Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

1. - 2. PROSINCE 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 1. - 2. prosince 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (1. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Družba Suchdol 0:3 (-21, -22, -21)     

7. kolo - KP 1 (1. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Družba Suchdol 1:3 (15, -18, -15, -24)   

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Filipová, Melcrová, Stejskalová, Kubálková, Šteffková   


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

8. kolo - KP 1 (1. 12.): Sokol Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (-14, -19, -24)         

8. kolo - KP 1 (1. 12.): Sokol Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (-28, -15, -23)                                                                                                                  

Sestava Jiskry: Vosyka, Slouka, Šramka, Krajc, Nutil, Vorlíček, Viktora


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

3. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (2. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kunice 2:1 (-21, 16, 16)

3. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (2. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Roztoky 0:2 (-19, -22)  

3. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (2. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benešovská 0:2 (-15, -12)

Sestava Jiskry: Melcrová, Buchtová, Brůzlová, V. Filipová, L. Filipová, K. Filipová, Adamová, Flekalová, Pechová   


ŠACHY

4. kolo - regionální soutěž, skupina D (2. 12.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Neveklov 1 ½ :3 ½, sestava a body Jiskry: Světlík, T. Netolický 1, Bečvář, V. Voldán ½, J. Voldán    


ŠIPKY

10. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (1. 12.): U Kapličky Vrdy - Baltazaři 7:11 - legy: 19:25, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 3, Hejl 1, Doležal 1, double 1, cricket 1, Rada


STOLNÍ TENIS C

8. kolo - RP1 (1. 12.): Sokol Čáslav C - SKC Zruč nad Sázavou C 6:12, sestava a body SKC: P. Jandejsek 3, Zd. Jandejsek 3, V. Herout 2, Němec 2, čtyřhra 1, WO 1 


STOLNÍ TENIS D

8. kolo - RP2 (1. 12.): Sokol Kácov A - SKC Zruč nad Sázavou D 5:13, sestava a body SKC: Zd. Jandejsek 4, Friš 3, Buldra 3, Dolejš 1, čtyřhra 2


WUSHU (sportovní verze čínského bojového umění známého jako kung-fu)

MČR České federace wushu, Louny (1. 12.) - trio zručských účastníků – Vít Pažout, Zdeněk Pecha a Tom Ulrych

Výsledky:

Ligh contact dorost do 52 kg (volný boj s regulovanou tvrdostí)

1. místo: Vít Pažout - Panter Gym Zruč n./S.

2. místo: Alex Fráter - TCB Gym

3. místo: Štěpán Novák - Hong Bao Wushu

Full contact junioři do 70 kg (plnokontaktní boj)

1. místo: Jakub Vetešník - Asia Gym Sport

2. místo: Tomáš Mrvečka - TCB Gym

3. místo: Zdeněk Pecha - Panter Gym Zruč n./S.

Full contact muži do 65 kg (plnokontaktní boj)

1. místo: Kamil Kánický - Kung fu Petra Lazarová

2. místo: Bolek Křešťák - Fight Club Brno

3. místo: Tom Ulrych - Panter Gym Zruč n./S. (jot, tou – foto: Panter Gym Zruč n./S.)


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI – ČESKÝ POHÁR

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Čtvrtfinále (28. 11.):  HBC Ronal Jičín – HBC Karviná 28:37 (11:19)

Dolejší neskóroval, Kovařík 7x


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

12. kolo – Extraliga (2. 12.): HBC Karviná - HBC Ronal Jičín 30:18 (16:10)

Dolejší neskóroval, Kovařík 4x


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

10. kolo – 1. liga (2. 12.): JM Chodov A – Házená Velká Bystřice 33:23 (17:10)

Böhm skóroval 3x


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

Za starší žákyně Kralup A hraje zručská Barbora Filipová

3. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (2. 12.): TJ Kralupy A – Vavřinec Kladno A 2:0 (13, 10)

3. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (2. 12.): TJ Kralupy A – Baník Příbram 2:0 (17, 9)                            

3. kolo – KP, 1. výkonnostní skupina (2. 12.): TJ Kralupy A – EMĚ Mělník A 2:0 (11, 6)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Karolína Machalická,  Panter Gym Zruč n./S.)

Týdenní výsledkový servis 1. - 2. prosince 2018

Datum vložení: 2. 12. 2018 20:11
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2018 21:53
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 14
DNES: 532
TÝDEN: 5898
CELKEM: 2603340

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz