:20

10

2.

Slavoj Žiželice B

4

1

34:11

69:24

9

3.

TJ LTC Poděbrady

4

1

27:18

55:41

9

4.

TK Radošovice

3

2

29:16

62:35

8

5.

Slavoj Čerčany

2

3

16:29

34:62

7

6.

LTC Kolín

1

4

17:28

39:58

6

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

4

9:36

22:72

6

8.

TK Benátky nad Jizerou B

0

5

12:33

24:67

5

 

Příští program: 6. kolo - 20. června

LTC Mladá Boleslav - TK Radošovice   
TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Čerčany
Slavoj Žiželice B - TJ LTC Poděbrady   
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - LTC Kolín (jot)      

Jiskra uhrála na kurtech třetího celku slušný výsledek, k vítězství chyběl zisk jednoho bodu

Zručské družstvo se favorita nezaleklo a odehrálo vyrovnanou partii

Radošovice (5. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Radošovic.

lida

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po šesti dvouhrách prohrávalo 4:2, po chlapeckých deblech 5:3. Závěrečná výhra dívčí zručské čtyřhry stanovila stav utkání na konečných 5:4.

4. kolo: TK Radošovice -  Jiskra Zruč nad Sázavou    5:4, sady  11:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Toman Kryštof

15

Beznoska Jaroslav

12

0:6

3:6

 

0

2

0

1

2.

Kubeš Ondřej

6

Šimek Matěj

6

6:2

6:0

 

2

0

1

0

3.

Jirků Marek

6

Pešek Vilém

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

4.

Tománek Jakub

6

Pajer Filip

1

6:0

6:0

 

2

0

1

0

5.

Olexová Barbora

4

Kroutilová Vendula (H)

4

0:6

1:6

 

0

2

0

1

6.

Bártová Vanesa

4

Vlčková Karolína

4

6:0

6:0

 

2

0

1

0

7.

Toman Kryštof
Kubeš Ondřej

15
6

Beznoska Jaroslav
Šimek Matěj

12
6

6:3

4:6

0:1

1

2

0

1

8.

Jirků Marek
Tománek Jakub

6
6

Pešek Vilém
Pajer Filip

1
1

6:1

6:0

 

2

0

1

0

9.

Olexová Barbora
Bártová Vanesa

4
4

Kroutilová Vendula (H)
Vlčková Karolína

4
4

4:6

3:6

 

0

2

0

1

 

Ostatní zápasy:

TK Benátky nad Jizerou - TJ LTC Poděbrady  5:4
Slavoj Čerčany - Sparta Kutná Hora  8:1
TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  5:4
Slavoj Žiželice B - LTC Mladá Boleslav  0:9

sim

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Benátky nad Jizerou

4

0

27:9

57:22

8

2.

LTC Mladá Boleslav

3

1

29:7

60:17

7

3.

TK Radošovice

3

1

22:14

50:28

7

4.

TJ LTC Poděbrady

3

1

21:15

42:34

7

5.

Slavoj Čerčany

1

3

16:20

33:44

5

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

3

12:24

26:50

5

7.

Slavoj Žiželice B

1

3

11:25

24:50

5

8.

Sparta Kutná Hora

0

4

6:30

13:60

4

 

Příští program: 5. kolo - 14. června

Slavoj Žiželice B - TK Benátky nad Jizerou     
LTC Mladá Boleslav - TK Radošovice   
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Slavoj Čerčany        
Sparta Kutná Hora - TJ LTC Poděbrady (jot)

        

Starší žactvo Jiskry vyhrávalo v úvodu střetnutí dvoubodovým rozdílem, poté vysoko prohrálo

Ve třech utkáních se hrál třetí set, vždy v neprospěch domácích

Zruč nad Sázavou (3. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoje Čerčany.

men

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 4. kola dařilo, vedli 2:0. Vzápětí však hosté výsledek otočili – 2:4. Domácím se nedařilo poté ani ve čtyřhrách, všechny prohráli, a tak konečný stav utkání vyzněl pro Čerčany – 2:7.  

4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany  2:7, sady  7:14

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Folprecht Vojtěch

3

6:1

6:3

 

2

0

1

0

2.

Beznoska Jaroslav

3

Hempl Lukáš

4

6:2

6:4

 

2

0

1

0

3.

Kroutilová Vend. (H)

3

Bičáková Eliška

4

2:6

3:6

 

0

2

0

1

4.

Menšíková Šárka

3

Stejskalová Karolína

6

3:6

2:6

 

0

2

 0

1

5.

Pecha Zdeněk

1

Vorálek Tomáš

4

5:7

6:2

4:6

1

2

0

1

6.

Procházka Jan

1

Dvořák Richard

4

2:6

3:6

 

0

2

0

1

7.

Kroutilová Vend. (H)
Menšíková Šárka

3
3

Bičáková Eliška
Stejskalová Karolína

4
6

0:6

7:5

0:1

1

2

0

1

8.

Kovařík Tomáš
Pecha Zdeněk

3
1

Hempl Lukáš
Vorálek Tomáš

4
4

6:7

5:7

 

0

2

0

1

9.

Beznoska Jaroslav
Procházka Jan

3
1

Folprecht Vojtěch
Dvořák Richard

3
4

2:6

6:4

0:1

1

2

0

1

 

Zápasy 4. kola:

LTC Mladá Boleslav - TK Benátky nad Jizerou B  8:1
Slavoj Žiželice B - TK Radošovice  7:2
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Slavoj Čerčany  2:7
LTC Kolín - TJ LTC Poděbrady  4:5

jar

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

4

0

29:7

59:16

8

2.

Slavoj Žiželice B

3

1

27:9

55:20

7

3.

TJ LTC Poděbrady

3

1

19:17

39:39

7

4.

TK Radošovice

2

2

21:15

46:33

6

5.

Slavoj Čerčany

2

2

14:22

30:48

6

6.

LTC Kolín

1

3

15:21

35:43

5

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

3

8:28

20:56

5

8.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou B

0

4

11:25

22:51

4

 

Příští program: 5. kolo - 13. června

LTC Kolín - LTC Mladá Boleslav
TJ LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. 
Slavoj Čerčany - Slavoj Žiželice B         
TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou B (jot)

 

Starší žactvo prohrálo na antukových kurtech v Radošovicích, ani jeden zápas nedospěl do třetího setu

Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo Slavoje Čerčany

Radošovice (28. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Radošovic.

men

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali ještě tři bodíky ve čtyřhrách – 8:1. Hosté získali čestný bod v podobě výhry Šárky Menšíkové nad Kateřinou Riegelovou 6:1 7:5.

3. kolo: TK Radošovice - Jiskra Zruč nad Sázavou    8:1, sady 16:2

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Němeček Dominik

4

Kovařík Tomáš

3

7:5

6:1

2

0

1

0

2.

Kulhánek Martin

4

Beznoska Jaroslav

3

6:1

6:3

2

0

1

0

3.

Krischke Adam

4

Pecha Zdeněk

1

6:1

6:1

2

0

1

0

4.

Tománek David

1

Procházka Jan

1

6:1

6:1

2

0

1

0

5.

Slavíková Emma (H)

4

Kroutilová Vendula (H)

3

6:2

6:1

2

0

1

0

6.

Riegelová Kateřina

1

Menšíková Šárka

3

1:6

5:7

0

2

0

1

7.

Němeček Dominik
Kulhánek Martin

4
4

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
3

6:4

6:2

2

0

1

0

8.

Krischke Adam
Tománek David

4
1

Pecha Zdeněk
Procházka Jan

1
1

6:3

6:2

2

0

1

0

9.

Slavíková Emma (H)
Riegelová Kateřina

4
1

Kroutilová Vendula (H)
Menšíková Šárka

3
3

6:1

6:1

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

TJ LTC Poděbrady - TC Mladá Boleslav  2:7
Slavoj Čerčany - LTC Kolín  5:4
TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  8:1
TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Žiželice B  2:7
man

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

3

0

21:6

43:14

6

2.

Slavoj Žiželice B

2

1

20:7

41:15

5

3.

TK Radošovice

2

1

19:8

41:19

5

4.

TJ LTC Poděbrady

2

1

14:13

29:30

5

5.

LTC Kolín

1

2

11:16

26:33

4

6.

Slavoj Čerčany

1

2

7:20

16:41

4

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

2

6:21

13:42

4

8.

TK Benátky nad Jizerou B

0

3

10:17

20:35

3

 

Příští program: 4. kolo - 30. května

 
LTC Mladá Boleslav - TK Benátky nad Jizerou B       
Slavoj Žiželice B - TK Radošovice
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Slavoj Čerčany
LTC Kolín - TJ LTC Poděbrady  (jot) 

        

Mladší žactvo uhrálo na kurtech druhého celku dva body, Beznoskou a čtyřhrou Beznoska - Šimek

Těžký začátek soutěže, dva zápasy proti lídrům 1. třídy

Mladá Boleslav (13. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Mladé Boleslavi.

men

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Po šesti dvouhrách prohrávalo 5:1, po dívčím deblu 6:1. Chlapecké čtyřhry skončily 1:1, celkově zvítězila Mladá Boleslav 7:2.

2. kolo: LTC Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou    7:2, sady  14:5

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kverek Libor (H)

15

Beznoska Jaroslav

12

3:6

3:6

 

0

2

0

1

2.

Pospíšil Viktor (H)

6

Šimek Matěj

6

4:6

6:2

6:1

2

1

1

0

3.

Šprojcarová Ver.

15

Kroutilová Vend. (H)

4

6:3

6:4

 

2

0

1

0

4.

Horáčková Lucie

9

Vlčková Karolína

4

6:4

6:3

 

2

0

1

0

5.

Švejk Martin

6

Menšík Vladimír

6

6:1

6:0

 

2

0

1

0

6.

Kozderka Marek

3

Pešek Vilém

1

6:0

6:2

 

2

0

1

0

7.

Šprojcarová Ver.
Horáčková Lucie

15
9

Kroutilová Vend. (H)
Vlčková Karolína

4
4

6:3

6:1

 

2

0

1

0

8.

Kverek Libor (H)
Pospíšil Viktor (H)

15
6

Beznoska Jaroslav
Šimek Matěj

12
6

2:6

3:6

 

0

2

0

1

9.

Švejk Martin
Kozderka Marek

6
3

Menšík Vladimír
Pešek Vilém

6
1

6:0

6:1

 

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:   

TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Čerčany  8:1
TK Radošovice - TJ LTC Poděbrady  3:6
Slavoj Žiželice B - Sparta Kutná Hora  5:4
LTC Mladá Boleslav - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  7:2
sim

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

TK Benátky nad Jizerou

2

0

17:1

35:4

4

2.

LTC Mladá Boleslav

2

0

16:2

32:5

4

3.

TJ LTC Poděbrady

2

0

12:6

24:15

4

4.

TK Radošovice

1

1

9:9

23:18

3

5.

Slavoj Žiželice B

1

1

8:10

16:20

3

6.

Sparta Kutná Hora

0

2

4:14

8:28

2

7.

Slavoj Čerčany

0

2

4:14

9:31

2

8.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

2

2:16

6:32

2

 

Příští program: 3. kolo - 24. května

LTC Mladá Boleslav - TK Benátky nad Jizerou  
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - Slavoj Žiželice B       
Sparta Kutná Hora - TK Radošovice       
TJ LTC Poděbrady - Slavoj Čerčany (jot)

 

Starší žactvo zvítězilo na domácích kurtech  nejtěsnějším výsledkem nad béčkem Benátek nad Jizerou

Všechna střetnutí skončila vítězstvím ve dvou setech

Zruč nad Sázavou (13. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Benátky nad Jizerou B.

kov

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola dařilo, vedli 2:0 a 4:2. Vzápětí hosté snížili po ženské čtyřhře na 3:4, ale poté podlehli Kovaříkovi s Beznoskou a o bodech bylo rozhodnuto – 5:3. Závěrečná vítězná chlapecká čtyřhra Benátek upravila stav střetnutí na 5:4.  

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Benátky nad Jiz. B  5:4, sady  10:8

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Kovařík Tomáš

3

Burian Adam

1

6:4

6:0

2

0

1

0

2.

Beznoska Jaroslav

3

Kresta Šimon

1

6:0

6:1

2

0

1

0

3.

Kroutilová Vendula (H)

3

Sofínová Barbora

4

4:6

3:6

0

2

0

1

4.

Menšíková Šárka

3

Horáková Lucie

3

0:6

1:6

0

2

0

1

5.

Pecha Zdeněk

1

Kurka Tomáš

1

6:1

6:1

2

0

1

0

6.

Procházka Jan

1

Bureš Vratislav

1

7:5

6:2

2

0

1

0

7.

Kroutilová Vendula (H)
Menšíková Šárka

3
3

Sofínová Barbora
Horáková Lucie

4
3

2:6

2:6

0

2

0

1

8.

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
3

Bureš Vratislav
Kresta Šimon

1
1

6:2

6:1

2

0

1

0

9.

Pecha Zdeněk
Procházka Jan

1
1

Burian Adam
Kurka Tomáš

1
1

5:7

0:6

0

2

0

1

 

Zápasy 2. kola:

LTC Mladá Boleslav - Slavoj Žiželice B  5:4       
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TK Benátky nad Jizerou B  5:4   
LTC Kolín - TK Radošovice  2:7   
TJ LTC Poděbrady  - Slavoj Čerčany  7:2

jara

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

2

0

14:4

28:10

4

2.

TJ LTC Poděbrady

2

0

12:6

25:15

4

3.

Slavoj Žiželice B

1

1

13:5

27:11

3

4.

TK Radošovice

1

1

11:7

25:17

3

5.

LTC Kolín

1

1

7:11

17:22

3

6.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

1

1

5:13

11:26

3

7.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou B

0

2

8:10

16:21

2

8.

Slavoj Čerčany

0

2

2:16

5:32

2

 

Příští program: 3. kolo - 23. května

TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav          
Slavoj Čerčany - LTC Kolín
TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.        
TK Benátky nad Jizerou B - Slavoj Žiželice B (jot)

 

Mladší žactvo prohrálo s Benátky nad Jizerou, v neděli zajíždí k lídrovi do Mladé Boleslavi

Jediný set utkání získala ve čtyřhrách dvojice Beznoska - Šimek

Zruč nad Sázavou (7. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Benátky nad Jizerou. Hosté po šesti dvouhrách vedli již 6:0, poté přidali tři body ve čtyřhrách a zvítězili 9:0.  

simek

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Benátky nad Jizerou   0:9, sady 1:18

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Beznoska Jar.

12

Němeček Václav

15

2:6

0:6

 

0

2

0

1

2.

Šimek Matěj

6

Čížek Marek (H)

9

2:6

2:6

 

0

2

0

1

3.

Menšík Vladimír

6

Burian Adam

6

1:6

0:6

 

0

2

0

1

4.

Pešek Vilém

1

Polák Michal (H)

1

1:6

0:6

 

0

2

0

1

5.

Vlčková Karolína

4

Gašicová Kateřina

12

0:6

0:6

 

0

2

0

1

6.

Horáčková Tereza

1

Kadlecová Hana

12

0:6

1:6

 

0

2

0

1

7.

Vlčková Karolína
Štiková Nikola (H)

4
4

Gašicová Kateřina
Kadlecová Hana

12
12

2:6

1:6

 

0

2

0

1

8.

Beznoska Jar.
Šimek Matěj

12
6

Němeček Václav
Čížek Marek (H)

15
9

4:6

7:5

0:1

1

2

0

1

9.

Menšík Vladimír
Pešek Vilém

6
1

Burda Jan František
Polák Michal (H)

6
1

0:6

1:6

 

0

2

0

1

 

Zápasy 1. kola:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TK Benátky nad Jizerou  0:9
Sparta Kutná Hora - LTC Mladá Boleslav  0:9
LTC Poděbrady - Slavoj Žiželice B  6:3
Slavoj Čerčany - TK Radošovice  3:6

ten

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

1

0

9:0

18:0

2

2.

TK Benátky nad Jizerou

1

0

9:0

18:1

2

3.

TK Radošovice

1

0

6:3

14:6

2

4.

TJ LTC Poděbrady

1

0

6:3

12:6

2

5.

Slavoj Žiželice B

0

1

3:6

6:12

1

6.

Slavoj Čerčany

0

1

3:6

6:14

1

7.

TJ Jiskra Zruč n.Sáz.

0

1

0:9

1:18

1

8.

Sparta Kutná Hora

0

1

0:9

0:18

1

 

Příští program: 2. kolo - 10. května

TK Benátky nad Jizerou - Slavoj Čerčany   
TK Radošovice - TJ LTC Poděbrady           
Slavoj Žiželice B - Sparta Kutná Hora          
LTC Mladá Boleslav - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)     

 

Starší žactvo Jiskry nastačilo v KS 1. třídy na béčko Žiželic, to jim povolilo pouze jeden set

Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo z Benátek nad Jizerou

Žiželice (5. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Žiželic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 6:0, poté získali ještě tři bodíky ve čtyřhrách – 9:0. Hosté získali čestný set v chlapecké čtyřhře.

mens

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

1. kolo:Slavoj Žiželice B - Jiskra Zruč nad Sázavou    9:0, sady 18:1

Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)

 

1.

Šulc Dominik

4

Kovařík Tomáš

3

6:0

6:0

 

2

0

1

0

2.

Kubánek Jan

3

Beznoska Jaroslav

3

6:1

6:0

 

2

0

1

0

3.

Malíková Petra

4

Kroutilová Vendula (H)

3

6:1

6:0

 

2

0

1

0

4.

Vítová Andrea

4

Menšíková Šárka

3

6:1

6:1

 

2

0

1

0

5.

Židů Petr

1

Pecha Zdeněk

1

6:4

7:5

 

2

0

1

0

6.

Včelák Jan

1

Procházka Jan

1

6:2

6:2

 

2

0

1

0

7.

Šulc Dominik
Židů Petr

4
1

Kovařík Tomáš
Beznoska Jaroslav

3
3

6:4

3:6

1:0

2

1

1

0

8.

Kubánek Jan
Včelák Jan

3
1

Pecha Zdeněk
Procházka Jan

1
1

6:1

6:1

 

2

0

1

0

9.

Malíková Petra
Vítová Andrea

4
4

Kroutilová Vendula (H)
Menšíková Šárka

3
3

6:0

6:0

 

2

0

1

0

 

Ostatní zápasy:

Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav  0:9
TK Radošovice - TJ LTC Poděbrady  4:5
TK Benátky nad Jizerou B - LTC Kolín  4:5
Slavoj Žiželice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.  9:0
kov

Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)

 

1.

LTC Mladá Boleslav

1

0

9:0

18:1

2

2.

Slavoj Žiželice B

1

0

9:0

18:1

2

3.

LTC Kolín

1

0

5:4

11:8

2

4.

TJ LTC Poděbrady

1

0

5:4

11:11

2

5.

TK Radošovice

0

1

4:5

11:11

1

6.

Tenisový klub Benátky nad Jizerou B

0

1

4:5

8:11

1

7.

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

0

1

0:9

1:18

1

8.

Slavoj Čerčany

0

1

0:9

1:18

1

 

Příští program: 2. kolo - 9. května

LTC Mladá Boleslav - Slavoj Žiželice B   
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TK Benátky nad Jizerou B
LTC Kolín - TK Radošovice           
TJ LTC Poděbrady  - Slavoj Čerčany (jot)     

            

Rozlosování tenisu 2015 – kategorie starší žactvo I. třída, oddělení B s osmi účastníky

Starší žáci zajíždí v prvním kole do Žiželic

Praha, Zruč nad Sázavou (1. dubna) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie starší žactvo – I. třída, skupina B. Mladí tenisté začínají venku se Slavojem Žiželice B, poté doma hostí Tenisový klub Benátky nad Jizerou B. (jot)

peta

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Mužstva:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.                 
LTC Kolín                  
TJ LTC Poděbrady            
Slavoj Čerčany                   
TK Radošovice        
Tenisový klub Benátky nad Jizerou B       
Slavoj Žiželice B
LTC Mladá Boleslav

Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)

Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav     
TK Radošovice - TJ LTC Poděbrady       
Tenisový klub Benátky nad Jizerou B - LTC Kolín          
Slavoj Žiželice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.

 

Rozlosování tenisu 2015 – kategorie mladší žactvo I. třída, oddělení B s osmi účastníky

Mladší žáci začínají doma, hostí Benátky nad Jizerou

Praha, Zruč nad Sázavou (31. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie mladší žactvo – I. třída, skupina B. Mladí tenisté začínají doma s TK Benátky nad Jizerou, poté zajíždí na LTC Mladá Boleslav. (jot)

ten

FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY

Mužstva:

TJ Jiskra Zruč n. Sáz.
TK Benátky nad Jizerou     
Sparta Kutná Hora
LTC Mladá Boleslav           
TJ LTC Poděbrady
Slavoj Žiželice B      
Slavoj Čerčany
TK Radošovice

Rozlosování prvního kola: 3. 5. (NT 8. 5.)

TJ Jiskra Zruč n. Sáz. - TK Benátky nad Jizerou    
Sparta Kutná Hora - LTC Mladá Boleslav           
TJ LTC Poděbrady - Slavoj Žiželice B     
Slavoj Čerčany - TK Radošovice