Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

11. - 12. května 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 7x, volejbal - 1x, nohejbal - 1x, šipky - 1x, házená - 5x, tenis - 4x, atletika - 2x, stolní tenis - 2x) - foto

Týdenní výsledkový servis 11. - 12. května 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

21. kolo – I. B třída (11. 5.): FC Bílé Podolí - Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Daněk - L. Martinák, Jouza, L. Jelínek, Kotek - Louda, T. Martinák (74. Šindelář), Janda, Bareš - Kovář (62. Hirnyk), P. Jelínek. ČK: Kotek (Z). Trenér: Petr Jelínek.


FOTBAL B

19. kolo – IV. B třída (12. 5.): Sokol Kaňk B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 5:3 (2:3), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hirnyk, Hájek, J. Váňa, Felis – Zelenka 1, Cudlín, Červinka, Svoboda – Vinc, Závorka 2


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

3. kolo - mladší žáci nadstavba (12. 5.): FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (1:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius - Anděl, Adam, Horák, Nácovský, Procházka, Pěkný, Herud, Šanda, Novotný, Vörös, Božík, Pivoňka


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

14. kolo - starší přípravka (11. 5.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora A 1:14 (1:8), branky Jiskry: Božík 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - FK Čáslav D 8:11 (4:7), branky Jiskry: Božík 6, Berka 1, Matoušek 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Pěkná, Jelínek, Božík, Berka, Strecker, Šnaider, Matoušek


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

10. kolo – přebor mladšího dorostu (10. 5.): Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 55:21 (30:12), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Mikšík 5, Tůma 4, Kafka 3, Vilímovský 3, Šveněk 2, Jelínek 2, Petrík 1, Klouda 1, Procházka


TENIS A

3. kolo - II. třída D, dospělí (11. 5.): Tsport Votice B -Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sestava a body Jiskry: M. Kadlec, M. Kovařík, Svobodová, Krtilová, Menšík, Kučera, čtyřhra Menšík – M. Kovařík, čtyřhra Kučera – M. Kadlec, čtyřhra Krtilová – Svobodová


TENIS B

3. kolo - IV. třída F, dospělí (11. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sparta Kutná Hora B 7:2, sestava a body Jiskry: Beznoska 1, Moravec 1, Dragoun 1, Š. Menšíková 1, Štiková 1, T. Kovařík, čtyřhra Menšíková – Štiková 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík, čtyřhra Moravec – Dragoun 1


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

3. kolo - II. třída B, starší žactvo (11. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou - TK Oáza Říčany 6:3, sestava a body Jiskry: Gibek 1, Pešek, Novotný, Kateřina Koubová, Pechová 1, Břenda 1, čtyřhra Gibek – Pešek 1, čtyřhra Novotný - Břenda, čtyřhra Kateřina Koubová – Pechová 1  


TENIS STARŠÍ ŽACTVO B

3. kolo - III. třída D, starší žactvo – béčko (11. 5.): Slavoj Žiželice B -Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sestava a body Jiskry: Vilímovský, Mareček, Urban, Jelínek, Št. Menšíková, Flekalová, čtyřhra Flekalová – Št. Menšíková, čtyřhra Urban – Jelínek, čtyřhra Vilímovský – Mareček 


NOHEJBAL

5. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (8. 5.): Sokol Sendražice - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:1 - sety: 19:3, sestava Jiskry: Malec, Jeništa, Rebhán, Jelínek, Kotek, Setnička

6. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (11. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Církvice 5:5 - sety: 12:10, sestava Jiskry: Rebhán, Exner, Janda, Jeništa, Malec, Setnička


ŠIPKY

25. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (12. 5.): Baltazaři - Kosako Konárovice B 8:10 - legy: 20:23, sestava a body Baltazarů: Chmel 3, Žižlavský 3, Doležal 2, Hejl, Rada


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ 1

Spolu s koncem sezóny a mládežnických turnajů přišla myšlenka motivačních tréninků v podobě pohárových mistrovských utkání mládeží zatím tří oddílů. SKC Zruč nasadilo do čtyřčlenné skupiny dva mančafty s kapitány Láďou Dolejšem (tým Jan Baloun, Vojtěch Förster) a Ondrou Nácovským (tým Filip Cendelín, Tom Förster, příp. Jan Čekal). Do Zruče na první kolo dorazil Stolní tenis Benešov (nehrající kapitán Petr Loudín, Pavel Plíšek, Jan Plíšek a Martin Dvořák) a STC Církvice-Čáslav (nehrající kapitán Petr Uher, Martin Sosnovec, Jakub Líska a Ondřej Uher).

Výsledky:

SKC Zruč nad Sázavou A – Stolní tenis Benešov 2:8, sestava a body SKC: Dolejš 1, Baloun 1, V. Förster  

SKC Zruč nad Sázavou B – SKT Církvice/Čáslav 7:3, sestava a body SKC: Cendelín 3, Nácovský 2, T. Förster 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ 2

Poslední Středočeský open tour mládeže, Vlašim, tři medaile pro SKC Zruč nad Sázavou (8. 5.)

Ve Vlašimi se v květnu uskutečnil poslední Středočeský open tour mládeže do 18 let. Zručští kluci se účastnili čtyřech z pěti těchto turnajů a konečně se dočkali i většího množství cenných kovů. Ladislav Dolejš ovládl Divizi D, stříbro si připsal zlepšující se Vojtěch Förster v Divize E a Jan Baloun v Divizi H. Dobrá umístění přidali i další hráči, například páté místo vybojoval Ondřej Nácovský


ATLETIKA 1

5. ročník Zručského májového běhu, Zruč nad Sázavou (11. 5.), 457 běžců

Výsledky najdete na: http://www.zrucskymajovybeh.cz/vysledky-2019.


ATLETIKA 2

Memoriál obětí fašizmu, přespolní běh (8. 5.), Čechtice, účast s atlety Jiskry Zruč nad Sázavou, tratě od 250 m do 6 km

Výsledky:

250 m:

Předškolní hoši 2014 a mladší:

15. místo - Dan Žaba

Předškolní dívky 2012 – 2013:

2. místo - Anabel Čechová

6. místo - Adéla Vávrová

Předškolní hoši 2012 – 2013:

1. místo - Patrik Šibrava

7. místo - Dominik Žaba

8. místo - Václav Vorlíček

9. místo - Ríša Kmošek

13. místo - Robin Kmošek

Nejmladší žákyně 2010 – 2011:

1. místo - Linda Vávrová

Výsledky:

500 m:

Nejmladší žákyně 2008 – 2009:

1. místo - Tereza Lapáčková

1500 m:

Starší žákyně 2004 – 2005:

1. místo - Tereza Lapáčková (starší kategorie)

Dorostenci 2002 – 2003:

2. místo - Ondřej Dubják

6000 m:

Ženy I. 1985 a mladší:

1. místo - Kateřina Dubjáková

2. místo - Nikol Petrásková

Muži I. 1980 a mladší:

2. místo - Ondřej Dubják

4. místo - Lukáš Hájek

6. místo - Petr Ševců

Muži II. 1970 – 1979:

2. místo - Petr Dubják

Muži IV. 1959 a starší:

5. místo - Miloš Otava


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 3. – 4. místo, první utkání (11. 5.): Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 32:22 (16:9)

Kovařík neskóroval, Dolejší 1x, stav série: 1:0


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2019

První část Mistrovství České republiky starších žákyň, skupina A, Kralupy (11. 5.)

Za TJ Kralupy hraje zručská Barbora Filipová

TJ Kralupy – Studio Sport Praha 2:0

TJ Kralupy – Česká Třebová 2:1

TJ Kralupy – SK TO Duchcov 2:0

TJ Kralupy – Hronov 2:0

TJ Kralupy – Klatovy 2:0

TJ Kralupy – České Budějovice 2:0

TJ Kralupy – Chodov B 2:0

Pořadí: 1: Kralupy, 2. Studio Sport, 3. Česká Třebová, 4. Klatovy, 5. Hronov, 6. Duchcov, 7. České Budějovice, 8. Chodov u KV B

První tři celky postoupily na MČR do Přerova


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

21. kolo – 1. liga (11. 5.): Velká Bystřice - JM Chodov A 22:25 (14:10)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

21. kolo – 1. liga (11. 5.): Sokol Velké Meziřičí – SK Kuřim 38:33 (21:17)

Roub skóroval 8x


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

21. kolo – 1. liga (12. 5.): Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín 33:25 (19:9)

A. Dolejší skóroval 7x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

25. kolo - divize, skupina C (11. 5.): MFF Trutnov - FK Čáslav 1:0 PK 0:0 (0:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za starší žáky Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

19. kolo – Česká divize žáků U 14 (12. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – SK Sparta Kolín 9:0 (6:0)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

20. kolo – Česká liga žáků U 13 (8. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – Vysoké Mýto 7:3 (4:2)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Zdeněk Rebhán, Šárka Břečková, Josef Tůma, Michal Šnaider, oddíl fotbalu FC Bílé Podolí, archiv atletiky Jiskry, Ladislav Adámek, Libor Nácovský, František Herout, archiv Milana Závorky a Luboše Drbala, Kateřina Tůmová, archiv Václava Starého, Martina Tůmová, SKST Vlašim)

zhj

Datum vložení: 12. 5. 2019 21:07
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2019 10:22
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

SKC Zruč n. S. C - Sokol Čáslav B 10:8, 2015

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 435
TÝDEN: 7951
CELKEM: 2166804

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz