Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

10. - 11. LISTOPADU 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 10. - 11. listopadu 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

12. kolo – I. B třída (10. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – FK Uhlířské Janovice 2:2 PK 2:4 (1:1), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Musil (61. L. Martinák), Koudela, Hájek – Janda, Viktora 1, Petrů 1, Arnolt (66. Váňa) – P. Jelínek, Zeman  


FOTBAL B

1. kolo (odložené) – IV. B třída (11. 11.): Sokol Paběnice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 4:0 (2:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – Krištóf, Koudela (46. Brabec), Šindelář, Hirnyk – Vavřička, Hluchý (32. J. Váňa), M. Váňa, Zelenka (52. Felis) – Havel (46. Cudlín), Závorka (75. Vinc).


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (10. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 0:3 (-17, -23, -14)    5. kolo - KP 1 (10. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Dobříš A 2:3 (-20, -19, 22, 14, -13)                                                                                                                               

Sestava Jiskry: Vosyka, Slouka, Krajc, Nutil, Hrbek, Vorlíček, Viktora, Šramka


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (10. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou - VK Benátky nad Jizerou 1:3 (-17, 23, -17, -21)     

5. kolo - KP 1 (10. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou - VK Benátky nad Jizerou 0:3 (-20, -9, -24)   

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Filipová, Menšíková, Černohlávková, Melcrová, Stejskalová, Rezková  


STOLNÍ TENIS A

7. kolo – třetí liga, skupina C (10. 11.): Slovan KST Bohnice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 3:10, sestava a body SKC: F. Herout 3, Nevřela 3, Loudín 3, Slavík, čtyřhra 1 

8. kolo – třetí liga, skupina C (11. 11.): SF SKK EL Niňo Praha D - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 0:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 2, Nevřela 2, Loudín 2, Slavík 2, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

7. kolo - KS1, skupina B (10. 11.): Sokol Libice nad Cidlinou - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:5, sestava a body SKC: T. Herout 1, Němec 1, Hameta, Kamarýt, čtyřhra 1, WO 2

8. kolo - KS1, skupina B (11. 11.): Sokol Velké Popovice - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 10:8, sestava a body SKC:  Hameta 3, Polívková 2, Kamarýt 1, T. Herout 1, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

6. kolo - RP1 (9. 11.): Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou C 15:3, sestava a body SKC: V. Herout 2, Zd. Jandejsek 1, Dolejš, Baloun 


STOLNÍ TENIS D

6. kolo - RP2 (10. 11.): SKK Hlízov - SKC Zruč nad Sázavou D 2:16, sestava a body SKC: Dolejš 4, Zd. Jandejsek 4, Buldra 4, V. Förster 2, čtyřhra 2


HÁZENÁ MUŽI

6. kolo – Společná regionální liga mužů (10. 11.): Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 26:23 (13:15), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Havránek 6, Felis 5, M. Vrzáček 4, Lefner 3, Plaščák 2, P. Vrzáček 1, Veselý 1, V. Červinka 1, O. Červinka, Koubský, Kafka


ŠIPKY

5. kolo (odložené) - 2. liga (C liga), skupina B (11. 11.): Baltazaři Kácov – Střelky Veltruby 6:12 - legy: 20:26, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Žižlavský, Doležal 1, Hejl 1, Rada, double 1, cricket 1


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

9. kolo – Extraliga (11. 11.): Pepino SKP Frýdek-Místek – HBC Ronal Jičín 36:30 (17:15)

Dolejší skóroval 2x, Kovařík 2x


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA 

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

9. kolo – 1. liga mužů (9. 11.): TJ ČZU Praha - MFF Praha 2:3 (-24, 16, 22, -23, -12)

10. kolo – 1. liga mužů (10. 11.): VK České Budějovice B - MFF Praha 0:3 (-31, -21, -24)  


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

2. kolo (odložené) – Česká divize žáků U 14 (10. 11.): BS Vlašim - SK POLABAN Nymburk 14:0 (7:0)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

1. kolo (odložené) – Česká liga žáků U 13 (10. 11.): BS Vlašim - RMSK Cidlina 5:5 (0:5)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, archiv SKC)

cvx


 

Datum vložení: 11. 11. 2018 22:48
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2018 21:06
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Hippies zábava 15042017

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 148
TÝDEN: 4742
CELKEM: 2602184

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz