Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

19. - 20. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (šipky - 1x, volejbal - 3x, házená - 7x, fotbal - 9x, mariáš - 2x, florbal - 1x) - foto

19. - 20. října 2019 - sport - aktuální výsledkový servis (s fotogalerií zde) zručských týmů a hráčů (šipky - 1x, volejbal - 3x, házená - 7x, fotbal - 9x, mariáš - 2x, florbal - 1x) - foto

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS


FOTBAL A

9. kolo – I. B třída (19. 10.): Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč nad Sázavou A 7:0 (3:0), sestava a branky Jiskry: Cudlín - M. Váňa, Koudela, Louda, Kotek - Viktora, Jouza, Pejša, P. Jelínek - Zeman (66. Bareš), Kovář


FOTBAL B

9. kolo – IV. B třída (19. 10.): Sokol Křesetice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 7:3 (6:0), sestava a branky Jiskry: Svoboda – Hluchý 1, Šindelář, Brabec, Prošek – Dolejš 2, Felis, Veselý, Drbal – Vinc (28. Vörös), Červinka


FOTBAL STARŠÍ ŽÁCI U15

9. kolo - starší žáci (19. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice/Červené Pečky 3:1 (2:0), sestava a branky Jiskry: Pistorius – Lebeda, Dušek 1, Sechovec, Horák, Nácovský, Rezek 1, Vörös 1, Adam, Šanda, Čermák, Herud, Štichauer, Pivoňka


FOTBAL MLADŠÍ ŽÁCI U14

9. kolo - mladší žáci (20. 10.): AFK Bratčice - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:13 (2:6), sestava a branky Jiskry: Nácovský – Anděl 1, Čermák 2, Hromas 1, Božík, Strecker 1, Jelínek, Sechovec 2, Horák 2, Pěkný 1, Pivoňka 1, Šanda, Vörös 2


FOTBAL STARŠÍ PŘÍPRAVKA U12

7. kolo - starší přípravka (19. 10.): mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Suchdol 9:5 (5:1), branky Jiskry: Strecker 3, Berka 2, Božík 2, Šnaider 1, Jelinek 1 

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 10:5 (5:3), branky Jiskry: Božík 5, Pěkná 1, Diary Aye 1, Strecker 1, Berka 1, Šnaider 1

Sestava Jiskry: Kotěra – Diary Aye, Berka, Jelínek, Strecker, Váňa, Pěkná, Smejkal, J. Belina, Šnaider, Božík, Sechovec


FOTBAL MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U10

7. kolo - mladší přípravka (20. 10.): mistrovský turnaj v Malíně

Sokol Malín - Jiskra Zruč nad Sázavou 15:7 (4:1), branky Jiskry: Berka 4, Diary Aye 3

Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:6 (5:3), branky Jiskry: Pustka 2, Berka 2, Kováč 1, Smejkal 1 

Sestava Jiskry: Smejkal - Berka, Diary Aye, Pustka, P. Forejt, Kováč, D. Pešta, P. Jelínek, Šebesta


VOLEJBAL ŽENY (dvojzápas)

4. kolo - KP 1 (19. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benátky nad Jizerou 3:1 (-15,19,20,16)       

4. kolo - KP 1 (19. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – VK Benátky nad Jizerou 3:1 (13,-19,12,10) Sestava Jiskry: Králová, D. Dubinová, Pištěková, Melcrová, Brůzlová, Filipová, Měšťánková, Menšíková, Brožová, Sedláčková   


VOLEJBAL MUŽI (dvojzápas)

2. kolo - KP 1 (19. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou - KV Dobříš A 2:3 (20, -24, 21, -17, -9)       

2. kolo - KP 1 (19. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou - KV Dobříš A 3:1 (-23, 23, 19, 17)      

Sestava Jiskry: Vosyka, Slouka, M. Drahokoupil, Nutil, Krajc, Hrbek, Šramka  


HÁZENÁ MUŽI

6. kolo – Společná regionální liga mužů (20. 10.): Sokol Vršovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 37:16 (16:8), sestava a branky Jiskry: Vodrážka – Havránek 6, Kafka 3, Felis 3, Vinc 2, O. Červinka 2, Lefner, Koubský, Veselý, Olt, V. Červinka


HÁZENÁ STARŠÍ ŽÁCI

9. kolo – přebor starších žáků (20. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – Házená Mělník 30:25 (12:11), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Tůma10, Ruth 8, Taso Aye 5, Klouda 3, Petrík 2, Jindřich 1, Jelínek 1, Šveněk, Vašíček, Nikodým

10. kolo – přebor starších žáků (20. 10.): Jiskra Zruč nad Sázavou – AŠ Mladá Boleslav 35:2 (18:1), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Taso Aye 7, Petrík 7, Vašíček 6, Jelínek 6, Kopecký 5, Šveněk 2, Klouda 1, Nikodým 1, Jindřich – do hry z lavičky náhradníků nenastoupili Tůma a Ruth


ŠIPKY

6. kolo - 2. liga (C liga), skupina D (19. 10.): Plastic darts Sadská - Baltazaři 13:5 - legy: 28:14, sestava a body Baltazarů: Chmel 2, Žižlavský 2, Hejl, M. Vrzáček, cricket 1


LIGA MARIÁŠOVÉ UNIE 2019/20

2. kolo – v Malešově (19. 10.) – 32 hráčů

Jednotlivci: 1. Zdeněk Brůžek, 2. Václav Dittrich, 3. Ladislav Kubíček, 4. Ladislav Stýblo, 5. Zdeněk Hrbek, 6. Jiří Bačkovský, 7. Jaroslav Zelený, 8. Jaroslav Studnička, 9. Martin Marian, 10. Martin Machan, atd.


EXTRALIGA MARIÁŠE 2019

12. kolo v Libenicích (18. 10.) – 48 hráčů

Pořadí jednotlivců v turnaji: 1. Jindřich Novák, 2. Jaroslav Zelený, 3. Štefan Boleček, 4. Josef Mareš, 5. Vladimír Šindelář, 6. Václav Dittrich, 7. Roman Kraus, 8. Vladimír Šic, 9. Jiří Vajgl, 10. Petr Kucharčík…, 32. Jaroslav Studnička atd.


HÁZENÁ MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci, turnaj ve Zruči nad Sázavou (20. 10.), čtyři celky

Účastníci – Jiskra Zruč na Sáz., Kostelec n. L., Příbram, Hudlice

Systém soutěže - hrálo se turnajově, úprava pravidel zachována - bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování pořadí umístění v soutěži


VÝSLEDKOVÝ SERVIS NEZRUČSKÝCH ODDÍLŮ, V NICHŽ NASTUPUJÍ ZRUČÁCI


HÁZENÁ MUŽI - EXTRALIGA

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

7. kolo extraliga (19. 10.): Talent Plzeň - HBC Ronal Jičín 34:23 (17:14)

Kovařík skóroval 1x, Dolejší 3x


HÁZENÁ MUŽI – ČESKÝ POHÁR

Za áčko mužů Nového Veselí poprvé nastoupil zručský Aleš Dolejší

3. kolo – Český pohár (16. 10.): Jiskra Třeboň – Sokol Nové Veselí A 23:27 (13:14)

A. Dolejší neskóroval


HÁZENÁ MUŽI – ČESKÝ POHÁR

Za muže Jičína hrají zručští Jiří Dolejší a Martin Kovařík

3. kolo – Český pohár (16. 10.): AŠ Mladá Boleslav – HBC Ronal Jičín 18:32 (9:15)

Kovařík skóroval 1x, J. Dolejší skóroval 7x


HÁZENÁ STARŠÍ DOROSTENCI – 1. LIGA

Za starší dorost Nového Veselí hraje zručský Aleš Dolejší

5. kolo – 1. liga (20. 10.): Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí 28:30 (11:13)

A. Dolejší skóroval 4x


FLORBAL SUPERLIGA

Za muže FbŠ Bohemians Praha chytá zručský Michal Kotouček

7. kolo superliga (20. 10.): FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians 5:4 PP (0:2, 0:0, 4:2 1:0)


VOLEJBAL MUŽI – 1. LIGA (dvojzápas)

Za muže MFF Praha hraje zručský Jakub Drahokoupil

5. kolo - 1. liga mužů (18. 10.): Spartak Velké Meziřičí - MFF Praha 3:0 (22, 19, 21)    

6. kolo - 1. liga mužů (19. 10.): Tesla Brno - MFF Praha 1:3 (-24, 20, -19, -20)  


FOTBAL DIVIZE

Za družstvo Čáslavi hraje zručský Kamil Petrů

11. kolo - divize, skupina C (19. 10.): FC Horky nad Jizerou - FK Čáslav 2:0 (2:0)

K. Petrů neskóroval


FOTBAL ŽÁCI U 15 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 15 Vlašimi hraje zručský Tomáš Vaňkát

11. kolo – Česká divize žáků U 15 (20. 10.): MFK Trutnov - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:6 (0:2)


FOTBAL ŽÁCI U 14 – ČESKÁ DIVIZE

Za žáky U 14 Vlašimi hraje zručský Jiří Filip

11. kolo – Česká liga žáků U 14 (20. 10.): MFK Trutnov - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:5 (2:1)


Připravil: Josef Tůma


FOTOGALERIE


(Foto: Josef Tůma, Jáchym Zeman, Libor Nácovský, Jan Rozkošný)

hgj

 

Datum vložení: 20. 10. 2019 22:22
Datum poslední aktualizace: 27. 10. 2019 20:21
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 11:30       12:30 - 16:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
29
2
30
3
1
3
2
2
3
2
4
2
5
2
6
2
7
2
8
3
9
3
10
2
11
3
12
2
13
2
14
2
15
4
16
2
17
2
18
3
19
3
20
2
21
2
22
3
23
2
24
2
25
3
26
2
27
2
28
2
29
3
30
2
31
2
1
4
2
2

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 969
TÝDEN: 1762
CELKEM: 2321275

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz