Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

16. - 17. března 2019 - sport - výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal, volejbal, házená, šachy, šipky, atletika, mölkky, mariáš) - foto

Týdenní výsledkový servis 16. - 17. března 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


VOLEJBAL ŽENY – PLAY-OUT (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 play-out o 7. – 10. místo (16. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – KV Dobříš 1:3 (16, -17, -18, -20)     

4. kolo - KP 1 play-out o 7. – 10. místo (16. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – KV Dobříš 3:1 (-23. 14, 16, 23)     

Sestava Jiskry: Králová, Pištěková, Šteffková, Filipová, Melcrová, Vrzáčková, Rezková


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

17. kolo - KP 1 (16. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 1:3 (-21, -20, 23, -19)            

17. kolo - KP 1 (16. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Vlašim 1:3 (-19, -15, 19, -23) 

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Krajc, Hrbek, Nutil


FOTBAL A – PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Páté přípravné přátelské utkání – tráva ve Zruči nad Sázavou (16. 3.):

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Star Tupadly (OP) 2:1 (1:0), branky Jiskry: Kovář 2

Sestava: Cudlín – J. Váňa, Jouza, Kotek, L. Jelínek – Hirnyk, Janda, T. Martinák, P. Jelínek – Kovář, Zeman. Střídal: M. Váňa  


ŠIPKY

19. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (17. 3.): Baltazaři – Šipkaři Kanín DC 12:6 - legy: 29:15, sestava a body Baltazarů:  Chmel 3, Doležal 3, Hejl 3, Žižlavský 2, Rada, cricket 1


ŠACHY

10. kolo - regionální soutěž, skupina D (17. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Postupice 2 ½ - 2 ½, sestava a body Jiskry: Světlík ½, T. Netolický 1, Bečvář, V. Voldán, J. Voldán 1


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

Humpolecká zimní liga v kopané mladších žáků 2018/2019 (17. 3.), Humpolec - pátý turnaj

 Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou:

Jiskra – Přibyslav 1:3, branka Jiskry: Horák

Jiskra - Pacov 0:2

Jiskra - Humpolec 0:1

Jiskra - Štoky 2:0, branky Jiskry: Čermák, Procházka

Sestava: Pistorius, Šanda -  Adam, Anděl, Čermák, Horák, Štichauer, Vörös, Bělina, Novotný, Pěkný, Procházka, Pivoňka


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE

Liga mariášové unie 2018/19 – 25. ročník, 12. kolo, Malešov (16. 3.)

Pořadí jednotlivců ve 12. kole: 1. Studnička Jaroslav (1. mariášová Praha), 2. Hrbek Zdeněk (Votroci), 3. Ronovský Miloslav (1. mariášová Praha), 4. Mráček Zdeněk, 5. Vašíček František (KSČ), 6. Mráček Lubomír, 7. Mareš František (Čáslavští draci), 8. Šindelář Vladimír (KSČ), 9. Čahoj Antonín, 10. Machan Martin, 11. Risteski Slobodan (KSČ), 12. Čech Josef (Votroci), 13. Brandejský Jan (Žaludské eso), 14. Jiří Michal st., 15. Dittrich Václav (Žaludský eso), 16. Melcer Jiří, 17. Černuška Stanislav (Čáslavští draci), 18. Šubrt Oldřich, 19. Nejedlo František (Čáslavští draci), 20. Pagáč Jozef (Votroci), atd.


ATLETIKA

1. ročník Superlife Columbia, tři táhlá stoupání hned na začátku a těsně před cílem (16. 3.), Milíčovský les v Praze, 365 startujících – 6.4 km

Petr Dubják (Jiskra Zruč nad Sázavou), trat 6.4 km – celkově 5. místo časem 00:25:12 minut – v kategorii MB 2. místo

Lukáš Hoskovec (SDH Zruč nad Sázavou), trať 6.4 km – celkově 22. místo časem 00:28:00 minut – v kategorii MA 15. místo


MÖLKKY

Mistrovství Zruče nad Sázavou v mixu (16. 3.), Mölkky aréna ve Sportbaru u Gatěho, 12 dvojic

1. Leoš Fiala – Elzbieta Kadlecová, 2. Marcela Volfová - Dan Dragoun, 3. Vladislav Kadlec - Květa Pěnkavová, 4. Klára Měšťánková – Pavel Mácha atd.


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

22. kolo – Extraliga (16. 3.): HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno 30:30 (19:15)

Dolejší neskóroval, Kovařík 3x


VOLEJBAL KADETKY – 1. LIGA (dvojzápas) – PLAY-OFF

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

  7. kolo – 1. liga kadetek, skupina o 1. – 6. místo (16. 3.): Hlincovka - TJ Kralupy 1:3 (19, -20, -21, -21)  

  8. kolo – 1. liga kadetek, skupina o 1. – 6. místo (16. 3.): Hlincovka - TJ Kralupy 1:3 (-15, 14, -13, -21)

  9. kolo – 1. liga kadetek, skupina o 1. – 6. místo (17. 3.): SKŠ ZŠ Mikulova Praha - TJ Kralupy 2:3 (-9, 23, 20, -16, -9)     

10. kolo – 1. liga kadetek, skupina o 1. – 6. místo (17. 3.): SKŠ ZŠ Mikulova Praha - TJ Kralupy 1:3 (13, -19, -26, -15)


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA – PLAY-OFF

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

Zápas o 3. místo – 1. liga mužů (16. 3.): Sokol Bučovice - MFF Praha 3:1 (22,21,-19,16)     


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

17. kolo - divize, skupina C (16. 3.): SK Spartak Slatiňany - FK Čáslav 2:0 (0:0)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

15. kolo – 1. liga (16. 3.): Sokol Velké Meziřičí – TJ Sokol Kostelec na Hané 30:29 (11:14)

Roub skóroval 5x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

15. kolo – 1. liga (16. 3.): Slavia Praha – Sparta Kutná Hora 36:26 (18:11)

D. Korel skóroval 1x


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

15. kolo – 1. liga (17. 3.): HC Zlín - JM Chodov A 23:28 (9:10)

Böhm neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

15. kolo – 1. liga (16. 3.): Sokol Nové Veselí - HC Zubří 29:34 (13:17)

A. Dolejší skóroval 8x


VOLEJBAL, REPREZENTACE ČR LVÍČAT 04-05

Reprezentace ČR - Lvíčata 04/05 – Mikulov – pátý reprezentační sraz v roce 2019 se zručskou Barborou Filipovou - v rámci soustředění českého reprezentačního celku se uskutečnily v Nitře dva přátelské zápasy se Slovenskem a jeden s Brnem (8. 3. – 13. 3.) – po dohodě na pět setů

pondělí: VK KP Brno – Lvíčata ČR 2:3

úterý: reprezentace Slovenska - Lvíčata ČR 0:5 (-17,-19,-23,-12,-21)

středa: reprezentace Slovenska - Lvíčata ČR 1:4 (-15,-17,-22,-20,12)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – PŘÍPRAVA NA JARO 2018/19

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

Přípravné přátelské utkání na Českou ligu žáků U 13 (17. 3.), 2 x 40 minut

SK Benešov - BS Vlašim 3:6 (2:2)  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Pavel Mácha, archiv Lukáše Hoskovce, archiv Davida Korela, archiv repre ČR Lvíčat, Roman Kudyn, selfie Adély Králové, Kateřina Machalická, archiv Petra Dubjáka)

Týdenní výsledkový servis 16. - 17. března 2019

Datum vložení: 17. 3. 2019 20:09
Datum poslední aktualizace: 24. 3. 2019 23:03
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 15
DNES: 126
TÝDEN: 4720
CELKEM: 2602162

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz