Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

12. - 13. LEDNA 2019 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH TÝMŮ A HRÁČŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI (STOLNÍ TENIS, VOLEJBAL, ŠACHY, ŠIPKY, HÁZENÁ, FLORBAL, ATLETIKA) - FOTO

Týdenní výsledkový servis 12. - 13. ledna 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


STOLNÍ TENIS A

12. kolo – třetí liga, skupina C (12. 1.): Jiskra Holice - SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:6, sestava a body SKC: F. Herout 3, Loudín 1, Slavík, Hameta, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

12. kolo - KS1, skupina B (12. 1.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - TTC Brandýs nad Labem C 0:10, sestava a body SKC: P. Jandejsek, Zd. Jandejsek, Dolejš, Bleha


STOLNÍ TENIS C

12. kolo - RP1 (12. 1.): Sokol Čáslav D - SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT 8:10, sestava a body SKC: V. Herout 4, Zd. Jandejsek 3, Friš 2, Buldra, čtyřhra 1 


STOLNÍ TENIS D

12. kolo - RP2 (12. 1.): Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 17:1, sestava a body SKC: Dolejš, Baloun, V. Förster


FLORBAL

11. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (13. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Snipers Poděbrady 7:9 (2:1 3:6 2:2), branky a asistence Jiskry: 6. Luboš Drbal (Zdeněk Lopour), 8. Vladimír Červinka (Luboš Vodrážka), 15. Petr Tvrdík (Jan Tůma), 16. Petr Tvrdík, 19. Petr Tvrdík (Jan Tůma), 32. Petr Tvrdík (Petr Kratochvíl), 33. Jan Tůma    

12. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (13. 1.): SK B.U.H. Praha B - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:4 (1:1 2:2 1:1), branky a asistence Jiskry: 4. Luboš Drbal (Josef Edr), 23. Petr Tvrdík (Vladimír Červinka), 24. Václav Šimonic (Zdeněk Lopour), 29. Jakub Holeček (Luboš Drbal)

Sestava Jiskry: Malý – Holeček, Edr – Tůma, Lopour - Jantač, P. Kratochvíl, Chaloupka - Čech, Drbal, Červinka – Vodrážka, Tvrdík, Kafka - Šimonic


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

10. kolo - KP 1 (12. 1.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (23, 20, 23)          

10. kolo - KP 1 (12. 1.): Sokol Dobřichovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (28, -25, 16, 23) 

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Slouka, Nutil, Hrbek, Viktora


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

9. kolo - KP 1 (12. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Brandýs nad Labem 0:3 (-21, - 22, -20)     

9. kolo - KP 1 (12. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Brandýs nad Labem 1:3 (-17, -18, 18, -15)    

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Šteffková, Menšíková, Rezková, Poláková, Sedláčková 


ŠACHY

6. kolo - regionální soutěž, skupina D (13. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK Pravonín 1:4, sestava a body Jiskry: T. Netolický, Bečvář, V. Voldán ½, J. Voldán, Kratina ½


ŠIPKY

13. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (13. 1.): Baltazaři – Team Chvaletice 14:4 - legy: 32:16, sestava a body Baltazarů: Chmel 4, Žižlavský 3, Doležal 3, Hejl 2, double 1, cricket 1


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI – TURNAJ OLOMOUC

Turnaj mladších žáků, 4. ročník Eminent Handball Cup 2019 (12. – 13. 1.) – Olomouc

Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Horka na Moravě, Tatran Litovel, HK FCC Lovosice, Sokol Sokolnice, SKP Frýdek-Místek, TJ Rožnov pod Radhoštěm, HC Zlín

Výsledky Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK FCC Město Lovosice 12:19, branky Jiskry: Karban 4, Jindřich 3, Petrík 2, Vašíček 2, Šveněk 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Horka na Moravě 10:18, branky Jiskry: Karban 5, Petrík 4, Vašíček 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Tatran Litovel 17:12, branky Jiskry: Petrík 5, Šveněk 4, Jindřich 3, Pešout 2, Vašíček 1,  Kopecký 1, Nikodým 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Sokolnice 22:23, branky Jiskry: Šveněk 7, Petrík 7, Jindřich 4, Vašíček 4

Jiskra Zruč nad Sázavou - SKP Frýdek-Místek 16:21, branky Jiskry: Petrík 5, Šveněk 5, Jindřich 3, Pešout 1, Nikodým 1, Vašíček 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Rožnov pod Radhoštěm 20:10, branky Jiskry: Šveněk 5, Karban 5, Petrík 3, Jindřich 2, Pešout 2, Nikodým 2, Vašíšek 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Zlín 20:23, branky Jiskry: Karban 8, Vašíček 5, Šveněk 4, Pešout 2, Kopecký 1

Pořadí: 1. Lovosice, 2. HC Zlín, 3. SKP Frýdek-Místek, 4. Sokol Horka na Moravě, 5. Sokol Sokolnice, 6. Jiskra Zruč nad Sázavou, 7. Tatran Litovel, 8. TJ Rožnov pod Radhoštěm

Sestava Jiskry (117): Taso Aye - Petrík Adam 26, Šveněk Jan 31, Jindřich Martin 15, Vašíšek Dominik 15, Karban Matěj 17, Veselý Filip, Pešout Vojtěch 7, Kopecký Štěpán 2, Popek Jakub, Nikodým Martin 4


ATLETIKA 1

19. ročník Běhu milénia, Chýnov (12. 1.)

Tereza Lapáčková (Jiskra Zruč nad Sázavou), účast na 19. ročníku Běhu milénia v Chýnově, trať 800 metrů – 13 soupeřek – 1. místo


ATLETIKA 2

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek – Praha (12. 1.)

Zdeněk Jelínek (Jiskra Zruč nad Sázavou), 60 metrů – finále B – 5. místo, 200 metrů (premiéra) – 24. místo, 400 metrů (rovněž premiéra) – 10. místo


ATLETIKA 3

45. ročník Zimního běhu na Blaník (partnerský závod Zručského májového běhu), organizátor ultratrailu dlouhého 23,6 km byl člen Jiskry Zruč nad Sázavou Ondřej Pojmon - 451 běžců

Lukáš Hájek (Jiskra Zruč nad Sázavou), čas 2:20:58 hod., kategorie muži A - 76. místo

Nikol Petrásková (Jiskra Zruč nad Sázavou, čas 2:35:26 hod., kategorie ženy A - 18. místo

Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou), čas 2:52:30 hod., kategorie muži A – 163. místo

Milan Závorka (SDH Chabeřice), čas 2:52:30 hod., kategorie muži A – 162. místo

Lukáš Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou), čas 2:15:23, kategorie muži A – 57. místo


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽE

Regionální přebor mladších žáků, Sokol Církvice (13. 1.)

Pořadí dvouhry: 1. Jakub Reimann (Sokol Čáslav), 2. Filip Cendelín (SKC Zruč nad Sázavou), 3. – 4. Ondřej Nácovský (SKC Zruč nad Sázavou) a Daniel Růžička (Sokol Kutná Hora)

Pořadí čtyřhry: 1. Růžička (KH) – Jakub Líska (Čáslav), 2. Sosnovec – Reimann (oba Čáslav), 3. Nácovský – Cendelín (oba SKC Zruč nad Sázavou)  


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL KADETKY – 1. LIGA (dvojzápas)

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

17. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (12. 1.): Tatran Střešovice - TJ Kralupy 2:3 (-21, 14, -17, 22, -12)

18. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (12. 1.): Tatran Střešovice - TJ Kralupy 2:3 (23, 24, -22, -13, -8)


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA 

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

19. kolo – 1. liga mužů (11. 1.): Spartak Velké Meziřičí - MFF Praha 2:3 (19, -20, -21, 23, -20)     

20. kolo – 1. liga mužů (12. 1.): Volejbal Brno - MFF Praha 3:0 (20, 20, 14)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Libor Nácovský, Petr Hulmák, archiv atletiky Jiskry, archiv SDH Zruč nad Sázavou a SDH Chabeřice)

Týdenní výsledkový servis 12. - 13. ledna 2019

      

Datum vložení: 13. 1. 2019 20:34
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2019 18:03
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 13
DNES: 529
TÝDEN: 5895
CELKEM: 2603337

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz