Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

14. - 15. září 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (nohejbal - 1x, volejbal - 2x, házená - 2x, šipky - 1x, fotbal - 9x, florbal - 1x, atletika - 1x) - foto

14. - 15. září 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (nohejbal - 1x, volejbal - 2x, házená - 2x, šipky - 1x, fotbal - 9x, florbal - 1x, atletika - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

4. kolo – I. B třída (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sokol Miřetice 3:2 PP 2:2 (1:1) – PK 4:1, sestava a branky Jiskry: Cudlín - Musil (41. Kotek), Louda, Jouza, P. Jelínek 1 - T. Martinák, L. Martinák, Arnolt (71. Tugsmandakh), M. Váňa (55. Zeman) – Viktora 1, Janda (46. Kovář). Trenér: Svatopluk Veroněk.


FOTBAL B

4. kolo – IV. B třída (15. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Soběšín 4:3 PP 3:3 (1:1) – PK 5:4, sestava a branky Jiskry: Daněk – Hluchý, Koudela, Pejša, Bareš – Brabec, Dolejš (46. Cudlín 1), Kotek (65. Zelenka), Felis – Tugsmandakh 1, Závorka 1 (61. Červinka)


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15

4. kolo - starší žáci (14. 9.): SK Církvice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:1 (1:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek, Sechovec, Anděl, Adam, Horák, Nácovský 1, Šanda, Čermák, Pivoňka


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

Dohrávané 1. kolo - mladší žáci (11. 9.): Fotbal Hlízov - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:23 (0:10), sestava a branky Jiskry: Štichauer 1 – Jelínek, Anděl 1, Pěkná 2, Čermák 5, Strecker, Adam 4, Horák 1, Nácovský 2, Váňa 2, Pěkný 2, Božík 2, Hromas 1


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA U12

2. kolo - starší přípravka (14. 9.): mistrovský turnaj v Malíně

Sokol Křesetice - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:17 (0:9), branky Jiskry: Váňa 6, Božík 4, Strecker 4, Pěkná 1, Matoušek 1, Šnaider 1 

Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:3 (2:1), branky Jiskry: Váňa 2, Božík 1

Sestava Jiskry: Kotěra - Pěkná, Strecker, Sechovec, Jelínek, Smejkal, Šnaider, Váňa, Božík, Matoušek


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

2. kolo - mladší přípravka (15. 9.): mistrovský turnaj v Tupadlech

Sokol Potěhy - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:9 (5:3)

Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:26 (0:16)  

FK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:6 (2:3)  

Sestava Jiskry: K. Hrabánek - Berka, Dudák, Aye Diary, Kováč, Hrubý, Forejt, Kubín, Machka, Sixta, Smejkal


NOHEJBAL

17. kolo - OP družstev Kutná Hora/Kolín (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Velim 1:9 - sety: 7:18, sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Sátra, Exner, Setnička, Kotek, Král


ŠIPKY

2. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (15. 9.): Baltazaři – Plechovky Pečky B 10:8 - legy: 23:22, sestava a body Baltazarů:  Chmel 4, Žižlavský 2, Hejl 2, M. Vrzáček 1, cricket 1


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

1. kolo – přebor mladšího dorostu (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 20:29 (12:14), sestava a branky Jiskry: Kulhánek, Rozehnal – Tůma 7, Mikšík 5, Ruth 4, Petrík 2, Klouda 1, Taso Aye 1, Jelínek, Vašíček, Šveněk


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

1. kolo – přebor starších žáků (15. 9.): Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 25:41 (12:19), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Ruth 16, Petrík 8, Taso Aye 6, Tůma 5, Šveněk 4, Vašíček 1, Jelínek 1, Klouda

2. kolo – přebor starších žáků (15. 9.): Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:44 (5:20), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Tůma 14, Petrík 11, Ruth 10, Vašíček 5, Šveněk 2, Taso Aye 1, Klouda 1, Jelínek


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (čtyřzápas)

Krajský přebor starších žákyň - podzimní část, skupina B

KP, skupina B (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kunice 2:0 (23, 20)

KP, skupina B (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kralupy A 0:2 (-15, -6)

KP, skupina B (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Kralupy B 0:2 (-17, -21)

KP, skupina B (14. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benešovská 2:0 (14, 16)

Sestava Jiskry: Adamová Anna, Bruzlová Jana, Filipová Kamila, Filipová Linda, Filipová Veronika, Flekalová Anna, Melcrová Hana


FLORBAL MUŽI

1. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (15. 9.): Jiskra Zruč nad Sázavou – TEXAS LONGHORNS B 5:7 (5:0 0:1 0:6), branky a asistence Jiskry: 1. Petr Kratochvíl (Michal Kratochvíl), 8. Luboš Drbal (Luboš Vodrážka), 8. Josef Chaloupka (Petr Kratochvíl), 10. Jan Čech (Luboš Drbal), 12. Vladimír Červinka (Jan Tůma).

2. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (15. 9.): Florbal TJ Kobylisy D - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:9 (1:3 1:1 2:5), branky a asistence Jiskry: 9. Jan Čech (Vladimír Červinka), 10. Vladimír Červinka (Jan Tůma), 12. Luboš Drbal (Jan Čech), 24. Jan Čech (Luboš Drbal), 25. Luboš Drbal (Jan Čech), 28. Vladimír Červinka (František Jantač), 29. Josef Chaloupka (Petr Kratochvíl), 30. Luboš Drbal (Jan Čech), 30. vlastní (Michal Kubík).

Sestava Jiskry: Malý – Tůma, Edr – Vodrážka, M. Kratochvíl - P. Kratochvíl, Jantač, Chaloupka - Červinka, Drbal, Čech


ATLETIKA

Šternberský trojboj, 4. ročník (14. 9.), Český Šternberk

Martin Lejnar a Lukáš Hájek (Jiskra Zruč nad Sázavou) se zúčastnili jako dvojice 4. ročníku Šternberského trojboje. Museli zdolat v běhu 6.4 km, ujet 3.8 km na kanoi a 13 km na kole. Vedli si výborně a v mužích obsadili fantastické 1. místo!


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL KADETKY – PŘÍPRAVNÝ TURNAJ OLYMPU PŘED EXTRALIGOU

Za kadetky PVK Olympu Praha hraje zručská Barbora Filipová

Ostrava, turnaj kadetek (13. 9. – 14. 9.)

Olymp Praha - Liberec 0:2  

Olymp Praha - Plzeň 2:1

Olymp Praha - Ostrava 1:2

Olymp Praha – reprezentace ČR 06 2:0  

Olymp Praha - Přerov 2:0  

Olymp Praha – České Budějovice 2:0  

Olymp Praha – Chodov u Karlových Varů 0:2

Olymp Praha - Brno 2:1


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

6. kolo - divize, skupina C (15. 9.): FK Čáslav – FK Náchod 2:1 PP 1:1 (1:0) – PK 7:6

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

6. kolo – Česká divize žáků U 15 (14. 9.): FC Sellier & Bellot Vlašim – Dukla Praha 5:3 (5:1)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

6. kolo – Česká liga žáků U 14 (14. 9.): FC Sellier & Bellot Vlašim – Dukla Praha 3:3 (2:1)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Hana Filipová, Libor Nácovský, Jiří Forejt, házená Sparty Kutná Hora, atletika Jiskry, Michal Šnaider)

ghk

Datum vložení: 15. 9. 2019 22:33
Datum poslední aktualizace: 16. 9. 2019 22:23
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 18
DNES: 485
TÝDEN: 8001
CELKEM: 2166854

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz