Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

11. - 12. ledna 2020 (s 4. - 5. 1.) - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 1x, atletika - 2x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, mariáš - 1x) - foto

11. - 12. ledna 2020 (s 4. - 5. 1.) - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 1x, atletika - 2x, stolní tenis - 5x, šipky - 1x, šachy - 1x, mariáš - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

12. kolo – třetí liga, skupina C (11. 1.): TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 4:10, sestava a body SKC: Fr. Herout 3, Nevřela 2, Beran 2, Loudín 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

12. kolo – KS2, skupina D (11. 1.): TJ Sadská C - SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT 2:10, sestava a body SKC: Vaigl 3, T. Herout 2, Vosátka 2, Němec 2, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS C

11. kolo - RP1 (4. 1.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Močovice 12:6, sestava a body SKC: V. Herout 4, Buldra 3, Friš 3, Zd. Jandejsek 2  

12. kolo - RP1 (11. 1.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT - SKP Olympia Kutná Hora A 7:11, sestava a body SKC: V. Herout 3, Buldra 1, Friš 1, Dolejš 1, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS D

11. kolo - RP2 (4. 1.): Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 14:4, sestava a body SKC: Dolejš 1, Babka 1, Vacík 1, V. Förster, čtyřhra 1


STOLNÍ TENIS E

13. kolo – RP3 (4. 1.): Sokol Močovice D - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 13:5, sestava a body SKC: Jajčišin 2, Baloun 2, Nácovský 1, T. Förster


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

12. kolo - KP 1 (11. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Brandýs n. L. 3:1 (-14, 26, 17, 17)     12. kolo - KP 1 (11. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Brandýs n. L. 3:2 (-24, 14, -22, 23, 11)   

Sestava Jiskry: Králová, Melcrová, Brožová, Brůzlová, Pištěková, Sedláčková, Filipová, D. Dubinová, Stejskalová


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

Turnaj v Jindřichově Hradci (4. 1. – 5. 1.) – 20. ročník halového házenkářského turnaje starších žáků a žákyň

Skupina A:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Louny 13:9 (branky Jiskry: Karban 7, Tůma 2, Pudil 1, Jelínek 1, Petrík 1, Klouda 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Zlín 9:16 (branky Jiskry: Jirák 4, Karban 2, Petrík 1, Tůma 1, Ruth 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Linec A (Rakousko) 16:25 (branky Jiskry: Karban 11, Ruth 2, Jirák 1, Pudil 1, Tůma 1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – České Budějovice 14:13 (branky Jiskry: Ruth 4, Pudil 3, Karban 3, Tůma 2, Petrík 1, Šveněk 1)

Ostatní zápasy skupiny A: České Budějovice – Louny 10:8, České Budějovice – Linec A 10:19, České Budějovice – Zlín 6:13, Louny – Linec A 8:13, Louny – Zlín 9:12, Linec A – Zlín 6:13.

Tabulka A: 1. Zlín 53:33 8 bodů, 2. Linec A 66:46 6 bodů, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou 52:63 4 body, 4. České Budějovice 29:54 2 body, 5. Louny 34:48 0 bodů.

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly 17:12 (branky Jiskry: Tůma 4, Ruth 4, Karban 3, Šveněk 2, Petrík 2, Jirák 2)

Celkové pořadí: 1. Zlín, 2. Plzeň, 3. Linec A, 4. Malacky, 5. Jiskra Zruč nad Sázavou, 6. Sokol Úvaly, 7. České Budějovice, 8. Strakonice, 9. Louny, 10. Linec B.

Sestava a branky Jiskry (69): Kulhánek – Karban 26, Tůma 10, Pudil 5, Klouda 1, Jelínek 1, Petrík 5, Ruth 11, Jirák 7, Kopecký, Šveněk 3. Trenér: Václav Starý.


ŠIPKY

12. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (10. 1.): Norci Úmonín - Baltazaři 12:6 - legy: 25:18, sestava a body Baltazarů: Chmel 3, Žižlavský 2, M. Vrzáček 1, Hejl

13. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (12. 1.): Baltazaři – Kosako Konárovice B 9:9 - legy: 24:22, sestava a body Baltazarů: Chmel 3, Žižlavský 3, Hejl 2, M. Vrzáček 1


ŠACHY


6. kolo - regionální soutěž, skupina C (12. 1.): Spartak Vlašim C - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2, sestava a body Jiskry: Světlík, Netolický ½, Bečvář, V. Voldán ½, J. Voldán 1


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (čtyřutkání)

Ve Sportovní hale v Hořovicích odehrály starší žákyně Jiskry v soutěži krajského přeboru 4. kolo (ve třetím měly volno) turnaje druhé výkonnostní skupiny, skupiny B (12. 1.). Pořadatel: TJ Spartak Hořovice B

Hořovice A – Jiskra Zruč nad Sázavou 2:0

Hořovice B – Jiskra Zruč nad Sázavou 1:2

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kladno B 2:0

Jiskra Zruč nad Sázavou – Králův Dvůr 2:1

Sestava Jiskry: Jana Brůzlová, Linda Filipová, Kamila Filipová, Veronika Filipová, Veronika Pechová, Adéla Šebková, Lucie Keltnerová


ATLETIKA 1

46. ročník Zimního běhu na Blaník 2020, Vlašim (11. 1.) – 458 účastníků

Výsledky:

Ženy:

Nikol Petrásková (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 166. místo – 2:18,30 hod. – kategorie ZA 7. místo

Muži:

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 26. místo – 1:53,58 hod. – kategorie MC 4. místo

Lukáš Hájek (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 74. místo – 2:05,46 hod. – kategorie MA 37. místo

Petr Ševců (Jiskra Zruč nad Sázavou) - 213. místo – 2:23,55 hod. – kategorie MA 93. místo

Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) - 294. místo – 2:33, 50 hod. – kategorie MA 123. místo

Josef Nádvorník (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 387. místo – 2:48,30 – kategorie MA 143. místo

Milan Závorka (SDH Chabeřice) - 394. místo – 2:50,26 hod. – kategorie MA 145. místo

Jiří Peukert (Zruč nad Sázavou) - 403. místo – 2:53,00 hod. – kategorie NB 119. místo

Ředitelem závodu byl člen Jiskry Ondřej Pojmon. Zručští běžci děkují za super akci!


ATLETIKA 1

Pětice dětských atletů Jiskry Zruč nad Sázavou se zúčastnila BĚHU MILÉNIA, který uspořádala Základní škola Chýnov (11. 1.). Trojice atletů se umístila na bedně.

Kačka Mrázková - 2. místo

Tereza Lapáčková - 2. místo

Václav Mrázek - 3. místo

Margaret Hrabčáková - 6. místo

Patrik Šibrava - 9. místo


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2019/20

7. kolo – v Labské Chrčici (3. 1.) – 23 hráčů

Pořadí jednotlivců: 1. J. Beneš, 2. Fr. Jiránek, 3. St. Černuška, 4. L. Kubíček, 5. V. Dittrich, 6. Zd. Mráček, 7. J. Ursta, 8. R. Kraus, 9. Boban Risteski, 10. Zd. Pokorný, atd.

Pořadí jednotlivců po sedmi turnajích ligy MU: 1. Roman Kraus 377 b., 2. Václav Dittrich 376 b., 3. Boban Risteski 374 b., 4. Jaroslav Studnička 359, 5. Zdeněk Mráček 327, 6. Zdeněk Pokorný 317, 7. Ladislav Kubíček 311, 8. František Mareš 309, 9. Miloslav Ronovský 298, 10. Vladimír Šic 292, 11. Stanislav Černuška 274, 12. Jaroslav Šindelář 253, 13. Vladimír Šindelář 250, 14. Láďa Stýblo 242, Zdeněk Brůžek 237 b., atd.  


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

19. kolo - 1. liga mužů (10. 1.): MFF Praha – České Budějovice B 1:3 (24, -23, -20, -21)          

20. kolo - 1. liga mužů (11. 1.): MFF Praha – Sokol Dobřichovice 1:3 (-17, 22, -17, -19)


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

12. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (6. 1.): Přírodní vědy C - Volejbal Modřany B 1:3 (19, -22, -18, -19)    


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Štěpánka Richterová, Roman Lapáček, archiv házené Jiskry, archiv volejbalu Jiskry, archiv nohejbalu Jiskry)

nmj


Datum vložení: 12. 1. 2020 20:37
Datum poslední aktualizace: 26. 1. 2020 21:53
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 11
DNES: 452
TÝDEN: 7968
CELKEM: 2166821

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz