Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

17. - 18. LISTOPADU 2018 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ VÍKENDOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH ODDÍLŮ A SPOLKŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI - FOTO

Týdenní výsledkový servis 17. - 18. listopadu 2018

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

13. kolo – I. B třída (18. 11.): AFK Pečky - Jiskra Zruč nad Sázavou A 0:1 (0:1), sestava a branky Jiskry: Cudlín – Louda, Hájek, Jouza 1, L. Jelínek – Janda, Viktora, Petrů, Váňa (74. Kovář), P. Jelínek - Zeman 


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

6. kolo - KP 1 (17. 11.): EMĚ Mělník - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2 (22, 14, -18, -18, 15)         

6. kolo - KP 1 (17. 11.): EMĚ Mělník - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 26, 23, 25)                                                                                                                         

Sestava Jiskry: Vosyka, Slouka, Nutil, Hrbek, Vorlíček, Viktora, M. Grivalský  


FLORBAL MUŽI

7. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (17. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC LYNX 5:2 (2:0 1:0 2:2), branky a asistence Jiskry: 5. Luboš Drbal (Jakub Holeček), 14. František Jantač (Josef Chaloupka), 16. Jan Čech (Luboš Drbal), 26. Lukáš Kafka, 32. Luboš Vodrážka (Jan Čech)   

8. kolo - PH + SČ soutěž mužů, divize D (17. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FBK Neveklov 2:6 (0:4 1:2 1:0), branky a asistence Jiskry: 14. Vladimír Červinka (Jan Čech), 34. Lukáš Kafka (Michal Kratochvíl)

Sestava Jiskry: Malý – Holeček, Tůma, Vodrážka, Edr, Němeček - Jantač, P. Kratochvíl, Chaloupka - Čech, Drbal, Červinka – M. Kratochvíl, Kafka, Lopour 


ATLETIKA

Ondřej Pojmon (Jiskra Zruč nad Sázavou) startoval ve 40. Vodafone Istanbul Marathonu (11. 11.) - 42 km, na trati bojoval mimo soupeřů také s horkem a větrem. V kategorii nad 40 let si doběhl pro 70. místo (424 účastníků) časem 3:36:37 hod.


ATLETIKA 1

Martin Lejnar (Jiskra Zruč nad Sázavou) se zúčastnil 5. ročníku Černokostelecké dvanáctky (10. 11.). Na trati s převýšením 250 m si vedl skvěle. Časem 53:23 minut skončil na 9. místě (kategorie tentokrát nebyly)


ŠIPKY

8. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (18. 11.): Letci Kolín B - Baltazaři 11:7 - legy: 26:20, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Doležal 2, Rada 2, Hejl 1


ŠACHY

3. kolo - regionální soutěž, skupina D (18. 11.): Jiskra Zruč nad Sázavou - ŠK Medvědi Zvole B 1:4, sestava a body Jiskry: V. Voldán ½, Rebhán ½, J. Voldán, Vršťala, Polášek 


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽE

2. RP mládeže, Sokol Čáslav (18. 11.)

Pořadí hráčů SKC Zruč nad Sázavou:

1. Jan Baloun, 3. Filip Cendelín, 5. – 8. Vojtěch Förster a Jan Čekal, Ondřej Nácovský skončil v osmifinále, Tomáš Förster v semifinále B  


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI – ČESKÝ POHÁR

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Český pohár, 4. kolo – o postup do čtvrtfinále (14. 11.):  HBC Ronal Jičín – M.A.T. Plzeň 32:31 (17:14)

Dolejší skóroval 2x, Kovařík 5x


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

10. kolo – Extraliga (17. 11.): HBC Ronal Jičín – HC Robe Zubří 32:29 (16:15)

Dolejší skóroval 6x, Kovařík 2x


HÁZENÁ MUŽI - 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

8. kolo – 1. liga (18. 11.): JM Chodov A – HK Bystřice p. H. 29:18 (16:8)

Böhm skóroval 1x


HÁZENÁ MUŽI - 2. LIGA

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

8. kolo – 2. liga (18. 11.): Slavia Praha – Loko Č. Budějovice 31:33 (19:22)

Korel neskóroval


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA 

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

11. kolo – 1. liga mužů (16. 11.): Sokol Dobřichovice - MFF Praha 2:3 (17, -20, 15, -24, -9)

12. kolo – 1. liga mužů (17. 11.): MFF Praha – Sokol Dobřichovice 3:0 (21, 20, 20)


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

3. kolo (odložené) – Česká liga žáků U 13 (17. 11.): BS Vlašim – MFK Chrudim 5:3 (1:0)  


HÁZENÁ MLÁDEŽ

I.H.T. Nové Veselí (18. 11.) – mezinárodní turnaj v házené U 13 – za Nové Veselí nastoupil zručský Matěj Karban

Výsledky:

TJ Sokol Nové Veselí - Kodály ISK Tatabánya 16:15 (8:8) 

TJ Sokol Nové Veselí - ŠKP Bratislava 17:14 (8:6)

TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Nové Veselí 17:19 (8:9)

Matěj Karban skóroval v turnaji 6x


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Robert Grim, archiv Ondřeje Pojmona, Kateřina Machalická, Anička Pajerová, Libor Karban, Josef Förster, Lenka Cendelínová)

Týdenní výsledkový servis 17. - 18. listopadu 2018

Datum vložení: 18. 11. 2018 20:46
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2018 20:09
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 134
TÝDEN: 4728
CELKEM: 2602170

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz