Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

11. - 12. května 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 7x, volejbal - 1x, nohejbal - 1x, šipky - 1x, házená - 5x, tenis - 4x, atletika - 2x, stolní tenis - 2x) - foto

Týdenní výsledkový servis 11. - 12. května 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

21. kolo – I. B třída (11. 5.): FC Bílé Podolí - Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Daněk - L. Martinák, Jouza, L. Jelínek, Kotek - Louda, T. Martinák (74. Šindelář), Janda, Bareš - Kovář (62. Hirnyk), P. Jelínek. ČK: Kotek (Z). Trenér: Petr Jelínek.


FOTBAL B

19. kolo – IV. B třída (12. 5.): Sokol Kaňk B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 5:3 (2:3), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hirnyk, Hájek, J. Váňa, Felis – Zelenka 1, Cudlín, Červinka, Svoboda – Vinc, Závorka 2


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

3. kolo - mladší žáci nadstavba (12. 5.): FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (1:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius - Anděl, Adam, Horák, Nácovský, Procházka, Pěkný, Herud, Šanda, Novotný, Vörös, Božík, Pivoňka


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

14. kolo - starší přípravka (11. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 1:14 (1:8), branky Jiskry: Božík 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Čáslav D 8:11 (4:7), branky Jiskry: Božík 6, Berka 1, Matoušek 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Pěkná, Jelínek, Božík, Berka, Strecker, Šnaider, Matoušek


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

10. kolo – přebor mladšího dorostu (10. 5.): Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 55:21 (30:12), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Mikšík 5, Tůma 4, Kafka 3, Vilímovský 3, Šveněk 2, Jelínek 2, Petrík 1, Klouda 1, Procházka


TENIS A

3. kolo - II. třída D, dospělí (11. 5.): Tsport Votice B -Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sestava a body Jiskry: M. Kadlec, M. Kovařík, Svobodová, Krtilová, Menšík, Kučera, čtyřhra Menšík – M. Kovařík, čtyřhra Kučera – M. Kadlec, čtyřhra Krtilová – Svobodová


TENIS B

3. kolo - IV. třída F, dospělí (11. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sparta Kutná Hora B 7:2, sestava a body Jiskry: Beznoska 1, Moravec 1, Dragoun 1, Š. Menšíková 1, Štiková 1, T. Kovařík, čtyřhra Menšíková – Štiková 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík, čtyřhra Moravec – Dragoun 1


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

3. kolo - II. třída B, starší žactvo (11. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou - TK Oáza Říčany 6:3, sestava a body Jiskry: Gibek 1, Pešek, Novotný, Kateřina Koubová, Pechová 1, Břenda 1, čtyřhra Gibek – Pešek 1, čtyřhra Novotný - Břenda, čtyřhra Kateřina Koubová – Pechová 1  


TENIS STARŠÍ ŽACTVO B

3. kolo - III. třída D, starší žactvo – béčko (11. 5.): Slavoj Žiželice B -Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sestava a body Jiskry: Vilímovský, Mareček, Urban, Jelínek, Št. Menšíková, Flekalová, čtyřhra Flekalová – Št. Menšíková, čtyřhra Urban – Jelínek, čtyřhra Vilímovský – Mareček 


NOHEJBAL

5. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (8. 5.): Sokol Sendražice - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1 - sety: 19:3, sestava Jiskry: Malec, Jeništa, Rebhán, Jelínek, Kotek, Setnička

6. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (11. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Církvice 5:5 - sety: 12:10, sestava Jiskry: Rebhán, Exner, Janda, Jeništa, Malec, Setnička


ŠIPKY

25. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (12. 5.): Baltazaři - Kosako Konárovice B 8:10 - legy: 20:23, sestava a body Baltazarů: Chmel 3, Žižlavský 3, Doležal 2, Hejl, Rada


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ 1

Spolu s koncem sezóny a mládežnických turnajů přišla myšlenka motivačních tréninků v podobě pohárových mistrovských utkání mládeží zatím tří oddílů. SKC Zruč nasadilo do čtyřčlenné skupiny dva mančafty s kapitány Láďou Dolejšem (tým Jan Baloun, Vojtěch Förster) a Ondrou Nácovským (tým Filip Cendelín, Tom Förster, příp. Jan Čekal). Do Zruče na první kolo dorazil Stolní tenis Benešov (nehrající kapitán Petr Loudín, Pavel Plíšek, Jan Plíšek a Martin Dvořák) a STC Církvice-Čáslav (nehrající kapitán Petr Uher, Martin Sosnovec, Jakub Líska a Ondřej Uher).

Výsledky:

SKC Zruč nad Sázavou A – Stolní tenis Benešov 2:8, sestava a body SKC: Dolejš 1, Baloun 1, V. Förster  

SKC Zruč nad Sázavou B – SKT Církvice/Čáslav 7:3, sestava a body SKC: Cendelín 3, Nácovský 2, T. Förster 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ 2

Poslední Středočeský open tour mládeže, Vlašim, tři medaile pro SKC Zruč nad Sázavou (8. 5.)

Ve Vlašimi se v květnu uskutečnil poslední Středočeský open tour mládeže do 18 let. Zručští kluci se účastnili čtyřech z pěti těchto turnajů a konečně se dočkali i většího množství cenných kovů. Ladislav Dolejš ovládl Divizi D, stříbro si připsal zlepšující se Vojtěch Förster v Divize E a Jan Baloun v Divizi H. Dobrá umístění přidali i další hráči, například páté místo vybojoval Ondřej Nácovský


ATLETIKA 1

5. ročník Zručského májového běhu, Zruč nad Sázavou (11. 5.), 457 běžců

Výsledky najdete na: http://www.zrucskymajovybeh.cz/vysledky-2019.


ATLETIKA 2

Memoriál obětí fašizmu, přespolní běh (8. 5.), Čechtice, účast s atlety Jiskry Zruč nad Sázavou, tratě od 250 m do 6 km

Výsledky:

250 m:

Předškolní hoši 2014 a mladší:

15. místo - Dan Žaba

Předškolní dívky 2012 – 2013:

2. místo - Anabel Čechová

6. místo - Adéla Vávrová

Předškolní hoši 2012 – 2013:

1. místo - Patrik Šibrava

7. místo - Dominik Žaba

8. místo - Václav Vorlíček

9. místo - Ríša Kmošek

13. místo - Robin Kmošek

Nejmladší žákyně 2010 – 2011:

1. místo - Linda Vávrová

Výsledky:

500 m:

Nejmladší žákyně 2008 – 2009:

1. místo - Tereza Lapáčková

1500 m:

Starší žákyně 2004 – 2005:

1. místo - Tereza Lapáčková (starší kategorie)

Dorostenci 2002 – 2003:

2. místo - Ondřej Dubják

6000 m:

Ženy I. 1985 a mladší:

1. místo - Kateřina Dubjáková

2. místo - Nikol Petrásková

Muži I. 1980 a mladší:

2. místo - Ondřej Dubják

4. místo - Lukáš Hájek

6. místo - Petr Ševců

Muži II. 1970 – 1979:

2. místo - Petr Dubják

Muži IV. 1959 a starší:

5. místo - Miloš Otava


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 3. – 4. místo, první utkání (11. 5.): Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 32:22 (16:9)

Kovařík neskóroval, Dolejší 1x, stav série: 1:0


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2019

První část Mistrovství České republiky starších žákyň, skupina A, Kralupy (11. 5.)

Za TJ Kralupy hraje zručská Barbora Filipová

TJ Kralupy – Studio Sport Praha 2:0

TJ Kralupy – Česká Třebová 2:1

TJ Kralupy – SK TO Duchcov 2:0

TJ Kralupy – Hronov 2:0

TJ Kralupy – Klatovy 2:0

TJ Kralupy – České Budějovice 2:0

TJ Kralupy – Chodov B 2:0

Pořadí: 1: Kralupy, 2. Studio Sport, 3. Česká Třebová, 4. Klatovy, 5. Hronov, 6. Duchcov, 7. České Budějovice, 8. Chodov u KV B

První tři celky postoupily na MČR do Přerova


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

21. kolo – 1. liga (11. 5.): Velká Bystřice - JM Chodov A 22:25 (14:10)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

21. kolo – 1. liga (11. 5.): Sokol Velké Meziřičí – SK Kuřim 38:33 (21:17)

Roub skóroval 8x


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

21. kolo – 1. liga (12. 5.): Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín 33:25 (19:9)

A. Dolejší skóroval 7x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

25. kolo - divize, skupina C (11. 5.): MFF Trutnov - FK Čáslav 1:0 PK 0:0 (0:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

19. kolo – Česká divize žáků U 14 (12. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Sparta Kolín 9:0 (6:0)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

20. kolo – Česká liga žáků U 13 (8. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – Vysoké Mýto 7:3 (4:2)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Zdeněk Rebhán, Šárka Břečková, Josef Tůma, Michal Šnaider, oddíl fotbalu FC Bílé Podolí, archiv atletiky Jiskry, Ladislav Adámek, Libor Nácovský, František Herout, archiv Milana Závorky a Luboše Drbala, Kateřina Tůmová, archiv Václava Starého, Martina Tůmová, SKST Vlašim)

zhj

Datum vložení: 12. 5. 2019 21:07
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2019 10:22
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

zavřeno

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26
2
27
3
28
2
29
2
30
3
1
4
2
4
3
3
4
5
5
5
6
4
7
4
8
7
9
5
10
4
11
4
12
5
13
4
14
5
15
5
16
6
17
4
18
5
19
5
20
5
21
4
22
4
23
5
24
4
25
5
26
4
27
3
28
3
29
3
30
3
31
2
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 575
TÝDEN: 4204
CELKEM: 2563200

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz