Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

13. - 14. ŘÍJNA 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 13. - 14. října 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

8. kolo – I. B třída (13. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – FC Bílé Podolí 5:2 (1:1), sestava a branky Jiskry: Jíra - Z. Louda, Jouza, Hájek, L. Jelínek - Janda (62. L. Martinák), T. Martinák (82. Šindelář), Petrů 1 (87. Kotek),  Arnolt (83. Hirnyk) - P. Jelínek 2, Zeman 2. Trenér: Michal Váňa


FOTBAL B

8. kolo – IV. B třída (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Kaňk B 5:1 (3:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – Krištóf, Koudela 2 (46. Váňa), Brabec, Hluchý (46. Vinc) – Vavřička 1, Šindelář, Havel, Zelenka (46. Červinka)  – Hirnyk, Závorka 1 (64. Kovář 1). ČK: 76. Havel


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

8. kolo - mladší žáci (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Star Tupadly 12:0 (6:0), sestava a branky Jiskry: Štichauer, Šanda - Anděl, Čekal 1, Nácovský, Horák 2, Adam 4, Hromas 1, Vöröš 2, Čermák, Pěkný 1, Pistorius, Procházka 1


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo - starší přípravka (13. 10.): mistrovský turnaj v Křeseticích

Rozvoj Křesetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3 (2:1), branky Jiskry: Pěkný 1, Sixta 1, Berka 1

FK Čáslav D - Jiskra Zruč nad Sázavou 10:1 (4:0), branka Jiskry: Pěkný 1

Sestava Jiskry: Kotěra – Pěkná, Berka, Smejkal, Pěkný, Sixta, Matoušek, Jelínek, Váňa, Strecker


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

7. kolo - mladší přípravka (14. 10.): mistrovský turnaj v Kutné Hoře

FK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 11:1 (5:0), branka Jiskry: K. Hrabánek 1

Sokol Červené Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:2 (1:1), branky Jiskry: K. Hrabánek 2

Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3 (0:2), branky Jiskry: K. Hrabánek 2, Dudák 1

Sestava Jiskry: Dudák, Smejkal, Sixta (gólmani se střídali) -  K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, T. Hrabánek, Berka, Kováč


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (13. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (-17, 23, 22, 11)      

2. kolo - KP 1 (13. 10.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (23, -21, 18, 24)   

Sestava Jiskry: Vosyka, Grivalský, Slouka, M. Drahokoupil, Hrbek, Krajc, Šafránek     


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (13. 10.): Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (19, 21, 20)     

2. kolo - KP 1 (13. 10.): Družba Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (21, 23, 18)  

Sestava Jiskry: Pištěková, Šteffková, Černohlávková, Králová, Menšíková, Vlková 


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

4. kolo – přebor mladšího dorostu (14. 10.): JM Chodov - Jiskra Zruč nad Sázavou 43:33 (20:15), sestava a branky Jiskry: Korecký – Mikšík 11/3, Osovskij 9/1, Vilimovský 6, Herud 5, Tůma 2, Jelínek, Adrián


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

4. kolo – přebor starších žáků (13. 10.): Házená Mělník - Jiskra Zruč nad Sázavou 41:32 (18:14), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Tůma 9, Mikšík 8, Klouda 5, Vilímovský 5, Ruth 3, Adrián 1, Jelínek 1, Procházka


STOLNÍ TENIS A

3. kolo – třetí liga, skupina C (13. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol PP Hradec Králové 2 C 10:8, sestava a body SKC: F. Herout 3, Slavík 2, Škopek 2, Loudín 1, čtyřhra 1, WO 1 

4. kolo – třetí liga, skupina C (14. 10.): SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE – Sokol Jaroměř/Josefov 10:6, sestava a body SKC: Fr. Herout 4, Nevřela 2, Škopek 1, Slavík 1, čtyřhra 2 


STOLNÍ TENIS B

3. kolo - KS1, skupina B (13. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – ST Euromaster Kolín C 10:6, sestava a body SKC: Slavík 3, T. Herout 3, Hameta 1, P. Jandejsek 1, čtyřhra 2

4. kolo - KS1, skupina B (14. 10.): SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT – Sokol Mnichovo Hradiště B 10:4, sestava a body SKC: Slavík 2, Hameta 2, T. Herout 1, P. Jandejsek 1, WO 4 


STOLNÍ TENIS C

3. kolo - RP1 (13. 10.): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav D 13:5, sestava a body SKC: Buldra 3, Zd. Jandejsek 2, V. Herout 2, Friš, čtyřhra 2, WO 4 


STOLNÍ TENIS D

3. kolo - RP2 (13. 10.): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav E 3:15, sestava a body SKC: Dolejš 1, Čekal 1, Nácovský, V. Förster, WO 1


MÖLKKY

Turnaj mölkky Zruč nad Sázavou – turnaj dvojic Pallasit Open 2018 (13. 10.)

Šestnáct družstev – pořadí: 1. Hujer – Míša, 2. Tomča - Pilc, 3. Martin - Jirka, 4. Flekna, 5. Hoteliéři, 6. ZZV – FIFA, 7. ZZV - D, 8. Macek - Fero, 9. W.W.W. 1, 10. Finové, 11. Bastafidly, 12. Miky - Drůďa, 13. Apači, 14. Květa - Alžběta, 15. W.W.W. 2, 16. Šebekteam


TENIS A

Kvalifikace o sestup z II. třídy - dospělí (13. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – TJ Mnichovo Hradiště B 6:3, sestava a body Jiskry: Kučera 1, Moravec 1, M. Kadlec 1, Dragoun, Krtilová, Svobodová 1, čtyřhra Kučera – M. Kadlec 1, čtyřhra Moravec – Dragoun 1, čtyřhra Svobodová – Krtilová 

Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sokol Kamýk nad Vltavou 5:4, sestava a body Jiskry: Menšík 1, Kučera 1, Moravec 1, M. Kadlec 1, čtyřhra Kučera – Menšík, Krtilová, Svobodová 1, čtyřhra Moravec – M. Kadlec, čtyřhra Svobodová – Krtilová

Pořadí: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou A, 2. Sokol Kamýk nad Vltavou, 3. TJ Mnichovo Hradiště, 4. TJ Beroun B 


TENIS STARŠÍ ŽACTVO

Kvalifikace o zachování II. třídy – starší žactvo (13. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kralupy 9:0, sestava a body Jiskry: Šimek 1, Pešek 1, Kar. Koubová 1, Kat. Koubová 1, Novotný 1, Urban 1, čtyřhra Pešek – Šimek 1, čtyřhra Novotný – Urban 1, čtyřhra K. Koubová – K. Koubová 1 


ŠACHY

1. kolo - regionální soutěž, skupina D (14. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Struhařov B 4.5:0.5, sestava a body Jiskry: Světlík 1, Netolický 1, Bečvář 0.5, Voldán 1, Vršťala 1 


SDH ZRUČ NAD SÁZAVOU

Zamykání proudnic Vlastějovice – štafeta + požární útok, Vlastějovice – (13. 10.)

Výsledky mužů:

1. Lomec - 53:99, 2. Vlastějovice – 54.19, 3. SDH Zruč nad Sázavou – 56.14, 4. Nesměřice – 61:33, 5. Pertoltice – 65.01, 6. Bohdaneč – 71:90

Sestava: koš - Vojta Lepeš, spoj savic - Josef Konvalinka, stroj - Jaroslav Svoboda, spoj B - Jindřich Slavíček, rozdělovač - Luboš Drbal, pravý proud - Jan Čech, levý proud - Lukáš Hoskovec


VOLEJBAL, REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04 - 05

7. reprezentační sraz – dívky 04-05, Lvíčata, Mikulov – (11. - 15. 10.) – i se zručskou Barborou Filipovou


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

Liga mariášové unie 2018/19 – 25. ročník, 1. kolo (13. 10.)

Pořadí jednotlivců: 1. Jaroslav Studnička, 2. Jozef Pagáč, 3. Vladimír Šindelář, 4. Roman Kraus, 5. Martin Marian, 6. Zdeněk Pokorný, 7. Míla Holeček, 8. Ladislav Stýblo, 9. Ladislav Kubíček, 10. František Mareš, 11. František Nejedlo,     12. Josef Čech, 13. Slobodan Risteski, 14. Miloslav Ronovský, 15. Zdeněk Hrbek, 16. Stanislav Černuška, 17. Oldřich Šubrt


ATLETIKA  

2. ročník Nočního běhu vlašimským parkem, Vlašim (13. 10.) – 164 účastníků (90 mužů a 74 žen)

Výsledky:

Muži: 7 km / převýšení 120 m

 

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 27. místo – 00:34:48

Milan Závorka (SDH Chabeřice) – 42. místo – 00:37:12

Lukáš Hájek (Zruč nad Sázavou) – 49. místo – 00:38:03

Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) – 77. místo – 00:44:13

Jiří Peukert (Zruč nad Sázavou) – 80. místo – 00:45:16

Martin Kaňkovský (Zruč nad Sázavou) – 81. místo – 00:45:17

 

Ženy: 7 km / převýšení 120 m

 

Kateřina Dubjáková (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 3. místo – 00:34:48

Nikol Petrásková (Jiskra Zruč nad Sázavou) – 10. místo – 00:38:19

Andrea Šteffková (Zruč nad Sázavou) -15. místo – 00:39:30

Vendula Závorková (SDH Chabeřice) – 27. místo – 00:43:36

Monika Málková (Zruč nad Sázavou) – 29. místo - 00:44:15

Anna Keharová (Zruč nad Sázavou) – 44. místo – 00:48:57

Karolína Jelínková (Zruč nad Sázavou) – 45. místo - 00:48:57

Kristýna Keharová (Zruč nad Sázavou) – 46. místo – 00:48:59

Ředitelem závodu byl člen Jiskry Ondřej Pojmon. Zručští běžci děkují za super akci!


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, David Karas, archiv SDH Zruč nad Sázavou, archiv Báry Filipové, archiv volejbalu žen, archiv Petra Dubjáka, Martina Tůmová, archiv Milana Závorky)Týdenní výsledkový servis 13. - 14. října 2018


 

Datum vložení: 14. 10. 2018 19:37
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2018 21:28
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 14
DNES: 505
TÝDEN: 5871
CELKEM: 2603313

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz