Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

18. - 19. května 2019 - sport - aktuální výsledkový servis zručských týmů a hráčů na místní, okresní, krajské a ligové úrovni (fotbal - 7x, šipky - 1x, házená - 8x, atletika - 1x, stolní tenis - 1x, mölkky - 1x) - foto

Týdenní výsledkový servis 18. - 19. května 2019

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

22. kolo – I. B třída (18. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou A – SK Sokoleč 1:4 (1:2), sestava a branky Jiskry: Cudlín - Louda (72. J. Váňa), Jouza, Hájek, L. Jelínek - P. Jelínek 1, Arnolt, L. Martinák, Viktora (72. Šindelář), M. Váňa (57. Musil) - Bareš. Trenér: Petr Jelínek.


FOTBAL B

20. kolo – IV. B třída (19. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou B – Rozvoj Křesetice B 4:5 (2:0), sestava a branky Jiskry: Daněk – Hirnyk, Koudela 1, J. Váňa, Šindelář 1 – Zelenka, Cudlín, Vinc, Svoboda – Arnolt, Závorka 2


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI

4. kolo - mladší žáci nadstavba (19. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Zásmuky 3:7 (2:4), sestava a branky Jiskry: Štichauer – Pistorius 1, Anděl, Adam, Horák, Nácovský 1, Pěkný, Herud, Šanda, Novotný, Vörös, Pivoňka, Čermák, Hromas 1


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA

15. kolo - starší přípravka (18. 5.): mistrovský turnaj v Močovicích

Sokol Močovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:6 (1:5), branky Jiskry: Matoušek 2, Pěkná 2, Božík 2

Fotbal Hlízov - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:9 (0:3), branky Jiskry: Božík 5, Strecker 2, Matoušek 1, Váňa 1

Sestava Jiskry: Kotěra – Váňa, Pěkná, Jelínek, Božík, Strecker, Matoušek


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

14. kolo - mladší přípravka (16. 5.): mistrovský turnaj v Kutné Hoře

Sparta Kutná Hora A - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:8 (3:4), branka Jiskry: Berka 4, Dudák 2, Aye Diary 1, Sixta 1

Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:6 (3:4), branky Jiskry: Berka 4, Sixta 1, Dudák 1  

Sestava Jiskry:Sixta - Berka, Dudák, Hrubý, Diary Aye, Kováč, Forejt

15. kolo - mladší přípravka (18. 5.): mistrovský turnaj v Tupadlech

Kavalier Sázava - Jiskra Zruč nad Sázavou 11:3 (5:3), branky Jiskry: Sixta 2, Berka 1 

Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 13:4 (6:3), branky Jiskry: Berka 2, Sixta 1, Dudák 1

Sestava Jiskry: Aye Diary – Sixta, Berka, Kováč, Dudák, Forejt


HÁZENÁ MUŽI

9. kolo – Společná regionální liga mužů (18. 5.): Sokol Bělá pod Bezdězem - Jiskra Zruč nad Sázavou 25:30 (12:15), sestava a branky Jiskry: Vinc, Vodrážka – M. Vrzáček 11, Havránek 7, Lefner 6, V. Červinka 3, Kafka 2, Veselý 1, Koubský


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROST

11. kolo – přebor mladšího dorostu (19. 5.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 50:19 (27:9), sestava a branky Jiskry: Rozehnal, Kafka – Dolejší 16, Mikšík 10, Tůma 6, Karban 6, Šveněk 3, Ruth 3, Růžička 3, Procházka 2, Vilímovský 1, Jelínek, Klouda


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

7. kolo – přebor starších žáků (18. 3.): HC Kolín - Jiskra Zruč nad Sázavou 21:32 (7:17), sestava a branky Jiskry: Rozehnal – Karban 8, Tůma 5, Šveněk 5, Petrík 5, Mikšík 4, Klouda 2, Ruth 2, Vilímovský 1, Procházka, Jelínek, Janata

8. kolo – přebor starších žáků (19. 3.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 32:28 (16:13), sestava a branky Jiskry: Rozehnal, Kulhánek – Taso Aye 8, Tůma 7, Mikšík 5, Ruth 3, Petrík 3, Šveněk 3, Vilimovský 2, Procházka 1, Vašíšek, Klouda, Jelínek, Karban


ATLETIKA

Mattoni 1/2 maraton (19. 5.), Karlovy Vary (2787 účastníků)

Ondřej Pojmon - 1:30:29 - 142. místo (v kategorii M40 - 27. místo z 365 běžců)

Petr Dubják - 1:24:52 - osobní rekord - 57. místo - (v kategorii M45 - 6. místo z 322 běžců)


ŠIPKY

26. kolo - 2. liga (C liga), skupina B (17. 5.): Team Chvaletice - Baltazaři 8:10 - legy: 19:25, sestava a body Baltazarů: Chmel 3, Žižlavský 3, Doležal 1, Hejl 1, double 1, cricket 1


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽ

Spolu s koncem sezóny a mládežnických turnajů přišla myšlenka motivačních tréninků v podobě pohárových mistrovských utkání mládeží zatím tří oddílů (18. 5.). SKC Zruč nasadilo do čtyřčlenné skupiny dva mančafty s kapitány Láďou Dolejšem (tým Jan Baloun, Vojtěch Förster) a Ondrou Nácovským (tým Filip Cendelín, Tom Förster, příp. Jan Čekal). Do Zruče na druhé kolo opět dorazil Stolní tenis Benešov (nehrající kapitán Petr Loudín, Pavel Plíšek, Jan Plíšek a Martin Dvořák) a STC Církvice-Čáslav (nehrající kapitán Petr Uher, Martin Sosnovec, Jakub Líska a Ondřej Uher).

Výsledky 2. kola:

SKC Zruč nad Sázavou A – STC Církvice/Čáslav 8:2, sestava a body SKC: Dolejš 3, Baloun 2, V. Förster 2, čtyřhra 1 

SKC Zruč nad Sázavou B – Stolní tenis Benešov 0:10, sestava a body SKC: Cendelín, Nácovský, T. Förster


MÖLKKY – ZRUČ NAD SÁZAVOU

Zruč nad Sázavou (18. 5.), šestá Jarní zlatá zručská mölkka, dvoudenní turnaj (18. – 19. 5.), v soutěži patnáct zručských týmů, celkem 41 družstev. Hrálo se v šesti skupinách po sedmi týmech na dvě sady (2:0, 1:1), nejlepší 4 družstva z každé skupiny postoupila do play off, ostatní hrála „druhou“ a následně  „poslední šanci“.

Celkové výsledky: 1. SKM ZZV Zruč nad Sázavou (Zdeněk Sečka, Karel Čapek, František Matějka), 2. Semtamťuk Jablonec n. N., 3. Pallasit Zruč nad Sázavou (Miroslav Farkač, Jaroslav Drudík, Marcela Volfová, Petr Felis ml.), 4. Pampuch Prievidza – Slovensko, 5. Třináctá mölkka Brno, 6. Dynamo Zruč nad Sázavou (Tomáš Lohynský, Daniel Dragoun, Luděk Kvapil),  7. Bílovec HK, 8. Týn-tým Týnec nad Sázavou, 9. Tomira Bílovec, 10. Lobestar Zruč nad Sázavou (Milan Louda, Libor Rambousek, Petra Rambousková), atd.

Poslední šance: 1. Radioaktivní cukříky Řež, 2. Co my dáme? Zruč nad Sázavou (Lenka Vlasáková, Petra Kopecká, Vladan Příhoda, Vasyl Osovskyy), 3. Apači Zruč nad Sázavou (Vladislav Kadlec, Jan Belha, Elzbieta Kadlecová)


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

Extraliga, play-off o 3. – 4. místo, druhé utkání (15. 5.): HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22:29 (10:14)

M. Kovařík skóroval 7x, J. Dolejší 2x, stav série: 0:2

Extraliga, play-off o 3. – 4. místo, třetí utkání (19. 5.): Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 26:22 (13:10)

M. Kovařík skóroval 2x, J. Dolejší neskóroval, stav série: 3:0


HÁZENÁ MUŽI – 1. LIGA

Za muže Chodova hraje zručský Jiří Böhm

22. kolo – 1. liga (19. 5.): JM Chodov A – TJ Náchod 33:24 (18:12)

J. Böhm neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JM

Za muže Velkého Meziřičí hraje zručský Pavel Roub

22. kolo – 1. liga (18. 5.): HK Ivančice – Sokol Velké Meziřičí 39:29 (22:13)

P. Roub skóroval 5x


HÁZENÁ MUŽI – 2. LIGA JVČ

Za muže Slavie hraje zručský David Korel

22. kolo – 1. liga (5. 5.): Slavia Praha – HC Pardubiceí 30:26 (13:14)

D. Korel neskóroval


HÁZENÁ MLADŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za mladší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

22. kolo – 1. liga (18. 5.): Liberec Handball - Sokol Nové Veselí 22:23 (10:9)

A. Dolejší skóroval 8x


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

26. kolo - divize, skupina C (19. 5.): FK Čáslav – FK Pardubice B 2:0 (2:0)

K. Petrů skóroval 1x


FOTBAL ŽÁCI U 13 – ČESKÁ LIGA

Za mladší žáky Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

22. kolo – Česká liga žáků U 13 (19. 5.): FC Sellier & Bellot Vlašim – Polaban Nymburk 7:1 (3:0)

J. Filip skóroval 1x  


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, archiv Petra Dubjáka a Ondřeje Pojmona, Jan Tůma, JIří Forejt, Kateřina Machalická, Leoš Fiala)

Týdenní výsledkový servis 18. - 19. května 2019

Datum vložení: 19. 5. 2019 21:32
Datum poslední aktualizace: 26. 5. 2019 22:54
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 17:00

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Kam na výlet

logo

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
27
1
28
1
29
1
30
1
31
1
1
1
2
1
3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
1
10
1
11
1
12
2
13
1
14
1
15
1
16
1
17
2
18
1
19
1
20
1
21
1
22
5
23
6
24
1
25
1
26
1
27
2
28
2
29
4
1
3

Mobilní aplikace

maplayapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. Sáz. - Jiskra Třeboň 27:29, 2015

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 12
DNES: 428
TÝDEN: 7944
CELKEM: 2166797

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz