Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

12. - 13. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (šipky - 1x, volejbal - 6x, házená - 8x, fotbal - 9x, stolní tenis - 5x, atletika - 1x, šachy - 1x, florbal - 2x) - foto

12. - 13. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (šipky - 1x, volejbal - 6x, házená - 8x, fotbal - 9x, stolní tenis - 5x, atletika - 1x, šachy - 1x, florbal - 2x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

8. kolo – I. B třída (12. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sokol Senohraby 1:3 (0:2), sestava a branky Jiskry: Cudlín - Viktora, Jouza, Hájek, Kotek – Louda, P. Jelínek 1 (84. Bareš), T. Martinák (24. Kovář), Arnolt, L. Jelínek – Tugsmandakh Munkhbayasakh (67. Zeman)


FOTBAL B

8. kolo – IV. B třída (13. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Nové Dvory 10:1 (6:1), sestava a branky Jiskry: Daněk – J. Váňa, Musil 1 (46. Hluchý), Koudela, Pejša – Šindelář, Janda 1 (73. Cudlín 1), Dolejš, Zeman 3 – Závorka 4, Zelenka


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15

8. kolo - starší žáci (13. 10.): Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:12 (0:6), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek 1, Sechovec 1, Anděl, Horák 1, Nácovský 1, Rezek, Vörös 2, Adam 2, Šanda, Čermák, Herud 1, Štichauer 1, Pivoňka 1, vlastní 1


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

8. kolo - mladší žáci (13. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Nové Dvory 23:0 (13:0), sestava a branky Jiskry: Štichauer 1 – Anděl 3, Čermák 3, Nácovský 2, Hromas 3, Strecker 3, Jelínek, Sechovec, Váňa 7, Božík 1


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA U12

6. kolo - starší přípravka (12. 10.): mistrovský turnaj v Malešově

FK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:5 (0:3), branky Jiskry: Strecker 3, Diary Aye 1, Sechovec 1 

FK Čáslav A - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:0 (3:0)

Sestava Jiskry: Božík - Strecker, Sechovec, Bělina, Jelínek, Váňa, Berka, Diary Aye


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

6. kolo - mladší přípravka (13. 10.): mistrovský turnaj v Církvici

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Církvice 8:3 (4:1), branky Jiskry: Diary Aye 4, Berka 3, vlastní 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Čáslav dívky 4:4 (1:3), branky Jiskry: Berka 2, Kováč 1, DIary Aye 1 

Sestava Jiskry: Smejkal - Berka, Diary Aye, J. Forejt, P. Forejt, Kováč, Hoang Le Hai Dang


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

3. kolo - KP 1 (12. 10.): HC Kolín - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:3 (-4, -10, -16)      

3. kolo - KP 1 (12. 10.): HC Kolín - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3 (25, -17, -20, -26)      

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Melcrová, Brůzlová, Filipová, Měšťánková, Stejskalová  


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

1. kolo - KP 1 (12. 10.): Sokol Roztoky - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (16, 19, 22)       

1. kolo - KP 1 (12. 10.): Sokol Roztoky - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (21, 23, -20, -23, -9)      

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Slouka, Viktora, Krajc, Hrbek


STOLNÍ TENIS A

2. kolo – třetí liga, skupina C (12. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – KST Blansko 7:10, sestava a body SKC: F. Herout 2, Nevřela 2, Škopek 1, Slavík, čtyřhry 2 

3. kolo – třetí liga, skupina C (13. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – SK Slatina 10:7, sestava a body SKC: LOudín 4, Fr. Herout 3, Škopek 1, Slavík, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

2. kolo – KS2, skupina D (12. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - TTC Žehuň A 9:9, sestava a body SKC: Vaigl 4, T. Herout 3, Němec 1, V. Herout, čtyřhra 1

3. kolo – KS2, skupina D (13. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:2, sestava a body SKC: Slavík 2, Němec 2, Vaigl 2, P. Jandejsek, čtyřhra 1, WO 3 


STOLNÍ TENIS C

3. kolo - RP1 (12. 10.): SKC Zruč nad Sázavou C RABBIT – Sokol Starkoč 11:7, sestava a body SKC: Friš 1, V. Herout 1, Buldra 1, Zd. Jandejsek 2, WO 6 


STOLNÍ TENIS D

3. kolo - RP2 (12. 10.): Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou D RABBIT 14:4, sestava a body SKC: Dolejš 2, V. Förster 1, Babka 1, J. Förster


STOLNÍ TENIS E

4. kolo – RP3 (12. 10.): Sokol Čáslav F - SKC Zruč nad Sázavou E RABBIT 7:11, sestava a body SKC: Nácovský 3, Jajčišin 3, F. Cendelín 2, T. Förster 1, čtyřhry 2


HÁZENÁ MUŽI

5. kolo – Společná regionální liga mužů (13. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HK Chomutov 24:25 (9:13), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – Felis 6, D. Korel 2, V. Červinka 1, M. Vrzáček 6, Lefner 4, Kafka, Havránek 3, O. Červinka 1, Koubský, Veselý 1, Olt


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

3. kolo – přebor mladšího dorostu (13. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod 21:32 (12:13), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Taso Aye 10, Mikšík 5, Ruth 1, Petrík 1, Klouda 1, Šveněk 1, Procházka 1, Jelínek 1 


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

7. kolo – přebor starších žáků (12. 10.): Lions Hostivice - Jiskra Zruč nad Sázavou 24:28 (10:13), sestava a branky Jiskry: Kulhánek, Nikodým – Karban 11, Ruth 7, Tůma 5, Jindřich 2, Taso Aye 2, Jelínek 2, Vašíček 1, Petrík, Šveněk,  Jelínek, Klouda

8. kolo – přebor starších žáků (12. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 35:20 (20:11), sestava a branky Jiskry: Nikodým, Kulhánek – Tůma 11, Karban 6, Taso Aye 3, Šveněk 3, Ruth 3, Klouda 3, Petrík 2, Vašíček 2, Jelínek 2, Jindřich


FLORBAL MUŽI

5. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (12. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Merkur Praha 3:5 (0:2 2:2 1:1), branky a asistence Jiskry: 20. František Jantač, 22. Jan Čech (Vladimír Červinka), 31. Josef Chaloupka (Petr Tvrdík)

6. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (12. 10.): FBC Vokurky - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:5 (4:4 4:0 0:1), branky a asistence Jiskry: 5. Vladimír Červinka (Petr Kratochvíl), 11. Lukáš Kafka (Josef Chaloupka), 11. Jan Čech, 11. Jan Čech (František Jantač), 35. Jan Čech (Zdeněk Lopour)

Sestava Jiskry: Malý – M. Kratochvíl, Lopour - P. Kratochvíl, Jantač, Chaloupka – Tvrdík, Čech, Kafka – Červinka


ŠIPKY

5. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (13. 10.): Black schody Sadská - Baltazaři 10:8 - legy: 22:18, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Žižlavský 3, Hejl 1, M. Vrzáček 2


ŠACHY

1. kolo - regionální soutěž, skupina C (13. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava B 1:4, sestava a body Jiskry: Světlík, T. Netolický, Bečvář ½, V. Voldán, J. Voldán ½


VOLEJBAL ZAVL 2019/20, KVALIFIKACE

Zručská amatérská volejbalová liga, kvalifikace (12. 10.) – Zruč nad Sázavou

Kvalifikační boje odehrálo i družstvo ze Zruče nad Sázavou ve složení: Šárka Kleinová, Petra Kubálková, Kristýna Šťastná, Roman Starý, Martin Hujer, Josef Nádvorník, Vít Šťastný. Po kvalifikaci budou týmy rozděleny do dvou skupin.


ATLETIKA  

3. ročník Nočního běhu vlašimským parkem, Vlašim (12. 10.) – 128 účastníků

Výsledky závodníků Jiskry:

Ženy: Nikol Petrásková - 2. místo - 35:05 min.

Muži:

Petr Dubják - 4. místo - 29:35 min.

Ondra Dubják - 7. místo - 32:27 min.

Petr Ševců - 19. místo - 35:15 min.

Stanislav Šibrava - 27. místo - 36:23 min.

Máťa Gabko - 48. místo - 41:33 min.

Lukáš Gabko - 49. místo - 41:44 min.

Výsledky ostatních závodníků:

Milan Závorka (SDH Chabeřice) - 37. místo - 37:47 min.

Vendula Závorková (SDH Chabeřice) - 58. místo - 41:40 min.

Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) - 59. místo - 41:41 min.

Jiří Peukert (Zruč nad Sázavou) - 75. místo - 44:33 min.

Jana Malá (Zruč nad Sázavou) - 67. místo - 43:00 min.

Ředitelem závodu byl člen Jiskry Ondřej Pojmon. Zručští běžci děkují za super akci!


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

6. kolo extraliga (12. 10.): HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří 24:32 (12:17)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

4. kolo – 2. liga (13. 10.): Slavia Praha - Sezimovo Ústí 33:28 (16:14)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

4. kolo – 2. liga (13. 10.): Újezd u Brna - Sokol Velké Meziřičí 37:23 (21:13)

Roub skóroval 6x


HÁZENÁ MUŽI – SRL (společná regionální liga)

Za béčko mužů Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

5. kolo – SRL (13. 10.): Sokol Vršovice B – Sokol Nové Veselí B 24:25 (14:15)

A. Dolejší skóroval 1x


VOLEJBAL KADETKY – EXTRALIGA (dvojzápas)

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

7. kolo – extraliga kadetek (13. 10.): Liberec - Olymp Praha 3:0 (18, 13, 11)  

8. kolo – extraliga kadetek (13. 10.): Liberec - Olymp Praha 3:0 (21, 14, 9)    


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

2. kolo – 1. liga (12. 10.): Sokol Nové Veselí – Sokol Úvaly 34:19 (17:8)

A. Dolejší skóroval 5x


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

5. kolo superliga (7. 10.): ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 7:6 PP (1:1, 2:1, 3:4 1:0)

6. kolo superliga (13. 10.): FbŠ Bohemians – Sokol Královské Vinohrady 9:3 (1:1 3:0 3:2)


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

3. kolo - 1. liga mužů (11. 10.): MFF Praha - Hradec Králové 3:0 (25, 15, 21)   

4. kolo - 1. liga mužů (12. 10.): MFF Praha - Liberec B 1:3 (-18, -19, 20, -26)   


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

2. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M  (9. 10.): Meteor G - Volejbal Modřany B 2:3 (-17,-24,21,20,-8)  


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

10. kolo - divize, skupina C (13. 10.): FK Čáslav - SK POLABAN Nymburk 1:2 PP 1:1 (1:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

10. kolo – Česká divize žáků U 15 (12. 10.): FC Sellier & Bellot Vlašim - Sokol Třebeš 9:0 (6:0)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

10. kolo – Česká liga žáků U 14 (12. 10.): FC Sellier & Bellot Vlašim - Sokol Třebeš 7:0 (4:0)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Jiří Forejt, Libor Karban, atletika Jiskry, selfie Petra Pištěková, Martina Filipová, ZAVL)

jlj 

Datum vložení: 13. 10. 2019 22:21
Datum poslední aktualizace: 20. 10. 2019 22:37
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. Sáz. - Třeboň 33:34, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 426
TÝDEN: 7942
CELKEM: 2166795

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz