Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Ať si kdo chce, co chce říká - v srpnu ještě do rybníka.

Pranostika na akt. den

Na den svatého Sebalda vybírají včelaři med.

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

PŘEKLADAČ - UPŘESNĚNÍ

Univerzální překladač na těchto webových stránkách je implementací strojového překladače, který automatizovaně překládá zadané textové informace. Nejedná se tedy o stoprocentní překlad obsahu. Systém je ale postačující k základnímu porozumění.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zprávy

#

KRAJSKÁ SOUTĚŽ 1. TŘÍDY, SKC ZRUČ NAD SÁZAVOU B, SOUPEŘI 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ

BÉČKO SKC SE UTKÁ V KRAJSKÉ SOUTĚŽI I. TŘÍDY SEZONY 2018/19 NOVĚ S BRANDÝSEM NAD LABEM C, ÁČKEM ŘÍČAN A MNICHOVÝM HRADIŠTĚM B

Krajská soutěž I. třídy doznala minimálních změn, za Kutnou Horu, Odolenu Vodu a Všetaty byly zařazeny Brandýs nad Labem B, Říčany A a Mnichovo Hradiště B celý text

ostatní, náš tip | 11. 7. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

21. A 22. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

VÝHRA S DRUHÝM A REMÍZA S PÁTÝM, BÉČKO ZAKONČILO SOUTĚŽ KS1 NA ŠESTÉM MÍSTĚ

Play – off: Odolena Voda – Kolín C, Libice nad Cidlinou – Bělá pod Bezd. B
Play – out: Kutná Hora A – Velké Popovice, Neratovice B – Sadská B

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou jedenadvacáté a dvaadvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy.

21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice nad Cidlinou 10:5

Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Hameta Oldřich 0:1, Herout Tomáš 0:2, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 1:0, WO 7:0 - Pekárek František st. 2:1, Paroulek Milan 1:2, Kaipr Petr 1:0, WO 0:7.

22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Krchleby A 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hameta Oldřich 2:2, Bleha Lukáš 1:3, Kamarýt Jiří 1:1, Slavík Radek 4:0, Herout Václav 0:2 - Procházka Miroslav ml. 3:1, Bittner Miloslav 3:1, Břetenář Petr 1:3, Špitálský Ladislav 1:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 22 17 0 5 0 198:140 51
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 22 14 1 7 0 192:137 43
3. TTC Bělá pod Bezdězem B 22 14 0 8 0 174:134 42
4. ST EUROMASTER Kolín C 22 14 0 8 0 175:124 42
5. TJ Sokol Krchleby A 22 14 1 6 1 176:148 40
6. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 22 12 3 7 0 171:153 39
7. TJ Sokol Kosmonosy 22 10 2 10 0 177:167 32
8. TJ Sokol Kutná Hora A 22 10 1 11 0 169:164 31
9. TJ Neratovice B 22 9 1 12 0 134:175 28
10. TJ Sadská B 22 7 2 13 0 153:175 23
11. TJ Sokol Velké Popovice 22 5 1 16 0 131:190 16
12. TJ Sokol Všetaty A 22 0 0 22 0 77:220 0
celý text

ostatní, náš tip | 29. 3. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

19. A 20. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

BÉČKO V NERATOVICÍCH CELÝ ZÁPAS VEDLO, NAKONEC REMIZOVALO. S ,,ODOLKOU“ DLOUHO VZDOROVALO, ALE LÍDRU TABULKY BODY NEVZALO

Ve 21. a 22. kole hostí béčko SKC celky Libic a Krchleb

Neratovice, Odolena Voda – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Neratovicích devatenácté, druhý den v Odolené Vodě dvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

19. kolo: TJ Neratovice B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Sauer Ondřej 2:2, Michal Jiří 1:3, Šlechta Jaroslav 1:3, Dvořák Jan ml. 4:0 - Kamarýt Jiří 3:1, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Němec Marek 1:3.

20. kolo: Aero Odolena Voda - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:3

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hudečková Hana 2:0, Schmelz Richard 2:0, Kulíšek Marek 0:1, Bochňák David 2:0, Hendrych Jan 0:1, WO 3:0 - Kamarýt Jiří 0:2, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 1:1, Němec Marek 0:2, WO 0:3. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 20 17 0 3 0 184:120 51
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 20 14 1 5 0 185:117 43
3. TJ Sokol Krchleby A 20 14 0 5 1 161:129 39
4. TTC Bělá pod Bezdězem B 20 12 0 8 0 154:126 36
5. ST EUROMASTER Kolín C 20 12 0 8 0 155:117 36
6. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 20 11 2 7 0 152:139 35
7. TJ Sokol Kutná Hora A 20 9 1 10 0 154:154 28
8. TJ Neratovice B 20 9 1 10 0 131:155 28
9. TJ Sokol Kosmonosy 20 8 2 10 0 157:158 26
10. TJ Sadská B 20 5 2 13 0 133:167 17
11. TJ Sokol Velké Popovice 20 4 1 15 0 117:175 13
12. TJ Sokol Všetaty A 20 0 0 20 0 74:200 0

Příští program: (24. – 25. března)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice nad Cidlinou

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Krchleby A
celý text

ostatní, náš tip | 12. 3. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

17. A 18. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

JASNÁ VÍTĚZSTVÍ NAD CELKY Z KONCE TABULKY, V BŘEZNU NA STOLY LÍDRA SOUTĚŽE

V 19. a 20. kole zajíždí béčko do Neratovic a Odolené Vody

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou sedmnácté a osmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Velké Popovice 10:3

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 1:1, Bleha Lukáš 1:2, Slavík Radek 3:0 - Lambert Zbyněk 2:1, Stupavský Milan 1:2, Maršál Petr 0:3, Dvořák Martin 0:2.

18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Všetaty A 10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hameta Oldřich 3:0, Herout Tomáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Slavík Radek 3:0 - Růžička Zdeněk 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Bíba Jaroslav 1:2, Moulis Pavel 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 18 15 0 3 0 164:112 45
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 18 12 1 5 0 165:108 37
3. TTC Bělá pod Bezdězem B 18 12 0 6 0 145:106 36
4. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 18 11 1 6 0 140:120 34
5. TJ Sokol Krchleby A 18 12 0 5 1 141:123 33
6. ST EUROMASTER Kolín C 18 10 0 8 0 135:109 30
7. TJ Sokol Kutná Hora A 18 8 1 9 0 137:138 25
8. TJ Neratovice B 18 8 0 10 0 112:141 24
9. TJ Sokol Kosmonosy 18 7 2 9 0 142:141 23
10. TJ Sadská B 18 5 2 11 0 123:147 17
11. TJ Sokol Velké Popovice 18 4 1 13 0 109:155 13
12. TJ Sokol Všetaty A 18 0 0 18 0 67:180 0

Příští program: (10. – 11. března)

TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Aero Odolena Voda - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 26. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

16. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

PO DVOU PROHRÁCH V KOLÍNĚ A KUTNÉ HOŘE VÝHRA V SADSKÉ, POSTUP NA PÁTOU PŘÍČKU

V Sadské bodoval čtyřikrát Slavík, tři čárky přidal Hameta, dvě Kamarýt a čtyřhra

Sadská – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Sadské šestnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

16. kolo: TJ Sadská B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 5:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Beran Martin 1:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Špinar Rostislav 0:3, Vojáček Jiří 1:3 - Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Bleha Lukáš 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupiny B)

1. TJ Aero Odolena Voda 16 13 0 3 0 144:106 39
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 16 12 0 4 0 137:86 36
3. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 16 10 1 5 0 145:94 31
4. ST EUROMASTER Kolín C 16 10 0 6 0 128:89 30
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 16 9 1 6 0 120:113 28
6. TJ Sokol Krchleby A 16 10 0 5 1 121:113 27
7. TJ Sokol Kutná Hora A 16 8 1 7 0 125:118 25
8. TJ Sokol Kosmonosy 16 7 2 7 0 126:121 23
9. TJ Neratovice B 16 6 0 10 0 92:128 18
10. TJ Sokol Velké Popovice 16 4 1 11 0 105:135 13
11. TJ Sadská B 16 3 2 11 0 103:143 11
12. TJ Sokol Všetaty A 16 0 0 16 0 60:160 0

Příští program – 17. a 18. kolo: (24. a 25. února)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Velké Popovice
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Všetaty A (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 16. 2. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

14. A 15. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

BÉČKO NASTOUPILO V KOLÍNĚ V NÁHRADNÍ SESTAVĚ, NEBODOVALO ANI V KUTNÉ HOŘE

V 16. kole zajíždí béčko SKC do Sadské B

Kolín, Kutná Hora – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kolíně čtrnácté, druhý den v Kutné Hoře patnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

14. kolo: ST Euromaster Kolín C – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:0

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Mazurkiewicz Ivo 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0 - Herout Václav 0:2, Friš Miroslav 0:2, Buldra Lubomír 0:2, Dolejš Ladislav 0:2.

15. kolo: Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:5

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Švarc Ondřej 2:1, Vala Martin 2:1, Ulrich Radek 2:1, Štus Radek 3:1 - Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 2:1, Jandejsek Zdeněk 0:3, Herout Václav 0:3. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 15 12 0 3 0 134:106 36
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 15 11 0 4 0 127:79 33
3. ST EUROMASTER Kolín C 15 10 0 5 0 122:79 30
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 15 9 1 5 0 135:93 28
5. TJ Sokol Krchleby A 15 10 0 4 1 120:103 27
6. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 15 8 1 6 0 110:108 25
7. TJ Sokol Kosmonosy 15 7 2 6 0 119:111 23
8. TJ Sokol Kutná Hora A 15 7 1 7 0 115:112 22
9. TJ Neratovice B 15 6 0 9 0 92:118 18
10. TJ Sadská B 15 3 2 10 0 98:133 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 15 3 1 11 0 95:129 10
12. TJ Sokol Všetaty A 15 0 0 15 0 54:150 0

Příští program: (10. února)

TJ Sadská B – SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
celý text

ostatní, náš tip | 30. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

12. A 13. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

DRUHÝ TÝM TABULKY Z BĚLÉ POD BEZDĚZEM ODJEL S VÝPRASKEM, BÉČKO SKC SI PORADILO I S KOSMONOSY

Ve 14. a 15. kole zajíždí béčko do Kolína a Kutné Hory

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

12. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Bělá pod Bezd. 10:3

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 2:1, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Tomáš 3:0, Slavík Radek 3:0 - Kapras Karel 2:1, Malý Petr 1:2, Šlapáček Martin 0:3, Balcar Miroslav 0:2.

13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kosmonosy 10:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 2:0, Jandejsek Pavel 2:0, Kamarýt Jiří 2:1, Slavík Radek 2:0 - Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:1, Veselý Pavel 0:2, Bříška Jan 0:2.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 13 11 0 2 0 122:89 33
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 13 9 0 4 0 107:70 27
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 13 8 1 4 0 105:88 25
4. ST EUROMASTER Kolín C 13 8 0 5 0 102:77 24
5. TJ Sokol Krchleby A 13 9 0 3 1 103:91 24
6. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 13 7 1 5 0 115:87 22
7. TJ Neratovice B 13 6 0 7 0 86:98 18
8. TJ Sokol Kosmonosy 13 5 2 6 0 99:106 17
9. TJ Sokol Kutná Hora A 13 5 1 7 0 95:104 16
10. TJ Sadská B 13 3 2 8 0 93:113 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 13 3 1 9 0 85:109 10
12. TJ Sokol Všetaty A 13 0 0 13 0 50:130 0

Příští program: (27. – 28. ledna)

ST EUROMASTER Kolín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 19. 1. 2018 | Autor: Josef Tůma
#

11. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

V KRAJSKÉ SOUTĚŽI 1. TŘÍDY ODEHRÁLO BÉČKO VELMI VYROVNANÉ UTKÁNÍ, O VÍTĚZSTVÍ ROZHODLY DVĚ ZÁVĚREČNÉ DVOUHRY

Ve dvanáctém a třináctém kole přivítají stolní tenisté SKC B celek Bělé pod Bezdězem B a Kosmonos

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.

11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B 10:8

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 4:0, Kamarýt Jiří 4:0, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 0:4 - Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 1:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 11 9 0 2 0 102:81 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 11 8 0 3 0 94:55 24
3. TJ Sokol Krchleby A 11 8 0 3 0 93:76 24
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 11 7 1 3 0 102:67 22
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 11 6 1 4 0 85:84 19
6. ST EUROMASTER Kolín C 11 6 0 5 0 82:72 18
7. TJ Sokol Kosmonosy 11 4 2 5 0 88:90 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 11 4 1 6 0 80:86 13
9. TJ Neratovice B 11 4 0 7 0 66:86 12
10. TJ Sadská B 11 3 2 6 0 82:93 11
11. TJ Sokol Velké Popovice 11 3 1 7 0 74:89 10
12. TJ Sokol Všetaty A 11 0 0 11 0 41:110 0

Příští program – 12. a 13. kolo (13. a 14. ledna 2018)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Bělá pod Bezdězem B
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Kosmonosy
celý text

ostatní, náš tip | 13. 12. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

9. A 10. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

NA STOLECH SOUPEŘŮ SE TENTOKRÁT NEDAŘILO, DVĚ VYSOKÉ PORÁŽKY, BODOVAL POUZE TOMÁŠ HEROUT

V 11. kole hostí béčko celek Sadské B

Libice nad Cidlinou, Krchleby – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Libicích nad Cidlinou deváté, druhý den v Krchlebech desáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

9. kolo: Sokol Libice nad Cidlinou – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:1

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Matějka Martin 2:0, Pekárek František st. 2:0, Paroulek Milan 2:1, Kaipr Petr 2:0 - Hameta Oldřich 0:3, Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 1:1, Jandejsek Pavel 0:2.

10. kolo: Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:3

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Pavel 3:0, Jaroň Daniel 2:0, Sádlo Josef 2:1, Bittner Miloslav 2:1 - Hameta Oldřich 0:3, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 0:3, Jandejsek Pavel 0:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TJ Aero Odolena Voda 10 9 0 1 0 97:71 27
2. TTC Bělá pod Bezdězem B 10 7 0 3 0 84:51 21
3. TJ Sokol Krchleby A 10 7 0 3 0 83:68 21
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 9 6 1 2 0 84:51 19
5. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 10 5 1 4 0 75:76 16
6. ST EUROMASTER Kolín C 10 5 0 5 0 72:69 15
7. TJ Sokol Kosmonosy 9 4 2 3 0 78:70 14
8. TJ Sokol Kutná Hora A 10 4 1 5 0 77:76 13
9. TJ Sadská B 10 3 2 5 0 74:83 11
10. TJ Neratovice B 10 3 0 7 0 56:81 9
11. TJ Sokol Velké Popovice 10 2 1 7 0 64:87 7
12. TJ Sokol Všetaty A 10 0 0 10 0 39:100 0

Příští program: (9. prosince)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B
celý text

ostatní, náš tip | 30. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

7. A 8. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

BÉČKO SKC JASNĚ PŘEHRÁLO NERATOVICE B, SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO S ,,ODOLKOU“ V ZÁVĚRU NEZVLÁDLO

V 9. a 10. kole zajíždí béčko do Libic nad Cidlinou a Krchleb

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou sedmé a osmé kolo krajské soutěže 1. třídy.

7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B 10:4

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Slavík Radek 3:0, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 1:2, Hameta Oldřich 2:1 - Dvořák Jan ml. 2:1, Michal Jiří 1:2, Šlechta Jaroslav 1:2, Sauer Ondřej 0:3.

8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda 8:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Hameta Oldřich 1:3 - Bochňák David 3:1, Schmelz Richard 1:3, Hudečková Hana 2:2, Kulíšek Marek 3:1.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 8 7 0 1 0 75:31 21
2. TJ Aero Odolena Voda 8 7 0 1 0 77:60 21
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 8 5 1 2 0 71:56 16
4. TJ Sokol Krchleby A 8 5 0 3 0 63:57 15
5. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 7 4 1 2 0 64:46 13
6. TJ Sadská B 8 3 2 3 0 62:63 11
7. TJ Sokol Kosmonosy 7 3 2 2 0 61:54 11
8. ST EUROMASTER Kolín C 8 3 0 5 0 52:65 9
9. TJ Sokol Kutná Hora A 8 2 1 5 0 57:67 7
10. TJ Sokol Velké Popovice 8 2 1 5 0 55:67 7
11. TJ Neratovice B 8 2 0 6 0 40:66 6
12. TJ Sokol Všetaty A 8 0 0 8 0 35:80 0

Příští program: (25. – 26. listopadu)

Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Krchleby A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 15. 11. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

5. A 6. KOLO, KS 1, STOLNÍ TENIS B, 2017/18

BÉČKO ZÍSKALO NA STOLECH SOUPEŘŮ ŠEST BODŮ A VYHOUPLO SE NA TŘETÍ PŘÍČKU

V 7. a 8. kole hostí béčko celky Neratovic a Odolené Vody

Velké Popovice, Všetaty – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Velkých Popovicích páté, druhý den ve Všetatech šesté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

5. kolo: Sokol Velké Popovice – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 4:10

Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Randák Adam 2:1, Klimek Tomáš 1:2, Stupavský Milan 0:3, Lambert Zbyněk 1:2 - Hameta Oldřich 2:1, Slavík Radek 3:0, Herout Tomáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1.

6. kolo: Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 5:10

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Moulis Pavel 1:2, Kulíšek Milan 1:2, Rubín Pavel 1:2, Růžička Zdeněk 1:3 - Hameta Oldřich 3:1, Bleha Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 1:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 6 5 0 1 0 55:26 15
2. TJ Aero Odolena Voda 6 5 0 1 0 57:48 15
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 6 4 1 1 0 53:42 13
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 5 3 0 2 0 45:34 9
5. ST EUROMASTER Kolín C 6 3 0 3 0 47:45 9
6. TJ Sokol Krchleby A 6 3 0 3 0 43:47 9
7. TJ Sadská B 6 2 2 2 0 48:47 8
8. TJ Sokol Kutná Hora A 6 2 1 3 0 48:47 7
9. TJ Sokol Velké Popovice 6 2 0 4 0 41:48 6
10. TJ Neratovice B 6 2 0 4 0 30:46 6
11. TJ Sokol Kosmonosy 5 1 2 2 0 41:45 5
12. TJ Sokol Všetaty A 6 0 0 6 0 27:60 0

Příští program: (11. a 12. listopadu)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Neratovice B
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda





celý text

ostatní, náš tip | 31. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS B, KS1, 3. A 4. KOLO 2017/18

TĚSNÁ VÝHRA BÉČKA SKC S KOLÍNEM PO SEDMI PĚTISETOVÝCH BOJÍCH, S KUTNOU HOROU ROZHODLY AŽ ZÁVĚREČNÉ ZÁPASY

V 5. a 6. kole zajíždí béčko do Velkých Popovic a Všetat

Zruč nad Sázavou – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou třetí a čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy.

3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C 10:8

Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 2:2, Hameta Oldřich 2:2 - Lhoták Jakub 3:1, Zaplatílek Ctibor 3:1, Stránská Anna 0:4, Jindra Josef 2:2.

4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora A 10:6

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 3:1, Bleha Lukáš 1:2, Kamarýt Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:1 - Štus Radek 4:0, Ulrich Radek 1:3, Kořínek Milan 0:3, Dusil Filip 0:3.

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 4 4 0 0 0 40:13 12
2. TJ Aero Odolena Voda 4 4 0 0 0 40:30 12
3. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 4 2 1 1 0 33:33 7
4. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 4 2 0 2 0 35:29 6
5. TJ Sokol Velké Popovice 4 2 0 2 0 30:28 6
6. TJ Neratovice B 4 2 0 2 0 27:26 6
7. TJ Sokol Krchleby A 4 2 0 2 0 30:31 6
8. TJ Sokol Kosmonosy 4 1 2 1 0 35:35 5
9. TJ Sokol Kutná Hora A 4 1 1 2 0 30:37 4
10. ST EUROMASTER Kolín C 4 1 0 3 0 27:35 3
11. TJ Sadská B 4 0 2 2 0 28:38 2
12. TJ Sokol Všetaty A 4 0 0 4 0 20:40 0

Příští program: (28. – 29. října)

Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Sokol Všetaty A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B (jot)
celý text

ostatní, náš tip | 25. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma
#

STOLNÍ TENIS B, KS1, 1. A 2. KOLO 2017/18

BÉČKO VYHRÁLO V BĚLÉ POUZE ČTYŘI UTKÁNÍ, V KOSMONOSECH ZABOJOVALO, OD STAVU 9:5 NEPROHRÁLO A PŘIVEZLO BOD

Ve 3. a 4. kole hostí béčko celky Kolína C a Kutné Hory A

Bělá pod Bezdězem, Kosmonosy – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Bělé pod Bezdězem první, druhý den v Kosmonosech druhé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.

1. kolo: TTC Bělá pod Bezdězem – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:4

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Balcar Miroslav 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Malý Petr 2:1, Kapras Karel 2:1 - Slavík Radek 2:1, Hameta Oldřich 1:2, Herout Tomáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:3.

2. kolo: Sokol Kosmonosy – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 9:9

Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bříška Jan 0:4, Durdis Petr ml. 2:2, Čech Jiří 3:1, Veselý Pavel 3:1 - Slavík Radek 3:1, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2. (jot)

Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)

1. TTC Bělá pod Bezdězem B 2 2 0 0 0 20:9 6
2. TJ Sokol Krchleby A 2 2 0 0 0 20:11 6
3. TJ Aero Odolena Voda 2 2 0 0 0 20:16 6
4. TJ Sokol Velké Popovice 2 1 0 1 0 18:11 3
5. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 2 1 0 1 0 18:13 3
6. TJ Neratovice B 2 1 0 1 0 11:13 3
7. TJ Sokol Kutná Hora A 2 1 0 1 0 15:18 3
8. TJ Sokol Kosmonosy 2 0 2 0 0 18:18 2
9. TJ Sadská B 2 0 1 1 0 14:19 1
10. SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 2 0 1 1 0 13:19 1
11. TJ Sokol Všetaty A 2 0 0 2 0 11:20 0
12. ST EUROMASTER Kolín C 2 0 0 2 0 9:20 0

Příští program: (14. a 15. října)

SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora A
celý text

ostatní, náš tip | 5. 10. 2017 | Autor: Josef Tůma