Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

1. - 2. června 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 8x, házená - 3x, nohejbal - 1x, atletika - 1x, beachvolejbal - 1x) - foto

Týdenní výsledkový servis 1. - 2. června 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


HÁZENÁ MUŽI

10. kolo – Společná regionální liga mužů (1. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 26:26 (16:13), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – A. Dolejší 7, J. Dolejší ml. 6, Lefner 4, M. Vrzáček 3, J. Dolejší st. 2, Koubský 2, V. Červinka 1, O. Červinka 1, Havránek, Kafka, P. Vrzáček


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

12. kolo – přebor mladšího dorostu (1. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Spartak Příbram 47:32 (19:20), sestava a branky Jiskry: Rozehnal, Kafka – Dolejší 22, Mikšík 11, Tůma 4, Karban 4, Ruth 2, Petrík 2, Šveněk 1, Jelínek 1, Procházka, Vilímovský, Klouda, Janata


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

9. kolo – přebor starších žáků (1. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 14:25 (7:11), sestava a branky Jiskry: Rozehnal, Kulhánek – Tůma 3, Mikšík 3, Zubec 2, Vilimovský 2, Šveněk 1, Procházka 1, Karban 1, Taso Aye 1, Ruth, Petrík, Klouda, Jelínek, Janata


FOTBAL A

24. kolo – I. B třída (1. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Kavalier Sázava 3:1 (3:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Jouza, L. Jelínek 1, L. Martinák - Arnolt, P. Jelínek, Viktora, Janda (46. Hájek) – Munkhbayasakh 2, Zeman (62. Kovář)


FOTBAL B

22. kolo – IV. B třída (2. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Suchdol B 4:3 (3:1), sestava a branky Jiskry: Svoboda – Hirnyk, Koudela, J. Váňa, Šindelář 1 – Louda, Zelenka, Král 1, Kotek – Cudlín 1, Závorka 1


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

6. kolo - mladší žáci nadstavba (2. 6.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora B 3:2 (1:2), sestava a branky Jiskry: Štichauer – Pistorius, Anděl, Adam 2, Horák 1, Nácovský, Pěkný, Herud, Šanda, Novotný, Pivoňka, Hromas


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA - FINÁLE

Finálový turnaj OFS starších přípravek (2. 6.) – Čáslav, 13 týmů ve 3 skupinách, 1 x 18 minut

Skupina B:

Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 0:8

Zruč nad Sázavou – FK Čáslav dívky 0:7

Zruč nad Sázavou – Sokol Močovice 2:2, branky: Váňa 1, Strecker 1

Zruč nad Sázavou – FK Bratčice 2:4, branky: Váňa 1, Strecker 1

Pořadí ve skupině: 1. Kutná Hora A 12 bodů, 2. FK Čáslav dívky 9 b., 3. Bratčice 6 b., 4. Močovice 1 b., 5. Jiskra Zruč nad Sázavou 1 b.

V celkovém pořadí skončila Jiskra na 13. místě

Sestava: Božík – Berka, Matoušek, Strecker, Váňa, Pěkná, Šnaider, Jelínek  


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Přípravné přátelské utkání – hřiště ve Zruči nad Sázavou (30. 5.):

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Červené Janovice 16:4 (8:1), branky Jiskry (16): Berka 5, Božík 3, Strecker 3, Váňa 2, Pěkná 1, Matoušek 1, Šnaider 1

Sestava: Kotěra – Berka, Matoušek, Strecker, Božík, Váňa, Pěkná, Šnaider, Jelínek 


NOHEJBAL

9. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (30. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Čáslav 0:10 - sety: 0:20, sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Setnička, Exner, Sátra, Malec, Král


ATLETIKA

Mattoni 1/2 maraton (1. 6.), České Budějovice (2349 běžců):

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 1:25:51 - 69. místo celkově, 6. místo v kategorii M45

Ondřej Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 1:39:30 - běžel místo nemocného Ondry Pojmona a byla to pro něho premiéra na "půlce"


BEACHOTVÍRÁK

Beachvolejbalový turnaj – 6. ročník Beachotvíráku (1. 6.) – Zruč nad Sázavou

Účastníci: Tři čuníci, Šári Máry, Bloncky, Mik Mak, Dr. Voštěpi, Detox, Tři Salámisti, Dva lidi, Nulová šance, No ty vole, Mamiro, Hovada

Pořadí: 1. Šári Máry, 2. Mik Mak, 3. Tři salámisti, 4. Mamiro, 5. Hovada, 6. Dva lidi, 7. Tři čuníci, 8. No ty vole, 9. Bloncky, 10. Nulová šance, 11. Dr. Voštěpi, 12. Detox


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


FOTBAL DIVIZE C

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

30. kolo - divize, skupina C (29. 5.): Dvůr Králové nad Labem - FK Čáslav 0:1 PP 0:0 (0:0), PK 4:5

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

23. kolo – Česká liga žáků U 13 (2. 6.): FC Sellier & Bellot Vlašim – AŠ Mladá Boleslav 1:8 (0:6)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

22. kolo – Česká divize žáků U 14 (1. 6.): SK Benešov - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:7 (1:2)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Eliška Jelínková, archiv Dolejších, Michal Šnaider, archiv Petra Dubjáka)

Týdenní výsledkový servis 1. - 2. června 2019

Datum vložení: 2. 6. 2019 22:09
Datum poslední aktualizace: 10. 6. 2019 9:23
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Křeslo pro hosta - Maurer 7. 11. 2018

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 14
DNES: 450
TÝDEN: 7966
CELKEM: 2166819

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz