Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

16. - 17. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 3x, fotbal - 3x, florbal - 1x, šachy - 1x, badminton - 1x) - foto

16. - 17. listopadu 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (volejbal - 4x, házená - 3x, fotbal - 3x, florbal - 1x, šachy - 1x, badminton - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

7. kolo - KP 1 (16. 11.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:3 (13,18,-25,-25,-11)         

7. kolo - KP 1 (16. 11.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (11,14,17)         

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Melcrová, Filipová, Měšťánková, Menšíková, Brožová   


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

5. kolo - KP 1 (16. 11.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:3 (-16,-23,22,-23)          

5. kolo - KP 1 (16. 11.): Sokol Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (21,14,16)        

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Slouka, Nutil, Krajc, Hrbek, Grivalský, M. Drahokoupil


FOTBAL A

13. kolo – I. B třída (16. 11.): Sokol Kondrac - Jiskra Zruč nad Sázavou A 1:0 (0:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín -  Louda (73. Kotek), Jouza, L. Jelínek, Hájek - M. Váňa (49. Bareš), L. Martinák, Arnolt, Pejša (49. Dolejš) – Zeman, P. Jelínek (76. Viktora)


FLORBAL MUŽI

9. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (17. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Neveklov 3:1 (0:0 2:0 1:1), branky a asistence Jiskry: 17. Luboš Drbal (Zdeněk Lopour), 21. Petr Kratochvíl (Michal Kratochvíl), 27. Jan Čech (Michal Kratochvíl)

10. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (17. 11.): Noxa TJ Ruzyně A - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:3 (1:2 2:1 1:0), branky a asistence Jiskry: 9. Petr Kratochvíl (Luboš Vodrážka), 12. Jan Čech (Luboš Drbal), 20. Michal Kratochvíl (Jan Čech)

Sestava Jiskry: Malý – M. Kratochvíl, Vodrážka – Tůma, Edr - P. Kratochvíl, Jantač, Chaloupka – Tvrdík, Čech, Červinka – Kafka, Drbal, Lopour


ŠACHY

3. kolo - regionální soutěž, skupina C (17. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK Pravonín ½ : 4 ½ , sestava a body Jiskry: Světlík, Netolický, V. Voldán, J. Voldán, Rebhán ½


BADMINTON

Badmintonové pinkání, 5. ročník, Zruč nad Sázavou (16. 11.), Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou

1. Horálek Jiří - Slavík Radek (Vlašim), 2. Řimnáč Jan - Černý Josef (Zruč), 3. Zajíček Luboš - Štorc Karel (Vlašim), 4. Knetl Karel - Viktora Jan (Jílové), 5. Navrátilová Jitka - Vojtíšek Luboš (Praha), 6. Šváb Jindřich - Mikeska Radek (Jílové), 7. Havlíček Martin - Vlková Lída (Zruč), 8. Loučka Michal - Pešulová Kateřina (Kladno), 9. Králíček Robert - Jamber Václav (Praha/Pardubice), 10. Houška Stanislav - Hrdlička Radek (Jílové), 11. Závorka Milan - Frajt Tomáš (Zruč), 12. Výborný Roman - Sochůrek Radek (Zruč), 13. Vach Petr - Jantačová Barbora (Zruč), 14. Zachariáš Lukáš - Machala Michal (Zruč/Praha), 15. Červenka Jiří - Nosek Vlasta (Žatec), 16. Domanská Jitka - Lejnar Luboš (Zruč), 17. Kružík Luboš - Vrzáček Matěj (Zruč), 18. Kaňkovský Martin Jr. - Veselý Tomáš (Zruč), 19. Doubrava Jan - Kubálkova Petra (Zruč), 20. Vinc David - Tůma Jan ml. (Zruč), 21. Závorková Vendula - Maštalīřová Vĕrka (Chabeřice), 22. Prošek Jiří - Malá Jana (Zruč)


FOTBAL, TURNAJ U 15

Fotbalový turnaj U15, Červené Pečky (17. 11.), hrací doba 2x18 minut, čtyři celky

 Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou:

Červené Pečky - Jiskra 0:2, branky Jiskry: Vörös 2

Pátek - Jiskra 0:2, branky Jiskry: Čermák 2

Kostelec n. Č. l./Dobré Pole - Jiskra 1:9, branky Jiskry: Sechovec 3, Rezek 2, Anděl 2, Vörös 1, Adam 1

Pořadí: 1. Jiskra Zruč nad Sázavou 9 bodů, 2. Červené Pečky 4 body, 3. Pátek 4 body, 4. Kostelec n. Č. l./Dobré Pole

Finále:

Jiskra Zruč nad Sázavou – Červené Pečky 6:0, branky Jiskry: Rezek 2, Vörös 2, Čermák 1, Anděl 1

Sestava: Pistorius – Dušek, Sechovec, Lebeda, Rezek, Horák, Adam, Vörös, Anděl, Pivoňka, Šanda, Čermák


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

10. kolo extraliga (16. 11.): HBC Ronal Jičín - SHC Maloměřice/Brno 33:21 (17:12)

Kovařík skóroval 4x, Dolejší 4x


VOLEJBAL MUŽI – MISTROVSTVÍ PRAHY

Za muže Modřan B hraje zručský Jiří Drahokoupil

7. kolo - Mistrovství Prahy mužů, skupina M (16. 11.): Volejbal Modřany B – Meteor F 3:0 (28,18,16)  


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

6. kolo – 1. liga (17. 11.): Sokol Nové Veselí – HCB Karviná 36:25 (19:14)

A. Dolejší skóroval 6x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

15. kolo - divize, skupina C (17. 11.): FK Čáslav -  TJ Velké Hamry 4:2 (1:2)

K. Petrů neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

8. kolo – 2. liga (17. 11.): Brno-Bohunice - Sokol Velké Meziřičí 30:22 (14:14)

Roub skóroval 3x


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

11. kolo - 1. liga mužů (15. 11.): Lvi Praha B - MFF Praha 3:0 (15,21,18)       

12. kolo - 1. liga mužů (16. 11.): MFF Praha - Lvi Praha B 0:3 (-21,-27,-23)   


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Josef Macháček, Josef Černý, Libor Nácovský, Kateřina Machalická)

lmn

Datum vložení: 17. 11. 2019 20:20
Datum poslední aktualizace: 24. 11. 2019 22:59
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. ml. žáci - Čáslav C 4:4, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 411
TÝDEN: 7927
CELKEM: 2166780

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz