Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

19. - 20. LEDNA 2019 - SPORT - VÝSLEDKOVÝ SERVIS ZRUČSKÝCH TÝMŮ A HRÁČŮ NA MÍSTNÍ, OKRESNÍ, KRAJSKÉ A LIGOVÉ ÚROVNI (STOLNÍ TENIS, VOLEJBAL, HÁZENÁ, ATLETIKA) - FOTO

Týdenní výsledkový servis 19. - 20. ledna 2019

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

TÝDENNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

11. kolo - KP 1 (18. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 0:3 (-14, -22, -24)          

11. kolo - KP 1 (18. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Benešov 1:3 (22, -15, -11, -15)   

Sestava Jiskry: Vosyka, Vorlíček, Šramka, Slouka, Nutil, Hrbek, Viktora, Krajc  


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

10. kolo - KP 1 (19. 1.): VK Benátky nad Jizerou A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0 (15, 13, 22)      

10. kolo - KP 1 (19. 1.): VK Benátky nad Jizerou A - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (15, 16, -23, 16)     

Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Šteffková, Menšíková, Rezková, Sedláčková 


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI – TURNAJ PRAHA - CHODOV

Zimní turnaj starších žáků, Praha – Chodov, hala TJ JM (19. 1.)

Účastníci: Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Šťáhlavy, MAS Sezimovo Ústí, TJ JM Chodov, Lokomotiva České Budějovice

Výsledky: 2 x 15 minut

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Šťáhlavy 17:22, branky Jiskry: Mikšík 6, Tůma 4, Petrík 4, Ruth 1, Vilímovský 1, Taso Aye 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – MAS Sezimovo Ústí 16:14, branky Jiskry: Mikšík 5, Petrík 3, Tůma 2, Šveněk 2, Ruth 2, Procházka 1, Taso Aye 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ JM Chodov 12:17, branky Jiskry: Šveněk 3, Mikšík 3, Petrík 2, Tůma 1, Vilímovský 1, Ruth 1, Procházka 1

Jiskra Zruč nad Sázavou -  Lokomotiva České Budějovice 15:17, branky Jiskry: Tůma 5, Ruth 5, Mikšík 2, Petrík 2, Šveněk 1 

Sestava Jiskry (60): Jakub Korecký, Dominik Rozehnal - Mikšík Štěpán 16, Procházka Daniel 2, Ruth Jakub 9, Tůma Jan 12, Šveněk Jan 6, Vilímovský Jakub 2, Taso Aye 2, Petrík Adam 11

Tabulka: 1. TJ JM Chodov Praha, 2. Sokol Šťáhlavy, 3. Lokomotiva České Budějovice, 4. Jiskra Zruč nad Sázavou, 5. MAS Sezimovo Ústí   


VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ (trojzápas)

5. kolo bylo odehráno v Říčanech

5. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (20. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benešovská 0:2 (-13, -23) 

5. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (20. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Rakovník A 1:2 (-22, 17, -4)       

5. kolo – KP, 2. výkonnostní skupina B (20. 1.): Jiskra Zruč nad Sázavou – SC Spirit Říčany 2:0 (12,11)

Sestava Jiskry: Brůzlová, L. Filipová, K. Filipová, Kubištová, Pokorná, Vaníková, Karbanová, Koniariková 


ATLETIKA

Spartan Winter Sprint, Vratislavice u Liberce, zámecký park (19. 1.) – účast kolem 2600 závodníků z 21 států, dokončilo 2470

Účast: Milan Závorka (SDH Chabeřice), Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou), Patrik Edr (SDH Řendějov), Petr Burda (SDH Chabeřice), Josef Edr (SDH Řendějov)

Milan Závorka (SDH Chabeřice) – absolutní pořadí: 1199. místo, open muži: 773. místo – čas: 1:30,00

Luboš Drbal (SDH Zruč nad Sázavou) - absolutní pořadí: 986. místo, open muži: 622. místo - čas: 1:23,05

Petr Burda (SDH Chabeřice) - absolutní pořadí: 730. místo, open muži: 432. místo - čas: 1:15,43

Josef Edr (SDH Řendějov) - absolutní pořadí: 1715. místo, open muži: 1101. místo - čas: 1:44,53

Patrik Edr (SDH Řendějov) - absolutní pořadí: 1714. místo, open muži: 1100. místo - čas: 1:44,53


STOLNÍ TENIS MLÁDEŽE

Středočeská Open Tour mládeže, 3. kolo, Neratovice (19. 1.)

Účast: Ondřej Nácovský, Jan Baloun a Filip Cendelín (všichni SKC Jiskra Zruč nad Sázavou)

Ondřej Nácovský – 3. místo ve skupině F

Jan Baloun – 10. místo ve skupině F

Filip Cendelín – 6. místo ve skupině E


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


VOLEJBAL KADETKY – 1. LIGA (dvojzápas)

Za kadetky Kralup hraje zručská Barbora Filipová

19. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (19. 1.): TJ Kralupy – Slavia Hradec Králové 0:3 (-15,-19,-15)  

20. kolo – 1. liga kadetek, skupina B (19. 1.): TJ Kralupy – Slavia Hradec Králové 3:2 (21,-22,13,-23,6)

Vítězství Kralup rozhodlo o účasti v elitní nadstavbové části soutěže


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA 

Za muže MFF Praha hrají zručští Jakub Drahokoupil a Zbyněk Parkán

21. kolo – 1. liga mužů (18. 1.): MFF Praha – ČZU 0:3 (-17,-18,-20)      

22. kolo – 1. liga mužů (19. 1.): MFF Praha – České Budějovice B 3:1 (29, -20, 17, 22)   


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Libor Nácovský, Petra Burdová, Jan Tůma, selfie Luboše Drbala, Jiří Bobby Forejt)


Týdenní výsledkový servis 19. - 20. ledna 2019     

Datum vložení: 20. 1. 2019 17:48
Datum poslední aktualizace: 27. 1. 2019 21:19
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
6
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 13
DNES: 475
TÝDEN: 5841
CELKEM: 2603283

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz